Ambtelijke problemen voor plaatsing benzinepomp worden niet gedeeld van de Gemeentehof GEMEENTERAADSVERGADERING Ton Beuken Voor AlfaRomeo rijders is 100 kmper uur vaak een aparte sensatie. ESploegstoffen gordijnstoffen meubelstoffen tapijten Gun uzelf Vi Alfa. AUTOMOBIELBEDRIJF WIMED0 B.V. Soester Courant van donderdag 5 september 1974 emeenteraad wil vriendelijker worden tegen burgers Zes en twintig agendapunten kreeg de oude gemeenteraad af te handelen. Het 27ste punt, afscheid aftreden de raadsleden, leverde een aantal vriendelijke toespraken op met hier en daar een sterke opmerking. Zo hoopte de heer K. Levinga (PSP) dat de VVD nog eens een echte volkspartij zou worden en het CDA méér Christelijk Democratisch' Acceptabel. De heer H. Jonker (D'66) veronderstelde dat de CDA-wethouders in opvolging weieens gezorgd zouden kunnen hebben voor het groot aantal WD-ers in de gemeente en in de raad. Zij immers maakten Soest tot een aantrekkelijke woonplaats, zodat van heinde en ver WD- stemmers naar Soest kwamen. Er werden ook drie zilveren ere-penningen van de gemeente uitgereikt en wel aan de wethouders mevrouw M. C. P. Walter-Van der Togt en drs. L. J. Dijkstra en aan de heer P. Grift, die 21 jaar raadslid was. Verder was mevrouw P. J. Oranje-Entink (VVD) aanwezig, bijna geheel hersteld van een verkeersongeval waardoor zij in het ziekenhuis belandde. De heer P. L. J. M. Storimans vierde op deze dag zijn verjaardag en dat was onze allesziende burgemeester niet ontgaan. De tribune werd goeddeels bezet door hoofden van dienst, enkele nieuwe raadsleden en het oud-raadslid de heer P. Pieren. In de laatste vergadering kwam de raad wat meer naar het „volk" door te besluiten niet zo uit de hoogte te doen en wat minder kortaf te zijn tegen briefschrijvers. Ook vond men dat aan de duidelijkheid van de door b. en w. opgestelde concept-antwoorden wat schortte en er werd vriendelijk op aangedrongen om ook daar wat aan te veranderen. De raad ging ook niet door de knieën voor de ambtelijke argumentatie dat er op de Van Weedestraat een grote verkeerschaos zou ontstaan als er bij garage Alblas nog een benzinepomp bij geplaatst werd. „Was het de gemeente nog niet opgevallen dat de garage als zodanig niet meer bestond, omdat er een auto showroom voor in de plaats kwam", vroegen de heer H. Gerth (D'66) en mevrouw E. Korthuis-Elion (VVD). In plaats van weigeren, werd toen het voorstel aangehouden. De wijkraad van Soesterberg werd in deze vergadering aan het woord gelaten. Dat betrof de trammelant met de groot-onderhoudsplannen van gemeentewoningen. De heer C. J. M. van Rijthoven vertolkte het on genoegen van de wijkraad en deed dat in zéér lange volzinnen. Alles bij elkaar duurde de afhandeling van de 26 punten bijna twee uur; daarna volgde het afscheid en dat nam ruim één uur in beslag. Na goedkeuring van de notulen van de vergaderingen van 20 juni en 18 juli werden liefst acht ingekomen stukken behandeld. a. Open brief d.d. 6 juli 1974 van de heer J. van Arkel, inzake de behande ling door de raad van bestemmings>- plannen, met voorstel adressant te ant woorden conform het ter inzage lig gende ontwerp. Met de strekking van de inhoud was men het wel eens, maar de heren H. Jonker (D'66), D. Hoekstra (CDA) en mevrouw E. Korthuis-Elion (WD) wilden toch wel een wat vriendelijker en uitvoeriger antwoord. Per slot wist Van Arkel waarover hij schreef, en al was mén het niet altijd met zijn ziens wijze eens,* hij verdiende een betere behandeling. „Waarom", zo vroeg men, „was het verzoek van de commissie ruimtelijke ordening niet overgeno men. om hem uit te nodigen voor een gesprek". „Probeer eens over te brengen, hoe wy hier bezig zyn", zei mevrouw Kort- huis. Dat dat niet gebeurde zat hem in het feit dat dan de nieuwe commissie een sqort spreekuur opgedrongen zou krijgen, antwoordde de burgemeester. „Ik ben immers weg", zei wethouder Walter, en zij wilde haar opvolger niet bij voorbaat met dat gesprek belasten. De heer Hoekstra veronderstelde daar op dat men kennelijk verwachtte dat Van Arkel nog wel eens in de pen zou klimmen en mevrouw Korthuis leek het daarom beter hem te ant woorden dat op de inhoud van de brief nog teruggekomen wordt, maar dat dat gezien de raadswisseling nu direct niet mogelijk was. Zo zal het gebeuren. b. Brief d.d. 20 juni 1974 van de heer J. Visser, namens Progressief Soest, waarin een aantal vragen wordt ge steld en opmerkingen worden gemaakt inzake de verbeteringsplannen voor de woningen Koekoekweg, Laanstraat, Leeuwerikweg en Klaarwaterweg, met voorstel te antwoorden volgens de ter inzage liggende concept-brief. In de brief worde verwezen naar een uitspraak van staatssecretaris Van Dam. Op verzoek van de heer H. Jon ker (D'66) zullen foto-copiën van kran tenartikelen bijgesloten worden. De heer Jonker betreurde het dat het ant woord in de welles-nietes sfeer was geschreven. De waarheid, dacht hij, zou wel in het midden liggen. c. Brief van 15 juli 1974 van de Oplei dingsschool voor Gemeentepolitie „De Boskamp", waarbij worden toegezonden de jaarrekening 1973, de 1ste wijziging van de begroting 1974 en de begroting 1975, met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. Conform besloten. d. Brief van 6 mei 1974 van Mr. A. E. C. Pothuizen als reactie op een brief van burgemeester en wethouders van 1 april 1974 inzake bos-, fiets- en rui terpaden in het gebied van de Lange Duinen met voorstel te antwoorden overeenkomstig het ter inzage gelegde ontwerpantwoord. Conform besloten. De heer M. de Groot (BR) vond de reactie van mr. Pothuizen terecht. Het antwoord van 1 april was te kort ge weest. Dat bad de raad niet in de hand gehad, omdat de eerste brief niet aan haar, maar aan het gemeente bestuur gericht geweest was. Derge lijke problemen zouden voorkomen kunnen worden, meende hy, indien alle inwoners goed beseften dat brie ven aan het bestuur van de gemeente, altyd uitdrukkelijk aan de raad gericht moesten zijn. Verder was hij van mening dat het overweging verdiende delen van de Lange Duinen, enige tijd geheel voor pobliek te sluiten, dan wel de toegan kelijkheid sterk te beperken. Dat zou de natuur ten goede komen. Ook drong hij aan scherper toezicht te houden op ruiters, die zich niet hielden aan de officiële ruiterpaden. Zijn suggestie, de bossen tijdelijk te sluiten, zou door de burgemeester be keken worden. e. Brief van enige bewoners van de Chr. Huygenslaan (de nummers 8 tot en met 20) te Soesterberg d.d. 11 april 1974 inzake de boombeplanting achter de door hen bewoonde percelen, met voorstel adressanten te antwoorden overeenkomstig het ter inzage liggende ontwerp. Conform besloten. f. Begroting van het Gasbedrijf Cen traal Nederland voor het jaar 1975, met voorstel met deze begroting ak koord te gaan. Conform besloten. Ook de heer K. Levinga (PSP), lid van de gascommissie, ging er mee ac- coord. Hij vroeg wel er op toe te zien dat de GCN geen tweede WMN (Wa terleidingbedrijf Midden Nederland) zou worden, waarbij hij het oog had op nieuwbouwplannen. 3. Voorstel tot verkoop van grond: a. Nabij de Lt. Koppenlaan te Soester berg aan de heer A. M. van Essen te Voorthuizen. Conform besloten. b. Aan en nabij de Industrieweg aan Van Hengstum B.V. Conform besloten. c. Aan de G. v. d. Veenlaan hoek Klaarwaterweg aan de heer J. G. Wij- nands. Conform gesloten. d. Nabij de Soesterbergsestraat aan de eigenaren van de percelen 106 tot en met 110; Conform besloten. e. In het bestemmingsplan Egghermon- Statiefoto van de gemeenteraad uit de zittingsperiode 1970-1974. Foto: Herman van Dam 6. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld, in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor de bouw van een lagere schóól ter' vervanging van de bestaande Da Costaschool voor gJ,o., alhier. Conform besloten. 7. Voorstel tot aankoop van: a. Een strook grond van H. M. de Ko ningin ten behoeve van de aanleg van een verbindingsweggetje Soest-Baarn. Conform besloten. b. Een gedeelte van de Kampweg, ge legen in de gemeente Zeist, van de ge meente Zeist. Conform besloten. Voorstel tot vaststelling van de ver goeding over het jaar 1973 op grond van: a. Artikel 103, 2e lid, van de Lager- onderwijswet .1920. Conform besloten. b. Artikel 191 van het Besluit Buiten gewoon Onderwijs 1967. Conform besloten. c. Artikel lOlbis van de Lager-onder wijswet 1920 (vakonderwijs). Conform besloten. In dat verband vond hij ook dat het personeelsbeleid in de gaten gehouden moest worden en verder meende hij dat de begroting erg speculatief was in verband met de a.s. tariefsverhogin gen. Dat werd door wethouders Eb- bers beaamd. g. Brief d.d. 8 augustus 1974 van be woners van de Korte Meilmweg inzake de reconstructie van die weg, met voor stel adressanten te antwoorden over eenkomstig het ter inzage gelegde ont werp. Conform besloten, met de opmerking van de heer J. van Poppelen (CDA) dat hij hoopte dat dergelijke kwesties in het vervolg anders behandeld zou den worden en dat niet uitsluitend aandacht geschonken zou worden aan één klager. Uitstel? h. Brief d.d. 29 juli 1974 van de heer H. G. van Dorrestein, houdende ver zoek hem uitstel te verlenen van de sluiting van zijn varkensmesterij, met voorstel te antwoorden conform het ter inzage liggende ontwerp. Meerdere sprekers drongen aan op uit stel van executie; de varkensmesterij zou op 1 september gesloten moeten worden. De heer M. de Groot (BR) wees daarbij naar de Randstad-proce dure; de heer J. van Poppelen (CDA) dacht aan een termijn van circa vijf maanden en de heer D. Hoekstra (CDA) meende dat in ieder geval uit stel verleend moest worden tot de var kens die nu aanwezig waren, slachtrijp zijn. Ook de heer W. Blaauw (WD) dacht er zo over en hij vroeg waarom de suggestie voor uitstel van de commissie ruimtelijke ordening niet was overge nomen. Zijn fractie-voorzitter merkte op dat er nu eigenlijk teveel rucht baarheid aan de zaak gegeven was, om nog uitstel te verlenen. De burgemeester wees er daarbij op dat de hele rechtsgang tot en met de Kxoon gegaan was en dat het besluit van de Kroon nu uitgevoerd diende te worden. Omwonenden waren in het gelijk gesteld bij K. B. van 6 juni j.1. Niet sluiten zou een klacht tot gevolg kunnen hebben, die dan door de rech ter onherroepelijk direct zou worden toegewezen. Desondanks wilde zij met het college nog weieens bekijken of er nog enig uitstel mogelijk was. Een termijn van vijf maanden was zeker niet haalbaar. de I aan Bohan Bouwgemeenschap B.V. te Utrecht, Aangehouden. De heer M. van Ee (WD) informeerde of ook de heer Tetrode uit Soesterberg een offerte voor bouw van woningen had ingediend. Hij wilde hem in ieder geval de kans geven. Bij de gemeente was daar nog niets van bekend. Begraafplaats 4. Voorstel tot het vaststellen van de „Beheersverordening Algemene Be graafplaats Soest". Conform besloten. Mevrouw Onraje (WD) en de heer Detmar (VVD) stelden vragen over de openingstijden, die gewijzigd bleken te z\jn. Die wijziging zou ongedaan ge maakt worden; de openingstijden zou den niet minder worden dan tot nu toe was. De heer H. Jonker (D '66) wilde in de tekst het woord „lijk" veranderd zien in „stoffelijk overschot" én ook wilde hij het aantal categoriën teruggebracht zien van vijf op drie. De raad ging daar niet mee accoord. Volgens de heer Oldenboom (CDA) was de gebruikte terminologie afgestemd op de Wet op de lijkbezorging en wat de categoriën betrof wees hij op de vele gevoelige kanten die het begravèn heeft voor de nabestaanden. Hij zag niet in waarom er eenheidstarieven ingevoerd moesten worden. 5. Voorstel tot het vaststellen van een „Verordening begraafrechten ten be hoeve van de begraafplaatsen te Soest en Soesterberg". Conform besloten, nadat toegezegd was dat met de financiële commissie alsnog enige onduidelijkheden besproken zou den worden. Die onduidelijkheden be troffen artikel 11, de rechten voor het onderhoud van graven. De heer G. Stam (CDA) wees daarop. De heer D. Hoekstra (CDA) stelde vragen over een in het vooruitzicht gesteld exploitatie tekort Naar zijn mening was daar bij de vorige eigenaar, de Ned. Kerkvoog dij, toch geen sprake van geweest. Nu zou dat op 24.000 gulden komen. Vol gens wethouder Ebbers diende men wel rekening te houden met een terug gang in het begraven, vanwege grotere belangstelling voor crematie, en boven dien stegen ook de personeelslasten. Met de financiële commissie zal de zaak afgehandeld worden. d. Artikel 75 van de Kleuteronderwijs wet. Conform besloten. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 55.000,- voor het wijzigen van de wasruimten in de kleedgebouwen van veldsporten. Conform besloten. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het wijzigen van de verlichtingsinstallatie trainingsveld sportpark Bosstraat-oost. Conform besloten. 11. Voorstel tot het wijziging van de begroting 1974 van de algemene dienst, het grondbedrijf en gemeentewerken. Confofm besloten. 12. Voorstel tot wijziging van de Be zoldigingsverordening 197-1. Conform besloten. 13. Voorstel inzake ontheffing van het bepaalde in artikel 1 van de Zonever ordening Hinderwet aan: a. H. Schuur, Kort Brinkweg 32, ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een timmeirwerkplaats op/in het perceel Korte Brinkweg 32. Conform besloten. b. Auto-Service Eemland B.V., Beu kenlaan 80, ten behoeve van een ver kooppunt voor motorbrandstoffen op/ in het perceel Beukenlaan 80 hoek Dal- weg. Conform besloten. Mevrouw Korthuis (WD) wees op een haarsinziens onjuiste argumentatie. Als er sprake was van strijdigheid met het bestemmingsplan, dan mocht de ont heffing niet verleend worden. Er was echter sprake van overgangs recht en bovendien moest een éénma lige uitbreiding met 15% in zo'n geval toegestaan worden. c. De Technische Rubber Producten Onderneming „Terpo-Rubber" voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting tot vervaardiging van rubberproducten op/ in het perceel Laan Blussé van Oud Alblas nr. 2. Conform besloten. Situatie anders d. Shell Nederland ten behoeve van het wijzigen van een benzineverkoop punt aan de Van Weedestraat 84. Het voorstel was de ontheffing niet te verlenen, omdat er anders tekort zou worden gedaan aan de parkeermoge- lijkiheid op de Van Weedestraat. Dat argument werd door de heer H. Gerth (D '66) onwezenlijk genoemd. Naar zijn mening zouden parkeerproblemen juist opgelost worden door het plaatsen van een pomp extra. Dat zou de wachttij den bekorten. Hij wees er ook op dat de garage-inrit opgeofferd was, voor de inrichting van een showroom, zodat het fiets- en wandelverkeer minder hinder ondervond. Naar zijn mening was bovendien de tekening fout, omdat er een tijdelijke, inmiddels verdwenen situatie op voorkwam. Mevrouw E. Korthuis-Elion (VVD) en de heer G. Stam (CDA) sloten zich daarbij aan en mevrouw Korthuis vroeg stemmen. Zo ver kwam het niet. Wethouder Walter wilde de aanvrager houden aan eerder gemaakte afspraken. Die stamden uit 1966; maar de heer M. de Groot (BR) wees er op dat het niet aanging by 'n gewijzigde situatie, daar niet op terug te mogen komen. Het voorstel werd daarop aangehouden. e. H. Donk, Ferd. Huycklaan 38, ten behoeve van het oprichten, inwerking brengen en in werking houden van een metaalbewerkings- en verwerkingsbe drijf aan de. Ferd. Huycklaan 38. Conform besloten. f. R. W. v. d. Breemer, Birkstraat 135, ten behoeve van het in werking hou den van een agrarisch bedrijf aan de Birkstraat 135. Conform besloten. g. J. R. van Hofslot, P. v. d. Breemer- weg 15, ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een rundveebedrijf aan de A. P. Hilhorstweg. Conform besloten. Onderhoudsplan 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor: a. Het vernieuwen van de elektrische bedrading. Conform besloten. b. Het treffen van bijzondere voorzie ningen ten behoeve van gemeentewo ningen. Conform besloten. Op voorstel van de heer D. Hoekstra (CDA) kreeg de heer C. van Rijthoven het woord vóór het toelichten van de zienswijze van de Soesterbergse-wijk raad. De heer Van Rijthoven informeerde of Jiier sprake was van een partieel klein- onderhoudsplan. Hij verwees naar een onderhoud in februari gehouden, waar duidelijk de vertrouwelijkheid van het groot-onderhoudsplan gesteld werd. Op de toen ontwikkelde visie, door de wijkraad schriftelijk ingediend, had men niets meer gehoord. "Het bemoei lijkte de besprekingen met bewoners van gemeentewoningen in Soesterberg, ook al omdat de geheimhouding offi cieel nog niet werd opgeheven. Deze geheimzinnigdoenerij had zijnsinziens tot gevolg dat de burger de idee kreeg, dat er gemarchandeerd werd met de onderhoudspleging. Als voorbeeld wees hij op een provi sorische verandering in de electrische leidingen in de woning Spoorstraat 53. Daar waren buizen nu tegen het pla fond aangebracht; een byzonder nare oplossing die te denken gaf. De hinder voor alle bewoners zou er ger worden indien het onderhoud, zoals de plannen nu stonden, in gedeelten uitgevoerd zou worden. De heer Van Rijthoven noemde de totale informatie en begeleiding van de bewoners vol komen onjuist. Waarom werden besprekingen met de provinciale directie van de volkshuis vesting gevoerd, nadat met de bewo ners gesproken was. Die bewoners had den juist volledige informatie nodig. Ook de invullijsten met bedragen, waarop ook nog een handtekening ge zet moest worden, had averecht ge werkt en had o.m. tot gevolg gehad dat de bewonerscommissie van wonin gen -aan de Gen. Spoorstraat verzocht hadden een geplande bespreking niet te laten doorgaan. De goedkeuring van andere bewinds lieden was immers een open vraag en was er wel gedacht aan huurdoorstro- ming? Bij de bespreking van maandag j.1. was wel gebleken dat er nauwelijks gedacht was aan uitbesteding van de werkzaamheden in de particuliere sec tor. Dat zou evenwel sterk kosten-be- sparend kunnen zijn. Deel-uitvoeringen van het plan werk ten kostenverzwarend en geven extra hinder; het verbeteren van het woon genot bleef achterwege en geheimhou ding van het rapport maakte de geloof waardigheid er niet beter op. Hy hoop te dat het groot-onderhoudsplan toch nog in 1974 van start zou kunnen gaan, Wethouder mevrouw Walter zei juist beoogd te hebben, kortsluitingen met de bewoners te vermijden. Er was ove rigens voortdurend kontakt geweest over deze kwestie met het wijkraadslid-, de heer Bakker en zij betreurden het dat de heer Bakker, de heer Rijthoven niet voldoende had ingelicht. Het groot-onderhoudsplan was opge steld op verzoek van een groot aantal bewoners en had beter renovatieplan kunnen heten. Er was nooit sprake ge weest van geheimhouding, maar omdat alle complexen erin behandeld werden, leek het de gemeente zinloos het in zijn totaliteit te publiceren. Via een modelwoning werden mogelijk heden aangegeven wat er gedaan zou kunnen worden, zonder dat de bedoe ling voorzat dat ieder deze voorzie ningen moest laten aanbrengen. De heer Bakker verzocht de voor lichtingsavond niet te laten doorgaan, omdat er eerst een bewonerscommissie gevormd zou kunnen worden. Overi gens meende de wethouder dat een voetbalwedstrijd op de t.v. een belang rijker reden geweest was om de be spreking af te gelasten. De vernieuwing van de electrische bedrading kon niet langer uitgesteld worden; prijsopgaaf zou gevraagd worden aan Puem of in stallateur, met aparte opgaaf voor uit breiding van de voorzieningen. Zij ver zocht het voorstel wel aan te nemen en meende dat de wijkraad nu met de bewoners moest gaan praten. Het ge sprek van maandag j.1. was voor beide partijen zeer bevredigend geweest. De heer M. van Ee (WD) informeerde in hoeverre de bestaande bedrading ongeschikt was geworden door de over belasting. Bij enkele vervanging zou hetzelfde euvel optreden en hij stelde daarom voor zo snel mogelijk tot uit breiding over te gaan, eventueel voor uitlopend op het grote renovatieplan. Voor het eventuele vóórfinancieren zouden de middelen gevonden moeten worden. In tweede instantie hield de heer Van Rijthoven vol dat er wel sprake was van geheimzinnigheid. Hij citeerde daarbij uit een brief van de gemeen te. Hij meende verder dat wél de hand gehouden moest worden aan het „uiter mate goede rapport" en hij betreurde het nogmaals dat de procedure niet goed gewerkt had in het oog van de burger. Achteraf bleek de geheimhouding een gevolg ge-weeSt te zijn van het feit dat de wykraad in een zo'n vroeg mogelijk stadium werd ingelicht. De vertrouwe lijkheid besloeg een beperkte ttfd en hield verband met het bekendmaken van de inhoud per wooncomplex. De voorfinanciering van de uitbreiding zou opgenomen moeten worden met volkshuisvesting in Utrecht. 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van aanvullend materiaal ten behoeve van de openbare kleuterschool „De Regen- tuuter". Conform besloten. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor telefoonvoorzie ningen. Conform besloten. 17. Voorstel tot het onttrekken van een gedeelte van de Postweg aan het open baar verkeer. Conform besloten. 18. Voorstel tot het vaststellen van het ontwerp-bestemmingsplan „Kampweg- Casino". Conform besloten. 19. Voorstel tot het vaststellen van het besluit tot wijziging van de voorschrif ten, behorende bij het vastgestelde be stemmingsplan „Steenberghe I". Conform besloten. 20. Voorstel tot het vaststellen van een besluit als bedoeld in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor- bereidingsbesluit). Conform besloten. 21. Voorstel tot het aangaan van een vaste geldlening met de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Conform besloten. 22. Voorstel tot het vaststellen van het onteigeningsplan Soest-Zuid. Conform besloten. 23. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de bouw van een openbare kleuterschool aan de open bare lagere school „Ingenhof" aan de Molenstraat. Conform besloten. De heer J. Detmar (WD) meende dat ondanks accoordverklaring van de fi nanciële commissie het toch wel een erg dure school werd. Wethouder Dijk stra hielp hem uit de droom; per lo kaal kostte het 150.000 gulden en het speet de wethouder erg dat de bouw niet gerealiseerd had kunnen worden tegelijk met de Ingenhof-school. Dat scheeld hebben. 24. Voorstel tot het instellen van be roep tegen het besluit van gedeputeer de staten van Utrecht tot niet-goedkeu- ring van de 120ste wijziging van de begroting 1974. Conform besloten. 25. Voorstel tot het instellen van een juridische commissie. Conform besloten. 20. Voorstel tot het aangaan van een pachtontbindings-overeenkomst met G. van Zijtveld. Conform besloten. INTERIEURVERZORGING Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation - Telefoon 02155-12180 Naast je het pookje in leren foedraal. Onder je de 4 schijfremmen met dubbel circuit en rembekrachtiging. In je handen het sportstuur met verstelbare^ stuurkolom. Om je heen dat veilige gevoel: de kooikoristruktie. En: ruimte genoeg voor het hele gezin. Wat kan je nog gebeuren in dit stuk komfort? De Alfasud, extra relaxed geniet je bij 100 km per uur. Want waar andere auto's konfektie bieden, biedt Alfa Romeo dat wat de bewuste automobilist eist. Gun uzelf die perfektie. Maak nu een proefrit. 12 modellen om uit te kiezen, sedans, coupés en cabriolets. ËVERARD MEYSTERWEG 54 - AMERSFOORT - TELEFOON 03490 - 18901 Werkplaats: Monnikenpad 1 - Amersfoort - Telefoon 03490 - 31170 2e Showroom BIRKSTRAAT 9 - SOEST - TELEFOON 02155 - 16980 Alfasud

Soester Courant | 1974 | | pagina 11