S)e óterren voorspellen ik i II Ml II Hl Stichting Maatschappelijke Dienstverlening kan financiële steun gebruiken KRUISWOORDPUZZEL T-shirts en over hemden r Motor gestolen Bouwlift verkeert gebruikt Auto-Motor-Bromfiets aanschaf Het Koop-Krediet-Plan is er voorll! Recreatie Huis en Haard Woningverbetering BONDSSPAARBANK J SEC-commentaar op uitlatingen wethouder De Haan in finaneiële Raadscommissie Pianohandel Van Tol Natuurwandeling Vrouwengilde Gehuurde tapijtreiniger niet teruggebracht Kostbare vernielingen aan zes telefooncellen Auto uit de koers j9zzndpjoo«sinj>| 5>uisso|d() Gevestigd Mevrouw J. van den Broek-Oosterhof Gediplomeerd chiropodist/pedicure EEMLAND Soester Courant van donderdag 10 oktober 1974 De Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Soest krijgt voor het uitvoeren van haar werkzaamheden belangrijke subsidies zowel van het Rijk als van de gemeente. Die inkomsten zijn echter onvoldoende om alle kosten te kunnen bestrijden. Daarom wordt voor de verleende hulp, in de sector gezinsverzor ging en bejaardenhulp, een vergoeding gevraagd van degene die hulp ontvangt. Met ingang van 1 oktober is die bijdrage vastgesteld op 20 gulden per dag of 2,50 gulden per uur. Hiervoor zijn echter vergoedingen mogelijk, doch hierover kan de Stichting inlichtingen verstrekken. Buiten dat kan het werk ook gesteund worden door een vrijwillige bijdrage, eenmalige of jaarlijkse, die men kan storten op gironummer 2257459 ten name van Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Soest of door overma king van een bedrag aan de Rabo bank te Soest of door overmaking van een bedrag aan de Rabo-bank te Soest op rekeningnummer 35.99.20.241. Het bureau van de Stichting is geves tigd in het Anna Paulownahuis aan de Burgemeester Grothestraat 51. De Stichting kent twee afdelingen, de afdeling algemeen maatschappelijk werk en de afdeling gezinsverzorging en bejaardenhulp. Onder gezinsverzorging wordt verstaan de tjjdeiyke hulpverlening van huis houdelijke en verzorgende aard in ge zinnen waar deze hulp dringend nodig nodig is. Op zaterdag en zondag wordt geen hulp verleend. De hulpverlening vindt plaats door het inzetten van gezinsver zorgsters of gezinshelpsters, naar ge lang de noodzaak hele of halve dagen per week. Het doel van de hulp aan bejaarden, langdurig zieken en invaliden is hen in staat te stellen zo lang mogelijk zelfstandig in hun eigen huis te laten wonen en zoveel mogelijk te laten deelnemen aan de samenleving. Ook deze hulp is van huishoudelijke en ver zorgende aard en wordt contipu enkele hele of halve dagen per week gegeven. Maatschappelijk werk Voor de verleende hulp door de afde ling algemeen maatschappelijk werk worden geen kosten in rekening ge bracht. Deze hulp is geheel gratis. In de volgende situaties zou daarvan gebruik gemaakt kunnen worden moeilijkheden in huwelijks- en gezins leven in verband met ziekte, de werk situatie, de huisvesting, financiën, rond het alleen-zijn of in verband met uit schakeling uit het arbeidsproces enz. Samen met de maatschappelijk werker wordt gezocht naar een oplossing. De maatschappelijk werker met wie de problemen besproken worden, is vanuit zijn beroep tot geheimhouding ver plicht De spreekuren worden gehouden in het bureau aan de Burg. Grothestraat, dagelijks van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur en donderdag avond van 19 tot 19.30 uur. Het spreekuur te Soesterberg wordt ge houden in het Dorpshuis aan het Dorpsplein elke donderdagmorgen van 9 tot 10 uur voor de gezinsverzorging en bejaardenhulp, en van 10.30 tot 11.30 uur voor het algemeen maat schappelijk werk: De Amerikaanse militair C. J. C. (20) deed aangifte bij de politie van dief stal van zijn motor, merk Honda, die hij geparkeerd had in de berm langs de Burg. Grothestraat. De politie heeft een aannemer een waarschuwing gegeven voor het ver keerd gebruik van een bouwlift. Ge constateerd werd dat het personeel er gebruik van maakte en dat is verbo den ingevolge de veiligheidswet. Een en ander gebeurde op een bouwwerk aan de Wiardi Beckmanstraat, Enige jaren geleden heeft zich op een bouw werk in het Smitsveen een dodelijk ongeval voorgedaan, toen een timmer man uit zo'n lift viel. Kom even binnen - één van onze Kantoren is zeker dicht in de buurt. VOOR MIDDEN EN DDST NEDERLAND 'de bank voor deze generatie' Steenhoffstraat 56, tel. 12691 Soesterbergsestraat 32, tel. 18016 Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, tel. 19525 Koninginnelaan 18, tel.' 16600 HORIZONTAAL: 1. bergplaats; 6. naar beneden gaan; 10. aanw. vnw.; 11. ophijsen; 14. in houdsmaat; 16. niet dicht; 17. anno, 13. stofmaat; 19. meisjesnaam; 20. koekje; 23. zangnoot; 25. onmeetbaar getal: 26. dag (duits); 27. als volgt; 29. zangnoot; 30. wrede keizer; 32, sele nium; 33. bijwoord; 34. slimme; 36. vreemde; 38. gemalin v. Aegir; 40. groep zangers; 41. getij; 42. klopje; 43. deel v. h. kippenhok; 44. voedsel; 4o. vogel; 47. man. dier; 49. begrip; 51. dunne; 52 zangnoot; 53. leeds; 54. ko ker; 56. dé dato; 57. het romemse rijk; 59. vogel; 61. titel; 62. pers. vnw.; 64. plotseling; 68. zuidvrucht; 70. lidwoord. 71. nummer; 72. voertuig; 74. streep; 75. bedreiger; 78. aanzien; 79. dun; 80. kwaad. VERTICAAL: 1# vogel; 2. buitenstaander; 3. hetzelfde 4! vervelend 5. water in Friesland; 6. deel v. Sumatra: 7. meisjesnaam; 8. vulkaan; 9. kloosterzuster; 10. pl. in Utrecht; 12. beroep; 13. onwaarheid 15. volk; 20. titel; 21. ongeveer; 22. zoals de akten getuigen; 24. ontzag: 25. be roep; 28. losse houten vloer; 29. vogel; 31. rondhout; 35. en omgekeerd; 37. verlangen; 39. transportbedrijf; 40. steen; 46. welwillende lezer; 47. drank; 48. vliegende hond; 50. fr. voegwoord; 5J afgod; 55. elk; 58. in persoon; 60. de somma van; 61. titel; 63. bijwoord* 65. bloedvat; 66. in aanzien houden; 67 grondsoort; 69. plakmiddel; 73. Eur Econ. Gemeenschap; 75. dierengeluid; 76. N.V. (duits); 77. reeks. Oplossing puzzel elders in dit blad. SEC is bijzomder teleurgesteld over de door wethouder De Haan gedane uit latingen in de financiële Raadscommissie t.a.v. de SEC-verbouwing. In de Soester Courant van 3 oktober j.l. wordt door de leden, m.u.v. de heer Visser van Progressief Soest, gesteld dat men de mening is toegedaan dat SEC te hoog gegrepen had met deze verbouwing. Vraag van SEC: hebben de leden van deze commissie zich dan op de hoogte gesteld van de gang van zaken of is men slechts eenzijdig voorgelicht? De verwijten van SEC aan de gemeen te Soest zijn reëel en dit is algemeen bekend. De situatie t.a.v. de veel be sproken verbouwing is in het kort als volgt: De SEC-bouwcommissie kreeg begin maart bericht dat een Soester aannemer de verbouwing wilden ple gen tegen een bedrag dat men van SEC zijde exhorbitant hoog vond. SEC is toen zelf gaan zoeken naar een aan nemer en kwam eind maart met een offerte van een andere Soester aanne mer, waarvan het bedrag ruim 15.000,- lager dag dan de aanbieding van de eerste Soester aannemer. SEC blij en met deze offerte ging men naar de ge meente. Tegen de Soester aannemer was duidelijk gesteld dat gebouwd moest worden tussen begin mei en medio augustus. Dit was geen enkel bezwaar. Met de heren van gemeente werken werd deze offerte doorgespro ken en van gemeentezijde werd toen gesteld dat ook zij een aannemer had den (buiten Soest) die nog ruim 10.000,- lager met zijn offerte uit kwam dan de tweede Soester aanne mer. Op de vraag van de SEC-bouw commissie of ook deze aannemer de bouw zou realiseren tussen begin mei en eind juli 1974 werd bevestigd ge antwoord door gemeentewerken. Im mers als hem de bouw gegund werd kon hij toen reeds (eind maart 1974) beginnen met voorbereidingen t.a.v. houtwerk e.d. Vanzelfsprekend bleef er voor SEC geen andere keus over de door de gemeente voorgestelde aanne mer te contracteren, want 10.000,- is een behoorlijk bedrag voor een club. De narigheden die hierna begonnen waren legio. SEC had voorgesteld, ten einde de bouw niet te vertragen, in de maand mei tenten te plaatsen op het terrein zodat daar het canünegebeuren kon plaatsvinden. De eerste bouwvergadering van 7.5.74 vermeldt o.a.: De werkzaamheden zul len volgens planning op 13 mei aan vangen. In bouwverslag van 29 mei wordt vermeld: De aannemer verwacht begin augustus met de bouw gereed te zijn, dit in verband met toernooien. Bouwverslag 1 juli j.l.: De .oplevering van de bouw begin augustus moet met het oog op de komende toernooien ge handhaafd blijven. Na deze laatste ver gadering vonden nog drie bouwverga- deringen plaats, waarin de SEC-leden van de bouwcommissie regelmatig hun wrevel over de trage voortgang van de bouw uitspraken. Ondanks herhaalde lijk verzoek werden van deze vergade ringen geen bouwverslagen ontvangen. Spijtig is het dat de SEC-bouwcom- missie geen mogelijkheid heeft gehad om de leden van de financiële commis sie te informeren. SEC stelt thans voor om cje diverse fracties over het gehele project te iri- formeren. SÉC staat er financieel niet të' best' voor en heeft al haar reserves gebruikt voor het kantinegebéuren.' De lening van Skol internationaal van ƒ20.000,- (af te lossen in 10 jaar) is opgebruikt, terwijl de contributies voor het jaar 1974/75 vervroegd zijn geïncasseerd dit teneinde de gelden van de gemeente lening pas zo laat mogelijk aan te spre ken. Het rentepercentage van deze le ning bedraagt namelijk 9 5/8 Daarvoor vluchtten ieder avond de spelers na de training naar huis van wege de kou. Kantineomzet in de maand' september was er tijdens de trainingsavonden nauwelijks. Weken lang was de kantine in september niet toegankelijk, omdat toen de voorpui was weggebroken en tijdelijk vervan gen was door een zeildoek. SEC-leden hebben week in week uit aan de bouw meegewerkt, m.a,.w. werk van de aan nemer overgenomen. Als er dan geld is bespaard op de aanneemsom dan is dat te danken aan de SEC-werkers, waarvan enkele er meer dan 100 man uren op hebben zitten. SEC organiseert ieder seizoen evene menten, klaverjas, bingo, feestavondjesi die voor een goede kantineomzet zor gen. In september en oktober is dit niet mogelijk geweest en was derhalve weer een behoorlijke derving van in komsten. Nog steeds is het gebouwniet opgeleverd en j.l. zaterdag waren de lekkages in het niet kantinegedeelte gedio. Logisch is het dat de SEC-wer kers, die alle werk voor hun club gratis verrichten, geirriteerd raken. De opmeking van de heer De Haan over het niet juist doorspelen van SEC- vertegenwoordigers in de bouwcom- mis aan de achterban is geheel voor rekening van de heer De Haan. Regel matig heeft de afvaardiging van SEC in de bouwcommissie de leden en be stuur over de gang van zaken geïnfor meerd. Op 1 april jJ. werd een buitengewone ledenvergadering belegd, waarin de toestemming van de vergadering voor de bouw werd gevraagd. Daarna volg de iedere week een schriftelijke of mondelinge opgave over de voortgang van de bouw aan het bestuur. De he ren van gemeentewerken kregen van de schriftelijke berichten aan het SEC- bestuur steeds copie. Het is de heer De Haan ook bekend dat SEC per brief van 9 september j.1. gericht aan de Stichting Lich.Opv. en Sport vroeg om een onderhoud met de directeur van deze Stichting en de directeur van Gemeentewerken om de gehele situatie te bespreken. Ejeze brief is tot nu toe onbeantwoord gebleven. IBACH PIANO'S Piano's met vleugeltoon. Burg. Grothestraat 20 - Tel. 12968 Stemmen, - Onderhoud - Verhpur De oktober wandeling van het Vrou wen Gilde zal bij redelijk weer plaats vinden op woensdag 16 oktober (anders de volgende dag). Om precies 9.15 uur wordt vertrokken bij het voormalige rusthuis Eikenhorst aan het eind van de Koninginnelaan - Beckeringhstraat. Ook niet-leden zijn hartelijk welkom. Drogist K. deed aangifte van diefstal van eén tapijt reiniger. Hij had het apparaat verhuurd aan een dame die voorgaf te zijn mevrouw Van de B. wonende aan de Nieuwstraat. Toen het geval niet teruggebracht werd toog hij op onderzoek uit en bleek hem dat mevrouw v. d. B. niet op het opgege ven adres woonde. Die filmsterren en krantekoppen zijn iedereen op het fiif geschreven Kom maar passen dat geweldige, allerlaatste modesnufjé. in fotoprint-techniek bedrukt met filmster ren, krantekoppen, enz. Wie 't nast. houdt 't Uj meteen aan! Nü volop verkrijgbaar bij HILVERSUM AMERSFOORT ZEIST Twee onbekend gebleven opgeschoten jongens hebben kostbare vernielingen aangericht In vier in de gemeente staande openbare telefooncellen. Zij braken de geldladen open en verdwe nen met de inhoud. Doorgaans loopt dat niet in de papieren, maar het her stel van de geldautomaten bedraagt per stuk circa 250 gulden. Telefonisch kreeg de politie bericht door dat de twee knapen zich verdacht ophielden in de buurt van de telefoon cel aan de Schrikslaan. Bij het direct ingesteld onderzoek trof men de ver nielde telefoon aan, echter niet meer de daders. Controle bracht daarna aan het licht dat ook de geldladen opengebroken waren van de cellen aan de Niéuw- straat, hoek Beetzlaan, aan de Wiardi Beckmanstraat bij Honsbergen en aan de Smitsweg, hoek Weegbreestraat. Enige dagen later werden ook de tele fooncellen bij het busstation te Soest - Zuid en bij het N.S. station Soest-Zuid vernield. Ook daar waren de geldladen verdwenen. De totale schade is 1589 gulden ^n het herstel zal geruime tijd in beslag nemen. Het totaal vermiste bedrag is 370 gulden. Er zijn nu nog maar enkele openbare telefooncellen bedrijfsklaar. Om nog niet verklaarde reden raakte op de Molenstraat een auto uit de koers. Het voertuig botste tegen een lichtmast, die volledig uit de grond gerukt werd. De wagen werd bestuurd door mevrouw L. K.-H. (40) uit Am stelveen. Zij kwam met de schrik vrij. De naast haar zittende eigenaar van de auto, de heer R. B. (47) uit Soest, liep diverse hoofdwonden op, waarvoor hij per ambulance naar het ziekenhuis Zonnegloren werd gebracht. De zwaar beschadigde duto werd naar het po litiebureau gesleept. Tij 'LL •'D'V '9£ iaq 'QL 'D'3'3 'CL iuifn '69 'PPi. '19 ïuajs *99 '59 !®uftq 89 :s?P '19 :p* '09 !'d'l '8S Ijspst gg ;ioopi TC ;ja *oc :guoien '8f .'janoq if 'Tq '91* :0ï- ïbrv '68 !sra ie ioa S8 te iMnaajds *62 UapuoiA SZ Uaiqjod *gs Jpatqjoa -fz '- *"1 'ZZ '12 ;*rq 0S Jarjeu *gx tuagnaj *ei *et :ujo'oa ;oï '6 '8 :uy 1 iipa •9 :aa 'S ÏJSBS T *E .'jpai z 'I •'TVVDLIH3A •Jiptiu *08 IjsSbui '61 '81 -aq 'C£ lurxj Ti lasis SI 'li lep "01 lj?!l<3 '89 seopjEd T9 '29 -'P '19 :jej *65 1'T'J '15 1'P'P '95 'm* VS lp? 'Eg lop. '^g -je ^3PI '6ï- ^°q 'i* Istqt gt- vi- iuej '8* zf iq» 'u '0* '88 la-iBJ '98 'z<te\ T8 CC les ZC lojeM *os Irs '62 1'A'B iz !2in '92 lid '52 lej '82 lljnesiq 02 Icuuv '61 li3 '81 loe *ii fuedo '91 ïuoj luste^re} 'TT lepp '01 Itrajep '9 Isinpf 'I T V VvLNOZIHOH *-.-V2ï V/_. WILLEM DE ZWIJGERLAAN 31 - SOEST - TEL. 02155 - 16068 Behandeling volgens afspraak. TENTOONSTELLINGEN MUSEUM FLEHITE: Westsingel 50. Tot en met 30 noevmber: „Mammoet op Zolder". Open di. t.m. za. 10-12 uur en 14-17 uur. KAPELHUIS Krankeledenstraat, Amersfoort, t.e.m. 2 nov. di. t.e.m vr. 13-18 uur, za. 10-18 uur: Lies Cosijn, ceramiek en Theo Daamen, etsen en tekeningen. ZONNEHOF, Zonnehof 8. Amersfoort. Tot en met 10 nov., ma. t.e.m. za 10-17 u, zo. 14-17 u.: „100 jaar Post" GALERIE VALK: Valkestraat 31. Amersfoort. Tot en met 23 oktober: Willem Snitker. lino's en gouaches. Open di. t.m. vr. 13.30-17 uur en za. 11-18 uur. PLOEGHHUIS: Muurhuizen 157. Amersfoort. 11 t.e.m. 13 oktober: Renate Carelse - schilderijen, tekeningen en zeefdrukken - en Bhalu Mondhe - munttechnieken. Open vr. 19-22 uur, za. 11-17 uur en zo. 14-17 uur. MUZIEK: THE SCAFFOLD, Achter de Arnhemse Poortwal, Amersfoort. Iedere maandag avond, 20 uur, Life Jazz met trio Rob Franken. Gastoptreden van bekende Jazz groot heden. ST. JORISKERK, Hof, Amersfoort. Di. 15 oktober om 20 uur: Orgelcon cert van Willem Hülsmann. GRAND THEATRE, Snouckaertlaan. 10 okt., 20.15 u., Fiësta in Brasilia '74. Braziliaanse show. ST. AEGTENKAPEL: 't Zand 37, Do. 17 oktober: 20.15 uur: Kamermu ziekconcert. Studio Laren. Kerkelijk Centrum „DE BRUG", Schui- lenburgerweg 2, Amersfoort. Za. 12 oktober: 20 uur: Gereformeerd Kamerkoor Amersfoort o.l.v. de heer Jannes Munneker. FILMS Grand Theatre: Snoukaertlaan, Amers foort. Vr. t.e.ru di. (niet op zaterdagmiddag): „Alicia". Tijden: zaterdag 18.45 en 21.15 uur, zo. 14, 16.15, 18.45 en 21-15 u., overige dagen 14 en 20 uur. Studio „G": boven Grand Theatre om 20 uur: in de Arthouse Serie: „Ama- cord" - Feil in zo. 14.15, 16.30, 19 en 21 uur, overige dagen 15.15, 19 en 21 uur. Cinema Amicitia: Stadsring, Amers foort. Do. t.m. wo Nederlandse première: „De vijf van de vierdaagse" (14 jr.). Tijden: za. 14, 18.30 en 21.15 uur, zo. 13:30. 16.00, 18 30 en 21.15 uur, overige dagen 14 en 20 uur. Vr.avond om 23.00 uur: „Medea" (18 jr). Za. 14 uur en zo. 13.30 uur in de kin dervoorstelling: „Alice in wonderland". City Theater, Westsingel. Amersfoort. Alleen donderdag: „De mondo cane" (18 jr.). Vr. t.m. wo. „Karate rivale van Ghen Chin" (18 jr Tijden: za. 14, 18.45 en 21.15 uur, zo. 14, 16.15, 18.45 en 21.15 uur, overige dagen 14 en 20 uur. Vr.avond om 23.00 uur in de Late Sex Show: „Meisjes internaa(k)t (18 jr.)» Za.avond om 23.45 uur: „Maciste". Grand Theatre: Wo. 16 oktober om 20,15 uur: „Het Hemelbed" van Jan den Hartog (Blij spel) m.m.v. André van den Heuvel en Kitty Jansen. Theatre Miniatuur: Appelmarkt, Amersfoort. 11 oktober: Jazz; Han Bennink en Mi- scha Mengelberg. Aanvang 21.00 uur. 12 oktober; Film; Etcetera - etcetera. Aanvang 23.00 uur. Voor de jeugd: POPPENTHEATER TOERMALIJN, Koppelpoort, Amersfoort. Iedere wo. 15 u. en iedere za. 11 en 15 u., „De Tondeldoos". Plaatse reserveren te. 19629. BAARN: Vr. 11 oktober: Concert van Haydn „Die Schöpfung" door de Christ Ora torium Ver. o.l.v. Thijs Kramer. Aan vang 20 uur in de Nicolaaskerk, Kerk straat Za. 12 oktober: Solistenconcours door Harmony Crescendo. Aanvang 20 uur in het Brandpunt, Oude Utrechtse Weg 4. Poppenvoorstelling op 12 oktober om 15 uur., door Theater Francine Abbing uit Amsterdam. Rembrandtlaan 35 voor kinderen van 4 t.m. 10 jaar. SOEST: T.m. 5 november: 5 Beeldhouwers ex poseren in Artishock. Open dagelijks van 14 tot 17 uur. Vanaf 5 oktober: iedere zaterdag: Sportinstuif met diverse sporten in Sporthal „Beukendal". 8.45 - 10.15 voor de leeftijd van 6t.m. 10 jaar. 10.30 -12.00 uur voor de leeftijd van 11 t.m. 14 jaar. Entree 0,75 per persoorr CJymnastiek schoenen verplicht T.m. 13 oktober: Kaasfondue in restau rant „De Korte Duinen", Birkstraat, dagelijks 11-21 uur. Op zaterdagavond met kaarslicht. VOOR DE WEEK VAN 10 TOT EN MET 17 OKTOBER 1974 RAM, 21 maart-20 april Het kan zijn, dat er deze week een ge schikte oplossing komt voor een be paalde kwestie. Ga vooral met tact en diplomatie te werk. Niets overhaasten of doordrukken, want dat kan alles weer bederven. U heeft een gevoel, dat het allemaal vlugger kan, maar dat is niet zo. Stoot uw hoofd niet, letterlijk en figuurlijk niet! STIER, 21 april-20 mei Deze week worden sommige dingen u steeds meer duidelijk. U heeft heel wat te overdenken, maar het zal u goe'd doen. Wanneer u inziet, wat er nu precies aan de hand is en wat er moet gebeuren. Laat desnoods som mige dingen even wachten, om de be langrijkste zaken in orde te brengen. Iemand, die u zeer na staat heeft be hoefte aan een eerlijk en open gesprek- Kalmaan met de duiten. TWEELINGEN, 21 mei-20 juni Laat u deze week niet van de wijs brengen door uw eigen verstrooidheid. U heeft een lust tot mijmeren, die u parten kan spelen in de praktische aangelegenheden. Let goed op uw post en lees die ook nauwkeurig, want er kan iets van belang bij zijn. Het staat misschien zelfs tussen de regels. Niet teveel in de barre zon! KREEFT. 21 juni-20 juli Een oude kwestie, die u al een hele poos hoog zit, kan deze week haar kop opsteken op een manier, die u ver baast. In dat geval doet u er goed aan, niet meteen heftig partij te kiezen, maar ook even na te denken over de mogelijke achtergronden. Zonder het te willen, zou u onrechtvaardig kunnen zijn. Blijf bij uw dieet en span u niet overmatig in. Tenslotte is het vakan- tietijd! LEEUW, 21 juli-20 augustus GezelLige week, met een kans op een paar hooglopende gesprekken met jon geren. Verdedig dan uw standpunt rUS- tig en met overtuiging. Dwingen helpt zo weinig en men heeft toch respect voor uw consequente houding Daar moeten we het allemaal van hebben. Ontmoeting met oude vrienden en een paar leuke avonden. MAAGD, 21 augustus-20 september Deze week kunt u veel goeds doen voor een oude relatie die klem is ko men te zitten. Laat vooral uitpraten en luister maar toe. Daarna kunt u wel licht uitstekend raad geven, want u bent op de hoogte van de omstandig heden. In uw werk kans op een ver andering of een soort overplaatsing. U boekt een succesje. WEEGSCHAAL, 21 september-20 okt. Deze week kan een neiging tot freew heelen en dromen u parten spelen. Na tuurlijk moet een mens zich ook ont spannen, maar u heeft een paar zeer belangrijke dingen te regelen en het zou kunnen zijn. dat u zich wel graag eens daarvan liet afhouden. Dat zou jammer zijn, want u schiet juist zo goed op met wat u zich heeft voorge nomen. SCHORPIOEN, 21 oktober-20 november U heeft uitstekende en toegewijde raadgevers in uw kring en het zal u goed doen, om met behulp van hen uw koers te bepalen. Een hoop dingen zijn u totaal niet duidelijk en dat is ook geen wonder. Een paar rustige ge sprekken met goede relaties zullen echter positief werken. U ondervindt grote voldoening naar aanleiding van iets, dat u al een poosje terug voor el kaar hebt gebracht. Houd uw zenuwen onder de sim! BOOGSCHUTTER, 21 november-20 dec. Deze week kan een van uw beste plan nen lukken, of goed opschieten. Wees dan echter niet te fel, noch in woor den, noch in daden. Sommige dingen moeten nu eenmaal langs lijnen van geleidelijkheid hun doel naderen. En dat zijn als regel og de meest belang- langrijke dingen in dit leven. Een be paald bericht doet u vreemd opkijken, maar bij nader inzien wordt u heel wat duidelijk. STEENBOK, 21 dccember-20 januari Kalme week met verschillende gezel lige onderbrekingen. Enkele van uw kleine plannetjes komen goed uit de grondverf en u ondervindt daar heel wat voldoening van. Een van uw beste relaties komt of zit in het nauw en u kunt heel wat goeds bereiken, door dat in te zien en uw morele steun te geven. Kalmaan in de hitte, laat u niet opjutten door mensen, die persé anders vakantie houden, dan u! WATERMAN, 21 januari-20 februari Ook in deze periode wordt er nog een beroep op gedaan op uw vriendschap en dat ligt u wel. U komt- graag voor anderen op en zeker voor uw naaste vrienden. Handel daarbij niet te spon taan, laat anderen rustig praten en maak geen haastige gevolgtrekkingen. Dan kunt u wat goeds bereiken- Bij uw post zit vermoedelijk dezer dagen een leuk nieuwtje. Vermijd al te zwa re inspanningen. VISSEN, 21 februari-20 maart Een nieuwtje uit een bepaalde hoek kan u in deze periode tot grote ver bazing brengen. U bent het er hele maal niet mee eens, maar kunt er wei nig aan doen. Wel kunt u veel begrip tonen en zo dat nodig mocht zijn, uw steun verlenen aan iemand, die u graag mag en die ook voor u dikwijls is ingesprongen. In uw werk nieuwe gezichtspunten te wachten. Óp gevoels gebied bestaat het risico, dat er iets op de lange baan wordt geschoven bij ge brek aan warmte uwerzijds Wilt u dat? 4 t

Soester Courant | 1974 | | pagina 17