Dorpspomp in Kerkcbuurt werkt weer .«IHnV Tnrslotr Verimengmachine 850 bij Hobbycentrum Frank L Éw Voor groot en klein VOOR AL UW SPORTEN Speciale aanbieding voor uw tuin SOESTER TUINCENTRUM Maison Termonde 3É i I im V" t ■BB gaas na na iÉ^ Restauratie „De Drie Ringen" bijna voltooid Zeiljoppers v.a. 69,50 Parka's v.a. 55,— AROS opent nieuwe studio „Verdacht" schieten met startpistool Luchthamer gestolen Politie paste op kinderen spouwisolatie b.v. dabib Vleesverkoop Kerkkoor H. Familie Soest-Zuid zoekt versterking Amnestie voor „Zwartlezers" SPORTHUIS I. D. VAN VUGT Poppentheater in Artishockgebouw 58 P.V.'s voor 14 ver schillende overtredingen Van 5 meter hoogte gevallen Schrijnend geval van dierenmishandeling Natuurwandeling N.C.V.B. Soest-Zuid Dronken Turk ingesloten Inbrekers vroegtijdig op de vlucht Bromfietster gewond Shot continueert successen Waterleidingbuis gesprongen Opstellingen VVZ-elftallen SOESTERBERG Jaarvergadering A.G.A.V.S. 25 jaar dames- en tienermode „Het Soester Applaus" opent binnenkort haar vestzaktheater „DE SGHMINKD00S" Rademakerstraat Presentatie F. J. Hagmeijer nieuw wijkraadslid (WD) Onvoldoende zaalruimte „B.C. Badso" voor Soester Courant van donderdag 10 oktober 1974 I v cuj!§jkir-^. '--'vV^T- '<f- f h JB-MFWT' (HS fr tg» t Vf SH* in Begin deze week werd de „oude" dorpspomp voor de gerestaureerde voor malige herberg „De Drie Ringen" aan de Kerkstraat in werking gesteld. Van nu af aan kan iedereen die daar behoefte aan heeft, er gebruik van maken. Alleen gedurende de winter wordt de watertoevoer afgesloten, om bevriezing te voorkomen. De pomp kr\jgt haar water uit een ondergrondse tank, die op de waterleiding is aangesloten. Die tank wordt automatisch gevuld, telkens als de pomp ge bruikt wordt. Met de restauratie van De Drie Ringen en de plaatsing van de pomp is het herstel van „oud Soest" voltooid, zover althans de geboren Soester, de heer A. C. van Ee, zich daarmee heeft opge-; houden. Hij begon met deze „hobby" zon twintig jaar geleden, na een lang durig verblijf buiten zijn geboorte plaats. De heer Van Ee kwam toen te wonen aan het Kerkpad, dicht bij „oud; Soest". Sindsdien is er bijzonder veel gebeurd; m totaal zijn er tien panden in de oude staat hersteld. De heer Van Ee zelf trok in het oude gemeentehuis, aan de Eemstraat 2. Als volgend jaar of in 1976 ook de winkelpanden aan de Torenstraat zijn afgebroken, komt er vrij zicht op de Kerkebuurt en zal de restauratie eerst goed tot haar recht komen. De geschiedenis van de herberg gaat terug tot in de 16e eeuw. In de oude boeken van het Groot Gaesbeeker Gilde komt d'e naam voor, maar gro tere bekendheid kreeg de herberg in het boek van de schrijver Jacob van Lennep, die ondermeer zijn hoofdper soon Ferdinand Huyck er laat ver blijven. De herberg was toen, en is ook nu weer, kenbaar aan een vooruitstekend uithangbord van ijzer, voorzien van krul- en snijwerk. De heer Van Ee redde dat bord en gaf het voor herstel aan de bejaarde Soester schilder, de heer Jaarsveld. Die kreeg het daardoor voor de derde keer in handen; eerst in 1915, daarna in 1935. Het bord toont nu de drie in elkaar gevlochten ringen, met d'e datum „Anno 1580". Het onder schrift „Gez. v. Herwaarden" is ver dwenen, omdat daarmee de historie enig geweld werd aangedaan. Op de deel van de herberg (die nog niet geheel gereed is) wordt waar schijnlijk volgend jaar een galerie ge vestigd, een hobby van een andere Soester, de heer H. de Wolff. Er zal den, voornamelijk schilderijen, hedendaagse kunst geëxposeerd wor- De restauratie werd uitgevoerd door het aannemersbedrijf J. van Putten uit Baarn, naar een ontwerp van de ar chitect J. Juffer uit Blaricum. Een be langrijke rol speelde de gemeente, die de restauratie steeds positief benaderd heeft. Oud-burgemeester mr. S. P. baron Bentinck was steeds een warm voorstanderd van het herstel van de Kerkebuurt. Plannen bestaan verder nog om de tuin achter de herberg aan te leggen naar het voorbeeld van een schilderij van Pieter Breugel de Oude; een sier- tuin met rechthoekige vakverdeling en met een beplanting van o.m. eiken en inheemse planten. 1MODE SOESTEPBERGSESTRAAT 51 SOEST TELEFOON 12400 De nieuwe studio in het ziekenhuis Zonnegloren van de AROS, de Alge mene Radio Ziekenomroep Soest, zal zaterdag 12 oktober a.s. officieel ge opend worden door de burgemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haat ten. De openingsplechtigheid staat ge pland om half vier. Gewaarschuwd door een niet-dienst- doende collega, die een sportwedstrijd bezocht-op de SEC-velden aan de Bos straat, kwamen zondagmorgen drie politiemannen in het geweer om een onbekende schutter op te sporen. De man die vrij-af had meldde dat hij onbekend, maar wel verdacht, schieten hoorde. De drie agenten naderde behoedzaam het jachtterrein en hoorde toen zij dichterbij kwamen een zeer bekend ge luid: „Op uw plaatsen"... waarna het „startschot" viel. De „jager" bleek de starter te zijn bij atletiekwedstrijden op de velden van S.O. Soest. Ten nadele van het bouwbedrijf H. te Soesterberg werd uit een in aanbouw- zijnde woning aan de Van Beuningen- laan een luchtdrukhamer terwaarde van 1400 gulden gestolen. Geheel buiten de berekening knapte de politie een kinderoppasje op. Zij werden gealarmeerd in verband met een ongeval dat in een woning had plaatsgevonden. Het ging om het 2-jarig dochtertje Anuuchka van de fam. S. aan de P. C. Hooftlaan, dat ernstig gewond raakte aan haar hoofd door een val van de trap. Toen politie en ambulance arri veerden, bleek de moeder met haar kind reeds per taxi naar het zieken- uhis Zonnegloren te zijn vertrokken. De vteT andere kinderen van het gezin waren even alleen gelaten en de po litie nam het toezicht over totdat de vader arriveerde, I CoIoridodf«ef3S-3T UTRECHT T«1.030-611690, Zaterdagmorgen, 9 uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vinden aan alle houders van kaarten, geel zowel als grijs. Zaterdagavond 12 en zondag 13 okto ber zal het parochiële koor „Cantate Domino", van de parochiekerk H. Fa milie, Soest-Zuid alle missen opluis teren met hun gezangen. Vooral diegenen die niet regelmatig de hoogmis bezoeken wil men kennis laten nemen van het repertoire. Om het programma verder te kunnen uitbreiden met meerstemmige missen en het koor nog voller te doen klin ken, zoekt men versterking van zowel dames- als herenstemmen. Iedere vrijdagavond wordt er tussen 8 en 10 uur gerepeteerd onder leiding van de bekende dirigent-organist de heer J. v. d. Camp, slechts onderbro ken door een korte pauze voor een kopje koffie. Daar men nu reeds met de repetities voor het kerstprogramma start, ver wacht men nieuwe zangers reeds ko mende vrijdagavond. Voor nadere in lichtingen kan men bellen dan nr. 13240 of 13862. De repetities worden gehouden in de kerk, toegang via de zijdeur van de pastorie. Tijdens bovengenoemd weekend zal men ten gehore brengen de Missa Se- conda Pontif. van L. Perosi, een in troïtus en enkele motetten. In het kader van de landelijke Biblio theek week, die van 11 t.m. 19 oktober wordt gehouden, zal door bijna alle openbare bibliotheken in Nederland amnestie worden verleend aan „zwart lezers". Alle gebruikers van deze bi bliotheken, die geleende, boeken of materialen langer dan de toegestane termijn Ln hun bezit hebben zullen, in dien zij deze in de Bibliotheek terug brengen, geen boete behoeve te beta len. Deze aktie is uitdrukkelijk beperkt tot de periode van 11 t.m. 19 oktober. De bibliotheken, die aan deze aktie meedoen zijn kenbaar aan speciale af- fisches op de ramen en deuren. Boeken die onnodig in de huiskamers van de lezers blijven liggen beperken de keuze van de andere lezers. Dit is, juist in een periode waarin er zo wei nig geld voor boekenaanschaf beschik baar is, extra voelbaar. Door een onrendabel gebruik gaan bo vendien vele tienduizenden guldens aan gemeenschapsgelden verloren. Er wordt daarom een beroep gedaan op alle gebruikers van bibliotheken om van deze aktie gebruik te maken. Zij zullen extra welkom zijn. REMBRANDTLAAN18 TEL 02155-14786 NW. BAARNSTRAA1 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Goot Zondag a.s. treedt in het Artishock-ge- bouw op het poppentejater van Fred Eiink-Schuurman uit Breukélen. Voor de pauze komt hij met een goochelnummer en na de pauze met zijn poppentejater Pom-Pon. Het is niet de eerste keer dat hij in het Artishock-gebouw optreedt. In mei nog konden de kinderen genie ten van zijn poppenspel, toen viel dit gelijk met de Poolse middag. Aanvang voorstelling 15.00 uur. Zondag 13 oktober is er een kinder toneelspel met Shireen Strooker. Aan vang 15.00 uur. In één week tijd, van vorige week woensdag tot gisteren, heeft de politie 58 processenverbaal opgemaakt voor 14 verschillende overtredingen. 12 maal voor door „rood-licht" rijden; 7 maal voor het verkeerd opstellen bij verkeerslichten; 3 maal voor te zware belading; 2 maal voor overtreding van de rijtijdenwet; 6 maal voor verkeerd parkeren; 6 maal voor het niet gebrui ken van parkeerschijven; 1 maal voor rijden zonder in het bezit te zijn van een rijbewijs; 6 maal tegen bromfiet sers waarvan de motor teveel decibe- len produceerden; 1 maal voor te hard rijden met een brommer en 3 maal voor het rijden op „opgevoerde" brom mers; 1 maal openbare dronkenschap en 1 maal tegen een caféhouder die te lang open bleef. In het Artishockgebouw kwam de 17- jarige Winfried M. uit Utrecht zo on gelukkig te vallen, dat hij een kaak- fractuur opliep. De ambulance bracht hem naar het ziekenhuis Zonnegloren. De jongeman maakte bij het naar be neden gaan geen gebruik van de trap, maar hij liet zich langs de leuning naar beneden glijden. Dat spelletje liep op vijf meter hoogte uit de hand en hij viel aan de ver keerde kant naar beneden. Met zijn kin op een kast terecht. Bij het dierentehuis aan de Klein En- gendaalweg werd daags voor dierendag een hond afgeleverd, die werd aange troffen bij een leeggekomen woning aan de Juiianalaan. In huis werd ver der een vogelkooi gevonden met twee dode parkieten en een aquarium waar in de goudvissen levenloos ronddreven. Het bleek dat de bewoners verhuisd waren met achterlating van hun huis dieren. De hond had men buiten ge laten, zodat die zijn kostje in de buurt kon opscharrelen. De nieuwe bewoners leverden de hond bij het asiel af, waar zij op dieren dag vier jongen ter wereld bracht. De inspecteur van de dierenbescher ming heeft de zaak in onderzoek. Het zal niet moeilijk zijn de achtergronden van dit navrant voorbeeld van mishan deling te achterhalen. c De oktober-wandeling van de Natuur- beschermingswacht „Eemland"-I.V.N. zal worden gehouden op zondag 13 ok tober in de bossen van Buitenzorg bij Baarn. Het vertrek is om 14.00 uur, vanaf de parkeerplaats aan de Ravensteynselaan (gaande van Soest over de rijksweg in de richting Amsterdam, de eerste ver harde weg links na het centrum Bui tenzorg). Zoals gebruikelijk is de duur weer ca. IV* uur en de deelname gratis. Ds. P. H. C. G. Kok uit Weesp, predi kant en glazenier, spreekt woensdag avond 16 oktober a.s., om 8 uur in het gebouw „De Rank" voor de afdeling Soest-Zuid van de Ned. Christen Vrou wen Bond. Onderwerp: Gespiegeld Kerkeglas. Belangstellenden zijn harte lijk welkmo. Bij het busstation Soest-Zuid werd een dronken Turk. de 32-jarige M. A. G., aangetroffen. De politie verleende hem logies om zijn roes uit te 'slapen. Vermoedelijk twee inbrekers zijn vroeg tijdig op de vlucht gejaagd doordat de telefoon overging. Dat gebeurde in de woning van K. aan de Van Beuningen- laan. Zijn buurman, de heer G. v. d. P. hoorde verdacht gestommel en greep de telefoon. Hij was toen niet op de hoogte van het feit dat twee dochters van K. via hef dak inmiddels zijn wo ning hadden bereikt, omdat ook zij vreemd lawaai gehoord hadden. De gewaarschuwde politie kon slechts con stateren dat een slaapkamer was door zocht en dat het alarmpistool van K. was verdwenen. K. zelf was op het moment van het ongewenste bezoek niet thuis. De 20-jarige bromfietster mej. W. van 't K., op de Nieuweweg rijdend in de richting Ossendamweg, schrok bij de Eigendomweg zó van twee stilstaande fietsers, dat zij abrupt remde en daar door ten val kwam. Met lichte ver wondingen werd zij met de ambulance naar Zonnegloren gebracht. HEI ln ruim 20 soorten 1,50 per st. VASTE PLANTEN 1,25 per st. BREM in diverse soorten 3,75 per st. Verder: CONIFEREN - HEESTERS - BEMESTING BLOEMBOLLEN - BETON GRIND - TEGELS etc. AANLEG en ONDERHOUD WIEKSLOTERWEG 37 - SOEST - TELEFOON 16776 Ook in de afgelopen week wisten de meeste Shot teams de successen te con tinueren. Het eerste team won niet zonder moeite van Buna 4 met 7-3. K. Wiss en G. Leeflang wisten hun 3 partijen te winnen, J. Stalenhoef won slechts 1 partij. Het dubbel was even eens voor Buna. Het tweede, team behaalde een gemak kelijke 9-1 zege op Quick 9. Th. Ra demaker en W. van Doorn noteerden ieder 3 overwinningen, hierbij goed bijgestaan door H. Wouters met 2 overwinningen. Ook het dubbelspel was voor onze plaatsgenoten. Het derde team moest helaas de eer laten aan Elan 1, Met 8-2 gingen zij ten onder. B. van Zoeren en H. Oost- indien wisten beiden 1 partij te win nen. H. van Velzen bleef zonder winst. Het vierde team boekte een royale 8-2 overwinning op Victoria 12. J. Kok en R. de Vos noteerden ieder 3 overwin ningen, L. Blom wist 1 partij te win nen. Het dubbelspel was eveneens voor Shot. Het zesde team moest aantreden met 1 invaller tegen Foxboro 2. Juist deze invaller F. Eiking heeft dit team van de eerste nederlaag gered. Zeer goed en beheerst spelend noteerde hij 3 overwinningen. P. Lankreyer en L. van Hattem wisten ieder 1 overwinning te boeken, zodat er niet meer inzat dan een 5-5 uitslag. Het vijfde team ontmoette een tegen stander bestaande uit 2 spelers, zodat reeds bij de aanvang een 3-0 voor sprong was genomen. De uiteindelijke uitslag werd 8-2, waarbij J. Hooft geen enkele partij wist te winnen. Het zevende team was deze week vrij. Het eerste jeugdteam trad aan tegen VEV 2j-~waarbij opnieuw duidelijk"werd dat dit team momenteel in 't Gooi niet te kloppen is. Dirk Schuiling en René Daselaar no teerden beiden 3 overwinningen, Bart van Limborgh verloor 1 partij. Het tweede jeugdteam ontmoette het tweede team van Jaski en sleepte een 7-3 overwinning uit het vuur. Bert van Velzen was met 3 overwinningen de spil van dit team. W. Prins en R. Vis ser vulden hem goed aan met ieder 2 overwinningen. Shot 3 noteerde een zeer royale 10-0 overwinning. Cor Baayens, Rein Mul ders en Hans Verhoeff waren veel te sterk. Shot 4 stoeide met Sukses 2 getuige de uitslag 8-2. A. Prins bleef ongeslagen, A. Appelhof en R. van Gent moesten voor een tegenstander het hoofd bui gen. Shot 5 ontmoette TC 1 en ook hier een 8-2 zege. Nicky Babé en Huib Butze- laar bleven ongeslagen, terwijl Max Olivier een zege noteerde. Op de hoek Hartmanlaan, Betje Wolff- laan ontstond dinsdagmiddag een over stroming door een lek in de waterlei ding. Aanvankelijk dacht men dat een afsluiter niet goed werkte, maar later bleek onder het wegdek een lek ont staan te zijn. Het waterleidingsbedrijf heeft het euvel verholpen. VVZ 3-Huizen 6. A. Smink, R. Kriele, L. Hilhorst, D. v. d. Bovenkamp, J. Verhoeve, F. Bunnik, G. v. d. Grift. J. van Doorn, W. Huyink, W. Hilhorst, B. Buys. Wissels: C. Koopman en P. Hoek. VVZ 5-Chefana 5. J. van Eyk, W. v. d. Meer, J. Brouwer, G. Kok, F. van Hornsveld. L. Groot, J. Kampen, A. Kramer, A van Wijk, R. Kruiswijk. W. Floor. Wissels: J. van Campen en A. van Neerbos. VVZ 6-Chefana 7. D. Renooij. H. Dem- mers, R. Brouwer, P. van Jaaren, L. Brunt, J. Groart, W. v. d. Kuilen, R. ten Hove, Jan Brouwer, Jaap Brouwer, J. van Kooij Gzn, A. v. d. Breemer. C. van Huenen, R. Westland. WZ 7-Bloemenkwartier 7. G. Smit, H. van Velzen, N. v. d. Wakker. A. Ruizendaal, C. van Reijn, G. van Kooij, G. Wijma, D. Pellegrino, C. Stolwijk, D. Duits, C. Ruizendaal. Wissels; Y. Huisman, M. van Ginkel, Joh. van Kooy. WZ 8-Zuidvogels 9. H. van de Brink, A. de Weerd, C. Jongkind, H. Wegerif, A. Meidam, J. Bunnik, J. v. d. Vlek- kert, J. Boekema, K. Blijleven, A. Mooibroek, D. Wouters, J. Nijman, U. Saathof, W. Bloemendaal. Tijdens de algemene ledenvergadering van AGAVS betreurde voorzatter J. H. Esmeijer het in zijn openingswoord, dat er bij de leden zo weinig animo bestond voor de jaarvergadering. Toch hoopte de voorzitter op een levendige discussie van de (tien) aanwezige le den. Ais zijn persoonlijke mening gaf voor zitter Esmeijer te kennen, dat er dui delijk een kentering was te bespeuren in de turn sport, vooral de belangstel ling in de leeftijd boven de 15-16 jaar ging erg achteruit. Ook het turn- kader bij de heren is naar het oordeel van de voorzitter danig aan het dalen, vooral wat het zwaardere werk aan toestellen als hoogrek en brug betreft. Op dit alles vormt de moderne gym nastiek met de zeer gewilde onderde len: ritmiek, jazzgymnastiek en vrije oefening een gunstige uitzondering. Het eerste en tweede tafeltennisteam behaalde in het afgelopen seizoen een ongeslagen kampioenstitel en de daar uit vloeiende promotie naar een hogere klasse. De volleybalafdeling komt met twee Heren- en één damesteam uit in da -NeVoBo, twee teams mochten daar in nog niet uitkomen. De jaaruitvoering is een week ver vroegd, daar de zaal niet beschikbaar is op 23 november en wordt nu ge houden op zaterdag 16 november in de garnizoens-ontspanningszaal aan de Kampweg. Uit het jaarverslag van secretaris G. Kremer bleek, dat het ledenaantal per 1 september 1974 in totaal 359 bedroeg, waarvan 16 senioren en 243 jeugdle den. Het huidige bestuur bleef in zijn tota liteit gehandhaafd, daar er geen tegen kandidaten waren; alle aftredende be stuursleden werden atomatisch her kozen. Met algemene stemmen werd de voorgestelde contributieverhoging aan genomen. De heer J. G. Jansen van de zwemaf- delin-g werd bij zijn afscheid een ge schenkbon als herinnering aangeboden. Kritiek had voorzitter Esmeijer op de magere vertegenwoordiging (3 perso nen) van Soesterberg in de 15 man sterke Soester sportstichting. BURG. GROTHESTRAAT 36 TELEFOON 02155 - 13332 LIEVERTJE DEALER TONEELGROEP SISOK-Mi Bij hobbycentrum Frank aan de Ko- ninginnelaan staat een ingenieuze verf- mengmachine opgesteld, die menige hobby-ist veel werk en zuchten kan besparen. Eén van die dingen waar een doe-het-zei ver voor komt te staan, is soms het probleem van Nhet krijgen van de „juiste" kleur; een tikkeltje zus, een klein beetje zó en dan lukt het dikwijls net niet. Bij Frank kan die „ellende" voorkomen worden en dat gaat simpel. Ukiest uw eigen kleur uit, exact wat u wenst en dat mag thuis gebeuren. Frank stelt klr.g en na enige minuten wachten de electronische mengmachine in wer- Foto Herman van Dam krijgt u een keur van de „juiste kleur", precies wat u hebben wilde. En als u lacer meer nodig hebt, dan krijgt u precies dezelfde. Een service waar ledereen zijn voordeel mee kan doen. Op de foto de ingenieuze machine. De officiële opening van het drastisch uitgebreide meubelcenter Meubidick aan de Rademakerstraat op donderdag 10 oktober betekent voor de winke liers van deze straat een mooie gele genheid om de Rademakerstraat weer eens te presenteren. De laatste keer gebeurde dit bij de opening van het Spronk's Geschenkenhuis in juli. On-der de naam „Rademakerstraat Presentatie" zijn er drie bijzondere winkeldagen, van donderdag 10 tot en met zaterdag 12 oktober, terwijl alle winkels ook op de vrijdagavond tot 21 uur geopend zijn. Een stimulans voor deze winkelactie vormde de Deense week van vorig jaar, toen de fa. Schoemaker en Cor van Eyden de aandacht op hun zaken vestigden. Aan de presentatie van de Rademaker straat 1974 wordt deelgenomen door de warme bakker Boumans, Drogisterij Sukking, Interieurverzorging Cor van Eyden, Radio- en Rijwielhandel R. G. van den Berg, Modehuis De Korte, Slagerij De Bruin, Spronk's Geschen kenhuis, Radio en Televisie Schoema ker en C. Jamin. Schoemaker presenteert drie kijk- en luisterdagen met een heel nieuw pro gramma kleurentelevisies en stereoap paratuur met een drankje en een snackje. In het Geschenkenhuis met zijn veel zijdig assortiment zijn enkele speciale aanbiedingen, terwijl ook Modehuis De Korte met de hele collectie bij de tijd zal blijken te zijn. Van den Berg heeft een speciale aanbieding in fietsen, ter wijl er een leuke korting is op „model spoor". Bij slager De Bruin zal het vrijdag van 10.00 - 21.00 uur gezellig bar becuen zijn en de heer en mevrouw Van Eyden zorgen die dagen voor de juiste slaapsfeer met een verrassende collectie donsdekbedden en boxspring- combinatie. Drogisterij Cor Sukking brengt als één van de eersten in Nederland „wijn- hobby", het ruiken, proeven en genie ten van eigengemaakte huiswijn, varië rend van witte, rosé en rode wijn tot witte vermouth. Zaterdag werd het gistingsproces in de grote ballonflessen tot stilstand ge bracht door de heer Sukking, teneinde de bezoekers op het gezellige praat- en proefavondje, vrijdag van 19.00- 21.00 uur, te laten genieten van een heldere op smaak gebrachte huiswijn. Door het college van Burgemeester en Wethouders te Soest is tot lid van de wijkraad Soesterberg benoemd de heer F, J. Hagmeijer in de vacature G. M. J. van Aalst, die tot gemeenteraadslid voor de VVD is benoemd. Deze benoeming gaat in met de eerst volgende openbare vergadering van de wijkraad op donderdag 10 oktober in zaal B van het Dorpshuis. Aanvang 20 uur. Naar aanleiding van een brief van de heer J. van Munster over het plaatsen van een container in Ons Belang zal het college door het dagelijks bestuur verzocht worden de mogelijkheden voor plaatsing te onderzoeken. Het college verzoekt met betrekking tot de straatnaamgeving in het plan Egghermonde of de wijkraad zich kan verenigen met de voorgestelde straat naamgeving, als de borden voorzien worden van een korte verklarende tekst van de desbetreffende vliegtuig modellen. In plaats van een apart wijkraad-in formatieblad, op verzoek van het lid de heer C. J. M. van Rijthoven, wil het dagelijks bestuur het college ver zoeken een uitvoerig artikel in „Op 't Hoogt" te laten plaatsen. Naar aanleiding van het schrijven van het lid de heer C. J. M. van Rijthoven over de verbetering van het centraal antennesysteem van het flatcomplex XXLV verzoekt het dagelijks bestuur het college het besluit van de gemeen teraad van 20 juni 1974 zo spoedig mo gelijk te willen uitvoeren. Tijdens de jaarvergadering van de Soesterbergse badmintonclub „BADSO" vestigde de secretaris,de heer C. Len- sink, de aandacht op het feit, dat deze vereniging nog steeds over onvoldoen de zaalruimte kan beschikken, waar door het formeren van een jeugdteam geen doorgang kan vinden. Op uitnodiging van voorzitter W. H. Stomp werd overgegaan tot verkiezing van drie nieuwe bestuursleden me vrouw R. Honnet de heer H. Hagen en de heer E. Vierveyzer. In de bondscompetitie (4e klasse dis trict) spelen nu twee teams, die op zaterdagmiddag de thuiswedstrijden spelen in het Dorpshuis om 14.00 uur. De heer Hans Hagen maakte het pro- ramma voor het komende seizoen be kend, waarin een spelregelavond geor ganiseerd zal worden en een kennis- makingstoernooi. Verder zijn er vriend schappelijke ontmoetingen voor re creanten met enkele andere verenigin gen. Voor de jeugdspelers van de B.C. Badso zal een jeugd-slottoernooi ge houden worden.

Soester Courant | 1974 | | pagina 5