Wat ecu mooi beest^r allmilmö Ton Beuken Voor AlfaRomeo rijders is 100 km per uur vaak een aparte sensatie. ■19379 Soest van de Gemeentehof. Agenda gemeenteraadsvergadering Utrecht-lrenehal-10 t/m 13 oktober de fantastische keuken SHOWROOM: Torenstraat 45 (Hoofdstraat) - Soest Telefoon 02155-18009 Nieuw tarief voor aan sluiting op riolering en aanleg van inritten Nieuwe gymnastiekzaal in Soestdijk VüiSa. duhJ('t -t*. '-tVsuiz» vói v- MERCEDES-BENZ Gebr.VanKooijb.v. Mannenkoor Apollo had goed verenigingsjaar Caféraam ingegooid Geboren op 4 augustus 1974 liet eerste dolfijntje in Europa. BURGERLIJKE STAND V.V.V.-NIEUWS „Schuif-es-in"-dienst in Wilhelminakerk MEDISCHE DIENST Maatschappelijk Werk SS Sploegstoffen gordijnstoffen meubelstoffen tapijten Jeugddienst in de Open Hof Youth for Christ Krediet voor vrachtwagen met 7000 gulden verlaagd Gun uzelf'n Alfa. AUTOMOBIELBEDRIJF WIMED0 B.V. Alfetta G.T. PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Soester Courant van donderdag 10 oktober 19T4 De Soester gemeenteraad komt In openbare vergadering bijeen op don derdag 17 oktober, 's avonds 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg, ter behande ling van de navolgende agenda: 1. Notulen van de raadsvergadering van 29 augustus en 3 september 1974. 2. Ingekomen stukken. a. Brief d.d. 16 september 1974 van de bewonerscommissie Molenstraat inzake de bewoning van het pand Molenstraat 4, met voorstel dit schrijven aan het slot van de vergadering aan de orde te stellen. b. Brief van 28 augustus 1974 van de Regionale Muziekschool Amersfoort met als bijlage het accountantsrapport over 1972/1973 met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. c. Jaarverslag van de Regionale Mu ziekschool Amersfoort over het cursus jaar 1972/1973 met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. d. Brief namens Progressief Soest d.d. 6 augustus 1974 inzake de opheffing van de buslijnen Pijnenburg en Hees met voorstel te berichten overeenkom stig de ontwerp-brief. e. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. f. Brief van de voetbalvereniging SEC d.d. 23 augustus 1974 inzake kwijtschel ding van de eerste termijn van rente en aflossing van de lening van 71.000,- met voorstel te berichten overeenkomstig de" ontwerp-brief. g. Brieven d.d. 1 september en 3 sep tember 1974 van de bewonerscommis sie premiewoningen te Soesterberg in zake het „groot-onderhoud" van de premiewoningen te Soesterberg met voorstel te antwoorden overeenkomstig het ter inzage gelegde concept-ant woord. h. Brief d.d. 18 september 1974 van de raadsfractie van het Christen Demo cratisch Appèl inzake de verdeling van de werkzaamheden van de leden van het college van burgemeester en wet houders met het voorstel deze brief te behandelen aan het einde van de raadsvergadering. 3 Voorstel van de commissie voor de beroepschriften tot het nemen van een beslissing op een door de heer H. F. Schenk ingesteld beroep tegen de wei gering van een bouwvergunning. 4. Voorstel tot het benoemen van een lid van het algemeen bestuur van de Regionale Muziekschool „Amersfoort". 5. Voorstel tot wijziging van de Ver ordening tot regeling van de door het bedrijf 'gemeentewerken in - rekening te brengen kosten voor aansluiting op de gemeentelijke riolering, alsmede bot wijziging van het systeem voor het in rekening brengen van kosten voor het maken van inritten. 6. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan het besiuur van de Stichting voor Ka tholiek Onderwijs te Soest voor de stichting van een school voor g.l.o. in de wijk Overhess. 7. Voorstel tot het wijzigen van aan het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest ver leende medewerking ingevolge de La ger-onderwfs wet 1920 en de Kleuter- onderwijswet voot scholenstichting in de wijk Klaarwa-.er/Boerenstreek in de wijk Klaarwater/Boerenstreek/Over- hees. i 8. Voorstel tot het verlenen van mede werking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan het be stuur van de Stichting voor Katholiek Onderwijs te Soest voor de stichting van een kleuterschool in de wijk Over- hees. 9. Voorstel tot verkoop van grond, ge legen achter de woningen Van Lennep- laan 14-32 aan de eigenaren. 10. Voorstel tot het beschikbaar stel len van een krediet voor de aanschaf van een vrachtauto ten behoeve van de dienst gemeentewerken. 11. Voorstel tot verkoop van: a. een perceel Industrieterrein aan de Nijverheidsweg aan J. Meerding te Soest. b. een perceeltje grond, gelegen achter het perceel Smitsweg 2, alhier, aan J. Kok te Soest. c. grond, gelegen in het bestemmings plan Klaarwater voor de bouw van een kiosk en vitrines aan de Neder landen van 1870 te Amsterdam. d. enkele percelen grond in het be stemmingsplan „Overhees" aan de „Stichting voor Katholiek Voortgezet Onderwijs" te Soest. 12. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst tot regeling van ophef fing van het waterschap Soesterveen. 13. Voorstel tot verkoop van grond in het bestemmingsplan Egghermonde I aan Dura Woningbouw B.V. te Rot terdam. 14. Voorstel tot verhoging van het sub sidie peuterspeelzalen. 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het ontstoppen van de ventilatiekanalen van de pre miewoningen aan de Bilderdijklaan. 16. Voorstel tot het bouwen van een gymnastieklokaal en het aangaan van een geldlening daarvoor door de stich ting lichamelijke opvoeding en sport Soest goed te keuren. Dierenvrienden en -vriendinnen, van 10 t/m 13 oktober wordt te Utrecht de 66e tentoonstelling |ORN!THOPHIUA gehouden. Achter dft moeilijke woord gaat een bonte wereld van uiteenlopende diersoorten schuil. Het wordt tevens de 23« Jongdierententoon- steliing van hoenders, sier- en watervogels, duiven en pelsdieren. U kunt er informatie opdoen over deugdelijke huisvesting voor kleindieren. Een leerzame en boeiende tentoonstelling waar u en uw kinderen volop kunnen genieten van een levendig schouwspel vol f fascinerende kleuren. De tentoonstelling is geopend van 10 t/m 13 oktober dagelijks van 10.00 tot 22.00 uor, I op zondag 13 oktober ra ri ven 10.00 tot 17.00 uur. II (Ook op zaterdag geopend). Sinds 1 april 1973 geldt in Soest een tarief voor de aansluiting van wonin gen op de riolering; voor eengezins woningen 120 gulden per woning, voor etagewoningen in twee woonlagen 180 gulden per aansluiting en voor andere gebouwen: de te maken kosten. Voor het maken van auto-inritten, na de aanleg van het trottoir wordt nu een vast bedrag in rekening gebracht. Het college van b. en w. stelt de raad voor hierin verandering te brengen. Voor de aansluiting op de riolering komt één tarief en wel 150 gulden. Daarbij wordt aangetekend dat etage woningen in twee woonlagen practisch niet meer gebouwd worden. Het tarief van 150 gulden gaat gelden voor aan sluitingen die gelijktijdig met de aan leg van het riool gemaakt worden. Voor alle andere aansluitingen, die la ter geschieden en kostbaarder zijn, zal de kostende prijs in rekening worden gebracht. De kostprijs zal eveneens in rekening worden gebracht voor de aanleg van autoinritten; er zal geen sprake meer zijn van een vastbedrag. De Sportstichting heeft van de Stich ting Algemeen Pensioenfonds voor de Apothekers-Assistenten een aanbieding ontvangen voor een geldlening van 700.000 gulden tegen een rente van llVa°/o per jaar. De Sportstichting wil voor dit be drag een gymnastieklokaal laten bou wen bij de Groen van Prinstererschool in Soestdijk. De gemeenteraad wordt gevraagd goedkeuring te verlenen voor het aangaan van de lening en tevens toestemming te geven voor het uit voeren van de bouw. Bij de vier lagere scholen in de Wijk Soestdijk staat in totaal slechts één gymlokaal bij de Mariaschool. Enige jaren geleden kon er één bijgebouwd Vestigingen in VAmersfoort, Soest, Naarden, y Hilversum en Baarn. f Het mannenkoor Apollo kan terug zien op een geslaagd verenigingsjaar; mu zikaal gezien omdat men steeds volle zalen trok en in Puttershoek werd op een nationaal zangconcours een eerste prüs behaald: maar ook financieel om dat penningmeester Fonke een batig saldo kon melden. Ook secretaris Radstok \yas tevreden en dat maakte het uiteraart verklaar baar dat voorzitter Lüschen veel „be dankjes" kon weggeven. Dank aan de dirigent de heer Van de Schepop; aan de penningmeester die de oud-papier ophaaldienst organiseerde; aan de contributie-inner de heer Veerman en aan de heren Rebel, De Bruin en Spoor. Bij de bestuursverkiezing werd de heer Radstok herkozen en volgde de heer P. Kiewit de aftredende heer Stam op. Besloten werd verder dat het koor op 14 november a.s. een donateursconcert zal geven in de Mariakerk, waaraan medewerking zullen verlenen de orga nist Gert Muts en de trompetisten de gebroeders Brouwer. Apollo zal ook graag weer meedoen aan de volkskerst- zangavond, mits daarvoor een geschik te avond wordt uitgezocht. Het uniform zal gaan bestaan uit een beige pantalon, groen overhemd en bij passende das; de colberts worden af geschaft. „Te warm" zo vonden de zangers. Voor uitbreiding van het kinderkoor zal contact gezocht worden met de scholen en er zal wat strenger opge treden gaan worden tegen leden die de repetities niet bijwonen. Overwogen zal ook worden of het mogelijk is een Soest zangfestijn te organiseren, waar voor dan een aantal mannenkoren zou kunnen worden uitgenodigd. Onbekenden, die de toegang \\rerdge weigerd tot de Dorpsherberg aan de Korte Brinkweg, hebben hun ongenoe gen afgereageerd door een grote ruit van l'/ï x 1 meter aan de zijkant van het café in te gooien. Zij verdwenen en bleven onbekend. Wij noemen het Jasperina. U kunt het nu van dichtbij zien door de grote glaswand van 20 x 3 meter in het onderwater panorama, waar het vrolijk rondzwemt met moeder Monique. Een vertederend schouwspel, uniek in Europa. DOLFINARIUfn HARDERWIJK TELEFOON 03410 - 6041. GEBOREN: Eric Gerardus, zoon van G. van der Heiden en H. J. Kieft. Daniëlle Esmèralda Gerardine, dochter van G. van Schaik en H. de Graaf. Hui- bert Marinus Peter zoon van G. de Korte en M. A. C. Happe. Wobbe Jan, zoon van J. Reitsma en J. Kui pers. Tamara Hanna, dochter van J. F. M. Wolienberg .en M. Blok. Mirjam Judith Lisette, dochter van J. de Pater en E. P. Markestijn. Cill, dochter van J. G. Nijdeken en C. A. van Zeöst. Joost Joachim, zoon van L. K. F. Njio en W. Schellinger. ONDERTROUWD: Gerardus Cornelis Johannes Jozef Peek en Johanna Geertruida Lanser. GEHUWD Cornelis Gerrit Fredrik van Doorn en Cbrnelia de Zoete. Andries Pieter van Leeuwen en Hendrika Theresia Maria Bakker. Franciscus van der Eist en Louise Remp.t. Joseph Maria van der Pouw Kraan en Johanna Adriana van den Broek. Gerardus Hermanus Johannes Nowee en Elfriede Elna Jo hanna van Munster. OVERLEDEN: Jan Reitema. weduwnaar van E. Es- kens. Lamberdina Glavimans, echt genote van R. Papenburg. Gesina Cornelia Vlinkervleugel weduwe van J. Lubbers. Gijsbertus Adrianus Ne leman. Cornelis Anthonius. Butze- laar, echtgenoot van A. van Rouwen daal. Hoewel we er zo vlug niet op gerekend hadden, zijn er toch al een zevental ballonen-kaarten binnengekomen. We zullen er1 nog even mee wachten deze bekend te maken, omdat er misschien van wie - weet - hoe - ver - weg nog 'n aantal kunnen komen. Hét is beslist spannend, welke reizen er gemaakt zijn. We bewaren dus even geduld. Dat er al 1 van over de grens werd verstuurd, willen we wel verklappen. Mét' al' dafr.' regenweer, was Ketf :ri3èt mogelijk ,er op uit te trekken voor lange" fietstochten,maar goed geschoeid en goed gejast is wandelen altijd mo gelijk. De bossen beginnen al te kleu ren en verheugd over de vochtige grond, hebben de paddestoelen hun mooiste hoedjes opgezet. Door de ge- meentebossen wordt U de weg gewe zen door de paaltjes met de gekleurde koppen, hierover kunnen wij u een stencil bieden. Het .Voetspoor nr. 9 is ook een kaart met handleiding, die in het bezit moet zijn van iedere enthou siaste wandelaar. Öp het ogenblik weer verkrijgbaar. Wilt U beschut in de auto blijven zit ten, neemt U dan vooral de Heuvel rugroute mee. Onze eigen Heuvelrug, waarvan Soest deel uitmaakt, is in deze herfsttijd van .een verrassende schoonheid ook op ons kantoor ver krijgbaar. Postzegelvrienden kunnen hun hart gaan ophalen in de Zonnehof te Amers foort. Alles wat zich in een honderd jaar postwezen heeft afgespeeld, wordt U getoond. Daar de Phüatelisten-ver- eniging Amersfoort haar 35-jarig jubi leum viert, worden U tevens interes sante collecties getoond van de leden- verzamelaars. Het eerste U.S.O.-provincieconcert was een groot succes. Wij maken U erop attent, dat het mogelijk blijft, voor ieder concert, ook uit een andere serie, bij ons plaats te bespreken. Dit kan uitsluitend twee dagen tevoren. U moet dan zelf op ons kantoor komen, want het reserveren geschiedt alleen in te genwoordigheid van uw persoon. Dit voorkomt misverstanden. Moet U over een kadootje denken? Natuurlijk een Kadobon schenken! Kadobonnen liggen klaar bij VVV Soest, zijn alleen geldig in Soest, moe ten dus in Soest besteed worden. Ze zijn de gezellige samenwerkers in het Soester zakenleven door VW gestimu leerd. Zondagmorgen 13 oktober om 10 uur, wordt in de Wilhelminakerk (bij „de Rank"), de eerste „schuif-es-in"-dienst gehouden. Deze diensten wijken in zoverre af van de normale wekelijkse zondags diensten, dat belangstellenden nadruk kelijk uitgenodigd worden. Niet alleen om een preek aan te horen, maar vooral ook om tevoren te reageren op het tema. In dit geval leven met de dood. Op deze manier wil men proberen de gebruikelijke monoloog van de predi kant enigszins te doorbreken. In de dienst wordt namelijk ingegaan op reakties en vragen, die ds. Rinzema vooraf bereiken. Er is gelegenheid om dit telefonisch te doen op elke vrijdag avond, voorafgaande aan een „schuif- es-in" dienst, van 7 tot 9 uur op tele- fobn no. 12495. Behalve dit telefonische spreekuur kan er ook schriftelijk gereageerd worden op het adres Soesterbergsestraat 9£ In de toekomst hoopt men dat ook an dere kerken dit voorbeeld zullen vol gen. Als er belangstelling voor is zul len gespreksgroepen gevormd worden om de thema's, waarvoor men brede belangstelling verwacht, tevoren met elkaar door te praten. SOEST De artsendienst wordt waargenomen door dokter H. van Dorssen, Korte- bergstraat 3, tel 12119 en dokter H. G. Rupert, Burg Grothestraat 49, tel. 12388. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dok ter A. Th. M Splinter, Banningstraat 3. tel. 14321. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.3 uur J. B. M. Eggink, Speenkruidstraat 41. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar op volgende week vrijdag 18 uur, Wolverlei Apoteek, Weegbreestraat 56. tel. 19646. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 u. tot maandagmorgen 7 u. Zuster T. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 15425 en zuster S. Visser. W. Beekman- straat 258 (Klaarwater), tel. 14365. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur. Zr. A. Kulik. Dalweg 46. tel. 13703 en zr. J. v. d. Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770 zijn de wijkverpleegkun digen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdag avond van 18 tot 19 uur. Tevens wor den op deze uren verpleegartikelen uitgeleend. INTERIEURVERZORGING Soesterbergsestraat 51 - Soest t.o. busstation - Telefoon 02155-12180 A.s. zondag 13 oktober, om zeven uur 's avonds, zal in De Open Hof aan de Weegbreestraat hoek Dalweg een jeugddienst gehouden worden waarin zal voorgaan dominee Barnard uit Zeist. Het thema van de dienst is „Hoe vind je het bij je thuis". Met het oog op dit thema zijn ook ouderen zeer hartelijk welkom. Het was 10 september j.1. precies een jaar geleden, dat de Youth for Christ werkgroep in Baarn startte met kon- takt- en koffiebaravonden. Op deze avonden worden sprekers uit genodigd, treden zangers op of er wor den bijbelstudies en praatavonden ge houden. Het programma voor de rest van deze maand ziet er alsvolgt uit: Op 11 oktober spreekt Paul Borgdorff, een van de medewerkers van Y.f.C.- Baarn. De 18e is gereserveerd voor Tjerk en Titia, een duo uit Hilversum. De kontaktavond van 25 oktober gaat, i.v.m. de voorbereidingen van een kof fiebar op 1 november a.s., niet door. Alle avonden worden gehouden in ge bouw „De Vluchtheuvel". Oosterstraat in Baarn, elke vrijdag vanaf 20.00 uur. Belangstellenden uit Soest kunnen het beste via de Stadhouderslaan rijden, dan over het spoor rechtsaf, en bij de eerste kruising linksaf. „De Vluchtheu vel" is het tweede gebouw aan de rech terkant, naast de Rabo-bank. worden, waarvoor gekozen werd voor de Prins Willem-Alexanderschool aan de Beetzlaan. Omwonenden voorkwa men dat met het oog op gevreesde overlast. De zaal werd toen gebouwd aan de Ossendamweg, zeer ten onge rieve van de lagere schooljeugd van Soestdijk. Voor hen daagt nu een nieu we oplossing. B. en w. vragen de raad een krediet van 81.000 gulden beschikbaar te stel len voor de aanschaf van een vracht auto voor gemeentewerken. Daarmee is het oorspronkelijk gevraagde krediet met 7000 gulden verlaagd. In de commissievergadering maakte de heer K. de Wilde (PcdA) de wethouder van financiën erop attent dat hij niet accoord zou gaan met het aangevoerde argument dat het krediet 8.000 gulden moest zijn in verband met „onver wachte prijsverhogingen". Als dat zo was, dan wilde hij t.z.t. daar een aan vullend krediet voor beschikbaar stel len en niet „bij voorbaat". Ontspannen achter het sportstuur. Kijken op de toerenteller. Even terug naar z'n vier. Afstand schatten, gas doordrukken en., in no-time erlangs van zeventig naar honderd. Meteen in z'n vijf. Dat is het rijplezier van de Alfetta G.T. Daar doen snelheids beperkingen niets aan af. Dat blijft. Want waar andere auto's konfektie bieden, biedt Alfa Romeo dat wat de bewuste automobilist eist. Gun uzelf die perfektïe. Maak nu een proefrit. 12 modellen om uit te kiezen, sedans, coupé's en cabriolets. EVERARD MEYSTERWEG 54 - AMERSFOORT - TELEFOON 03490 - 18901 Werkplaats: Monnikenpad 1 - Amersfoort - Telefoon 03490 - 31170 2e Showroom BIRKSTRAAT 9 - SOEST - TELEFOON 02155 - 16980 ZONDAG HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. 10 uur dr J. Haitsma, Woerden. Emmakerk, Rcgentesselaan. 10 uur ds. Jac. Smit. „De Open Hof", Dalweg'Veenbesstraat 10.30 uur ds. A. J. Engels. Driebergen. 19 uur jeugddienst, ds. W. Barnard. Zeist. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 uur ds. G. Post, Baarn. 17 uur ds. J. Smit. Zonnegloren. 10 uur ds. J. Smit. In alle kerken kindercrèche gedurende de morgendiensten. Kollekte voor eredienst en pastoraat. Jeugdkerken. 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen. 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr.-v.ar) Prinstererschool, Inter kerkelijk. 10.30 uür De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Juliankerk, Julianlaan. 10 uur ds. G. Rang. 17 uur dr. J. Rinzema. „De Open Hof", Dalweg'Veenbesstraat 9 uur, ds.' H. W. Engelkes, Amersfoort. 17 uur ds. G. Rang. Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18. 10 uur dr. J. Rinzema. 17 uur ds. Hommes, Houten, Jeugd dienst. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. 3.30 uur ds. P. Deddens, Hilversum. 14.30 uur ds. J. Strating, Bunschoten. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 10 uur ds. Westerink, Nunspeet. 15 uur ds. den Butter, Bunschoten. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg'hoek Beukenlaan. 9.30 uur leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren Dinsdag 15 oktober. 19.30 uur ds. Wisse, Kootwijkerbroek. VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10.30 uur Heilig Avondmaal. Woensdag 16 oktober. 20 uur. Geloofsverdieping, J. Pit. Schaapskooi, klein Engendaalweg 52. 16 uur R. van Essen. Baby-crèche en kinderdienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. J. Koppe; H.A. Hervormde kerk 10 uur ds. W. Glashouwer. Driebergen 10 uur jeugdkapel. 19 uur ds. A. Gooyer, Zeist. Sterrenberg. 10.30 uur ds. H. P. Schouten. BAARN Doopsgezinde Gemeente, Eemnesserweg 11.30 uur ds. Joh. W. H. Iverda, Hil versum. Agape-viering. Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12. Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Lutherse Gemeente Kapelstraat. Baarn. 10.30 uur drs. G. Fafié. Slichting Maatschappelijke Dienstverlening Soest. „Anna Paulownahuts", Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19004, Afdeling gezinsverzorging en bejaar denhulp. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur; donderdagavond: 19.00-19.30 uur. Afdeling algemeen maatschappelijk werk: Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9-10 uur; donderdagavond 19.00- 19.30 uur. Spreekuur te Soesterberg in het Dorps huis aan het Dorpsplein: iedere don derdagmorgen 9-10 uur; afd. gezinsver zorging en bejaardenhulp. 10.30-11.30 uur afdeling algemeen maat schappelijk werk. Maatschappelijk werk Prot. Sociaal Centrum. Maatschappelijk Werk, Gezineverzor ging en Bejaardenhulp voor Amers foort en omgeving. Tel. 03490-10441 Adressen te Soest: Afd. Maatschappelijk Werk: Kantoor: Braamweg 34, telefoon 02155- 18140. Spreekuur van mevr. E. Kamper: dins dag t.m. vrijdag van 9-10 uur en vol gens afspraak. Afd. Gezinsverzorging en Bejaarden hulp. Kantoor: Braamweg 34, tel. 18140. Spreekuur van mej A. Braggaar, iedere dinsdag van 14 tot 14.30 uur. Gem. Sociale Dienst. afd. Maatschappelijk Werk. Kantoor: Steerïhoffstraat 5, tel. 16744, toestel 322. Spreekuur maatsch. werker P. E. van Riessen, ma. t.m. vrijdag 8.30 tot 9.30 uur. Moeders voor moeders Mevr. G. van Benthem-Aartsen, Spoorstraat 9, Baarn, tel. 02154-5802. OPEN BEJAARDENWERK. Uitgaande van de Stichting Fed. Raad v.h. Bejaarden werk Soest. Anna Paulownahuis", Burg. Grothe straat 51, Soest, telefoon 19289. Spreekuur: maandag tot en met vrij dag: 9.00-10.00 uur. Projektleider: dhr, A. F. van de Genugten. „De Drie Eiken", Dienstencentrum Dorpsplein, Soesterberg, tel. (03463)- 1402. Spreekuur: maandag t.e.m. vrijdag 10.00-12.00 uur. Leidster mej. A. H. Frankena. „Honsbergen" dienstencentrum Wiardi Beckmanstraat 475, Soest, tel. 10607, Spreekuur maandag tot en met vrij dag: 9.00 tot 10.30 uur, leider: dhr. D. J. Lazonder. Warme maaltijdenvoorziening, infor maties bij de navolgende ocntactadre»- sen: Honsbergen: hr. D. J. Lazonder, leider dienstencentrum, Wiardi Beckmanstraat 75, tel. 10607. Soestdijk: Mevr. E. B. Jonker-Pott, Pr. Hendriklaan 11. tel. 13261. Soest Mid den: Mevr. M. A. Jansen-Moesen- broeck. Kerkpad n.z. 57, tel. 15588. Soest-zuid: Mevr. S. Steendijk-Geer- lings, Bartolottilaan 16, tel. 16389. Soesterveen: hr, A. van Scherpenzeel, Veenbesstraat 430, tel. 14782. Soesterberg: Mevr. J. Hoekstra-Ger- kes, Prof. Lorenitzlaan 23, tel. 03463- 1991. (b.g.g. tel. 2322). Bejaardenwacht Soest: Bereikbaar via de navolgende tel. nr§.: 15127 - 12947 - 13202 - 14782. Ook voor informaties betreffende pedl- curedienst, koffie-ochtenden, zangkoor, zwemuur, gymnastiekcursussen, socië teiten, kaartmiddagen, kegelen. Telefonische Hulpdienst 't Gooi 02155-45555: 24 uur per dag. Hulpcentrale Soest Telefoon 13812 of 12894 (liefst vóór 9 uur 's morgens). Hulpdienst Soesterberg Telefoon 1789-1768-1777-1636-1280 (op werkdagen van 8 tot 10 uur). Stichting rechtswinkel Amersfoort, Bergstraat 25, Amersfoort. Geopend: maandagavond van 19-21 uur; donderdag van 15-21 uur. Geestelijke Hulp. F. J. Wertwijn, Klinisch Curiënloloog, tel. 02155-10923. Parochie Soest. Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdyk. Burg. Grothestraat. tel. 12775. Zaterdag 19 uur. Zondags 9. 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19 00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraal tel. 19943. Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 uur (Hoogmis) en 11.30 uur. ZONNEGLOREN, telefoon 19144 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-19.30 uur. 2e klasse A: dagelijks 14.00-15.15 uur en 18.45-20.30 uur. 2e klasse B: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45-20.00 uur. Ie klasse 11.00-12.00 uur en 18.45-20.30 uur. Kraamafdeling: Als boven. Ie klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831 \LLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur Kraam afd.: iagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 uur kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 eD 17.30-19.30 uur ST ELISABFTH AMERSFOORT telefoon (03490) 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.30 en 19.00-19.45 klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.30 en 1900-20.00 kraam-afd.: dagelijks 14.00-14.30 en 19.15-20.15 klnder-afd.: dagelijks 14.15-14.30 en 18.30-19.00 OB LICHTENBERG AMERSFOORT telefoon (03490) 18341 3e klasse: dagelijks 13 45-14.15 en 18.30-19.15 Klasse afd.: Iagelijks 13.45-14.30 eD 18.30-19.30 kraam-afd.: Iagelijks resp. als 3e klasse en klasse afd klnder-afd.: ünsdag. donderdag en zondag 14.15- 14.45 maandag, woensdag, vrijdag en zater dag 18.30-19.00 1

Soester Courant | 1974 | | pagina 7