scliociiinkci Spaarrente tot Maison Termonde OPENBARE VERGADERING PHILIPS KOFFIEZETAPPARAAT voor 49,95 Maison Termonde MONDILEDER B.V. RECEPTIONISTE Voor AlfaRomeo rijders is 100 km per uur vaak een aparte sensatie. van de Gemeentehof Officiële mededelingen BEKENDMAKING BEKENDMAKING HINDERWET HINDERWET HINDERWET HINDERWET 25 jaar dames- en tienermode Model '74-75 met een aan- en uitschake laar van 69,95 (Zolang de voorraad strekt) Spreekuur burgemeester BURGERLIJKE STAND Trainingscursus Youth for Christ o 25 jaar dames- en tienermode Meningen van lezers Kastanjelaan, honden-w.c. Open week van Praatpaal en Vangrail tijdens herfstvakantie Turk met bromfiets tegen boom Openbare schennis Het werkteater in Artishock Jaaverslag over 1973 van ziekenfonds „Amersfoort en Omstreken" Kosten ziekenhuisverpleging stegen met 8% Gun uzelf Yi Alfa. AUTOMOBIELBEDRIJF WIMED0 B.V. Jan Elderman opnieuw voorzitter van SEC Begrip gevraagd voor financiële zorgen Soester Courant van donderdag 17 oktober 1974 De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uitvoe ring van artikel 9 van de Verorde ning voor de Commissie voor de Be- roepsriiriiien bekend, dat op vrijdag 25 oktober 1974 te 16.30 uur ten ge- meentehuize van Soest een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin het beroep schrift zal worden behandeld van de heer G. H. van den Broek, Juliana- laan 9b te Baarn tegen de weigering van een door hem gevraagde ver gunning voor de bouw van een dub bel woonhuis op een terrein, gelegen aan de Lange Brinkweg. Soest, 16 oktober 1974. De voorzitter voornoemd, J. J. J. M. FESTEN De burgemeester der gemeente Soest maakt bekend: le. dat ter voldoening aan artikel 72a in verband met de artikelen 63 en 10 der Onteigeningswet, een commissie uit gedeputeerde staten der provincie Utrecht, bijgestaan door de daartoe door het algemeen bestuur aangewe zen deskundige en het hoofd van het bestuur der gemeente in jiet gemeen tehuis aldaar zitting zal worden hou den op 11 november 1974 te 14.00 uur, teneinde de bezwaren van belangheb benden aan te horen tegen het plan van het werk en de voorgenomen ont eigening ten name van de provincie Utrecht ten behoeve van de verbete ring van de gedeelten van de rivier .de Eem tussen de stuw in het Valleika naal en een punt op pl.m. 500 meter ten noorden van de Grote Melm en tussen een punt op pl,m. 750 meter ten zuiden van de brug in de weg Am- cterd am- Amersfoort (rijkswegenplan 1968, nummer 1 ged.) en deze brug, een en ander met bijkomende werken, in de gemeenten Amersfoort, Soest en Baarn en nodigt belanghebbenden uit om hun bezwaren ter plaatse en ure vermeld, mandeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te delen 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der onteige ningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der gemeente, van 23 oktober 1974 totdat de commissie haar werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3e. dat het uitgewerkte plan van het Hele 'wérk, bedoeld''in het "laatste lid van artikel 12 van meergenoemde wet, voor eenieder ter inzage zal liggen ter secretarie der gemeente Soest, van 23 oktober 1974 totdat de commissie haar werkzaamheden heeft volbracht. Soest, 14 oktober 1974. De burgemeester, voornoemd, Mr. J. M, CORVER- VAN HAAFTEN Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinder wet ter algemene kennis, dat ter se cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van; B.V, Handelmaatschappij Progress Elec tro. Van Weerden Poelmanweg 23 te Soestduinen. om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting voor de opslag van motorbrandstoffen ten behoeve van eigen gebruik, op het perceel Van Weerden Poelmanweg 23 te Soestduinen, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie D, nr. 2908. Gedurende tien dagen, te rekenen van af 17 oktober 1974, bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlennen der ver gunning in te brengen bij het gemeen tebestuur. Bovendien zal op dinsdag 5 november a.s., des voormiddags 11.15 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergunning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zon der op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde ter mijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. indien hij niet woonachtig is ln deze gemeente of in een aangren zende gemeente waar openbare ken nisgeving wordt gedaan. Soest, 16 oktober 1974. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b der Hinder wet ter algemene kennis, dat te ge meentesecretarie van Soest ter inzage is velegd een verzoek met bijlagen van B. V. Bouwmaatschappij W. Uyland „BMU" te Soest om een nieuwe de gehele inrichtng omvattende vergun ning voor een machinale houtbewer- kingsinrichting annex inrichting voor motorbrandstoffen in het perceel Schouten kampweg 35, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie D, nr. Gedurende tien dagen, te rekenen van af 17 oktober 1974, bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeen tebestuur. Bovendien zal ou dinsdag 5 novem ber a.s., des voormiddags om 9 uur, in het gemeentehuis een openbare zit ting worden gehouden, alwaar monde ling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergunning en degenen, die in per soon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende ge meente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 16 oktober 1974. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b der Hinder wet ter algemene kennis, dat ter ge meentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van T. Bischot, Vredehofstraat 1, te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een inrichting, bestemd tot het twijnen en spoelen van garen, in het perceel Molenstraat hoek Beuken laan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, (nr. 10058 (ged.). Gedurende tien dagen, te rekenen van af 17 oktober 1974 bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeente bestuur. Bovendien zal op dinsdag 5 novem ber as., des voormiddags 9.45 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergunning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoel-:, de zitting'is verschenen.* "Mede-fe-tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn Vér- schenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrende ge meente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 16 oktober 1974. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b der Hinder wet ter algemene kennis, dat ter ge meentesecretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de directie van houthandel H. Wolfsen, Veldweg 19 te Soest, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een machi nale houtbewerkingsinrichting en een showroom annex kantoor- en kan tineruimte op het perceel Nijverheids- weg 6-8, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 6399 (ged.) Gedurende tien dagen, te rekenen van af 17 oktober 1974, bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen van de ver gunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 5 novem ber a.s., des voonniddags 10.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zit ting worden gehouden, alwaar mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden inge bracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot be roep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergunning en degene, die in per soon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede Is tot beroep gerechtigd degene, die, zon der op de openbare zitting te zijn ver schenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht. indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende ge meente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 16 oktober 1974. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester. Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN BURG. GROTHESTRAAT 36 TELEFOON 02155 - 13332 SPORTIEVE- en GEKLEDE BLOUSEN en BROEKEN V.V.D. afd. Soest-Soesterberg geeft opening van zaken omtrent verdeling van de wethouders zetels. RESTAURANT DARTHUIZEN, DONDERDAG 24 OKTOBER 1974 AANVANG 21.00 UUR SOEST voor alle zekerheid! SOESTERBERG I Voor dinsdag 22 oktober a.s. is het spreekuur van de burgemeester ver vroegd van 14 tot 15 uur. GEBOREN: Pauline Elisabeth, dochter van A, C. Sonnevelt en E. M. Sehmid. Peter, zoon van A. J. Teunis en M. H. de Goeij. Mandy, dochter van J. G. van der Kuy en B. I. Bakker. Catharina Gerarda, dochter van TI. J. de Jong en G. M. D. Ruttenberg. Susanne Martine, dochter van J. H. Doorn eri M. R. L. ;Hflhorst. Jacqueliné Hendrika, dochter van P. Jv;!TL.-, van Doresteijn en' G. E. M. van Luijtelaar. Chantal Miranda, dochter van A. J. Pino en T. C. J. van de Riet. René, zoon van T. H. de Jong en A. M. H. van Nimwegen. - Sylvia Maria Hillegonda, dochter van B. W. Hoogeveen en M. L. G. de Wit. Antoinette Suzanne, dochter van P. H. Hoebee en E. Cooiman. Sabrina, dochter van D. C. Schuilz en J. C. van der Helm. ONDERTROUWD; Johannes George Streefkerk en Mar- tina Geertje van den Broek. André Jan Huberts en Ellen Wytske Maria Sprokskreeff. GEHUWD Adrianus Hendricus Jocker en Marijke Anthonia Helena Maria van Opstal. Karei Peter Josept Veen en Francisca Maria Dederica Weezeman. Gijs- bertus Ate Dijkstra en Cornelia de Goede. Hendricus Comelis de Lai- ve en Johanna Pieternella de Haan. OVERLEDEN: Godefrida Maria Rademaker, echtge note van W. P. J. Brouwer. Gerdina Wouterse, weduwe van R. Hilhorst. Op initiatief van enkele Soester jon geren wordt binnenkort gestart met een trainingscursus voor persoonlijke evangelisatie. Deze cursus is speiciaal bedoeld, voor jongeren tussen de 18 en 25 jaar, die graag wat meer willen weten van de Bijbel en daar met leeftijdgenoten ovei willen praten. Het ligt in de bedoeling eens in de veertien dagen bij elkaar te komen. De trainingsavonden zullen on der leiding staan van Piet Halma, full-timer in dienst van de Stichting Youth for Christ in Driebergen. Deze evangelisatieb.eweging .heeft afdelingen in zeventig plaatsen in ons land. Jongeren, die in deze trainings- en ge- spreksavonden geïnteresseerd zijn. kunnen contact opnemen met Jannie van Helden, Anna Paulownalaan 10 in Soest. BURG. GROTHESTRAAT 36 TELEFOON 02155- 13332 LIEVERTJE DEALER Na herhaalde' vriendelijke verzoeken verzoeken aan de mensen, die hun hond uitlaten en lopen van Kastanje laan via het wandelpad voor ons huis naar de Schoutenkampweg v.v. om de ontslasting niet op de trottoirs te laten doen, is mij gebleken dat geen mens (of zo U wilt geen hond) zich hier iets van aantrekt. Iedere dag ligt het weer bezaaid 'met die smerige troep. Je zou toch zeggen, in deze buurt is begroeiing en bos vol doende, maar nee, even gauw laten doen op de stoep, en ze zijn weer van dat karwei af. Dat U hiermede de desbetreffende be woners en vooral de kinderen overlast bezorgt, komt kennelijk niet in U op. Ik verzoek U nogmaals vriendelijk uw hond aan de lijn te houden en er op toe te zien, dat de wandelpaden schoon blijven. Mevrouw C. D. de Jong Wennekendonk Kastanjelaan 59, Soest-Zuid. In de herfstvakantie zullen de club huizen De Vangrail en De Praatpaal elke middag van 2 tot 4 uur geopend zijn vpor iedereen van 6 tot en met 12 jaar, die graag allerlei leuke din gen maakt, of graag wil tafeltennissen, biljarten of andere gezelschapsspelen doen. Ook 's avonds zijn de clubhuizen opend met eenzelfde soort programma voor jongens en meisjes van 10 tot en met 13 jaar. De tijden zijn dan van 7 tot 8.30 uur. Iedereen is welkom, ook om gewoon eens even een kijkje te komen nemen. De toegang tijdens deze week is gra tis. Wil men vaker komen, dan kan men een jaarkaart aanschaffen voor tien gulden per persoon. Twee Turken werden gewond, toen één van hen met zijn brommer tegen een boom reed. Het ongeval vond plaats op de Stadhouderslaan waar drie Turken op drie bromfietsen, twee met een passagier achterop, richting Baarn reden. De eerste man passeerde op het fietspad twee meisjes, die even eens richting Baarn fietsten. De twee de bromfietser raakte een van de meis jes en de derde man reed tegen een boom in een poging het slingerende meisje te ontwijken. De bestuurder van de derde bromfiets, de 19-jarige A. I. en zijn duo-passagier I. I. (26), raakten bij*del-botsing gewond en werden met inwendige klachten per ambulance naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Mevrouw S. deed bij de politie te Soesterberg aangifte van openbare schennis der eerbaarheid door een on bekende man, die zich in de omgeving van het Soester Hoogt aan de Van Weerden Poelmanweg ophield. Een direkt ingesteld onderzoek leverde geen resultaat op. Zondag a.s., 20 oktober, zal het Werk teater in het Artishockgebouw optre den. Ze spelen „Britten en Bengeds", een project' voor kinderen en volwas senen. Het gaat over kleine en grote angsten van kleine en grote kinderen. Peter Faber is stimulator van dit pro- jekt, dat wordt gespeeld door Hans Man in 't Veld, Peter Faber en Her man Vinck. De voorstelling begint om 15 uur. Europa's grootste speciaalzaak in luxe leren zitmeubelen, heeft direkt plaats voor eèn De jonge vrouw van ca. 20 jaar, die onze kliënten ontvangt of aan de telefoon te woord staat, dient een vriendelijke persoonlijk heid te zijn met een representatief voorkomen en voldoende zelf standigheid in haar optreden. Haar nevenfunkties zijn: lichte administratie en enige assistentie bij de verkoop. Wij vragen haar volledige belangstelling en inzet en stellen daar een plezierige werkkring en goed salaris tegenover. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk Bel tussen 6 en 7 uur 's avonds onze heer H. J. Smit voor een afspraak met 03463 - 2007. In het werkgebied van het Algemeen Ziekenfonds „Amersfoort en Omstreken" waren volgens het jaarverslag over 1973 op 31 december 1527 bedden beschik baar in totaal 6 ziekenhuizen. In het St. Elisabethziekenhuis te Amersfoort, 320 bedden; „De Lichtenberg" te Amersfoort, 522 bedden; Zonnegloren Soest, 244 bedden; ziekenhuis „Salem" te Ermelo, 170 bedden; Phis Ziekenhuis te Harderwijk, 136 bedden en in het Boerhave Ziekenhuis te Harderwijk, 135 bedden. Sinds december 1972 nam het aantal bedden in totaal met 29 toe. De gel dende tarieven waren achtereenvol gens: Lichtenberg ƒ93,15; St. Elisabeth ƒ123.40; Zonnegloren ƒ107,55; Pius ziekenhuis Harderwijk ƒ99.35; Boer- haave Harderwijk 97,65 en „Salem" te Ermelo 77,80. De kosten per ver zekerde stegen met 8 tegen in 1972 met 22 °/o. De kosten van uitwendige geneeswijzen stegen in het verslagjaar met 26 tot 14,85 per verzekerde en wat het zie ken vervoer betreft waren de kosten gemiddeld per rit 21,76 tegen 17,01 en 1972. Het aantal ritten per 100 ver zekerden was 34'. tegen 37 in 1972." Het aantal gevallen, waarin een bij drage werd verstrekt in de kraamzorg, was 2440 (voorgaand jaar 2875) of wel 1,51 per 100 verzekerden. Het aantal door vroedvrouwen geleide bevallingen bedroeg 1564 tegen 1646 in 1972. De huisartsen verzorgden 654 (v.j. 776) be vallingen. De vrijwillig verzekerden hebben vrije keuze tussen huisarts en vroedvrouw; de verhouding was hier 160 door huisartsen en 178 door vroed vrouwen (v.j. rasp. 205 en 180). De kosten voor de huisartsenhulp ste gen met 8 °/o in het verslagjaar. Het bedroeg ƒ49,14 per verzekerde per jaar over de eerste 1800 verzekerden en daarboven 33.65 per verzekerde. Aan pensioenbijdrage werd bovendien ƒ4,19 verzekerde per jaar betaald. De kosten per naar een specialist ver wezen verzekerde bedroegen, exclusief zieken hu isverpleging, 186,73; inclusief ziekenhuisverpleging 666,-. Op 31 december 1973 waren 506 mede werkers aan Hét'ziekenfonds verbon-< den, en wel: huisartsen 94; apotheek- houdende huisartsen 42;. apothekers 24; specialisten 163; tandartsen 101;verlosi kundigen 18 en physiotherapeuten 64. Het totaal aantal verzekerden was op 31 december 1973: wettelijk verzeker den 137.454, waarvan 14.616 bejaarden en vrijwillig verzekerden 26.546. JL De rente die wij vergoeden op spaargelden, loopt van 5 tot 11 Dit laatste percentage op onze VTS met een looptijd van 5 jaar. Vraag bij een van onze kantoren ook eens naar ons spaarpapier dat,af hankelijk van de gekozen looptijd, ^een rente geeft van 7-10 /2°/o. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Naast je het pookje in leren foedraal. Onder je de 4 schijfremmen met dubbel circuit en rembekrachtiging. In je handen het sportstuur met verstelbare stuurkolom. Om je heen dat veilige 1,2 a gevoel: de kooikonstruktie. 'i j .JLi 11V /s&'G- En: ruimte genoeg voor het hele gezin. Wat kan je nog gebeuren in dit stuk komfort? De Alfasud, extra relaxed geniet je bij 100 km per uur. Want waar andere auto's konfektie bieden, biedt Alfa Romeo dat wat de bewuste automobilist j eist. Gun uzelf die perfektie. Maak nu een proefrit. 12 modellen om uit te kiezen, sedans, coupé's en cabriolets. EVERARD MEYSTERWEG 54 - AMERSFOORT - TELEFOON 03490-18901 Werkplaats: Monnikenpad 1 - Amersfoort - Telefoon 03490 - 31170 2e Showroom BÏRKSTRAAT 9 - SOEST - TELEFOON 02155 - 16980 Alfasud. In wat waarschijnlijk de kortste ledenvergadering was die ooit door de voet balvereniging gehouden werd, heeft een dertigtal leden van SEC „even" een nieuw bestuur benoemd. Het gebeurde bij acclamatie en dat kon volgens de statuten, omdat er evenveel kandidaten waren als vacatures. Bij afwezigheid van voorzitter Wilhelm, die wegens ziekte verhinderd was, leidde commissaris D. Brouwer het eerste deel van de vergadering. Hij heette iedereen welkom, liet de secretaris die bereidverklaringen van de zes bestuurs- kandidaten voorlezen, concludeerde dat er geen tegenkandidaten waren, dat er daarom niet schriftelijk gestemd hoefde te worden en gaf toen de voorzitters hamer aan de heer J. Elderman. Elderman nam met de heren A. Tim mer, J. v. d. Vaart, N. Baltus, J. Hot- tinga en J. v. d. Linden achter de be stuurstafel plaats, waar slechts secre taris N. Brassé was blijven zitten, en daarmee was het nieuwe bestuur ge ïnstalleerd. Korter kan het nauwelijks. De nieuw benoemde voorzitter El derman hield nog een kort speechje. Hij dankte voor het bij voorbaat reeds gegeven vertrouwen. Dank ook aan de oud-bestuursleden, de heren Wilhelm, Tuenter, Brouwer en v. d. Schagt. In moeilijke omstandigheden hadden zij, met een te kleine bezetting, veel werk verzet. Er was wel eens kritiek ge weest van de leden, maar dat had in ieder geval niets te maken met de verhoudingen in het persoonlijke vlak. Het nieuwe bestuur zou ook niet aan die kritiek kunnen ontkomen, maar dat hoorde er naar de mening van de heer Elderman nu eenmaal bij. Het zevenmans bestuur zal zich laten bijstaan door de voorzitter van de vier afdelingen; de heer J. Veldhuizen van de toemooienorganisatie, de heer B. Dekker van de zondagafdeling, de heer H. Knol van de zaterdagafdeling en de heer C. van Dusseldorp van de jeugd commissie. Zij krijgen de status van officieel bestuurlid. In het kort roerde de heer Elderman nog de bouwproblemcn aan. die SEC heeft met de gemeente. Het tempo van de verbouwing van de kantine was door de leden niet gewaardeerd; sinds augustus had men de gasten, publiek en eigen leden geen behoorlijke ont vangst kunnen bereiden en dat resul teerde ook* in inkomstenderving. Er was steeds sprake geweest van op levering van het werk begin augustus en achteraf gezien, betreurde de heer Elderman het, dat de raadsleden, in zonderheid de leden van de financiële commissie, niet steeds op de hoogte van het verloop van de werkzaamhe den gehouden waren. Het was jammer dat de pers eenzijdige voorlichting moest geven naar aanlei ding van de pers eenzijdige voorlich ting moest geven naar aanleiding van de besprekingen in de gemeentelijke financiële commissie. Het had SEC geen goed gedaan, want de reacties van het publiek waren tamelijk negatief. Dat had weer tot gevolg gehad dat SEC zich verweren moest en zaken in het den bestuursleden. Voorzitter Jan Elderman openbaar had moeten brengen, die be ter discreet behandeld hadden kunnen worden. Zo betreurde hij het ook, dat de brief van de vereniging aan de sportstich ting van 9 september j.1. waarin om een onderhoud gevraagd werd, geen re sultaat had opgeleverd. - »Er gullen wederzijds fouten gemaakt zijn", dacht de heer Elderman en hij hoopte dat er alsnog begrip zou opge bracht kunnen worden voor de moei lijke situatie waarin de voetbalvereni ging verzeild was geraakt. Hij besloot met de leden met klem te vefzoeken zich allen in te zettèn voor het wel en wee van de klub, „Helpt mee te bouwen aan het instituut, dat u het genoegen verschaft uw sport te bedrijven". Voor het zo optimaal functioneren zal het bestuur contact zoeken met. de col lega's van Hees, Soest en WZ. „On getwijfeld hebben we hier en daar de zelfde problemen, die we mogelijk sa men kunnen behandelen", aldus de nieuw voorzitter van SEC. de heer J, Elderman. Aan het slot van de korte vergadering waren er geschenken voor de afgetre-

Soester Courant | 1974 | | pagina 5