IR M Spiehersloo" 0 Sportnieuws ;t vamderhoogf TUINADUIESÜENTRUM Reisbureau Gerth Gebr.VanKooijb.v. Sportstichting vergaderde met deelnemers Bijna overbodige bijeenkomst TEGEN DE INFLATIE Zakken met de prijzen. Dorresteinweg 72a Telefoon 12883 S(e)hot in de roos van SW/Stam-dames Onverwacht puntverlies voor heren SW/Stam F-g Goede competitiestart BDC handbalteams Spectaculair volleybal van Olympia/Parade heren in Nijmegen Dames Olympia 2 probleemloos langs BG SV 1 SPORTEN SPORTHUIS I. D. VAN VUGT delta keukencentrum Birkstraat 50a - Soest Telefoon 02155-19979 Kom daarom eens binnenlopen Shot 1 blijft ongeslagen MERCEDES-BENZ Brandweer Tel. 13333 ZIEKENAUTO- TEL. 12727 Zeer veel spanning bij bekerwedstrijd Red Stars-SVS heren j3zzndpjooMsin.n| »uissojd() BRUIOSRËPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Telefoon 02154-7552 Eerste Bingo van WZ Red Stars gestart met een kerstkaartenakie Bingo-avond van SW Klaverjassen WZ Weer vier volle dagen scholierenbasketbal- toernooi Tel. politie niet voor alarm 19444 PROGRAMMA SPORTHAL BEUKEND AL PROGRAMMA SPORTZAAL „DF, BUNT Aan het rumoer btf het slot van de vergadering van deelnemers in de Sport stichting zou afgeleid mogen worden dat er duidelijk iets schort aan de struc tuur van deze gemeentelijke instelling. Want dat werd helder gesteld door de directeur van de stichting, de heer Peet; „U moet er goed aan denken heren, dit is een gemeentelijke sportstichting. Voor deze structuur is in 1963 gekozen en daar werken we mee". Het wus overigens niet de eerste keer dat de ver gadering liet blijken het daar maar moeilijk mee te hebben; in het verleden is dat meermalen voorgekomen. Hoofdzakelijk zitten de problemen wel bij de voetbalverenigingen, maar dit jaar leefde het ongenoegen bij meerdere deel nemers. Men kreeg een begroting voorgescho teld om vast te stellen, maar er werd bijgezegd dat de bijdragen van de verenigingen 11 procent hoger zouden moeten worden, een percentage dat de staatssecretaris had voorgesteld en dat de gemeente zou overnemen. De vergadering had dat eigenlijk maar te slikken, net zo goed als zij zich neer te leggen hadden bij het feit dat de cijfers over 1973 er gewoon niet wa ren, omdat het ergens bij gemeente werken geschort had aan mankracht. Zoiets maakt het vergaderen overbo dig en zo voelde iedereen dat aan. Nog sterker werd het toen het stich tingsbestuur een nota aan het college van b. en w. bleek te hebben laten uitgaan over reclameborden langs de sportvelden. Dat was een heet hang ijzer waarover vooral de voetbalver enigingen zich in het nabije verleden bijzonder hadden opgewonden. Er was toen sprake van verdeling van de op brengst tussen de gemeente en de vereniging volgens een percentage waar niemand mee accoord wenste te gaan. Uiteraard werd nu gevraagd naar die verdeelsleutel, maar daar over wilde de directeur geen medede lingen doen. Dat zouden de deelnemers achteraf wel horen of merken. Het bleef voor velen een vreemde zaak, die echter volgens de stichtingsstatu ten volkomen correct is. De reclame borden zullen er wel komen. Wethouder Plomp zat de vergadering voor. Hij beloofde aan het slot het al lemaal eens nader te zulen bekijken en mogelijk heeft hij nieuwe ideeën De wethouder gaf in vogelvlucht een overzicht van wat er allemaal in het afgelopen jaar gebeurd was en wat er allemaal op stapel stond. Voor Soes- terberg had hij nog geen finale op lossing omdat voor de aan te leggen accomodaties a. de financieringsmid delen nog ontbraken en b. niet alle grond voor deze terreinen in het be zit van de gemeente was. Defensie was nog steeds niet over de brug ge komen en wanneer dat zou gebeuren kon hij niet zeggen: Met een envelop met inhoud werden vervolgens bedacht de kampioenen van AGAVS (de herentafeltennissers); het eerste damesteam van BDC-handbal; het eerste damesteam van SVV (vol leybal); het eerste dames- en het eerste herenelftal van de hockeyclub (zij kregen ook nog de gemeentevlag) het eerste zaterdag-elftal van SEC en het eerste elftal van S.O. Soest. De begroting werd daarna goedge keurd, zij het met enig geharrewar en de rondvraag leverde, buiten de constatering door de leden dat het maar een typische vergadering was, een verzoek op om volgende keer eens in Soesterberg te vergaderen; een verzoek om de verenigingen een sport- nota toe te zenden over het toekom stige beleid en een debatje over het nut van de sportinstuiven. De sportnota was nodig, vond men, om de discussies wat zinvoller te ma ken. De nota zou ook vooraf in de verenigingsbesturen besproken kunnen worden; .zodat wij ook een bijdrage kunnen leveren", zei de heer Teeuwen, voorziter van de gymnastiekvereniging De Springbokken; „het is nu zo'n één- richtingverkeer van uw kant". Hij kreeg de toezegging. Wat de sportinstuiven betrof, werd er verondersteld dat deze stichtingsacti viteit ten koste zou gaan van het le denbestand van de verenigingen. Wet houder Plomp bestreed dat met de op merking dat ook verondersteld kon worden dat het bepaalde sporten leden zou kunnen opleveren, juist na een kennismaking met de sport bij de in stuif. Van Soesterbergse kant werd opge merkt, dat de Stichting Jeugdzorg daar zich wël op sportgebied be geven had door haar leden de moge lijkheden te bieden sommige sporten, genoemd werd balletles en volksdan sen, te beoefenen. En dat dan voor dertig cent per week, door onbevoeg de krachten, terwijl de sportvereni gingen 3.50 gulden per maand contri butie moesten vragen. Artishock's ac tiviteiten werden in dat verband ook nog genoemd. Het riekte naar „sport- monopolie", maar wethouder PlomD zei het te zullen onderzoeken. Hij heeft nog drie deelnemersvergadèrin- gen de tijd om iets aan de structuur van de sportstichting te wijzigen. Dat kunt U gerust aan ons overlaten, VIOLEN 15 cent CONIFEREN (u weet niet wat u ziet) b(j ons z(jn ze stukken goedkoper. HEIDE in alle soorten 1,25 per stuk PJS. Voor kwaliteit wordt ingestaan. De teams van de Soester Volleybal Vereniging SW/Stam hebben in de afge lopen week wisselend succes geboekt. Dames I weerlegden de voorbeschouwing in de Culemboorgse krant („dat varkentje zullen we wel wassen") in hun voor deel door Shot uit Culemborg met 3-0 te verslaan. Dames SVV 2 moesten Vlos 2 met de winst naar huis laten gaan; het eerste herenteam moest met een draw tegen Vios 2 genoegen nemen, terwijl heren SW/Stam 2 het geen moment moeilijk gehad hebben tegen WA 2. STEENHOFFSTRAAT 66 - SOEST - TELEFOON 02155-10880 (Waar Japie buiten komt te hangen, met hoofd) De eerste seniorenteams van BDC hadbal hebben zondag hun eerste competitiewedstrijden in het zaalsei zoen gewonnen. Na een spannende en geweldige tweede helft wonnen de dames de moeilijke uitwedstrijd tegen IJmond met 10-5. De heren waren zondag minder goed op dreef, maar wisten het tegenvallende Ookmeer uit Amsterdam met 13-10 te verslaan. De dames volgden de eerste minuten van de wedstrijd een verdedigende taktiek. Na vijf minuten echter was het Annie Roest, die met een mooi onderhands schot de score opende. IJmond kon al in de volgende aanval gelijk komen door een strafworp. De keepster Mary Steenbakkers stopte het schot maar kon toch niet voorkomen, dat IJmond even later toch gelijk wist te maken. Ria Tolboom gaf BDC tweemaal een voorsprong, maar IJmond vocht goed terug. Het wist in de 23ste minuut te profiteren van een numerieke meer derheid. 3-3. BDC startte in de tweede helft met een fel offensief en de aanvalstaktiek had succes, want Ria Pronk schoot tweemaal raak. 5-3. Na zes minuten kreeg Ina Spijker haar tweede tijd- straf, waardoor zij vijf minuten het veld moest verlaten. IJmond profi teerde hiervan en kwam gelijk. Toch was het na acht minuten Ria Tolboom, die, ondanks de veldminder- heid BDC opnieuw en nu aan een de finitieve voorsprong hielp. IJmond raakte geirriteerd. BDC liep uit naar 8-5, waarna Oiny v. d. Hei den via een strafworp de stand naar 9-5 bracht. Mart Smeeing wist in de slotfase nog te scoren uit een break, waardoor de eindstand op 10-5 kwam. De heren moesten zondag aantreden tegen Ookmeer uit Amsterdam. De hoofdstedelingen konden echter niet imponeren, maar daar ook BDC niet in vorm was werd het toch nog een benauwde overwinning voor BDC. De Soesters startten bijzonder fana tiek. Ookmeer kwam echter verras send aan de leiding, nadat BDC de eerste drie aanvallen verprutste. De goed spelende Hans van Beek wist in de zevende minuut met een schot uit de tweede lijn gelijk te maken, maar onmiddellijk nam Ookmeer op nieuw de leiding doordat een ogen schijnlijk gevaarloos schot van rich ting werd veranderd, ïties Smeeing zette BDC voor het eerst op een voorsprong. Eerst scoorde hij uit een strafworp en even later met een hard schot uit de tweede lijn, Door een strafworp van Ries Smeeing en een mooie stuitbal van Sjaak Smee ing kwam BDC op 6-3, terwijl tot driemaal toe paal en lat getroffen wer den. Keeper Jan Smeeing had ook geen moeite met een slecht genomen straf worp, maar even later werd hij door een verdedigingsfout gepasseerd. Twee afstandsschoten en een break zorgden voor een ruime 9-5 voor sprong bij de rust. In de tweede helft kon Ookmeer wat van de achterstand goedmaken, maar zij bleken niet over zó'n taktiek te beschikken dat zij de BDC-verdedi- ging in verlegenheid konden brengen. Het werd weliswaar 9-7, maar Hans van Beek scoorde toen weer met een afstandschot, waarna BDC uitliep tot 13-7. Van het feit dat BDC de teugels vierde maakte Ookmeer gebruik liep in tot 13.10. Het tweede damesteam won zondag van Fidelitas met 5-5. Acht minuten voor tijd hadden de dames nog een voorsprong van 5-3. In de slotfase kwamen de Amersfoortse dames echter gevaarlijk terug. Het reserveteam van de heren werd in Zeist een gemakkelijke prooi voor Celeritas, dat met 12-7 won. Programma deze week Het eerste damesteam van BDC moet het zondag opnemen tegen het Am sterdamse in sporthal Beukendal. Voor BDC is de uitslag van deze wedstrijd bijzonder belangrijk, daar JOS dit seizoen één van de kampioenskandida ten is en BDC geen punt mag verlie zen om ook in de top te kunnen blijven meedraaien. De wedstrijd be- ;int zondag om 13 uur. De heren krijgen het zondag makke lijker tegen Zeeburg 2. De uitslag zal zeker meer zicht geven op de kampi oenskansen van BDC dit seizoen, hoe wel het eerste team zondag nog niet volledig kan aantreden. Morgenavond, om 21 uur, speelt BDC nog een oefenwedstrijd tegen Achilles uit Utrecht, dat uitkomt in de regio nale tweede klasse. Voor het programma van de verdere wedstrijden verwijzen wij naar het programma van sporthal Beukendal, elders in dit blad. 2e divisie dames De SVV-dames bewezen in hun wed strijd tegen Shot terecht het 2e divisie schap dit jaar verworven te hebben. SW is ril. bijna ndet in moeilijkheden geweest tegen het jonge Shot-team. De le set verliep vrij soepel door de harde en snelle SW-aanval. Na een 2-7 achterstand in de 2e set, zorgden de verraderlijke serve van Lya Fak keldij en de attente af maakmamoeuvres van haar zusje Tinus voor de benodig' de punten en in een sneltreinvaart werd de 2-7 achterstand omgebogen in een 15-7 setwinst. Het gehele SW- team draaide zeer soepel in de 3e set. Met 15-10 werd de zaak in het voor deel van SW/Stam beslist, dat door deze winst nu 12 punten uit 6 wed strijden bezit en het als debutante in de zware 2e divisie vrij goed doet. Promotieklasse dames Het 2e damesteam heeft, na een dui delijke winst in de le set (15-12), geen kans gezien het A'foortse Vios 2 van winst af te houden, hoewel een punt winst er wel in had gezeten. In de 3e en 4e set werd het minimaal verschil verloren (13-15 en 14-16). Toch werd er aan SW-zijde bijzonder aantrekke lijk gespeeld, maar dit is niet tot uiting gekomen in de vorm van winstpunten. 3e klasse dames Aangezien de meeste dames van SW 7 pas het le seizoen kompetitie spelen, ontbrak de nodige techniek om Olym pia 5 te verslaan. Er waren nog veel misverstanden en ook de durf ontbrak een beetje. De opbouw verliep in de 2e en 3e set iets beter, hetgeen zich ook in de setstanden (7-15, 5-15) mani festeerde. Promotieklasse heren SVV-heren lieten in de le en 2e set te gen Vios 2 zien zij het meeste recht op de overwinning hadden. De kom- binaties verliepen allen gesmeerd en Vios 2 kwam er niet aan te pas. In een mum van tijd stond het 2-0 voor de SW-ers. De 3e en 4e set toonden aan, dat SW verzuimde Vios 2 op voldoende achterstand te zetten. SW liet zich een beetje intimideren door de onsportieve ploeg uit de keistad. Eindstand 2-2. Eerste klasse heren Het. A'foortse WA was donderdag jl. de tegenstander van de in opmars zijnde heren 2 ploeg van SVV/Stam. Deze laatste typering maakte SVV in de le (15-1) set volledig waar. De aan vallen werden ruim opgezet, zodat er veel kon worden gesmasht. Ook in de 2e en 3e set verslapte de concentratie niet en met aantrekkelijk spel, waar bij vooral de diagonale smashes van Ted Zonderland opvielen, werden deze sets in het voordeel van SW beslist. Ook het SW-blok was bijzonder goed op dreef. Een verdiende overwinning (15-12, 15-13). 2e klasse heren De wedstrijd van SW 4 tegen Olym- pia 4 stond in het teken van de vele blessures bij SW. Liefst 3 vaste team spelers ontbraken. Dat SVV 4 toch nog een set van Olympia 4 wist af te trog gelen, pleitte voor hun gezonde in stelling. SW 5 heeft het niet kunnen bolwer ken tegen het geroutineerde Olympia 7. SW 5 is een jong team, waar nog heel wat mee bereikt kan worden als ze wat meer routine krijgen. Verdedi gend zijn ze niet stuk te krijgen, maar aaiwalslef ontbreekt nog een beetje. Tegen Olympia 7 ging de 2e set (15-13) wat ongelukkig verloren. Jongens Door slecht opvangen van de serve ging de le set van de wedstrijd SW b-Olympia b jongens naar Olympia. In de 2e set herstelden de SW-jongens zich zeer knap door met 15-6 te win nen. De 3e set was weer voor Olym pia. Wedstrijd-programma deze week: Dames 1 gaan as. zterdag bij Cito in Zeist op bezoek. Aanvangstijd 15.00 u. WA is de tegenstander van dames SW 2 a.s. zaterdag om 15-30 u. Ook heren SW 1 spelen uit tegen WA 1 (een geduchte tegenstander), maar dan om 17.00 u. Winstkansen zitter er voor bovengenoemde SW-teams wel in. Voor de overige wedstrijden verwijzen wij naar het volledige programma van sporthal Beukendal. In een spectaculair volleybalgevecht van meer dan 2Va uur hebben de heren van Olympia/Parade één punt veroverd op de lijstaanvoerder Rapid in Nijme gen. Het tweede herenteam maakte een vergeefse reis naar Harderwijk. De wedstrijdleiding had verzuimd Olympia en scheidsrechter mee te delen dat de wedstrijd was uitgesteld. De koplopers in de derde klasse dames Olympia 8 en 9 maakten geen fout en wonnen hun wedstrijd. Olympia jeugd De meisjesteams van Olympia, uitko mend in de jeugdklasse, moesten de strijd met elkaar aanbinden. Hoewel Olympia A de eerste set won ging een en ander niet zonder moeite. Het B-team wist daarvan in de twee de set te profiteren en won met 15-13. De derde en beslissende set was weer voor Olympia A. Bij de jongens had Olympia A weinig moeite met BG SV uit Baarn en won overtuigend met 2-0. Merkwaar dig was het scoreverloop in de wed strijd van Olympia B tegen SW B. De eerste set werd gewonnen met 15-0, de tweede set wisten de roodbroeken met 15-10 te winnen om daarna in Olympia B toch hun meerdere te moe ten erkennen met 15-6. Olympia dames Het eerste damesteam van Olympia/Pa rade had vrijaf. Het tweede team speelde een zeer matige wedstrijd te gen een slecht spelend BG SV uit Baarn. Zonder enige moeite wist Olym pia met 3-0 te zegevieren. De overige vier damesteams wisten alle hun wedstrijd te winnen behalve 7 dat in Foxboro 2 de meerdere moest erkennen. Olympia heren Het eerste herenteam van Olympda/Pa- rade moest de strijd aanbinden met de koploper in de derde divisie, Rapid in Nijmegen. Het is een boeiend en slo pend gevecht geweest waarin Olympia/ Parade uit een kansloos schijnende po sitie één punt wist mee te nemen naar Soest. Duidelijk werd Olympia reeds in de eerste set op achterstand gezet. Aan het eind van de set kwam Olym pia nog twee punten te kort, 15-13. In de tweede set wilde er niets meer luk ken bij Olympia en geheel kansloos verloren de groenhemden met 15-3. Hoewel met 2-0 achter, maar in het geheel niet aangeslagen, begon Olym pia aan een spectaculaire opmars ir de derde set. Bij de stand 4-3 in de derde set ging de bal 16 maal heen en weer voordat Olympia een punt kon scoren. Met 16-14 wonnen de Soester heren deze set. In de vierde set speelde Olympia grandioos. Een slim spelende Albert Roet man en een fel knokkende Fred van der Hulst zorgden mede voor de setwinst 15-11. De vijfde en beslissende set gaf weliswaar niet het mooiste spel te zien maar spectakei was er volop. Na 2V» uur zuivere speeltijd maakte de scheidsrechter een einde aan de wed strijd met een later toegegeven du- bieuse beslissing. Had de overigens goed leddende scheidsrechter betere as sistentie gehad, dan had Olympia/Pa rade zeker meer punten uit Nijmegen meegebracht. Het vierde herenteam van Olympia speelde een zeer wisselvallige wedstrijd tegen plaatsgenoot SW 4. Met 2-1 werd de wedstrijd gewonnen, 3-0 was een normalere uitslag geweest maar Olympia 4 liet de teugels in de twee de set even vieren en daarvan profi teren de roodbroeken direct. Hetzelfde, maar omgekeerd deed zich voor met Olympia 6 in de wedstrijd tegen BG SV 2. De Baarnse heren namen een 2-0 voorsprong en lieten de jeugdige Olympianen even te veel vrijheid en daarvan maakten zij gre tig gebruik om de derde set te win nen. Olympia 7 won met 3-0 van het jeugdige SW 5. LAANSTRAAT 66 - SOEST TELEFOON 02155 -12683 NW BAARNSTRAAT 39 BAARN TELEFOON 02154 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Volleybal deze week Tien Olympiateams komen vanavond in actie in de sporthal. Zonder aan de overige wedstrijden afbreuk te willen doen gaat de grootste aandacht wel uit naar de verrichtingen van de heren van Olympia 2, dat speelt tegen het zeer sterke Jeugdsport 2 uit Hilver sum. Zaterdag komen de eerste teams van Olympia/Parade weer in actie in de spelzaal De Bunt. Om 16.30 uur spelen de dames tegen Nijmegen en om 18.30 uur het eerste herenteam tegen eveneens Nijmegen. Een span nende strijd staat ons in beide wed strijden te wachten. Het vollediige programma vindt u el ders in dit blad. <*k (onder nieuwe direktie) Er is zoveel in ons keukencentrum te zien, en nog veel meer over die keukens te vertellen. Ondanks het feit dat Shot 1 met twee invallers moest aantreden werd een royale 9-1 zege geboekt op het Hilver- sumse O.S.O. Het enige verliespunt kwam op naam van W. v. Doorn, tor- wijl G. Leeflang en M. Rademaker on geslagen bleven. Als dit team deze week ook naaste rivaal Victoria van het lijf weet te houden kan een kam pioenschap hen bijna niet meer ont gaan. Het 2de team, dat eveneens koploper is, kreeg zijn eerste nederlaag te slik ken: 4-6. Ondanks dit verlies blijft dit team de ranglijst aanvoeren. Het in de derde klasse debuterende 3de team lijkt zich een vaste plaats te hébben verworven in deze klasse. Te gen het sterke VEV werd een knappe 5-5 behaald. H. v. Velzen en H. Oost- indnën zorgden ieder voor 2 overwin ningen terwijl B. v. Zoeren zonder winst bleef. Ook het dubbel was voor de Soestenaren. Ook het vierde team gaat voorlopig ongeslagen aan kop. Nu werd een 9-1 zege aan het totaal toegevoegd. Deze week kan de wedstrijd tegen de enige concurrent VEV beslissend zijn; deze tegenstander werd in de thuiswedstrijd moeizaam met 6-4 verslagen. Het 5de team ging met 6-4 ten onder tegen Huizen. Alleen J. Hooft liet hier een sterke indruk achter met 2 zeges. Het 6de team verloor eveneens met 6-4. Helaas moest met een invaller aangetreden worden wat de overwin ningskansen ndet ten goede kwam. Sterke man hier was P, Lanikreijer met 3 overwinningen Het 7de team behaalde een ruime 9-1 zege op het zwakke U.B.T.V. waardoor het zijn kansen op een kampioenschap blijft behouden. Officieel dealer Vestigingen In k Amersfoort, Soest, Naarden, a X. Hilversum en Baam. f De Shot-jeugd kwam het afgelopen weekend sterk voor de dag. Alle teams die achter de tafel verschenen kwa men winnend uit de strijd. Op het ogenblik bezetten het le, 2e en 5e team de eerste plaats in hun respectievelijke klassen. Tevens behoudit het 3de team goede kampioenskansen. Voor het eer ste team ligt hiermee de kans open om de sprong naar de landelijke klasse te maken. Voor inlichtingen over tafeltennis in Soest kunt u terecht bii mevr. a. A. v. d. Broecke, tel. 18029. Door toeval heeft het eerste herenteam punten voorsprong op SVS. Of dit ge- zijn derde ronde moeten spelen tegen noeg is zal vrijdagavond duidelijk zijn competitietegenstander SVS uit worden. Spakenburg. De thuiswedstrijd werd vrijdag gespeeld en de uitwedstrijd is morgenavond om half acht in Spaken burg. Ongeveer driehonderd belangstellenden hebben de ontmoeting gezien tussen de beide rivalen. Het werd dan ook een spektakelstuk, waarbij de spanning hoogtij vierde, waardoor het spel tech nisch nogal wat tegenviel. Duidelijk was het dat SVS niet in haar spel kon komen en de Soester formatie steeds een lichte voorsprong had. Bij Red Stars speelde vooral pivotspeler Bert Hilhorst een uitstekende partij. Na één speelhelft stond de Soester formatie 14 punten voor. Een uitste kende press van SVS zorgde er echter alsnog voor, dat de uiteindelijke eind stand op zeven punten verschil in het voordeel van Red Stars kwam: 64-57. Hierdoor zal de uitwedstrijd morgen avond niet eenvoudig worden. Toch achten wij de Soester Red Stars ndet kansloos. Heren eveneens winst. Dat de heren momenteel veel béter draaien blijkt uit het feit, dat zij een dag later ook hun competitiewedstrijd in Alphen aan de Rijn teken BVO wonnen. Reeds bij de rust had men negen punten voorsprong en men wist het gehele duel in handen te houden. Belangrijke dames-overwinning. De dames, nog steeds zonder een aan tal routiniers, moesten afgelopen week end van Frisol winnen om zich weer wat veiliger te weten. Het damesteam heeft gedaan wat van hen verwacht werd en zij stuurden de Dordse dames met een 43-35 nederlaag naar huis. Wedstrijden komend weekend. Het Soester herenteam zal zaterdag avond, om zeven uur, thuis spelen te gen Lakers uit Rotterdam. De uitwed strijd werd door de Soester heren ver loren, doch momenteel is het ritme weer volop aanwezig en kansloos is het Soester team thuis in Beukendal beslist niet. Vrijdagavond (morgen) gaan de heren eerst proberen een ronde verder te komen tegen SVS in Spakenburg. De ze wedstrijd begint om half acht. Het Soester team heeft momenteel zeven Voor de overige wedstrijden zie men het programma van de sporthal elders in dit blad. ■BJip 'ês itee *2S '-pooi -6* '-'B-a *8I> 'Lï 'seev, *91» !;uaA *gt ;;sbm 'Zf> iaoui 'Of U3? '8S !aoj '98 fappa *gg !q3 'frS '-JS -ge Iujoijb 'S8 ipp '&Z :9lfï 'IZ fo©d03ï QZ 'fZ SZ fbusje ZZ fSiAaojp *og ïpSunis ■61 S-q-n-B "ii i)nu -gi iBpJ -gl '-lee^a 'Z\ *-9i 'II 'boj -01 iisaos '6 :*3oiz g 'i Ipaa -g -f !daos g :uoi 'Z :rTWOLLHHA •Stuep "8fi ïsirvpi •JA Jjoj "95 ï^bb *55 fapouB *gg i*seeu *15 !ap 0S flB®i«B3ï "9ê ÏJ3 "S* '.aaiS •ff fjood *it '.uiau '68 IqtJ 'LZ ieaqj. •98 '.3A913 fZ '.sauSv 'ZZ '3d3 '12 *02 U°op| *82 iuftjnj, *92 ïqBJ^ï *gg :ui;e *82 ïbjsb *12 Mnep *02 ;s3U *81 !b§ 91 ïjaauBid *h Job *gi lapuoj *n i^eaus *6 iaoz '8 'uioo 9 :^ubj^ *f» Jsxseq *1 TV VJ.NOZIHOH met Hasselblad gefotografeerd complete repor tage in album vanaf 150»—. TEVENS complet»- filmreportage mogelijk JAC. VAN LENNEPLAAN 13, BAARN Bij de eerste bigo-avond van VVZ, die zaterdag 16 november zal worden gehouden in de kantine aan de Eem- weg, komt, evenals het vorig jaar, een geslacht varken op het podium. Dit varken zal op deskundige wijze in stukken worden verdeeld, terwijl ter plaatse rollades worden vervaar digd. Verder natuurlijk carbonades en wat verder ter tafel komt. Dat zijn dan hoofdzakelijk de prijzen voor de bingo, maar ook zullen fijne gerookte worsten enz. aan de prijzen- tafel worden toegevoegd. De avond begint om precies 20 uur. Ten behoeve van haar vereniging is de Soester basketbalvereniging ge start met een kerstkaartenaktie. Alle leden werken hieraan mee. De kaarten zijn verpakt in mapjes van zes stuks en zullen huis aan huis worden ver kocht. Deze aktie zal drie weken du ren en eindigt op vrijdag 22 nov. A.s. zaterdagavond, 9 november, or ganiseert de evenementencommissie van de Soester Volleybal Vereniging weer een bingo-avond voor al haar leden en introducees, Zoals alle voor gaande jaren zullen er ook nu fraaie prijzen te winnen zijn. Aanvang 8 uur. 's Middags is er eerst bingo voor de jeugdleden van SW. met introducees, Aanvang 15 uur. Beide evenementen vinden plaats in de kantine van de Duivenvereniging aan de Schrikslaan. Maandagavond 11 november is het zover, dat men bij WZ voor de derde maal gaat klaverjassen. Bij de twee de wedstrijd op 14 oktober j.1. was de deelname zó groot, dat de evene mentencommissie het nodig oordeelde een deelname-stop in te stellen. De vaste kern, pl.m. negentig deel nemers en deelneemsters wordt a.s. maandagavond weer verwacht in de kantine aan de Eemweg, om 20 uur. Nog een kleine twee maanden en Soest staat tussen kerst en nieuwjaar weer volledig in het teken van de basketbalsport voor het jaarlijks te rugkerende schol ierentoernooi. Organisator Rinus Valk deelde mede, dat reeds 45 scholen hiervoor zijn aan geschreven, weer vijf meer dan vo rig jaar. Hij concludeert reeds nu dat het enthousiasme voor deelname dat van het vorig jaar waarschijnlijk zal overtreffen. Er wordt echter geen vijf de dag aan toegevoegd, zodat men zich moet gaan beraden over te volgen werkwijze. De inschrijving blijft echter open, ook voor scholen buiten Soest. Ook het vo rig jaar voor het eerst verspeelde mi ni-toernooi voor de lagere scholen zal weer plaatsvinden, want dat bleek een bijzonder groot succes. De inschrijving sluit zaterdag 9 november, waarna de indelingscommissie zich kan gaan be zighouden met het gehele wedstrijd programma. DONDERDAG 7 NOVEMBER 1974 18.30-23.30 uur Volleybalcompetitie Nevobo 19.15 uur; Olympia 9-BG SV 3 (D); Olympia 6-SW 7 (D); Limvio-WH 3 (H); Olympia 7-WH 2 (D). 20.00 uur: Olympia 2-SVL tD) Prom.; Olympia 2-Jeugdsp. Jaski 2 (H) Prom.; Olympia 3-SVV 3 (H); Olympia 8-DEVU 2 (D). 20.45 uur: Olympia 5-SVV 8 (D). 21.15 uur; Olympia 3-SW 3 (D); WH 1-Uni Cornus 1 (H); Olympia 8-SW 8 (H). ZATERDAG 9 NOVEMBER 1974 SPORTINSTUIF 8.45-10.15 uur voor kinderen van 6 t.m. 10 jaar; 10.30-12.00 uur voor kinderen van 11 t.m. 14 jaar. 19.00-23.00 uur Basketbalcompetitie N.B.B. 19.00 uur: R. Stars b-BC Markt b (J); K. Stars 1-Lakers 1 (H). 20.10 uur: Top Stars a-Midland a (J). 20.30 uur: R. Stars A-Top Stars A (J). 21.20 uur: R. Stars II-Midland II (D). 21.40 uur: Top Stars 1-Flux 1 (H). ZONDAG 10 NOVEMBER 1974 10.00-18.00 uur Handbalcompetitie N.H.V. 10.00 uur: BDC-EMM m. pupillen). 10.35 uur: BDC-HMS (m. pupillen 2). 11.10 uur: BDC-Baarn (m. pupillen 3). 13.00 uur: BDC-JOS (Dames 1, reg. 2e klasse). 14.00 uur: BDC-Limvio (Dames Jun.) 15.25 uur: BDC-Attila (J. asp.) ZATERDAG 9 NOVEMBER 1974 12.09-16.00 uur Badmmtoncompctitie 16.30-20.30 uur Volleybalcoropetitle Nevobo 16.30 uur: Olympia 1-Olympia "73 2 CD) 3e Div. 18.30 uur: Olympia 1-Nijmegen '73 1 (H) 3e Div.

Soester Courant | 1974 | | pagina 11