P|lll|ll|lll H IL Milia Agenda Soester Gemeenschap Doe Het Zelf Centrum BAKKER T-shirts en over hemden A. van der Weerd Pianohandel Van Tol Officiële mededelingen Openbare bekendmaking Bekendmaking ..Doen voor Kerst" in Artishock op 23 en 24 december Frans Bosman B.V. Film ..De Duivelsbocht" in koffiebar ,.ln de Ruimte" Frans Bosman B.V. Vijf auto-antennes beschadigd 15, DEURPLATEN BEHANG Doe Het Zelf Centrum BAKKER Unicef Kerstkaarten ook per luehtpost EEMLAND Katholiek Vrouwengilde Nederlandse Christen Vrouwenbond N.C.V.B. Soesterveen "SPATOURS" Christofle V.V.V.-NIEUWS Bejaardenkoren met Kerstmis MEDISCHE DIENST R.K. Kerkdiensten KLEDING! CENTRUM I HILVERSUM AMERSFOORT ZEIST woningisolatie b.v. dabib Voor uw honk naar „De Stronk" - zilverensieraden de grote mode Horloger Juwelier Optiek BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN PREDIKBEURTEN Soester Courant van donderdag 12 december 1974 12 december openbare vergadering Wijkraad Soesterberg in zaal B van het Dorpshuis. 20 uur. 12 december maandelijkse gespreks- middag van de vrouwengroep van het Humanist. Verbond. De heer Schra der spreekt over Turkije. Belangstel lenden kunnen zich richten tot mevr. P. van Kleef. tel. 13645. 13 december opening expositie „Schil derijen en grafisch werk" van Carlos Gonzalez Yanez in het Artishockge- bouw, Steenhoffstraat46, om 20.30 u. 14 december tot en met 12 januari expositie in het Artishockgebouw met schilderijen en grafisch werk van Corlos Gonzalez Yanez. Dagelijks 14-17 uur. Steenhoffstraat 46. 14 en 15 december jaarlijkse ten toonstell ing postduiven hou dersveren i- gin.g „De Vriendschap". Zaterdag 14 december vanaf 7 uur en zondag 15 december vanaf 10 uur. Geen toe gangsprijs en de koffie staat klaar. In het gebouw aan de Nachtegaalweg. 14 december speelt de Poppenkast- groep „De dwaze Dwerg": „Ettertje Snuf en de zak goud". In het Dorps huis, Dorpsplein. Soesterberg. Zaal D, aanvang 14 uur. 15 december. 15 uur,Kindertejater dn het Artishockgebouw, Steenhoff straat 46. Poppentheater van Bart Gorduwener met „Grote Klaas en kleine Klaas", 4-12 jaar. 18 december, 15.30 uur. de Algemene Bejaardensociëteit viert Kerstfeest in etc gemeentezaal van De Hoeksteen te Soesterberg. IBACH PIANO'S Piano's met vleugeltoon. Burg. Grothestraat 20 - Tel. 12968 Stemmen - Onderhoud - Verhuur J van de Gemeentehof. Burgemeester en wethouders van Soest, gelet op het bepaalde in arti kel 133 van het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens, maken be kend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement Ver keersregels en Verkeerstekens op het gedeelte van de Nieuwstraat tussen de Koninginnelaan en de Beetzlaan het parkeren te verbieden aan de Lin kerzijde van de weg. komende vanaf de Koninginnelaan en gaande naar de Beokerin ghstra at- Laanstra at Van dit besluit staat voor een ieder beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin, doch ingediend bij de com missaris der Koningin van deze pro vincie te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezon den aan de desbetreffende hoofdin genieur-directeur van de Rijkswater staat te Utrecht, de Koninklijke Ne derlandse Toeristenbond ANWB. de Koninklijke Nederlandse Automobiel club KNAC, beide te 's-Gravenhage. de Koninklijke Nederlandse Motorrij dersvereniging te Arnhem en aan ge deputeerde staten dezer provincie te Utrecht. Soest, 11 december 1974. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester. Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN De burgemeester van Soest maakt bekend, dat burgemeester en wethou ders van zijn gemeente voornemens zijn san A. B. Ekeler. Colenso 42 te Soest, op *iju daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verle nen ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis op het perceel, gelegen aan Colenso 42, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nr. 3952. Alvorens een definitieve beslissing genomen zal worden, zijn belangheb benden bevoegd binnen een termijn van twee weken te rekenen vanaf vrijdag 13 december 1974 hun even tuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders, voornoemd, in te dienen. De op het verzoek be trekking hebbende stukken liggen ge durende diezelfde termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage. Soest, 11 december 1974. De burgemeester van Soest. Mr. J. M. Corver-Van Haatten 18 december, 20 uur, bestuursverga dering Soester Gemeenschap ten hui ze van Ernst Holtrop, Plasweg 57a. 20 december. 20 uur, Julianakerk, Volkskerstzangdienst m.m.v. het chr. gem. koor „Sursum Corda", het Pa leiskoor en PVO. Sprekers zijn pas tor Mali en ds. Kloek. 21 december concert in de Oude Kerk. m.m.v. een vocaal dubbelkwar- tet o.l.v. Jan Jansen. Uitgevoerd wor den o.a. Italiaanse Madrigalen met Jan Jansen, clavecimbel en Leo Mei link, blokfluit. 22 december, 15 uur, kindertejater in het Artishockgebouw.- Steenhoffstraat 46, met het poppentheater van Bart 1 Corduwener. 4-12 jaar. 22 december, 19.30 uur, in De Hoek steen te Soesterberg, Kerstzangsa menkomst, m.m.v. de muziekvereni ging „Soesterberg; chr. gem. zangver eniging „Euterpe"; gospelgroep „The Happy Singers"; jeugd en dames van het koor van de St. Caaoluskerk: me vrouw1 R. Ie Wildt-Venderik. piano; J Lijftocht, orgel en het Bejaarden koor o.l.v. de heer Van Vliet. 23 en 24 december aktiviteiten voor jong en oud in het Artishockgebouw onder het motte „Doen voor kerst". Bloemschikken, kaarsen maken, krant maken, zeefdrukken, kerstversiering maken van de diverse materialen, brood versieren enz. Tussen de mid dag kan men soep en brood eten. Voor bepaalde aktiviteiten worden materiaalkosten berekend. 's Middags is er film voor kinderen: „De hofnar" met Dany Kaye. Entree voor alle leeftijden 1, Beide dagen van 10-22 uur. 25 en 26 december, beide dagen van 11-22 uur, in het gebouw St. Joseph aan de Steenhoffstraat: Kerst-in. ge organiseerd door de Raad van Ker ken. 5 januari, - 25 uur, Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46, Kamerconcert. Uitvoerenden Adriaan van 't Wout, altviool; Ursula van 't Wout, sopraan en Jan Jansen, clavecimbel en piano. Twee dagen is Artishock open van 10 uur 's morgens tot 10 uur 's avonds. Iedereen is van harte wel kom om aktief bezig te zijn b.v. met het maken van kaarsen, zeefdrukken van menu's voor het kerstdiner of nieuwjaarskaarten,- het maken van een kerstkrant, kandelaars van me taal, klei of hout, kerstboomversie ringen, kerststukjes, een kerstkrans voor op de voordeur of aan het pla fond, mobiles, kortom „voor elk wat wils". Wie niet voelt voor dit aktieve ge doe kan naar de^ fijm gaan kijken, een kop soep of chocolademelk .drin-; ken of zomaar eéji beetje praten et) kijken naar wat anderen 'ciben. Kinderen kunnen van 12 tot 2 uur hun eigen brood versieren en opeten zodat u'rustig uw boodschappen kunt gaan doen. Er zijn kursusdocenten aanwezig om u bij de aktiviteiten met raad en daad bij te staan. De entreeprijs is één gulden voor de hele dag. Onderbreken is mogelijk u hoeft dan niet opnieuw te betalen In sommige gevallen worden wel de materiaalkosten berekend b.v. bij bloemschikken. U betaalt dan wel de bloemen die u gebruikt. ELEOTROTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en" krachtinstallaties Elektrische fornuizen,- boilers e.d via de P.U.E.M. Birkstraat 48 - Telefoon 13367-18978 Zaterdag 14 december zal de film „De Duivelsbocht worden vertoond in de Koffiebar van „In de Ruimte", Klein Engendaalweg 42, Soest. Deze spaninend'e film speelt zich af in de snelle wereld van autoraces, maak daarom een pitsstop om deze film te zien. Koffiebar In de Ruimte is een ont moetingspunt voor vele jongeren waar één keer in de maand een ge varieerd programma wordt geboden. De toegang is gratis en'er is een spe ciale bus voor vervoer van de Nieu- weweg naar de Koffiebar. Aanvang 20.00 uur. ELECTROTECHNISCH BUREAU Verkoop - Radio - T V. - Servicè Dealer van: B en O, Blaupunkt. Philips, Nordmende, Akai, Sony en National Verkoop Soesterbergsestraat 20a Telefoon 17253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Teleloon 13367-18978 De heer K. wonende aan de Bonifa- ciusstraat meldde bij de politie dat de antenne van zijn auto. die hij voor zijn woning had geparkeerd, was om gebogen. Bij controle bleek dat het ook gebeurd was bij auto's aan de Meidoornweg en de Braamweg. Men denkt aan kinderwerk. Hoek Molenstraat-Steenhoffstraat - Soest - Telefoon 02155-17875 Hardhout, kleur mahonie, per plaat meer dan 800 soorten van Redpoint - Goudsmit-Hoff en Rath en Doodeheefer etc. Levertijd BINNEN een dag. Extra boeken om mee naar huis te nemen. Behanger beschikbaar. TOT ZIENS BIJ WOENSDAGS GESLOTEN Unicef, het Verenigde Naties-kinder fonds, heeft al een paar jaar lucht post-wenskaarten. Dit jaar één van de Nederlandse kunstenaar Sees Vlag, met een afbeelding van het Vredes paleis en één van de Tsjech Josef Paledek met „Bom in Wintertooi". Voor' de gewone wenskaarten (dub bele kaarten met envelop) wordt het ook de hoogste tijd. De praktische weekagenda voor 1975, voor op bureau of bij de telefoon, met 54 veel kleurend ruk reproducties, illustreert met warmte, humor en TENTOONSTELLINGEN Galerie Kapelhuis: Krankeledenstraat, Amersfoort. Tot en met 11 januari Sieraden van 10 edelsmeden. Open di. t.e.m. vr. 13-18 uur en za. 10-18 uur. La Cave du Soleil, Muurhuizen 101, Amersfoort. Sieraden laten ontwerpen en uitvoe ren door boek Lafeber. Open di. t.m. vr. 10-17' uur. Woensdagmiddag ge sloten. Galerie Valk. Valkestraat 31. A'faart Tot en met 7 januari Kersttentoon stelling. Open di. t.m. vr. 13.30-17 uur en za. 11-18 uur. Akzo Chemie. Stationsstraat 48, A'frt. Vanaf 16 december expositie van Jo- han van Bijsterveld (landschappen) en Brigitte Jansen en Otto Hamer (metaalkunst). Open van 16 t.m. 23 december, 14-16.30 uur. Toegang vrij. „Zonnehof", Zonnehof 8. Amersfoort. Vanaf 19 december: Carel Willink 75 jaar. Open ma. t:m. zs: 10-17 en zo. 14-17 uur. MUZIEK - TONEEL - CABARET Markthal. Breestraat. Amersfoort. Za. 14 december, 19.30 uur. Kerst liedavond o.l.v. Renske Nièweg. Theater Miniatuur, Appelmarkt 14. Amersfoort. 13 december, 21 uur, „Windy City Jazz Band". 14 december, 20.30 uur, Het Gooise Miniatuur Theater met „Witte Nach ten" van F. M. Dostojewski. 19 december, 21 uur, Jazz uit Bir- mingham. St. Joriskerk. Hof, Amersfoort. Do. 19 december, 20 uur, Kerstsa- menzang o.l.v. Piet van Egmond. Emmakerk. Noordewierweg 2, A'frt. 13 december, 20 uur, Louis van Dijk, Koor De Rivals o.l.v. Rob van Dijk. Kaarten: Soesterweg 313 en 409 en De Boskamp 62. Kerkelijk Centrum De Burg. Schuilenburgerweg 2, Amersfoort. 17 december, 20.15 uur, Utrechts Symfonie Orkest. Werken van Tele- mann, Mozart en Schubert. Grand Thclatrc. Snouckaertlaan, A'frt Za. 14 december, 14 uur, jeugdvoor stelling „Beertje Colargol in televisie band". Kaarten bij de Amersfoortse Culturele Raad. Zonnehof 8 en op 14 dec. v.a. 13 uur aan de kassa van het theater. BIOSCOPEN Grand Theatre, Snouckaertlaan, A'frt. Do. t.m. di. Silvia Kristel in „Emanu- elle", 18 jr. Dagelijks 14 en 20 uur. Vanaf 19 december première in Ne derland: James Bond in „The man with the golden gun". STUDIO „G" (boven Grand Theatre). Zo. 14.15. 16.30. 18.45 en 21 uur, overige dagen 14.15. 18.45 en 21 uur: „Clockwork Orange". Cimena Amicitia I. Stadsring. A'frt. Do. t m. wo. 18.45 en 21.15 uur: „Pas op. of we slaan er op". 14 jr. Vr.av. 23.45 uur. „Mei een miljoen kun je meer doen". 14 jaar. Kindervoorstellingen Za. 14 uur en zo. 12 en 14 uur „Het raadsel van de spookplaneet". City Theatre. Westsingel. A'foort. Alleen donderdag 14 en 20 uur „Een vuist vol karate". 18 jaar. Vr. en wo 14 en 20 uur. za. 14. 18.45 en 21.15 uur en zo. 14. 16.15, 18.45 en 21.15 uur. „Jefferson Bolt, karate ex pert". 18 jaar. Vr.av., 23 uur. in 'de late sexshow „Help, ik ben nog maagd". 18 ja'ar. Za.av., 23.45 uur. „De wraak van de gele zwaardvechter". Filmhuis, Krommestraat. A'foort. Vanaf 19 december, 20 uur, „Le voy- age d'Amelie" van Daniël Duval. BAARN 14 december Toneelvereniging Karak ter met „Od drift" in Astoria. Oran jestraat. Aanvang 20 uur. 18 december. 20 uur. Baarns dames- en mannenkoor in de Pauluskerk op de Brink. SOESTERBERG 14 december. 14 uur, in het Dorps huis Poppenkastgroep „De dwaze Dwerg" met „Ettertje Snuf en de zak medeleven de verrijkende 'ervaringen van de kinderjaren. Deze kunstwer ken werden in verschillende delen van onze wereld gemaakt en zij ge ven de zeer verschillende, maar vaak ook zeer gelijke ervaringen weer, die opgroeiende kinderen op hun weg naar volwassenheid opdoen. De agenda is ook verkrijgbaar met citaten in de Engelse en Franse taal. Door kaarten en agenda te kopen koopt u ookeen kans op een betere toekomst - voor een- kind. De verkoopodressen in Soest zijn WV-kantoor, Steenhoffstraat 9; Fa. De Ster, Van Weedestraat 5 en Smitshof; Ned. Credietbank, Toren straat 47; Fa. Ton Beuken, bus station Soest-Zuid en op Lange Brinkweg 62, (tel. 10466 voor thuis zittenden'). De leden van het KVG vieren op 18 december hun kerstavond. Om 19.30 uur is in de Petrus en Pauluskerk een eucharistieviering. Daarna gaat men naar de grote zaal waar mej. J. Raupp van De Vrouwe van Bethanië uit Utrecht de avond zal verzorgen onder de titel „Verwachting". De afdeling Soestdijk houdt op don derdag 12 december 1974. 's avonds 7.45'uur, haar kerstavond in hetwijk- gebouw bij de Emmakerk, Regentes- selaan. Na de pauze zal het kerst spel „Imrhanuel" worden opgevoerd. Gasten zijn hartelijk welkom. Op 6 december, om 9 uur, heeft in De Open Hof de herdenking van het kerstgebeuren plaats. Vóór de pauze geschiedt dit door middel van de kersitliturgie en na de pauze zal de heer Amesz uit Bunschoten de kerst in verschalende ^èren door middel van de bloemschikkuhsf! Belangstellenden 2$h- van hartejivel- kom. UN COUVERT DE LA 6AMME ORFEVRE VAN WEEDESTRAAT 31 TELEFOON 12239 Donderdag 12 december vindt het derde concert plaats in de reeks pro vincieconcerten door het U.S.O. De bussen vertrekken weer van de be kende plaatsen. Voor Soest zijn hel dc nummers 3. 4 en 5, die u halen en brengen. U dient met dezelfde bus van de heenrit ook de terugrit te maken. Het U.S.O. staat ditmaal on der leiding van de eigen dirigent Paul Hupperts en soliste in Mendelssohn's vioolconcert is Masuko Ushioda. Op zondagmiddag 15 december wordt door de Baarnse Volksuniversiteit een filmvoorstelling georganiseerd, waar jong en oud plezier aan kan beleven. Voor de jongeren een kennismaking, voor de ouderen een weerzien, dat herinneringen oproept. Het betreft de verfilming van het beroemde boek van Hector Nlallot „Alleen op de wereld". In Het Brandpunt, van 14.30 tot 16.30 uur. In Artishock zult tf zich ook kunnen vermaken, wanneer u tenminste van zelf bezig zijn houdt. Op 23 en 24 december is het Artishockgebouw ge opend van 10 uur 's morgens tot 22 uur 's avonds. Iedereen is hartelijk welkom. Er is gelegenheid, onder toe zicht kerstboomversieringen, kaarsen, kerstkransen, nieuwjaarskaarten etc. te maken. Ook bloemschikken, is mo gelijk, waarvoor u dan wel de mate riaalkosten moet betalen. Ook voor Kerstmis kunt u uw familie- en vrienden verrassen met een Soes ter kadobon van WV Soest. Geble ken is, dat voor attenties voor uw personeel of uitingen van erkentelijk heid tegenover medewerkers of rela ties, de kadobon het meest gewaar-r deerde geschenk is. Dat de bon uit sluitend in Soest en Soesterberg te besteden is, moet zeker niet gezien worden als een beperking, maar een royale geste ten opzichte van de win keliers en zaken in ons eigen gebied Zij presenteren u alles, wat u „ge makshalve" denkt elders te vinden Dus... kadobonnen, als u graag iemand verwent, zijn het meest be geerde présent Ook de bejaardenkoren in Soest/ Soesiterberg, t.w. het koor van Braamhage. het koor Vreugde door Zang en het koor Soesterberg berei den zich op een goede kerstviering voor. Sedert begin september wordt een kerst repertoire ingestudeerd bestaan de uit ca. 12 (meest vierstemmige) liederen, verschillende oud-bekende, maar ook een aantal zeer mooie on bekende kerstliederen. Niet alléén in eigen kring .w.prdt er gezongen.' maar er wordt ook /Teerst- vreugde naar buiten gebracht. Zo zfrrgeb: idë Verschillende koren in Emmakerk - Soestdijk, op donderdag 19 december 's middags. Braamhage - Soestdijk, op donderdag 19 decem ber, 's avonds. Groot Enghendaal - Soest, op vrijdag 20 december, 's middags. De Drie Eiken - Soester berg op zaterdag 21 december, !s a- vonds. De Hoeksteen - Soesterberg, op zondag 22 december, 's middags. Molenschot - Soest, op maandag 23 december, 's middags. Ook denkt men alweer aan een voor jaarsprogramma, luchtiger van opzet, maar niet minder interessant. Men hoopt dat nog vele aspirant- led'en (vooral heren) van 60 jaar en ouder hun weg naar één van de koren zullen vinden. Niet alleen om de koren te versterken, maar bovenal om dë vreugde en het genot dat goe de samenzang biedt. Ook enkele nog niet 60-jarigen heb ben hun weg naar deze koren ge vonden. Wilt U meer weten, bel of schrijf dan de dirigent: C. F. van Vliet, Schou- tenkampweg 129, tel. 02155-14630, Soest. §svw--',i Die filmsterren en krantekoppen zijn iedereen op het lij f geschreven! Kom maar passen dat geweldige, allerlaatste modesnufje. in fotoprinl-techniek bedrukt met filmster ren, krantekoppen, enz Wie't past, houdt'1 meteen aan1 Nü volop verkrijgbaar bij SOEST De artsendienst wordt waargenomen door dokter D. van Dorsen, Wiardi Beckmanstraat 302 (Klaarwater), tel. 15631 en dokter J. H. H. Overbeek. Burg. Grothestraat 65. tel. 12333. In verband met hel jubileum van dokter Rip wordt de dienst van za terdaR 17 uur tol zondagmorgen 10 uur waargenomen door dokter S. Ru pert. Burg. Grothestraat 47, telefoon 12388 en door dokter J. Roozendaal. Wiardi Beckmanstraat 24, Klaarwa ter, tel. 16011. Het is aan te raden om zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dok ter A. Th. M. Splinter, Banningstraat 3, tel. 1432. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur A. L. M. N. Vreeswijk. Park Vredehof la. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar op volgende week vrijdag 13 uur, Apotheek Soestdijk, v. Weedestraat 35, tel. 12487. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, tel. 02154-2432. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Vrijdag 19 u. tot maandagmorgen 7 u. Zr. C. Bijlard, Rubenslaan 97. tel 15425 en Zr. J. van Drunen, Simon Stevinlaan 7, Soesterberg, tel. 03463- 2729. Weekavonddienst van 's avonds 7 uur tot 's morgens 7 uur Zr. A. Ku- lik, Dalweg 46. tel. 13703 en Zr. J. v. d. Grootevheen, Talmalaan la, tel. 16355. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770 zijn de wijkverpleeg kundigen elke werkdag te" bereiken van 13 t-ot 14 uur en dinsdag- en donderdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren ver- pleegartikelen uitgeleend. ZW AN GERSCH APG YMN ASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Cen trum, tel. 16770. dubb»Jé begtazine spoirwsehuim iw* njkssubsiaw tot f 1000.- ColersdodfMf35-37 UTKECHT Tel. 030-611890 NIEUWEWEG 46A - SOEST TELEFOON 02153 - 14024 ROEMERS - DIVERSE GLAZEN WIJNKANNETJES GLAZEN ASBAKKEN etc. gevuld met kaarsvet in diverse kleuren. Tevens leuke sortering KAARSEN en WIEROOK. Voor EXCLUSIEVE KADO'S vindt U by ons teveel om op te noemen. Parochie Soest. Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag 8.C0, 9.33 (Hoogmis) en 11.30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk. Bürg. Grothe straat, tel. 12775. Zaterdag 19 uur. Zondags 9. 11 en 13 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid. St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof. Dal weg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdag 1?) uur. Zondag 9.30 uur (Hoogmis) en 11.30 uur. Ringen, armbanden, manchet knopen en hangers. Wij hebben een enorme collectie. Mooi. artistiek «n betaalbaar. Komt u vooral gauw eens kijken I SOESTERBERGSE STRAAT 26 TELEFOON 12982 SOFST ZONNEGLOREN, telefoon 19144. 3e klasse: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45- 19.30 uur. 1p Irl peep A dagelijks 14.C0-15.l5 uur en 18.45- 20.30 uur. 2e klasse B: dagelijks 14.00-14.45 uur en 18.45- 20.00 uur. le klasse: 11.00-12.00 uur en 18.45-20.30 uur. Kraamafdeling: als boven. le klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur. alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831. ALLE KLASSEN dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 u Kraamafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.30 u. Kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.C0 en 17.30-19.30 u ST. ELÏSABETH. AMERSFOORT telefoon (033) 22444. 3e klasse- dagelijks 14.00-14.30 en 19.00-19.45 u. dagelijks 11.00-11.30. 14.00-14.30 en 19.00-20.00 u. Kraamafdeling: dagelijks 14.00-14.30 en 19.15-20.15 u Kinderafdeling: dagelijks 14.15-14.30 en 28.30-19.00 u DE LICHTENBERG, AMERSFOORT telefo:n (033) 18341. dagelijk? 13.45-14.15 en 18.30-1915 u. klasse afd. dagelijks 13.45-14.30 en 18 30-19 30 u Kraamafdeling: dagelijks resp. als 3e klasse en klasse afd. ZONDAG HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. 10 uüT ds. P. Kloek. Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. D. J. Karres, Driebergen. 19 uur ds. P. Kloek. „Dc Open Hof". Dal weg/V eenbesstraat 10.30 uur d"s. Jac. Smit. H.A. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan, 10 en 17 uur ds. J. Smit, H.A. Zonnegloren. 10 uur ds. J. M. Snethlage. Baarn. Jeugdkerken. 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagse h ol en 10 uur De Savorin Lohmanschool, Driehoeksweg. 10 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- Laan, Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool, In terkerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbes- straat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk. Julianalaan. 10 uur ds. K. A. Firet, De Bilt. 17 uur ds. M. Wilschut. „De Open Hof'. Dalweg/Veenbesstraat 9 uur ds. M. Wilschut. 17 uur ds. G. Rang. Wil h el m in air erk. Soesterbergsestr. 18. 10 uur ds. G. Rang. 17 uur ds. K. A. Firet. GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B. 8.30 uur Dienst des Woords. 14.45 uur ds. J. Kok, Amersfoort; voorbereiding H.A. CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 19 uur ds. Drayer, Hilversum, H.A. GEREFORMEERDE GEMEENTE Dal weg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur Leesdienst. 14.30 uur ds. J. van Haaren, voorbe reiding H.A. VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN 10.15 uur ds. W. Leerink. EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel. Insingerstraat 53. 10.30 uur dienst. Schaapskooi. Klein Engendaalweg 52. 16 uur dienst. Baby-crèche en kinderdienst. SOESTERBERG Gereformeerde kerk l'O uur ds. J. Goumare. Amersfoort 17 uur ds. H. W. Engelkes, Amers foort. Hervormde kerk 10 en 19 uur ds. J. van Willigen van der Veen. 10 uur Jeugdkapel. Sterrenberg. 10.30 uur ds. H. P. Schouten. BAARN Doopsgezinde Gemeente. Eemnesserweg. 10.30 uur ds. Joh. Hilverda, Hilver sum. Gercf. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12. Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Lutherse Gemeente Kapelstraat. Baarn. 10.30 uur ds. A. Johanne«.

Soester Courant | 1974 | | pagina 7