Expositie te Soesterberg JEANSSHOP Sportnieuws World Press Photo 1974 LJ Voetbal dit weekend Restanten jeans 22.95 Restanten corduroy 17.50 Restanten jacks 25.00 Op normale collectie jeans 20 korting corduroy 10 kort. MerkenLandlubber, Lee en Infas Vermiste en gevonden huisdieren Openbare bekendmaking Hinderwet Meningen van lezers Missievrienden BDC-heren alleen aan de leiding Knickerbockers willen tophonkbal in Soest Afgelopen weekenc SW/Stam glorie^ verliep voor re~ SPORTPROGRAMMA Zaterdag 25 januari Zondag 28 januari Safiter Courant van donderdag 23 januari 1975 i van dc Gemeentehof, Dinsdagmiddag werd in het officiers casino aan de Kampweg te Soester berg door de commandant van de Vliegbasis, kolonel A. T. M. Oonincx, de tentoonstelling „World Press Pho to 1974" geopend. De plechtigheid werd hoofdzakelijk door militaire autoriteiten bijgewoond. De expositie is tot stand gekomen dankzij het gezamenlijk initiatief van de beide in Soesterberg gevestigde onderdelen van de Koninklijke Lucht- machti; de Vliegbasis en het Depot Algemeen Technisch en Intendance materieel, Datim. De entree is gratis ën de openingstij den zijn woensdag, donderdag en vrijdagavond, van 19 tot 22 uur en - zaterdag van 14 tot 18 uur. De ex positie is alleen deze week in Soes- lii Soesterberg werd de tentoonstel ling „World Press Photo" geopeni door kolonel A. T. M. Oonincx (links Naast hem de commandant van he Datim* kolonel M. W. A. Weers. Foto Herman van Dai terberg. In totaal zijn 400 foto's ten toongesteld. VERMIST 6.1.1975 reu, Bouvier, zwart, gec. oren, 6 jr., „Ajax"; Van Betokum, Koel'horaterweg 15, Hoogand, telef. 03493•2702. 14.1.1975 reu, bestaard Kees, bruin, witte borst, vier witte poten, vrij klein, metalen halsband, „Brutus"; Van Dijk, Hertenlaan 25 Den Dol- der, tel. 030782676. 15.1.1975 teef, bastaard, beige, mid delgroot, lange staart; „Mona"; 1 jr., gladharig; Wilmans, Birkstraat 128a, Soest. 17.1.1975 teef, Duitse herder, groot, 3 jr. „Midus"; Hasper, Vredehofstr. 24, Soest; tel. 12396. 12.1.1975 kater, cypers, gccastreert 11 mnd., rode halsband met bel; D Liefde, KI. Engendaalweg 94, Soes' tel. 13499. 13.1.1975. kater, zwart-wit, l'/i ji (Bosstraat3, Bij'ker, Palmastraat Amersfoort. 14.1.1975 poes, rossig, klein, 10 ji blind, ..Moelie"; Keizer, Eigendon weg 88, Soest, tel. 12415. 15.1.1975 poes. cypers, erg m( getekend, witte bef, acht maandt oud. Familie Weivering, Gentiaar laan 15, Soest. 16.1.1975 poes, cypers, 8 mnc „Micky"; Dekker, Gentiaanlaan 1 Soest, tel. 14719. 16.1.1975 poes, schildpad. 2 ji Schmidt, Van Lenneplaan 22, Soes tel. 13593. Burgemeester en wethouders van Soest, gelet op het bepaalde in arti kel 133 van het Reglement Verkeers regels en Verkeerstekens, maken be kend, dat hun college heeft besloten J onder intrekking van het inrijverbod I voor motorvoertuigen op meer dan twee wielen van de Korte Melmweg vanaf de Korte Brinkweg in de rich ting van de Van Weedestraat, door plaatsing van bord 17 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens, het inrijden te ver bieden voor motorvoertuigen op meer dan twee wielen van de Korte Melm- weg uit de richting Korte Brinkweg naar de Van Weedestraat vanaf de zijkant van het perceel Kerkpad N.Z. 23. Van dit besluit staat voor een ieder beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Konin gin, doch ingediend bij de Commissa ris der Koningin van deze provincie te Utrecht. Het besluit is in afsohrift toegezon den aan de hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat te Utrecht, de Koninklijke Nederlandse Toeristen bond A.N.W.B., de Koninklijke Ne derlandse Automobielclub K.N.A.C., beide te 's-Gravenhage, de Koninklij ke Nederlandse Motorrijdersvereni ging te Arnhem en aan gedeputeerde staten dezer provincie te Utrecht. Soest, 22 januari 1975. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN m« n de Voor f nadere inlichtingen kan mi zich 'in verbinding stellen met hc,- dierenasiel, telefoonnummer 13583;'bij geen gehoor nummer 10667 van de vereniging „Amivedi". Mocht u uw vermiste huisdier terugkrijgen, wilt u dat dan ook even aan het dierer asiel doorgeven Bij opgave van vermissing (aan van beide bovengenoemde telefooi nummers) wordt het zeer op prijs ij steld. dat u een zo volledig mogeli signalement doorgeeft: kleur, ré leeftijd, bijzondere kenmerken e.d. De beide instanties adviseren bovej dien vooral bij huis, de dieren ni zo maar los te laten lopen. Er kot nogal eens ongelukken van. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat een door het gemeentebestuur van Amersfoort ingediend verzoek met bijlagen om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rioolwater zuiveringsinstallatie, op een perceel, gelegen aan de Neonweg, kadastraal bekend gemeente Amersfoort, sectie D, nummers 7Ö63, 7064 (gedeeltelijk), 7065 en 7066 (gedeeltelijk) ter visie ligt en dat op woensdag 12 februari 1975, om 10.00 uur, in het gemeente huis te Amersfoort een openbare zit ting wordt gehouden om mondelin; bezwaren tegen het oprichten etc. van deze inrichting in te brengen. Gedurende 10 dagen na dagteken in; van deze kennisgeving bestaat voor een ieder de. gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vergunning bij het gemeentebestuur van Amersfoort in te brengen. Een ieder kan ter secretarie van de gemeente Amersfoort, Stadhuisplein 1, kermis nemen van de ter zake in gekomen bescheiden. Tot het beroep, bedoeld in artikel 20. Md 1, der Hinderwet zijn gerechtigd de verzoeker en degene, die in per soon of bij gemachtigde op bovenbe doelde zitting is verschenen. Soest, 23 januari 1975. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. CORVER- VAN HAAFTEN De secretaris, H. BORREMAN. Zeer geachte Redactie. In het verslag van de CDA-soos te Soesterberg in de Soester Courant van 16 dezer staat een opmerking over hetgeen ik gezegd zou hebben, v/aar ik toch even op terug moet ko men. Volgens de Heer Pieren heeft hij in november van mij gehoord, dat in de commissie Ruimtelijke Orde ning over Ons Belang gepraat was. Ik zou toen vragenderwijs gesteld hebben, of het niet beter zou zijn de wijk af te breken en nieuwe wonin gen te bouwen aan de Kampweg. De Heren Van Poppelen en Oldenboom ontkenden dat. Volgens hem was er in de commissie nooit over gepraat en zeker niet de laatste tijd. De ware toedracht is de volgende: In de vergadering van de commissie Ruimtelijke Ordening van 24 septem ber 1974 is besproken het voorstel tot verkoop van grond in het bestem mingsplan Eggermonde I in Soester berg aan Dura Woningbouw te Rot terdam. In dat voorstel werd uiteen gezet, dat in Soesterberg bij voor keur premie- en vrije sectorbouw moest worden gebouwd, opdat door stroming vanuit goedkopere woning wetwoningen naar die te bouwen zou kunnen kunnen plaats vinden. Bij de behandeling van dat voorstel heb ik gevraagd, of, indien voor Ons Belang vervangende nieuwbouw moest wor den tot stand gebracht, wij nu niet alle beschikbare bouwgrond in Soes terberg gingen verkopen en of. er voor het geval Ons Belang onverhoopt zou moeten verdwijnen, dan grond voor vervangende -nieuwbouw be schikbaar zou zijn. De voorzitter, de burgemeester heeft toen op die vraag geantwoord, dat voor dat geval ge dacht werd aan grond aan de Kamp weg. Omdat die vergadering besloten was, heb ik mijn vraag in de openba re raadsvergadering van 17 oktober 1974 herhaald. Op bldz. 186 van de notulen van die vergadering staat, datgene wat ik toen daarover heb ge zegd. „Is er voorts bij de opsomming op bladzijde 1 van het voorstel (die opsomming betrof alle in Soesterberg aanwezige woningen om aan te tonen, dat aan die voorraad naar de mening van burgemeester en wethouders wat duurdere en grotere woningen zou den moeten worden toegevoegd) reke ning mee gehouden dat de 84 wo ningwetwoningen van Ons Belang kwalitatief zeer veel te wensen over laten en dat het ontbreken van rio lering aldaar een zeer zwak punt is? Stel da-t het nodig zal zijn in Soes terberg ook woningwetwoningen te bouwen. Is daar dan nog grond voor beschikbaar?" Wethouder De Haan heeft daarop namens het College het volgende ge antwoord: „Een vervanging van wo ningen van Ons Belang zal qua be nodigde grond geen 'problemen ople veren. Alleen zal de grond niet direct beschikbaar zijn, iets wat ook niet persé nodig is, daar de bestaande huizen nog niet instorten. Overigens zal in dezen behalve met Ons Belang ook moeten worden gesproken met de bewoners van de woningen van Ons Belang. Het College hoopt de raad hierover binnen afzienbare tijd iets te kunnen mededelen." (bldz. 187 van de notulen). De Heren Van Poppelen en Olden boom kunnen daarom naar mijn me ning moeilijk vol houden, dat er dé laatste tijd niet over de aangelegen heid van Ons Belang in de commis sie Ruimtelijke Ordening is gespro ken. Dat moet echt op een misver stand bij hen berusten. Verder mag ik er dan nog de aan dacht op vestigen, dat de P.v.d.A.- fraktie in een op 28 oktober j.1. ge houden vergadering met een aantal inwoners van Soesterberg de kwestie Ons Belang ook heeft besproken. De Amersfoortse Courant deed onder de kop Toekomst van Ons Belang staat nog niet vast van onze vergadering uitvoerig verslag. Blijkens dat ver slag heb ik gezegd: „Naar mijn over tuiging staat vast, dat de hogere over heid Ons Belang weg wil hebben. Ik heb daar geen bewijzen voor, maar mijn gevoel zegt dat. De bewoners moeten er op staan, dat zij twee plannen krijgen, waaruit ze een keus kunnen maken, anders wordt hun gewoon een plan opgelegd". In die vergadering heb ik wederom herin nerd aan de toezegging van burge meester en wethouders, dat er in,- dien nodig, grond voor vervangende nieuwbouw beschikbaar, is. Hieruit blijkt hopelijk voldoende hoe mijn opstelling in deze kwestie is ge weest, al van september af, toen de eerste geruchten over het niet door gaan van het renovatieplian van de woningen van Ons Belang de kop begonnen op te steken. Die reeds sedert september vastge stelde gedragslijn zal onze fractie blijven volgen: Hoewel het hier woningen betreft van Ons Belang, vragen wij van Burgemeester en Wethouders een zeer intensieve bemoeienis met deze kwestie, gezien het belang van de 78 gezinnen, dat hier op het spel staat. De bewoners moeten weten, wat met hun woningen gebeurt, als volstaan wordt met het inhalen van achter stallig onderhoud. Vervolgens moe ten zij weten, wat het vernieuwings plan precies inhoudt, welke kosten daarmee gemoeid zijn en welke hu ren ze na die renovatie moeten be talen. En tenslotte zal aan de be woners een plan van vervangende nieuwbouw moeten worden voorge legd, opdat zij kunnen zien, wat zij na nieuwbouw krijgen en zij weten welke huren zij dan moeten betalen. Dat is in de eerste plaats het werk van Ons Belang, dat dit karwei moet opknappen in een goed en open overleg met de bewoners van de hui zen van Ons Belang. Dat daarbij een rustige sfeer moet worden gekweekt, lijkt mij van groot belang. Geen emotie, die zonder meer stelt, dat de bestaande woningen moeten blijven staan. Laat men eens rustig na gaan hoe het staat met de geluidshinder Blijkt die inderdaad toch nogal groot te zijn en het Rijk wil aanzienlijk bijdragen aan vervangende nieuw bouw, waardoor een goede woning met een aanvaardbare, huur gaat ont staan, laat men die mogelijkheid dan ook eens ernstig overwegen-. Het Col lege van- Burgemeester en Wethou ders kan daarin zo nodig een bemid delende rol spelen. Bovendien moet het gemeentebestuur de kwestie van de riolering bij de woningen van Ons Bel'ang regelen en zal de gemeente de grond voor eventueel vervangende nieuwbouw beschikbaar moeten- stel len. Dat was de lijn van onze fractie, al enkele maanden geleden in deze kwestie getrokken. Aan dat beleid zull-en we het ooilege houden. Het geen overigens niet veel moeite zal kosten. Want naar onze indruk deelt het college geheel dit standpunt. Met dank voor de plaatsruimte, Hoogachtend. K. DE WILDE Voorzitter P.v.d.A.-fractie in de raad van-Soest. Het is ruim 5 maanden geleden, dat U iets van ons hoorde. Maar ze zijn er nog hoor, de kinderen van de Wil- librordusschool. U weet het toch no-g wel, dat we een school gingen oplcnappen in Kenya. Het kosttte 3000, En die guldens zijn er gekomen, dank zij U. U bewaarde de kranten en tijdschriften voor ons. Een binnen 't jaar waren we klaar met de eerste school. De pater in Kenya blij. ASSURANTIËN .AANSPRAKELIJKHEIDS- L. VERZEKERING Velen onder U hebben nog géén goede, of zelfs helemaal géén aansprakelijkheidsverzekering. Regelmatig kunt U vernemen welk een gevolgen dit gemis kan hebben. IVoor een gering bedrag kunt U dit risico aan ons overdragen, waarvoor wij U een polis geven Imet: zeer ruime polisvoorwaarden geen eigen risico werelddekking (denk o.a. aan vakanties) Tarief: dekking ƒ250.000,- per gebeurtenis. 1. alleenstaanden 17,50 2. gezin zonder kinderen ƒ27,50 '3. gezin met kinderen ƒ36,- Neem eens vrijblijvend kontakt op met: I ASSURANTIE ADVIESBUREAU J. VAN KOOIJ I Pelikaanweg 17, Postbus 278 Sccstdijk, telefoon 16122 De dames van BDC zijn er zondag j.L niet in geslaagd om tegen mede- koploper Holleman s-v. de eerste plaats in dc competitie met succes te ver dedigen. Vooral in de tweede helft werden de blauw witten door de Utrecht se ploeg overklast, wat vooral bleek uit het feit dat de BDC-dames na rust geen doelpunt meer konden scoren en daardoor met 9-5 werd verslagen. Het eerste heren team bracht het er zondag veel beter van af. In de uit wedstrijd tegen HMS werd; zoals verwacht, geen misstap gemaakt en wonnen de Soesters met 16-10. Het Amsterdamse Niloc zorgde in deze klasse voor de verrassing door medekoploper Laren met 15-9 te verslaan, waardoor BDC nu alleen aan de leiding gaat. Het eerste dames-team van BDC dien de zich zondag in de uitwedstrijd te gen Holdeman s.v. niet alleen te re vancheren voor de eerder geleden thuisnederlaag, maar moest tevens proberen om door een overwinning de eerste plaats met succes te verde digen. De Soester ploeg startte energiek en wist een verdiende voorsprong op te bouwen. Het was Diny v. d. Heide die de score opende met een mooi afstandschot, en deze speelster maak te enige minuten later geen fout bij een te nemen strafworp, waardoor BDC met 20 voor kwam te staan. Holleman liet zich voor eigen publiek echter niet zo gemakkelijk verslaan en kwam terug door een hard af standschot. De BDC dames bleken in de eerste helft over meer techniek te beschik ken dan Holleman en ook verdedi gend waren de blauwwitten opper machtig. Het was dan ook volkomen verdiend dat BDC vijf minuten voor rust een 52 voorsprong had geno men. De Soester dames werden in de laatste minuut van de eerste helft nog gewaarschuwd door de schot kracht van Holleman, door een mooi doelpunt vanuit de tweede lijn. Waar niemand op gerekend had ge zien het veldoverwicht van BDC in de eerste helft, gebeurde toch. Holle man nam al meteen na rust het ini tiatief en gaf dit geen moment meer uit handen. De Utrechtse dames leg den nu ook meer lichaamskracht in de strijd en tegen de minder stevige ploeg van BDC had dit al snel suc ces. De Soester dames raakten ge ïrriteerd door het harde spel en er werd zenuwachtig en onzuiver ge speeld. Holleman maakte uitstekend van de situatie gebruik en had reeds na zeven minuten de achterstand goed gemaakt, BDC kwam er niet meer aan te pas. Het systeem in de aanval was zoek en ook de verdedi ging vertoonde tekenen van een in zinking. Holleman liep nu gema-kke lijk uit naar een 95 eindstand en had zelfs zo weinig moeite om de Soester aanval in te dammen, dat BDC na rust niet meer tot scoren kwam en teleurgseteld het veld moes ten verlaten. De heren speelden zondag even eens in Utrecht en wel tegen midden moter SW HMS. De Soesters druk ten al in de eerste minuten een stem pel op de wedstrijd, liepen gemakke lijk uit naar 4—1 en gaven de voor sprong daam« "leer uit handen. De Soester ploeg draaide vooral voor rust uitstekend en maakte alleen de fout om de aanvallen te snel af te ronden. Dit laatste leverde voor HMS enkele malen de kans op om uit een break te scoren, maar de Utrechtena ren bleken lang niet altijd in staat om hier gebruik van te maken. BDC had de voorsprong voor rust al tot 94 uitgebouwd en de overwinning kon de Soesters, gezien het spelover- wicht, praktisch niet meer ontgaan. Toch had de BDC ploeg in de tweede helft v/eer met een inzinking te kam pen en hoewel de gevolgen hiervan geen invloed hadden op de eindover winning, werd de score hierdoor be nadeeld. Een goed draaiend BDC moest nl. in staat zijn om de Utrech tenaren met grotere cijfers te ver slaan dan de 1610 eindstand die nu op het score-bord kwam te staan. AMC Niloc hielp de Soester ploeg zondag door een overwinning op La ren op weg naar het kampioenschap, maar de BDC-ers zullen zondag tegen datzelfde Niloc moeten oppassen om niet in dezelfde val te lopen als con current Laren. De dames van BDC zijn zondag vrij. In het tweede jaar van haar bestaj koestert de honkbalclub Knickerbo' kers uit Soest ambitieuze plann) om zich binnen enkele jaren bij 1 Nederlandse honkbaltop te voegen. Een ambitieus 5-jaren plan wl bin nenkort bekend worden gemaakt- i Knickerbocker, een voortzetting vWl de honkbalafdeling van de Voetbal vereniging SEC, behoort nu al riet 100 honk- en softbalileden tot grootste onder de middelgrote v< enigingen van Nederland. Op dit moment is de selectie, haar wedstrijden straks gaat spe' op het veld van de S.O. Soest de Bosstraat, al druk aan de S Als trainer/coach van die selel werd enkele weken geleden de jarige Rob van der Gaast uit Soest aangetrokken. De nieuwe technt: jh leider maakte enkele seizoenen gei den nog deel uit van het Bussusripe Orwo/H.C.A.W. en zorgde er mede voor dat de Bussumers voor de hoofd klasse bleven gespaard. Jos Gieskens, die het afgelopen sei- zienzoen als voorzitter en coach van het eerste team een dubbelfunktie bekleedde, zal zich diit jaar alleen maar op het voorzitterschap toeleg gen, ook omdat het huidige bestuur een scheiding tussen bestuurlijke en technische funkties wenste aan te brengen. De begeleiding van het tweede team komt dit jaar in handen van Henk Kok, terwijl zijn voorgan ger Henk Prior als assistent-coach van Van der Gaast zal gaan funge ren. Naast de Nederlandse spelers ma ken ook enkele Amerikanen van de vliegbasis Soesterberg deel van de selektie' uit. Knickerbockers, dat vo rig jaar de titel van Rayon Midden Nederland veroverde, hoopt ook dit seizoen de goede resultaten voort te zetten. De SVV/STAM-topteams hebben week optimale successen geboekt- Da mes 1 versloegen met 30 het mach teloze Wivoc uit Winterswijk- Jjet tweede damesteam gaf met 3—° 1,61 Baarnse BG SV geen schijn van kans, terwijl heren 1 korte met) maakte met het vry steriel opereri de HK 91. Dc reserves van SwV kompletecrden het succes door 1 met 31 te passeren. 2e divisie dames SVV toonde in het duel tegen aan, dat de Winterswijkse ploeg niets de verre reis had gemaakt Vanaf het eerste punt was hèt delijk, wie de touwtjes in ha" had. SVV/Stam kon naar harte ist kombineren en alle facetten in löt werk stellen om het penetratie teem te laten floreren. De le set waren daar een sprankelen*1 v< beeld van (15—3 en 15—2). Ze,fs. de Soester ploeg het zich Perrnl ren enige steekjes te laten va"er de 3e set, die toch nog door SW' wonnen werd met 15li. pe dames bezetten nu de 2e pk men met Nijmegen '73, dat op bruari SW ontvangt, ongetwij een wedstrijd van beslissende 1 nis, temeer daar de ploeg die eindigt, promotiewedstrijden spelen. 2e »<Jbr- d 22 li te- Soe ter fe- eld bet< ce- 2e Promotieklasse dames De wedstrijd SW 2—BG SV werd gekenmerkt door een seeds aanval lend SW en een stug verdedigend BG SV. Vooral in de le set wer den door SVV de meeste punten ge maakt door de serve (158). Door goede geplaatste aanvallen in de 2e set werd BG SV volkomen wegge speeld, ondanks dat de setstand an ders doet vermoeden (158). De 3e set was gelijk aan de vorigen; de ver dediging van BG SV had geen ver weer tegen de snelle en pittige aan vallen van de SVV-reserves (154). Meisjes jeugd Jammer genoeg kon dit voor het eerst spelend nieuwe meisjesteam het nog niet bolwerken tegen een sterk spelend Olympia a. In de le set ver liep alles nog zeer onwennig, maar in de 2e set was de opbouw stukken beter. Er werd geestdriftig gespeeld. Promotieklasse heren De eerste set in de wedstrijd SVV HK 9 werd met een overweldigende meerderheid in alle opzichten door de vaandeldragers van SW—Renault gewonnen (152). In de 2e set han teerde HK 9 het „alles of niets"- principe en boekte daar succes mee. De Harderwijkse ploeg kwam met 711 voor te staan, maar moest SVV naast zich dulden (11—11). De strijd ging gelijk op tot 1414 waarna HK 9 moedeloos het hoofd moest buigen met 1616. In de 3e set nam HK 9 snel een 16 en 711 voorsprong op SW. De Soester ploeg kwam bij tot 1111 en via 1412 en 1513 na men de Soester heren de set en daarmede de volle 2 punten in be slag. le klasse heren SW 2 versiloeg WH 1 in een niet op hoog peil staande wedstrijd. De le set was vrij snel afgelopen, doordat spannend verloop. De opbouw aan bieden. (152). De 3e set had een WH niet de juiste tegenstand kon recht kwam. Desondanks had SW 2 zodat de aanval te weinig tot zijn SW-zijde was niet bijzonder zuiver, toch wel te veel in zijn mars om plaatsgenoot WH rnet de winst te laten strijken. Dit gebeurde ook niet, want met 1513 en 15—7 ging de winst naar SW 2. 2e klasse heren De derby tussen h'et geroutineerde SW 4 en het jeugdige knokkersteam SW 5 bracht niet die sensatie te weeg, die normaal dergelijke wed strijden kenmerkt. Het 5e team had te weinig wedstrijdervaring, lengte en inhoud om het 4e te verontrusten, getuige de setstanden 155, 155 en 15—7. 3e klasse heren De heren van het 8e team konden in de eerste twee sets tegen Voleem het grote overwicht van Voleem niet de baas, maar in de 3e set wisten de heren goed partij te geven, maar op het laatste ogenblik moesten ze toch de meerdere in Voleem erkennen (15—3, 15—6 en 15—13). Jongens jeugd Jongens SVV a kunnen hun draai nog niet vinden. In het begin van de sets kunnen ze hun tegenstanders nog wel volgen, maar ze missen de kapacitei- ten om de partijen in winst om te zetten. Dit was ook weer het geval tegen Olympia a. Ze begonnen rede lijk, maar vielen weer terug (152). In de 2e set konden ze bijblijven tot 1010 maar daarna kon SVV geen punt meer maken. In een spannende wedstrijd heeft SW b verdiend gewonnen van Olym pia b. In de le set moest SW de eer laten aan Olympia met 1512. In de 2e set was SVV beter op dreef en veroverden met 7—15 de winst. In de beslissende 3e set liep SVV uit tot 714. Olympia kwam nog terug tot 1214, maar verder liet SW het niet komen. Met 125 maakte SW de set uit. Het funeste van de vele afgelastingen is wel dat de standen in de voetbal competitie dikwijls geen juist beeld geven. Zo is SEC-zondag van de laat ste plaats afgekomen, volgens de be haalde punten, maar de laatste „man", speelde twee wedstrijden min der en staat maar één punt achter. Zwaluwen Vooruit heeft evenveel punten als SEC, maar speelde liefst zes wedstrgden minder. Bij het zaterdag-voetbal ligt dat ook zo. VVZ ontmoet VVOO dat onder de Soesters staat maar ook twee wed strijden minder gespeeld heeft; Hees staat met 13 punten op de derde plaats, maar heeft ook weer twee wedstrijden minder gespeeld dan nummer twee. Hopelijk wordt het a.s. weekend het programma volledig af gewerkt. SEC-zondag krijgt Brederodes op be zoek, de club waar Soest afgelopen week van verloor in een slechte wed strijd. SEC is wat de behaalde pun ten betreft, verre de mindere. Toch houden we rekening met winst, ook al omdat eindelijk een keer gewon nen werd en nog wel van het hoog geplaatste Minerva. Soest is de fut een beetje kwijt ge raakt. Dat was te verwachten nu alle kansen op een hoge eindklassering practisch verkeken zijn. Toch zal er nu tegen Vriendenschaar, dat in de gradatiegevaar verkeert, aangepakt moeten worden, anders zakken de Soesters verder terug in de bedenke lijke middenmoot. Soesterberg-zondag speelt uit tegen Utrecht en dat wordt opnieuw ver liezen. SEC-zaterdag gaat winnen van Che- fana. Er is klasseverschil en de kans om wat hoger op de ranglijst te ko men zullen zij zich niet laten ontne men. VVZ gaat op bezoek bij het sterk spelende VVOO. Het wordt een van de zwaarste wedstrijden van dit sei zoen. De eerste ontmoeting eindigde in winst voor VVOO. Het komt ons daarom voor dat WZ met een. gelijk spel goed wegkomt. Hees gaat op bezoek bij Hoevelaken. Ook dat is geen makkelijke opgaaf. Op papier zijn de Soesters sterker; in de praktijk houden wij het op een gelijkspel. Soesterberg-zaterdag tenslotte krijgt een wat zwaardere tegenstander dan vorige week, maar zal zich de uitste kende kans op het kampioenschap niet laten ontnemen. Maar nu komt het. Er zijn nog twee schooltjes, die hoog nodig moeten worden ogeknapt. En wie gaan daar weer bij helpen. De leerlingen van de Willibrord. En zij rekenen weer op uw kranten en tijdschriften. Ook al krijgen we nu maar 7 cent per kilo, wij vinden het de moeite waard. Wij vinden het leuk, als andere kin deren ook een kans krijgen om te leren. Mogen we op U rekenen? Heeft U nog kranten en tijdschriften? U kunt bellen hoor, 15277. Of de school bel len 17735. Hartelijk dank. J. VAN DE KOPPEL. VOETBAL S.E.C. Senioren 14.30 uur SEC-Chefana 13.15 uur SEC 2-Veensche Boys 2 15.15uur TOV 3-SEC 13.15 uur SEC 4-SOVA 4 12.00 uur SEC 5-Scherpenzeel 5 Junioren: 15.15 uur SEC A-LVV A 13.00 uur VOP A-SEC B 15.30 uur SEC C-APWC B V.V.Z. Senioren 15.00 uur 15.15 uur 13.15 uur 13.15 uur 13.15 uur 10.00 uur 15.15 uur 10.00 uur Junioren: 15.30 uur 14.15 uur HEES Senioren 14.30 uur 15.15 uur 15.15 uur 11.00 uur 13.15 uur 13.15 uur Junioren: 15.30 uur SOEST Dames 10.30 uur Junioren 15.15 uur 15.30 uür 15.30 uur WOO-VVZ WZ 2-Bl.kwartier 3 VVZ 3-Altius 4 VVZ 4-Zuidvogels 6 Altius 5-WZ 5 W6 6-Chefana 7 WZ 7-Hoogerheide 8 VVZ 8-Huizen 12 Quick D-WZ B Hoogland C-WZ C Hoevelaken-Hees Altius 3-Hees 2 Hees 3-Woudenberg 4 Scherpenzeel 4-Hees 4 Lelystad 5-Hees 5 Hees 6-DVS 8 Hees A-Hoevelaken B Soest-Sova WIJ A-Soest- A Soest B-VVZA A Soest C-HVC C SOESTERBERG Senioren: 15.15 uur Soesterberg-Radiostad 13.15 uur Soesterberg 2-Dold. Boys 2 Junioren 15.15 uur SVL A-Soesterberg A VOETBAL S.O. SOEST 14.30 uur Vriendenschaar-Soest 11.30 uur Soest 2-Laren 2 10.00 uur Hoogland 5-Soest 4 11.30 uur Amsvorde 4-Soest 5 10.00 uur Quick 9-Soest 6 12.00 uur Soest 7-Quiclc 10 10.00 uur Quick 11-Soest 8 12.00 uur Roda 6-Soest 9 S.E.C. 14.30 uur SEC-Brederodes 11.30 uur NSC 2-SEC 2 11.30 uur Amf. Bovs 4-SEC 4 12.00 uur SEC 5-DEV 5 12.00 uur SEC 6-VVOG 6 SOESTERBERG Dames 10.00 uur Soesterberg-Argon Heren 14.00 uur Utrecht-Soesterberg 11.30 uur WZA 2-Soesterberg 2 12.00 uur Soesterberg 3-APWC 3 14.30 uur Soesterberg 4-Quick 6 14.30 uur Soesterberg 5-Amsvorde 5 11.30 uur APWC 6-Soesterberg 6 12.00 Uur SoesterDerg 7-KWA 9 HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 12.00 uur Soest-Huizen 11.00 uur Soest 2-Gcoische 3 11.00 uur Huizen 2-Soest 3 Heren 14.00 uur Soest-Upward 14.00 uur Kampong 6-Soest 2 14.00 uur Kampong 10-Soest 3 12.00 uur Soest 4-Kampong 12 12.30 uur Gooische 9-Soest 5 11.00 uur Soest 6-Baarn 2

Soester Courant | 1975 | | pagina 11