Soest speelde gelijk tegen Ultrajectum sportnieuws perthof - VOOR AL UW SPORTEN NIEH0F Voetbal dit weekend BERKHOF cm Driedubbele confrontatie MHC SOEST/Amersfoort op punten gewonnen door Soest Shot 1 weer goed op dreef SPORTHUIS I. D. VAN VUGT 22 maart laaste sport- instuif met airtramp Zaterdagvoetbal SEC-elftallen Servicenier Banden - Accu's Reparaties alle merken BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Telefoon 02154-7552 Hees liet een steek vallen Hans Kaats groots kampioen van schaatsvereniging „Eemland" ACTUELE MODE MODE DIE U ZOEKT Slotlaan 130, Zeist, tel. 03404-12407 Knap herstel van SEC-zaterdag Gelijkspel tegen Lopik Geslaagd sporttournooi in Sportzaal „De Bunt" UW FIAT AGENT I AUTOBEDRIJF Olympia-Bussum geen partij voor dames SW/Stam Heren verloren van V S (Tanbi-hartog Soester Courant van donderdag 6 maart 1975 Deze wedstrijd, die de analen van de voetbalgeschiedenis zal ingaan als de wedstrijd van de gemiste kansen, was voor het publiek zeker geen propa ganda voor de mooie voetbalsport. Er waren hier twee elftallen aan het werk, die een „verplicht nummertje voetbal" opvoerden en voor elkaar niet onderdeden in het missen van kansen. Wij als toeschouwers, hébben ons dan ook afgevraagd of het door het naderende voorjaarsweer kwam dat de spelers het doel op een andere plaats zochten dan waar het werke lijk stond. De over het algemeen goed leidende arbiter Herrema, werd echter enkele malen overrompeld door het met veel „vlagvertoon" optreden van de Ultra jectum grensrechter, zodat enkele kansen door vermeend buitenspel een vroegtijdig einde vonden. Soest, dat over het algemeen nog het beste deel van het spel vertoonde, was blijkbaar door de negatieve in stelling van de Utrechtenaren zo van streek geraakt, dat ze er deze middag Een van de vele Soest-aanvallen op het doel van Ultrajectum. Foto Herman van Dam ook niets van terecht brachten. Het is zo, als ik in een blad las, het begon met 0-0 en het eindigde met 0-0 en daartussen was weinig te be leven. Laten we hopen dat zondag as. Soest wat meer gemotiveerd ten strijde trekt, en z'n sportieve plicht zal ver vullen om H.V.C. behoorlijk partij te geven. Afgelopen zondag moesten drie elftallen van de M.H.C. „Soest" de Strijd aan gaan met het nabijgelegen Amersfoort. Het eerste herenteam behaalde een 2-1 zege; de dames moesten echter in Amersfoort hun meerdere erkennen en verloren met 1-5; heren 4 won met 4-1 van Amersfoort 5. De derby tegen Amersfoort was al enige tijd met spanning tegemoet ge- uien en het was dan ook een geladen heren, I dat zondag het veld opstapte. Het eerste kwartier domineerde Soest al duidelijk en vooral opvallend was de ijver en inzet van het gehele team. Traditiegetrouw moest men toch eerst een tegendoelpunt incasseren. Uit een straf corner werd door de Amersfbor- ters beheerst ingeslagen en de bal verdween onhoudbaar in de touwen. Dat dit meestal een gunstige invloed heeft op het team was in het verle den al eerder bewezen en het duurde dan ook niet lang voordat Peter Bolt- huis na een keurige solo de gelijkma ker scoorde, Ook in de tweede helft hield Soest een licht overwicht en dit resulteerde na een vloeiende aanval over rechts in een even vloeiende goal van Cor Thomas. Amersfoort heeft er nog al les aan gedaan om de score een an dere wending te geven maar ondanks enkele hachelijke momenten voor het Soester doel bleef de score 2-1 ge handhaafd. De Soester dames hadden de uitwed strijd tegen Amersfoort maar net met 3-2 verloren. Dit keer lieten de dames van Amersfoort echt zien dat ze: ster ker waren. Lieske van de Klashorst zette drie doelpunten op haar naam. Het enige Soester doelpunt werd ge scoord door Marianne van der Lussen uit een strafcorner. Toch hebben de Soester dames geen onverdienstelijke partij gespeeld tegen de kampioens kandidaat Amersfoort. Door de overwinning op H.B.S. héb ben de Soester Veteranen nu een kans op het behalen van het kampi oenschap. In een vrij hard gespeelde wedstrijd hébben de Soester Vetera nen met 2-1 gezegevierd. Voor de rust scoorde Rik de Cneudt. Na de rust werd het 2-0 door AXbert Holder- busch. Vijf minuten voor het eind scoorde H.B.S. tegen. Na het teleurstellende resultaat van vorige week kwam Shot 1 nu met een positief resultaat uit de bus tegen het laag geklasseerde Vitus. De verrich tingen van het 2e, 3e en 4e team staken echter schril hierbjj af. Het 3e en 4e team konden maar net de eer redden. Hierbij dient echter aangetekend te worden dat vele teams tegen de koplopers uit hun respectievelijke poules moesten aantreden. Bjj de jeugd werden betere resultaten geboekt; slechts één team kon geen puntenwinst behalen. - Dat Shot 1 de returnwedstrijd tegen Vitus zou winnen was wel te ver wachten gezien het grote verschil in klassering. Er werd dan ook een vol komen regelmatige 7-3 overwinning behaald, waarbij G. Leeflang weer ongeslagen bleef. K. Wisse en J. Sta lenhoef moesten respectievelijk 1 en 2 punten uit handen geven. Het dubbel spel werd ook een Soester aangele genheid, wat opmerlijk is voor dit team. De volgende te bestrijden tegenstan der zal het sterke Sukses zijn, waar tegen de kansen beduidend kleiner zijn. - Shot 2 trof thuis koploper Elan 1, de enige tegenstander waar tot nu toe van verloren was. Een overwinning was ook nu niet voor het 2e team weggelegd: 3-7. Opvallend in deze wedstrijd was het vertoonde spel van Th. Daselaar. die duidelijk zijn oude vorm terugkrijgt en nu twee partijen won. W. van Doorn voegde hier een punt aan toe, terwijl M. Rademaker niet tot winst kon komen. Het 3e team leed een geflatteerde nederlaag tegen Quick. Hoewel de partijen aan elkaar gewaagd waren werd toch fors verloren: 1-9. Het ene behaalde punt kwam op naam van H. Oostindiën. ook Shot 4 leed een forse neder laag: 1-9 tegen de koploper. Alleen B. van Zoeren kon tot winst komen. Vrijdag a.s. kan wellicht tegen Victo ria een punt gepakt worden, wat ge zien de klassering zeer welkom zou ziin- shot 5 zette zijn zegereeks voort door met 9-1 te winnen. Het team blijft daarmee ongeslagen. P. Lan- kreyer en A. v. d. Broecke behaalden de volle winst; F. Eiking boekte 2 winstpartijen. - De resultaten van Shot 6 vertonen een "duidelijk opgaande lijn, hoewel nu met 7-3 verloren werd van koplo per Nikè. Vele andere tegenstanders uit deze poule zijn echter met 10-0 ten onder gègaan tegen deze ploeg. G. Lindeboom kwam met 2 overwinnin gen goed voor de dag. Ook J, Hooft wist een overwinning uit het vuur te slepen. - Shot 7 ging op bezoek bij naaste concurrent Elan. Ook nu werd de volle buit mee naar huis genomen middels een 7-3 zege. Het 7e team gaat nu aan kop met. maar liefst 5 punten voorsprong op nr. 2, zodat een kampioenschap hen niet meer lijkt te kunnen ontgaan. - Ook Shot 8 versterkte zijn leiders positie door een royale zege van 9-1. J. van Londen en C. de Bruin waren ongenaakbaar, terwijl R. Balvers een punt aan de tegenstander moest laten. •- Het le jeugdteam ging op bezoek bij het bescheiden geklasseerde Vic toria. De tegenstander demonstreerde een voor zijn doen ongebruikelijk goede vorm, waardoor de eindstand op 5-5 bepaald werd. Dirk Schuiling en René Daselaar waren beiden goed voor 2 zeges, terwijl zij ook het dub belspel wisten te winnen. B. van Vel zen bleef echter teleurstellend zonder winst. - Shot 2 had geen problemen met Jastd, wat resulteerde in een regel matige overwinning van 7-3. Remco Visser gaf blijk van zijn goede vorm door ongeslagen te blijven, waarbij Bart van Limborgh met 2 overwin ningen goed volgde. Wolter Prins heeft zijn goede vorm nog niet te pakken en behaalde slechts 1 over winning. - Het 4e team leed een onverwacht grote nederlaag van 8-2 tegen het toch niet al te sterke Huizen. Alleen Arnold Appel hof kon het de tegen standers moeilijk maken en behaalde de 2 punten. - Shot 5 had geen problemen friet zijn tegenstander en won verdiend met 7-3. Nioky Bèba was te sterk voor zijn tegenstanders, terwijl ook Jur- gen Tiggeloven met 2 zeges goed voor de dag kwam. Huib Butzelaar kon slechts één partij in winst omzetten. - Shot 6 was weer oppermachtig en won met maar liefst 10-0. Albert Pij pers. Marcel Vrakking en Ruud Tromp waren allen duidelijk te sterk voor hun opponenten. NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Zaterdag 22 maart a.s. zal het instuif- seizoen 1974/1975 in de sporthal „Beu- kendai" worden afgesloten met als speciale attractie de populaire air tramp. Tijdens de instuiven van 8, 15 en 22 maart a.s. vervalt de splitsing in leef tijdsgroepen, zodat de 6- t.m. 14- jarigen gedurende de gehele ochtend bij de instuif hun sportieve ontspan ning kunnen vinden. SEC-Chefana H. Kramer, H. van Essen, G. van de Bovenkamp, T. Stalenhoef, T. van Zanten, J. Duyst, J. Hoefman, R. Bre- werton, J. Luytelaar, P. van den Brakel, J. van de Broek, P. Hartman en G. de Beer. SEC 2-Vel. Boys 2 J. van Gorp, W. Leegwater, R. van de Berg, B. Wassenaar, J. Schouten, J. Paauw, D. van de Broek, W. van der Heyden, P. van Willigen, G. Beyer, F. Schagen en P. van Fulpen. SEC 3-OSO 4 J. Katee, G. van de Brink, K. Vink, H. IJsseldijk, J. Kerkdijk, J. Lina, F. Flohr, W. Posthuma, V. Witte, B. Roedelof en B. Vincent. SEC 4-Hees 3 R. Foekens, E. en G. van Alphen, N. Bitterling, J. Fennema, H. de Jong, P. Wright, D. Nurm, R. Veen, P. Wijmamds. R. Jacobs, H. van Harten en A. Veenendaal. BEUKENLAAN 27 - SOEST TELEFOON 02155 - 16853 met Hasselblad $St$Sk. gefotografeerd complete repor tage in album vanaf ƒ150, TEVENS complete filmreportage mogelijk. JAC. VAN LENNEPLAAN 13, BAARN In een door Hees matig gespeeld duel lieten de Kooibos bewoners een punt liggen. Reeds vanaf de aanvang was het duidelijk, dat Veense Boys aan Hees geen gelegenheid zou geven in haar eigen spel te komen. Van grote afstand werden de ballen op de Veense Boys keeper teruggespeeld. Het werd een gelijk opgaande eerste helft met matig voetbal, waarin Hees weliswaar van tijd tot tijd de toon aangaf doch niet tot doelpunten kon komen. Vrije trappen op het doel van Veensche Boys gingen naast of over. terwijl het doel van Altena hetzelfde lot onderging. Een blanco ruststand gaf de verhouding goed weer. Na rust een meer geïnspireerd Hees, dat met snelle aanvallen probeerde een voorsprong te forceren. Een fraaie safe van keeper Altena behoedde Hees echter voor een achterstand. Hees bleef aanvallen en dat leidde in de 30e minuut van de 2e helft tot een kanonade op het doel van Veensche Boys. De achterspeler van de Boys kon slechts redding brengen met de hand doch de scheidsrechter zwaaide de overtreding weg. Even zakte Hees terug op het oude matige peil tot vijf minuten voor het einde een corner op het doel van de Boys door B. van Veen werd ingekopt. Hees zou hébben kunnen juiohen, ware het niet dat de scheidsrechter meende dat een andere Hees-voorwaarts met de elleboog ge duwd zou hebben. Pech voor Hees. In de resterende minuten bleef het gelijke spel gehandhaafd en zo ein digde de wedstrijd, zoals deze begon nen was 0-0. Dank zij het verfies van T.O.V. kon Hees een puntje op de kopïedder in lopen, zodat de kans op een promotie nog volledig in eigen hand is. Altius 3-Hees 2 0-2. In een vrij stevige wedstrijd is het Hees gelukt de punten mee naar Soest te brengen, Altius een degradatie kandidaat verdedigde zich met vuur in deze wedstrijd doch de Hees mannen speelde een uitgekookte wed strijd, die de eindstand rechtvaardig de. Hees 3-Woudenberg 4 In eeri teleurstellende duel is het Hees niet gelukt beide punten te ver overen. Weliswaar nam Hees in de eerste helft een voorsprong doch bleek niet bij machte deze voorsprong uit te bouwen. In de 2e helft een ge lijk opgaande strijd totdat in de laat ste minuten het gelijke spel door Woudenberg uit het vuur werd ge sleept. Een handsbal in het straf schopgebied werd door Woudenberg in een doelpunt omgezet en daarmee werd de gelijke stand bereikt. Hees 5-Lelystad 5 5-0. Dank zij het spelen na het eerste team van Hees genoot het 5e een gro tere belangstelling dan gewoonlijk en het moet gezegd, het was het waard. De taktiek van de .oudjes" en de snélheid van de voorhoede gaven in deze wedstrijd de doorslag met als meester-doelpuntenmaker H. Bosman. Bij een inzet ging zijn kop er onder en de 1-0 stand was bereikt. Even later verraste hij de achterhoede van Lelystad door op een doorloopbal de uitgelopen keeper te verschalken. Nog voor het bereiken van de rust werd door zijn hattrick op identieke wijze 3-0 op het bord gebracht. Wat Lelystad ook probeerde, er was geen doorkomen aan. De keren dat het gelukte stond er altijd nog een doelman Kops, die op sublieme wijze zijn doel schoon hield. Na de rust bracht D. de Ruyter de stand op 4-0 en alsof het nog niet genoeg was, kwam wederom Bosman in stelling om zijn yorm te bewijzen door de eindstand op 5-0 te bepalen. Met grote en Indrukwekkende overmacht fyeeft Hans Kaats zondag j.I. op de Utrechtse kunstijsbaan het klubkampioenschap van de schaatsvereniging Eemland veroverd. Zjjn voorsprong op nummer twee bedroeg bijna 9 volle punten. Met de nummer zes in de eindklassering was het verschil zelfs bijna 19 punten en daarmee is de klasse van deze Soester schaatscrack wel be wezen. Htf belooft veel voor de toekomst. De weersomstandigheden, waaronder zondagavond gereden moest worden, waren slecht; bij de start regen en wind en later toen het droog-werd,, werd de baan door aanslag stroef. De grote favoriet voor dit kampioen schap, dé Amersfoorter Miel Govaart, kon door ziekte zijn titel niet verde digen. De junior- C-kampioen, Hans Dijs, die dezelfde dag in de middag uren deelgenomen had aan het ge westelijk kampioenschap te Amster dam, kwam op de 500 meter te val len. Hij noteerde daardoor een tijd van 58 sec, en was zodoende uitge schakeld voor een titel. Zijn tijd op draagbaar voor de vrouw van nu Een aantrekkelijke kol lektie voor het nieuwe lente- en zomerseizoen van de toonaangevende modemerken vindt u bij Uw modehuis de 1500 meter, 2.34.4 min. bewees evenwel zijn klasse. De senioren en de top van de junio ren - reden hetkampioenschap over drie afstanden; 500 meter, 1500 meter en 3000 meter. De tijden van winnaar Kaats waren respectievelijk 44.2 sec. 2.20.6 min, en 5.04.9 min. Dat leverde hem in totaal 141.884 punten op. Kaats is een B-junior. De tweede plaats werd behaald door de senior Erik Groenihart uit Bilthoven. Hij no teerde op de drie afstanden 46.9 sec.; 2.28.3 min. en 5.23.2 mina Zijn totaal werd 150.200 punten. Derde werd de senior Eddy Dijkhuizen uit Baarnmet 47.5 sec.; 2.31.8 min. en 5.33.5 min. to taal 153.683 ptn. 4. Gert van der Ho ven (junior A), Amersfoort; 47.7 sec.; 2.38.8 min. en 5.34.5 min.; 157.366 ptn. 5. Rob Admiraal Amersfoort (senior),; 47.7 sec.; 2.36.5 min. en 5.49.7 min.; totaal 158.150 ptn. 6. Jos Hofmans, Amersfoort (senior); 51.5 sec.; 2.41.7 min. en 5.31.0 min.; totaal 160.567 ptn. Hofmans vestigde op zijn 3000 meter een persoonlijk record dat hij liefst 17 sec. verbeterde. Bij de meisjes junioren-A werd Cor- rie Almkinders uit Amersfoort kam pioen. Zij behaalde een totaal van 177.050 punten. Op de 500 meter was haar tijd 56.3 sec.; op de 1000 meter 1.57.5 min. en op de 1500 meter 3.06 min. De meisjes punioren-D op twee af standen; 500 meter en 1000 meter. Kampioene werd Yvonne Dijs uit Soest met 119.800 punten (tijden 58 sec. en 2.03.6 min.). Tweede werd Corin v. d. Meyden uit Soest met 141.100 punten (tijden 68 sec. en 2.26.2 min.). Hans Kaats nam zaterdag deel aan 't gewestelijk (N. Holland en Utrecht) junioren-kampioenschap waar hij de eindklassering door een val niet be reikte, Op de 500 meter eindigde hij met een tijd 44.2 sec. (dezelfde als zondag) als vijfde. Op de tweede af stand, de 1500 meter, kwam hij door vuil op de baan te vallen. Normaal gesproken had hij zeker op een van de ereplaatsen beslag kunnen leggen. Hans Dijs, die zondag jammerlijk ten val kwam, behaalde bij de geweste lijke kampioenschappen een vierde plaats. Zijn tijden waren op de 500 meter 49.4 sec. (5e) en op de 1500 me ter 2.38.5 min. (6e). SEC-zaterdag heeft zich na de forse nederlaag tegen WOO goed hersteld. De altijd moeilijke uitwedstrijd tegen Lopik leverde een gelijkspel op en daarmee een kostbaar wedstrijdpunt. SEC speelde een goede wedstrijd en maakte nu goed gebruik van de diep te-pass. Ook Lopik deed dat en daar door ontwikkelde zich een gelijkop- gaande strijd. Voor beide doelen ont stonden hachelijke momenten, maar steeds wisten de betrouwbare keepers erger te voorkomen. Bij SEC was Piet Hartman een voortdurend gevaar voor de achterhoede van Lopik. De mooiste kans om de score te openen was ech ter voor de thuisklub. Toen de ach terhoede van de Soesters een steekje liet vallen kwam de rechtsbuiten van de tegestanders plots alleen voor kee per Kramer. Van verbouwereerdheid schoot hij echter in de handen van de SEC-doelman. Tot aan de rust bleef het 0-0, In de tweede helft had SEC ln de twaalfde minuut weer de bekende pech. In een ongevaarlijke situatie stuitte de bal tegen de arm van Jaap Duyst en dat gebeurde net binnen het strafschopgebied. De toegekende straf schop werd feilloos benut. 1-0. Nauwelijks aangeslagen bleef SEC volharden in aanvallend spel en dat leverde hen na een half uur de ver diende gelijkmaker op. Na een uitstekende aanval belandde de bal bij Ray Breweton. Diens goede maar niet harde schot, liet de Lopik- keeper door zijn handen glippen. 1-1. Beide elftallen hebben geprobeerd de winnende goal te scoren. Een mooie kans voor Plet Hartman werd door de .noodrem" de grond in ge boord. Einduitslag 1-1. Afgelopen weekend leverde wat de Soester voetbalverenigingen betreft, een aantal gelijke spelen op; SEC-zaterdag en SEC-zondag, Hees en S.O. Soest. Verbazingwekkend was de zege van Soesterberg-zondag en even verbazing wekkend was het verlies van Soesterberg-zaterdag. Hees en Soest stelden eigenlijk iets teleur, maar dat deed VVZ niet. Met 6-0 werd SSVU van het veld gespeeld. WZ krijgt het as. zaterdag aanmer kelijk moeilijker, mogelijk wordt het zelfs een onoverkomelijke hinderpaal. Kampioenskandidaat VVOO is de te genstander en dat in een uitwedstrijd. Plaatsgenoot SEC heeft enkele weken geleden ervaren wat dat betekende. Zij verloren met 6-1. Een dergelijke uitslag verwachten wij nu niet. maar met een nederlaag mag wel rekening gehouden worden. SEC-zaterdag heeft het evenmin mak kelijk. Thuis komt Chefana op be zoek. Dit elftal uit Naarden is van ongeveer gelijke kracht, maar moge lijk is het terreinvoordeel doorslagge vend. Hees spéélt tegen het Amersfoortse SOVA. Die wedstrijd mag de Heze- naren geen al te grote problemen op leveren. SOVA heeft met één wed strijd meer. zes punten minder be haald dan Hees en daarom mag op de volle winst voor de Soesters gere- Soesterberg-zaterdag is vrij. Soest gaat naar Amersfoort voor de streekderby tegen HVC. De Soesters zijn middenmoters, die het dit eerste jaar in de vierde klasse zeer verdien stelijk doen. HVC is echter in degra datiegevaar en daarom mag Soest goed op haar tellen passen om niet na afloop tegen een verloren wed strijd aan te kijken. SEC-zondag krijgt De Meenn op be zoek. Het wordt een van de moeilij kere wedstrijden waarin SEC echter zeker niet kansloos is. Er zijn nog wat punten nodig uit de nog te spe len vier wedstrijden om de gevaren zone definitief te kunnen verlaten. Soesterberg-zondag dat aan een knap pe herstelperiode begonnen is, zal nu meer moeite hebben met Bunnik, maar een gelijkspel moet het zeker op kunnen leveren. De standen zijn op het ogenblik: kend worden. ZATERDAG Vierde klasse H Eerste klasse Midlandia 16 29 Brederodes 17 16 EDO (U) 15 24 Veenendaal 15 13 Minerva 16 21 SCH '44 17 16 VVOO 14 21 SEC 15 12 Vreeswijk 16 19 Z. Vooruit 14 14 WZ '49 15 20 Lopik 16 12 SO Soest 18 18 SEC 18 13 SVM Boys 15 19 Chefana 14 11 Ultraject. 17 17 HVC 17 11 Rensw. 16 19 Cobu Boys 16 9 De Meern 17 17 Vr .schaar 17 9 FC Majella 16 14 SSVU 15 8 Tweede klasse A Eerste klasse B (zondag) TOV 15 23 Eemnes 14 14 PVCV 17 26 Candia 17 15 EFC '58 15 21 Veens. B. 16 14 Fortitudo 16 24 Utrecht 17 15 Hoevelaken 17 21 SOVA 15 13 HDS 18 19 Soesterberg 17 15 Hees 14 19 Scherpenz. 14 10 Domstad 16 18 DVSU 16 14 Valleivogéls 15 17 Btameveld 15 8 MSV '18 18 16 Sport. '70 17 14 RoodWit 16 17 SVL 12 1 Bunnik '73 16 15 DVSA 18 12 Advendo 16 16 Vierde klasse A WA '71. 14 24 Bussum 15 16 Soesterberg 15 22 Laren 15 10 Posthoorn 15 22 Zeist 15 7 Radiostad 13 18 De Glind 13 4 DEV 13 16 Lage V. 14 3 Onder grote belangstelling zjjn zon dag in sporthal De Bunt judo-, boks en taekwon-do-kampioenschappen ge houden, Het toernooi werd geopend door de directeur van de sportstich ting, de heer Th. Peet, waarna precies volgens het schema dc wedstrijden werden afgewerkt. Tussen de wed streden door werden verschillende in- tessante demonstraties gegeven. Kampioenen in de volgende gewichts klasse werden: Tot 25 kg: 1, Jèroêrt Calis. 2. Henk van Doorn. 3. Ronald van Velzen. 4. Peter Tak. Tot 30 kg: 1. Bas Uyland. 2. Sjaak Borsen. 3. Hans de Graaf. 4 JÖrgen Nij stad. LAANSTRAAT 82-SOEST-TEL.02155-15963 Tot 35 kg: 1. Johan Domesteyn. 2. Martin Schalkwijk. 3. Richard Boon stra. 4. Boyd Koster. Tot 40 kg: 1. Hans Schol. 2. Paiul van Manen. 3. Aard-Jan Dijkstra. 4. Erik Allard. Tot 45 kg: 1. Peter v. d. Bergh. 2. Tom v. d. Mast. 3. Hans Meadam. 4. Hans van Rouwendaal. Tot 50 kg: 1, Ronnie Visser. 2. Hen- nie van Dorresteyn. 3. Bruno Lenar- duzzi. 4. Robert Langhorst. 50 tot 60. kg: 1. Robert Wijnhoff. 2. Ad v. d. Brul. 3. Kees Pol. 4. Wim Brugman. 60 tot 70 kg: 1. Francis Schouw. 2. J. Poutsma. 3. Hans Fugers. 4. J. Dik ken. Senioren 75 kg: 1. Sjaak de Vries. 2. Hans Schippers. 3. Frits Calis. 4. Wil lem de Graaf, Senioren boven 75 kg: 1. Henk Sta rink. 2. Joop Levenhorst. 3. Kobus v. Limburg. 4. Hans Wallet. Boksen: 1, Rob Admiraal. 2. Jan Dor resteyn. 3. B. v. cL Brink. 4. Han-s van de Bor. Taekwon-do: 1. J. van Veenendaal. 2. R. Lipsius. 3. Schoute. 4. P. Swager. De heer Danen uit Soest van Budo- Bond International reikte 's middags bij de senioren een stijlprijs uit, die gewonnen werd door Hans Schippers. Dames SVV 2 hebben afgelopen vrijdag geen moeite gehad om de wedstrijd tegen het Bussumse Olympia in de volle winst om te zetten. Daarentegen zagen de SVV-heren geen kans V S twee punten afhandig te maken, al was een gelijkspel meer danverdiend geweest. De clubderby tussen de heren teams SVV 2 tegen SVV 3 werd in het voordeel van het tweede team beslist. Het Olympia damesteam heeft vooral aanvallend geen vuist kunnen maken tegen het niet eens voluit spelende SW 2. Toch was de eerste setstand slechts 15-13 in het voordeel van de Soester dames. De tweede set werd met meer overtuiging gespeeld en ein digde met de stand 15-8. De derde set was daarna niet meer dan een formaliteit. 15-3. Het vierde damesteam van SW, kop- loopsters in de 2e klasse, trad aan te gen de nummer drie. WH. Door een goede aanval, waarin Adrie van Zon schitterde, wisten zij een rüime voor sprong in de eerste set op te bouwen. 15-6. De tweede set verliep moeilijker maar werd toch winnend afgesloten; 15-12. De derde set werd gewonnen met 15-7. AUTOBEDRIJF LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155 - 15963 Official dealeri VJ3ASAPPARATUURJ Ook hét jonge SW 7 damesteam wist een uitstekend resultaat te behalen. Olympia 5 werd met 2-1 verslagen. Setstanden 15-5; 9-15 en 15-7. Heren In een enerverende wedstrijd is SVV 1 er niet in geslaagd ook maar één puntje over te houden aan het duel tegen V S, De eerste set ging met 15-6 verloren, terwijl daarentegen in de tweede set de rollen omgedraaid waren. SW won met dezelfde cijfer?; 15-6. De resterende twee sets gingen verloren, beiden met 16-14. In de derby SW 2-SW 3 eiste het tweede team al in de eerste set de overwinning op. Ook in de tweede set wist het derde team niet voldoen de tegenstand op te brengen. Dat ge beurde pas in de derde set. die door het derde met 11-15 gewonnen werd. De vierde en besi'sser.de sat ging tot 8-8 gelijk op. Daarna maakte het tweede team korte metten. 15-3. Het vierde herenteam heeft Olympia 4 met 2-1 van zich af weten te hou den. De eerste spannende set werd weliswaar met 16-? 4 verloren, nadat een grote achterstand tot 14-14 was teruggebracht. De tweede set leverde een 15-11 overwinning en de derde set. was geen probleem; 15-6. Het 7e herenteam verloor in een aan trekkelijke wedstrijd van BG en SV 4. De setstanden waren 15-8. 15-12 en 10-15. Ook het jongens a-team trok in de wedstrijd tegen BG en SV aan h~l kortste eind. Met 9-15 en 11-15 toon den de Baarnse jeugdspelers zich de sterksten. Deze week As. zaterdagmiddag half vijf is het eerste damesteam gastvrouwe van Recter uit Veenendaal. Dat zijn de rode-lantaarndraagsters uit de 2e di visie en daarom mag op de volle winst van de Soester dames gerekend worden. De wedstrijd wordt in de sportzaal De Bunt gespeeld. Na de dames spelen de heren tegen het gelijkstaande SSS 2. Hieruit, moet minstens één punt te behalen zijn. Vanavond treden de SW 2 dames aan tegen SSS 1. De vorige wedstrijd tegen deze Barneveldse dames werd wat ongelukkig verloren; een gelijk spel moet nu te realiseren zijn,

Soester Courant | 1975 | | pagina 13