Geweldige Ford-show van Splinter Eemland B.V. h persoonlijke bank VVV Soest had uitstekend jaar Agenda Soester Gemeenschap REIZEN naar het i* r v. I LOS Taken zullen in de toekomst uitgebreid worden Weinig medewerking van de ANWB Lissone-lindemau/Ri^s Bekend Engels gitarist zanger in Molensoos Gelddiefstal uit garagebedrijf Auto-racebaan ontvreemd UITZENDORGANISATIE BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER/STER Talefoon 02154 - 7700 Ton Beuken Lederen jasje gestolen BONDSSPAARBANK J Verbetering verkeerssituatie in Soesterberg Tussen Stompert en Kozakkenput Frans Bosman B.V. Frans Bosman B.V. Laetitia richt nieuwe afdelingen zaalsport op Chinese thee voor „Hongkong" Soester Courant van donderdag 20 maart 19T5 Het verenigingsjaar 1974, het 68ste levensjaar, was een goed jaar voor de plaatselijke V.V.V. „Verhoging gemeentelijke subsidie, meer leden, meer in formaties en ook meer aktiviteiten", zo zegt de secretaris, de heer B. J. van Os in zy'n verslag, waarin hij verder direct constateert, dat dit alles zich ook in de eerste maanden van dit jaar heeft voortgezet, waarbij ook nog de ver vanging van de beide informatrices is gekomen. In 1974 werd het verkeershuis aan de Steen hof f straat bezocht door 6383 Ne derlanders en 337 buitenlanders; telefonisch vroegen 6005 Nederlanders en 22 buitenlanders informatie en daar komen dan nog 903 schriftelijke verzoeken om inlichtingen. Dat brengt het totaal aan gegeven informaties op 13.650. geen men in zijn vrije tijd in Soest en overal in het laruj kan ondernemen. Het dienstenpakket zal daarom moe ten worden uitgebreid met voorlich ting over alle vormen van zinvolle vrijetijdsbesteding buitenshuis; „Het pakket van verstrooimgsmogeiykhe den moet worden vergroot en aange past". „Voor een efficiënte aanpak van de toeristische en recreatieve industrie is regionale samenwerking noodzakelijk. Met behoud van eigen zelfstandigheid is de samenwerking in de streek- WV Eemland prima te noemen; de eerste kinderziekten zijn zeker over wonnen", aldus de heer Van Os. Hij vermeldde daarbij ook het veertien daagse tijdschrift „Uit in Utrecht" dat gratis aan de balie in elk verkeers huis verkrijgbaar is. Soest had daar aan in de afgelopen tijd twee artike len geleverd over „het ontstaan van de Soester-duinen" en over „wat er leeft in de Eempolder". Hard werd op dit ogenblik gewerkt aan een grote fietspuzzeltocht (later eventueel ook een autopuzzel tocht) door de gehele regio. Aan deze fiets tochten zou in elke plaats begonnen moeten kunnen worden. De deelne mer zou geleid worden langs de meest interessante plekjes en gewezen moe ten worden op bepaalde dingen. Het betekende zijns inziens wel dat aan het fietspadennet bepaalde eisen ge steld moesten worden en dat bij de planning van de aanleg van nieuwe fietspaden niet zozeer gekeken moest worden wat de kortste route, maar welk tracé uit recreatief oogpunt het aantrekkelijkst zou zijn. „Daarbjj dient de overheid het fiets- verkeer als een volwassen verkeers vorm te beschouwen, gelijkwaardig aan de andere verkeers vormen. De autobezitter dient er van doordrongen te zijn dat snelverkeer niet altijd voorrang heeft", aldus de heer Van Os. Verheugend vond hij het daarom dat in regionaal verband recreatieve fiets tochten in voorbereiding waren. Onder de uitbreiding van.de WV- taak noemde de heer Van Os vervol gens het voornemen op gezette tijden voor de leden filmavonden te organi seren; de uitbreiding die gegeven kan worden aam het plaatsbespreken voor B. J. van Os, secretaris V.V.V. Vorig jaar was het aantal gege ven informaties aanmerkelijk hoger <18.739) maar de secretaris zei hier over: „Hot is gebleken dat er vorig jaar verkeerd geteld is, waardoor een groot aantal gegeven inlichtingen niet in de statistieken is vermeld. De tel ling geschiedde door middel van tur ven. Op die manier Is natrekken niet meer mogelijk. Het nu gevolgde sys teem gebeurt ook via turven, maar de opzet is anders, met als gevolg een duidelijk beeld", aldus de heer Van Os. Hij zegde toe in het volgend jaar cijfers per maand te geven, waar door het mogelijk wordt het te voe ren beleid daarop af te stemmen. Hij had daarbij op het oog de aanschaf van folders en kaarten en bepaalde andere aktaviteiten. Naar zijn mening moest de WV ook af van het commerciële stempel, dat jarenlang „ten onrechte" werd mee- getorst. „De WV wil meer zijn en is meer dan slechts een vereniging tot bevordering van het vreemdelingen verkeer en zulks met name omdat de eigen inwoner, allengs meer tijd en ■geld van de VW's gaat opeisen, dan propagandistische arbeid", aldus de secretaris, die uitging van de gedach te dat de WV-kantoren een bron moesten zijn van informatie van het- toneel-, muziek- en cabaretuitvoerin gen; tijdens de zomervakantie aktivi teiten voor de jeugd. Hij herinnerde ook aan de kwestie Artishock, die vorig jaar gespeeld had, en waardoor de kunstenaarsver eniging het lidmaatschap van de WV ontnomen was. „Dat wil niet zeggen dat er nu geen voorlichtingsmedewer king aan hun evenementen wordt ge geven. Waar mogelijk wordt samen gewerkt. In het verkeershuis zijn hun programma's verkrijgbaar en op de streekagenda worden de tentoonstel lingen geplaatst", zo zei de heer Van Os. ANWB Met de kadobonnen liep het goed, zij het dat Soest niet meedeed aan het landelijke stelsel, maar het zuiver plaatsgericht hield. Het was voor de winkeliers aanmerkelijk minder kost baar. Minder enthousiast was hij over de ANWB. Vorig jaar had het bestuur getracht een betere bewegwijzering naar Soest te krijgen. „Komende vanaf Amsterdam met be stemming Soest weet men vaak niet dat men by Baarn de autoweg moet verlaten. Ook komende vanaf de rich ting Hoevelaken (op de ryksweg Am- sterdam-Apeldoorn) staat Soest niet aangegeven, evenmin als op de auto weg Utrecht-Hilversum. De ANWB deed de kwestie met een simpel brief je af: „Er mogen niet meer dan twee plaatsnamen op een richtingsbord ko men. top een reaktie onzerzijds met voorbeelden van meer dan twee na men, volgde geen antwoord", aldus de VVV-secretaris. Ook de Soester-Zakenkxing zou pro beren „Soest" op de ANWB-borden te krijgen, maar ook dat hads voorzover hij wist, geen reaktie opgeleverd. Sprekend over toenemende kontakten met het Duitse Soest, zei hij: „Dat geeft nog wel veel problemen, daar overnachtingen in Soest nagenoeg niet mogelijk zijn en men ook elders in de regio met dit probleem kampt. Nu al moeten onze intformatrioes „neen' verkopen bij verschillende aanvragen. Misschien dat het gesprek dat onze voorzitter een dezer dagen met de horeca-Soest heeft enig licht zal brengen". De heer Van Os besloot zijn jaarver slag met vast te stellen dat op de nu ingeslagen weg moest worden door gegaan; „daarnaast wil onze vereni ging gaarne zijn diensten aanbieden aan allen die daarvan gebruik wensen te maken". Voor al uw reserveringen STEENHOFFSTRAAT 9a, TELEFOON 16571 en 14905 (Een allround reisbureau) Tijdens het afgelopen weekend gaf de Ford dealer voor Baarn, Soest en omgeving een uitgebreide show van de Ford-serie, Er bleek goede belangstelling te be staan en de adspirantkopers èn de definitieve kopers waren dan ook vol lof over datgene wat getoond werd. Het voert te ver om elk type autr naar voren te halen voor wat betreft technische gegevens en interieur. Mocht u tijdens de show verhinderd zijn geweest; u bent natuurlijk van harte welkom bij Splinter Eemland B.V., Beukenlaan 80, Soest, telefoon 02155-12643, of bij de hoofdvestiging off. Ford-dealer Splinter Eemland Splinter Eemland b.v. op de hoek Dalweg-Beukenlaan. Foto Herman van Dam B.V., Eemnesserweg 16-22, Baarn, te lefoon 02154-5555. Maakt u eens tele fonisch een afspraak. Zaterdag 22 maart zal voor leden en niet leden de engelse zanger Colin Scot optreden in jongeren centrum de Molensoos. Colin Scot, die gezien wordt als één van Englands grootste entertainers, is in Nederland alleen nog maar be- Uit een garagebedrijf aan de Stati onsweg werd een bedrag van 564 gul den ontvreemd. Het geld bevond zich In een bureaulade. De ombekende da der kon de garage vermoedelijk mak kelijk binnenkomen omdat de toe gangsdeur niet was afgesloten. De eigenaar, de heer J. G. W. (48) deed aangifte bij de politie. Uit de niet-afgesloten garage onder de flat aan de Smitsweg werd ten nadele van de heer H. H. (54) een scalectrix auto-racebaan, ter waarde van 150 gulden gestolen, De politie stelt een onderzoek in, kend via een aantal goede L.P.'s. Verder was Colin Scot te zien in de voorprogramma's van John Mayall, Beach Boys en Kerin Ayers. Afgelopen zomer was zijn nummer „Hey Sandy" een grote hit in Enge land. Wij verwachten, samen met een hollandse platenmaatschappij dat Colin Scot dit jaar zal doorbrekén en in Holland erg populair zal worden. In Soest blijken velen al bekend te zijn met Colin, die zich spoedig in Amsterdam zal vestigen. Soest zal voor Colin één van de eerste plaat sen in Nederland zijn waar hij zijn solo comserten zal starten. De kaartverkoop is zaterdag 22 maart vanaf 19.30 uur aan de kassa van het jongeren centrum, Molenstraat 142A in Soest. kan op korte termijn plaatsen' in jong dynamische bedrijf in Baarn Wij zoeken voor deze functie een goede PD'er of M B A.'er. Hebt U belangstelling voor deze baan of wilt U meer weten over de andere vacatures die wij hebben bel dan eens geheel vrijblijvend Tot en 21 maart Expositie in het Artishockgebouw; „Plastieken en Wandkleden". Expo santen zijn: Dporlie Gerdes, plastie ken, Atie Lichtveld en Roelien de Lange, wandkleden. Dagelijks van 14- 17 uur, behalv^ 9 maart i.v.m. kamer- concert, Steenhoffstraat 46. 20 maart Bijeenkomst Kon. Ned. Maatschappij voor tuinbouw en plantkunde. De heer N. Sentner uit Huizen geeft een instructieve avond over: „het zelf op kweken van tuinplanten", in de Rank, Soesterbergsestraat; 20 uur. 20 maart Openbare raadsvergadering in de Brandweerkazerne, Lange Brinkweg aanvang 19.30 uur. 21 maart Jaarvergadering van de plaatselijke afdeling van het NIVON, in De Rank, Soesterbergsestraat; 20 uur. 21 maart Jaarvergadering natuurbeschermings- wacht „Eemland"-I.V.N. De heer H. Nijland van het Rijks-Instituut voor Natuurbeheer zal aan de hand van een film en een dia-serie vertellen over het leven van het edelhert en de vos. In de grote zaal van De Rank, Soesterbergsestraat 18; aanvang 20 24 maart Toneelvoorstelling voor de vijfde- klassers van de Soesterbergse basis scholen, door „Utile Dulci" met „Ijzerlijm", in de Hoeksteen, Soester- berg. 24 maart Openbare vergadering van de Onder wijscommissie, in de grote commis siekamer van de dependance van het gemeentebuis; aanvang 14.00 uur. 24 maart Openbare vergadering van de com missie Openbare Werken, in de grote commissiekamer van de dependance van het gemeentehuis; aanvang 16.00 uur. 24 maart Buitengewone ledenvergadering V.V. Soesterberg, in de Hoeksteen, Soes- terberg, aanvang 20.15 uur. 26 maart Afscheidsreceptie voor de heer H. G. Scholtmeijer, korpschef van het Soes ter Politiekorps, in dev Brandweerka zerne, Lange Brinkweg; van 16.30- 18.30 uur. 26 maart Vergadering samenwerkingsorgaan Eemland in het stadhuis Amersfoort. Op de agenda de volgende punten: vaststelling raming dagelijkse kosten 1976. Uitgestelde bespreking rapport bodemontreiniging. Concept structuur schets bestuurlijke afdeling. Voort gang werkzaamheden structuur-Eem- land. Integraal verkeers- en vervoers- onderaoek. 27 maart Openbare vergadering van de Finan ciële Commissie, in de grote commis siekamer van de dependance van het gemeentehuis; aanvang 19.30 uur. 27 maart Openbare vergadering culturele com missie in de grote commissiekamer van de dependance van het gemeen tehuis. Op de agenda o.a. „kunstzinni ge vorming op scholen" en „algemene beschouwingen inzake cultuur"; aan vang 19.30 uur. 28 maart Opening expositie in het Artashock- gebouw door het zangeresje Lidia van Grégoire. Exposanten zijn: Hélène v. Grégoire, schilderijen en Gabriël Sterk, beelden. Geopend van 29 maart tot 20 april, dagelijks van 14-17 uur. behalve 13 april i.v.m. kamerconcert; Steenhoffstraat 46. 3 april Kontaktavond „Vogelvrienden" in ca fé d'Oude Enghe, Middelwijkstraat 2, ingang koffiehuis; aanvang 20 uur. 5 april Tejater in het Art ishockgebouw met theater „Kruimel". Entrée 3, Steenhoffstraat 46; aanvang 20.30 uur. 8 april Rusland-avond in het Amnesty-cen- trum. Jan Postema, medewerker van de werkgroep Soest ejo. zal een in leiding houden over de situatie van de politieke gevangenen in de Sovjet Unie. Bart Aten, lid van de adoptie- groep te Soest zal spreken over het Amnesty-werk voor de politieke ge vangenen in dit land. Er is een klei ne tentoonstelling van knipsels en literatuur over de Sovjet Unie inge richt. Toegang vrij. Middel wijkstraat1 72; aanvang 20 uur. 13 april De plaatselijke afdeling van het NI VON organiseert een bezoek aan het Rijksmuseum in Amsterdam, Stad houderskade 42. Verzamelen bij de ingang om 13.30 uur. Naast de nor male tentoonstelling is er een specia le expositie: ,,40 jaar Leidse Akade- mie". Entreekosten zijn voor rekening van de afdeLingskas. 13 april Kamerorkest in het Artishockgebouw met Maria Fettich, viool en Gyorgy Bally, cello; Steenhoffstraat 46; aan- van 15 uur. van aterk polystyreen, waaraan de ont werper een eigen gezicht kon geven. interieurverzorging soesterbergsestraat 51, soest t.o. busstation - Telefoon 02155 -12180 Uit de slaapkamer in de woning van de heer M. van B. aan het Kerkpad werd tussen 9 en 12 maart j.1. een lederen jasje gestolen. Kc'. jasje h' n in een kast en de waarde is 350 gulden. Da bank voor deze generatie,., met diensten van deze tijd. Verzekeringen - Effekten- Beleggingen Leningen Koop-Krediet-Plan Hypotheken Betalingsverkeer - Salaris- en pensioeninning Buitenlands geld Kluisloketten Reisverzekeringen Alle soorten spaarvormen aangepast aan uw persoonlijke behoeften. Met deskundig en persoonlijk advies. Dat gebeurt bij de Bondsspaarbank. VOOR MIDDEN EN OOST NEDERLAND 'ds bank voor deze generatie' Steenhoffstraat 56, tel. 12691 Soesterbergsestraat 32, tel. 18016 Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, tel. 19525 Koninginnelaan 18, tel, 16600 Namens het personeel van de politiepost Soesterberg heeft adjudant L. J. Meijer, postcommandant van de gemeentepolitie te Soest een ontwerp-ver- keersplan opgesteld, dat na de hearing voor de inwoners ook het fiat kreeg van de Wijkraad Soesterberg, tijdens een extra openbare vergadering. Soesterberg telt drie woonkernen: Ons Belang, Soesterberg-Noord (ten noorden van de vierbaansweg, de Amersfoortsestraat) en Soesterberg- dorp ten zuiden daarvan. Via de Kampweg en Prof, Lorentzlaan, twee wegen die toegang geven tot de mo menteel grootste woonkern, wordt het verkeer naar de overige straten en wegen gedistribueerd. Op bijna alle wegen, waar slechts verkeer met motorvoertuigen in één richting is toegestaan, zijn parkeerha vens aangebracht. Verschillende van deze havens liggen echter, gelet op de verplichte rijrichting aan de lin kerzijde, hetgeen dus eigenlijk ver boden is. Zo is de abnormale toestand ontstaan, dat voor vele inwoners in het bezit van een auto, het niet mo gelijk is om de bestaande parkeerha vens onbenut te laten met het gevolg van links parkeren en dus foutief parkeren. Het personeel van de politiepost Soes terberg is tot de conclusie gekomen, dat dit verkeersplan zeker een betere loop in het verkeer zal brengen, zal meewerken aan het oplossen van het parkeerprobleem, en dat het van het grootste belang is, dat er een herzie ning plaats vindt van de bestaande maatregelen. Uitbreiding parkeerhavens De plaatselijke politie stelt voor de bestaande parkeerhavens uit te brei den, niet direct in aantal maar in lengte. Als voorbeeld daarvan wordt gewezen op de Gen. Winkelmanstraat. Op plaatsen waar niet geparkeerd mag worden dienen de trottoirbanden geel gemaakt te worden. Door deze maatregelen zal naar de mening van de politie, tijdens de hearing door adjudant L. J. Meijer met veel verve naar voren gebracht, het verkeer een vlottere doorstroming hebben. Dan pas kan op een volledig verantwoorde wijze worden opgetre den tegen het op onjuiste wijze par keren van motorvoertuigen. Waarheen met vrachtwagens? Het parkeren van voertuigen met een lengte vam meer dan zes meter en een breedte van meer dan 2.05 meter op de door het college van burgemeester en wethouders aangewezen plaats aan de Batenburgweg, grenzende aan het vliegveld, roept bij de politie enige bedenkingen op. Gelet op het aan zicht is het een prachtige plaats; maar het is de vraag of men zijn vracht wagen daar wil parkeren, wanneer deze geladen ls. De Batenburgweg is een eenzame weg en geeft daardoor mogelijkheden tot diefstal vooral in de avond- en nachtelijke uren. Het lijkt de politie beter bedoelde voer tuigen zoveel mogelijk binnen de be bouwde kom te houden, zoals op het gedeelte Plesmanstraat bij de flats, Beter wegdek voor zwartepad Alleen al door het zogenaamde zwar tepad aan het einde van de Gen. Winkelmanstraat van een beter weg dek te voorzien kunnen de bewoners van het vrij dichte wooncentrum (Wa- boflats) een uitweg vinden naar het Zeis te Spoor en zo naar diverse ob jecten, hetgeen de vrijheid en veilig heid van het verkeer in het dorp zal bevorderen. In. dit woongebied ten. zuiden van de Simon Stevinweg hebben zich onge veer 260 gezinnen gevestigd, nagenoeg allen in het bezit van een auto. Met deze auto wordt dagelijks gereden van en naar de werkgelegenheden zo als het Kamp van Zeist, de Tank werkplaats en de Dumoulinkazerne. Het „Zwartewegje" in goede staat be tekent een ontsluiting op gunstige wijze aan de achterzijde van het dorp. Door deze maatregel zal de po- litiesurveillance in dit gebied zeker toenemen. Daar dit zwarte pad op grondgebied van Zeist ligt, adviseert de politie een overeenkomst met de gemeente Zeist te bereiken. Snackjes verkeersbelemmering Op de Banmingstraat voor de auto matiek van F. Boereboom staan vaak auto's geparkeerd, hetgeen een ernsti ge belemmering voor het verkeer zo wel voor motorvoertuigen op de rij baan als voor fietsen en bromfietsen op het rijwielpad betekent. De politie acht het dan ook wenselijk dat in verband met de vrijheid en veiligheid van het verkeer vóór deze snackbar maatregelen worden geno men. Door het aanbrengen van een verho ging over een afstand van 20-25 me ter door Rijkswaterstaat wordt voor komen dat het het uitzicht voor het verkeer, zowel vanuit de Kampweg als voor het verkeer gaande in de richting Kampweg, wordt belemmerd. Verder kan nog in overweging geno men worden voor bedoeld weggedeel te een parkeer- of een stopverbod te bepalen. Tenslotte wijst de politie nog op het vóórsorteervak aangebracht op het wegdek van de Veldm. Montgomery- weg, hoek Banningstraat-Rademaker- straat, waar een pijl is aangebracht voor het verkeer naar links, richting „Ons Belang". Dit vak ligt ten op zichte van het overige aldaar zijnde verkeer ongunstig en de politie stel de dan ook voor dit vak te verwijde ren. Het wegdek voor rechtdoorgaand verkeer kan mogelijk ook worden voorzien van een pijl voor bedoeld linksafgaan verkeer. Over de verkeerssituatie Gen. Win kelmanstraat en Banningstraat-Oude Tempedlaan is door de politie reeds eerder gerapporteerd, zo besluit ad judant L, J. Meijer zijn rapport. - Op zaterdag 22 maart, daags voor Palmzondag wordt door kleuters en eerste klassers een palmpaasoptocht gehouden, die om 14.30 uur start bij de gereformeerde kerk, waar de deel- nemertjes om 14.00 uur verwacht worden in de ontmoetingshal met hun palmpaasstokken. Onder muzika le begeleiding van de drumband van AGAVS gaat de stoet naar het Dorps plein. De bejaarden van 73 jaar en ouder, die reeds bezocht zijn door le den van de interkerkelijke werkgroep ontvingen van de jeugd een „palm- - De Soesterbergse sportverenigingen hebben besloten zich te verenigen in de Sportraad Soesterberg. - Voor het eerst in de geschiedenis van de Titus Brandsmaschool werd een musical gespeeld en wel De Tijd machine van professor Jopie Knap. Het werd een leuk succes voor de kinderen en hun leiders die deze musical hadden ingestudeerd tijdens de zogenaamde keuze-uren. Tevens was er in de school een tentoonstel ling van allerlei produkten van han denarbeid en gaven de leerlingen poppenkastvoorstellingen. - Naar aanleiding van een opmerking, dat de wijkraad geen uitnodiging had ontvangen voor de boomplantdag (voor zesde klassers), maakte de heer Pieren de opmerking, dat hij al jaren „met-dat-bijltje-had-gehakt". Overi gens ontvangt zelfs de wethouder niet eens een uitnodiging, ook niet voor de voorlichtingsbijeenkomst over de gemeente en voor het verkeersexa- men. Omdat de wijkraad bewust of onbewust nogal eens wordt vergeten, zoals bij de officiële start van de wo ningbouw in Egghermonde, wacht mej. Lensink maar weer op de vol gende opdoffer! ELECTROTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en krachtinstallaties Elektrische fornuizen, boilers e.d via de P.U.E.M. Birkstraat 48 - Telefoon .13367-18978 FIFCTROTECHNISCH BUREAU Verkoop - Radio - T.V. - Service Dealer .van: B en O. Blaupunkt, Philips, Nordmende. Akai. J?ony en National Verkoop; Soesterbergsestraat 20a Telefoon 17253 Sérviceplaats: Birkstraat "43 Telefoon 13367-18978 - Een en ander gebeurt op aandrang van inwoners van Soesterberg, die deze specifieke zaalsporten een warm hart toedragen. Schriftelijke opgaven voor deelname aan genoemde takken van zaalsport worden verwacht bij de heer M. Ma- rijnen, Ant. van Leeuwenhoeklaan 5 of bij Mevrouw D. G. Hagmeijer-v. d. Lienden, Luit. Koppenilaan 22. De inschrijving als lid van de ver eniging gaat natuurlijk pas in als de bouwplannen ldaar zijn en als aan de definitieve organisatie vorm gegeven wordt. De r.k. sport- en jeugdvereniging Laetitia is voornemens, na de tot standkoming van een in Soesterberg te bouwen sporthal, aan haar vereni ging de volgende zaalsporten toe te voegen: basketbal, zaalhandbal, ge zinsrecreatie en recreatiesport. Voor wat betreft de nieuwe afdelin gen basketbal en zaalhandbal wil men dan ook direct deelnemen aan de competitie. |T»v succes is onze reclame v/h ENGEL Van Lenneplaan 47 - Tel 16621 Wfj lessen In OPEL RECORD - OPEL KADET1 DAF VRACHTWAGEN OPEL BLITZ Gedipt. V.A.M.O.R. - M.R.I. - F.N.OJV Tevens verlenging van uw rybewys. De fancy-fair georganiseerd door de werkgroep Missie-Ontwikkeling-Vre- de in het Carolushuis heeft ten bate van de Vastenactie 1975 een netto winst van 203,55 opgebracht. Gezien het grote succes en de snelheid waar mede alles uitverkocht was, zal er op Paaszaterdag 29 maart weer een fan cy-fair worden gehouden en wel van af 13.00 uur. De organisatie was in handen van mevrouw Pleij en mej. Lecmie van Putten, die zich gesteund wisten door enkele leden van de tekstgroep van het jongerenkoor.

Soester Courant | 1975 | | pagina 6