T »Ik, jij, wij allemaal alk Kevertje Agenda Soester Gemeenschap Bistro „'t Wijnvat* Aktuele boeken oen 1 Het boek van de maand 55 Boeiend en lezenswaardig Voetbalvereniging Soesterberg uit de „eerste'' zorgen Wijziging interlokale bushalteplaatsen te Utrecht Kentekenbewijs deel III via postkantoren „Soest-Zuid" koopt tennispark r\ i( leuke kleren waar jc snel bij moet zijn. Paaseieren zoeken in en om het Artishock-gebouw Kaarten bij voetbalvereniging Hees Vleesverkoop Wordt gemeentelijk kampeerterrein toch ingekrompen Schriftelijke vragen van „Progressief Soest" 35 P.V.'s voor diverse overtredingen Brandweer Tel. 13333 Wedstrijd met politie honden op Tweede Paasdag Mevrouw E. J. Korthuis- Elion spreekt voor de J0VD Man valt van 8 meter hoogte Béide Paasdagen geopend. Tel. 02154-5407 Rekenmachines en telmachine gestolen Maison Termonde PULL SES AM ECOLOG IE DE MENS EN ZIJN MILIEU KISSINGER THE T0WERING INFERNO WOLKENKRABBER IN VLAMMEN DE CIA EN DE SPIONAGECULTUS BOEKHANDEL vande\ Betaling abonnementsgeld tweede kwartaal 1975 Soester Courant van donderdag 27 maart 1975 Tzmm&m H. 'i Is moeilik het boek van de maand, met de bijzondere titel „Ik, Jij, Wij allemaal" puntiger aan te kondigen dan dr. Richter Roegholt in zijn inleiding doet: „Dit is een boek dat gaat over onszelf en over onze relatie tot anderen. Over het geluk en het plezier dat we aan zo'n relatie kunnen beleven, maar ook over het feit dat geluk en plezier niet altijd haalbaar zijn en over de oorzaken van zulk een mislukking". In dit boek richten 11 auteurs, des kundigen op hun vakgebied, zich in twaalf hoofdstukken tot een breed publiek. Niets wordt oppervlakkig be handeld, omdat dat voor deze des kundigen uit een oogpunt van verant woordelijkheid niet mogelijk was. Toch gebruikten zij geen „vakjargon" en werd er geschreven in algemene gebruikelijke taal. Het is een bloemlezing van eigentijd se standpunten; momentopnamen van wat er in de tegenwoordige menswe- tenschapen leeft. De onderweipen kunnen niet over de hele linie' popu lair behandeld worden, maar ze wer den wel gebracht op een manier die de lezer zal aanspreken. Een voorbeeld: „Sommige ouders voe len zich snel onveilig als hun kinde ren het anders doen dan zij. Zij stel len strenge straffen op het overtreden van de oude gewoontes. Hun kinderen zullen al vroeg leren dat gehoorzamen ten koste van alles nodig is. Geen verandering of keuze is toegestaan, zo SCHIPPER INDUSTRIEWEG 12 (Ind.terr.) TELEFOON 02155 - 10304 Volop parkeerruimte Ook zaterdags open 10-5 uur ""U kunt tevens kijken naar Wand-en Kuckwanden vloertegels Parfcelvloertn Plavuizen Vouwdeuren Houlen wonden en Gewone en plalondschroten - gefineerde deuren weten ze vanuit hun jeugd en daarbij onbewust". Of: „In Amerika zijn proeven genomen met mensen die de opdracht kregen andere mensen wat te leren. Als ze het niet goed deden, die anderen, moesten ze hun leerlin gen elektrische schokken toedienen van steeds toenemende sterkte. De leerlingen reageerden met toenemend schreeuwen en verzoeken ermee uit te scheiden. Desondanks bleek de meer derheid van de onderwijzers bereid door te gaan tot het maximum, een dodelijke basis was bereikt". Auteurs Elf auteurs werkten aan het boek mee. Dat waren: Boris Bouricius (54) huisarts (Ik, wat is dat voor een beestje?); Hans Korteweg (32) bege leider ontmoetingsgroepen (Op zoek naar de ander); dr. H. Musaph (60) psychiater (Wie kiezen we?); dr. J. W. M. van Ussel (567) medewerker van het Instituut voor Preventieve en Sociale Psychiatrie (Hoe kan een re latie eruit zien?); drs. G. de Bruijn (28), pedagoge (Erkenning); drs. Rita Kohnstamm, (38), psychologe, (Ouder schap - Opvoeding); prof. dr. M. van Bergen (46); hoogleraar andragologie (Het gezin: Leven in groepsverband); prof. dr. M. J. Langeveld (70), oud- hoogleraar klnische pedagogiek (Kind zijn en mens worden); P. J. F. Dupuis (58) huisarts (Overgang en ouderdom); Ronald van den Berg (36) seksuoloog (Moeilijkheden in de relatie) en dr. M. J. A. M. Nevejan (45) psychiater- psychoterapeut (Het einde van de re latie). Het boek is een uitgave van Kosmos b.v. te Amsterdam. Het werd gedrukt in een oplage van 71.000 exmeplaren en kost tot 3 mei 13,50 en daarna 24 gulden. Het bevat 48 vierkleuren- platen, 48 pagina's tweekleurenillu straties en talloze zwart-wit tekenin gen en foto's. Het telt 288 pagina's. Het boek is vanaf volgende week donderdag 3 april in de boekhandel verkrijgbaar. De zeer precaire situatie, waarin de v.v. Soesterberg zowel op bestuurlijk als organiserend niveau verkeerde, is op de goed bezochte buitengewone algemene ledenvergadering tot ieders tevredenheid opgelost. In zijn openingswoord gaf voorzitter J. van Limburg een uiteenzetting over de verschillende problemen. Met de ingebruikneming van een nieuw busstation op het Stationsplein te Utrecht, krijgt Centraal Nederland op 10 april a.s. in de Moreelselaan de gelegenheid voor een aantal interlo kale buslijnen de halteplaatsen te wijzigen. Enige van het A-perron vertrekkende bussen gaan naar het dan vrijge maakte C-perron en wel van de lijn 77 (Utrecht-Baarn v.v., die gezamen lijk met de firma Tensen wordt gere den; de lijn 78 (Utrecht-Amersfoort) de lijn 53 (Nieuwegein-Utrecht-Zeist); de lijn 62 (Utrecht-de Uithof-Zeist en de lijn 54 (Utrecht-Zeist). Deze wijzi gingen lopen vooruit op de realisering van het gerenoveerde busstation aan de Moreelselaan, dat medio 1976 ge reed zal zijn. Door diverse werkzaamheden zoals ophoging van de Moreelselaan en de bouw van het stationskantoor van Centraal Nederland, zullen in de toe komst nog een aantal halten, tijdelijk dan wel definitief, worden verplaatst. Zoals bekend kunnen degenen die nog geen stortingsacceptgirokaart voor het aanvragen van deel 3 van het kentekenbewijs ontvingen, dit deel binnenkort aan de loketten van een groot aantal postkantoren af halen. Hiervoor is de periode van 24 maart tot en met 11 april be schikbaar. Binnen het postdistrict Utrecht behoort tot de aangewezen kantoren Soest en Soestdijk. De aandacht wordt er nog op ge vestigd dat de afgifte van de delen III uitsluitend geschiedt van maandag tot en met vrijdag. N1EGW &AARN3TRAAT 181 AAARN »S7T?0.. 'T WYNVAT' EEN sreriALITEITEN -.-^V ■RESTAURANT ALS GASTRONQVvGCH EN CU ÜNAlR TREFPUNT OOK TEER GESCHIKT VOOR CJVV -ZAKENUiNCPI. UAGELYPvS GEOPEND VAN 1200 TOT I5.DO f EN VAN 17.00 TOT 25D0 UÜR. 'SlMAANDASS gsloten. TYDI& -RESERVEREN (2E- ■\NENSr.oaiSA-SAOR De tennisvereniging „Soest-Zuid" is sedert enkele dagen de trotse eigenares van een tennispark. De vereniging heeft het tennispark van acht banen aan de Bosstraat, dat zij tot nu toe huurde, gekocht van de heer Van Harskamp. De aankoop is mogelijk geworden doordat een groot aantal leden vrijwillig vroegtijdig kontributie heeft betaald en door een - door de Gemeente Soest gegarandeerde - onderhandse lening bij de Bondsspaarbank. Alleen winkel SMITSHOF 10-14 Soest - Telefoon 02155-17832 Zaterdag 29 maart a.s. kan iedereen uit Soest naar Paaseieren'.'komen zpe*, ken in en om het Arti sffock - gebouw. Bekende mensen uit Soest, onder an deren Mevr. Corver vah Haaftert/de' heren Scholtmeyer, Gröart, Peter Koele wijn en vele anderen, hebben een kalkei versierd en gesigneerd voor dit gebeuren. Het ei dat u vindt mag u als herinnering hoüden. Het startschot wordt gelost om pre cies 3 uur 's middags, na 3 uur wordt niemand meer toegelaten. Morgenavond, vrijdag 28 maart, vindt in de Hees-kantine de maandelijkse kaartavond plaats. Tussen de vele fraaie prijzen zullen ditmaal de paas eieren niet ontbreken. Leden, dona teurs en andere begunstigers kunnen weer rekenen op een gezellige avond, die om 20 uur begint, in de kantine aan de Kooiweg. Het zal niet meer lukken voor de opening van het komende seizoen (de banen gaap op Goede vrijdag, 28 maart, weer open) het park een me tamorfose te doen ondergaan. Aan goede voornemens ontbreekt het de vereniging echter niet. Het klubhuis zal aantrekkelijker gemaakt worden en de sanitaire voorzieningen zullen worden opgeknapt. Er zal een betere oefenkooi komen, een speelgelegen- heid voor kinderen en de omheinin gen zullen worden verbeterd. En zo dra de middelen het toelaten zullen alle banen drastisch vernieuwd, ja eigenlijk kompleet opnieuw aange legd worden. Er zullen toch ook al verbeteringen op korte termijn zichtbaar zijn. Zo heeft het park wel „groot onderhond" door een deskundige firma gehad. En zo zullen er in het zomerseizoen (althans van 16 april tot 1 oktober) tien banen beschikbaar zijn doordat ingevolge een met de eigenaar van de tennishal gesloten overeepkomst de tennisvereniging 's zomers die hal kan gebruiken. Nu het klubhuis ook verenigings eigendom is kunnen er plannen voor allerlei winterevenementen ontwik keld worden, die de klubgeest nog meer zullen verstevigen. De tennisvereniging lijkt een zonnige toekomst tegemoet te gaan! Inlichtingen over de vereniging kunt u krijgen bij de secretaris, de heer Pothuizen, Schoutenkampweg 78, tel. 19628. In verband met het intrekken van een reeds verleende vergunning voor het kamperen gedurende het seizoen 1975 op het gemeentelijk kampeerterrein te Soestduinen heeft de vertegenwoordiger van Progressief Soest in de ge meenteraad, Jan Visser een vijftal schriftelijke vragen gesteld aan het college van burgemeester en wethouders. Hij verzoekt deze vragen mondeling te be antwoorden tijdens de eerst volgende raadsvergadering op 17 april a.s. Die vragen luiden als volgt; ,,1. Is jiet juist .-dat de gemeenteraad, 'Öhlarïgstteeft besloten de gemeente lijke camping in Soestduinen welis- 1 wa&r rriêt',<5p/ te nemen in het Be stemmingsplan Landelijk Gebied, maar toch wel te handhaven? 2. Welk beleid voert u thans t.a.v. het gemeentelijk kampeerterrein en welke filosofie ligt hieraan ten grond- 3. Is het niet verstandig zolang de boscom missie zich nog niet heeft uit gesproken en de raad nog geen defi nitieve beslissing heeft genomen over de status van het kampeerterrein, de situatie te laten zoals ze is? 4. Bent u met ons van mening dat deze kampeerders er recht op hebben zo snel mogelijk te weten waar ze aan toe zijn, zodat ze na jaren onrust eindelijk wat zekerheid krijgen? Wilt u uw antwoord motiveren? 5. Vindt u het niet hoogst merkwaar dig en kunt u verklaren dat de fa milie Olivier uit Amsterdam, die al vijftien jaar hier kampeert, het staan geld vopj* djt, seizoen, Jsetaald en de ri- vergunriipg l(brief pr.' 7791 ^ontvangen hebbende, deze week de mondelinge aanzegging kreeg,.op"te krassen? In de afgelopen1 veertien dagen heeft de politie 35 processen-verbaal opge maakt voor 13 verschillende overtre dingen. Die betroffen 10 gevallen van door roodlicht rijden, 6 ondeugdelijke autoverlichting, 4 maal verkeerd voor sorteren, 3 maal foutief parkeren, 2 gevallen van te hard rijden door automobilisten, 2 autobestuurders die geen rijbewijs konden tonen, 2 keer fietsen zonder licht. Verder éénmaal voor rijden in verboden richting, één maal voor overschrijden witte streep, éénmaal opgevoerde brommer, één maal linksrijdende bromfietser en een wielrijder kreeg een bekeuring omdat er geen bel op zijn fiets zat. Door het tussentijds aftreden van C. B. van Deijl, en het nu reeds aan gekondigde vertrek van wedstrijd secretaris H. W. de Gier en voorzit ter J. van Limburg bij de jaarlijkse algemene ledenvergadering, moesten er nieuwe krachten komen voor het bestuur, terwijl daarnaast ook de elftalcommissies zondag- en zaterdag voetbal en de toto- en lottocommissie met nieuwe leden aangevuld moes ten worden. Bovendien moest er een kantinecommissie en een bouwcom missie voor de kantine van het nieu we sportpark in het leven geroepen worden. Van Limburg was van mening dat de vereniging geen familieaangele genheid mag worden, doordat enkele families teveel taken krijgen opge drongen. Wat zijn eigen persoon betreft achtte hij zich niet capabel genoeg voor het voorziterschap. Wel wil hij graag ander werk verzetten binnen de vereniging. Na een uiteenzetting van de heer De Gier omtrent de taak van de toto en lottocommissie stelden M. van der Beek, L. van Gorcum en M. Pelli- kaar zich hiervoor beschikbaar, ter wijl H. Ham zijn werk in deze com- misie voortzet. De verkiezing van de kantinecom missie en tevens van bedieningsper soneel bleek het moeilijkste punt van de agenda te zijn. Een voorstel van erelid A. Burgerhout om de kan tine te verpachten werd door de ver gadering verworpen. Het bestuurs voorstel om een betaalde kracht in dienst te nemen tegen een maand salaris en provisie van de verkoop werd vervolgens met meerderheid van stemmen aangenomen. In de kantine commissie, die het toezicht krijgt over de gang vai zaken werden H. Vos. H. J. Smits en A. G. van de Winikel gekozen. Om de kantine in de tussenliggende periode draaiende te houden, ver zorgt de afdeling damesvoetbal de trainingsavonden, terwijl de jeugd commissie de zaterdagen en de dames van het bestuur de zondagen voor hun rekening nemen. De elftalcommissie zondagvoetbal, die slechts uit één persoon bestond, na melijk wedstrijdsecretaris de Gier, werd uitgebreid met de heren F. de Groot, R. Sanders, P. Geers en G. van Waisum. P. Ruterink stelde zich beschikbaar als wedstrijdsecretaris en werd als zodanig na de pauze ook tijdelijk tot de jaarvergadering in het bestuur opgenomen. De bouwcommissie voor de kantine van het nieuwe sportpark bleek geen urgente zaak. Het bestuur dacht aam ter zake kundige mensen als archi tecten en tekenaars en hoopt dat deze in de loop van het jaar uit de ver eniging naar voren zullen komen. Doordat in reeds genoemde overige functies naar behoren werd voorzien, voelde het bestuur zich niet gedwon gen af te treden en kwam het agen dapunt „verkiezing algeheel bestuur" te vervallen. 28 maart Opening expositie in het Artishock- gebouw door het zangeresje Lidia van Grégoire. Exposanten zijn: Hél éne v. Grégoire, schilderijen en Gabriël Sterk, beelden. Geopend van 29 maart tot 20 april, dagelijks van 14-17 uur, behalve 13 april i.v.m. kamerconcert; Steenhoffstraat 46. 1 april Installering van de nieuwe hoofdin specteur-korpschef van de Soester po litie, de heer J. K. Adema. In de gro te zaal van de brandweerkazerne; aanvang 14 uur. 1 april Jaarvergadering van de afdeling Soest van de Kon. Ned. Ver. E.H.B.O. In het Middelwijkgebouw, Parallelweg; aanvang 20 uur. 2 april Discussie-avond met wijkraad en be woners van de Amersfoortsestraat Oude Tempellaan en „Ons Belang", In zaal D van het Dorpshuis, Soester berg; aanvang 20 uur. 2 april Hotel v. d. Brink, Soesterbergsestraat, J.O.V.D., spreker mevr. E. Korthuis- Elion. 3 april Kontaktavond „Vogelvrienden" in ca fé d'Oude Enghe, Middel wijkstraat 2. ingang koffiehuis; aanvang 20 uur. 3 april Huiskamerbijeenkomst van de vrou wengespreksgroep van het Humanis tisch Verbond. Kontaktmiddag met onderwerp: „Het jaar van de Vrouw". Artishockgebouw; aanvang 20.30 uur. 5 april Tejater „Kruimel" uit Utrecht met het stuk „Familie de Vries"; in het Artishockgebouw, entree 3,aan vang 20.30 uur. 8 april Rusland-avond in het Amnesty-cen- trum. Jan Postema, medewerker van de werkgroep Soest e.o. zal een in leiding houden over de situatie van de politieke gevangenen in de Sovjet Unie. Bart Aten, lid van de adoptie- groep te Soest zal spreken over het Amnesty-werk voor de politieke ge vangenen in dit land, Er is een klei ne tentoonstelling van knipsels en literatuur over de Sovjet Unie inge richt. Toegang vrij. Middel wijkstraat 72; aanvang 20 uur. 10 april Donateursconcert mannenkoor Apollo o.l.v. Gerard van de Schepop; in de grote zaal van De Rank, Soesterberg sestraat; aanvang 20 uur. 10 april Vergadering Werkgroep Soest e.o. van Amnesty International in het Amnes- ty-centrum, Middel wijkstraat 72; aan vang 20 uur, 12-26 april Tentoonstelling in het kader van de bestrijding van het martelen van vangenen: „Het zijn mensen waar het over gaat", in het Amnesty-centrum, Middelwijkstraat 72. Openingstijden: elke woensdagavond van zeven tot negen en zaterdagsmorgens van tien tot twaalf. Toegang gratis. Tevens verkoop van Amnesty-uitgaven en posters. Informatie over het Amnesty- werk en hulp bij het maken van werkstukken. 13 april De plaatselijke afdeling van het NI- VON organiseert een bezoek aan het Rijksmuseum in Amsterdam, Stad houderskade 42. Verzamelen bij de ingang om 13.30 uur. Naast de nor male tentoonstelling is er een specia le expositie: „40 jaar Leidse Akade- mie". Entreekosten zijn voor rekening van de afdelingskas. 13 april Maandelijkse wandeling van de na- tuurbeschermingswacht „Eemland"- IVN, bij De Vlasakkers. 13 april Kamerorkest in het Artishockgebouw met Maria Fettich, viool en György Bally, cello; Stèenhoffstraat 46; aan- van 15 uur. 16 april Rusland-avond te Soestedberg in sa menwerking met de Werkgroep Soes terberg (programma zie 8 april), in gebouw „De Hoeksteen", Buys Ballot laan 2, Soesterberg. Toegang gratis; aanvang 20 uur. 19 april Vogelzang-excursie Groeneveld, Baam, uitgaande van de natuiurbe- schermingswacht Eemland-IVN. 18 april Algemene Ledenvergadering van de kunstenaarsvereniging Artishock, in het Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46; aanvang 20.30 uur. 22 april Vertoning van de film „Het jaar van de Folteraar" in het kader van de kampanje van Amnesty International voor de bestrijding van het martelen van gevangenen. Na de film gelegen heid tot gesprek en discussie. 22 april Algemene ledenvergadering Soester Gemeenschap in het gebouw de Vriendschap, Nachtegaal weg; aanvang 20 uur. 24 april Prof. dr. Baehr, voorzitter van de Martelingen-adviesgroep Nederland, hoogleraar Internationale Betrekkin gen, lid van Amnesty International, zal spreken over het bestrijden van martelingen. In het Amnesty-centrum, Middel wijkstraat 73; aanvang 20 uur. Toegang alleen voor leden van Am nesty InternationaL Niet-leden op aanvraag bij het secretariaat (i.v.m. beperkte plaatsruimte): Wiardi Beck- manstraat 320, tel. 17001. 24 april Bijeenkomst Kon. Ned. Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde. De heer H. Rubing bespreekt het onder werp: „Cactussen en succulente plan ten in de huiskamer"; in restaurant „Darthuizen", Prins Hendriklaan; aan vang 20 uur. 25 april Opening expositie „Werk van kursis- ten", tevens start van de vierde Soestockweek, met de beatgroep van Hetty Tielemans; in het Artishockge bouw, Steenhoffstr. 46, aanvang 20.30 uur. 26 april Rommelmarkt op het terrein van club huis „De Vangrail", Beetzlaan 32a, georganiseerd door Stichting Jeugd zorg Soest; aanvang 9 uur. 26 april Opening Openlucht tentoonstelling op de Eng door de Soester bioloog Rinke Tolman; 11 uur. 30 april Kunstmarkt op de Eng, Zaterdagmorgen negen uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaatsvinden aan de houders van gele kaarten, genummerd van 201 tot en met 300. Tweede Paasdag zal in Soest op het oefenterrein van de P.D.C. „De Be waker" aan het Berkenlaantje, vlak bij de spoorlijn Soest-Den Dol der, wedstrijden worden gehouden met po litiehonden. Er zal worden gestreden om de Paas- beker, een wisselbeker die door de afdeling Utrecht van de Koninklijke beschikbaar is gesteld. Aan deze wed strijd mag alleen worden deelgeno men door geleiders met afgerichte honden, die nog nooit aan een wed strijd of keuring hebben meegedaan. Reeds dertien geleiders uit de provin cie Utrecht hebben ingeschreven, 's Morgens om 8.30 uur wordt aange vangen met de gehoorzaamheids-, spring- en speuroefeningenterwijl om 13.45 uur het spectaculaire „bijt- werk" op de door leder beschermde „boeven" begint. De toegang is gratis. Wedstrijdleider is de heer H, Mol uit Soest. De prijsuitreiking vindt na afloop plaats in de zaal van café-restaurant „Bos en Duin" aan de Bosstraat. De Jongeren Organisatie voor Vrij heid en Democratie organiseert een openbare afdelingsvergadering op 2 apiTiil in hof.plVan de Brink aan-de Soesterbergsestraat te Soest, óm 20.00 uur. Thema; „Wat is liberale ge meentepolitiek". - Voor deze avond hebben zij uitgeno digd Mevr. E. J. Korthuis-Elion, be kend als fractievoorzitster van de WD in de gemeenteraad van Soest. Zij zal een inleiding over dit onder werp houden, waarna een discussie zal volgen. Verder vindt er deze avond een be stuursverkiezing plaats, doordat de huidige secretaresse, Jacqueline Dij- kinga, Soest gaat verlaten en deze functie vrijkomt. De JOVD afdeling Soest hoopt op veel belangstelling, zowel van leden als liberaal-denkende Soester jeugd! De 25-jarige staalconstructeur S. H. P. uit Nijemindum werd na een val van 8 meter met een rugwervel- en een enkelfractuur per ambulance naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Hij was met een collega aan het werk bij dé firma Lindner aan de Koningsweg in een in aanbouw zijnde fabriekshal. Beiden stonden op een houten balk, die plotseling brak. P's collega slaagde erin een ijzeren balk vast te grijpen; P. maakte de val van acht meter. BAARN Tijdig reserveren gewenst. NIEUW BAARNSTRAAT 18 Uit het kantoor bij drukkerij Klomp aan de Parallelweg werden twee elec- trische rekenmachines en een telma chine gestolen. De onbekende daders doorzochten alle kantoorruimten. Meerdere kasten werden opengebro ken. BURG. GROTHESTRAAT 36 TELEFOON 13332 MET EN ZONDER MOUW Een breed opgezet, rijk geïllus treerd en royaal uitgevoerd po- pulair-wetenschappelijk werk over verleden, heden en toe komst van de mens en zijn mi lieu. Tijdelijk verkrijgbaar voor een naar verhouding uitzonderlijk lage prijs! Tijdelijk 24,50 (later ƒ39,-) Uw voordeel ƒ14,50. door M. Kalb Een uitvoerige biografie van „de cycloon van het Middenoosten". 17,50 Een huiveringwekkende thriller naar de gelijknamige film. 17,50. door Victor Marchetti Een opzienbarend boek met au thentieke „inside information". ƒ24,50 Ontdek hoeveel goede boeken U vindt bjj SOESTERBERGSESTR. 53 TELEFOON 12419 Over enkele dagen breekt het tweede kwartaal weer aan, zodat het abonnementsgeld van ons blad voor het tweede kwartaal 1975 voldaan moet worden. De kwitanties hiervoor worden binnenkort aan onze incasseerder afgegeven. Vele abonnees voldeden aan ons verzoek om aan het begin van 1975 het gehele jaar te voldoen, waarvoor wy zeer dankbaar waren. Voor deze abonnees is dit verzoek dus niet bestemd. Een ander deel van onze abonnees betaalden een halfjaar ineens. Die abonnee's, die dus het tweede kwartaal nog niet voldeden, worden verzocht, een bedrag van 4,75 op onderstaande rekening te storten of aan ons kantoor per kas te betalen. Uiteraard zouden wy het ook op prys stellen, als zy het jaar 1975 volledig willen betalen, door 3 x 4,75 14,25 te storten. Wy zouden U hiervoor zeer erkentelijk zyn, daar ons dit zeer veel tijd en moeite bespaart. Betaling kan geschieden contant aan ons kantoor: door over schrijving op giro 126156, of door storting of overschrijving op onze rekeningen by de Nederlaydsche Middenstands Bank, Soest of de Rabo Bank, Soest. Dit geldt ook nu niet voor die abonnees die automatisch hun abonnementsgeld overmaken. Dit gaat zonder wyziging gewoon door. Na 15 april gaan de kwitanties naar de incasseerder. Dan is het niet meer te voorkomen, dat hij toch by U aanbelt als U na 15 april gireert. ADMINISTRATIE SOESTER COURANT

Soester Courant | 1975 | | pagina 3