mm zBoutique cleó jfleurs W» e sterren voorspellen B.y. IBURG MOBACH aardewerk kollektie Waaronder echte kunstwerken. KRUISWOORDPUZZEL Mimi maaswinkel EDRIJF TER E GEZIN NCASSEERDER DRUKKERIJ SMIT SOESTER COURANT Oehr.VanKooijb.v. J. LUSTENHOVjWERv In. Steenhoffstraat 1 - 3 Soest Telefoon 02155-12455 Toont u de exklusieve (Alleenverkoop in Soest) Vereniging voor alleenstaanden in Soest Frans Bosman B.V. Oranjecomité „Soesterberg" heeft programma bijna gereed Palmpaas voor bejaarden Kleding gevraagd voor „Mensen in nood" Paaszingen op het Dorpsplein Tussen Stompert en Kozakkenput Frans Bosman B.V. Bloemboeketjes van de week MERCEDES-BENZ Prijsuitreiking schietwedstrijden reserve. •politie R.K. Uitvaartverzorging „SS, BarSsara" voor Soest, Soestdijk en Soest-Zuid Begrafenissen - Crematies Transporten EEMLAND Teugels doorgesneden L 'ster Courant van donderdag 27 maart 1975 og plaatsen be- 6 augustus en ili, 28 juli, 11 25,- p.p. 95 - TeL 12319 66 - Tel. 12683 Tel. 12886 ££urQ> i In navolging van zoveel plaatsen in het land wordt een poging ondernomen ook in Soest een vereniging voor alleenstaanden op te richten. Meerdere Soesters hebben zich aangesloten bjj de reeds enige jaren in Amersfoort be staande vereniging, maar omdat daar vooral veel ouderen lid van zyn boven de zestig, wil men in Soest komen tot een eigen vereniging. Initiatiefneemster is mej. J. v. Door nik, nu (nog) lid van „Amersfoort". Zij werd op het bestaan van de ver eniging attent gemaakt, tijdens een gesprek met een maatschappelijk werkster. Zelfs is zij in de verpleging en in haar vrije tijd werkzaamlid van de hulpcentrale Soest. Alleenstaanden zijn naar haar mening beslist geen zielige figuren; integen deel. Waar zij mee te kampen hebben is eenzaamheid. „Niet dat wij de eni ge eenzamen zijn; oh nee. In de ver pleging, in bejaardencentra, heb ik ervaren hoe eenzaam men daar soms zijn kan". Wat haar in Soest voor ogen staat is het bijeenbrengen, uiteraard op basis van vrijwilligheid, van allen die al leen staan. Samen kan men dan een „programma van aktiviteiten" opzet ten. In Amersfoort bestaan die on dermeer uit eens in de maand in een of ander restaurant gezamenlijk kof fiedrinken, met aansluitend voor de liefhebbers een fiets- of wandeltocht je. Er worden verder bingo-avonden, diskussie-avonden, kaart-, sjoel- enz. avonden georganiseerd, alles geheel vrijblijvend, al ben je wel ingeschre ven lid van de vereniging, waarvoor contributie betaald moet worden. In Amersfoort zijn de onderlinge kontakten ook bijzonder goed. Met gelijk geaarden worden ook door de week kontakt gehouden; gaat men soms gezamenlijk naar een uitvoering of komt men bij elkaar eten. „We kennen allemaal de eenzaam heid, en waarom zouden we die niet delen, zodat die niet meer bestaat", aldus mej. Van Doornik. „Het is niet de bedoeling samen te gaan zitten treuren of elaar te gaan beklagen, want we zftn niet beklagenswaardig". In Amersfoort is een gezellige sfeer en er wordt van alles ondernomen; men is er nogal eens op pad, op be zoek bij andere verenigingen in het land en ook' worden er partners ge vonden om mee op vakantie te gaan. Alleen de leeftijden liggen daar toe vallig hoger. Vandaar Mej. Van Doornik wacht reacties af. Zij is te bereiken op het adres Sta tionsweg 18 te Soest. Uw adres voor reparatie Radio - T.V. Birkstraat 48 Soest Telefoon 13367-18978 Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t.m. zaterdag, van 8.30 uur tot 18.00 uur U kunt uw T.V. bij ons ook zelf brengen en ophalen Dit voorkomt voórrijkosten In grote lijnen heeft het Oranjecomi té Soesterberg het programma voor Koninginnedag en 5 mei gereed, ter wijl ook voor de herdenking van de gevallenen op zondagavond 4 mei de nodige voorbereidingen worden ge troffen. Het Oranjecomité bestaande uit me vrouw M. Wulfert-Bos en de heren J. Rosing (voorzitter), L. C. J. van As (secretaris), J. A. van Houtert (pen ningmeester) en J. van Eesseveld, kan óp de volle medewerking rekenen van de Stichting Jeugdwerk, de Muziek vereniging „Soesterberg" en de plaat selijke winkeliers. Op 30 april zijn er voor de jeugd twee verschillende films: „De onvoor stelbare tocht" van Walt Disney (voor kleuters en le en 2e klassers) en voor 3e tot en met 6e klassers „Met de Franse slag", een komedie met vier komieken de Charlots als sporthelden bij de kleine Olympische Spelen, 's Middags is er de Zeskamp, waarbij de ploegen van de scholen, sportver enigingen en Kinabau zullen strijden om de wisseltrofee, nu in het bezit van de Christelijke school. Op de terreinen aan de Kampweg wordt een groot pupillentoernooi ge organiseerd door de jeugdcommissie van de v.v. Soesterberg, terwijl er tevens een erewedstrijd gespeeld zal worden tussen het eerste zaterdag- en het eerste zondagelftal. Er wordt nog een demonstratie gege ven door de jeugdbrandweer op een terrein aan de Banningstraat en van af het Dorpsplein wordt de autopuz- zeltocht gehouden. Koninginnedag wordt besloten met een Oranjebal in het Dorpshuis, waarbij de Disco- oudere jeugd Stichting Jeugdwerk voor de muzikale omlijsting zorgt. Op de 5e mei wordt de dag feestelijk geopend met het ontsteken van het bevrijdingsvuur op het Dorpsplein, waarvoor deputaties van alle vereni gingen zullen worden uitgenodigd. Er wordt een versierde optocht georga niseerd, waarbij driemaal twee jury leden gevraagd worden fietsen, auto peds, individuelen en groepen zullen beoordelen. Ook zal er weer erwten soep gegeten worden en zal er een dropping van waardebonnen plaats vinden door een speciaal vliegtuig van de Paraclub „Icarus". Ook nu is er een zeskamp, maar wel speciaal voor ouderen vanaf 18 jaar. die gerecruteerd zullen worden uit sportverenigingen, middenstand, per soneel gezamenlijke scholen, leidfst)- ers Kinabu en Sterrenberg. Na de fakkeloptocht is er een openluchtbal met medewerking van de boerenkapel „De Heiskneuters" op het Dorpsplein. Daags voor palmzondag hebben 120 kleuters en eerste klassers hun prach tig versierde palmpaasstokken met 't broodhaantje in top naar de bejaar den van 73 jaar en ouder gebracht. Na een opwekkend woord van de heer P. Taai in de ontmoetingshal van de gereformeerde kerk en nade re route-aanwijzingen van de heer A. Schuiling, trok de palmpaasstoet door het dorp, voorafgegaan door de pittig marcherende drumban van A.G.A.V.S. onder leiding van de heer J. van Lo ver en. De Stichting „Mensen in Nood" houdt op zaterdag 5 april een grootscheepse huis-aan-huis inzameling van gedra gen kleding, tussen 13.00 en 15.00 uur. Goede gedragen kleding kan ook wor den afgegeven aan de auto op het Dorpsplein. De actie heeft tot doel kleding in te zamélen voor de duizenden vluchte lingen over de hele wereld, voor de bevolking van de ontwikkelingslanden en in mindere mate voor noodlijden den in het eigen land. De bekendheid van „Mensen in Nood" brengt met zich mee, dat steeds meer aanvragen om toezending van kleding uit alle. ^werelddelen binnenkomen. Het contactadres in Soesterberg is mej. G. Damen (telefoon 1540) van de Interkerkelijke Werkgroep. Met het lied „Gedenken wij dankbaar de daden des Heren" op een melodie uit Valerius' Gedenkclank wordt op Paasmorgen om 8.45 uur het oude ge bruik van het uitzingen van de vreug de om het Paesfeest, begonnen. Onder leiding van ds. H. P. Schouten en aalmoezenier Th. J. Kempers vindt dit jaar het paaszingen plaats. De begeleiding van een achttal paas- liederen wordt verzorgd door een bla zersensemble van de Muziekvereni ging „Soesterberg" onder leiding van Jacques van den Berg. De liederen worden afgewisseld met het zeggen van een drietal gedichten en een gebed; tot slot wordt gezon gen Dank u voor deze nieuwe mor gen. Vorig jaar waren ongeveer 150 men sen bijeen op het Dorpsplein, ónder wie de burgemeester van Soest en de interkerkelijke werkgroep rekent dit jaar op een nog grotere belangstel ling. De laatste discussie-avond van de wijkraad met inwoners van Soester berg zal worden gehouden op woens dag 2 april om 20.00 uur in zaal D van het Dorpshuis. Deze hearing is speciaal bestemd voor de bewoners van de Amersfoortsestraat, Oude Tem pel! aaneen Ons Belang. Op Paaszaterdag wordt 's middags om 13.00 uur de fancy-fair van de werkgroep Missie-Ontwikkeling-Vrede in het Carolushuis geprolongeerd. De eerste fancy-fair bracht 203,55 netto op. Op Boomplantdag werden niet al leen boompjes geplant op de aarden geluidswal langs de rijksweg, maar werden de daar staande bomen aan de voet van de kunstmatige heuvel gerooid als onderdeel van de grond werkzaamheden in het plan Steénber- ghe. De wedstrijd Soesterberg-Fortitudo werd uitgesteld en daarom speelde het eerste vriendschappelijk tegen het derde en won met 6-2. De oud-wielrenner Arie Severs heeft aan zijn sportieve prestaties weer een nieuwe toegevoegd door zondag in Hilversum de Marathon loop over 42,2 km in 3 uur en 27 minuten af te leggen. Hij eindigde als 25e van de 125 deelnemers, ELECTROTECHNISCH BUREAU Wasautomaten, drogers, afwasautomaten, koelkasten enz O.a.: Miele. Siemens. Zanussi, Bosch en Canóy Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 17253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 13367-18978 Voor verschillend incassowerk vragen wij een accurate, representatieve die over veel vrije tijd beschikt. Deze funktie is ook zeergeschikt voor vitaal 65-plusser. Voor het maken van een afspraak belle men VAN WEEDESTRAAT i TELEFOON 14152 Namens tien Soester bedrijven zijn vandaag bloemboeketten bezorgd bij de familie J. G. van Breukelen, Hart- weg 10; de familie M. N. Th. Kok, Hartweg 46; de familie J. Laseur, Beckeringhstra at 45; mevrouw H. Houtman, Soesterbergsestraat 111 en de familie Van Hdll, Soesterbergse straat 4d. Aan deze wekelijkse bloemenhulde werken mee: Slagerij Van Asch, Van Weedestraat 66; Wijnhandel Brouwer. Steenhoffstraat 66; Juwelier Colitico, Van Weedestraat 9b; Banketbakkerij Dogterom, Torenstraat 6; Homee Spiekersjop, Steenhoffstraat 66;. Bar t Luy=kje, Steenhoffstraat ^7; Blqe.- mënhiagazijn Oranjezon, Tprenstraat 13a; Algemene Bank Nederland, Van Weedestraat en Soesterbergsestraat; Pannenkoekenboerderij De Smickel, Lange Brinkweg en de Soester Cou rant, Van Weedestraat 29. officieel dealer Vestigingen in Amersfoort, Soest Naarden, a Hilversum en Baarn. f Vrijdagavond 4 april a.s. zal door de nieuw benoemde korpschef van de Soester politie, de heer J. K. Adema, in de brandweerkazerne de prijsuit reiking plaats vinden van de behaal de prijzen in de. schietwedstrijden van de reserve-politie uit 't Gooi. De plechtigheid zal worden bijge woond door de korpschef van alle deelneqiende korpsen, te weten Baarn, j-Iilversum, Huizen, Laren, Bussum en ..de Rijkspolitie, te Kortenhoef alsmede door de commandanten van de bewa kingskernen te Baarn, Hilversum en Bussum en de districtschef van de PTT-bewaikingsdienst te Utrecht. Kolonieweg 10 - Soest - Telefoon 02155 - 12327 B.g.g. UITVAARTVERZORGING F. BRANDSEN Langegracht 39 - Amersfoort - Telefoon 03490 - 17893 2U 25 L2 43 HORIZONTAAL: 1. kleurrijk; 4. duw; 7. deel v. d. kachel; 10. groot zoogdier; 14. op dit moment; 15. lopend touw; 16. lust plaats; 18. namelijk (afk.); 19. af standsmaat (afk.); 20. onderwereld; 22. met dank (afk.); 24. (ik (Lat.); 26. telwoord; 30. in orde; 32. uitroep van pijn; 33. N.V. (Duitse afk.); 34. lid woord; 35. voorzetsel; 36. voorzetsel; 37. vlaktemaat (afk.); 38. hoofddeksel; 40. deel v.e. Franse ontkenning; 42. briefaanhef (afk.); 44. verwaande, waanwijze; 45. werelddeel; 46. reeds; 47. pro Deo (afk.); 48. boom; 50. rond hout; 51. herkauwer; 52. als volgt (afk.); 54. stofmaat; 56. selenium (afk.); 57. uitroep; 58. Engels telwoord; 59. hagedisachtig dier; 62. gewicht; 64. jongensnaam; 66. gebogen been; 67. muziekterm (afk.); 68. de oudere (afk.); 69. onderricht; 72. steundraad; 74. bevestiging; 76. aaien; 80. kier; 81. meisjesnaam; 82. plaats in Overijssel. De oplossing van deze puzzel vindt u elders in dit blad. VERTICAAL: 2. rivier in Siberië; 3. gesloten; 4. on meetbaar getal; 5. aanbieding; 6. rondhout; 7. godin; 8. soort onderwijs (afk.); 9. inkeping; 11. Chinese maat; 12. noorderbreedte (afk.); 13. water in Zeeland; 15. geografische mijl (afk.); 17. afstandsmaat (afk.); 19. lage tem peratuur; 20. uitroep; 21. rang in het leger (afk.); 23. rivier in Rusland; 25. Indonesisch muziekinstr.; 26. soort vlag aan stok; 27. landbouwwerktuig; 28. hetzelfde (afk.); 29. verlegen zijn; 31. soort hoender; 36. familielid; 37. boot; 38. wortel; 39. kraan; 41. tijd perk; 43. sluis; 49. zacht en onhoor baar voortgaan; 53. weidedieren; 55. Frans lidwoord; 56. N.V. (Franse afk.); 57. trekvogel; 58. windrichting; 60. gewicht (afk.); 61. jongensnaam; 63. weekdier; 65. inhoudsmaat (afk.); 67. onmeetbaar getal; 70. Europeaan; 71. heilige (afk.); 72. voorzetsel; 73. volkerenorganisatie (afk.); 75. deel v.e. Franse ontkenning; 77. Het Romeins Imperium (afk.); 78. Frans lidwoord; 79. bestaat. TENTOONSTELLINGEN Museum Flehite: Westsingel, Amers foort. „Handvaardigheidverleden tijd?". Open, di. t.m. za. 10-12 uur en 14-17 uur en zo. 14-17 uur. La Cave du Soleil, Muurhuizen 101, Amersfoort. Sieraden laten ontwerpen en uitvoe ren door Loek Lafeber. Open di. t.m. vr. 10-17 uur. Woensdagmiddag ge sloten. Galerie Valk, Valkestraat 31. A'foort. Tot en met 9 april: „Gerrit Kip" - nachtindrukken en landschappen, en Erik van Evert - schilderijen en teke ningen. Open: di. t.m. vr. 13.30-17 uur en za. 11-18 uur. „Zonnehof", Zonnehof 8, Amersfoort. Tot en met 20 april: „Boekenhof". Open: ma. t.m. za. 10-17 uur en zo. 14-17 uur. Ploeghuis, Muurhuizen 157, A'foort. 28, 29 en 30 maart: Loek Lafeber - emailles. Open: vr. 19-22 uur, za. 11-17 uur en zo. 14-17 uur. Kapelhuis: Krankeledenstr., Amers foort Tot en met 8 april: Yvonne Kracht - zeefdrukken en tekeningen, Gerard Höweler - stenen en Maria van Kes- teren - gedraaide houten vormen. Open: di. t.m. vr. 13-18 uur en za. 10-18 uur. Akzo Chemie: Stationsstraat 48, Amersfoort. Tot en met 29 maart: Fototentoonstel ling „Bouw in beeld" van Willy Schurman. Open di. en do. 14-16.30 uur. DIVERSEN: Kerkelijk Centrum „De Brug": Schui- lenburgerweg 1, Amersfoort 30 maart om 19 uur: Interkerkelijke Paassamenkomst. Meditatie: Pastor G. H. H. van Leer. Liturg: Ds. Ph. Log gers. Met medewerking van het jeugd koor „Pamfanos" uit Zeist. De Punt: Utrechtseweg 129, Amers foort. 27 maart om 14 uur: Programma voor geestelijk gehandicapten, m.m.v. ac cordeonduo The Twinnies, goochelaar Peter Presti en zangeres Lenada. Ver zorgt door het artiestenpalet van Vic- tor Conselman. Restaurant Amershof: Snouckaertlaan, Amersfoort. Iedere donderdag om 20 uur: Vereni ging voor alleenstaanden. Markthal: Breestraat, Amersfoort. 29 maart: Reizende antiekbeurs. Inl. telefoon 04180-558. VOOR DE JEUGD: Poppentheater „Toermalijn", Koppel poort, Amersfoort. Iedere wo. om 15 uur en iedere za. om 11 en 15 uur, voorstellingen: „Joeri en de kleine draak", door Ca- milla Koevoets. FILMS: Grand Theatre: Snoukaertlaan, Amersfoort. „Rooie Sien". Tijden: zo. en ma.: 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 uur, overige dagen 14, 18.45 en 21.15 uur. Studio „G": boven Grand Theatre. „Immorele vertellingen". Tijden: zo. en ma.: 14.15, 16.30, 19 en 21.30 uur, overige dagen 14.15, 19 en 21.30 uur. Cinema I, Stadsring, Amersfoort. „Keetje Tippel". (18 jr.). Tijden: zo. 13.45, 16.15, 18.45 en 21.15 uur, overi ge dagen: 14, 18.45 en 21.15 uur. Nachtvoorstelling: vr. om 23.45 uur: „McCabe and Mrs. Milder". Kindervoorstellingen: „De lieverdjes van Amsterdam". Tijden: do. t.m. ma.: 12 uur, za. en wo.: 12 uur en 13.30 uur. Van 1 t.m. 4 april: Extra kindervoor stellingen: „Winnetou, het grote op perhoofd". Tijden: van 1 t.m. 4 april: om 10.30 uur. Cinema II, Stadsring, Amersfoort. „Het zit in de lucht". Tijden: zo. en ma.: 14.15, 16.30, 19 en 21.30 uur, overige dagen: 14.15, 19 en 21.30 uur. Nachtvoorstelling: vr. om 24 uur: „Tel them Billy Boy is here". City Theatre: Westsingel, Amersfoort. Vr. t.m. wo.: „In de klauwen van de draak". Tijden: za.: 14, 18.45 en 21.15 uur, zo. en ma.: 14, 16.15, 18.45 en 21.15 uur, overige dagen: 14 en 20 uur. Vrijdagavond om 23 uur in de Late Sex Show: „Het porno-motel" (18 jr.). Zaterdagavond om 23.45 uur: „De tij ger lust ze rauw" (18 jr.). BAARN Cantonspark: Heemskerklaan 25. 27 maart vanaf 16 uur en 28 maart t.m. 1 april vanaf 10 uur: tot 21.30 uur: Orchideeëntentoonstelling LEUSDEN: 30 maart 20 uur: Paasvuur op het terrein tussen het plan de Wetering en de Lrniedij. De stalmeester B. A. M. (40) van het Ruitersportcentrum aan de Bosstraat deed bij de politie aangifte van ver nieling van vier teugels. Die werden door een onbekende doorgesneden. Ze hingen in de zadelkamer. De schade bedraagt 120 gulden. Bd.nl bliaklaan 35 aoaat tal. 13901 of 1455Q MACHTIG EIKEN PUUR NATUUR Zaterdags geopend van 10-17 uur VOOR DE WEEK VAN 27 MAART TOT EN MET 6 APRIL 1975 oy RAM - 21 maart-20 april Beetje onrustige week met een on verwachte gebeurtenis, vermoedelijk aan het begin, die uw plannen in de war kan schoppen. Een en ander kan uw geduld wel wat op de proef stel len, maar u slaagt erin, om met be hulp van uw directe omgeving, uw innerlijke rust te herwinnen. Voor de artistieken onder u kans op grote voldoening. Een succes zit erin voor u. Voor de rest; geen onnodige op winding en geen zware maaltijden. Voorkom ook kou op de ingewanden. STIER - 21 april-20 mei De laatste tijd houdt een reeks van grote en kleinere successen er bij u de moed wel in! Ukunt telkens in uw vuistje lachen. Dat, wat 'betreft het werk en de zaken. In het mense lijke vlak zit nog niet alles goed. Eigenlijk moddert u maar wat aan en tegelijkertijd bent u daar innerlijk te vreden over. Deze week is echter gunstig voor een koen besluit: de sterren willen u helpen en degene waar het om gaat toont zich van een waarlijk grootse kant! TWEELINGEN - 21 mei-20 juni Kans op een gezellige week, doordat een paar prettige en onverwachte ontmoetingen in petto zijn. U krijgt daardoor een soort verruiming in uw denken, de dingen waarmee u dreigde vast te lopen, komen weer vlot.Een en ander ligt helemaal in de lijn van uw karakter, want vervelend gepeu ter ligt u nu eenmaal niet. En daar kunt u nu en dan toch in verzeilen, omdat u 9oms alles en alles teeen el kaar wenst af te wegen. Kijk uw post zorgvuldig na. KREEFT - 21 juni-20 juli Een bepaalde aangelegenheid, waar omtrent u zich al geruime tijd heeft opgewonden. xblijkt in deze periode te beantwoorden aan uw vermoedens. Omdat de kwestie enkele van uw beste vrienden betreft, houdt u zich daar heftig mee bezig. Uw rechtvaar digheidsgevoel in deze, en uw trouw aan beide partijen, komen in het ge drang. Toch doet u er goed aan, uw oordeel op te schorten en geen partii te kiezen. Emoties brengen niemand verder, in dit geval. Wel kunt u met morele steun veel goeds bereiken. LEEUW - 21 juli-20 augustus Een volgeboekte werkagenda, plus de nodige hulp aan oude vrienden zullen u met hoge snelheid door deze week doen vliegen! U heeft het weer eens ouderwets voor elkaar en oogst ook de nodige voldoening hierover. Toch raden de sterren u, om wille van u- zelf nu an dan eens te relaxen en re kening te houden met uzelf: er zit een stijve nek in uw pakket, plus een portie hoofdpijn. En dat hoéft niet! MAAGD - 21 augustus-20 september Een van uw oudste en liefste relaties is in het gedrang gekomen en u heeft daar al een poosje zo'n vermoeden van. U wilt helpen, maar weet niet goed hoe. Deze week kan uw hulp het beste in het praktische vlak worden geboden: goede raad en zake lijk inzicht kunnen thans het beste gegeven worden. Wat uzelf betreft: het kan allemaal ietsje kalmer aan! U heeft neiging uzelf en uw omgeving boven de maximum snelheid uit te jagen. Waarom eigenlijk? WEEGSCHAAL - 21 sept.-20 oktober Kans op een kalme week met pretti ge werksfeer. U ondervindt het nodi ge begrip en de ideeën, waarmee u al een poos rondloopt, beginnen nu vorm aan te nemen. U krijgt zekerheid om trent uw opvattingen. Een enkel ge wetenskneepje verstoort nu en dan uw rust. Wat dat betreft menen de sterren, dat u in een volgende perio de af dient te rekenen met een paar oude kwestiès. Nu voelt u nog tegen werking en heeft u moeite met koers bepalen. SCHORPIOEN - 21 okt.-20 november Onverwachte gebeurtenissen in uw vriendenkring leiden deze week uw aandacht af van uw eigen bezwaren. Het zit erin, dat u hier en daar te hulp moet schieten en dat werkt ver bazend positief! U krijgt veel goeds voor elkaar en ondervindt daarvan de nodige voldoening. Voor de rest helpt uw grote gevoel voor humor en uw neiging, om de dingen breed te zien, u heen over iets. waar een min der ruim voelend karakter over zou struikelen. Overigens raden de sterren u aan: gewoon rustig volhouden! BOOGSCHUTTER - 21 nov.-20 dec. Houd u zelf deze week in de gaten en laten de emoties u niet de baas worden! U heeft nu en dan inderdaad aanleiding om u op te winden en zelfs om nijdig te worden. Maar wat schiet u daarmee op? Maak er een goede week van, door kalm bij te sturen, sommige dingen gewoon op een zacht pitje te zetten en vooral geen scherpe dingen eruit te gooien, voor u precies weet wat er aan de hand is. STEENBOK - 21 december-20 januari Wat u al een poosje vermoed had, kon deze week wel eens openbaar worden. U heeft u zoals gewoonlijk terecht zorgen gemaakt over een oude relatie, omdat u in alle stilte altijd scherp waarneemt. Deze week kunt u dus eindelijk optreden en hulp bie den. Een gevoel van opluchting maakt dat u vlug en praktisch handelt. Wat uzelf betreft heeft u reden tot grote tevredenheid. Prettig nieuws maakt het eind van week zelfs heel zonnig. WATERMAN - 21 januari-20 februari Het zit erin, dat u deze week om trent verschillende vrij belangrijke dingen, uw oordeel moet geven. Doe dat niet overhaast en gedreven door een gevoel van ergernis. Hoewel die ergernis nu en dan zeer terecht is, wint u weinig door die openlijk Si tonen. Stuur zorgvuldig bij en geef uw argumenten met de nodige rust. U geniet veler vertrouwen en kunt dus in deze periode veel klaar krij gen. VISSEN - 21 fcbruari-20 maart Over het algemeen kans op een rus tige week. U ziet kans een paar oude kwesties uit de wereld te helpen en uw medewerkers een duidelijker in zicht te geven omtrent uw bedoelin gen en idealen. Dat enkelen daar onder uw opvattingen wellicht te overdreven vinden kan u koud laten. U weet. wat u wilt en kunt daar in deze periode ook op aansturen. Bo vendien kunt u terecht wijzen op de goede resultaten, die u elders heeft bereikt, juist door de frisse en mo derne wijze waarop u de dingen ziet en benadert. Vermijd te zware sport en uitputtende lichaamsoefeningen. IU t

Soester Courant | 1975 | | pagina 9