AUDIO OJL e óterren voorspellen üJ'f* 1 t PSV en FC Twente voor hete vuren KRUISWOORDPUZZEL SOESTERBERG BEZOEKUREN ZIEKENHUIZEN Een FOUNDATION-AFDELING die er zijn mag Ledenvergadering Ned. Chr. Vrouwenbond Zaterdagvoetbal Opstellingen V.V.Z.-elf tallen HIFI WIJZER Stichting Jeugdwerk uit haar jasje gegroeid Tijdens de herstelwerkzaamheden aan onze etalage, blijven wij normaal open. De ingang is nu tijdelijk aan de zijkant, naast MIKIMO. Kerkstraat 3 Soest Utile Dulci oogstte succes met „Ijzerlijm" Oproep Wijkraad Soesterbergers meer milieubewust J. A. Smorenburg Begrafenisondernemer in Soesterberg. Soest en omstreken. t HIFI WIJZER pzzndpjooMsinj5| SutssojdQ Inbraak in twee bedrijven 1000 gulden gestolen HIFIWIJZER EEMLAND met merken zoals TRIOIP SOIEESSER LOVAHLE PLAYTEX alsmede een unieke kollektie nacht-, onder en ochtendkleding van o.a. SCMESSER VETTERMANN RÖSCII TEN CATE 1 MQDE «F SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST Soester Courant van donderdag 3 april 1975 De afdeling Soestdijk van de Neder landse Christen Vrouwenbond houdt vanavond, donderdag 3 april, aan vang 19.30 uur, een ledenvergade ring in het wijkgebouw bij de Emma- kerk aan de Regentesselaan. Het zal een fondue-avond worden, verzorgd door het Nederlands Zuivel Bureau. Ieder lid mag een introducé mee brengen- Altius 9-WZ 6 D. Renooij, R. Westland, H. Demmers, J. Brouwer, A. v. d. Breemer, J. v. d. Vlekkert, C. van Huenen, J. van Kooij Gzn, G. v. d. Munt, J. Groart, J. de Haan en J. Beekema. VVZ 7-Altius 10 G. Smit, H. van Velzen, M. van Gin- kel, N. v. d. Wakker, A. Ruizendaal, C. van Reijn, Joh. van Kooij, G. van Kooij, D. Duits, N. Mons, C. Stolwijk, C. Ruizendaal en J. Alberts. VVZ 5-WZ 8 J. van Eijk, W. v. d. Meer, J. Brou wer, J. van Campen, W. Floor, G. Kok, L. de Groot, C. Biemans, G. Floor, A. van Wijk, F. van Hornsveld en H. Kruiswijk. H. v. d. Brink, C. Koopman, J. Broek - huyzen, G. Haage, J. Bunnik, A. de Weerd, K. Blijleven, H. Wegerif, P. Foekens, J. Nij man, C. Jongkind en H. v. d'. Heuvel. Akai GX 600 DB HiFi Stereo tapedeck 3 motoren, GX-koppen met levenslang garantie, eleotronisch geregeld, relais besturing, 26V2 cm spoelen, sound on sound, sound mixing etc. met „Dolby" ruisonderdrukking. Cat. 2348,- nu 1695,- DEGOUDENSNAAR De Stichting Jeugdwerk heeft zich als doel gesteld een optimale vor ming en ontspanning te bieden aar» de Soesterbergse jeugd. In groepsgerichte creatieve vorming werd in het afgelopen verenigingsjaar door een staf van medewerkers de jeugd begeleid ten behoeve van ei- naast de Oude Kerk Telefoon 02155-15677 gen vorming en op sociaal terrein. De bestuurders en stafleden van de stichting zullen, ondersteund door het besef, dat creatief groepswerk, vormings- en cultuur werk in de naaste toekomst zeer zeker sleutel functies kunnen innemen, hun werk bijzonder gemotiveerd voortzetten. Stichting Jeugdwerk kampt echter met een grote handicap, de accomo- datie, een eerste vereiste om het werk zo optimaal mogelijk te ont wikkelen. Omdat de „Dubbeldekker", te klein blijkt te zijn voor de steeds groter wordende groepen en mede door de structuele veranderingen, wordt naar stig gezocht naar een groter gebouw met meer mogelijkheden. De steeds groter wordende zorg van de Stichting kan slechts opgeheven worden door het spoedig realiseren van de nieuwbouwplannen. - In september werd een bouwcom missie gevormd, toen een gebouw aan de Rademakerstraat (voorheen Stexam) ter overname werd aange boden, maar door de Stichting werd afgewezen, omdat het wel zeer hoge kosten, maar geen bevredigende op lossing meebracht. Reeds in mei waren er al gesprekken gevoerd met C.R.M. en het gemeen tebestuur inzake de accomodatie. De plannen tot verbouwing van zaal C van het dorpshuis bleken onuitvoer baar. Uitbreiding van activiteiten kon zich dan ook in het afgelopen verenigings jaar niet voortzetten, gezien de be huizing, die niet alleen te klein is, maar ook in andere opzichten onvol doende is. Zodoende heeft de oudere jeugd slechts .één activiteit, de dis co-dansavond op vrijdag in de dan overmatig bezette zaal E van het Dorpshuis. Na Scapino voor de zesde klassers en poppentheater Bert Brugman voor de derde en vierde klas sers heeft de toneelvereniging „Utile Dulci" uit Soesterberg op uitnodi ging van de gemeentelijke culturele commissie een drietal voorstellingen gegeven voor de vijfde klassers. Na twee opvoeringen in De Open Zullen PSV en FC Twente de internationale voetbalsuksessen van Fetfenoord en Ajax kontinueren? Dat zal op woensdag 9 en 23 april blaken, wanneer de halve finales voor de Europacup I, II en III gespeeld zullen worden. PSV reist naar het verre Kief voor de strjjd tegen de Russische bekerwinnaar Dinamo Kief, de eerste konfrontatie tussen een Russische en Nederlandse ploeg in de Europacuphisorie. FC Twente staat voor de zware taak om zich via de Italiaanse lq staan voerder Juventus Turijn in de finale voor de Uefa- cup te spelen. De Spaanse kampioen Barcelona, waarin Cruyff en Neeskens akteren, moet in het tournooi voor Europa cup I aantreden tegen de veelvoudige Engelse kampioen Leed United, ter wijl bekerhouder Bayern München alle moeite zal hebben om het ver rassend opererende St. Etienne van zich af te schudden, Twente heeft 't moeilijker dan PSV PSV speelt zijn eerste wedstrijd te gen Dinamo Kief in Rusland en dat ds voor de Eindihovenaren een groot voordeel. Ongetwijfeld zal coach Rij vers zijn ploeg een defentieve taktiek voorschrijven om de saore zo beperkt mogelijk te houden, zodat veertien dagen later in de thuiswedstrijd van uit een gunstige uitgangspositie ge start kan worden. Dinomo Kief L oen typische representant van het Jtussische voetbal. Technisch is het een uitstekend elftal, dat fraaie kom- binatiepatronen op de grasmat legt, die PSV zeker niet zal kunnen evena ren. Maar Dinamo lijdt aan hetzelfde euvel als het spel van de meeste ploegen uit de Sowjet-Unie; het op zichzelf fraaie breedtespel doet nogal steriiel aan en gaat gepaard met een vaak ontstellend gebrek aan produk- tiviteit. Weliswaar maakten de Rus sen in de uitwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt drie doelpunten, maar ver moedelijk was deze produktiviteit me de een gevolg van het zwakke Duit se defensAespel. Een en ander wil niet zeggen, dat PSV met een gerust hart naar Kief kan aireizen. Er zitten straks zo'n 70.000 mensen in het immense Dina- mo-stadion, die hun favorieten fei zullen aanmoedigen en bal artiesten als Blochin, Roedakof en Kotolof, die veel internationale ervaring in hun voetbalbagage meedragen, zullen het de Eindihovenaren moeilijk genoeg kunnen maken. Maar als PSV met dezelfde konsentratie en behoedzaam heid als onlangs in Lissamon tegen het technisch gezien ook sterkere Benfica speelt is een goed resultaat geenszins uitgesloten. In de andere halve finale voor de Europacup voor bekerwinnaars komen twee sterke Oosteuropese ploegen te gen elkaar uit, t.w. het Hongaarse Ferenscvacos en het Joegoslavische Rode Ster. De ploeg uit Belgrado, die eerder Real Madrid uitschakelde, is hier lichtelijk favoriet, Juventus FC Twente, dat een schitterende kwart finale tegen het Joegoslavische Velez Mostar speelde, staat wederom voor een zware opgave. In de halve finale voor het UEFA-tournooi moe ten de Enschedeërs nu aantreden te gen het Turijnse Juventus, koploper in de Italiaanse kompetitie. Juventus heeft dit seizoen Ajax reeds voor de Europacup III uitgeschakeld en ver keert momenteel in blakende vorm. Met routiniers en internationals als Anastati, Bettega, doelman Zoff en Causio in de ploeg vormen zij voor de Twentenaren een geduchte tegen stander. Vier jaar geleden werd FC Twente al eens door de Italianen uit geschakeld, zij het pas in de verlen ging, nadat de uitwedstrijd met 2-0 was verloren maar de thuiswedstrijd door FC Twente met dezelfde cijfers was gewonnen. Twente moet nu eerst thuis pelen, wat een nadeel is. Het staat immers wel vast dat Juventus in Enschede zal spelen volgens de beste tradities van het Italiaanse cattenacchio, d.w.z. een mani of 8, 9 in de defensie en dan proberen met een snelle counter een doelpunt te maken. FC Twente wordt dus bestreden met dezelfde wapens, die het zelf zo vaak gebruikt, tenzij de mannen van Epi Drost zo verstan dig zijn niet tè fel op de aanval te spelen. Want FC Twente behoeft nog niet direkt te wanhopen wanneer het met een geringe voorsprong naar Tu rijn reist. Want daar zal Juventus het spel moeten maken en krijgen de Enschedeërs de kans om te counteren. Al met al zijn alle ingrediënten voor een topduel aanwezig, waarbij de Ita lianen gezien hun enorme internatio nale routine en hun arsenaal aan technisch begaafde spelers lichtelijk favoriet zijn. Twee Duitse ploegen, t.w. FC Köln en Borussia Mönchen- gladbach ontmoeten elkaar in de an dere halve finale om Europacup III. Een open strijd waarvan de uitkomst moeilijk voorspeld kan worden. In de strijd om de Europacup voor landskampioenen speelt bekerhouder Bayern München tegen het Franse St, Etienne, dat dit seizoen vriend en vij and verbaast met ongekompliceerd en produktief voetbal. De Duitsers bof fen in zekere zin dat zij eerst uit moeten spelen, maar het is zeker niet denkbeeldig dat Beckenbauer c.s. veertien dagen later in de Beierse hoofdstad een forse achterstand moe ten inlopen. Of zal de grotere Duitse routine toch zegevieren? Het grote klapstuk is natuurlijk de tweekamp tussen Barcelona en Leeds United, waarvan het eerste hoofdstuk in Engeland zal worden geschreven. De niet bijster hechte Spaanse ver dediging zal in Leeds gekonfronteerd worden met een ware vloedgolf van Britse aanvallen en het is zeer de vraag of de ploeg van Rinus Michels daar zonder al te grote kleerscheuren doorheen zal komen. Vermoedelijk zal Michels „breker" Johan Neeskens wel in de achterste linies posteren om de broze Spaanse defensie wat meer grimmiheid te verlenen. Barcelona verkeert momenteel niet in glanzende vorm, maar anderzijds zul len de Catalomieërs alles op alles zet ten omdat het winnen van de Euro pacup nog de enige mogelijkheid is om van een verloren seizoen iets goed te maken, Hof te Soest werd ,s middags in De Hoeksteen te Soesterberg een ge slaagde voorstelling gegeven van „Ij zerlijm", éèn van het dozijn succes volle kindertoneelstukken vam het productieve schrijversduo J. v. d. Heijden - J. Tempelaars. De tjokvolle zaal genoot volop van het spel van de Soesterbergse to neelgroep. Meester Te Riele had het toneelspel, waarin het potje „ijzer lijm" zo'n belangrijk aandeel had met de groep U.D.-ers ingestudeerd. Te recht werd door het jeugdige publiek het optreden met een stevig applaus beloond. Naar aanleiding van de vele klach ten die naar voren werden ge op de gehouden hoorzittingen van de wijkraad Soesterberg over de ver vuiling bij de containers door jong en oud en de bevuiling van groen stroken en trottoirs door honden (met toestemming van hun bezitters), richt de wijkraad zich via dit pers bericht tot alle inwoners. „Het zal iedere inwoner van Soes terberg duidelijk zijn, dat de ge meente Soest en de wijkraad Soes terberg niet verantwoordelijk ge steld kunnen worden voor de daden van iedere individuele burger". Een andere klacht was ook het feit, dat de bromfietsende jeugd (niet eens altijd 16 jaar oud!) trottoirs en voetpaden achter de huizen, speel plaatsen voor kinderen en het Van Maarenplein misbruikt als racebaan in het kader van1 het zogenaamde stuntrijden. „Indien wij in Soesterberg een goede ■woon- en leefgemeenschap willen scheppen, waarin het voor een ieder prettig wonen is, dan zullen wij toch met elkaar zo veel verantwoordelijk gevoel moeten opbrengen, dat wij ons meer millieubewust moeten ge dragen in onze kleine samenleving. De wijkraad doet vervolgens drin gend een beroep op de inwoners, zich hier eens op te bezinnen en ieder voor zich eens te bepalen, welke bij drage men kan leveren, dan wel welke wijzigingen men in zijn of haar eigen gedragspatroon kan aan brengen wat die samenleving be treft om tot meer milieu-bewustwor ding te komen. De wijkraad kan onmogelijk met allerlei regels en voorschriften ten aanzien van de vervuiling en over last, verbetering brengen in het ge dragspatroon van de Soesterbergers. Men hoopt dan ook, dat met deze oproep om zelf meer milieubewust te worden, er een gunstige tijd aan breekt en er werkelijk een mooie woon- en leefgemeenschap zal ont staan, w?,,v,n elke Soesterberger trots kan zijn! GeneraalWinkelmanstraat 62 Soesterberg. Telefoon 03463 1223 - 1458 OOK VOOR CREMATIE. Tevens algehele verzorging door geheel het land. (Geen klassesysteem.) ZONNEGLOREN, telefoon 19144. dagelijks 13.15-14.00 uur en 19.00-19.45. uur. 2e klasse A: dagelijks 13.15-14.30 uur en 19.00-20.30 uur. 2e klasse B: dagelijks 13.15-14.00 uur en 19.00-20.15 uur. Ie klasse: 13.15-14.45 uur en 19.00-20.30 uur. Kraamafdeling: als boven. Ie klasse echter 's morgens van 10.00- 11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur. 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN telefoon (02154) 7141 - 5831. Alle klassen: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.15 u. Kraamafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.15 u. Kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.00 u. ST. ELISABETH, AMERSFOORT telefoon (033) 22444. 3e klasse: dagelijks 14.00-14.30 en 19.00-19.45 u. Klasse afd.: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.30 en 19.00-20.00 uur. Kraamafdeling: dagelijks 14.00-14.30 en 19.15-20.15 u. Kinderafdeling: dagelijks 14.15-14.30 en 18.30-19.00 u. DE LICHTENBERG, AMERSFOORT telefoon (033) 18341. 3e klasse: dagelijks 13.45-14.15 en 18.30-19.15 u. 2e klasse: dagelijks 13.45-14.30 en 18.30-19.30 u. Ie klasse: 11.15-12.00 uur, 13.45-14.30 uur en 18.30-19.30 uur. Kraamafdeling: dagelijks resp. als 3e klasse en klasse afd. Psychiatrie: dagelijks 18.45-19.15 uur en woensdag, donderdag, zaterdag en zondag 13.45-14.15 uur. Hartbewaking: dagelijks 11.30-12.00 uur en 19.00- 19.30 uur. Akai GX 4400 D Hi-Fi Stereo tape-deck 3 koppen GX, met levenslange garantie, multiplay, sound on sound' etc. Cat. ƒ1098,- nu 798,- DEGOUDENSNAAR •apo '19 IJOU 'IQ iuape 'SS -fg -gg ioueit -gg :e[as 'is io[so 'os idiji -g^ Ji93{ua -z\ iSujj -ifr fSd 'Of' ieui 62 iaeiu ^e ia)Sua -^g !e3 -gg ioipj gg Juiajpe *08 iet '68 iss 88 iJS 'iz loz -gg lifueap gg isooj -gg aM.ru 'og !;aj{id *81 iyep 7,1 iapai gx iuCiuoif Êi is;nui 'oi iaaj '6 iope "8 iurpia 9 ije^s -g iiueun *g iaeu z iSeis -x 1W0LLH3A ■uat» '99 JB^oe -g9 '.uejo '.opa '89 IOI '89 ipoo<l '09 ide 63 ied '83 !aaus -93 iiaSasi -gg i^ts "is i^rua -6f !jaS '8Ê f;uiuS -gf. iéptue iatSaj xf idoui 68 iuaSau -ge ipueps pg '.sbj. -gg lauoqa X8 ipojs '88 iSoMftz '92 ïï[oj fZ iinu '88 iaueux X8 tiejoui '61 '-leid 81 ipi "91 iet -St i^JB -gx inaa -gx luiei 'XX iuuep iuosse fjfjus "X TV VLNOZIHOH HORIZONTAAL 1. teken v. verdriet; 4. plaats in Drente; 7. inwendig orgaan; 11. jong dier; 12. mannelijk dier; 13. rijstbran dewijn; 15. dierengeluid; 16. hetzelfde (afk.); 18. jongensnaam; 19. soort kers; 21. meisjesnaam; 23. niets; 24. kle dingstuk; 26. afslaande weg; 28. meu bel; 31. rivier in Frankrijk; 32. soort; 34. houding; 35. telwoord; 39. grap; 41. spelleiding; 44. meisjesnaam; 49 kleine steentjes; 48. meisjesnaam; 49. gemeenschappelijke grond; 51. sier lijke knoop; 53. wiskundige figuur; 56 inkerving; 58. fami'e59. water stand (afk.); 60. mp'aa'- 62. plezier; 63. plaats in Gelde-'an-r": 64. p'aats in N.-Afrika; 65. lichaamsslagader; 66. voedsel. VERTICAAL 1. klap; 2. dwaas; 3. Moh. geestelijke; 5. dierenverblijf; 6. rustplaats: 8. jongensnaam; 9. herkauwer; 10. hoofd deksel; 14. knaagdier; 15. dunne; 17. werppijltje; 18. grondpaaltje; 20. on bewerkte; 22. bloem; 25. vloeistof om te drinken; 26. op deze wijze; 27. ge wicht (afk.); 28. stoomschip (afk.); 29. Frans lidwoord; 30. gevat; 33. kran tenjongen; 36. bevel; 37. nauwte; 38. inwendig orgaan; 39. familielid; 40. godsdienst (afk.); 41. vingersieraad; 42. deel v. h. been; 43. gouden tientje (afk.); 45. tocht; 47. smalle strook; 50. Europese hoofdstad; 51. muziekteken; 52. vaartuig; 53. zijde; 54. ovenkrab ber; 55. paradijs; 57. gevangenis; 61. lofdicht. De oplossing van deze puzzel vindt u elders in dit blad. Tweemaal achtereen is er ingebroken in het huis van de familie v. d. H. aan de Vredehofstraat De eerste maal werd de inbreker bijna overlopen door een controlerende marechaussee. Pe man wist echter te ontkomen. Toen de tweede inbraak ontdekt werd, was de eerder klaar gezette buit meegenomen. De familie v. d. H. is met vacantie en op verzoek hield de marechaussee een oogje in het zeil. Bij een controle bleek 't keukenraam open te staan en even later zag de marechaussee de man in de bosjes verdwijnen. Met de Soester politie werd de zaak nagezien en toen bleken binnen enige tassen met zilverwerk gereed te staan. Die tassen werden meegenomen nadat de inbreker zich opnieuw, nu via een serredeur toegang tot de woning had verschaft. Uit een geldkistje, staande in een bureau op het kantoor van de heer J. M. aan de Braamweg, werd een bedrag van circa 1000 gulden weg genomen. M. deed aangifte bij de politie. Kenwood KR 2300 Hi-Fi Stereo tuner versterker 2 x 15 Watt. Cat ƒ910,- nu slechts ƒ650,- 83 T TENTOONSTELLINGEN Museum Flehite: Westsingel, Amers foort. „Handvaardigheidverleden tijd?". Open di. t.m. za. 10-12 uur en 14-17 uur en zo. 14-17 uur. La Cave du Soleil, Muurhuizen 101, Amersfoort., Sieraden laten ontwerpen en uitvoe ren door Loek Lafeber. Open di. t.m. vr. 10-17 uur. Woensdagmiddag ge sloten. Galerie Valk, Valkestraat 31» A'foort. Tot en met 9 april; „Gerrit Kip" - nachtindrukken en landschappen, en Erik van Evert - schilderijen en teke ningen. Open: di. t.m. vr. 13.30-17 urn en za. 11-18 uur. TELEFOON 12400 „Zonnehof", Zonnehof 8, Amersfoort. Tot en mét 20 april: „Boekenhof". Open: ma. t.m. za. 10-17 uur en zo. 14-17 uur, Ploeghuis, Muurhuizen 157, A'foort. 4,5 en 6 april: Loek Lafeber - email- les. Open: vr. 19-22 uur, za. 11-17 uur en zo. 14-17 uur. Kapelhuis: Krankeledenstr., Amers foort Tot en met 8 april: Yvorrne Kracht - zeefdrukken en tekeningen, Gerard Höweler - stenen en Maria van Kes- teren - gedraaide houten vormen. Open: di. t.m. vr. 13-18 uur en za. 10-18 uur. Amro Bank: Leusderweg 125, Amers foort. Expositie van Dick Bruna - affiches, boekomslagen en illustraties. MUZIEK enz. The Scaffold: Achter de Arnhemse Poortwal, Amersfoort. 4 april om 20 uur: Tony Sherman, gastoptreden. Fonteinkerk: Robert Kochstr., Amers foort. 5 april om 20.15 uur: Konsert door: „Celler Gospel Group 70" en het groot Evangelisatiekoor Amersfoort, dirigent: Bert Gebben. Sporthal „Koppel": Boogschutterplein, Amersfoort. 4 april om 20 uur: Promenade con cert, kaarten vanaf 19.30 uur aan de DIVERSEN: Restaurant Amershof: Snouckaertlaan, Amersfoort. Iedere donderdag om 20 uur: Vereni ging'voor alleenstaanden. Kon. Ned. Natuurhistorische Vereni ging Zo. 6 april: Excursie naar het Na tuurreservaat Deelerwoud op de Ve- luwe, o.l.v. de heer J. de Wilde. Ver trek per auto om 9 uur vanaf hotel Monopol e. Opgave: de hr. Schweerds, telefoon 10338. Markthal: Breestraat, Amersfoort. 9 april om 14 uur: Toneelgroep Ned. Jeugdtoneel met „De avonturen van Pinokikio". Kaarten vanaf 13.00 uur aan de kassa. BAARN Kasteel Groeneveld, Amsterdamse straatweg. Za. 5 april om 20.15 uur: Pianocon cert door Fania Chapiro, werken o.a. van Mendelssohn, Schumann en Cho- pin. Georganiseerd door de Stichting „De Baarnse Muziekkring". RAM - 21 maart-20 april Rommelige week, met enkele tegen- slagen* die u niet helemaal lékker zitten. U had er niet op gerekend, maar aan de andere kant: u had de bui kunnen zien aankomen! Uw nei ging, om de dingen door te drukken, of er langsheen te leven, speelt u wel meer parten. Dat weet uzelf het beste. En ook, dat u niet gauw voor één gat gevangen bent. Eind van de week prettig nieuws en een paar leuke ontmoetingen. STIER - 21 apriI-20 mei Drukke week met kans op vergade ringen. U heeft goede ideeën in uw hoofd en krijgt de kans, enkele ervan te verwezenlijken. Op gevoelsgebied zit de zaak nog in de knoop. Hoewel de tijd ervoor gunstig is, aarzelt u met het nemen van de juiste beslis singen. Probeer eens, in hoeverre u sentimentaliteit verslijt voor oprecht gevoel. Trouw en toewijding zijn nog altijd meer waard, dan een tijdelijke bevlieging. Zeker, als dde ten koste van anderen gaat! TWEELINGEN - 21 mei-20 juni In de afgelopen periode heeft u uw aarzelingen overwonnen en een be sluit genomen, waarover u tevreden kunt zijn. Deze week ziet u kans, een vervelende kwestie op te lossen, door met tact en geduld aan te geven, waar de schoen wringt. U heeft een gezellige ontmoeting en u hoort fei ten, die uw kijk op sommige dingen helemaal omgooien. Laat u bij een zakelijke aangelegenheid niet onder steboven praten; uw instinct geeft u de beste waarborgen. Oppassen met zwaar voedsel, blijf bij uw dieët. KREEFT - 21 juni-20 juli Over het algemeen een prettige week. Er zit een voordeeltje in, als u goed oplet en u krijgt gezellige berichten. In uw gezin wellicht enige deining, maar u houdt voet bij stuk en de kruitdamp trekt vlug op. Tenslotte is uw oordeel nog altijd iets, dat op hoge prijs wordt gesteld. Midden van de week kans op een onverwacht bezoek, dat u veel genoegen doet. Berg uw spullen goed op, u kunt wat verliezen. VOOR DE WEEK VAN 3 TOT EN MET 10 APRIL 1975 LEEUW - 21 juli-20 augustus Kalm aan Leeuwen! De agenda loopt alweer zo vol en u denkt, dat er tel kens nog wel wat bij kan! Hard wer ken is plezierig, maar het eindje kan de last dragen, want u kent daar geen maat in! Dat geeft hoofdpijn en stijve nekspieren, zeggen de ster ren. Probeer eens, wat af te schuiven. Voor de rest: een prettige week met een succesje, dat u veel genoegen doet. U had het bovendien verdiend! MAAGD - 21 augustus-20 september Prettige week, waarin u kans ziet, uw hobby uit te leven en dat niet zonder vergoeding ook nog! In uw werk gaat alles wel lekker: u kunt het goed aan, want het ligt u beter, dan wat u in een vorige periode deed. Op gevoelsgebied blijft nog enige verwarring heersen. Bent u niet te kritisch? Bovendien, wie kritisch is, moet dat allereerst ten opzichte van zichzelf zijn. Niet te laat opblijven en goed slapen. WEEGSCHAAL - 21 sept.-20 oktober Kalme week, waarin de mensen u meevallen. En vermoedelijk valt u de mensen mee, omdat u wat spanning van u af heeft gegooid. Een tijdje van diep nadenken heeft u de ogen geopend voor feiten, waaraan u tot dan toe voorbij was gegaan. Geef bij een bepaalde kwestie nu eens niet toe aan uw stemming, maar los die op met wat mildheid en humor. Vooral niet met woorden trachten te winnen! SCHORPIOEN - 21 okt.-20 november Uw artistieke neigingen krijgen deze week een goede kans en u slaagt er ook in, aardige resultaten te bereiken. Dat doet veel plezier, want u stond al een poos op een laag pitje en de ideeën wilden niet komen. Geen won der, want u had en heeft nogal wat te verwerken. Maar nu komt er weer schot in veel dingen en u krijgt weer zin in uw werk en uw hobbies. Rea geer uw spanningen niet af met ma teloos roken en drinken. Daar toont u de laatste tijd neiging toe. Praat dan liever met een goede relatie. BOOGSCHUTTER - 21 nov.-20 dec. Deze week raken sommige van uw plannen in de war. Het gaat niet allemaal in de volgorde, die u zich had voorgesteld. Druk dan niets door, maar pas een soepele tactiek toe. U heeft aardige kansen, maar moet dan zien, goede maatjes te blijven met hen, die u kunnen coachen. U heeft een idee, waar u niet helemaal zeker van bent. Praat dat eens door met een vakman. Ook op gevoelsgebied enige verwarring ten gevolge van een misverstand. Heeft u zich soms te scherp uitgedrukt? STEENBOK - 21 december-20 januari Over het algemeen een kalme week. U heeft het druk met van alles, maar u kunt het goed aan. In uw naaste omgeving kunt u veel goeds doen, door wat aandacht te schenken. U gaat soms zo in de dingen op, dat u niet merkt, wat om u heen gebeurt. U heeft nu echter kans, een verve lende zaak heeldeels recht te trekken, omdat uw advies altijd weloverwogen en dus welkom is. Prettige brief met veel nieuws op komst. WATERMAN - 21 januari-20 februari Deze week heeft u weer eens nijging, warm te lopen voor een goede zaak, maar met zoveel hevigheid, dat u brokken kunt maken. Ga er eerst eens even bij zitten, bedenk, met wel ke mensen u allemaal te maken heeft, en ga dan diplomtiek te werk. U zult zien: dan lukt er veel, ook al was u pessimistisch gestemd! U toont gro te vriendschap aan een van uw re laties, die klem zit en doet daar veel goeds aan. VISSEN - 21 februari-20 maart Een nogal bewogen week. met veel nieuwe indrukken en andere mede werkers. U rolt er echter nogal rustig doorheen, want u windt zich niet gauw op! Kans op een reis of een verplaatsing. Mogelijk een verhui zing? Op gevoelsgebied kunt u in deze periode wel iets bereiken, maar dan moet u zich niet zo schuil hou den! Tenminste als uw bedoelingen ernstig zijn. U maakt de indruk van lauw te wezen. Dat heeft u al eens meer parten gespeeld.

Soester Courant | 1975 | | pagina 7