spomnieuws Demonstratie 32 „Vijfde" van Soest kampioen SPORTEN MAGNIFIEKE VLITEX SIERPLEISTER Nieuwe korfbalclub „Eemvogels'' reeds 18 leden Uitslag SEC-klaverjassen SPORTHU1S I. D. VAN VUGT Knipperlicht weggenomen Programma Sporthal Beukendal Programma Sportzaal „De Buut' Tiende nationale politie schaaktoernooi weer door Steyn gewonnen SW organiseert op Hemelvaartsdag 21ste Nationale volleybaltoernooi Olympianen wandelden weer en wonnen eerste prijzen Dames SW/Stam2 brachten het tot kwartfinales in bekerwedstrijd Tweede herenteara bleef steken bij draw Frans Bosman B.V, Wedvlucht Op zaterdag 26 april van 13.30-15.30 uur demonstreren wij de en de unieke opbrenggereedschappen. ■^j Doe-Het-Zelf Markt en Keukencentrum Winst voor Red Stars heren in laatste competitieduel Olympia Parade dames bekeren verder Jeugdig damesteam wint beker in Loosdrecht Frans Bosman B.V. Soester Courant van donderdag 24 april 1075 De oproep enkele weken geleden zich aan te melden als lid van een nieuw op te richten korfbalclub heeft succes gehad. Er hebben zich inmiddels reeds 18 leden aangemeld. De initiatiefnemers, Ingeborg Barendrecht, Margriet Huiser en Marijke Kooi hebben in nauwe samenwerking met Herman Meiners en een enthousiaste vader, reeds een naam bedacht voor deze nieuwe loot aan de Soester sportstam: „Eemvogels", De vier vormen het voorlopige be stuur dat voor 16 mei itv het restau rant van de sporthal Beukendal een oprichtingsvergadering heeft uitge schreven. Dan zullen statuten en huis houdelijk reglement aan de orde ko men en de hoogte van de contributie vastgesteld worden. Men denkt voor lopig aan circa acht of negen gulden per maand. Contacten zijn er geweest met de sportstichting over een speelterrein, waarbij uiteraard in eerste instantie gedacht is aan het oude veld van de vorig jaar opgeheven korfbalvereni ging De Meteoren. Voor de hum- zal jaarlijks een bedrag van ruim 830 gulden op tafel moesten komen en al leen met het oog daarop wordt met bijzondere belangstelling uitgekeken naar nieuwe aanmeldingen van korf balenthousiastelingen. „Graag enthou siaste leden; geen fanatiekelingen, want dan gaat dikwijls de sfeer ver loren" zeggen Ingeborg Barendrecht eri Herman Meiners, Wel wil men in september met zeker één senioren twaalftal competitie gaan spelen daar voor is contact gelegd met de Bond. Van die kant werd alle medewerking toegezegd, zij het dat de financiële steun aan de lage kant is gebleven. Kontakt is er ook geweest met een oud-bestuurslid van De Meteoren en ook van die kant kreeg men een po sitieve reactie. Een groot gedeelte van de 18 leden van diit moment is trou wens afkomstig van de opgeheven korfbalvereniging. Die ging ten gron de wegens gebrek aan belangstelling en voornamelijk door gebrek aan ka derleden. „Eemvogels" wil beslist geen opvol ger van „De Meteoren" zijn, maar ge heel eigen wegen bewandelen om de korfbalsport weer populair te makeh in Soest. Van de vier leden van het voorlopig bestuur heeft alleen Her man Meiners korfbalervaring. Hij was lid van De Meteoren en later van To- vers uit Zeist, maar stopte uiteinde lijk omdat de sfeer in die verenigin gen niet naar zijn zin was. Hij is een voorstander van serieus korfballen zonder fanatisme. De training zal ze ker niet verwaarloosd worden (daar wordt zo spoedig mogelijk mee be gonnen), maar aansluitend hoort daar zijns inziens enige gezelligheid bij. Voorlopig wordt alleen gestart met senioren; later zullen ook junioren aangemeld kunnen worden. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij Margriet Huizer, Hellingweg 26 en bij Ingeborg Barendrecht, Colenso 74. Korfbal in Soest straks weer mogelijk? Vrijdagavond 18 april werd de laatste wedstrijd in het seizoen 1974/75 ge houden. Winnaars werden: 1. W. Kraay 34618 p. 2. T. Groenestein 34217 p. 3. J. Hoefman 33449 p. De heer Kraay won hierdoor voor de tweede maal achter elkaar de wissel beker, die beschikbaar werd gesteld door 't Vishoekje. De prijzen voor het kaarten op deze avond gingen naar: 1. B. de Rooy 5307 p. 2. Mevr. Tueniter 5063 p. 3. J. Poot 5010 p. 4. W. Kraay 4944 p. 5. W. de Bruin 4795 p. 6. Mevr. van Breukelen- van Zoghei 4719 p. 7. Ries Hoed 4708 p. 8. T. Groenestein 4625 p. 9. H. Seezink 4601 p. 10. H. Kamphorst 4588 p. NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Onbekenden namen epn knipperlicht met hekwerk weg. dat aan de Ko ningsweg bij een wegafzetting ge plaatst was. Ze zorgden voor een ge vaarlijke situatie. DONDERDAG 24 APRIL Kompetitiewedstryden Nevobo. 10.15 uur: BG SV 2-SVV 4 (D); Olympia 8-Olympia 6 (D); BG SV 2-SW 5 (H); Olympia 7-Olympia 4 (H). 20.00 uur: SVV 2-AMVJ/GVC 2 (D); SW 3-WA 2 (H). 21.15 uur: SW 6-Olympia 4 (D); WH 1-SVV 2 (H). 20.00 uur: DEIVU-Foxboro 1 (D); Olympia 6-SW 4 (H). 20.45 uur: Voleem-WH 1 (D); BG SV 3-Olympia 5 (H). 21.30 uur: Limvio 2-SVV 5 (D). ZATERDAG 26 APRIL 1-1.00-19.00 uur A.G.A.V.S. turnen. ZATERDAF 26 APRIL Kompetitie wedstrijd en Nevobo. 16.30 uur: SW 1-Alterno (Dames). 18.30 uur: SVV 1-OMVJ/GVC (Heren). Het tiende door de Soester Politie Sport Vereniging georganiseerde nationale schaaktoernooi is evenals alle voorgaande toernooien door de heer K. Steyn uit Veisen gewonnen. Daardoor kreeg hü ook de derde wissel beker definitief in zijn bezit. De prijs werd hem overhandigd door oud-hoofdinspecteur H. Scholtmejjer. Het bijzonder goed georganiseerde toernooi verliep vlot. Er waren 97 deelnemers, waarvan de heren Galet uit Huizen, v. d. Haak uit Haarlem, I mm inga uit Arnhem, v. d. Linden uit Rotterdam, Steyn uit Veisen, Stoutjesdijk uit Rotterdam en Schip pers uit Zeist voor de tiende keer in Soest acte de presence gaven. Zij kre gen uit handen van SPSV's voorzitter de heer W. van de Brink een vier- kleurenbalpoint als aandenken. De heer v. d. Brink dankte aan het slot van de geslaagde dag alle medewer kers, waarna de heer Scholtmeijer de prijzen uitreikte. De resultaten waren als volgt: Invitatiegroep: 1. K. Steyn, Veisen 5 ptn.; 2. J. Bührs, Amsterdam 3 ptn. Hoofdklasse groep B: 1. D. v. d. Veen, Schiedam 3'/t ptn.; 2. A. Wensvoort, Den Haag 3'/i ptn. Hoofdklasse groep C: 1. A. de Jong, Leeuwarden 4 ptn*; 2. D. Pasterkamp, Amsterdam 4 ptn. Eerste klasse groep D: 1. J. Gerritse, Alkmaar 3Va ptn.; 2. J. Hollander, Hilversum 3 ptn. Groep E: 1. B. Boorsma, Rotterdam 4 ptn.; 2. C. de Boer, Rotterdam 3 ptn. Groep F: 1. H. Plutchouw, Arnhem 3 ptn.; 2. H. Masse, Rotterdam 3 ptn. (na loting). Groep G: 1. D. v. d. Bovenkamp, Hil versum 3 ptn.; 2. J. Galet, Huizen 3 ptn. 2e klasse groep H: 1. G v. d. Broek. Alkmaar 5 ptn.; 2 J. Bijman, Vught 4 ptn. Groep K: 1. F. Boersma. Den Haag 5 ptn.; 2 W. Kamphuis, Hengelo 3'/j ptn. Groep L: 1. C. de Rijp, Arnhem 4 ptn.; 2. J. Schoolderman, Leeuwar den, 4 ptn. Groep M: 1. H. Veldhuizen, Rijkspol. Overijssel 5 ptn; 2. K. Goor. Zeist 4 ptn. Groep O: 1. A. Bouman, Rotterdam 4 ptn.; 2. F. Slootman, Naarden 4 ptn. Groep N: 1. J. Hoogendoorn, Alkmaar. 4 ptn.; 2. W. Noordij, "Zaanstad 2Va ptn. Groep P: 1. H. v. d. Linden, Rotter dam 4 ptn.; 2. T. Lagerweij, Veisen 4 ptn. Groep R: 1. O. Kok, Katwijk 4 ptn.; 2. G. Schippers, Zeist 3 ptn. Groep S: 1. D. de Vries, Den Haag 4 ptn.; 2. J. Nagel, Den Haag 3'/2 ptn. Groep T. l. H. Huurman, Den Haag 4 ptn.; 2. H. Munting, Zaanstad 3 ptn. De beide Soester deelnemers, de he ren Van Straten en Van 't Veer, ein digden in hun groep respectievelijk als 3e en 4e. Voor de 21ste maal organiseert de Soester Volleybal Vereniging dit jaar op Hemelvaartsdag een Nationaal Volleybaltoernooi, waaraan weer vele teams uit alle delen van het land zullen meedoen. In de Ere-poules zullen dit jaar zeer gerenommeerde verenigingen als Delta-Lloyd-AMVJ, SOS/DPC, Vios, Molenwiek, Wilhelmina uit Zutphen, DOS uit Den Haag meedoen. Teams die meedoen aan de 1ste en 2e divisie vah de NEVOBO-kompetitie zullen daarom om de SVV wisselbeker gaan spelen. In totaal zullen 70 teams om de pryzen gaan stryden, afkomstig van in totaal 19 verschillende verenigingen. Verenigingen die voor het eerst op het SW-toernooi komen zijn o.m. DOS Schoonhoven, Delta Lloyd/ AMVJ, HTS uit Alkmaar, V en S uit Bussum en Impala uit Leusden. Uit de naaste omgeving doen mee Olym pia uit Soes, BG SV uit Baaro Vios en Spirit uit Amersfoort. Ook dit jaar zullen de wedstrijden weer gehouden worden op de hockey velden van de Mixed Hookeyolub aan de Schrikslaan te Soest. In totaal zullen er 36 volleybalvelden zijn uit gelegd op de grasvelden. De muziek en wedstrijdaankondigin gen zullen ook dit jaar weer worden verzorgd door Hoky Poky Drie-Iin diskotheek onder leiding van Johanv. Hal, die het dit jaar voor de derde achtereenvolgende maal zal doen. De wedstrijdleiding, bestaande uit de heren A. Bosboom, A. Grift, J. Lijke- dijk, R. Stalenhoef en H. Stam, heb ben kosten nog moeite bespaard om dit toernooi weer tot een groots evenement te maken. Zij hebben zich niets aangetrokken van de weergoden, die de laatste twee jaar niet goed zind waren. Daar het echter onmoge lijk is zo'n evenement in een sporthal te organiseren, blijven ze toch weer afhankelijk van het weer. Ook voor de mini-volleybal is weer een plaats ingeruimd op dit Hemel- vaartstoernooi. 22 teams van de ver enigingen Spirit uit Amersfoort en Olympia en SW uit Soest zullen gaan strijden om een beker. Elk team bevat 3 spelers in de leeftijdskatego- rie van 8-10 en 10-12 jaar. De teams zijn ondergebracht in 3 jongens- en 3 meisjespoules. SVV zelf is vertegenwoordigd met 22 teams. Ook het eerste damesteam, dat zulke goede prestaties levert in de 2e divisie, zal meespelen. Zij komen uit in de Ere-klasse. Zaterdag hebben de drie groepen van de christelijke wandelsportvereniging Olympia met sukses deelgenomen aan de Wingtocht in Huis ter Hedde. Met deze wandeltocht opende Olympia haar seizoen. Aan de start verschenen 498 deelnemers en er werden parkoersen gelopen over de Leusderhei en door de bossen achter de Johannastichting maar door de onophoudelijke regen waren de paden bijna onbegaanbaar. De 5 en 8 kilometer werden door de jury voor beoordeling samengevoegd. De uitslag was: 1. Prinses Marijke, Geldermalsen, 645 punten; 2. Anita, Rijswijk, 642 punten en 3. Sportvo- gels, Arnhem 633 punten. Op de 5 en 8 -km liepen respectievelijk zes en acht groepen. De 14 Olympia-adspi- ranten met leidster mevr. J. Veldhui zen vielen helaas buiten de prijzen. Beter verging het de 15 junioren met leider de heer L. Vogel. Zij liepen met nog acht groepen 12 km en leg den beslag op de eerste prijs met 677 pnt. Tweede werd Prinses Ma-rijke met 653 pnt. én derde Anita met 641 pnt. Volgens de jury was het allerbeste resultaat voor de 14 senioren ender leiding Van de heer W. van- Steende- laar. Ze kenden de Olympianen 683 punten toe, hetgeen naast de eerste prijs de wisselbeker betekende. De wisselbeker, welke voor de tweede achtereenvolgende maal werd gewon nen, was beschikbaar gesteld door de direktie van de Sterrenberg, een on derdeel van de Stichting. Op deze 18 km won Prinses Ma-rijke met 657 punten de tweede prijs. Derde met 615 punten werd 'Jan van Schaffelaar, Barneveld. Zaterdag vertrekken de drie groepen vanaf de Buntweg naar Amersfoort voor de Oranjetocht om 12.45 uur precies. Het eerste herenteam en tweede damesteam van de volleybalvereniging SVV/ Renault hebben de halve finale van het Nationale Bekertournooi (tenminste tot en met de promotieklassen) in Barneveld niet gehaald. Heren 1 werden reeds in de eerste ronde uitgeschakeld door O .MS. De dames deden het veel beter. Zij versloegen in de eerste wedstrijd ge makkelijk hun zwakke tegenstander WCSV. Ook Wilhelmina bleek niet in staat voldoende tegenstand te bieden aan de aanvalskracht van de Soester dames. In de kwartfinale moesten ze echter aantreden tegen de kampioen van de promotieklasse Shok '68, dat in de vorige bekerwedstrijd zelfs le en 2e divisieploegen heeft verslagen. De Soester dames wisten door hun tome loze inzet en taktisch spel, gesteurfd door talrijke supporters, de le set zelfs met 15-9 te winnen. Ook in de 2e set zag het er gunstig uit voor SW 2. Shok toonde echter op vak kundige wijze haar kunnen en trok deze set naar zich toe met 8-15. Ook in de 3e set maakte S.V.V. met aanval en taktische ballen veel punten, maar net niet genoeg om Shok van een overigens verdiende overwinning af te houden. Ook in de kompetitie zijn afgelopen week nog diverse wedstrijden ge speeld. S.V.V. 2 heren speelde de eerste twee sets tegen Olympia 3 bijzonder goed volleybal. Via attent blokkeren en verrassende aanvallen eindigde deze sets met resp. 15-4 en 15-13 in het voordeel van S.V.V. 2. In de 3e set liet S.V.V. 2 een 13-9 voorsprong glippen en verloor met 14-16. De 4e set bood een éénzijdig spelbeeld. Olympia won deze set met 6-15. S.V.V.V. 3 heren verraste vriend en vijand door de le set te grijpen van het hooggeplaatste Woudenberg. De betere en hardere aanval van de Wou- denbergse ploeg liet echter niet met zich spotten en het Soester team ver- lóor de resterende sets. alhoewel een gelijkspel wel realiseerbaar was. S.V.V. 5 dames stelde teleur door van het zwakke Devu met 1-2 te verlie zen. Slechts de le set eindigde met 15-10 in het voordeel van S.V.V. 5. De overige sets moesten ze met mi nimaal verschil (14-16. 13-15) aan Devu laten. Wedstrtjdprogramma deze week: Dames S.V.V. 1 krijgen a.s. zaterdag Alterno uit Apeldoorn op bezoek. De laatste wedstrijd eindigde in een 2-3 overwinning voor S.V. Het tweede damesteam moet in Beu kendal aantreden tegen A.M.V.J.- G.V.C. 2. Ook heren 1 spelen tegen het eerste team van AJVI.V.J.-G.V.C, ELECTROTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en krachtinstallaties Elekt'ische fornuizen, boilers e d. via de P.U.E.M. Birkstraat 48 - Telefoon 13367-18978 De vereniging „De Vriendschap" nam deel aan een wedvlucht vanaf Roo sendaal. Afstand 91 kilometer. De duiven werden gelost om 8.30 uur met zuidoosten wind. In concours wa ren 596 duiven. Aankomst eerste duif 9.41.23 uur. Aankomst laatste prijs- duif 10.06.41 uur. Uuitslag: Altenaar Reijerse 1 -18 - 19 - 20 - 23. Mevr. TaaLman 2. A. Snij ders 3. K. Philippens 4. J. Koster 5 - 7 - 10 - 14 - 35 - 36. C. Vaessen 6 - 11 - 12 - 30 - 32. G. Lijnsvelt 8. D. de Zoete 9 -38. J. Kamerbeek 13 - 31 - 39 - 43 - 48. Sukel-van Klooster 15 - 24 - 34. J. den Blanken 16. Foe- kens-Diepgrond 17 - 47. B. Schimmel 21 - 25 - 28. H. v. d. Broek 22. W. Veenendaal 26 - 45. M. Uhl 27. A. Stolker 29 - 49. B. Oprins en zoon 33. W. Roest 37. H. van Dijken 40 - 46. A. Grift 41. H. Rauch 42 - 50. Huur- deman 44. Wij zullen U gaarne in onze zaak ontvangen om U, geheel vrijblijvend, te laten zien hoe Uzelf, met wei nig moeite, zo'n prachtige sierpleisterwand in Uw woning kimt aanbrengen. Tot ziens bij VELDWEG 4 - TELEFOON 02155-14878 Na 18.00 uur 02155-17351 Een onverwachte maar zeer verdiende overwinning was de wedstryd van het Soester herenteam uit in Leiden tegen Luba. Onverwacht, omdat toch twee basisspelers van het herenteam geblesseerd moesten toezien hoe het eerste het er af zou brengen. Voor hen waren twee jeugdspelers meegegaan, Riël Voet en Hans de Rond. Onder aanvoering van de zeer goed spelende Rinus Valk startte de Soes ter heren echter voortreffelijk en het zag er geenszins uit dat het team weggespeeld zou worden. Toen Red Stars heren dan ook bemerkte dat zij zelfs de overwinning konden be halen, werden de bakens verzet. De rust ging in met 32 - 32, zodat de tweede helft voldoende perspektief gaf voor een eventuele overwinning. Het snelle Red Stars team heeft dui delijk geprofiteerd van een steeds ge ïrriteerd wordend Luba en kon zo doende met een verdiende 73 - 67 overwinning bijzonder tevreden huis- waards keren. Het herenteam heeft hierdoor een goede achtse plaats weten te veroveren en zal stellig trachten in het komende seizoen wat hogere ogen te gaan gooien. Afgelopen zondag werd in het Bra bantse Boxtel deelgenomen aan de Nederlandse distriktkampioenschap- pen. Voor Red Stars deden hier mee de meisjes-junioren in zijn geheel en vier jongens-adspiranten samen met vier sterke adspiranten van Dunckers. De meisjes-junioren heb ben moeten ervaren dat andere dis tri kten toch nog wel wat sterker zijn en hierdoor hebben zij genoegen moeten nemen met de vierde en laatste plaats. Bij de jongens adspiranten konden de toeschouwers genieten van alle maal leuke snelle wedstrijden, waar bij het verschil bijzonder gering was. De jongens van Red Stars en Dun ckers, uitkomend onder de naam dis- trikt Utrecht hebben drie wedstrij den gespeeld. Twee daarvan' ver loren zij in de allerlaatste seconde met slechts twee punten en het derde duel werd een duidelijke overwin ning met elf punten verschil. Een zeer leerzaam toernooi, waarbij de Soester jongens uitstekend mee kon den draaien. Komende zaterdag weer volop drukte in Red Stras-kringen. De meisjes- junioren gaan zaterdag naar Am sterdam waar zij zullen gaart* deel nemen aan de Nederlandse jeugd kampioenschappen. Een zware op gave voor de meisjes. Naar Spakenburg vertrekken twee Red Starteams, zowel een meis.ies- als een jongensteam, om deel te gaan nemen aan de distrikskampioenschap- pen van Utrecht voor de mini-bas ketballers. Tot slot gaat het adspiranten a-team naar Hilversum, waar zij deel nemen aan een toernooi van BC Hilversum. Het tweede damesteam van de volleybalvereniging Olympia Parade is op de districts bekerwedstrijden doorgedrongen tot de halve finale. Ondanks, het feit dat het team, dat op de tweede plaats staat- in de districtsklasse, niet compleet was zyn zy er in geslaagd zo hoog in dit toernooi te komen. Dat is vooral te danken aan de voortreffelijk spelende invalsters Jenneke van der Wal en Corry Hilhorst. Het tweede herenteam werd in de tweede ronde nogal knullig uitgeschakeld door het Harderwijkse Shok. Een zeer .jeugdig meisjesteam nam deel aan een toernooi van de nog jonge Loosdrechtse vereniging Lovoe. Na een serie goed gespeelde wedstrij den wisten zy in de finalewedstrijd de gastvrouwen met 2 - 1 te verslaan en wonnen daarmee de beker. Algemene ledenvergadering Maandag 28 april houdt Olympia de jaarlijkse algemene ledenvergade ring. Er staan ditmaal enkele zeer belangrijke punten op de agenda. Door het fusieren van twee onder afdelingen van de C.V.L.O. Olympia. gymnastiek en drumband, met twee andere Soester verenigingen, en door dat de wandelafdeling „op eigen be nen" is gaan staan, meent de volley balafdeling de clvo-status te kunnen overnemen. Daartoe is echter een wijziging nodig van het huishoudelijk reglement. Maar er is meer. Het be stuur zal een nogal ingrijpende ver andering ondergaan. Zo zal de hui dige voorzitter Werner Paans zich voor de komende periode niet meer herkiesbaar stellen. De komende al gemene ledenvergadering staat voor de laatste maal onder zijn leiding. Ook zal er gepraat kunnen worden over de nieuwe trainingsindeling en opzet. De vorm waarin vergaderd zal worden zal gelijk zijn aan die welk vorig jaar met veel succes gevolgd werd. In kleine groepen zal onder leiding van een bestuurlid van ge dachten worden gewiseld over één of meerdere beleidspunten. Daarna wordt door iedere groep verslag uitgebracht in de vergadering. Een vorm die vorig jaar veel instemming onder vond. De vergadering zal worden ge houden in het restaurant van de sporthal Beukendal. Het restaurant is maandagavond 28 april alleen toe-* gankelijk voor leden van Olympia. Volleybal deze week Vanavond de voorlaatste wedstrijd in de sporthal waar het de afde lingscompetitie betreft. Het program ma vindt u elders in dit blad. Het eerste damesteam van Olympia Parade speelt zaterdag a.s'. de laatste uitwedstrijd tegen "Chicopee ür Uden. Een goede oefenpartij voor de a.s, promotiewedstrijden, die bij winst recht geven op een plaats in de tweede divisie. Het eerste herenteam is vrij, terwijl de dames en heren van Olympia 2 zaterdagavond om 19.00 uur moeten aantreden tegen SSS in Barneveld. ELECTROTECHNISCH BUREAU Verkoop - Radio - T.V. - Service Dealer van: B én O. Blau'punkt, Philips. Nordménde, Akai; Sony en National Verkoop: Soesterbergséstraat 20a Telefoon 17253 Serviceplaats: Birkstraat 48 Telefoon 13367-18978 Hoewel alle senioren-elftallen van Soest hoog meedraaien, is het maar één team gelukt als hoogste te eindigen. Dit zijn de jongens van C. van Steende- laar, de leider dus, die afgelopen zondag Hoogland met 4-2 versloeg en zo doende de titel in de res. 4e klasse C wisten te bemachtigen. Het begon allemaal 3 jaar geleden toen de technische commissie van het vijfde een 3-jarenplan opstelde met als doel de 3e klasse te bereiken. Verscheidene oudere spelers moesten afvloeien, terwijl jong talent met open armen ontvangen werd. Dit alles heeft nu geleid tot 't jongste succes, zondag in Hoogland. Voor rust speelde Soest zehoudend en wist door H. van Hees en H. J. Schimmel een 2-0 voorsprong op te bouwen. Toen na de thee H. Kok voor 3-0 zorgde leek het bekeken, maar zoals gewoonlijk zorgde het vijfde voor sensatie, die de grote meegekomen supportersschare vele angstige ogen blikken bezorgde. Hoogland kwam namelijk terug tot 2-3 en de span ning kwam tot een hoogtepunt. Ge- Het kampioenselftal Soest 5. rand Kok was de man die Soest red de, want zijn omhaal, 10 minuten voor tijd, betekende 4-2, de overwin ning en het kampioenschap. Nu kon den de spelers van de overgelukkige coach Van Steendel aar, zijn vrouw en de andere supporters de bloemen in ontvangst nemen. Vooral deze sup- portsters, die wekelijks voor mentale steun zorgden. En Jan Wiss hebben een zeer grote bijdrage geleverd aan dit f

Soester Courant | 1975 | | pagina 15