AMfW Nederlandse Credietbank Nederlandse Credietbank Lederwaren Giftshop Wim Hoogenkamp uit Soest Nationaal Junior Kampioen vliegtuigmodelbouwers Nieuw bestuur woning bouwvereniging St. Joseph Brandweer doofde en redde Auto tegen lichtmast, total loss SOESTERBERG „Utile Dulci" bracht boeiende voorstelling SEC wint prop. en rotor-wisselbeker Bloemboeketjes van de week Ontucht met een minderjarige Frans Bosman B.V. Jaarvergadering EHBO Sportevenementen AGAVS gaan niet door Soesterberg's allerlei A Laat Frank Sinatra uwkeuken opknapper Gratis LP's s Boompjes en struiken gestolen Frans Bosman B.V. Rommelmarkt V.V. Soesterberg aan kop om Frits Bartels trofee Alarm-politic uitsluitend telefoon 14444 Ken je wetje Snelheidscontrole Klim naar boven met Beethoven GratisLP's Tassen Riemen Portemonnaies Sleutelhangers Koffers Lederen onderzetters Vrijdag 30 mei Zaterdag 31 mei Zondag 1 juni Manifestatie in het kader van Jaar van de Vrouw Maandag 2 juni Dinsdag 3 juni Woensdag 4 jnni Soester Courant van donderdag 29 mei 1975 Winnaar van de nationale kampioenschappen Vliegtuigschaalmodellen 1975 is geworden de heer N. RansUn uit Haarlem. HU kreeg In de belangrijke cate gorie „Eigen Bouw" met zUn Britse tweedekker het hoogste aantal punten. De heer Ransijn kreeg de beker uitgeloofd door de heer Blauw, die vele jaren landskampioen is geweest en dit jaar in de jury zitting had. BU de „eigen bouw"-junioren ging de eerste prijs naar M. Gerretsen uit Lelystad. Ook in Soest viel een eerste prUs. Wim Hoogenkamp uit de Vale riaanstraat kreeg 13 punten meer dan nummer twee in de categorie „bouw dozen-junioren". De woningbouwvereniging St. Joseph heeft tijdens de laatsgehouden le denvergadering een nieuw besituur gekozen. Naast vier leden van het oude bestuur, zijn nu vijf nieuwe leden benoemd, die de functies ge zamenlijk als volgt hebben verdeeld: voorzitter, H. Snel, Kampweg 28, Soesterberg; vice voorzitter de heer P. Salentijn; lè secretaresse, me vrouw C. W. J. vam Tooren-Brasem: 2e secretaris, de heer B. E. Onwezen; penningmeester de heer B. J. Tol boom; leden mevrouw E. M. Berg- huis-Bijnsdorp; mevrouw J. M. T. Vette en de heren J. Kaats en W. H. J. B. Wagter. Tot commissarissen zijn aangesteld de heren A. C. R. A. Huistede, Joh. Kenemans en L. W. A. Lisman. Het adres van het secretariaat van de woningbouwvereniging blijft Al- bert Cuyplaan» 100a, doch men kan ook eventuele correspondentie rich ten aan het adres van de secretaresse Choristenpad 100, tel. 17776. Met behulp van één straal heeft de brandweer een contalnerbrand op het kermisterrein aan de Soester Enghweg geblust. Het vuur was ver moedelijk door brandstichting ont staan. De container kreeg aanzien lijke schade; hij werd nagenoeg he lemaal geblakerd. Ook rukte de brandweer uit voor een afvalbrand naar de Nijverheids- weg. Personeel van het bedrijf had het vuur al geblust zodat de brand weer niet in aktie hoefde te komen. Tenslotte bevrijdde de brandweer vier mensen en een hond uit een vastgelopen lift van een flatgebouw aan de Smitsweg. Alleen nog geschikt voor de sloop is de personenauto waarmee de acht tienjarige monteur R. E. R. uit Soest *s nachts om kwart over drie op de Nieuweweg tegen een lichtmast bots te. De bestuurder werd met een zwa re hersenschudding per ambulance naar Zonnegloren gebracht. De po litie sleepte het wrak naar het bu reau. Voor een gering aantal toeschouwers heeft een zestal leden van „Utile Dulci", na een bijzonder intensieve voorbereiding, een boeiende opvoe ring gegeven van het moeilijke- to neelspel „In wankel evenwicht"' van de bekende toneelschrijver Erward Albee in een bijna poëtische verta ling van Ernst Aitena. De medewerkenden aan dit toneel spel moeten onder leiding van re gisseur Wout Baikkenes heel wat tijd besteed hebben aan de onontbeerlijke leesrepetities, want juist de zeggings kracht van de vele volzinnen en het vaak zo maar langs elkaar heen pra ten vormden een interessante uitda ging aan deze amateurs in een pro fessioneel toneelwerk. Het toernooi voor eerste en tweede zaterdagelftallen is gewonnen door SEC, eerste klasser uit Soest, overi- gens slechts met zeven punten uit zes wedstrijden. Soesterberg 1 won slechts eenmaal en wel juist van SEC 1, dat in de poule A een tweede Namens tien Soester bedrijven zijn vandaag bloemlboeketten bezorgd bij de familie J. Boekesteyn, Margriet- laan 9; de familie M. van Ee, Van Beuningenlaan 21; mevrouw D. Han- sen-Zweekhorst, Van Beuningenlaan 12; mevrouw Van Beek, Veldweg 10 en mevrouw Van Rijswijk, Veldweg 11. Aan deze wekelijkse bloemenhulde werken mee: Slagerij Van Asch, Van Weedestraat 66; Wijnhandel Brouwer, Steenhoffstraat 66; Juwelier Colitico, Van Weedestraat 9b; Banketbakkerij Dogterom, Torenstraat 6; Homee Spiekersjop, Steenhoffstraat 66; Bar 't Luykje, Steenhoffstraat 47; Bloe menmagazijn Oranjezon, Torenstraat 13a; Algemene Bank Nederland, Van Weedestraat en Soesterbergsestraat; Pannenkoekenboerderij De Smickel, Lange Brinkweg en de Soester Cou rant, Van Weedestraat 29. Door de politie werd aangehouden de 41-jarige H. R. N. in verband met het plegen van ontucht met een tien jarig meisje. De man heeft bekend. FLECTROTFCHNISCH BUREAU Verkoop - Radio - T.V. - Service Dealer van: B en O, Blaupunkt, Philips, Nordmënple, Akai, Sony en National Verkoop: Soesterbergsestraat 20a Telefoon 17253 Serviceplaatv - Birkstraa.l 48 - Tejefóón13367-vj 8978^ plaats bezette. SEC 2 behaalde in poule B vier punten en werd eerste. JSV, tweede klasser met pijn en moeite, uit Jutfaas won de zaterdag middagtrofee, een beker aangeboden door de Prop. en Rotor werkplaats SPLV van de vliegbasis Soesterberg reeds tweemaal, maar eindigde bij dit derde toernooi op de derde plaats. In restaurant 't Zwaantje heeft voor zitter A. Th. M. Splinter tijdens de algemene ledenvergadering een der tiental Èenheidsdipl oma's uit kunnen reiken aan negen dames en vier he ren, vijf diploma's meer dan bij de vorige tegenheid. De diploma's waren bestemd voor de dames G. van Bameveld, M. A. van den Berg, H. A. K. de Boer, U. Jan sen, M. C. E. Griek, J. Reinen, E. M. Ros, S. A. B. Röst, M. Schreven en de heren C. Bramdes, K. Kranenburg, p. de Vries en H. M. Koren. De vice-voorzitter, de heer Visser, dankte dokter Splinter voor de be kwame en prettige wijze, waarop hij belangeloos de theorielessen in het afgelopen seizoen had gegeven, met onder aanbieding van een bloemstuk- je voor mevrouw Splinter. Dank werd ook gebracht aan de he ren Compeer en Kramer voor prak tijk- en lotuswerk en aan de heer Van Munster voor zijm jeugd EHBO- lessen bij de Stichting Jeugdwerk. Ook hun dames ontvingen een mooi bloemstukje. Geconstateerd werd dat het bezoek van kandidaten en gediplomeerden aan de cursusavonden beter was ge worden, waartoe de prettige sfeer en de gastvrijheid in de Marechaussee kazerne het nodige had bijgedragen. Door de medewerking van de heer A. Mensink op de cursusavonden wan neer de heren Compeer en Kramer verhinderd waren, konden alle lessen normaal doorgang vinden, terwijl ook de heer J. Adema, als trouwe hulp steeds aanwezig was. Het bestuur roept nog enkele vrijwil ligers op voor assistentie bij de Avondvierdaagse van 9 tot en met 12 juni en bij de collecte van 11 tot en met 16 augustus. Aanmelden bij me vrouw Vegers (tel. 2493) of bij de heer Sukkel (tel. 1217); ook jeugd- ehbo-ers met diploma A (en B) kun nen assisteren. Op woensdag 8 oktober begint de nieuwe cursus voor het eenheidsdi ploma, terwijl een week later de cur sus voor gediplomeerden start. In augustus zal huis-aan-huis een spe ciale folder verspreid worden. Het bestuur van A.G.A.V.S. betreurt het ten zeerste, dat de geplande sportevenementen, bestaande uit een grote regionale sport- en speldag en de bomdswandelmars op zaterdag 31 mei, op de laatste kermisdag geen doorgang kunnen vinden. Om organisatorische redenen heeft het rayonbestuur van het KNGV de ze sportevenementen, die gehouden zouden worden in het kader van het negende lustrum van A.G.A.V.S. ge annuleerd. Of deze sportfestiviteiten op een an der tijdstip in dit iubileumjaar door gang zullen vinden was bij het A.G.A.V.S.-bestuur nog ndet bekend. Met 29 matchpunten en een ge middelde van 1,61 heeft Theo de Froe de leiding in poule A van de huiscompetitie van de Biljartvereni ging Soesterberg (B.V.S.), Op de twee de plaats Sj Miohilsen 25 m.p.; 2,47; op de derde plaats: H. Werkhoven 25 m.p.; 1,34. In poule B: 1. Jan Len- Een extra kamer, een nieuw dak of gestroomlijnde keuken? Er rit nu letterlijk muziek in het woningver beteringkrediet van de Nederlandse Credietbank. Want we geven er gratis, zo lang de voorraad strekt, een hart- veroverende lp van Frank Sinatra bij. Of - naar smaak - een schijfje klassiek met Mozart, Beethoven en SchubertOf een verzamelelpee in het popgenrc. Ook bij een persoonlijke lening of minimum inleg van f 25,- op een nieuwe hetzij i bestaande spaar-of ■V klimspaarrekening. Tot.cn met 20 juni aanstaande. Let u op die datum? ik toni wvYjc M-! g V oi 5 Soest, 2 Torenstraat 47. Voor inlichtingen tevens: Afd. Marketing, Antwoordnummer 5857, Amsterdam. De heer L. R. deed aangifte van diefstal uit de tuin bij zijn woning aan de Steenhoffstraat van 15 boompjes en struiken. sink met 26 matchpunten en een al gemeen gemiddelde van l,09ë; 2. Van Eijk 24 m.p.; 1,034; 3. F. Verhaal 20 m.p.; 1,14. In de kerkaula van „Sterrenberg" wordt tot en met zaterdag 31 mei een tentoonstelling gehouden van het creatieve werk van de huisgenoten. Openingstijd 13.30-16.30 uur. Voor de 21e avondvierdaagse van de Ned. Wandelsport Bond in Soes terberg van maandag 9 juni tot en met donderdag 12 juni kan men zich van zaterdag 31 mei tot en met za terdag 7 juni opgeven bij: mevrouw Hagmeijer, Luit. Koppenlaan 22 (in- dividuelen en groepen) of bij de heer Steert, Piesmanstraat 175. De kosten bedragen voor junioren 3,en voor senioren 4, Voor 13- en 14-jarigen bestaat de mogelijkheid om de kleine of de gro te route te kiezen, hetgeen in de geest van „Trim u fit" ook mogelijk is voor 50-jarigen en ouder. Om 9.30 uur beginnen zaterdag 31 mei de modelvliegtuigen-wedstrijden op Leusderhei, georganiseerd door de Stichting Jeugdwerk. Tussen de wed strijden door zijn er demonstraties van radiovliegers. De laatste wed strijd is om 13.30 uur voor gevorder den, waarna om 14,30 uur de prijs uitreiking. ELECTRQTECHNISCH BUREAU Aanleg en onderhoud van licht- en. krachtinstallaties Elektrische fornuizen, boilers e.d. via de P.U.E.M Birkstraat 48 - Telefoon 13367:18978 Voor de rommelmarkt, die op zater dag 7 juni om 10 uur gehouden zal worden door de Stichting Jeugdwerk in de Dubbeldekker en in een tent op het voorterrein, worden vanaf maandag 2 juni oude, maar bruikba re voorwerpen opgehaald. Met 25 medewerkenden wordt maan dag 2 juni, vanaf 18.30 uur, de „rom mel" opgehaald in Soesterberg-noord, in Ons Belang en langs de Amers- foortsestraat. Op dinsdag 3 juni krijgt Soesterberg- centrum een schoonmaakbeurt en op woensdag 4 juni komen de straten ten zuiden van de Buys Ballotlaan aan de beurt. De prijsuitreiking vond zaterdag j.1. plaats in de voor vliegtuigmodelbou wers schitterende omgeving van het Luchtmachtmuseum te Soesterberg. Er waren aanmerkelijk minder in zendingen dan vorig jaar, maar daar stond tegenover dat het kwalitatief veel beter was. De jury onder voorzitterschap van de heer Smits, en waarin ook de Soester-tandarts H. Abbring plaats had genomen, had er bijzonder veel werk mee. Men had de avond tevo ren tot diep in de nacht gewerkt aan het samenstellen van de rap porten. De beoordeling vieü in vier hoofdcategoriën uiteen; algemeen, montage, beschildering en extra's. Onder de „extra's" vielen de inte rieurs van de modellen en een even tuele mechanische werking van on derdelen. Jurylid Van Hest lichtte de jury rapporten toe. Onzorgvuldigheid bij de afwerking, zoals open naden en niet correct schilderwerk, waren van invloed geweest bij de beoordeling. Maar in doorsnee hadden de circa 50 inzenders met hun 150 modellen bijzonder goed werk geleverd. De voorzitter van de afdeling lucht vaartkennis van de KNWL, de heer F. Zandvliet, reikte daarna de prij zen uit. Eigenbouw Senioren: 1. N. Ransijn, Haarlem; 2. J. Broos, Nieuwegein; 3. M. Galjaard, Amstelveen. Eigen Bouw Junioren: 1. M. Gerret sen, Leliestad. Eervolle vermelding: P. Hulsbos. Maarn. Bouwdozen Junioren (plastic): l. W. Hoogenkamp, Soesit (Fockewulf 190); 2. J. Jansen, Alkmaar; 3. J. Leyte, Berkel en Rodenrijs. Eervolle vermeldingen junioren; de gebroeders E„ H. en R. Niemeier uit Haarlem. Bouwdozen Senioren (plastic); 1. A. Buurman, Schagen; 2. J. Zee. Vleu ten; 3. F. van Zelm, Rotterdam. Eervolle vermeldingen senioren: E. J. Brands, Huizen; G. den Daas, Hoe velaken; T. Stolk, Schiedam. Bouwdozen, beste plastic vliegtuig modellen ln Nederlandse kleuren: J. v. d. Kolk, Purmerend. Deze nationale kampioenschappen worden jaarlijks georganiseerd door de KNWL in samenwerking met de International Modell Plastic Society. De 21-jarige militair H. J. P. uit Soest werd op de Soesterbergsestraat aan gehouden. De politie had gecons'.a- teerd dat hij slingerend reed. P. bleek onder invloed te zijn. Beide blaasproeven vielen negatief voor hem uit, zodat de bloedproef volgde. Geduurende ruim drie uren werd op de Middel wijkstraat een snelheids controle gehouden. Er passeerden in totaal 850 voertuigen en daarvan wa ren 50 bestuurders in overtreding. Zij reden harder dan de toegestane 50 km. per uur. De rekening wordt hen nagezonden. Het klimspaarboekje van de Neder landse Credietbank: geld steeds met een maand ter beschikking, en je rente klimt tot liefst 8Een klassiek hoogtepunt, want bij zo'n boekje of gewoon spaarboekje (min. inleg f 25,-) geven we direkt al, zo lang de voorraad strekt, een lp met Mozart, Beethoven en Schubert kado. Net als bij een woningverbeteringkredict of persoonlijke lening. Je mag natuurlijk ook Frank Sinatra nemen. Of Hit Explosion, het betere popwerk dat bij ons gereed ligt. Tot en met 20 juni, dus kom maar gauw kijken. Voor muziek- en geldzaken. dl tonf: HMUjc fd 3^--' Soest, Torenstraat 47. Voor inlichtingen tevens: Afd. Marketing, Antwoordnummer 5857, Amsterdam. In het toernooi van de reserve-elf tallen om de Frits Bartels-trofee lei den na de eerste ronde de v.v. Soes terberg en S.O. Soest met 9 punten, behaald door de 3e en 4e elftallen. Alleen Soesterberg heeft een beter doelsaldo 8-2. tegenover Soest 5-2. In de poule van de 3e elftallen won S.O. Soest met 6 pnt. (3-0); 2. Soes terberg 4 pnt. (5-2)3. Zeist en KWA: 1 pnt. Bij de 4e elftallen werd Soesterberg poulewinnaar met 5 pnt (3-0); 2. KWA 4 pnt. (4-2); 3. Soest 3 pnt. (2-2); 4. Zeist (1-6). Totaal score van beide afdelingen: 1. Soesterberg: 9 pnt (8-2); 2. S.O. Soest: 9 pnt. (5-2); 3. KWA: 5 pilt. (4-5); 4. Zeist: 1 pnt. (2-10). De wedstrijden werden geleid door de scheidsrechters Maat, Prins, Rute rink en Warmerdam. Zondag 1 juni wordt het uoemooi voortgezet, en nog veel meer leuke kado- artikelen. Naast de Oude Kerk TORENSTRAT 5 SOEST TEL. 02155-13478 Tot en met 8 juni kan men dagelijks terecht van 10 tot 18 uur !n de Jaarbeurs te Utrecht om de manifestatie „Emancipade" in het kader van het Jaar van de Vrouw te bezoeken. (Dus ook zater dags en zondags). De Emancipade is verdeeld over de volgende hoofd-onderwerpen: arbeid, school/scholing/vorming, huis-thuis/wonen-woonomgeving, beleid (kerken, vrouwenverenigingen, ontwikkelingssamenwerking en politiek plein/café). De Emancipade wordt verder gevuld met grote en kleine bijeen komsten van allerlei aard. Tevens zjjn de poorten van de Emneipade geopend voor commer ciële attracties zoals, marktkraampjes met etenswaren, doe het zelf-artikelen, demonstraties en bloemschikken. De toegangsprijs is ƒ4,50 voor individuen en ƒ3,voor groepen. Scholieren in groepsverband hebben gratis toegang tot de Eman cipade. Na een ietwat aarzelend begin neemt de belangstelling toe. Voor het bijwonen van de elke dag plaatshebbende voorstellingen hoeft men niets te betalen. Het programma voor komende dagen ziet er als volgt uit: FILMPROGRAMMA 10.30 uur: De jonge konstimenten. Produktie: Schooltelevisie NOS-NOT. Koopgedrag van Jonige Mensen.' Vergelijkend èerot het normale koopgedrag en het koopgedrag onder kritische begeleiding van konsumen ten beschermheiligen. De discussie wordt geleid door de makers van de film Janjens Molenaar en Hans Fortuin. Het gehele project, bestaande uit de film, een boekje voor leraren en een leerlingenkrant is tot stand ge komen door samenwerking van Schooltelevisie, Kon- sumentenfeontakt en Konsumentenbond met steun van Ministerie van Economische Zaken. 14/X) uur: Het veranderde leef-, koop- en woonpatroon. Voordracht door Drs. A. Nauta, Sociaal Geograaf, medewerker van Empeo. Diapresentatie over de vernieuwing van de Utrechtse binnenstad en Hoog Catharijne, gepresenteerd door Mejuffrouw Ellen Henrich. 16.09 uur: De jonge konsumenten. (herhaling van het programma van 10.30 uur). PROGRAMMA THEATERZAAL JULIANAHAL 10.30 uur: Een toetje met een nare nasmaak. Konsumentenkabaret. 14.30 uur: Voor een bloemetje en 'n zoen. Nieuwe Komedie. FILMPROGRAMMA 10.30 uur: Vrouw in de wetgeving. Ageeth Scherphuis en Jack GadeHaa. Inleiding en discussie verzorgd' door PvdA Vrouwen- contact. 12.09 uur: Wonen. Nederlandse Vereniging voor Revalidatie. Zelfstandig wonen voor gehandicapten. 14.00 uur: Wie als meisje geboren is wordt toch nooit een jongen. Gemaakt in opdracht van het RITP aan de Universi teit van Amsterdam. Het simpele feit of je een jongen of meisje geworden bent, berooft je al meteen van een stuk vrijheid, want meisjes „mogen" niet zus, en „moeten" zo, en jongens „moeten" zus en „mogen" niet zo. 15 00 uur: Letter to Jane. Jean-Luc Godard en Jean-Pierre Gorin. De film is een fflosofisch/semnatisch onderzoek naar aanleiding van een foto van Jane Fonda in Vietnam. 16.00 uur: De jonge konsumenten. Schooltelevisie NOS-NOT. Janjens Molenaar en Hans Portuin. Koopgedrag van Jonge Mensen, normaal en onder be geleiding van konsumenten beschermheiligen. 17.09 uur: Het Huis. Louis A. van Gasteren. Er is geen vast punt in de tijd. Alles is NU. Bij de sloop van een huis groeit uit de scherven en fragmenten het mozaiek van een mensenleven. PROGRAMMA THEATERZAAL JULIANAHAL 19.39 uur: Teach-In tjjd voor school. - discussies met uitgenodigde opponenten en publiek; - nieuwsbrief aan de regio's met uitnodiging voor de teach-in voor 'het ontvangen van nadere informatie en uitwisseling van ervaringen. 14 30 uur: Piccolo en de Fee Minista. Kindertheater Pssstt. Buitengebeuren 15.00 uur: Wagenspel „Vrijheid Blijheid". SSR Open Jongeren Vereniging, Utrecht. Het spel is opgebouwd uit vijf korte scenes, waarin wordt uitgebeeld waarom menselijke relaties kunnen stranden. FILMPROGRAMMA 10.30 uur: Le Bon Depart. Mazdaznan Vrouwen Federatie. De harmonische ontwikkeling van heft kind op school. 11.00 uur: Ziekenhnlswerk. NOS - Werkwinkel. Vrijwilligerswerk. 11.30 uur: Spelenderwijs. Werkgemeenschap Kindercentra. Het werk van opvangcentra, peuterspeelzalen etc. 14.00 uur: Een paard heeft geen leuning. Federatie Paardrijden Gehandicapten. 15 00 uur: Lassie komt thuis. Fred. M. Wilcox. Jeugdfilm over de beroemde Schotee Collie. 16.45 uur: Introductlon to the Enemy. Jane Fonda. Documentaire over haar reis door Noord-Vietnam. PROGRAMMA THEATERZAAL JULIANAHAL 14.00 uur: Show Unieke kollektie antieke badmode 15 30 van 1830 tot heden 17.09 (met toelichting). 10.30 uur: Emancipatie door kwaliteit. Inleiding: Paula Wassen-van Schaveren. Film: De Wereld Nu. Lezing: Ir. J. van Ettinger. Th «na: De grote en de kleine emancipatie. Discussie. 14.00 uur: Voor de rest moeten we het zelf doen. Nationale Raad voor Maatschappelijk Welzijn. Een documentaire over opbouwwerk in het Haagse Transvaalkwartier. 14.30 uur: Lucie, Mira, Toos, 1975. Produktie en regie: Juan Goudsmit. Vervaardigd in opdracht van het Nationaal Comité Internationaal Jaar van de Vrouw 1975. Een filim over het leven in Nederland van drie vrou wen die door de maatschappelijke barrières wisten te breken. 15.15 uur: Wie als meisje geboren is, wordt toch nooit een jongen. Gemaakt in opdracht van het RITP aan de Universi teit van Amsterdam. Het simpele feit of je een jongen of meisje geworden bent, berooft je ai meteen van een stuk vrijheid, want meisjes „mogen" niet zus, en „moeten" zo, en jongens „moeten" zus en „mogen" ndet zo. 16.90 uur: „Als je maar gelukkig bent IKOR-VN-produktie, met steun van de Nationale Com missie Voorlichting en Bewustwording Ontwikkelings samenwerking. Samenstelling Wim Neyman, produktie Willy Melgert. Een filim over vrouwen en ontwikkelingssamenwerking. Over drie vrouwen, vergelijkbaar, maar niet gelijk. Een medewerker van de Ned. Ver. voor de Verenigde Naties zal de film inleiden en na afloop van de film vragen beantwoorden. PROGRAMMA MARGRIETHAL 10.30 uur: Ontvangst gasten Zonnebloem en Roode Kruis. PROGRAMMA THEATERZAAL JULIANAHAL 16.00 uur: Robbert en Anja van Lint. FILMPROGRAMMA 10.30 uur: Organisatie: Stichting Volk en Verdediging, Den Haag. Een programma dat om 11.45, 14.30 en 15.45 zal wor den herhaald, luidt: a. Indeiding tot het thema „Vrouwen en Verdediging", door vertoning van films; b. vrije discussie aan de hand van stellingen, uit spraken en leuzen die u in de zaal zult aantreffen. PROGRAMMA MARGRIETHAL 14.30 uur: Wie van de drie. 16.00 De panelleden van dit populaire TV-programma, Sonja Barend, Martine Bijl. Kees Brusse en Albert Mol zul len in twee series trachten er achter te komen wie de echte is. Presentatie: Herman Emmdnk. FILMPROGRAMMA 10 30 uur: „Als je maar gelukkig bent IKOR-VN-produktie. met steun van de Nationale Commissie Voorlichting en Bewustwording Ontwikke- lingssamenwerk ing. Samenstelling Wim Neyman, produktie Willy Melgert. Een film over vrouwen en ontwikkelingssamenwerking. Over drie vrouwen, vergelijkbaar, maar niet gelijk. Een medewerker van de Ned. Ver. voor de Verenigde Naties zal de film inleiden en na afloop van de film vragen beantwoorden. 12.00 uur: Wonen. Nederlandse Vereniging voor Revalidatie. Zelfstandig wonen voor gehandicapten. 14.00 uur: Unicef. Het werk van Unicef. 15.00 uur: De jonge konsumenten. Schooltelevisie NOS-NOT. Janjens Molenaar en Hans Fortuin. Koopgedrag van jonge mensen, normaal en onder kritische begeleiding van konsumenten-beschermhei- ligen. 16.00 uur: Versnipperde ruimte. Film van Werkgroep 2000. 17.00 uur: Een straat voor het kind waar de auto mag komen. Nederlandse Vereniging Bescherming Voetgangers. Kind en woonomgeving. PROGRAMMA THEATERZAAL JULIANAHAL 14.30 uur: Repelsteeltje. Poppenspel „De Trekwagen" uit Doetinchem.

Soester Courant | 1975 | | pagina 9