spoptnieuws Team Garage Stam wint volleybalcompetitie L.T.C. Soest bracht zaterdagcompetitie tot goed einde Hela meuws VOOR AL UW SPORTEN maaswinkel Rode Kruis- collecte 25 mei -7 juni p? Kela woninkrijk maaswinkel MERCEDES-BENZ Gebr. Van Kooy b.v. p? r w ij SPORTHUIS I. D. VAN VUGT Promotie-receptie WZ Belgisch bezoek aan SEC jeugd Red Stars houdt jaarlijkse algemene vergadering Wedvlucht vanaf CorbeiZ Minimale winst Knickerbockers Gymnastiekvereniging „De Springbokken" had goed jaar Showband wordt in en door Soest vergeten A.s. zaterdag en zondag (wieler)ronde van Soest Landelijke deelname HEUGA BERBER SHAGGY, _A KELA BERBER SHAGGY, zuiver wol uit DE VERBOUWINGSOPRUIMING GAAT DOOR! Zaterdag-voetbal Opsteling WZ-elftallen Bedrijfssportcompetitie Gemeenteambtenaar J. Haanstra beste visser Soester Courant van donderdag 5 juni 1975 4. De LTC Soest heeft de zaterdagcompetitie succesvol afgesloten. Als we de balans opmaken zien we dat er maar liefst drie zaterdagteams kampioen zjjn geworden. Alleen het eerste team (junioren) is op de laagste plaats geëindigd. In de zondagcompetitie heeft het tweede team zjjn kampioenskansen ver speeld. Zandvoort 3 kan het kampioen schap nu bijna niet meer ontgaan omdat men met 5-3 won van Soest 2. Kob Nijhuis, Gerrie ter Meulen, Yvonne Hofman en Nine Ebben die tot op zondag de betere papieren hadden, temeer omdat ze thuis speel den. zagen slechts drie partijen in winst omgezet. Nine Ebben wist knap haar single te winnen, ook de dames- dubbel met Yvonne Hofman leverde een winstpunt op 4-6, 6-2, 6-0. De derde gewonnen partij was de mixed van Rob Nijhuis en al weer Nine Ebben 6-2, 6-3. Jeanet Luten, To Felix, Dick Lu- ten en Paul van der Hammen won nen voor Soest 3 allen hun singles, een ongekende weelde voor het der de team. Daarom was de verrassing des te groter dat de twee toch erg sterke Soester dames Luten en Van Bönninghousen hun damesdubbel ver loren van de dames uit Breukelen. Ton Schneider en Dick Luten maak ten echter alles,weer goed door hun dubbel te winnen 4-6, 6-1, 6-4. Breu kelen wist nog de eer te redden door nog een mixeddubbél op hun naam te brengen, zodat Soest met 6-2 won, NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van *t Gooi door deze overwinning zal ook vol gend jaar het derde team van Soest derde klas spélen. Het zesde team had reden tot juichen. De zeer sportieve Karin Fe lix, Gharel Schut en Jan Brouwer namen hun petje af voor teamgenote Lies Burger die zowaar in twee sets een partij op haar naam wist te bren gen 7-6, 6-2. Jammer genoeg waren ze zo onderste boven van die ene overwinning dat het bij die ene over winning bleef, zodat tegenstander Meyenhage naar huis kon gaan met een 7-1 overwinning en een prettige herinnering aan Soest 6. Soest B dat vorige week in de uit wedstrijd tegen Chefana via een 3-2 overwinning kampioen werd. heeft ook de laatste wedstrijd gewonnen. Mary Oosterman won ook deze keer gemakkelijk haar single 6-2, 6-1. ïh de herendubbel wonnen Jan Smit en Herman Kuiphof van twee zeer jeugdige tegenstanders met 6-1, 6-3. Ook de mixeddubbel had weer veel weg van een walk-over, want Hilde Geytenbeek en Herman. Kuip hof stonden geen enkele game af. Jan Smit moest in drie sets het onderspit delven tegen een speler van Helios F. Doordat de damesdubbel gewonnen werd kwam de 4-1 eindstand uit de bus. Soest B was ongeslagen gebleven en een kampioenschap meer dan waardig. Soest C junioren heeft in zijn laat ste competitiewedstrijd geen kans ge zien te winnen tegen het eerste team uit Maarn. Alleen invaller Bert Baars kwam tot winst, Soest D junioren moest minimaal met 4-1 winnen om kampioen te wor den. Erik-Jan van de Hulst., Eric Timmer. Loes Timmer en Inez Ster- tefeld kenden dan ook geen genade met tegenstander 't Sticht. Alle par- De kampioenen van Soest D. V.l.n.r.; Inez Stertefeld. Erik Timmer, trainer- coach Otto Zoetelief, geleidster mevr. Timmer en Loes Timmer, tijen werden met een duidelijke over macht gewonnen. De Kuil E heeft via een zwaar bevochten 3-2 overwinning op Soest E junioren, Soest definitief terugge wezen naar de tweede plaats. De he rendubbel van René Franssen en Bert Verduin werd zonder veel moeite ge wonnen. Maryam Kooi moest er be duidend harder voor vechten, maar gelukkig bleek zij in de derde set de sterkste. Ook Soest C kan terug zien op een goed competitiejaar. Weliswaar werden Rob Twijsel, Elly Twijsel, Ed Lewinsky, Truus Lewinsky en Rob Schothuis geen kampioen maar dat heeft niet veel gescheeld. Men ver sloeg nu tegenstander Breukelen C, dat alleen de mixeddubbel wist te winnen. De andere partijen werden zonder moeite gewonnen, uitgezon derd de herendubbel, waarvoor Rob Twijsel en Rob Schothuis nog drie sets voor nodig hadden. I den blieklaan 35 aoaet tel. 13991 of 14550 MACHTIG EIKEN PUUK NATUUR - Zaterdags geopend van 10-17 uur Uitslagen uitspelende teams: Spieghel -Soest I 6-2, Gooiland-Soest IV 4-4, Groenvliet-Soest V 4-4, Badhoeve dorp-Heren I 6-0, Iduna A-Soest A 2-3, Wilskracht D-Soest D 3-2, Mey enhage A-Soest A 3-2, Leusderpark B-Soest B 2-3 2-3. Het WZ-bestuur met het eerste elf tal dat promoveerde naar de 4e klas se van het zaterdagvoetbal van de KNVB, recipieert as. zaterdagmiddag, van 15 tot 17 uur, in het klubgebouw van de vereniging aan de Eemweg. Zaterdag 7 juni a.s. zal tijdens het SEC veteranentoernooi door de jeugd van SEC ook nog gespeeld worden tegen ploegen van de Belgische club FC Rochus uit Deurne. De ploegen van FC Rochus zullen ln Soest arriveren om 10 uur 's morgens en om 11 uur zullen de eerste wed strijden van start gaan. Er is een wedstrijd tussen teams ln de leeftijd van' 8-10 jaar, daarna om 12.15 uur een wedstrijd tussen spe lers van 12-14 jaar, terwijl om half twee de spelers van 14-16 jaar elkaar zullen treffen. Op woensdag 4 juni houdt de Soester basketbalvereniging de Red Stars haar jaarlijkse algemene vergadering. Deze zal worden gehouden in het res taurant van de Soester sporthal. Be langrijk agendapunt is de verande ring in het bestuur. Voorzitter Rinus Valk zal zijn elfde seizoen ingaan als leider van Red Stars, de sekretari- aatswerkzaamheden blijven bij Hen- neke Roest, penningmeester zal blij ven Henk Kok en ook de administra teur Piet Huyser heeft zich weer herkiesbaar gesteld. Alleen de wed- strijdsekretaresse Atie Verhaert zal haar functie neerleggen. Hiervoor in de plaats wordt voorgesteld Erik Duit. Voorts is een belangrijke contributie verhoging een agendapunt. Tijdens het weekend werd een wed vlucht gehouden vanaf Corbeil, over een afstand van 444 kilometer. De duiven werden gelost met noordwes ten wind om 7.30 uur. De vereniging „De Zwaluw" nam deel met 333 duiven. Aankomst eerste duif om 14.41.57 uur. Uitslag: G. Rijksen 1 4 5 11 12 15 16 22 23 31 34 38 40 41 50 57 65. A. van Dorrestein 2 17 66. P. Rauch 3 10 14 30 60 61. J. van Groenestein en Westhof 6. C. v. d. Hoek 7 64. J. v. d. Brakel 8 9 29 42 43. H. de Bree 13 35 48 67. H. den Dekker 18 49 56. W. Grift 19. Th. Wigtman 20 46 53. F. Limburg 21. H. Woudstra en Zn. 24 27. J. v. d. Belt 25 26 55 59 62. B. Roest 28 44 51 54. Sj. van Blok land 32. R. Voskuilen 33. Jac. Stalen hoef 36 58. J. Rams 37. A. van Ginkel 39. A. Bcvkma 45. B. v. d. Deyssel 47. A. de Bes 52. L. van 't Klooster 63. De vereniging De Vriendschap nam deel met 349 duiven. De eerste duif kwam aan om 14.48.58 uur, ter wijl de laatste prijsduif arriveerde om 15.46.32 uur. Uitslag: D. de Zoete 1 4 10 17 18 28 43 51. Altenaar/Reijerse 2 6 11 15 69. H. Rauch 3 46. J. Schimmel 5 30 36 62. C. Vaessen 7 9 70. E. Veerman 8 38 40 49. E. Daatselaar 12 41 45 68. Su- kd-Van Klooster 13 19 22 25 60. G. Lijnsvelt 14. A. Meesters 16 31 67. B. SchimmeL 20 33 48 50. Foekens- Diepgrond 21. J. Kamerbeek 23 27 34 44. Z.K.H. Prins Bernhard 24. C. Kaats 26 54 55 56 63. J. van Klooster 29. J. Ruttenberg 32 39 52 65. J. Kos ter 35 66. J. Piepenbroek 37. A. Grift 42 61. W. Roest 47 53. Comb. Wester- veld 57. A. Snijders 58. M. Uhl 59. Mevr. Ottens 64. Ook de vereniging Juliana Post nam deel aan deze wedvlucht en wel met 140 duiven. Aankomst eerste duif 14.44.08 uur. Uitslag Comb. Huisman 1 2 4 7 20 26 29 35, P. Faes 3 5 6 8 9 10 12 14 17 21 22 23 24 27, Comb, Nap 11 13 16 19 28 30 31 32 33 34, J» A. Croon 15 18. L. Vogel 25. Het ongeslagen record van de Knickerbockers heeft zaterdag in de uitwed strijd tegen Zuidvogels uit Huizen aan een zijden draadje gehangen. De Soes ter honkballers, coach Van der Gaast kon niet beschikken over vier van zjjn selectiespeters, ■waaronder zijn vaste werpers Kellners en Brugman, kon den slechts door geforceerd hard honkbal tot een 11-10 winst komen. Roel Waterreus werper van Knicker bockers 2 kreeg pas vijf minuten voor de wedstrijd te horen dat Theo Keil- ner vanwege zijn armblessures niet ln staat was te werpen. Waterreus (6-2-14 in 7 1/3 inning) moest als lei der van de Soester verdediging 10 te- genpunten incasseren, waarbij aange tekend dient te worden, dat hij maar liefst 7 maal door zijn velders in de steek werd gelaten. Lagerwey scoorde voor de Knicker bockers in de eerste inning, en in de tweede inning konden Eric van der Burgh en Jean Thie de stand op 3-0 brengen. In de gelijkmakende slag beurt kwamen voor de Zuidvogels R Kooy. F. Hogguer en R. Beek (allen op het honk gekomen door een honk- slag) over de thuisplaat. De Huizena ren namen in de derde inning een verdiende 5-3 voorsprong door een geweldige home run van M. Muys met .T. Veraar op de honken. De jeugdige Knickerbockers spelers Eric van der Burgh en Jean Thle toonden in de vierde inning hun gro te waarde, want zij scoorden weer beide op een honkslag van Nauwe- laerts. Ook Zuidvogels speler Hog guer demonstreerde zijn grote klasse, hij sloeg drie gave honkslagen en kon driemaal scoren, zo ook in de gelijk makende vierde Inning. Weer was Jean Thie die ln de zesde Inning kon scoren voor de Soesters. Zelf kwam hij op de honken met een tweehonker en Nauwelaerts sloeg hem weer binnen. De stand werd daardoor 6-6, maar Zuidvogels kwam terug. In de gelijkmakende zesde in ning brachten de Zuidvogels de 9-6 ln het scoreblok, F. Hogguer. R. Beek en R. van Zeggelaar konden onge hinderd alle honken weer aanraken. George Scarborough kon voor de Soesternaren de stand op 9-7 terug brengen in de zevende inning. De stand werd zelfs door de Ilu'.zer- speler M, Muys op 10-7 gebracht. Muys kwam op de honken door een twee honkslag en een tik van R. Kooy stelde hem in staat te scoren. Voor de Knickerbockers scoorden in de achtste inning op het werpen van reliefwerper J. Diemer, Nauwelaerts, Waterreus en Lagerwey. Bij een 10 10 stand nam Ron de Vries het wer pen van Roel Waterreus bij de Knic kerbockers over. Hij stond niet toe dat nog één speler van Zuidvogels de honken kon bereiken. In de negende inning tenslotte kon Jean Thie het winnende punt voor de Knickerboc kers scoren. WerpresultatenKnickerbockers: Wa terreus 6-2-14 in zeven 1/3 inning: De Vries 3-0-0 in 12/3 inning, het veld maakte 7 fouten. Zuidvogels: Zeggelaar 1-0-10 tn ze ven innings; Diemer 1-2-3 in 2 in- nings, het veld maakte 7 fouten. Knickerbockers speelt zaterdag a.s. om 14.30 uur thuis tegen ESCA uit Arnhem. De dames van de softballafdeling hebben deze week twee wedstrijden gespeeld. Van Quiok 2 werd met 11-2 gewonnen en de Knickerbockers ver loren uit tegen UW 2 met 16-10. De dames van de Knickerbockers slaan op het ogenblik in de middenmoot van hun competitie. Voorzitter en secretaris van de gymnastiekvereniging De Springbokken waren verhinderd de jaarvergadering bjj te wonen van hun vereniging, die vorige week gehouden werd. Desalniettemin verliep de vergadering zo vlotjes onder leiding van penningmeester de heer M. Smit, dat in ongeveer één uur de agenda was afgewerkt. Zoals gebruikelijk hjj De Springbokken woonden een hand vol van de 1000 leden de bijeenkomst bij. Zij hoorden van achter de bestuurstafel dat er zich wel wat problemen hadden voorgedaan in het voorbije jaar, maar dat het bestuur deze inmiddels had verwerkt. Die problemen betroffen een sterk verloop in het ledenbestand, maar vooral ook bij het corps leiders. „Lichtelijk verbaasd", zo vertelde de secretaris in zijn jaarverslag, was men, dat het Olympia-bestuur zich na de fusie terugtrok. Overigens werkte het kantoor tot volle 'tevre denheid en werden de vele wisse lingen goed opgevangen. Waarnemend-voorzitter en penning meester Smit lichtte zelf zijn jaar verslag toe. In totaal beliepen de financiën een"bedrag van 85.000 gul den. De zaak was sluitend gehouden, dankzij de gemeentelijke subsidie van 8200 gulden. De heer Smit bracht hulde aan secretaris Ekel voor de wijze waarop hij het verenigings blad „De Bok" verzorgde: uniek en op een wijze die door de KNGV na gevolgd werd, zij het dat de bond er nog niet in geslaagd was een soort gelijke schrijfstijl te ontwikkelen. Het jaarverslag van het technisch bestuur, geschreven door mevrouw M. Egtberts-Kwint en de heer W. Rjjnders. kreeg algemene instemming en daarna bleek dat de showband met de grootste problemen van de hele vereniging kampte. De band mist niet alleen trompetters (die van Olympia gingen naar PVO). maar ze mist ook mogelijkheden om op te treden. Het contact met organisaties als Oranje-comité was nietgoed. zjj het dat De Springbokken er allee aan deden om dat wel goed te krij gen. „We worden eenvoudig verge ten" merkte voorzitter Lablans van de showband op. „Soms zelfs worden gedane toezeggingen eenvoudig niet nagekomen". H(j kreeg alle steun uit de vergadering en het advies dap per door te gaan met „aan bellen te trekken". Er werd vervolgens een. stattrten- wijziging behandeld, die het be stuur meer armslag geef met betrek king tot het tijdstip van voorge schreven vergaderingen Moest dat oorspronkelijk in het eerste- en in het. laatste kwartaal van het jaar. nu mag dat voortaan in het eerste en in het laatste hafiaar Slechts één stem verhief zich tegen het voor stel. die wees erop dat de vergade ringen dan vlot achter in de vakan- tietijd gehouden konden worden. Waarnemend-voorzitter Smit zei met de opmerking rekening te zullen hou den Tot slot werd yie viering van het eerste lustrum (in 1976) besproken Er komt een binnen- en een buiten- viering bij het buitengebeuren zul len ook de recreatie turners aan hun trekken komen met ondermeer behendigheidsspelen. Daarnaast zal ruimte gegeven worden voor demon straties en show en zo mogelijk zullen top-turners uit het land er voor uitgenodigd worden. A.s. zaterdag 7 en zondag 8 juni wordt op het parkoers op het Industrieter rein de wielerronde van Soest gehouden. In totaal nemen er liefst 370 renners aan deel; te weten 75 in de categorie „liefhebbers", 84 nieuwelingen, 73 vete ranen, 34 junioren en liefst 104 amateurs. Zowel zaterdag als zondag begin nen de wedstrijden om één uur en dankzij grote financiële steun van het be drijfsleven. is het parkoers beide dagen gratis toegankelijk. De Soester wielervereniging „Tempo" heeft de organisatie in stevige han den; het wordt voor de vereniging een jubileumronde, ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan.# Er zijn aan deze ronde dan ook de clubkampioen schappen verbonden en in iedere ca tegorie is voor het eerst aankomende Tempo-lid een kampioenshirt be schikbaar. Als eersten starten zaterdag om 13 uur de liefhebbers. Er hébben in de ze categorie 75 renners ingeschreven. Zij rijden in 27 ronden, in totaal 40 km. Uit dit grote rennersveld is het moeilijk kanshebbers te tippen, maar ongetwijfeld zullen K. Bokma uit Bunschoten, P. Leunis uit Amsterdam of G. de Weerd uit Hilversum hoge ogen gooien. Van Tempo rijden on dermeer mee W. Hakvoort uit Baarn en H. Visser uit Soest. De deelnemers komen o.a. uit Amsterdam, Haarlem, Zwijndrecht, Scheveningen, Deventer, Gorinchem en Woerden. Om 14.15 uur gaan de 84 nieuwelin gen van start. Zij rijden 50 km of 34 ronden. Ook hier komen de deelne mers weer uit alle windstreken. Kans hebbers zijn bijvoorbeeld het Tempo lid J. Broers, v. d. Lans uit Hilver sum, G, van Putten uit Vianen- De wedstrijden op zaterdag worden afgesloten met de start van de vete ranen. Het zijn er 73 en onder hen uiteraard Gerrit Ruttenberg- Hij is kanshebber, maar zal het zwaar te verduren krijgen van W. van Dok, uit Grootebroek, de Nederlands kam pioen. Bekende namen zijn verder A. Kalèe uit Zwanenburg, J. Ouwerkerk uit Leiden, Prins uit Deventer en Vroege uit Arkel. De veteranen star ten om 15.45 uur. Ook zij rijden 34 ronden of 50 km. Zondag De wedstrijden op zondag worden ge opend door de junioren. Er komen er 34 aan de start en zij moeten 47 ron den rijden, c.q. 70 km. Kanshebbers voor ereplaatsen rijn de beide Tempo leden J. Bon uit Baarn en B. v. d. Broek uit Soest. De laatste won en kele weken geleden de klassieker de ronde van Midden Nederland. Ook hier deelnemers uit het hele land; uit Har derwijk, Rotterdam, Nijverdal, De Meern, Eist, Den Haag, Leimuiden en Holten. Om 15 uur worden de amateurs „weggeschoten" voor 67 ronden, te- samen 100 kilometers. Ingeschreven hebben 104 renners, waaronder 4 En gelsen. In groepen van vier zijn de zuivervvollentapi/ttegel,50x50cmvan 1150 17.45 voor I pst. eigen fabriek.van 19,95 voor 1^^ pst- HEUGALUXE, de nieuwe zachte tegel van Van Heugten, 6.25 nu voor pst. hoofdkantoor en showroom Amersfoortsestraat 22 - Soesterberg tel. 03463-1327 „VRIJDAG KOOPAVOND" deelnemende amateurs opgenomen in zgn. sponsorgroepen. Het Soester be drijfsleven en ook van daarbuiten heeft zich bijzonder „wielerminded" getoond. Et zijn liefst 26 sponsors en de toe schouwers zullen regelmatig, al naar gelang dé renners presteren, de vol gende namen kunnen horen: Gemar Soest; Sporthuis Eb Kareisen, Soest; Garage Stam. Soest; E. Kerkhof, Soest; J. Lieverts, Vreeland/Soest; G. Klomp. Soest: Van Rossum, Soest: H. Koenen, Soest; Damo. Kortenhoef; Florence Hill, Bilthoven; C. Engbe- rink. Soest.; Gert Kareisen. Soest; J. Kers. Soest: Super Cleaner. Soest; Ben Nijhuis, Soest; P. Rouwendaal, Soest; Bar de Heksenketel, SoestOr- mas Sharp, Bilthoven; H. en A. v. d. Berg, Soest; Peko, Soest; TBS. Soest; Bako, Soest; Rob's Corner, Soest; Exp. Voskuilen, Maartensdijk; Bobos, Jeans en Jackets, Hoevelaken: Lindner, Soest en Procar Soest. Verder stelden prijzen beschikbaar Van Hengstum, Westra. de supportersclub Jos Schip per. Mercurius, G. de Weert, Gemeen te Soest, Wolffsen houthandel. P. de Bruin, J. Smeeing, Dalco. Café 't Hartje en Klöckner Bamaco. Onder de deelnemers bevinden zich grootheden als Jaap van den Broek uit Soest, J. Klomp uit Groot Ara- mers, H. Ponsteen uit Nijverdal, A. Nederlof uit Maarssen, W. van Stee- nis uit Hoogblokland, L. Verwey uit Rotterdam, W. Vlaanderen uit Maars sen en K, v, d. Wereld uit Nieuw koop. Deze deelname belooft bijzonder span nende wedstrijden en ongetwijfeld goede sport Een dergelijk evenement, over twee dagen verdeeld, is vrij uniek in de wielersport. Tempo moest er toe overgaan dankzij de enorme belangstelling die er voor de Ronde van Soest bij de renners bestaat. Er zijn aardige prijzen te verdienen en het parkoers biedt mogelijkheden om een slag te slaan. Chefana 5-VVZ 4 H. Roetman, H. Beernik, R. van Her-* waarden, E. Zoetelief, H. Voortjes, J, Hop, H. Sandifort, R. v. d. Veen, P. van Rouwendaal, R. Schoonderbeek, G. Brons, P. Monnee, P. Voortjes, R. Engelse en J. Raadtgever. De wedstrijd wordt zaterdag ge speeld, aanvang 12 uur. I d*n blleklaan 36 seaat tal. 13991 of 14560 MACHTIG EIKEN PUUBUAIUUB Zaterdags geopend van 10-17 uur De 13e Soester Bedrijfssportcompetitie behoort tot het verleden. Met de finales ln de volleybalcompetitie en viswedstrijden zaterdag j.1. werd het jaarlijks door de Soester Zakenkring georganiseerde evenement afgesloten. De volleybalcompetitie werd gewonnen door het team van garage Stam en bij de vissers werd de gemeenteambtenar J. Haanstra met 153 cm gevangen vis. kampioen- De belangstelling voor de volleybal finale was groots. Die gold zowel voor de dames- als de heren wedstrijden. Bij de dames was de eerste plaats voor het team van Foxboro: tweede werd In-ter las Soesterberg en derde de dames van Howson. Bij de heren was het team van Stam oppermachtig. Zij versloegen het team van de Soester politie, dat tweede werd met op de derde plaats het team van de PTT. Na afloop werden door de heer A J. Brink de prijzen uitgereikt en bracht de heer J. Elderman dank aan wed strijdleider Van Kleef en zijn scheids rechters. alsmede aan de volleybal vereniging SW, die de organisatie in handen had. Vissen Ruim zestig vissers lieten zich, zater dagmorgen met de pont bjj de Grote Melm de Eem overzetten, naar een in het weiland gelegen meertje, waar de wedstrijden plaatsvonden. Het enthousiasme was groot en dat er niet al te veel gevangen werd. zal ge legen hebben aan de vissen, die op de eerste dag van het visseizoen. het „bijten" nog moesten leren. Deson danks werd in totaal 656 cm vis op de kant gebracht, waarvan de groot ste 29 cm lang was. Om half elf werd het eindsignaal ge geven en vond na enige berekeningen de prijsuitreiking plaats. De heer J. C. van Essen, voorzitter van de evenementencommissie van de Soes ter Zakenkring, dankte allen voor hun komst. Een speciaal woord van dank had hij voor de Rode Kruis-dames, die. op alle noodgevallen voorbereid, ook de vroeg begonnen wedstrijd bij woonden. Dank verder voor de Soes ter politie, die meetlatten en een megafoon ter beschikking stelde; de heer Van Roomen, die gastvrijheid verleende en voor het transport over water zorgdroeg en voor de heer Gijsbert. van Dijk. die de meetlatten hanteerde. De uitslag was als volgt: Spelmoment uit één van de finales dames volleybal van de bedrijfssport- competitie. Foto Herman van Dam 1, Haanstra, gemeente, 153 cm vi$. 11 stugs; 2. Van Dee, Dalco, 146 cm vis, 12 stuks; 3. Sarnee. Foxboro. 82 cm vis, 4 stuks; 4. Smit, gasbedrijf, 74 cm vis: 5. Van Stralen, Dalco, 61 cm vis, 4 stuks; 6. Diemens, Dalco, 47 cm vis. 4 stuks; 7. Verbeij, Van Heng stum, 25 cm vis. 1 exemplaar: 8, Kaspers, Politie, 23 cm vis. één visje; 9. Van Leek. Brandweer, 19 cm vis, één visje; 10. Bodewes. Van Heng stum, 15 cm vis, één visje en 11. De Bruin, Politie. 11 cm, één vis. Iedere deelnemer die niet op de meet- lijst voorkwam kreeg toch een troost prijs beschikbaar gesteld door leden van de Soester Zakenkring. officieel Vestigingen in k Amersfoort Soest, Naarden, a Hilversum en Baarn. f

Soester Courant | 1975 | | pagina 19