Gemeente pakt camping „Eerste aanleg" aan TEGELS plavuizen Famillee" ontstaan tijdens afwassen Stacaravans moeten verdwijnen Ip'j van klasse SCHOEMAKER Samenstelling, taakverdeling en spreekuur College Burgemeester en Wethouders Restaurant „De Korte Duinen" sleutelt aan image Bloemboeketjes van de week ZIF.KENALTO - TUL. 12727 POLITIE - TEL. 19444 Zo vlogen de duiven Geslaagd U KUNT NIET ALLES WETEN Kom naar het Dolfinarium Harderwijk show DOLFINARIUm uiif .hernklossiehen samen voor SCHOEMAKER Financiële (raad's) experts willen meer abri's Twijfel over noodzaak van aankoop grond MET RAAI) EN DAAD Petersbaan-leden in provinciale selectie Soester Courant veel advertenties vol nieuws Éi MM Souster Courant van donderdag 3 juli 1975 02155 - 10101 SN, KUNNEN CLIËNTEN kent, die de U vele van ÏD, INKTVIS. itels en vele J In een ge le diner kunt te bestedien naar ons toe ea wjj doen ;e auto, wanneer u bij ons robuuste Vauxhall koopt, eken dat wü met onze rg gul zijn. Dus doet u een dt nog beter omdat Vauxhafl. ilprjjs, nog eens extra ;eks overmaakt op uw eigen Geweldig nietwaar? Net zo i in een nieuwe Viva, Magnum, tora. :er. Dit aanbod geldt De nodige onrust heeft de gemeente gezaaid met haar brief aan de eigenaars van stacaravans op de camping „Eerste Aanleg" aan De Zoom. In die brief zegt de gemeente dat de stacaravans uiterlijk 10 ugustus a.s. verdwenen die nen te zijn omdat ze er niet mogen staan. Er zijn slechts toercaravans toe gelaten en dat „slechts" is gebaseerd op de woningwet en het bestemmings plan Landelijk Gebied. Volgens de woningwet (1965) is voor een stacaravan een bouwvergunning vereist, maar „bouwwerken" zijn verboden in dat ge bied. Bijna vanzelfsprekend wordt ook hier de soep weer niet zo heet gegeten als ze is opgediend; aan alle eigenaars is inmiddels uitstel verleend tot 1 oktober a.s. Dat uitstel betekent géén afstel en daarom berusten de bewoners niet in de situatie. Er zijn er bij die hier al meer dan tien jaar staan, zich er bij zonder prettig voelen en niet van zins zijn het prettige verblijf in Soest op te geven. Dat hoeft dan ook weer niet, vindt de gemeente, mits men de. stacaravan maar vervangt door een toercairavan. De eigenaresse van de camping, al dus de gemeente, is daar al jaren- Hang van op de hoogte. Voor haar ligt een vergunning gereed voor 30 toer caravans en één tenthuisje, maar de vergunning is niet afgehaald, laat staan dat er voor betaald is. Bij de „Eerste Aanleg" stelt men zich op het standpunt dat het bedrijf er al 17 jaar is (onder directie van de hui-, dige eigenaresse) en ook voordien vele jaren (1917) aan De Zoom gevestigd was. „Een middenstander hoeft toch ook niet ieder jaar een nieuwe ver gunning te halen", is de opvatting. Nergens staat, noch stond, in de plaatselijke kampeerverordening, dat er voor het hebben van een camping jaarlijks een vergunning moet worden aangevraagd, maar het is toevallig zó, dat een vergunning nooit een langere geldigheidsduur dan. één jaar heeft. Automatisch moet iéder jaar een nieuwe aangevraagd worden. Dat im pliceert wel dat de voorwaarden „aangepast" kunnen worden, zij het, zo deelde men ons op het gemeente huis mee, „er wat- de stacaravans geen sprake is van nieuwe eisen". In 1971 leken de problemen achter de rug, want toen bleek bij een controle dat alle stacaravans „verdwenen" wa ren. Daar was toen ook al steeds sterk op aangedrongen. Wat er nu weer staat, en dat zijn er 28, is na 29 juni 1971, weer min of meer clande stien binnengekomen. Er spelen in deze kwestie veel ge voeligheden, die terug gaan tot zo'n 17 jaar geleden, toen de huidige eige naresse de camping overnam. Bij een onderhoud ten gemeentehuize bleek -haar, zo vertelt zij, „dat het haar kwalijk genomen werd dat ze. de camping kocht. Die had aan de ge-' meente moeten toevallen; men had zes eerdere koop-gegadigden al wei weten te houden". Er stonden toen een aantal huisjes, die naar de mening van de nieuwe eigenaresse te bouwvallig waren om te laten staan. De zaak werd gesloopt en als dat nu maar niet gebeurd was, dan zouden dergelijke „vaste huisjes" krachtens het overgangsrecht nog steeds gebruikt mogen worden. De zaak werd afgebroken om er wat mooiers van te maken, maar dat mocht uiteraard niet zonder bouwver gunning. Daar begint het ongenoegen eigenlijk en sindsdien sleepte zich dat voort. Wel werd er in de loop der j aren ver gunning gegeven voor „caravans" zonder meer. Geen onderscheid tus sen toer- en/of stacaravans. Het be grip stacaravans heeft naar de me- Ivan Rebroff Originele Hits no 2 Country en Western Express 2 Beach Boys Good Vibrations Rolling Stones Een foto uit 1960 van camping „Eerste Aanleg" met op de achtergrond een stacaravan. VAN WEEDESTRAAT 80 TELEFOON 10344* ning van de gemeente ook weinig te maken met de vergunning omdat de „woningwet" een stacaravan als een „bouwwerk" aanmerkt. Op het mo ment dat dat in de wet werd vastge legd, waren stacaravans niet toegela ten. Er zijn uitspraken over van la gere en hogere rechtsprekende colle ges, maar in hoogste instantie, de Hoge Raad, krijgt de woningwet „ge lijk". Een stacaravan heeft vaste ver binding met de grond (waterleiding, electra e.d.) en kan niet over de weg vervoerd worden, tenzij op een soort- dieplader. Stacaravans zijn op geen enkele Soes- ter-camping toegelaten met uitzonde ring van één, in de camping van de heer De Koning aan de Birkstraat, voor diabetici die behandeld worden in het ziekenhuis De Lichtenberg. 22 eigenaars van stacaravans op de „Eerste Aanleg" kregen een brief van de gemeente; de zes overigen kon men niet opsporen. Enkelen van de 22 stellen zich op het standpunt, dat zij met de gemeente Soest voor dit geval niets te maken hebben. Zij hu ren van de eigenaresse en die kreeg geen brief. Bovendien is de brief niet aangetekend verstuurd en wie bewijst de ontvangst? Toch zijn of gaan bin nenkort een aantal mensen vertrek ken; zij zochten en vonden elders onderdak, op een camping waar de stacaravans met „bouwvergun ning" toegelaten zijn. In de gemeente Soest zal dat niet (nooit?) gebeuren, omdat Soest gesloten gebied wordt (met uitzondering van de camping aan dé Birkstraat) voor verblijfsre- creanten. Dat werd door de gemeen teraad (ODA-fractie met hulp van de wethouders) in meerderheid besloten. Soest zal in de toekomst slechts dag recreanten herbergen, tenzij G.S. in het plan Landelijk Gebied verande ringen aanbrengt (niet goedkeurt). Wat er nu staat, mag blijven krach tens overgangsrecht en dat impliceert geen verdere uitbreiding; óók niet de legalisering van stacaravans. Er daagt echter mogelijk toch een andere op lossing en wel door de nieuwe Kam peer wet, die „in wording" is. Daar zouden met name stacaravans ge noemd zijn als „kampeermiddel" waardoor ze uit de sfeer van de Wo ningwet gehaald zijn. In zo'n geval zou Soest de nu aan wezige stacaravans „kunnen" legali seren en opnemen in het „overgangs recht". De gemeente schijnt er even wel weinig voor te voelen. De aan geschreven eigenaars hebben evenwel ook een plaatselijke politieke partij (WD) ingeschakeld en daar wil men er wat genuanceerder over gaan den ken. De raadsfractie bestudeert de konse- kwenties van leaglisering en stelt zich voorshands niet op het standpunt dat de stacaravans, kost wat kost, weg zullen moeten. Overigens speelt tussen alle bedrijven door nog een koopbod van de ge meente dat 50% lager lag dan wat de eigenaresse verwachtte. Men kwam niet tot elkaar. Het heeft er nu alle schijn van dat de gemeente langs andere weg poogt de camping in het „gareel" te krijgen. Tot 1 oktober a.s. kan alles bij het oude blijven. De nieuwe kampeerwet, het standpunt van de gemeenteraad en de stellingname van het college van burgemeester en wethouders zul len leren wat er daarna gaat gebeu ren. Burgemeester: coördinatie bestuur, openbare orde en veiligheid, voor lichting en ruimtelijke ordening; Wethouder J. J. Ebbers, tevens loco burgemeester: financiën, woning bouw, woonruimtewet, grondbe drijf, planning en automatisering, economische zaken, waterleiding bedrijf Midden-Nederland, gasbe drijf, slachthuis en vleeskeurings dienst; Wethouder G. A. W. G. A. Plomp: onderwijs, recreatie, sport- en jeugdzaken; Wethouder D. Hoekstra: openbare werken, bouw- en woningtoezicht, personeelszaken, verkeer, bossen en kompostbedrijf; Wethouder mevr. M. F. van Stiphout- Crooncnberg: maatschappelijk werk, volksgezondheid en cultuur. Spreekuren Met ingang van 23 juni zijn de spreekuren als volgt geregeld: Burgemeester, raadhuis: elke dinsdag van de maand van 14.00-15.00 uur; Hulpsecretarie: le woensdag van de maand, van 14.00-14.30 uur. Wethouder Ebbers, raadhuis: elke maandag van 15.00-16.00 uur. Voor dit spreekuur dient vooraf telefo nisch een afspraak te worden ge maakt via bureau huisvesting. Hulpsecretarie: ,1e...maandag vgn de maand van 9.30-10.00 uur. Wethouder Plomp, spreekuur op af spraak via bureau onderwijs. Wethouder Hoekstra, gemeentewer ken: elke woensdag van 14.00-15.00 uur. Voor dit spreekuur dient vooraf telefonisch een afspraak te worden gemaakt via het directie secretariaat van de dienst gemeen- tewerken. Hulpsecretarie: le dins dag van de maand van 16.00-17.00 uur. Wethouder mevr. Van Stiphout, elke donderdag van 14.00-15.00 u. Voor dit spreekuur dient vooraf telefo nisch een afspraak te worden ge maakt met de afdeling welzijn. Wethouder mevr. Van Stiphout vangt h?ar spreekuur eerst aan op don derdag 17 juli a.s. SCHIPPER IN SOEST ,8.14 - 1MM Het restaurant „De Korte Duinen" aan de Birkstraat, indertijd opgezet als een „beter" wegrestaurant, waar men naast gezellig vooral ook vlot en bijzonder snel bediend werd, heeft zich onderworpen aan een (voorlopig) kleine image-verandering. Onder leiding van gastheer F. Klink hamer past men zich aan de gebleken behoeften en is meer „ruimte", zowel letterlijk als figuurlijk gecreëerd voor gezelligheid en sfeer. Een gedeelte van het restaurant heeft een iets minder zakelijke opstelling gekregen en door getemperde verlichting e.d. ds de sfeer van „snel" daér verdwenen. Zo men zich daar wel eens aan stoor de is de verandering opvallend. De moeite waard om dat eens te gaan „proeven". Namens tien Soester bedrijven zijn vandaag bloemboeketten bezorgd bij de fam. J. v. d. Meulen, Dr. Schoon- derbeeklaan 15; de familie B. A. van Rijthoen, Dr. SchoonderbeeMaam 8; de familie E. Volmer, Ir. Menkolaan 17; de familie W. J. Sprey, Ir. Men kolaan 75 en de familie L. Dooye- weerd, Ptrunuslaan 16. In verband met vakantie van de bloemist worden tevens vandaag bloemboeketten bezorgd bij de fami lie C. Cooiman, Bakkersweg 1; de fa milie N. B. van de Deijssel, Koren- weg 4; de familie R. R. van de Plaats, Vermeerlaan 39; de familie P. H. Ap pelhof, Vondeliaan 12; de familie L. Zelissen, Van Straelenlaan 3; me vrouw J. M. Ciebramdt, Lindenlaan 3; de familie Dassen, Staringlaan 5; de familie K. Boltjes, Staringlaan 28 en de familie S. de Jong, Jacob- Cata laan 29. Aan deze wekelijkse bloemenhulde werken mee: Slagerij Van Asch, Van Weedestraat 66; Wijnhandel Brouwer, Steenhoffstraat 66; Juwelier Colitico, Van Weedestraat 9b; Banketbakkerij Dogterom, Torenstraat 6; Homee Spiekersj op, Steenhoffstraat 66; Bar 't Luykje, Steenhoffstraat 47; Bloe menmagazijn Oranjezon, Torenstraat 13a; Algemene Bank Nederland, Van Weedestraat en Soesterbergsestraat; Pannenkoekenboerderij De Smickel, Lange Brinkweg en de Soester Cou rant, Van Weedestraat 29. P.V. „De Zwaluw" P.V. „De Zwaluw hadi een wedvlucht vanaf Chateauroux 650 km. In con cours 108 duiven. Los 6.30 uur. N.O.- wind. Aankomst eerste duif 17.36.31. Snelheid 977.55. G. Rijksen 1 4 6 9 17 18; H. de Bree 2 5 25; A. v. Dorrestein 3 16; B. Westhof Gr. 7; H. den Dekker 8 24; J v. d. Brakei 10 13; Th. Wigtman 11 19; J. v. Blokland 12 20; F. Lim burg 14 26; R. Voskuilen 15; B. Roest 21 22; C. de Goede 27; J. Rams 23. Eveneens werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Compiegne 352 km. In concours 2-44 duiven. N.O.-wind. Aankomst eerste duif 11.40.01. Snel heid 1012.85. G. Rijksen 1 2 3 9 10 11 12 13 17 19 20 21 22 24 31 33 34 38 42 43 49; H. de Bree 4 6 26 29 39, 44; J. v. d. Brakei 5 15 27 47; J. Rams 7 25; Westhof Groenestein 14; P. Rauch 16; A. de Bes 18 23 48; L. v. 't Klooster 28; C. v. d. Hoek 30; A. Bokma 32; J. v. d. Belt 35 36 45; Th. Wigtman 37; B. Roest 40; A. v. Dorrestein 41; R. Vos kuilen 46. P.V. „De Vriendschap" P.V. „De Vriendschap had eveneens een wedvlucht vanuit Chateauroux. Gelost om 6.30 uur met N.O.-wind. In concours 139 duiven. Eerste duif 17.27.44, laatste 19.00 uur. C. Vaessen 1 5 10; B. Schimmel 2 26; Altenaar Reijerse 3 17; J. Kamerbeek 4 6 19 24; A. Snijders 7 8 12 21; E. Veerman 9 13; J. Kruseman 11 32 34 35; Sukel v. Klooster 14; Comb. Wes terveld 15; J. Schimmel 16; E. Daat sela ar 18 22; H. Rauch 20; J. Koster 23 25: G. Lijnsveld 27 30; Mevr. Ot- tens 28; D. de Zoete 29; C. Kaats 31; A. Meisters 33. De wedvlucht vanuit Compiegne le verde voor P.V. „De Vriendschap" de volgende resultaten op. Gelost werd om 6 uur met N.O.-wind. In concours 232 duiven. Eerste duif 11.52.56, laat ste duif 12.17.14. D. de Zoete 1 9 10 31 35 46; C. Vaes sen 2 3 4 15; A. Meesters 5 13; J. Koster 6 32 39; A. Snijders 7 38; J. Kamerbeek 8 41; C. Kaats 11 17 19 27; Altenaar Reyerse 12 18 30 33 40 44; Comb. Westerveld 14 20; B Schimmel 16 21 23; A. de Kruijf 22, W. Roest 24 29; A. Stolker 25; J. Schimmel 26 28; H. Rauch 34; E. Daatselaar 36; E. Veerman 37; J. Ruittenberg 42; J. den Blanken 43; Sukel v. Klooster 45. Het Mavo-4-diploma werd behaald door Francine Lensink; Cees Altena slaagde voor het HAVO-examen en Hans Werkhoven behaalde het M.T.S.- diploma. Badpakken mogen nooit vochtig in elkaar weggelegd worden, ze moeten zo spoedig mogelijk uitgespoeld èn uitgehangen worden. Na gebruik in zeewater wordt het badpak een half uur in lauw zoet water gelegd. Badpakken die in zee gebruikt zijn moeten voor het wassen heel goed worden gespoeld, daar het zout het sop doet neerslaan, dat kost u extra zeep! Badjassen die niet meer gebruik wor den kunnen gemakkelijk verknipt worden tot badhanddoeken, kleine badjasjes of zonnepakjes. Wees voorzichtig met zonnebrandolie op uw badpak. Strandkleding van synthetische stoffen kunnen vaak de olie of crème niet verdragen. Vooral roodharige en blonde mensen dienen extra op te passen voor zon nebrand. Zonnesteek? Kleren losmaken, breng patiënt op een koele plaats, boven lichaam omhoog. Koude omslagen op hoofd borst, zoveel mogelijk met koud water afwassen. Vergeet niet u na het zwemmen op nieuw in te smeren met zonnebrand- crème. Kwetsbare plaatsen zoals neus, kin, schouders en bovenkant van de handen moeten nog eens tussentijds worden behandeld. Zodra u de zon voelt „prikken", dient u direkt uit de zon te gaan en een koel plaatsje op te zoeken, In het grootste overdekte Dolfijnenstadion ter wereld met 2.500 zitplaatsen .J\HAjf/ ziet u een unieke show van a4*;\%C. zeeleeuwen en dolfijnen in één programma. Tijden: «aap dagelijks 10.00 -11.30 -13.00 14.30 -16.00 en 17.30 uur ^GLv* (zondags niet om 10.00 uur). Onderwatervoedering door kikvorsmeisjes. Robarium. Expositie walvisachtigen. 1. Beethoven - bymfon. 5 en 8 2. Rachmaninov - Pianoconcert no 2 3. Tchaikovsky - „Romeo en Julia" Notenkraker-suite 4. Brahins - Hongaarse dansen 5. Verzamel l.p. met o.a. Air Bach Turkse mars, Mozart f 42,50 voor alle zekerheid I VAN WEEDESTRAAT TELEFOON 10344 De financiële commissie heeft de ambtelijke verkeerscommissie in overweging gegeven, nog meer abri's aan te brengen by bushaltes dan alleen op de Vredehofstraat by Colenso en op de Beukenlaan by de Wiardi Beekmanstraat. Er zouden in ieder geval abri's moeten komen bij huizen, waar veel be jaarden wonen, zoals Molenschot en de flat De Soesterduinen aan de Soester bergsestraat. Ir. M. A. van Ee (VVD) brak een lans voor de plaatsing van meer abri's en hy kreeg de steun van Jan Visser (Progressief Soest) en de CDA-er A. H. F. Smit. De commissie hoefde geen beslissing te nemen over het voorstel tot aan koop van twee stukken grond aan het Tweede Heeserlaantje van de heer W. Dorrestein. De commissie ruimte lijke ordening had eerder gevraagd, dit voo:rstel aan te houden totdat een beter taxatierapport beschikbaar was. Het betreft in totaal 7.430 vierkante meter grond, dat gedeeltelijk als op- slagterrein voor bladaarde wordt ge bruikt. De grond ligt in het in voor bereiding zijnde bestemmingsplan Hees, waarin het de bestemming voor plaatselijk verzorgende bedrijfjes krijgt. Ir. Van Ee zag het nut van de aankoop niet in. Hij adviseerde daar om, niet meer met het voorstel terug te komen. Dit advies zal aan de com missie ruimtelijke ordening worden doorgegeven. - Het bedrag van 16.200 gulden dat de gemeente zou moeten betalen voor het aangaan van een overeenkomst tot huurontbinding voor een ibedrljfs- ruimte aan de Parklaan 36 met de heer Th. Wolfsen, zat ir. Van Ee niet lekker. Hij vond het veel te hoog* Daarom behield hij zijn stem voor. - Datzelfde gold voor Jan Visser, die eerst nog eens wil bestuderen wie de schuldigen zijn van het opstellen van. het bestemmingsplan Overhees. Hier van hebben gedeputeerde staten van Utrecht de derde en vierde fase niet goedgekeurd, omdat deze fasen de streekplan grens overschrijden. Het gevolg ervan is onder meer, hogere exploitatiekosten voor de eerste en tweede fase. Ook de heer Van Ee sprak zich nog niet uit over het aanvullend krediet van 3.865.507 gulden, dat b. en w. aan de raad vragen voor het bouwrijp- maken van de eerse fase. „Ik moet het allemaal nog eens goed bestude ren", aldus de VVD-er. VAKANTIEGELD BIJ ZIEKTE. Nu ik een uitkering W.A.O. heb, krijg ik opeens wel vakantiegeld uitbe taald. In het jaar ziekengeld zijn ze dat vergeten. Waar haal ik mijn recht? Antwoord: Nu u arbeidsongeschikt bent verklaard, hebt u recht óp 7 vakantietoeslag, uit te betalen in mei. Tijdens het voorafgaande jaar genoot u ziekengeld en daar komt geen va kantiegeld bovenop, tenzij u werkte onder een c.a.o. waarin het recht op vakantiegeld bij ziekte is vastgelegd. In dat geval moet uw werkgever het uitbetalen. Ook als deze de 80 zie kengeld aanvult, is het voorgeschre ven dat de werkgever vakantiegeld verstrekt over dat gedeelte (d.w.z. hoogstens die 20 aanvulling). Gaf uw werkgever geen aanvulling op het ziekengeld, dan zit u er naast. BEWIJSSTUK ACHTERGEHOUDEN. Stel dat ikeen belangrijk bewijs-- stuk in huis heb, dat ik niet wil mis sen. Kan de politie dat dan bij mij weghalen zonder mijn toestemming? Antwoord: Ja. De officier van justitie kan de politie in uw woonplaats ge lasten een huiszoeking te verrichten en ook een hulpofficier van justitie is bij afwezigheid van de officier ge rechtigd een opdracht daartoe uit te schrijven. Bij de meeste politiecorp sen is een hoge politiefunctionaris te vens hulpofficier van justitie en is hij bevoegd bij ontstentenis van de officier dergelijke opdrachten te ge ven. Zo kan de politie in de prak tik toch snel een huiszoeking ver richten. Voorwerpen kunnen in be slag worden genomen, indien de be woner van het huis deze niet wil af staan in het belang van enig onder zoek. Van de schaatsvereniging Petersbaan zijn de leden Miel Govaërt, Hans Kaats, Ron Ottenhof, Corrie Alme- kinders en Ans Richters uitgenodigd voor deelname aan de selectietraining van de baancommissie Utrecht. Voor het seizoen 1975-1976 ontving Miel Govaërt eveneens een uitnodi ging tot deelname aan de regio-selec tie voor de gewesten Zuid-Holland^ Zeeland en Noord-Holland/Utrecht. „Ja. Hoe is dat gegaan? Een groot gezin heeft natuurlyk ook een grote afwas. Na het eten gingen we met z'n allen aan de slag en dan zongen we natuurlyk. Het klonk zó goed dat we besloten er iets meer aan te doen". Dit is - grof samèngevat - het ant woord van de familie Van der Lee op de traditionele vraag „hoe het al lemaal is gekomen". Want iedereen heeft natuurlijk belangstelling voor het eerste hoofdstuk van het sukses- verhaal van de Rotterdamse groep Familee. De naam is een „ver-engel- sing" van de familienaam. Jos (26), Hans (21), Arty (19), Marian (16), Jack (15) en benjamin Marijke (12) hebben het talent niet van een vreemde. Vader Henk van der Lee is één van de drie Jackets. Het bleef niet bij oefenen. Op feest jes en schoolavondjes werd „live" op getreden. Op zo'n feestje werd Fa milee ontdekt door impressario Fred Bourgonje. „Het was een brok vuur werk. Jeugdig enthousiasme, gekop peld aan een toen ook al professione le show", zegt Fred nu. Vorig jaar kreeg Familee in Avro's „Nieuwe oogst" het sukses bevestigd. Een finaleplaats was het resultaat. „Erg goed. Daar is behoefte aan in Nederland. Deze groep heeft toe komst". Dat waren reakties van de juryleden Albert Mol en Adèle Bloe- mendaal, De groep bleef hard studeren. De jongens en meisjes namen muziek- en bewegi'ngslessen. Er volgden optreden in grote zalen als „De Doelen". Een hoogtepunt was het kerstprogramma vanuit Sportpaleis Ahoy. Familee was in dit evenement de enige Hollandse groep. Vanaf februari dit zijn de oudste groepsleden full-time bezig. Alleen Jack en Marijke zitten nog op schooil. De gevolgen van deze professionele aanpak zijn niet uitgebleven. Familee is één van de bekendste showgroepen van Nederland geworden. Professio neel, maar nog altijd bruisend van enthousiasme.

Soester Courant | 1975 | | pagina 11