J 1 autogordels vasten zeker P.v.d.A. stelt Ontivikkelingsplan primair Zuidereng plan in de ijskast „Onze gevleugelde vrienden" bestaat tien jaar Tuinfeest bejaarden Soesterberg Vakantie-festival stichting Jeugdwerk is begonnen Het feest van de welsh pony's te Apeldoorn Eerste week september Anjercollecte Chr. Wandelsportvereniging Olympia viert vierde lustrum met 18e Paleistoeht Trouwcirculaires trouwkaarten Drukkerij Smit Na aanrijding doorgereden Diefstal in woning Inbraak in kantine van Hees opgelost Autorijden zonder rijbewijs Na botsing met verkeerslicht doorgereden EEMLAND Soester Courant vol nieuws Soester Courant van donderdag 31 juli 1975 Slechts dertig belangstellenden bezochten de bijeenkomst van de Partij van de Arbejd Soest waarin het zo omstreden Plan Zuidereng ter sprake kwam. Ongetwijfeld was de vakantie oorzaak van een zo geringe opkomst. Een groot deel van de indieners van bezwaarschriften had toch minstens in de gelegen heid moeten zijn deze bijeenkomst te bezoeken om hun mening te uiten. De heer K. de Wilde, fraktieleider van de P.v.d.A. deelde maandagavond mede, dat zijn fraktie het Zuidereng- plan voorlopig in de ijskast wil zet ten. In de eerstvolgende raadsverga dering zal hij een uitspraak van B. en W. uitlokken over het Zuidereng- plan. Indien het college niet van zins is de behandeling van het plan te verschuiven tot na de vaststelling van het Ontwikkelingsplan, zal de P.v.d.A. interpelleren. Kritiek had de heer De Wilde op de gang van zaken bij de Ruimtelijke Ordening en hij was ongerust over de wijze waarop het Ontwikkelings plan tot stand komt. Binnenskamers en in besloten vergadering wordt zo veel besproken, dat er geen sprake meer kan zijn van enige inspraak van de bevolking. De fraktieleider meende dat B. en W nu geleerd hebben, dat zij zich in' plaats van te beklagen over de hoe veelheid bezwaarschriften moeten verheugen in de betrokkenheid van de burgers. De P.v.d.A.-fraktie is van mening dat het Ontwikkelingsplan van Soest niet later gereed mag zijn dan in de herfst van 1976, waarbij men een goede inspraakprocedure als voor waarde stelt. Ook wenst de P.v.d.A. dat er een ambtenaar aangesteld wordt, die de procedure uitwerkt, die de bevolking dichter bij 't bestuurs beleid brengen. Een der aanwezigen, de heer Huizer over de inspraak van de burger: „Uit ervaring is gebleken, dat de burgers op dit punt grotelijks worden bela zerd". Spreker wees daarbij op de •commissie voor het Engpark, de tot standkoming van het plan Overhees en het Ontwikkelingsplan. Als grote tegenwerkster bij de inspraak wees hij de burgemeester aan, hetgeen een andere belangstellende, de heer Roos beaamde. Deze meende dat het nood zakelijk was dat binnen het college van B. en W. een mentaliteitsveran dering plaatsvond, en stelde, dat de portefeuille Ruimtelijke Ordening niet in handen hoorde van de burgemees ter, maar van een politieke wethou der. De heer De Wilde was het eens met de beide heren, maar gaf ze niet veel hoop dat er wisseling mogelijk was van portefeuilles. De heer Eshuis liet een ander geluid horen en stelde dat het voorlopig af voeren van het Zuiderengplan zou betekenen, dat vele problemen in dc gemeente nu voorlopig niet worden opgelost. In dit verband noemde hij de problemen rond de uitvalwegen Ossendamweg en Vondellaan bij het niet aanleggen van de Centrumweg. Chris Uiterwijk vond het onaangetast blijven van de Eng zó belangrijk, dat hij de P.v.d.A. aanspoorde het Zui derengplan definitief te verwerpen. De heer De Wilde zei tot slot er van overtuigd te zijn dat het plan over een half jaar geheel van de baan zal zijn. Soesterberg De afdeling Soester- berg van de Nederlandse Bond van den opgericht op iniitiatief van de vogelliefhebber de heer B. van Wijhe. "Vogelliefhebbers werd! tien jaar gele- Mensen dié een volière hadden wer den door hem bezocht, enkelen waren Md van de afdelingen Soest of Zeist en met 19 leden startte de nieuwe Vereniging in Soesterberg op 14 juni 1965. De grote bond telt zo'n 45.000 leden, waarvan „Onze Gevleugelde Vrien den" het duizendste deel uitmaakt, want het aantal leden schommelt zo tussen de 40 en 50 leden, bij dit tweede lustrum. Tentoonstellingen In 1966 werd de eerste tentoonstelling gehouden bij d'e heer H. H. van Dijk aan de Kampweg, die daarvoor zijn garageruimte beschikbaar stelde. De heer S. van Soeren, overigens nog steeds bestuurslid, werd kampioen met 89 punten. Bij die gelegenheid werdien 81 kanaries en 19 tropische vogels ingezonden. In Soesterberg, een plaats met een steeds wisselende bevolking is de ver eniging toch gegroeid en werd het ledenaantal met de nieuwe bewoners opgevoerd. Op de laatste tentoonsteL- ling in De Hoeksteen (ook in het Dorpshuis werd eens geëxposeerd) werden dan ook 198 kanaries en 131 tropische vogels ingezonden. De eerstvolgende vogelexpositie zal vanwege het fcweedJe lustrum een ex tra feestelijk tintje krijgen, wanneer deze tiende vogeshow zal worden ge houden op 6, 7 en 8 november in de zaal van De Hoeksteen, r Het dagelijks bestuur van de jubi lerende vogelvereniging bestaat mo menteel uit: voorzitter j. W. Kaspers, Prof Lorenitzlaan 78; secretaris W. van Amerongen, Ant. van Leeuwen hoeklaan 131 en penningmeester S. van Soeren, Gen. Winkelmanstraat 43, dlie reeds tien jaar bestuurslid is. Bestuur en leden geven belangstel lende graag informatie over het hou den van vogels, het lidmaatschap van „Onze Gevleugelde Vrienden" en de eerstvolgende tiende vogetentoon- stelling. Soesterberg. Voor alle Soester- bergse ouderen wordt op vrijdag 8 augustus een tuinfeest georganiseerd in de romantisch verLichte achtertuin van het Woon- en Dienstencentrum „De Drie Eiken". Het motto voor dit tuinfeest dat om 19.03 uur begint luidt „Met een slokje en een stokje". Hoe Iaat het feest zal eindigen zullen de naaste buren daarna wei kunnen vertellen. Tijdens deze avond is er een hoeden- wedstrijd „hoe gekker, hoe mooier" zodat de dames nu al aan de slag kunnen gaan. Er is een aardig prijsje aan verbonden. Bij slecht weer gaat de avond toch door, maar dan in de recreatiezaal van De Drie Eiken. De kosten bedra gen 5,per bejaarde en men moet zich vóór zaterdag 2 augustus opge ven bij de leidster, mej. Frankena. SOESTERBERG - Zonder enige tam tam is maandagmorgen het vakantie festival bij de Dubbeldekker begon nen met een dag vrije expressie, als start voor een serie midzomerfeesten voor de jeugd van Soesterberg op initiatief van Stichting Jeugdwerk. Gedurende veertien dagen kan men bij de Dubbeldekker terecht voor al lerlei aktiviteiten, als vrije expressie voetpuzzeltocht, lampions versieren schatgraven, stokbrood bakken, twee dagen timmerdorp, kampvuur maken lampionoptocht, zeepkistkarren ma ken en -racen, fietspuzzeltocht, vos senjacht, straattekenen, behendig heidswedstrijden en dat alles voor twee kwartjes per aktiviteit! Buiten de Dubbeldekker werd onder leiding van de heer E. de Jong geboetseerd en waren de draaischijven al gauw bezet. Maar ook op een glasplaat kan men ook goed boetseren en zodoende konden bijna dertig „pottenbakker tjes" aan het werk. Niet altijd werd er even vakkundig met de klei om gesprongen, hier en daar kwam na wat kliederen en smeren toch een aanvaardbaar produkt te voorschijn uit de vettige kleigele handen. De heren J. van Esseveld en de gelukkig weer herstelde voorzitter J. Veenen- daal sleepten klei aan en hulden kleispecialist De Jong in een wijde stofjas ter bescherming. In de Dubbeldekker zelf was het heel rustig, want daar werkten hoofd zakelijk meisjes aan hun tekeningen knip- en plakwerk onder leiding van mevrouw Veenendaal en Leonie Ven- roy. Hier konden de kinderen een keuze maken uit knip- en plakwerk op fraaie vellen Engels karton; voor de tekenaars was er een schat aan kleurpotloden en ecoline. Binnen een half uur waren er in en buiten de Dubbeldekker bijna zestig kinderen in de leeftijd van 5 tot 15 jaar aan het werk, terwijl onder hen zich ook de negenjarige Duitse Tos ten Rinke zich bevind, zo wist dc schatbewaarder Herman Wijn te ver tellen, die alles nauwkeurig bij hield voor de statistiek van de Sticthing Jeugdwerk en de twee kwartjes van elke deelnemer beurde. De produkten van het boetseren zul len gedroogd worden en in de loop van volgende week gebakken wor den, zodat de kinderen aan het slot van het vakantie-festival nog een tastbare herinnering hebben. Lampionoptocht Na de voetpuzzeltocht op dinsdag morgen gaan de kinderen zelf hun lampions versieren voor de lampion optocht op zaterdag 2 augustus, die om 20.30 uur van het Dorpsplein ver trekt. De route is als volgt: Dorpsplein - Van Angerenstraat - Prof. Lorentz- laan - langs de flats - Plesmanstraat - Buys Ballotlaan - Gen. Winkel manstraat - Gen Spoorstraat - Van Maarenplein - Kampweg naar het terrein van het voormalige B.P.-sta- tion aan de Banningstraat. Op dit terrein zal zaterdagmorgen 't vreug devuur worden klaargemaakt met al het hout van twee dagen timmer dorp. Drumband en korps van de Muziek vereniging Soesterberg zullen de lam pionoptocht vergezellen. Onder su pervisie van de Vrijwillige Brand weer zal de jeugdbrandweer voor het nablussen zorgen. Op zaterdag 30 augustus gaat het majestueuze park „Berg en Bos" te Apeldoorn weer het feest van de Welsh Pony's beleven. Meer dan 400 vertegenwoordigsters van dit unieke en wereldbekende rij- ponyras zullen duizenden dqen genie ten van de hoge adel en de excellente rijkwaliteiten, die in dit ras al sinds vele decennia verankerd liggen. Niet aleen de exterieurkeuringen, met als hoogtepunten de kampioenschap pen, zullen een complete staalkaart tonen van onze Nederlandse fokkerij maar ook het middagprogramma, vol vaart en charme gebracht, zal op on navolgbare wijze de veelzijdigheid van de Wëlsh pony's op het groene grastapijt etaleren. Marian de Lange wist het een dezer dagen te presteren om nat. kampioen in de dressuur klasse zwaar bij de NPC te worden. Daarmede is mèfeeh aangetoond, dat de Welsh pony's iets in hun mars hebben en haar zullen wij met z'n allen dan ook moeten huldigen. Zo zullen er meerdere hoogtepunten zijn en wanneer wij dit hele spekta kelstuk tegen de achtergrond van het zonovergoten decors projecteren, dan kan het niet anders of de Weishes zullen in Berg en Bos schitteren als nooit tevoren. In de periode 1 tot en met 7 september zal de Provinciale Anjercollecte weer worden gehouden. Het Provinciaal Anjerfonds is een onderdeel van het Lan del ijk Prins Bernhardfonds. provincie. Ook verenigingen uit de gemeente Soest zijn in de afgelopen jaren uit dit fonds gesubsidieerd. Het Nederlandse volk is zelf verant woordelijk voor zijn eigen cultuur; ook de inwoners van Soest zijn dat Geef daarom blijk van die verant woordelijkheid bewust te zijn. Stort uw bijdrage in de collectebus. Maan dag 1 september zal met de collecte gestart worden. Mocht u op andere wijze uw hulp willen bieden, namelijk door te col lecteren voor dit doel, dan bent u van harte welkom. Het contactadres is: gemeentehuis Soest, tel. 16744, toe stel 156. Het Prins Bernhardfonds stelt zich ten doel het verlenen van financiële steun aan instellingen en verenigin gen in het land, die zich op het cul turele vlak bewegen (kunst, volks ontwikkeling, jeugdzaken enz.). Deze steun wordt gegeven aan o.m. ama teurverenigingen, het Nederlands bal let. monumentenzorg, en wetenschap pelijke publikaties. Het Prins Bernhardfonds ontvangt gelden uit de toto, de algemene lote rij Nedreland èn uit de jaarlijkse collecte. De opbrengst van de in de provincie te houden Anjercollecte komt geheel ten goede aan verenigingen in deze Btf haar vierde lustrum organiseert de Christelijke wandelsportvereniging „Olympia" op zaterdag 23 augustus de 18e Paleis Soestdjjktocht, onder auspiciën van dc Prov. Chr. Wandelsport Bond (PCWF) afd. Utrecht. De start en finish zijn bij het Verenigingsgebouw van de Emmakerk aan de Regentesselaan in Soest van 10.30 tot 14.30 uur. Groepen die voor beooordeling in aanmerking wensen te komen kunnen starten van 14.00 tot 14.30 uur. Op last van de politie kunnen auto's alleen geparkeerd worden op de Jachthuislaan. Er kunnen afstanden gelopen worden van 6, 12, 18 of 25 kilometer met parkoersen door de prachtige bossen zoalis de Koninklijke Domeinen, het Staatsbos en het landgoed Pijnenburg. Het inschrijfgeld bedraagt 1,75 per persoon wanneer men zich opgeeft vóór 11 augustus a.s. Opgaven na de ze datum en aan de Start 2,25. De herinnering, welke wordt uitge reikt na het volbrengen van de wan deltocht, bestaat uit een fraaie me daille met liint. en Snelle en correcte levering en tot in depuntjes verzorgd I Uitgebreide collectie klassiek en modern. Van W eedertra at 29 - Soest Telefoon 02155-14152 Per vereniging is een groepsprijs be schikbaar en op iedere afstand extra prijzen voor groepen van minstens 12 personen. De 40 cm. hoge wisselbeker, momen teel nog in het bezit van de wan delsportvereniging „Calimero" uit Meppel, die wordt uitgereikt aan de groep met het hoogste aantal punten van de dag. De medische verzorging is in handen van het Ned. Rode Kruis. De wande laars worden begeleid door het mu ziekkorps P.V.O. Eventuele inlichtingen zijn -te ver krijgen bij: de heer W. A. Suman, van Goyenlaan 242, tel. 02155-13269, de heer L. Vogel, Buntweg 18, tel. 14138 of bij de heer D. W. Brood, Birkstraat 50a, tel. 19979. Betalingen kunnen geschieden aan de heer W. A. Suman, Soest, gironr. 181156. Het startbureau sluit om 19.00 uur. In de nacht van woensdag op don- dag verzocht de politie te Baarn as sistentie van de Soester politie, voor aanhouding van een autobestuurder die met zijn auto. waarvan het ken teken werd genoteerd, in Baarn een aanrijding had veroorzaakt en daarna was weggereden. Het gelukte de po litie de man in Soest aan te houden. Hij werd overgeleverd aan de colle ga's te Baarn. De heer J. J. te Soesterberg, deed bij de politie aangifte van diefstal in zijn woning. Op onverklaarbare wij ze raakte hij een portefeuille, een portemonnaie en een bos sleutels kwijt. Vermoedelijk heeft een inslui per zich schuldig gemaakt aan dief stal van deze artikelen. Dank zij dz nasporingen van de poll. tle kon de onlangs gzpleegde in braak met diefstal in de kantine van de voetbalvereniging Hees, worden opgelost. De politie wist drie jongens: J M M. v. B. (19), zijn broer J. O. M. v. B. (18)en de 18-jarige B. J. W aan te houden. Na ondervraging be kende het drietal, dat woonachtig is in Soest, de inbraak en diefstal. Ze werden tijdelijk ingesloten. De 18-jarige J. G. M. de B. nit Soest en wonende aan de Wieksloterweg werd op de Laanstraat door de poli tie aangehouden toen hij een auto bestuurde, zonder in het bezit van een rijbewijst te zijn. Procesverbaal werd tegen hem opgemaakt. De Soester politie heeft op verzoek van de Amersfoortse politie een zeke re R. R. uit Soest aangehouden, die in Amersfoort een aanrijding had ver oorzaakt. R. reed op de kruising Stadsring-Arnhemsestraat een voet gangerslicht omver. Getuigen hadden het kenteken opgenomen, zodat de Soester politie R. spoedig kon opspo ren. Hijb ekende de aanrijding, maar had de auto reeds naar een garage voor reparatie gebracht. FILMS Grand Theatre, Snouckaerüaan: De peetvader deel II (14 jr.), aanvang dagelijks 2 en 8 u. Studio G: Scenes uit een huwelijk. 18 jr. zo. 2.15, 5.15 en 8.15; overige da gen 2.15 en 8.15. Cinema I, Stadsring: Return of the pink panter (a.1.). Aan vang za. en wo. 7 en 9.30 u., zo. 2.15, 4.30, 7 en 9.30 u., overige dagen 2.15, 7 en 9.30 u. Cinema II, Stadsring: Mens erger je niet (18 jr.) zo. 1.45, 4, 6.30 en 9 u., overige dagen 1.45, 6.30 en 9 u. Euro Cinema, Stadsring: Once upoai a time in the west (14 jr.) dagelijks 1.45, 5 en 8.15 u. City Theater, Westsingel: Enter The Dragon (18 jr.) za. 2, 6.45 en 9.15 u., zo. 2, 4.15, 6.45 en 9.15 u., overige dagen 2 en 8 uur. Donderdagcyclus City Theater: Op de Chinese vuist (18 jr.) aanvang 2 en 8 uur. N ach tv oorst ellin g en Cinema I: El vis Presley in Jailhouse Rock (a.1.) vr. 24 uur. Cinema II: Rosemary's baby (18 jr.) vr. 24 uur. City Theater: De Genotzoeksters (18 jr.) vr. 23 uur. Maciste en de Hellmonster (18 jr.) za. 23.45 uur. Kindervoorstelling: Cinema I: Dik Trom en zijn Dorps genoten (a.1.) za. en wo. 1.30 uur. Heden overleed) onze lieve zorgzame moeder, ■behuwdmoeder, grootmoeder, schoonzuster en tante CATHARINA ELISABETH JACOBA WILHELMINA WESSEL geboren Vermeulen op de leeftijd van 82 jaar. Uit aller naam H. Wessel Groenekan 27 juli 1975 Huize „Beukenburg" Beukenburgenlaan 29a Correspondentieadres: Parklaan 28, Soest. De teraardebestelling heeft inmiddels plaatsge vonden. Na een langdurig gedragen lijden is heden van ons heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader HENDRIKUS GERARDUS WIJNANDS op de leeftijd van 74 jaar. Soest F. Wijnands-Vermeulen kinderen, klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Soest, 28 juli 1975 Klaarwaterweg 43 De begrafenis heeft inmiddels op de R.K. Be graafplaats te Soest plaats gehad. KLEINE ADVERTENTIES Uitsluitend by vooruitbetaling. Advertenties onder nummer 30 cent extra. Advertenties onder letter /1,_ extra. Opgave uiterlijk tot woensdagmorgen 10 uur. PERSONEEL GEVRAAGD Gevraagd HULP in de Huishouding bij jong gezin. Ereprijsstraat 77, tel 12063. Welke 65 plusser wil mijn TUINTJE BIJHOUDEN in Soest? Omg. station. Tel. 11758, Mevrouw, straks begint het schooljaar weer en krijgt u wat meer tijd. Tijd, die u graag nuttig en aan- naam zoudt willen beste den! Wij hebben voor u een leuke part-time baan als SCHOONHEIDSADVI SEUSE vrij in diverse rayons w.o. Soest, Soester berg e.o. Bel Evolution Cosmetics B.V. 030-944075. Huishoudelijke HULP ge vraagd voor 2 ochtenden per week. Allb. Cuypl. 36 Gevraagd WERKSTER voor 2 ochtenden per week. De Genestetl. 3, tel 14101 Wij vragen 'n zelfstandige HULP voor in de huishou ding, al'leen in de ochtend uren. Mevrouw Wissink, Stadhouderslaan 28, Soest. Liefst aanmelden na 7 uur. Tel. 02155-16181, b.g.g 030- 310330. Gevraagd flinke WERK STER voor schoonmaak barbedrijf, plan. 5 of 6 ochtenden of middagen per week. Tel. 109902 Gevraagd flinke WERK STER voor de dinsdag-, donderdag- en vrijdag ochtend, Mevr. Lenting, tel. 17170, BEZORGERS(STERS) ge vraagd voor vaste wijken. Aanmelden Gooi- en Eem- lander, Talmalaan 22, tel. 14959. Gevraagd MEISJE, plm. 18 jaar, als verkoopster in on ze bloemen- en plantenkas. Aanmelden vrijdagmiddag. M. Schollten Middelwijk- straat 28, tel. 12336. PERSONEELS- AANBIEDINGEN Heer biedt zich aan voor TUINONDERHOUD Tel. 10825. Twee jongemannen bieden zich aan voor al uw ZWA RE WERK in hun vrije tijd. Br. onder no. 1942 bur. Soester Crt. TE KOOP AANGEBODEN Te koop Oud Hollandse EETHOEK i.z.g.st., t.w. Ronde tafel met kl. en 4 stoelen. Te bevr. tel. 15606. Te koop aangeboden ALFA ROMEO 1750 Berlina, bouwjaar 1968, in z.g.st. Ger. motor. Beckeringh- sitraat 12, Soest. Te koop SKODA, b.j. '70, t.e.a.b. Minstreelpad 85. Te koop jonge BOKJES en sierduiven. Klein Enigen- daalweg 11. Te koop KINDERWAGEN z.g.a.n. 20,betonplaten en palen en 6 stalen ramen. Nieuweweg 89, Soest. Te koop SPORTFIETS 75,Stadhouderslaan 100, Soest. Te koop SCHOEVERS- BOEKEN secretaresse. Tel. 02155-14018. Te koop BABYUITZET t.e.a.b. Tel. 17205. Te koop aangeboden KIN DERWAGEN en ijeiswieg met matrassen. Rembrandt- laan 5, Gelegemheddsaanbieding. Wegens gezondheidsrede nen te koop aangeboden een in zeer goede staat verkerende TRIUMPH (He rald 1250, bouwjaar 1966. Te bevr. Kerkpad Z.Z. 20e. Te koop kleine zwant-bonte DWERGGEITJES. Te be- zi'ohilgen Bosstraat 80. Te bevragen Minstreelpad 55. Te koop 2-persoons OP- KLAPBED met springveren matras 90,geyser 100,Wald. Pyrmont- laan 18, na 19.00 uur. Te koop antiek TUINSTEL tafel pl. 4 stoelen 300, 15 m. geplastificeerd gaas, hoog 180 cm. en 5 beton nen af standpalen ƒ175, duitsland'-antenne verster ker, mast-heugels 150; Ned. 1 en Ned. 2 antenne 40,—; 2-pers. bed 50, smeedijzeren wieg met be kleding 75 20 delige broedkooi incl nestkastjes, voer- en drinkflesjes en badjes 200,12 voor fronten 40 x 30 om. 40, Kerkstraat 88. Te koop aangeb. Dickson CARAVAN met voortent, 2 mnd. oud, lengte 4 60. Kerkstrabt 78, tel. 19663. Te koop KIPPENHOK 25,—; babybadje op stan daard 10,—; box met kleed 25,en baby- kampeerbedje 20,In- singerseraat 48, tel. 17801. Te koop TOMOS, z.g.a.n. weinig gebruikt, 300. Tel. 13844. Te koop witte BRUIDSJA PON met hoed, maat 38. Nieuwerhoekplein 9. Te koop scharen EETHOEK t.w. vierk. tafel met kleed en 6 stoelen en koperen salontafel met marmerblad iz.g.st. Te bevragen tel. 15606. Te koop LUXAFLEX, 3.72 breefl, salontafel en ser- vieskast (notenhout), Mar grietlaan 12, tel. 14658. Te koop ijzeren MELK BUSSEN, geschikt om te beschilderen. Steenhoff- straat 73, tel. 14280. Te koop ANTIEKE olie lampen, staande en han gende Franse klokken, bronze pendules regula teurs, pors. klokkestel, Biedermeijer eethoek, Me- chelse getorste eethoek, spinnewiel geweren. Ere prijsstraat 173, Soest, tel. 02155 - 1 47 55. Ter overname BANK en fauteuils. Tel 13720, na 17 uur. Te koop w.o. KTM BROM FIETS, bouwjaar '72. Pias- weg 2, tel. 19883. Te koop Biedemeijer RE- GULATEURKLOK 450,—, Friese stoelfjesklok 27,50, barmeubeltje f 185 (ma honie. Tel. 02154 - 3825. Te koop 2 mooie oude GLAS-IN-LOODRAMEN f 50,—. Tel. 02155 - 117 58. Te koop ideale vakantie wagen: FORD Escort 1300 Stationcar (sept '71), met nieuwe motor en veel ac cessoires; o.a. intervalscha- kelaar, radio, kokosmatten, rembekrachtiging. In zeer goede staat. Tel. 10955. Te koop pram, TAFEL BILJART, 2 gevelkachels en een bijzetkachel (alles gas). Prunuslaan 14, tel. 16203. Te koop grote massief ei ken SALONTAFEL, 300,- Tel. 14787. Te koop SLAAPKAMER AMEUBLEMENT (niet mo dern) bestaande uit 2 bed den, 2 nachtkastjes, 2 stoe len, een tafel, 100,Dal- weg 2, tel. 13507. Te koop z.g.a.n. 4-pits GASSTEL, 25,—. Troel- strastraat 59, tel. 16120. Te koop Nobel GAS KACHEL, Dru gaskachel, Gazelle jongensfiets, 8-12 jaar. Tel. 12033. TE KOOP GEVRAAGD Te koop gevraagd KONIJ NENHOK. Tel. 19728. Te koop gevraagd KEU KENTAFEL of eethoek- tafel en enkele stoelen, rekken voor kelder en huishoudtrap. Tel. 11758. Te koop gevraagd STUDIE PIANO. Tel. 03426-443. SLOOPAUTO'S te koop gevraagd. Tel. 033-11994. Te koop gevraagd BUN GALOWS, villa's, woon huizen, bouwterreinen. Br. aan postbus 153, Soest. Geen makelaars. Te koop gevraagd door ondernemer WOONHUI ZEN, bewoond of achter stallig onderhoud geen be zwaar, vlotte afwikkeling, contanten aanwezig. Br. onder letters FA 120 bur. Soester Courant. TE HUUR AANGEBODEN Tehuur gestoffeerde KA MER met eigen keuken. Inlichtingen: C. Hofkamp, tel. 033-38234, tst .310. Te huur Grote KAMER met gebruik van keuken en douche. Vrije opgang. In- singerstraaf 15, Soest. Te huur aangeboden STACARAVAN in Soest, geschikt voor permanente bewoning. Prijs ƒ250, per maand. Tel. 14913. TE HUUR GEVRAAGD Jongedame zoekt KAMER met kookgelegenheid. Tel. 19346. Gevraagd ETAGE of kamer in Soest of omgeving. Tel. 01623-2390. Heer zoekt ZIT-SLAAP- KAMER. Br. onder no. 1940 bur. S. Crh of tel. 12092. KANTOORRUIMTE ge zocht, circa 50 m2, door marketing-advies-bureau. Tel. 17087. De S.M.D.S. vraagt voor gezinsverzorgster VRIJE KAMER(S) met (gebruik van) keuken per 1-9-1975. Schriftelijke of telefoni sche reacties aan Mej. M. van Heesbeen, Burg. Gro- thestraat 51, tel. 19004. WONINGRUIL Woningruil. Aangeboden 4- KAMERFLAT op de Eng. Gevraagd eengezinswoning. Br. ond. no. 1941 bur. S. Crt. Woningruil. Aangeboden HUIS (parterre, gelijk vloers) met achtertuin in Soesterberg. lage huur. Gevraagd woning in Soest of omgeving. Mag klein zijn; hogere huur, doch liefst waar auto geparkeerd kan staan. Inl. brief aan Van Raadshooven, Bali- straat 77 hs, Amsterdam-O. Woningruil. Aangeboden HUIS (gelijkvloers) met achtertuin, (eventueel met garage) in Soesterberg; la ge huur. Gevraagd: woning (tuin bijzaak) of flat, liefst met garage, in Soest of omgeving, hogere huur geen bezwaar. Br. met event. telef. nr, onder let ter G U bur. van dit blad. Woningruil Huizen-Soest. Nieuwbouw HOEKHUIS met lage huur, garage, schuur en mooie tuin. Ge vraagd hoekhuis in Soest. Inl. tel. 10087. DIVERSEN SUPER BENZINE 97 cent. Alleen contant. Autoverhuur - Taxi „Soest- Zuid". Parklaan 4, tel. 13704 Rockgroep zoekt BASGI- TARIST en zanger, 14-17 jaar. Choristenpad 90, tel. 18366. PEDICURE Chiropedist Mevr. A. N. van Zwieten, Rubenslaan 210, Soest, tel. 10953, Afspraak maken na 18.00 uur. SCHOORSTEEN vuil, niet getreurd, elektrisch vegen, gauw gebeurd. C. Tak, Van Weedestraat 41, tel. 12676. Hebt U slecht passende KLEDING? Wij maken het op uw juiste maten. O.a. herenkostuums, pantalons, mantelkostuums, mantels enz. (kleermakerswerk). Fa. Peto, maatateliers, Havenstraat 101, Hilver sum, tel. 02150-45235. Zaterdags gesloten. ZONNESCHERMEN met aluminium kap en schim- melvrij Dralondoek, leve ren wij met een extra korting van 10% tot 20%. Voor de zelfdoeners gevel - scherm 104,50, balkon- scherm 186,50, zonder doek. Vrijblijvend prijsop gaaf. Zonwering Van der Hammen, Beatrixlaan 55, tel. 13551, ook na 6 uur. T.V. SERVICE voor alle merken. Reparaties vlug, veilig "ten vakkundig. C. v. d. Berg, Oosterstraat 34. Baarn. tel 02154-4235 Laat uw SCHOORSTEEN VEGEN door de vakman. J. H Schlebaum, Erkend schoorsteenveger en rook verdrijver, Troelstras traat 2. tel. 13732. Deskundig VERANDEREN van uw KLEDING. Kleer makerij „Maison Jaune Vert", Pr. Hendriklaan 26, tel. 14048. HANDEL SUPER BENZINE 97 cent. Alleen contant. Autoverhuur - Taxi „Soest - Zuid". Parklaan 4, tel. 13704 Alle PLATENKOFFERS, cassettes, banden etc moe- tenweg. 30 korting. Te vens te koop platenbar met twee spelers en twee krukken, iets moois voor f 1500,Foto Flapper, Koninginnelaan 24 B, Soestdijk, tel. 12754. Te koop: GRINDTEGELS, 40 x 60 en 50 x 50, 2 kleu ren, 4,— incl. B.T.W. Franco thuis. Tel. 15392. W. van Bloemendal, Wiek sloterweg O.Z. 83. ZONNESCHERMEN met aluminium kap en schim- melvrij Dralondoek, leve ren wij met een extra korting van 10 tot 20 Voor de zelfdoeners zonne scherm 104,50 zonder doek. Markiezendoek los verkrijgbaar. Vrijblijvend 1 prijspogaaf. Zonwering Van der Hammen, Beatrixlaan 55, tel. 13551, ook na 6 uur. Eenmalig aanbod. Gloed nieuwe PEUGEOT BROM FIETSEN, met 2x6 maan den garantie. Voor het zachte prijsje van 695. bij H. Grift en Zn., Becke- ringhstraat 36, Soest, tele foon 12870. ESPRESSO KOFFIE IS „IN"! The Golden Coffee Box, vlakbij postkantoor Baarn is gespecialiseerd in espresso. Keuze uit vele vers-gebrande soorten. Groot assortiment espresso machines vanaf 59, SUPER BENZINE 97 cent. Alleen contant. Autoverhuur - Taxi „Soest- Zuid". Parklaan 4, tel. 13704 Wie wil mij hebben voor maar 695,Ik ben de bekende zorgeloze PEU GEOT BROMMER. Met 2x6 maanden garantie. Ik sta bij Kees Leertou wer, Molenstraat 137, Soest, tel. 12106 POLYESTERPLATEN in alle dikten verkrijgbaar bij Steitner, Kerkpad N.Z. 20, bij de markt, tel. 12461. Grote sortering KAMER PLANTEN en snijbloemen, alles tegen zeer billijke prijs. Koolplanten 2 ct. Asterplanten 5 ct. Kwekerij E. van Oest, Oude Grachtje 17, tel. 12142. DAMES SPORTFIETS als nieuw ƒ165,-. Ook goed kopere prijzen. Gazelle 125,- en 75,-. Heren sportfietsen 125,- en goedkoper. Jongensfiets 100,-. Rijwielhandel Hoek, Evertsenstraat 19 A, Amersfoort, tel. 033-23133. Rijwielhandel en reparatie van alle rijwielen zijn wij specialisten tegen zeer bil lijke prijzen. Halen en be zorgen tegen kleine ver goeding. Erkend rijwielbe- drijf. RIJWIELHANDEL HOEK, Evertsenstraat 19a, Amersfoort, tel. 033-23133. TALENPRAKTIKUM AMERSFOORT. Het insti tuut voor effektieve talen studie. Individuele kursus- sen spreekvaardigheid met begeleiding door bevoegde docenten. Konversatie. En gels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Nederlands. Be ginners, gevorderden, vèr- gevorderden. Speciale kur- sussen voor managers, marketing-, computer-des kundigen enz. Inl. 033- 29097. Voor MATRASSEN naar Steitner, Kerkpad N.Z. 20, tel. 12461, bij de markt. Verkoop van UITLATEN en trekhaken met gratis montage. Ook 's avonds en zaterdags. Nachtegaal- weg, Soest, tel. 16731. Uw adres voor NAAI MACHINES en reparaties o.a. Pfaff, Husqvarna, Elna, Bernina enz. is Fa. v. Huissteden, Soesterbergse- straat 28, tel. 13480. KAMERPLANTEN, snijbloemen, aardewerk. De grootste koliektie van Amersfoort en omgeving, en tegen voor ieder be taalbare prijzen. Tuintoko, Amsterdamseweg 139, Amersfoort. Tel. 033-17031. Gebruikte TELEVISIE TOESTELLEN v a. 150,- met garantie. Gem. beta ling. Erkende Philips- service C. v. d. Berg, Oosterstraat 34, Baarn, tel. 02154-4235. Betonnen SIERBLOKKEN in meer dan 18 modellen en diverse kleuren. Flag- stones, natuursteen, lava steen, tegel. Alles uit voor raad. Tuintoko, Amsterdamseweg 139, Amersfoort. Tel. 033-17031. Speciaal adres voor al Uw ZONWERING. Alle merken leverbaar. Vraagt prijsop gaaf. 15 korting voor zelf montage. Pezon Zonwe ring, Van Weedestraat 43, Soest. Tel. 15434. Gebruikte BROMFIETS ONDERDELEN. Kees Leertouwer, Molenstraat 137, tel. 12106. Het complete programma van WOLF-GERATE TUINGEREEDSCHAPPEN. (Onze specialiteit), vindt U natuurlijk bij: Tuintoko, Amsterdamseweg 139, Amersfoort. Tel. 033-17031. Electrolux STOFZUIGERS. De hele serie uit voorraad leverbaar. Hoge inruilprij- zen. Ook voor onderdelen. Van Schalkwijk B.V., Steerthoffstraat 61, tel. 12906 WONINGINRICHTING K. E. BOS, Schrikslaan 61, tel. 15426. Het adres voor het inrichten en vernieu- wen van Uw woning. Uw adres voor HUSQVARNA NAAIMACHINES: J. W. Leertouwer, Beukenlaan 41, tel. 13531. Het betere, duurzame tuin meubel. Engelse TUIN BANKEN van teakhout, zweedse meubels, parasols, barbecues, houtskool. Tuintoko, Amsterdamseweg 139, Amersfoort. Tel. 033-17031. Uw wark gaat vlotter ao accuratarab U scherp riet- SNOUCKAERTLAAN14-16 i

Soester Courant | 1975 | | pagina 2