PVO-leden bijzonber aktief „Terre des Hommes" zoek vrijwilligers SUPER AANBIEDING Nappa lederen dameslaars C A R N I Verhoging gemeentelijke belastingen Schandalige „hulp" aan illegale turk Soest gaat geluidshinder meten IN KLEUR ZWART MATEN 36 tm. 41 VAN WEEDESTRAAT 14 naast Simon VW-nieuws Het oog gericht op de niet rollende guldens RestauRAnt „öe kORte öuinen" Wëtro Ook wij hebben wel 'ns een dagje rust nodig. Vandaar dat wij v.a. zondag 28 sept. zondags gesloten zullen zijn. Betaling abonnementsgeld vierde kwartaal 1975 PETIT ANTIEK SHOW in Café-Restaurant Soestdijk Gevonden voorwerpen Geen schoolgeld meer voor openbaar kleuteronderwijs Drie jaar geëist voor overval op Soester Bondsspaarbank Doorrijder gezocht Tot half november verkeerslawaai- onderzoek Soester Courant van donderdag 25 september 1975 De koopkracht bevorderende maat regelen die de regering aanwendt, door onder meer een duidelijke ver laging van de loon- en inkomstenbe lasting, hebben tot dusver niet het effect gesorteerd dat het kabinet er van verwacht heeft. De bedoelde koopkracht injectie ten bedrage van 840 miljoen gulden leidde in de eerste helft van dit jaar niet tot grotere bestedingen, zoals werd ge hoopt, maar alleen tot grotere spaar zaamheid. Het Nederlandes volk liet de guldens niet royaler rollen, maar bracht ze naar de bank. Een op het eerste gezicht merkwaardige ontwik keling, als men bedenkt dat door de toenemende inflatie het sparen niet zo attraktief is. De cijfers, die door de Nederlandse spaarbamkbond zijn verstrekt over de eerste vijf maanden van 1975, moeten overigens met grote voorzichtigheid worden geïnterpreteerd. Weliswaar vermelden die cijfers dat in die vijf maanden bijna 2900 miljoen gulden méér naar de spaarrekeningen werd gebracht dan er werd afgehaald, ter wijl in dezelfde periode van 1974 er ongeveer 360 miljoen meer werd op genomen van de spaarrekeningen dan er naar de banken werd gebracht, maar dat betekent nog niet dat we in bedoelde periode van dit jaar rond 3 miljard meer spaarden dan in het zelfde tijdvak van 1974, zoals een op pervlakkige uitleg van de cijfers ons zou kunnen doen geloven. Niet vergeten mag worden, dat begin vorig jaar de rentestand aanmerke lijk hoger was dan dit jaar en dat daarom veel spaarders hun spaargel den gingen omzetten in depositore keningen waarvan de tegoeden niet in de spaargelden meetellen. Een tweede faktor die vorig jaar de onrtsparing bevorderde wordt gevormd door de aanzienlijke bestedingen, diie het Ne derlandse volk zich na de oLiekrisis uit de winter van 1973-1974 ging ver oorloven. Ondanks de toenemende werkloosheid lag de krisdsstemming toen om in een zeker optimisme, waardoor de mensen meer geld gin gen uitgeven en dus grotere bedra gen van de spaarbank haalden. Maar ook al moet men de cijfers van de Nederlandse spaarbanikbond be hoedzaam interpreteren, niettemin staat vast dat wij in 1975 heel wat meer sparen dan in 1974, dat als slecht spaarjaar de geschiedenis zal ingaan. Een andere zaak is, of onze ekonomie baat heeft bij een derge lijke ontwikkeling. Als de bestedingen zouden worden opgevoerd, m.a.w. wanneer wij met zijn allen meer geld zouden uitgeVen, zou de neergaande konjunctuur wellicht weer een lichte opleving gaan vertonen. Bevreesd voor de achteruitgang houden de mensen nu hun geld vast, maar dat versterkt juist weer de neergang van de kooi- junktuur. In die vicieuze cirkel zitten we op het ogenblik muurvast. Van diverse zijden (o.m. door de re gering zelf) is de laatste maanden be toogd, dat het voor een gunstige ont wikkeling van onze ekonomie bevor derlijk zou zijn dat de gulden meer ging rollen. Maar tot dusver gebeurt dat niet. Zelfs in de maand juni, waarin een groot deel van de bevol king zijn vakantieuitgaven pleegt voor te bereiden, werd er bij de spaar banken 540 miljoen gulden meer ge spaard dan in dezelfde maand van 1974. Deze groeiende spaarzin is des te verwondelijker, omdat de geldont waarding groter is dan de rente, die men voor zijn spaargelden toucheert en bovendien de fiskus een (fiks) deel van de rente opeist. Sparen voor de oudedag heeft op die manier geen en kele zin en wij mogen aannemen dat iedereen daar ook wel van doordron gen is. Waarom wordt er dan zoveel gespaard? Om geld bijeen te garen om terzijnertijd duurzame gebruiks voorwerpen of een huis te kopen? Dat zal zeker het geval zijn, maar daarmee is de toenemende spaarzin sinds vorig jaar toch niet alleen ver klaard. Het ligt in de lijn der verwachtingen dat talloze spaarders in deze tijd van ekonomische teruggang en verminder de werkgelegenheid hun geld minder gemakkelijk uitgeven, omdat zij iets achter de hand willen hebben in slechte tijden. Veel meer dan vorig jaar heerst er in Nederland een kri- sisstemming, die velen tot terughou dendheid in zijn besteding aanzet. Maar die terughoudendheid versterkt op zijn beurt de ekonomische krisis weer. Als de mensen hun geld vast houden zetten de bedrijven minder om en worden talloze werknemers overbodig. Het is overigens geenszins zeker dat de mensen alleen hun geld op de spaarbank zetten om een appeltje voor de dorst te hebben bij slechte tijden. Dit motoef zal zeker meespe len, maar er zijn ook andere faktoren in het spel. Zo valt b.v. de teruggang in aankopen van duurzame gebruiks goederen ten dele ook toe te schrijven aan het feit dat de meeste mensen zo langzamerhand wel een tv, koelkast, warmachine en zelfs een auto hebben. Een kwestie van marktverzadiging dus, welke op zijn beurt ook weer bijdraagt tot een neergang in de kon- junktuur. Niettemin doet de regering er ver standig aan de koopkracht door aller lei maatregelen te vergroten. De in de miljoenennota aangekondigde btw- verhoging op luxe goederen van 16 naar 18 °/<r zal de konsument echter niet stimuleren zijn guldens te laten rollen. Maar zelfs wanneer de beste dingen aanzienlijk zouden toenemen zal het effect met betrekking tot de werkgelegenheid vermoedelijk maar zeer bescheiden zijn. In de eerste plaats levert een produktieverhoging vaak minder arbeidsplaatsen op dan men denkt. In diverse sektoren van het bedrijfsleven is de automatisering c.q. mechanisering reeds zo ver ge vorderd, dat een stijging van de pro- duktiviteit weing of geen arbeids plaatsen meer zal opleveren. Kortom, hoe krijgen we de Nederlan ders weer zo ver dat zij hun geld sneller gaan uitgeven? Het herstel van onze ekonomie is mede afhan kelijk van de bereidheid van ons al len, om de guldens nu royaler te la ten rollen, KANTMAN Niet alleen muzikaal maar ook op ander terrein zyn de leden van de Soester Harmonie P.V.O. de laatste tyd bijzonder aktief. Hun medewerking aan de feesten van het Groot Gaesbeeker Gilde, de verwelkoming in Amersfoort van Zonnebloem-„patiënten" na hun dagje uit en andere optredens, werd reeds beloond met eeh anonieme gift van 500 gulden. De reparatie van het dak van het PVO-gebouw aan de Rembrandtlaan. Die gift komt overigens bijzonder van pas, want de restauratie van het ge bouw aan de Rembrandtlaan is, wat de reparatie van het dak betreft, op een forse tegenvaller uitgelopen. Het bedrag dat daarmee gemoeid is, is aanzienlijk hoger geworden dan er voor gereserverd werd. De staat van het dak was veel slechter dan voor zien kon worden. Er zal een aktie voor op touw gezet worden, ten zij er mëer onverwachte 'giften' bin nen moeten komen. Men hoopt zo rond Kerstmis de mu ziek hal, één van de mooiste in de provincie, te kunnen openen met een concert. Er is ruimte voor 300 zit plaatsen. Ondanks al deze beslommeringen wordt de 'muziek' niet verwaarloosd. A.s. zaterdag nemen de tamboers deel aan een concours te Vianen. Zij ko men uit in de 2e divisie. Die avond moet afscheid genomen worden van de heer K. Verlaan, die de tamboers gedurende vijf jaar als instructeur diende, maar die Soest verlaat en naar Maastricht verhuisd is. Zaterdag 4 oktober nemen 13 leden van PVO deel aan een solistencon- cours te Geldermalsen. Naast 5 tam boers nemen er aan deel klarinettis ten, hoboïsten, fluitspelers, tuba- en saxofoonblazers. Een week later, op zaterdag 11 okto ber, speelt de Harmonie op het con cours te Abcoude. Zij komt uit in de le divisie. Ook een showgroep van de harmonie gaat mee, die, voorafge gaan aan het concours, een uitvoe ring zal geven op het sportveld te Abcoude. Dagelijks sterven tienduizenden kinderen. Zy zyn veelal het onschuldige slachtoffer van fouten van anderen doqr omstandigheden die zy zelf niet ver oorzaakt hebben. Zij hebben vaak te lijden van rassenhaat, oorlogsgeweld, bijgeloof, taboes, honger, koude, ondervoeding en niet-behandelde ziekten. De Stichting Terre des Hommes vindt dat elk kind recht heeft op mogelijk heden voor de toekomst en stelt zich ten doel overal ter wereld kinderen in nood directe hulp te verlenen. Tien jaar geleden werd in Nederland een afdeling van Terre des Hommes opgericht, die hier te lande geld probeert in te zamelen om het helpen van kinderen in nood mogelijk te maken. Tc/re des Hommes verzorgt vele pro-' ui net oultenlamd, o.a. in Bra- zillië.. Ethiopië, Mozambique, Indone sië, India, Burundi, Congo-Brazza- ville, Sierra-Leone en Peru. Het con tact met de projecten in het buiten land lopen altijd via betrouwbare mensen ter plaatse, zodat de hulp al tijd, direkt ten goede komt aan het kind dat het 't meeste nodig heeft. Die hulp kan bestaan uit het zen den van voedsel, medicijnen, tenten, medische apparatuur, kleding en vele j BIRKSTRAAT 108 - SOEST Langs de weg naar Amersfoort j TELEFOON 02155-17224 Een gelegenheid bij uitstek voor zomaar een FEESTJE of diner in een intieme sfeer op een andere w\jze (eventueel ook na 19.00 uur). andere noodzakelijke goederen. Maar er worden ook onderkomens of ziekenhuizen of kindertehuizen ge bouwd. Of Terre des Hammes stuurt medische teams uit Nederland. Terre des Hommes tracht ook door financiële adoptie-programma's be staande tehuizen te ondersteunen, zo dat die zoveel mogelijk kinderen kun nen "opvangen. Voor verschillende landen, onder meer Indonesië en Siërra Leone, is Terre des Hommes in deze sfeer werkzaam. De finaciële adoptie kan op verschil lende manieren plaats vinden. Bij voorbeeld een gezin stort per maand een bepaald bedrag voor een kind. Of een schoolklas of vereniging of be drijf adopteert een ontheemd kind. Via Terre des Hommes krijgt de adoptie-ouder of adoptie-klas zoveel mogelijk gegevens over het kind en vaak ook is het mogelijk schriftelijk kontakt te onderhouden met het ge adopteerde kind (via verpleegsters en leiding van tehuizen). Terre des Hommes heeft een speciaal telefoonnummer voor de financiële adoptie: 070 - 64 40 38. De Stichting Terre~des Hommes haalt soms ook kinderen, voor wie me dische behandeling noodzakelijk is en die in hun eigen land niet geholpen kunnen worden naar Nederland, om hier in een ziekenhuis geholpen te, worden. Over het hele land verspreid bestaat een aanital werkgroepen, zij houden zich bezig met het voeren van akties of het verspreiden van de naam van Terre des Hommes bijvoorbeeld door het bezetten van stands op tentoon stellingen of markten, het organise ren van bazaars. Ook in Utrecht be staat een werkgroep Terre des Hom mes. Voor haar vele aktivditeiiten heeSs zij nog een groot aantal vrijwilligers en vrijwilligsters nodig. Belangstellenden kunnen zich wen den tot mevrouw B. Udink, Bollen- hofsestraat 95, Utrecht, tel. 030-716645. Ook donateurs kunnen zich hier op geven. Ook kunt u een bijdrage stor ten op giro 64 69 00, ten name van Terre des Hommes, Den Haag. Bistro de Dissel Burg. Grothestraat 16. tel.: 02155-17249, Soest Over enkele dagen breekt het vierde kwartaal weer aan, zodat het abonnementsgeld van ons blad voor het vierde kwartaal 1975 voldaan moet worden. De kwitanties hiervoor worden binnenkort aan onze incasseerder afgegeven. Vele abonnees voldeden aan ons verzoek om aan het begin van 1975 het gehele jaar te voldoen, waarvoor wy zeer dankbaar zyn. Voor deze abonnees is dit verzoek dus niet bestemd. Een ander deel van onze abonnees betaalden het eerste halfjaar ineens en ook het tweede halfjaar 1975. Ook voor deze abonnees geld dit verzoek niet. Zo ook niet voor die abonnees die automa tisch gireren, ook voor hen is dit bericht overbodig. Er zijn echter nog een aantal abonnees, die tydige betaling van één of meer kwartalen verzuimden. Zij kregen een verzoek tot betaling in de bus, daar zij niet thuis waren. Deze abonnees ge lieven dus niet alleen het vierde kwartaal te betalen maar ook de achterstand. Betaling kan geschieden contant aan ons kantoor: door over schrijving op giro 126156, of door storting of overschrijving op onze rekeningen bij de Nederlandsche Middenstands Bank, Soest of de Rabo Bank, Soest. Gaarne rekenen wy op uw medewerking. ADMINISTRATIE SOESTER COURANT EEN 29-30 september en 1 oktober vanaf 10 tot 24 uur. Uw gastheer CO VAN ROSSUM De navolgende voorwerpen werden bij de politie als gevonden aangege ven: bankbiljet, schooltas, tas met sportartikelen, duikerhorloge, wol len muts en want, sleutels, dames- vest, armbandje, drie jassen en een poncho, portefuille met geld, riem, tamme kraai, heren jack, sleutelhan ger, kinderschoentje, steekwagen, he ren horloge, jongensfiets .regenmuts, damesfiets, nylon jack en een brom fiets. Betreffende deze voorwerpen zijn op woensdag en zaterdag, van 14 tot 18 uur, inlichtingen verkrijgbaar aan het poitiebureau. Het college van burgemeester en wethouders stelt de raad voor alvast te be sluiten diverse belastingen en rechten „met een kleinere opbrengst" met in gang van 1 januari a.s. te verhogen. Het voorstel wordt nu al ingediend om dat, wil men he£ percentage van de verhoging zo laag mogelijk houden en toch een zo groot mogelijk profijt van de verhogingen hebben in het begro tingsjaar dient te liggen. Omdat de totaal opbrengst van de di verse heffingen, in tegenstelling tot bijvoorbeeld de opbrengsten van straat- en rioolbelasting en de reini gingsrechten, niet zo'n grote invloed hebben op de uitkomsten van de ge meentebegroting, acht het college het verandwoord de besluiten tot de ver hogingen reeds in te dienen voor de raadsvergadering van 16 oktober a.s. Het betreft - tarief voor keuren en slachten van 13 naar 14 cént per kg.stalgelden, voedergelden, bankgelden, toegang koelhuis, bewaarloon, ontsmetten vee wagens, keurloon huisslachtingen een verhoging van 20 èn invoering van een tarief voor vlees dat afgekeurd wordt. - 15 verhoging tarief voor het hu ren van gasverwarmingsapparaten en voor controle-abonnementen - 10 verhoging (tot 165 gulden) van het tarief voor het maken van een aansluiting op de gemeentelijke rio lering. - 10 verhoging van de leges en de leges voor bouwvergunningen. - 20 °/o verhoging van de rechten van voertuigen. - 30 «/o verhoging van de rechten voor het ziekenvervoer. - 10 cent verhoging van het markt- geld (nu 60 cent per meter front breedte van de standplaats). - 10 verhoging van de begraaf - rechten. - 20 verhoging van het tarief voor het ledigen van beer- en zinkputten. (Voor percelen, die niet op de ge meentelijke riolering kunnen worden aangesloten, geldt een verminderd tarief). - 3 guldeh verhoging (van 17 tot 20 gulden) van de bijdrage voor school zwemmen per leerling. De vergoeding wordt voor niet meer dan twee kin deren per gezin in rekening gebracht. - Te vervallen komt het schoolgeld voor het openbaar kleuteronderwijs. De bestaande verordening wordt in getrokken het heeft voor dc ge meente geen financiële consekwcnsies, omdat de opbrengsten in mindering werden gebracht op de ryksvergoc- ding voor het openbaar kleuteron derwijs. Tegen de overvaller van de Bondsspaarbank aan de Steenhoffstraat, de Baar naar Martin van de E. is door de officier van justitie, mr. T. van Dijk, drie jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest geëist. Als de rechtbank Van de E. conform de eis veroordeelt, dan betekent dit dat hy tot 1980 opgeborgen zal blijven. Er lopen namelijk nog straffen tot 1977 tegen hem en na 1980 kan dan het vonnis uit 1968, waarbij Van de E. ter beschikking van de regering werd gesteld, ten uitvoer worden gelegd. Van de E. pleegde dit jaar op de avond van de 2e mei de gewapende overval op het kantoor van de Bonds spaarbank aan de Steenhoffstraat. De kantoorhouder en zijn assistente bedreigde hij met een jachtgeweer met afgezaagde loop en nadat hij een bedrag van 66.000 gulden uit de kluis gehaald had, verdween hij schielijk omdat meer klanten het kan toor binnen kwamen. Ook hen be dreigde hij. Mèt een reeds te voren gestolen auto reed hij door Soest, om het voertuig vervolgens op de Molenstraat achter te laten en met de trein naar Utrecht te gaan. De 66.000 gulden waren bij zijn aanhouding in Groningen, enkele weken later, op. Martin van de E. was enkele jaren geleden betrokken bij de driemans roofoverval op het Amro-kantoor aan dé Van Weedestraat. Hij liep toen slechts enkele uren vrij rond met zijn buit. Tussen januari en mei van dit jaar, keerde hij vijf keer niet terug van hem verleend weekendverlof uit de Mesdagkliniek in Groningen. In die tijd pleegde hij samen met anderen aan de lopende band inbra ken in 't Gooi en de provincie Utrecht. Hij heeft nu te kennen gegeven zijn leven te willen beteren en maakte als begin daarvan „schoon schip". Op 3 oktober a.s, komt de uitspraak. Op de Stadhouderslaan werd de per sonenauto, bestuurd door de 48-jarige B. J. A. K. uit Baarn, aangereden door een hem tegemoet komende au to. De andere bestuurder verdween. K. deed bij de Soester politie aan gifte. De tegenligger reed vermoede lijk in een wit-grijze Mercedes. In verband met valsheid in geschrifte is door de politie de 21-jarige Soester handelaar in tweedehands auto's W. P. aangehouden. Hy gaf tegen betaling van veel geld een valse werkgeversverklaring af, waarmee een illegaal in Nederland verblyvende Turk, zich de nodige papieren probeerde te ver schaffen. De zaak kwam aan het licht toen de 24-jarige Turk A. M. P. uit Amers foort zich bij de politie te Epe mel de met een werkgeversveiMaring waaruit bleek dat hij zich vanaf vo rig jaar november in Nedrland be vond. Bij controle bleek de werkge ver, de Soester P., nooit personeel in dienst gehad te hebben. Uit het ver hoor bleek verder dat de Soester P. zich goed liet betalen. Hij vroeg de Turk P, liefst 1600 gulden. Deze Turk moest bovendien zijn landgenoot I. A., die als bemiddelaar optrad, nogeens 400 gulden betalen en ook draaide hij op voor de reiskosten naar Epe, waar voor hij 200 gulden moest neertellen. De Turk P. kwam aan het geld via zijn in Amersfoort verblijvende oom, die hem het bedrag voorschoot. De Soester P. zit vast; de Turk A. ook, wegens uitlokken van valsheid in ge schrifte en de Turk P. wordt uitge wezen. - Het bureau verkeersonderzoek van de dienst gemeentewerken is begonnen met het meten van verkeerslawaai. Op een aantal punten wordt door recht streeks meten van het geluidsniveau cijfermateriaal verkregen. In verband met de korte voorbereiding en de kostenbesparing zal daarnaast op een aan tal andere punten het geluidsniveau berekend worden uit beschikbare cyfcrs over intensiteiten, snelheden, aandeel vrachtverkeer, aard rybaanverharding. aanwezigheid verkeerslichten, gevelafstanden en gemeten niveau's in de prak tijk. De bestaande toestand vormt een be langrijk uitgangspunt bij het meten en berekenen van het negatieve ef fect van het verkeer, te weten de geluidshinder van het verkeer. Het onderzoek is noodzakelijk om verbeteringen te brengen in de be staande toestand met zijn tekortko mingen én om richting te geven waar in verbetering kan worden gezocht. Met name is er behoefte aan inzicht in het te verwachten verkeerslawaai bij de bepaling wegtracees (verkeers modellen) én op langere termijn bij het opstellen van de facering van de ze verkeersmodellen (ontwikkelings plan). Alhoewel bestrijding van verkeers lawaai aan de bron het meest effec tief is voor de bestaande woonbe bouwingen langs bestaande wegen, zal enerzijds door een betere inpas sing van wegen in de ruimtelijke or dening en anderzijds door maatre gelen aan de wegen en zijn omgeving in het algemeen leiden tot verminde ring van het verkeerslawaai. Dit onderzoek is een deelproces in het kader van het totale verkeerson derzoek voor noodzakelijke evaluatie van het ontwikkelingsplan Soest in een zich snel wijzigende maatschappij. Volgens de gemeente-expert, de heer Westerhof, kan als het weer dat toe laat. doorgegaan worden met waar nemen tot half november. Daarna kost de uitwerking van het verza melde materiaal zeker een half jaar. Daaruit zou geconcludeerd kunnen worden dat het ontwikkelingsplan ze ker niet voor de tweede helft van 1976 in de raad aan de orde komt I-n de Domkerk kunt u op zaterdag middag 27 september om 15.30 uur luisteren naar organist Jan Jansen en de instrumentale groep van de Domcantorij o.l.v. Maarten Kooy. Uitgevoerd wordt van J. S. Bach: Die Kunst der Fuge. Toegang is vrij. We blijven nog even in Utrecht en in de muziek en wel van het Utrechts Symfonie Orkest en Promenade Or kest. Op 9 okt., 11 dec. 1975 en 11 maart en 19 febr. 1976 worden Pro menade-concerten gegeven in Tivoll. U kunt hiervoor abonnementen be stellen tot en met 27 september. De prijs is 18,voor de vier con certen. Losse kaarten 5,25 p. con cert. Tot 28 september abonnementen aan ons kantoor. Losse kaarten vóór iedere uitvoering. Wanneer u de Weense avond heeft gemist kunt u de schade een beetje 'inhalen door te gaan kijken en luis teren naar „Der Bettelstudent" van Millocker. De Hoofdstad Operette treedt vrijdag 26 september a.s. om 20.00 uur op in Grand Theater Gooi land te Hilversum. Toegang: 7,50 en 17,50, C.J.P.'ers 5,Kaarten be spreken aan ons kantoor. Van 26 september tot en met 5 okto ber bezoekt u natuurlijk weer de ten toonstelling „Herfstflora" in het Sin- germuseum te Laren. Degenen die vo rige jaren deze bloemententoonstel ling al eens hebben bezocht weten, dat het de moeite waard is. Wilt u een gecombineerde herfsttin- ten-wildspeurtocht maken, dan kunt u dit doen in Apeldoorn van maan dag 29 september tot en met 25 ok tober (ma. tot en met za.). De V.V.V. te Apeldoorn kan u er alle inlich tingen over geven. Tel. 05760-12249. Met ingang van 2 en 4 november a.s. zal in de Soesterduinen een weke lijkse conditietraining plaatsvinden, welke speciaal is gericht op de si^- sport. Deze training wordt gegeven gedurende de maanden november tot en met januari elke zondag om 10.00 uur en dinsdag om 9.30 uur. Opgave en nadere inlichtingen kunt u rege len via telefoonnr. 12683 of 10653. De Friezen in deze omgeving kunnen op 27 september a.s. een toneelvoor stelling in hun eigen taal gaan zien. De Fryske Toanielstifting brengt „Hwa wurdt Beppe" van Jan de Vries. De avond wordt gehouden in de bioscoopzaal in de Van Campen- straat te Amersfoort en begint om 19.30 uur. Geef eens wat anders! Geef een V.V.V. geschenkenbon.

Soester Courant | 1975 | | pagina 5