SPORT - SPORT - SPORT-SPORT- SEC in de laatste 5 minuten geveld 67e Tentoonstelling Ornithophia u Bü Ai :,}p HOMEE „De Spiekersjop" H Meubelfabriek Oisterwijk "-v. Scheidsrechter Breed uit Edam onthoudt SEC een strafschop Utrecht-Merwedehal 2 t/m 5 oktober 1975 Heren van Red Stars zegevierden over SVS 79-60 „Spiekersjop" kleding „Spijker" goed [ozztidp.ioousin.nj ourssojdQ SEC behaalde ruime overwinning bij Cobu Boys 1-3 Olympia dames komen niet tot winst Boutique des Fleurs Bericht aan de weggebruikers Twee eerste prijzen voor Olympia-wandelaars Eemvogels 1 kansloos tegen MIA 2 SELF SERVICE usso) SERVICENTER „NIEHOF" AUTOBANDEN 65,- incl. B'.T.W. Uitstekend draaiend SVV/Stam I (heren) grijpt volle winst Krachtig trainingsschema werpt vruchten af bij dames SVV I Soester Courant van donderdag 2 oktober 1975 In een gel ijk op gaande wedstrijd heeft SEC 1 zondag van lijstaanvoerder Vic toria met 2-1 verloren. Victoria kwam als koploper, met 's-Graveland, naar Soest. Z(j waren tot nu ongeslagen en zijn dat, dankzij een dosis geluk ge bleven. Het schot waarmee Piet van Hunen sec naast Victoria bracht. Foto Herman van Dam Onder zeer gunstige weereomsfcandig- t heden gingen beide ploegen van start. Bij SEC was Dick Lammetrse in dè basisopstelling geplaatst, hetgeen meer vaart geeft in de voorhoede. Victoria ging in de aanval, maar de ,.groen-witten" vochten terug, Gerit Jan Timmer verscheen altleen voor de Gooise doelman, maar wist déze kans niet af te ronden. Na een half uur spelen 'kwam Vic toria gelukkig aan de leiding. De niet sterk fluitende scheidsrechter, heer Breed uit Edam, gaf Victoria een vrije itrap. Joop de Vries, de lange spits van Victoria nam d'e bal en via een SEC-achterspeler en daarna de voet van keeper Kramer verdween de bal in het net 0-1. Maar SEC kwam terug. Piet Hunen schoot net over. Even later een prachtige pass van de sterk spelende ÏT an van Veenendaal en op sublieme wijze scoorde Piet Hunen, keihard en zuiver in de uiterste bovenhoek, 1-1. Dit was ook de ruststand. Na de pauze was Gert Jan Timmer wegens een blessure vervangen door J. van Donrestein. Het werd een ge- lij'kopgaande wedstrijd met wisselen de kansen. Technisch was Victoria iets sterker, maar SEC toonde een grotere inzet. In de 30e minuut werd Jan Drogt geblesseerdl en vervangen door Stef Smit. Als Piet Hunen in het strafschopgebied onderuit is ge haald, denkt ieder aan de strafschop maar scheidsrechter Breed wuift het appel van grensrechter Pureveen weg. Vijf minuten voor het einde redde keeper Kramer op de rand van het strafschopgebied, nu konstateerde de heer Breed „buiten het strafschop gebied; dus handsbal. Op fraaie wijze wondt d e bal inééns in het SEC-doel geplaatst, 1-2. De gelukkigste ploeg had gewonnen. Komende zondag vertrekt SEC per bus naar WOG 1 te Harderwijk. Vertrek 12.45 uur, aanvang 14.30 uur. SEC 2-Hilversum 2 1-2 SEC ging,,tegen de wind van start, zonder Peter Huizinga wegens schor sing maar Ruud! Rodenmonde was na een blessure terug. Het spel ging op neer met Wisselende kansen. In de 20e minuut was Rouwendaal op volle snelheid, lliep de verdediger eruitt en passeerde de Hilversumse doelman kansloos. Twee minuten later maakte Hilversum met een hard schot in de uiterste hoek gelijk. Even later schiet Jan van Londen net naast. Rust 1-d. Na de pauze een sterker Hilversum. Rouwendaal werd1 wegens blessure gewisseld met Robbie Jansen. Ook Dick Pureveen verzette bergen werk, maar SEC speelde te verdedigend. In de dertigsite minuut maakte Hilver sum het winnende doelpunt, met een ver afstandschot 1-2. Volgende week gaat SEC 2 naar Amsterdam, tegen Ajax 4, aanvang 12.00 uur. SEC A-junioren verloren van BVC Met vijf-muil hebben de A-junioren van SEC zaterdag j.1. verloren van BVC uit Billfchoven. Het zat de Soes- tere niet mee, ondanks de harde wind in de rug voor de rust. Het eei half uur wist men overeind te blij ven, maar kort daarop vielen twee doelpunten, waar overigens de uit stekende ..keeper Johan Hilhonst geen schuld aan had. Rust 0-2. Na de thee had SEC zoals verwacht kon wardien, het nog moeilijker en de score Kiep op tot 0-5. Wilssels van van Wdim Altenaar en Rene Ribbe- rink, door respectievelijk Annold Hretee en Rob Rouwendaal, hielpen daar niets aan. Kansen om tegen te scoren werden door de bard' spelende BVC-defensie onmogelijk gemaakt. Eindstand 0-5. tevens 24e jongdterententoonstelling van hoenders, sier* en watervogels, duiven en pelsdiéren. Eerste grote sportgebeuren in het nieuwe seizoen. Een grote verscheidenheid van Wdndieren. i Huisvestingsshow: voorbeelden van deugdefijte huisvesting j voor kleindieren in stadstuinen etc etc 1 Tentoonstelling geopend van 2t/rpzondag 5 oktober. Openingstijden: donderdag en vrijdag van 10.00-22.00 uur. Zaterdag en zondag van 10.00-17,00 uur. 7^' De eerste thuiswedstrijd van het Red Stars herenteam moest gespeeld worden tegen het Spakenburgse SVS. Een wedstrijd, die naast het spel altijd meer elementen van spanning in zich houdt. Nu ook weer, daar Red Stars coach Peter Zwartjes, dit seizoen als coach van de Spakenburgers optreedt. Het duel afgelopen zaterdagavond .'in de sporthal werd door 250 ent housiaste supporters bijgewoonde Het ;is een fraai duel geworden, waarbij er wat van de spanning is wegge vallen, doordat het Soester team dit' keer te sterk bleek voor een toch wel falend SVS. Reeds ma drie minuten stond Red Stars met 10-2 voor en moest coach Peter Zwartjes noodgedwongen over gaan tot een time-out. Red Stars bleef echter het betere team en bij de rust was het 42-28 voor de Soestenaren. Wat de Spakenburgers in de tweede helft ook probeerde, zelfs hun press gelukte niet. Red Stars bleef het hoofd koel houden en zodoende rus tig naar het einde van de wedstrijd toespelen. Een verdiende 79-60 over- winning was het resultaat. Jongens ieden kleine nederlaag tegen SVS De jongens junioren speelden voor het duel van de grote broers ook te gen SVS. De Red Stars jongens mis sen ervaring. Dit gemis heeft hen in de tweede helft opgebroken. Want in de eerste helft stond men bij jde rust nog met 25-23 voor. Een fel verzet tend SVS kwam echter goed terug en wist hierdoor verdiend met 64-58 te winnen. Verlies dames, winst meisjes De dames moesten naar Amsterdam om het op te nemen tegen Raoimg Agon. Het as een verlies geworden van slechts vier punten, hetgeen ver oorzaakt werd door te weinig wis selspeelsters. De meisjes junioren moesten naar Hoorn waar het moest aantreden tegen het te Zwakke Hop* pers. De Red Stars meisjes zegevier den met een verdiende 49-12 over winning. Heren 2 verslaat Top Stars Het duel waar in Red Stars kringen met spanning maar werd uitgekeken was de strijd tussen het tweede he renteam en het Baarnse Top Stars. De Soester heren hebben deze kei harde wedstrijd met veertien punten verschil weten te winnen en blijven hierdoor nog ongeslagen in de tweede klasse van het distrikt. Basketbal komend weekeinde De dames 1 komen dit weekeinde twee maal in aktie. Zaterdagavond in Beukendal om zeven uur tegen Boxtel. Een zware opgave, met toch wel "winstkansen. Zondagmiddag in De Bunt om half drie een bekerwedr- strijd tegen Voorburg. De meisjes junioren A spelen even eens zaterdagavond in Beukendal om half zes tegen BV Zaandam. Het eerste herenteam gaat zaterdag naar Schiedam tegen Juventus. STEENHOFFSTRAAT 66 SOEST - TEL. 02155-10880 (Waar Jap ie hangt, en gedlulddg •aai 'ig fape 9S '8S TS ïsuaa 'OS tooie '61 iaiai -8k ltsoo ippupca ï-aja 'ot> !jbsi *68 topuoi '88 ïuoood '.jo^s -gg Ijsg 'gs ÏJaAepeiï 't-8 ïpnui 'ig ïaaSai 88 touej LZ ïbjo qz 'gg iuiaji \z Isnaif '61 iutajq Jjapno *gi luaojSai '01 ïJaa '6 laua '8 'i fdupi 'g :s;oj ■g iuio; lijau 'g Isuo 'g Jefjepjux *i ••1VVDIJ.H3A 'laadsia 'tg faijeiar 'og Ispp '68 iapg '88 ^.ie gg laaj -gg lauo fg 'ig !jape '61 itooj -g^ -gf. !o}ip -ff ijsaoj Jaoajs 'Zï '68 ïjapp LZ isaayj t-g fSru -gg lireew 'gg !uauiej 08 si-re '68 ïrejïï '82 ÏTOAna -gg toto; -fz toiaoH 'ZZ haad '02 isnui( '61 :§ja '81 Uqe *91 'H *gi !aau ■gl Jauy 'II ijaaiseit -g ïaa^suoui 'i 1V VJ.NOZIHOH (VW'Z*-'^stoelen "Ttafels *TV-kasterr bankstellen slaapkamers wandkasten dekenkisten Uw kopje koffie staat klaar. Toonzalen: Utrecht, I Hollantlaan 26 (bij afslag £36, Utrecht - Centrum/Nieuwegein), tel. 030-883762. Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21 uur. Amsterdam, Leidsekade 102 (naast Lido, vlakbij Leidseplein), tel. 020-233917. Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21.30 uur. I Met een krachtige wind In de rug ging dc bezoekende club al snel op het doel af en liet aan vriend en vijand zien met welke bedoeling zij naar Amers foort gekomen waren. Men was intensief zó aan het aanvallen dat het bijna in dc 8e minuut fataal zou worden. Een bliksemuitval van Cobu Boys kon door de reeds verslagen keper Epskamp op de doellijn worden gered door de uitstekende verdediger Brugman. SEC lette beter op en in de 15e mi nuut was het eén hoekschop van J. Luytelaar, die door D. v. d. Broek bekwaam in de uiterste bovenhoek werd gekogeld. 0-1. Eén minuut later was het al weer raak. Nu was het Ton Luytelaar, die zeer listig de nog niét van schrik bekomen keeper hét na kijken gaf en voor SEC 0-2 scoorde. Dat was voor de thuisclub een tegen valler. Maar met de harde wind nog steeds in de rug gaven de bezoekers geen krimp. In de 35e minuut werd 'n aanvaller van Cobu Boys gevloerd in het bekende gebied. De scheids rechter wees terecht naar de penalty stip. Maar het schot werd naast ge schoten tot opluchting van alles wat SEC was. Met deze stand werd de kleedkamer opgezocht. De tweede helft moest SEC tegen de wind optornen. Cobu Boys, had nu het voordeel en na 12 minuten spelen werd keeper Euskamp verrast maar nu was verdediger v. d. Heyden ter plaatse om het onheil te keren. SEC bleef onder druk en Cobu Boys rook de mogelijkheid, maar het be slissende schot bleef uit tot de 18e minuut. Een goed genomen voorzet van de rechtervleugel werdkeihard ingeschoten 1-2. Cobu Boys bleef aanvallen en kon de schaarse tegenstoten van SEC steeds weer onschadelijk maken. Na een spe lerswisseling wist SEC zich van de ergste druk te ontdoen. De aanvallen werden wat georganiseerder opgezet en met nog zo'n 15 minuten te spelen waren er weer vele mogelijkheden. Het spel werd ook harder en de scheidsrechter moest wat meer optre den. Dat gebeurde ook in de 43e mi nuut. Het was Van Zanten die de toe gekende vrije trap scherp voortrok en Hartman was er als de kippen bij en kon nu voor SEC helemaal het licht op groen zetten. Beheerst schoof hij de bal achter de ontredderde doelman 1-3. Met nog 2 minuten te spelen was er voor de bezoekers geen vuiltje meer aan de lucht. Men speelde de bal ook maar wat rond tot het laatste fluit signaal. Zeer vermoeid maar wel erg blij werd de kleedkamer opgezocht. Ook deze tegenstander had SEC ach ter zich kunnen houden. Hoewel het vertoonde spel In de tweede dames wedstrijd niet onverdienstelijk was, is Olympia er toch niet in geslaagd haar debuut in de tweede divisie met winst af te sluiten. Het Utrechtse USS was een te hoge horde. Het tweede damesteam van Olympia moest eveneens de winst aan de tegenstan der laten. ASVÏ) in Dronten won met 3-1. De eerste wedstrijd van de dames van Olympia-Farade in de tweede divisie is in een 3-1 nedeiiaag geëindigd. Al leen in de tweede set wisten de Soes ter -dames het de Utrechters zó las tig te maken dat de- winst voor Olympia was. .Toch kan gesproken worden van een goed debuut. De nieuwe, nog zeer jeugdige speelstere hebben zich voortreffelijk geweerd. Het tweede damesteam heeft in Dron ten de punten wat onnodig laten lig gen. Op z'n minst had er een gelijk spel ingezeten. Op de beslissende mo menten faalde de aanval, Te eenvou dig afgespeelde ballen weren een gre tige prooi voor de ASVD-ers. 3-1 was ook hier de uitslag. Een opmerkelijke uitslag is verder de 3-0 overwinning van het vierde da mesteam op Olympia 3. Met grote fel heid streden de dames van Olympia 4 en ze knokten voor iedere bal. Het nieuwe systeem dat zij speelden in spireerde kennelijk zo, dat de over winning geen moment in gevaar is geweest. Gegarandeerd goed en goedkoop. STEENHOFFSTRAAT 1 - SOEST Telefoon 02155-12455 Het eerste herenteam was op de ope ningsdag van de competitie vrij en speelde daarom een driefcamp in Enschede. Van tegenstander Vrede- steijn werd met 2-0 gewonnen. Het juist uit de eerste divisie gede gradeerde Isala uit Deventer was de volgende tegenstander. In een zeer aantrekkelijk duel verloor Olympia tweemaal met 15-13. Het vertoonde spél gaf trainer-coach Bert Gerrity sen alle vertrouwen voor de komende kompetitiewedstrijden. Het tweede herenteam van Olympia- parade speelde in Dronten verdiens telijk gelijk tegen ASVD. Zelfs was winst mogelijk geweest. Iets meer geluk en twee in plaats van één punt waren mee naar Soest gekomen. Olympia 3 snoepte het versterkte BG SV 2 een punt af in een spannend en leuk duel. Vooral de komst van enkele jeugdspelers blijkt het team meer tempo te geven. Ook Olympia 4 pakte een punt van de tegenstander. BG SV 3 kreeg echter meer dan het verdiende. Meer inzet en overleg had den, de volle winst kunnen opleveren. Verrassend was de 2-1 overwinning van Olympia 9 op BG SV 4. Deze uit jeugdspelers bestaande ploeg speelde een gave partij volleybal. Volleyhal deze week Vanavond komen de reserveteams van Olympia aan bod. De dames spelen tegen Hellas uit Ermelo, de heren te gen het siterke Huizen. Zaterdag ko men de eerste teams van Olympia weer in het veld. Om 16.00 uur de heren tegen het pas gepromoveerde Jeugdsport uit Hilversum, de dames tegen Utrecht VC om 18.00 uur. Politie, G.GD. en Brandweer Moeten soms vlug door het verkeer. Met hoorngeschal en blauw zwaailicht Verschijnen ze plotseling voor uw aangezicht. Wilt U daardoor niet worden verrast Dan bij elk kruispunt opgepast. Als U daar tijdig stil kunt staan Hebben de hulpverleners ruim baan. Zorg dat zij niet in gevaar worden gebracht, Want er, wordt dringend op hen gewacht. Passeer dus kruispunten nooit te snel Dan lukit vrije doorgang verlenen wel. U bent dat trouwens steeds verplicht Bij meertondg hoornigeluid en blauw licht. Gij weggebruiker moet dat snelle rijden staken, Om doeltreffende hulpverlening mogelijk te maken. Chauffeurs van Politie. Brandweer en G.GD. Helpt U hier geweldig mee En als U zich hier niet aan houdt Gaat het vandaag of morgen fout. J. H. R. VAN T LAND Hoewel 's morgens nog veel regen viel bleef het zaterdagmiddag tijdens de Jubileumtocht van de wandelsportvereniging Wios in Putten, droog. Wios vierde hiermee haar 30-jarig bestaan. Precies nadat de laatste wandelaars de finish passeerden stortregende het wederom. Er waren 1.070 deelnemers die prachtige parkoersen liepen, welke hen grotendeels door de bossen voerde. De drie groepen van de christelijke wandelsportvereniging Olympia waren ook present en veroverden twee eerste prijzen. Onder leiding van mevr. J. Veldhui zen liepen de twintig aspiranten met nog elf groepen 5 kilometer en won nen de eerste prijs met 595 punten. De overige prijzen waren achtereen volgens voor Wandellust, Everdingen (581 punt), de Rijnkanters, Eist (580 pnt.) en Vridos, Giessenburg (579 pnt). Ook de veertien junioren met leider de heer D. W. Brood liepen volgens de jury zó goed dat ze een eerste prijs verdienden met 615 punten. De Sportvogels, Zuilichem, werden goede tweede met één punt minder, terwijl Vridos, Giessenburg derde werd en drie punten op Olympia achterbleef. CJVW, Wadenoyen moest genoegen nemen met de vierde prijs, welke werd gewonnen met 602 punten. Op de 10 km wandelden negentien groepen. De 11 senioren, onder aanvoering van de heer W. van Steendelaar, kwamen dit keer niet tot resultaat. De 20 kilo meter, waarvoor twee prijzen beschik baar waren, werd door drie groepen gevolgd. De Vechtkanters uit Maars- sen werden eerste met 675 punten en de tweede prijs was voor Wij Willen Voorwaarts uit Utrecht met 645 pun ten. De Olympia-senioren kregen 643 punten. Zaterdag 11 oktober neemt Olympia deel aan de Sluitingstocht in Ameron- gen. Eemvogels heeft zaterdag 20 september de rekening gepresenteerd gekregen van een wedstrijd zonder inzet. In Amersfoort bleek MIA een korfbaltegen stander te zjjn waartegen men zich dat niet kan permitteren. M.I.A. speelde duidelijk geconcem treerder en feller dan de Rood-zwar- fcen, wat dan ook betekende dat ie dere tweestrijd om de bal een over winning voor de speler van M.I.A. werd. De eerste helft was er nog niet veel krachtverschil tussen de twee ploegen. Via twee afstandschoten van C. van Herwaarden voor Eemvogels en evenvele voor M.I.A., werd de ruststand van 2-2 bereikt. Na de rust echter pakten de Amers- foorters de zaken duidelijk beter aan. Eemvogels werd daarna overspeeld en de eindstand werd door M.I.A. op 6-2 bepaald. Eemvogels moet zich revanceren Na het teleurstellende resultaat te gen M.I.A. 2 staat het. eerste team van k.v. Eemvogels zaterdag 4 oktober weer een zware korfbalwedstrijd te wachten. Dan wordt in het strijdperk getreden tegen K.V.0.3 in Soester- beng, en dat belooft een interessant duel te worden. Indien de ploeg van trainer J. G. van de Kuil zich de gehele wedstrijd volledig inzet en be reid is net zoals tegen Antilopen voor eflke meter te knokken, dan moet een goed resultaat haalbaar zijn. De wed strijd in Soesterberg begint om 16.00 uur. BEUKENLAAN 27 - TELEFOON 02155 - 16835 GOODYEAR voor: Volkswagen kever TVTTT AA 560-15 Tub. van 103IL1 "'V incl. B.T.W. DUNLOP SP voor Opel Kadett 155-12 Radiaal van 110,— 2 CENT KORTING PER LITER op ESSO BENZINE 5 GENT OP ESSO MIX De topteams van de Soester Volleybal Vereniging SVV/Renault, zijn in de landelijke kompetitie uitstekend gestart. De heren (promotieklasse) hielden in een aantrekkelijk duel de 2 puntjes in Soest door een overwinning op JS Jasski 2. Het eersté damesteam (2e divisie) zag' kans Bruinsma VC met 3-1 van zich af te houden. Het 2e damesteam kon het niet bolwerken tegen JS Jasski 1 en heren 2 verloren met 2-1 uit in Woudenberg van de'?«ij^met de gelijkluidende naam. Dames 2e divisie De strijd tegen Bruinsma, begon in de eerste set met een groot offensief aan beide kanten. Het snelle spel van SW bezorgde het Utrechtse team veel last. Deze set ging met 15-13 verdiend, naar het Soester team. SW ging door in de 2e set, die met 15-10 gewonnen werd. Duidelijk was te zien, dat door het strakke trainingsschema van Jan Both SW vooral het achterveld snel ler was geworden. In de 3e set lieten de rood-witten zich overrompelen door de verraderlijke serve van de tegenpartij, waardoor het in een mum van tijd 0-6 stond. SW krebbelde wel bij, maar Bruinsma greep de winst met 13-15. De Soester dames verstoor den met effectief volleybal in de 4e set elke illusie van de tegenpartij. Uit slag 15-10. Promotieklasse SW 2 heeft tegen JS Jasski 1 een wisselvallige wedstrijd gespeeld. De eerste twee sets was Jasski aanvallend sterker (8-15, 12-15). SVV wist in de 3e set terug te komen en won deze dan ook via goed volleybal met 15-0. De vierde set ging gelijk op, maar op het beslissende moment, kwam SW iets te kort (12-15). Ie klasse SW 4 kon in de thuiswedstrijd tegen Pirit 2 niet verhinderen, dat de felle Amersfoortse ploeg met 0-3 won. De eerste set ging, op het nippertje met 14-16 verloren. De winst in de tweede set was voor Spirit (12-15). In de 3e set stonden de SW-dames aanvan kelijk met 0-13 achter. Daarna kwam er wat leven in de ploeg en SW kwam goed terug tot 8-13. Spirit be sliste de set in haar voordeel met 8-15. 2e klasse SW 6 moest aantreden tegen Fox- boro 1. Van spelritme in de le set was bij SW 6 nauwelijks sprake (15-0). De 2e set liep beter, maar in de eind spurt ontbrak toch de routine (15-11). De 3e set was het evenbeeld van de eerste en ondanks knap verdedigen moeten de SW-dames de eer laten aan Foxboro (15-3). Meisjes jeugd SW a won haar 2e wedstrijd tegen Olympia b opnieuw met 2-0. De eer ste set was voor SW a met 15-8. De strijd ging gelijk op in de tweede set tot 11-11; daarna nam SW het heft in handen en won de set met 15-11. Heren Promotieklasse De start bij SW tegen JS Jasski 2 was niet indrukwekkend. Naarmate de eerste set vorderde, raakte SW beter ingespeeld, maar dat was niet voldoende om de set te winnen. Deze ging met 14-16 naar Jeugdsport Jass ki. In de 2e set trok SW/Stam alle initiatief naar zich toe en deklasseer de de tegenstander met 15-4. De Soes ter heren wisten ook de 3e set te win nen. SVV ging in de 4e set voort op de ingeslagen weg,, waartegen Jasski niet veel had in te brengen. Een ver diende 3-1 overwinning voor SW/ Stam. le klasse SW 2 ging in Woudenberg op bezoek en pakte meteen de le setwinst met 14-16. De 2 resterende sets eindigden met 15-7 en 15-9 in het voordeel van de thuisclub. SW 2 is nog geen team eenheid, zodat er vaak jammerlijk misverstanden ontstonden. 2e klasse SW 3 had SW 4 als tegenstander. In deze ontmoeting was heren SW 4 het meest gebrand op de overwinning. Toch konden zij in de le set een 7-1 voorsprong niet vasthouden. Door goed benutten van de beide hoofd aanvallers wist het 3e team deze set met 15-7 te winnen. Ook de 2e set ging na wat ongelukkige ballen met 16-14 naar SW 3. De 3e set nam SW 3 meteen een ruime voorsprong (9-1 en 13-4), maar SW 4 kwam terug en wonnen uiteindelijk met 14-16 de set. SW 5 kwam in de wedstrijd tegen Olympia 6 ervaring te kort. Op de vele taktische aanvallen van Olympia 6 hadden ze geen antwoord. Ook de aanval werd op beslissende momenten onvoldoende geblokkeerd (13-15), 11- 15 en 11-15). 3e klasse heren Limvio 2 bezorgde SVV 8 een moei lijke avond. In de eerste set stonden de Soestenaren snel met 1-12 achter, en men zag geen kans Limvio de winst uit handen te nemen (5-15). De 2e en 3e set waren 't aankijken meer dan waard. Zowel SW als Limvio kreeg 1 setwinst toebedeeld (13-15. 15-13). Programma deze week: Dames 1 gaan a.s. zaterdag naar het Apeldoornse Alterno. De wedstrijd begint om 18.00 uur. Het tweede da mesteam speelt zaterdag uit tegen het Hilversumse GVC 2. Na deze strijd spelen de heren SW 1 eveneens te gen GVC 1. Vanavond wordt in Beu kendal de belangrijkste wedstrijd SW 2 (heren)-SSS uit Barneveld ge speeld. Aanvang 20.00 uur. Dames 3 gaan bij Vios 3 in Amersfoort op be zoek.

Soester Courant | 1975 | | pagina 13