Burgerlijke stand Medische dienst Predikbeurten E 2K kerkdiensten <ÏI)e.sterren voorspellen 4 ji tl KRUISWOORDPUZZEL 1 J I 1* II *1 Aktiviteiten kinderboekenweek in de openbare bibliotheek Koopavond voor gehandicapten en hoogbejaarden P i J BAR 'T JUK Autorijschool I M. LOS 1 I Het Vaarderhoogt Tüin-adviescentrum 't Vaarderhoogt Knutselmkldagen voor de jeugd van 3 tot 13 jaar Promotie Ds. G. Fafié 'n bezoekje waard Kind en boek in het onderwijs Uw succes Is onze s azuo si saaans H HET NAADLOZE GORDIJN J.. P. DE ROND p\ Boutique des Fleurs Soester Courant van donderdg 16 oktober 1975 Gisteren startte officieel de Kinder boekenweek 1975; de daarmee ver bandhoudende aktiviteiten duren tot zaterdag 25 oktober. In vele plaatsen in het land wordt voor de kinderen wel iets georganiseerd; ook Soest doet mee en wel dankzij het initiatief van het bestuur van de bibliotheek. Jam mer is in dit verband dat de vroeger gehouden voorleeswedstrtfden voor kinderen van de lagere scholen niet meer gehouden worden, omdat slechts twee a drie schoolhoofden positief reageerden toen het verzoek om me dewerking gedaan werd. Heel officieel start de kinderboeken week met de uitreikingen van 'de gouden- en zilveren griffels en de gouden penseel. Die werden dit jaar door de jury toegekend aan de schrijfster Simone Schell, voor haar Nederlandse kinderboek „De nacht van de heksenketelkandij" èn aan de schrijfster Alet Schouten voor het jeugdboek „Iolo komt niet spelen". Alet Schouten, schrijfster van „lolo komt niet spelen* Onder leiding van de Zonnebloem wordt op donderdag 6 november a.s. in Amersfoort een koopavond georganiseerd, waaraan de Hema en V. en D. medewerking verlenen. De beide zaken zgn die avond, uitsluitend voor gehandicapten en hoogbejaarden geopend van 18.30 tot 21.00 uur. Er zjjn parkeermaatregelen getroffen en de Soester deelnemers kunnen hun vervoermiddel parkeren op het parkeerterrein bjj de Hema. Het terrein is voor hen vrijgehouden en dat houdt in dat men over papieren moet beschikken om er gebruik van te kunnen maken. Die paperassen zijn bij mevrouw Westerveld, voorzitster van Zonne bloem Soest, bereikbaar onder telefoonnummer 15329. In alle bejaarden tehuizen in Soest liggen inschrijfformulieren, waarmee men zich kan aanmelden voor deelname. Er zijn geen kosten aan verbonden; óók niet aan het vervoer. Wel stelt de organiserende Zonnebloem het op prijs dat zoveel mogelijk gebruik gemaakt wordt van „eigen" vervoer. Lukt dat niet, dan zorgt Zonnebloem ervoor. In Amersfoort is veel hulp aanwezig van Rode Kruis en militairen. Er staan bij de winkels rolstoelen. Tpt 21 uur kan men rustig winkelen; wil men eerder weg, dan is dat geen probleem, want ook daar heeft Zonnebloem mogelijkheden voor. Als er mogelijkheid voor bestaat dan wordt meenemen van eigen rolstoel aanbevolen. Aanmeldingen voor deze koopavond moeten uiterlijk vrijdag 24 oktober binnen zijn bij mevrouw Westerveld, Bilderdijklaan 22 te Soest. Op vrijdag 24 oktober 1975, des mid dags te 4 uur, hoopt Ds. G. Fafié, Evangelisch-Luthers predikant te Amersfoort-Baarn-Soest, te promove ren tot doctor in de godgeleerdheid, op een proefschrift handelend over „Friedrich Julius Stahl - Invloeden van zijn leven en wérken in Neder land 1847-1880". Promotor is de Utrechtse kerkhistori cus Prof. Dr. Otto J. de Jong. De promotie, die openbaar is, vindt plaats in de Aula van de Universiteit van Amsterdam, tijdelijk Lutherse Kerk aan het Spui, ingang Singel 411. Winkelcentrum „Honsbergen" In het kader van de Kinderboeken week verschenen zojuist een speciaal nummer van het bekende onderwijs tijdschrift „Jeugd in school en we reld". Dit nummer, geheel gewijd aan het thema „Kind en Boek in het On derwijs" is samengesteld en geredi geerd door de heer C. M, A. Bakker, hoofd van de Wiekslagschool in het Socsterveen en voorzitter van het Soester Hoofdenconvent. Aan het nummer werken tal van des kundigen mee, waaronder de kinder boekenschrijfster Gertie Evenhuis. Op haar klacht: „Van het onderwijs be hoeven we de eerste vijftig jaar op het gebied van* de kinderliteratuur geen heil te verwachten", wordt door mensen uit de kleuterleidstersoplei ding en de pedagogische academie rechtstreeks ingegaan. Verder komen zaken aan de orde als dood, religie, maatschappijbeschou wing. gezagscrisis, lichamelijkheid, etc. Moeten deze onderwerpen in het kinderboek besproken worden? En zo ja, kunnen kinderen dan alles maar lezen? Dit door Fiep Westendorp speciaal op het thema geïllustreerde J.S.W.-num- mer is te bestellen bij Uitgeverijij Zwijsen, postbus 805, Tilburg. Zilveren griffels gingen naar de Ne derlandse schrijvers Karei Eykman (De vreselijk verlegen vogelverschrik ker) en T. Vos-Dahmen von Buch- holz (Arenden vliegen alleen). Verder werden zilveren griffels toegekend aan Sid Fleischman (Djingo Django); Jean Craighead George (Miyax, de wolven en de jager); Virginia Lee (Vlinder voor Marianne); Astrid Lind- gren (De gebroeders Leeuwenhart); David Macauleay (De kathedraal) en aan Tomi Ungerer (Zeralda's reus). Voor Alet Schouten was het de twee de gouden griffel; ln 1971 kreeg zij er een voor haar boek „Mare van de Witte Toren". De gouden penseel ging naar Paul Hulshof voor zijn illustraties in het boek van Alet Schouten „Iolo komt niet spelen". Knutselen Alle aktiviteiten rond de kinderboe kenweek staan dit jaar in het teken van de natuur. Met het oog daarop is er ln Soest contact opgenomen met de Natuurbeschermlngswacht Eem- land en dat heeft geresulteerd in een tentoonstelling van de natuurwach- ters, die maandag 20, dinsdag 21 en woensdag 22 oktober in de biblotheek aan de Alb. Cuyplaan is ingericht. Er zal dan ook een vragenspel zijn voor kinderen vanaf 8 jaar. De openings tijden zijn van 09.30 uur tot 12 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. (Het is herfstvakantie). Bovendien kunnen kinderen van 5 tot 8 jaar dinsdag 21 oktober, 's morgens van 09.30 tot 12 uur, in de bibliotheek terecht, waar zij mogen knutselen met de meegebrach te hulpmaterialen als bladeren, eikels, kastanjes e.d. Eenzelfde mogelijkheid is .er donder dag 23 oktober, 's middags van 14 tot 17 uur, voor kinderen van 9 tot 13 jaar. Iedereen is welkom. „B|jna" kado Bij iedere boekwinkel ligt een bijzon dere aanbieding klaar voor alle kin deren die een kinder- of jeugdboek komen kopen. Het is het prachtige boek van Jan Wartena, met plaatjes van Co Loerakker, „Ogen op steel tjes". Twee kinderen, Heieen en Maarten, eten van een speciale brand netel en worden daardoor steeds klei ner. Tijdens hun wandeling in het bos beleven zij de spannendste en vreemdste avonturen met kevers, mollen en mieren, met eekhoorns en eksters. Een boek om met „ogen op steeltjes" in én ruk uit te lezen. Tij delijk slechts 2.50 en dus bijna kado. (Na de kinderboekenweek ƒ4:90). 4. i Van Lenneplaan 47 Telefoon 166 21 GEBOREN Arthur Marnix Alphans, zoon van A. M. A. Hattink en E. C. H. van MUI Patrick Willem Jacob, zoon van H. A. van Asch en A. G. M. Bouwman. Corima, dochter van D. B. W. van de Kemp en N. K. de Hoop. Tamara Maria, dochter van L. J. van den Hoed en D. K. E. de Bruin. Hen- drika Maria, dochter van F. Verweij en G. A. van der Ende. Dirk Jan, zoon van C. H. Westeneng en N. Evers. Esther Geesje, dochter van J. H. Flokstra en W. Berends. Bar- bara, dochter van J. D. M. Voet en J. P. Beljers. Arij, zoon van A. C. Snijders en J. M. de Boer. Janneke Wilhelmina Francisca, dochter van N. B. J. Poort en M, J. A, Roerdink. Brigitta Elisabeth Alexandra, dochter van J. L. F. t Hoen en E. C. C. Swart. Martin Benoni Thomas Ber- tholens, zoon van T. Waliana en R. W. F. Vervaeck. Charles George Jr. zoon van C. G. Frappier en L. M. Miner. ONDERTROUWD Johamnes Maria Roest en Marianna Gogosa. FrecLrik Schotman en Aa- getta Wiébe Leertouwer. Henri- ous Gijsbertus Majoor en Margaretha Jacoba Josina Rijners. Harm Roet- man en Annemieke van der Steen. Pieter Frans Mans en Jolande Zeven boom. Franctiscus Petrus Bernar- dus Antonetta Maria Vrijdag en Ge- rarda Maria Traa, GEHUWD: Bennardus Jacobus Kuijer en Mariska Inigrid Slot. OVERLEDEN Albert Gerrit van Brienen. Klaas Visser, echtgenoot van J, M. Both. Hendricus Geertrudus van Hengstum. echtgenoot van A. J, van Doorn. deed nieuwe krachten op aan de kusten van dèt volk, waar we 80 jaar mee in de heupzwaai gelegen hebben. Terug van weggeweest schiet h|j direct weer met scherp. - Juist binnen volop ROZENSTRUIKEN, alles A-kwaliteit en alleen het beste van het beste. Winterharde VIOLEN 15 cent, alleen dit is uw komen al waard. GRASZODEN nog altjjd 2,75 per m2, let wel alleen le keus. Let op gij pr|jzenprofiteurs! CONIFEREN, grotere sortering en lagere prijzen Als nu hadden w|j nimmer. Nog steeds HEIDE van 75 cent. Haast U, ze raken op BLOEMBOLLEN; verschillende soorten, deze week tegen kost prijs. Een f|jne kans om voor weinig op de eerste rang te zitten. DORRESTEINWEG 72 A SOEST TELEFOON 12883 Niet ieder is het gegeven de dingen des onderscheids in het juiste licht te zien en daardoor „Vaarderhoogts" aanbiedingen op eigen voordeel te schatten. W|j zeg gen het. weer: Kom naar 't Vaarderhoogt in Soest en verdien tientallen procenten. 2 3 1 S 9 10 11 19 1 13 20 21 22 23 24 2b 26 27 28 29 30 31 32 33 34 25 36 36 39 40 42 1 AB'3 44 15 46 flÉT" 18 (6 bO 51 53BCB 54 55 56 b7 58 59 60 81 62 63 64 65 67 59 70 ,3 HORIZONTAAL: 1. beslissing, slotsom; 7. uitdrukkings bewegingen; 13. houding; 14. loods: 15. vogel; 18. opstootje; 20. bolvormig gewas; 22. ledig; 25. uitroep; 27. oor spronkelijke bewoner v. Amerika; 29. anno (afk); 30. baan voor balspel; 32. water in Friesland; 33. selenium (afk.); 34. openbaar vervoermiddel; 35. mannelijk dier; 37. godin; 39. pi. in België; 41. of dergelijke (afk); 42. uitmuntend; 43. regerings-reglement (afk); 45. kledingstuk; 47. snijwerk- tuig; 48. roofdier; 50. op de wijze van; 52. soort onderwijs (afk); 54. ten laat ste (afk); 55. klopje; 57. jongensnaam; 58. arme mensen; 61. geheel de uwe (lat. afk); 62. voorzetsel; 63. slot; 65. vrouwelijk dier: 66. glansloos; 68. strafwerktuig; 70. telwoord; 72. deel v.e. huis; 73. vogel. De oplossing van deze puzzel vindt u elders in dit blad. VERTICAAL: 2. verlaagde toon; 3. bevel: 4. vaar tuig; 5. eenstemmig; 6. hetzelfde (afk); 8. getij; 9. dame van adel; 10. god heid; 11. vogel; 12. maanstand (afk); 16. oud (eng); 17. nagerecht; 19. steen massa; 21. eng. telwoord; 23. franse ondergrondse strijdkrachten (afk); 24. kleur; 26. heer (afk); 28. innige; 29. uitroep van pijn; 31. pL in Zwitser land; 34. beschadiging; 36. voetbalver eniging; 37. behoeftig; 38. pl. ln Duits land; 40. voor; 44. stel; 46. deel v.e. muziekinstrument; 48. lnsekt; 49. be wijsstuk; 51. loco-burgemeester (afk); 53. vreemde munt; 54. steundraad; 56. hetzelfde (afk); 59. mevrouw (eng. afk); 60. waterdoorlatend; 62. wind richting; 64. bestuurder van Venetië; 65. ijzerhoudende aarde; 67. sprook jesfiguur; 68. persoonlijk voornaam woord; 69. fr. lidwoord; 70. normaal- peil (afk); 7L bijwoord. SOEST De artsendienst ingaande zaterdag morgen 10 uur tot en met zondag avond 24 uur wordt waargenomen door dokter H. van Dorssen, Korte- bergstraat 3, tel. 12119 en dokter P. Walter, Sparrenlaan 5, tel. 10210. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter A. Splinter, Banningstraat 3. tel. 1432. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13,30 uur W. H. A. Steen, Margrietlaan 21 Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop vol gende vrijdag 18 uur apotheek Soest- dijk, Van Weedestraat 35, tel. 12487. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn tel. 02154-2432. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen zeven uur: zuster A. Kulik Dalweg 46, tel. 13703 en zuster J. v. d. Grootevheen, De Akkeren 62, telefoon 16355. Weekavonddienst: zuster G. Damen Simon Stevinlaan 3, Soesterberg, tel 03463-1540 en zuster M. van Loon, van Marnixlaan 26, Amersfoort. Tel. 033- 17172. In het Medisch Centrum, Nleuweweg 14, tel. 18770, zijn de wijkverpleeg kundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdagavond van 18 tot 19 uur Tevens worden op deze uren ver- pleegartikelen uitgeleend. ZWANGERSCHAPGYMNASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Cen trum, tel. 18770. Van wand tot wand, van plafond tot vloer. ARISTO JNTERIEURSTOFFEN. INTERIEURVERZORGING LAANSTRAAT 37 - SOEST HERVORMDE KERKEN Oude Kerk. 10 uur ds. P. Kloek (kinderdienst voor 5-12 jaar). 19 uur ds. Jac. Smit Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. G. S. Alma „Dc Open Hof', Dal weg/Veenbesstraat 9 uur ds, Jac. Smit kinderdienst 5-12 jaar. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. P, van Harten Zonnegloren. 10 uur ds. J. E. Drost In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk: 10 uur Eltheto, Drift je. Zondagscholen. 10 uur Da Costaschool, Prins Bern- hardlaan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool. In terkerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Juiianalaan. 10 uur ds. M. Wilschut 17 uur ds. A. Heuzeveldt, Haarlem-O. „De Open Hof", Dal weg/Veen besstraat. 10.30 uur ds. A. Heuzeveldt 17 uur ds. K. A. Firet Wühelminakerk, Soesterbergsestr. 18. 10 uur ds. K. A. Firet, De Bilt 17 uur ds. G. Rang GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. G. Hagens CHR. GEREFORMEERDE KERK Juiianalaan. 10 en 17 uur ds. Heerma GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg/hoek Beukenlaan. 9.30 uur Leesdienst 14.30 uur ds. J. van Haaren. Woensdag 22 okt.: 19.30 uur ds. C. Wisse VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. N. v. d. Wall, Den Haag EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10.30 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, Klein Engendaalweg 52, 16 uur H. H. ter Welle, m.m.v. het „In de Ruimte" Jeugdkoor. SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. P. van Breugel, Leeu warden Hervormde kerk 10 uur ds. J. van Willigen v. d. Veen 10 uur Jeugdkapel 19 uur Themadienst, Zuster Koppert Sterrenberg. 10.30 uur dhr. L. Schipper, Ede BAARN Doopsgezinde Gemeente, 10.30 uur ds. M. de Goede, Vinkega Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 16.30 uur dienst. Evangelisch Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur dienst Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soest d|jk, Burg. Grothe- straat, tel. 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondags 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur, Parochie Soest-Zuid, St. Wiliibrordusstraat, tel 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdag avond 19 uur. Zondag 9.30 en 11,30 uur, Wist U dat Frans van Mil orchi deeën bloemstukken onder ga rantie verkoopt. Kom daar maar gerust om STEENHOFFSTRAAT 1 - SOEST Telefoon 02155-12455 VOOR DE WEEK VAN 16 TOT EN MET 23 OKTOBER 1975 RAM. 21 maart - 20 april. Deze week kon het weieens zo half om half gaan: enkele dingen vallen u mee, maar u zult sommige van uw plannen ook moeten wijzigen. Er zit ten een paar gezellige bezoekjes in, maar ook de kans dat u in de clinch raakt met iemand, die u raad wil ge ven. En goede raad aanvaardt u niet altijd even vlot! Niet te hard hollen en teveel willen afdoen in een klein beetje tijd! STIER. 21 april - 20 met Dat zie je niet veel: Stieren die ge wend zijn overal doorheen te boksen, verkeren zelden in tweestrijd. U zit daar evenwel al een poos in en dat gaat u zelf hinderen. De Sterren ra den u, er nu eens een goede week van te maken, door eens goed aan zelfon derzoek te doen. U heeft nog teveel neiging, anderen uw eigen vergissin gen in de schoenen te schuiven. Dat geeft nooit een goede oplossing! Bo vendien kunt u zuiniger zijn met uw geld. TWEELINGEN. 21 mei - 20 juni. Een prettige week, die evenwel nu en dan een piek kan hebben. Dan zult u vrij snel tot een besluit moeten ko men en dat zit u nooit zo lekker. Blijf daar echter kalm onder en verlies de humor van het geval niet uit het oog. Een onverwacht gesprek brengt u tot nadenken en het is mogelijk, dat u op een bepaald punt uw roer omgooit. Niet te vet eten. KREEFT. 21 juni - 20 juli. Kans op een gezellige week. U kunt 'n meevallertje hebben, als u uw ge dachten bij de zaak houdt, want an ders kan een zekere dromerigheid u parten spelen. Een ouder iemand, die u heel na staat, voelt zich tekort ge daan. Dat is niet helemaal terecht, maar u kunt het beter even uitpraten. Uw plannen ten opzichte van uw werk kunnen even haperen. Daar komt later weer schot in. LEEUW. 21 juli - 20 augustus. Over het algemeen een gezellige week hoewel u telkens wordt afgeleid door bijzonderee gebeurtenissen bij andere families. Zo nu en dan moet u dus wel even inspringen. Maar wat uw eigen aangelegenheden betreft, kunt u tevreden zijn. Ook in uw werk ple zierige resultaten en goede medewer king te wachten. Trek u niet teveel aan van de nonsens, die een vervelen de figuur nu en dan uitslaat: u weet precies, hoe weinig die waard is! MAAGD. 21 augustus - 20 september. Kans op grote voldoening in uw werk Het is over het algemeen een prettige week, omdat u resultaten oogst van voorafgaande inspanningen. Kans op kritiek, die misschien gedeeltelijk te recht is. Ga daar niet op zitten broe den, maar praat het uit, of blijf uw eigen koers volgen. Een soort overge voeligheid kan u parten spelen. Ver mijd vette spijzen en loop zoveel mo gelijk. WEEGSCHAAL. 21 sept. - 20 oktober. Ietwat rommelige week, want u heeft u met een paar dingen ingelaten, die u nu moet afwerken. Daar heeft u wel geen bezwaar tegen, maar eigen lijk zou u graag wat anders doen. Even doorzetten maar! En houd u hierna een poos helemaal bij uw eigen aangelegenheden. U bent soms te goedhartig en hulpvaardig. Kans op een voordeeltje, als u uw ogen open houdt! SCHORPIOEN. 21 okt. - 20 november. Het is mogelijk dat in deze periode enkele vraagstukken, die u al een tijd bezighouden, tot een oplossing komen U doet er goed aan, 'n volstrekt neu trale houding in te nemen en niet toe te geven aan de verontwaardiging, die soms bij u opkomt. Zorg voor zoveel mogelijk ontspanning in uw gesprek ken. Tenslotte blijkt altijd weer, wie het meeste waard is. Overigens kunt u er een goede week van maken, door eens heerlijk uit te gaan en uw ge dachten te verzetten. Het komt u toe! BOOGSCHUTTER. 21 nov. - 20 dcc. Deze week is er kans op, dat er een paar dingen op u afkomen, die u aanvankelijk niet helemaal liggen. Toch zult u zien, dat u bij nader in zien, de aangewezen figuur bent om erin mee te werken en voor een goe de oplossing te zorgen. Uw helder in zicht in mensen en feiten komt u hierbij te hulp. Leen geen geld uit en wees over het algemeen een tikje zuiniger. U kunt uw duiten goed ge bruiken bij, de uitvoering van uw eigen plannen. STEENBOK. 21 dec. - 20 januari. Over het algemeen een rustige week. De deining van de afgelopen periode neemt af en u kunt met plezier te rugzien op uw eigen houding. U heeft enkele dingen keurig rechtgetrokken en uw omgeving is u daar dankbaar voor. Eis niet teveel lichamelijke in spanning van uzelf, indien u daar geen behoefte aan heeft. Een tikje freewheelen zal u veel goed doen. Rechtop lopen en uw voeten sparen! WATERMAN. 21 januari - 20 febr. Het lijkt erop, dat u ook deze week nog druk zult zijn met de aangele genheden van enkele van uw vrien den. U bent in de afgelopen periode nogal eens te hulp geschoten en dat is nog niet afgelopen. Maar bij u neemt vriendschap een enorm grote plaats in, dus u doet het met genoe gen. "Wat uw eigen aangelegenheden betreft, kunt u tevreden zijn. Ook uw werk zal goed vlotten. De zure kritiek van een bepaalde zijde wordt veroor zaakt door jalouzie. VISSEN. 21 februari - 20 maart. Drukke week. met enkele onverwach te pieken. U slaat u er wel door, hoe wel uw plannen soms aan wijziging onderhevig zijn. U ontmoet enkele interessante figuren en daardoor ver andert ook uw opinie omtrent som mige dingen. U ziet ze wat ruimer in en kunt dus ook naar uw nieuwe in zichten béter optreden. Laat u niet be- invloeden door een type, dat liever kletst dan werkt. U kunt uw geld en energie wel beter gebruiken. Het is verloren tijd!

Soester Courant | 1975 | | pagina 13