SPORT - SPORT - SPORT-SPORT- Fraaie overwinning van BDC op leider De Blinkert Publiek gaf SVV/Stam dames morele steun tot winst I de nieuwste mode bij Parka'sM"ïï65 35?» ~y_r A. van der Weerd Christof/e M Meubelfabriek Oisterwijk OMLIJSTEN FRANK Koltruien Maat1v4a° 22M Pantalons Belangrijke handbalwedstrijd voor B.D.C.-dames Tempo-renners voorop bij het veldrijden Neem de tijd voorindus INDUS Soester Schaakclub verloor van Amersfoort Drie titels voor Maureen Oskam J Red Stars verloor dit weekeinde op vier fronten Brandweer Tel. 13333 ZIEKENAUTO - TEL 12727 Eerste plaats in 2e divisie overgenomen VOOR AL UW SPORTEN Derde klaverjas- nedstrijd van WZ VVZ-el (tallen Opstellingen SCHILDERSTUKKEN PLATEN en FOTO'S Hobby-Centrum PROGRAMMA SPORTHAL BEUKENDAL SPORTZAAL DE BUNT Gymnastieklokaal LT.S.-Eemland Gymnastiekzaal Hartweg s.'&m wkm HMMHflHHHHHaamr Souster Courant van donderdag 13 november 1975 Spanning was er zondag genoeg in de Soester sporthal tijdens de handbal- wedstrijd tussen BOC en de Blinkert uit Haarlem. Het verschil in doelpunten U eigenlijk geen enkele keer meer dan twee geweest en tot cn met de laatste minuut was er geen voorpselling te geven wie de volle winst zou gaan be halen. Het werd uiteindelijk 12-11 voor de BDC-ers. die deze overwinning overigens geheel aan hun keeper Jan Smecing danken die bij deze stand in de laatste seconde een strafworp wist te stoppen. Het Haarlemse De Binkert dat de eer ste competitiewedstrijd met maar liefst 19-11 van RHC had gewonnen kwam zondag als koploper naar Soest om het daar tegen de debuterende Soester handballers op te nemen. De Haarlemmers spelen al enkele jaren in de 2e klasse en de grotere routine bleek ook duidelijk in deze wedstrijd. Hoewel de Haarlemmers niet over 'n erg goed team beschikken wist men toch de bal in bezit te houden en vol ledig te steunen op een tweetal ge weldige afstandsschutters waarmee ook de BDC-verdediging zondag moei te had. De Blinkert nam in de beginperiode meteen al het initiatief en stond in de 3e minuut al op 2-0, dankzij een afstandsschot en een strafworp. BDC leek zich daarna even te herstellen en het was. de beste Soester aanvaller van deze wedstrijd Bert Smeeing die met 2 goed geplaatste afstandschoten de stand gelijk trok. De Binkert bleef echter de gevaar lijke ploeg die vooral ook op snelheid BDC de baas bleef. De Haarlemse handbalploeg liep opnieuw 2 punten uit maar een strafworp en een mooi- schot vanaf de cirkel gaf opnieuw een gelijke stand. De 6-6 ruststand kwam dan ook ge heel overeen met het wedstrijdbeeld hoewel De Binkert technisch de betere ploeg was. Meteen na de rust nam de Binkert uit een afstandsschot weer het verschil van een doelpunt, maar daarna waren het vanaf de 5e tot de 20e minuut de Soesters die het spel geheel in handen namen. De BDC'ers draaiden uitstekend, schiepen zich goede kansen die met overleg werden afgerond. BDC nam geheel verdiend de leiding met 9-7 en wist het ver schil van 2 punten tot 11-9 te handha ven. Juist toen de Soesters definitief de voorsprong leek te gaan vergroten sloeg De Binkert echter toe. De Haarlemse aanvoerder werd uit het veld gezonden, voor twee minu ten, maar zelfs met 5 veldspelers wist men op 11-10 te komen, daarbij gehol pen door de onnodige afspeelfouten bij de BDC-ers. Het werd zelfs 11-11 en de routine leek in de slotfase toch de doorslag te gaan geven. Twee Soesters A.s. zondag spelen de BDC-dames hun derde competitie- en tweede thuis wedstrijd tegen W.W.V. uit Winterswijk. De Soester dames zullen zich dan moeten herstellen van de eerste thuisnederlaag tegen S.E.W. Dat herstel mogelijk is bleek 2 weken geleden toen Dab/Enschede in een uit wedstrijd met 7-1 werd verslagen. WWV étaat in punten gelijk met BDC maar heeft 1 wedstrijd meer gespeeld. Zondag hebben de Soesters de kans om definitief afstand te nemen van deze tegenstander. De wedstrijd begint om 13.00 uur, de toegang is gratis en ook het program mablad. Veel aandacht gaat ook uit naar de herenwedstrijd Achilles-BDC in Utr. De Soesters staan één punt achter op de Utrechtse tweede klasser en kun nen bij een overwinning de leiding overnemen. Het Utrechtse Achilles mag echter niet onderschat worden en het is te hopen dat de Soesters de rust in de ploeg kunnen houden en aanvallend niet te gehaast met de kansen om springt. De wedstrijd wordt gespeeld om 13.00 uur in de OSG hal op het Kanaleneiland. De heren vertrekken om 11.30. uur vanaf sporthal Beuken- dél. Met vier overwinningen in de vyf onderdelen van de crosswedstrijden, die zondag j.1. by Anna's Hoeve onder Hilversum in het kader van de Midden- Nederland competitie gehouden werden, hebben de Temporrenners een ge weldig sukses. behaald. De eerste plaatsen werden veroverd in de ritten van de amateurs, de nieuwelingen, de veteranen en de liefhebbers, terwijl alleen b\j de junioren de zegepalm voor een ander was. Het was de tweede rit in deze com petitie. Bij de liefhebbers zegevierde Kees Bokma voor Dompselaar uit Amersfoort. De Tempo-renner G. de Weerd eindigde als zesde. Bij de ve teranen was de eerste plaats voor Gerrit Ruttenberg. Zijn clubgenoot Van Putten werd tweede; Van Tol van Adelaar uit Hilversum derde, terwijl G. Brouwer van Tempo als tiende ge- klasserd werd. Ook bij de nieuwelingen waren de 2 eerste plaatsen voor Tempo-leden. Eerste werd Gerard van Putten; op de 2de plaats eindigde John Broers; 3. F. de Wit van Adelaar; 4. H. Op penhuis van Llysses en 5. A. Moorse- laar van Tempo. Als dertiende kwam binnen M. v. d. Hoef van Tempo. Bij de amateurs waren de drie eerste .plaatsen voor Tempo. Bert v. d. Broek won met grote overmacht en dito voorsprong (1.55 min.) op nummer 2, de prof. Arie Bakker. Derde werd Henny Dijkstra van Tempo; 4. Wim v. Empelen (Amersfoort) en op de ze vende plaats eindigde Cor Schuurman van Tempo. In het stuk van de junioren kwamen de Tempo-leden nauwelijks voor, al bezette Mario van de Voort een eer volle zevende plaats.4 Winnaar werd J. Hendriks van de organiserende ver eniging Adelaar. A.s. zondag,- aanvang 10.30 uur, wordt de derde rit gereden in Soestduinen. Bekijk die enorme kollektie Indus horloges op uw gemak. De kwaliteit is altijd de beste die u maar kunt wensen voor prijzen tussen f66.-en f1500.-. Horloger - Juwelier - Optiek Soesterbergsestraat 26 - Telefoon 12982 - Soest Voor de Soester schaakteams die deelnemen aan de Stichts Gooise schaak competitie is de kop er at. Het eerste garnituur van de Soesters startte in de eerste klasse A met een nederlaag tegen het sterke Amersfoort 3 dat vorig jaar de titel in deze klasse op een haar na miste. De Amersfoorters wonnen met 4-6. Het tweede team van de Soester schaakclub had een betere start. Tegen het vorig jaar uit de eerste klasse gedegradeerde Nijkerk 1 werd on verwacht met 5 - 5 gelijk gespeeld in de tweede klas. De nederlaag van de Soester „schaak- top-tien" tegen Amersfoort 3 was ze ker niet nodig geweest. Kopman Van Zwieten en zesde bordspeler Schnei- der liet de winst in kansrijke positie door hun handen glippen- Laatst ge noemde moest zelfs met een neder" laag genoegen nemen. Ook Braf werd aan bord vier met een nul geconfron teerd na in hevige tijdnood door de vlag te zijn gegaan. De derde nul in het Soester kamp was voor de heer J. van de Berg die onnodig een stuk ver speelde. Ook Goes erloor kansloos. De persoonlijke resultaten van Soest 1-Amersfoort 3 zijn; R. J. an Zwieten - J. Sandbrink Vi-'/j; J, K. van Zijtveld- M Soetérs Vj-'/i; C. Samsom-H. Pe perkamp 1-0; J. Braf-D. ten Hove 0-1; C. Goes-J. Westrate 0-1; R- Henze-G. Zwerus Vi-V»; T. Schneider-J. van Lent 0-1; H. Schilder-A. Bangma 1-0; E. Balvers-C. Petersen Vi-V»; J. van de Berg-J. Bijl 0-1. Moest de wedstrijdleider voor het eeT- ste team nog een beroep doen op 2 invallers omdat de heren Vegter en C. van Dijk niet beschikbaar waren. Het tweede garnituur kwam afgelopen vrijdag wel in z'n sterkste samenstel ling uit tegen Nijkerk 2. Soest wist in deze ontmoeting vrij verrassend een 5-2 voorsprong op te bouwen maar tegen de tijdcontrole viel de ene na de andere nul aan Soester zijde waardoor de Nijkerkers uiteindelijk nog op 5-5 wisten te finishen. De persoonlijke resultaten van deze ontmoeting: Soest 2-Nijkerk 1: Balers- Smit 0-1; Van Vlierden-Peet 1-0; A. van Dijk-Van de Plas 0-1; Van de Berg-Van Veenendaal 1-0; Voor te Mante Veul-Burger 0-1; Saai- Loos 1-0; Hilhorst-Cozijnsen Vj-Vj; Van de Hammen-Bakker 0-1; mej. Suyk-Hoff 1-0. hielden het hoofd echter koel. Eerst was het Hans v. d. Beek die vanuit de hoek keihard inschoot en in de laatste minuut was het keeper Jan Smeeing die puntenverlies voorkwam door een strafworp te stoppen. Drie punten uit twee wedstrijden is voor de Soesters een uiterst bevredi gend resultaat. Op 8 en 9 november j.1. werd In Sporthal „de Sypel" te Harderwijk de Distriktsseniorenkampioenschappen Badminton verspeeld van het Distrikt Centrum. Deze kampioenschappen leverde voor de tweede achtereenvolgende keer de Een tafel is pas echt gedekt met VAN WEEDESTRAAT 31 TELEFOON 12239 volle winst op voor Maureen Oskam uit Soest. Zij werd Distriktskampioene door in de finale haar tegenstandster, mej. L. Ie Doux van ©=C. Reehorst uit Ede, met 11-5 en 11-7 naar. huis te sturen. In het "damesdubbel met mej. O. Jacobsz van B.C. Arnhem werd in 3 sets gewonnen van de dames Pou- lissen/Dijkxhoorn van B.C. Induna uit Utrecht met 13-18, 15-4, 15-7. In het gemengd dubbelspel met R. Pal van B.C. Amhem werd de zege be haald op het duo Poulissen-van Maa- nen met 15-11, 15-6. kasten eis Uw kopje koffie staat klaar. Toonzalen: Utrecht. Hollantlaan 26 (bij alslag E36, Utiocht- Centrum. Nieuwegeiri), tel. 030-883762. jj Ma t in za 9-18 uur. Donderdag tot 21 uur. Amsterdam, Leidsekade 102 (naast Lido. vlakbij Leidseplein), tel. 020-233917. Ma l/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21.30 uur. Een vreemde zaak. de Socslcr basketbalvereniging The Red Stars moest met haar vier landelijke teams juist dit weékeinde aantreden tegen zeer sterke teams, waarvan by twee afdelingen twee tegenstanders zelfs de lijst aan- Red Stars-B.V. Alphen 107-88 De heren speelden zaterdagavond waarschijnlijk een van haar beste wedstrijden en moesten toch toezien dat hetzeer sterke BVO uiteindelijk met de" overwinning naar huis toe ging. Dit team, onbetwist de toekom stige kampioen, heeft zich dit jaar weten te versterken met drie eredi visiespelers van Gerard de Lange. Begrijpelijk daarom ook dat zij met vele tegenstanders bijzonder weinig moeite hadden. Maar op het verzet van Red Stars had men ecliter niet gerekend en dit bleek ook wel uit de score. De Soester "formatie wist er toch fiks op los te scoren en voerde de opdrachten van coach Kippers uit stekend uit. Dat BVO uiteindelijk toch wist te winnen ligt in het feit dat dit team wat meer routine heeft. Red Stars I-Juventus I De dames speelden thuis tegen het sterke Schiedamse Juventus. Tot aan de rust wist het Red Stars team de race nog vol te houden, maar na de pauze moesten de Soester dames ge leidelijk wat meer terrein prijsgeven en werd de 27-30 ruststand van liever lee uitgebouwd tot een verdiende 55- 41 overwinning voor het wat beter spelende Juventus. Red Stars A-Racing Agon A De jongens junioren speelden in Am sterdam tegen het nog ongeslagen Racing Agon. Ook in deze ontmoeting hadden de Amsterdammers verwacht de overwinning al bij voorbaat te heb ben, doch dit pakte geheel anders uit. Een uitstekend spelend Red Stars team, het junioren-team gaat elke week beter spelen, had geen angst voor de tegenstander en wist in de Amsterdamse -Apollohal vhet Racing Agon zo jmoèilijk te maken dat het met de rust zelfs een 22-25 voorsprong had. Even een verzwakking in de begin fase van de tweede helft, was ér oor zaak van dat Racing toch ineens op een negen punten voorsprong kwam. De inzet echter en de wil om er een uitstekende wedstrijd van te maken leverde zoveel rendement op bij Red Stars dat zij met nog 30 seconden te spelen op zes punten genaderd waren. Een alles of niets offensief in deze laatste periode werd geen overwin ning maar de jongens kwamen toch tot slechts één punt van de Amster dammers, waardoor Racing Agon uit eindelijk dolgelukkig waren met de behaalde 56-55 overwinning, in een wedstrijd, die beslist op bijzonder goed niveau stond. In Soest werd ook gespeeld en winst en nog steeds een uitstekende kop positie is er voor het tweede heren team, dat nu Dunckers 3 met een ruime overwinning naar huis zond. Het tweede damesteam behaalde haar eerste overwinning en dit ging ten koste van BC Markt uit Utrecht, dat een forse nederlaag leed. De jongens D blijven nog steeds lei der in hun afdeling en versloegen nu Dunckers C. Het derde heren team heeft het net niet kunnen bolwerken, waar zij Hoevelaken hun meerdere moesten erkennen tegen leider BVH. Competitie zaterdagavond in Beukendal Zaterdagavond staan drie landelijke wedstrijden op het programma. Om zeven uur spelen de meisjes en jon gens junioren A. De meisjes ontvan gen WGW Den Helder, waarbij be slist winstmogelijkheden aanwezi; zijn. De jongens junioren krijgen als tegenstander Gerard de Lange en ook in deze interssante ontmoeting zullen dè jongens het onderste uit de kan moeten halen om tot winst te komen Dit zelfde geldt voor de heren, die om half negen aantreden tegen het sterke ROS Forcial uit Schiedam. Vrijdagavond spelen de heren om 8 uur een vriendschappelijke wedstrijd tegën een militair team van de basis uit Soesterberg. Deze wedstrijd is eveneens in Beukendal. Zondag is er "weer vanaf twee uur volop basketbal in de Bunt. In de barstensvolle Bunthal in Soest heeft het eerste damesteam van SVV/ Stam zich afgelopen zaterdag Op de eerste plaats van de tweede divisie weten te nestelen ten koste van de lystaanvoerster tot die wedstryd Cito uit Zeist. De zeer enthousiaste toeschouwers, kregen een byzonder aantrekkelijke wed strijd voorgeschoteld waarin SVV 1 Cito duidelijk de baas bleef met 3-0. De heren deden het minder goed. Na een veelbelovende start moesten ze de resterende 3 sets met minimaal verschil uit handen geven. Dames 2 brachten het tot een 3-0 overwinning op het nog puntloze Dindoa. DAMES 2e divisie SVV 1 heeft de zege op Cito niet be paald kado gekregen. De eerste set kenmerkte zich door afwisselend spel en lange rally's. SVV bouwde 'n 10-7 voorsprong op en liep verder uit tot 12-10. Via een goede floaterserve kwam Cito dichterbij, maar de set was voor de Soester dames met 15-13. In de 2e set deden Cito en SVV niet voor elkaar onder; het SVV-team had echter duidelijk een sterkere aanval en ook de verdediging sloot goed aan en was beweeglijk. Ook nu ging de set met 15-13 naar de roodwitten. Cito kon het hoge tempo in de derde set niet meer bijbenen en via een kei harde aanval, afgewisseld met effec tieve taktische ballen, behaalde SW de ve.rdiende 15 punten. Cito kon daar slechts 10 tegenover stellen. De Soes- vter dames hebben nu de koppositie overgenomen van Cito en hebben 2 punten voorsprong op de Zeister ploeg. Voor a.s. zaterdag staat de der by tegen plaatsgenoot Olympia op het programma. Promotieklasse SVV 2 had het tegen het puntloze Dindoa nog onverwachts moeilijk. De tegenstander die bijzonder goed ver dedigde. ontmoedigde het tweede da mesteam dusdanig, dat SVV moeite had de benodigde punten te verzame len. Een spannende wedstrijd die met 16-14. 15-13 en 16-14 uitviel in het voordeel van SVV 2. Ie klasse De koploper tn deze klasse. Set Up 69 was te sterk voor het dit seizoen ge promoveerde derde damesteam van SVV. Toch bood het SVV-team sterk tegenstand, waardoor de wedstrijd aantrekkelijk was, getuige de setstan den 11-15. 8-15 en 9-15. 2e klasse SW 6 heeft de stijgende lijn niet in de wedstrijd tegen Limvio 2 kunnen continueren. Veelal was de pass te scherp, zodat de aanval niet gelan ceerd kon worden. Ook lieten de SW meisjes het er wat bij liggen, zodat de zege verdiend voor Limvio 2 was met 3-15, 8-15 en 5-15. Meisjes jeugd SW b. dat SW a als tegenstandster had, wist haar eerste setwinst dit sei zoen te behalen, hetgeen op zich al een compliment waard is. Dat de winst uiteindelijk via 15-13, 1-15 en 11-15 naar SVV a ging, was natuur lijk verdiend, aangezien het meisjes a-team meer routine heeft. Meisjes b behaalde de setwinst voornamelijk door goed in driëen te spelen. HEREN Promotieklasse Het eerste herenteam heeft verzuimd een of meerdere punten te pakken van medekoploper Olly Bussum, hoe wel de mogelijkheden daartoe legio aanwezig waren. Vooral de eerste set gaf de Soester heren alle hoop op succes. Olly B. werd volslagen over rompeld door het snelle, doeltreffen de spel van SVV 1 (15-2). De tweede set liepen de Soester heren ver uit, maar Olly B. kwam verrassend bij en nam zelfs een beslissende voor sprong (11-15). Ook de derde set was in hqt begin voor SW 1. Na een span nend" verloop, greep de Bussumse ploeg de setwinst met 14-16. Boven dien had Olly B., versterkt met enke le oud-divisiespelers, het voordeel dat de slagkracht beter werd uitgebuit. Dit kwam ook tot uiting in de 4e set. die eveneens in Olly B's voordeel werd beslist (11-15). le klasse Na een goede start in de eerste set tegen WA 2, waarbij vooral het blok en de harde aanval van SW 2 uit blonk (15-9), zakte het Soester team weg in de tweede set. WA 2 profi teerde hiervan en besliste de volgen de sets met groot verschil. SVV 3 maakte tegen Foxboro geen fouten. Ondanks de 2 invallers, die zich bijzonder goed aanpasten, wist SVV 3 de wedstrijd te dicteren. Door een effectieve aanval aan SVV-zijde kon Foxboro in alle 3 sets niet aan opbouwen toekomen, zodat deze met resp. 11-15. 7-15 en 13-15 verdiend naar SVV 3 gingen, die zich nu nog vaster op de le plaats heeft genesteld 3e klasse SVV 6 heeft slechts 1 punt gegrepen tegen Licvio 1 en wel de laatste set. De eerste twee gingen verloren mede door een wat zwakke start. In de laat ste set bouwden de SVV-heren een voorsprong op, die zij tot op de laat ste punt wisten te consolideren (9-15) Wedstrijd programma deze week; He ren 1 spelen vanavond de derby tegen Olympia 2 in Beukendal. Ook dames 2 hebben Olympia 2 als tegenstander, terwijl het eerste damesteam a.s. za terdag in de Bunthal zich ook al ge plaatst zien tegenover een „groene" tegenstander, Olympia 1. SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Het iedere maand te houden klaver- jasfestijn bij V.V.Z. wordt telkens bezocht door een vaste kern van le dden donateurs en poolleden. Zo wa ren er maandagavond weer tachtig dames en heren aanwezig voor het spelen van de derde wedstrijd van dit seizoen. De voorzitter van de Stolwijk, was verheugd, dat voor de ze wedstrijd een vaste kring bestaat. Er werden weer drie partijen van ie der zestien giften gespeeld. De uitslag werd: 1. D. Elderman, 5617 p. 2. G. van Kooij Gzn. 5571 p. 3. C. van Kam pen. 5496 p. 4. P. v. d. Meer, 5364 p. 5. Joh. van Kooij, 5288 p. 6. A. N. Brouwer, 5216 p. 7. Mevrouw van Tricht-de Rooij, 5200 p. 8. Mevrouw M. Strietman-de Bruin, 5163 p. 9. J. Stigter, 5125 p. 10. R. Duit, 5091 p. 11. R. v. d. Veen. 5074 p. 12. H. Diemers. 5068 p. 13. J. G. Kruitbos. 5018 p. 14. Mevrouw A. Strietkamp- Veenkamp, 5018 p. 15. Mevrouw N. van Kooij-de Bruin. 4928 p. 18. G. v. d. Munt, 4921 p. 19 Mevrouw van Kooij-Valkent, 4910 p. Mevrouw S. Brouwer-van Kooij ver wierf de troostprijs met 3330 p. De heer Stolwijk reikte de vele prijzen uit en maakte bekend, dat de grote slacht-bingo niet op "zaterdag 15 no vember zal worden gehouden maar een week later en wel op zaterdag 22 november, des avonds om 20 uur in het clubhuis aan de Eemweg. De prijzen zullen bestaan uit vlees soorten, die uitgebeend zullen worden op het podium door een vakman. S.D.C.P. 5 - V.V.Z.'49 6; H. Koelman, H. Beernintk, R. van Herwaarden. G. Haage. J. Alberts, R. van de Veen. Weerd, P. Monnec. R. Kriele, R. Schoonderbeek, J. Hop en E. Zoete lief. V.V.Z/49 7 - S.D.C.F. 6: E. van Oort, H.v. Velzen. M. v. Ginkel. A. Meidam A. v. Reijn. E. Beverwijk, H. Hunriego, K. Brijleven, D. Duits. N. Mons, C. Stolwijk, C. Ruizendaal. H. van de Heuvel. J. Boekema en M. Vetkamp. S.D.C.P. 7 - V.V.Z/49 8; D. Renooij. R. Westland, H. Demmers, J. Brouwer, W. van der Kuilen. Joh. van Kooij, G. van Kooij, H. Wegerif. J. van Kooij Gzn- C. van Huenen, R. Brou wer. J. de Haan, J. Groart, G. van de Munt en G. Wijma. en opplakken van Koningin- nelaan 22 Tel. 12963 DONDERDAG 13 NOVEMBER 1975 18.30-22.30 uur kompetitiewedstryden volleybal Nevobo. 18.30 uur Olympia B-Olympia A (MJ): Limvio A-BG SV A (MJ); BG SV A-Olympia A (JJ). 19.15 uur: SVV 5-Limvio 1 (D2); BG SV 2-Olympia 6 (D3); BG SV 3-Oiympia 6 (H2); SVV 7-Limvio 1 (Hl). 20.00 uur: Olympia 2-SVV 2 (D.Prom.): SW 7-Olympia 9 (D3); Olympia 2-SVV 1 (H.Prom.); SVV 4-Foxboro 1 (H2). 20.45 uur: Olympia 8-Foxboro 2-(D3>; SVV 6-Limvio 2 (H3). 21.00 uur: Voleem 1-Olympia 3 (D2): BG SV 4-Olympia 8 (H3). 21.30 uur: Foxboro 1-Olympia 4 (D2); SW 3-Voleem 1 (H2). ZATERDAG 15 NOVEMBER 1975 Sportinstuif: 8.45-10.15 uur van 6 t.m. 9 jaar 10.30-12.00 uur van 10 t.m. 14 jaar. 13.00-17.00 uur hockey. 19.00-23.00 uur kompetitiewedstryden basketbal. 19.00 uur: Red Stars MA-WGW Den Helder MA (M), Red Stars A-Ger. de Lange A (J). 20.30 uur: Red Stars-Ros Forcial (H). ZONDAG 16 NOVEMBER 1975 10.00-22.00 uur kompetitiewedstryden handbal. ZATERDAG 15 NOVEMBER 1975 10.00-16.00 uur badminton. 16.30-20.00 uur kompetitiewedstryden volleybal. 16.30 uur: Olympia-Chcopee A2 (3e Div. D-H). 18.30 uur: Olympia-SVV (2e Div. B-D). ZONDAG 16 NOVEMBER 1975 9.30-13.30 uur badminton. 14.00-22.00 uur basketbalkompetitiewedstrjjdcn. 14.00 uur: Red Stars mb-Irene ma (M). 15.10 uur: Red Stars ma-Blue Drakes ma (M). 16.20 uur: Red Stars B-Blue Drakes B^(J). 17.3Q uur: Red Stars MB-Dunckers MA (M). 18.40 uur: Red Stars II-OSG I (D). 19.50 uur: Top Stars-Flux (H). ELKE MAANDAG sportieve recreatie. 20.00-22.00 uur dames en heren. ELKE DINSDAG sportieve recreatie. 20.00-22.00 uur dames en heren. ELKE VRIJDAG sportieve recreatie. 20.00-22.00 uur dames en heren. HILVERSUM AMERSFOORT ZEIST In Hilversum en Zeist vrijdagavondgeopendJ Terlenkainvele kleuren en modellen ■S'-Vï^VV' voor het Bovenste Beste Goed i

Soester Courant | 1975 | | pagina 17