SPORT - SPORT - SPORT-SPORT- SPORT - SPORT Soest blijft aan de kop na gelijkspel tegen Victoria r Hockeyclub rekent op snelle hulp van gemeente Hees bedwong SOVA met 2-1 320 Situatie voor 320 spelers onhoudbaar SEC-zaterdag niet opgewassen tegen dominerend Valleivogels Ook Soesterbergse schooljeugd bezocht gemeentewerken Tafeltenniscompetitie voor Shot teneinde SRC-zondag en Zwaluwen Vooruit deelden de punten Sportuitslagen Zaterdag 29 nov. Zondag 30 nov. SOEST Zelfbouwmarkt Keukencentrum Elke week speciale aanbiedingen. Veldweg 4 Tel. 02155-14878 Sportprogramma Zaterdag 6 dec. Zondag 7 dec. Soester Courant van donderdag 4 december 1975 Het bestuur van de M.H.C. Soest hoopt nog deze maand een eerste gesprek met het college van burgemeester en wethouders te hebben over een nieuwe plaats van vestiging binnen de gemeente. Dit zei voorzitter drs. D. Stroband. dinsdagavond tijdens de „open" bestuursvergadering, die in het clubhuis ge houden werd. De situatie is onhoudbaar, maar naar de mening van de heer Stroband, zal men zich nu moeten neerleggen bij de beslissing van de ge meente. Al had persoonlijke benadering van gemeenteraadsleden geen enkele uitwerking gehad, toch overweegt men via de politieke partijen druk op het gemeentebestuur uit te oefenen om spoedig tot een afdoende oplossing te komen. In een brief aan de raad zal de stand van zaken uiteengezet worden. Op deze mistige herfstzondag in november bracht de strijd tussen Soest en Victoria geen overwinnaar, want de eindstand werd 1-1. Reeds direct vanaf de aftrap bleek dat Victoria naar Soest was gekomen om te trachten de afstand van 2 punten tussen beide clubs te niveleren. Met goede aanvallen vanuit de verdediging werd dan ook het Soest-doel onder vuur genomen en kwam de Soest defensie soms in grote moeilijkheden. Soest dat kennelijk de opdracht had gekregen om in eerste instantie zo vroeg moge lijk met liet „storen" te beginnen, slaagde daarin slechts gedeeltelijk. Vooral op het middenveld was er veel balverlies en het was maar gelukkig voor Soest dat de voorhoede van Victoria geen gebruik maakte van de wel degelijk aanwezige doelrijpe kansen. Na 20 minuten kwam er wat meer rust in de Soest-ploeg en kan er ook wat meer aan het opzetten van aan vallen gedacht worden. Ook hier was echter de voorhoede niet in staat om een vuist te maken, zodat het talrijke publiek een snelle en aantrekkelijke wedstrijd kreeg voorgeschoteld. De „dubbel blanke" stand bij de rust gaf dan ook de verhouding goed weer. Na de rust was de aanvalsdrift van beide elftallen nog geenszins geblust en kon het publiek van het zelfde spelbeeld als voor de rust genieten. Na 15 minuten spelen in de tweede helft ontstond er voor het Soester doel een misverstand en hiervan werd bekwaam gebruik gemaakt door Vic toria om de bal achter de Soester doel man te werken. 0-1. Soest kwam deze teleurstelling echter spoedig te boven en ging nog ener gieker en met nog meer inzet ten aan val. Nu bleek dat ook de achterhoede van Victoria een moeilijk te bestor men veste was want, ondanks de vele pogingen, werd er geen doelpunt ge scoord. Het was zelfs zo, dat door be kwaam en rustig uitverdedigen e: zelfs nog enige gevaarlijke momenten voor het Soest-doel waren. Zeven minuten voor tijd werd een vrije trap op het Victoria-doel tegen de paal geschoten en uit de hierna ontstane onoverzichtelijke situatie werd de bal toch achter de Victoria- doelman gewerkt en was de stand 1-1. Hierna dwaalden 22 spelers in het schemerdonker nog wat over het veld en was de strijd wel gestreden. SEC-zaterdag heeft het huzarenstukje dat tegen Renswoude werd uitgehaald tegen Valleivogels niet ten uitvoer kunnen brengen. De Valleivogels waren op alle fronten de betere ploeg en de 3-0 overwinning komt hen volledig toe. Dat de groenwitten de eerste helft met een 0-0 stand af konden sluiten mag voor hen wel als een verdienste worden gezien, waarbij doelman Henk Kramer voor de Valleivogels het grote struikelblok was. Na een wat aarzelend begin waarbij SEC de bezoekers liet komen, bleek al snel dat de Valleivogels niet voor miets de ranglijst aanvoeren. Zander dat daarbij van „productie" sprake was speelden zij een goede partij voetbal, waarbij in tegenstelling tot SEC de bal het werk deed. De groen witten daverden in grote ijver over het veld, maar op de juiste momen ten grepen de bezoekers afdoende in. Met gevarieerde aanvallen trokken de Valleivogels op het heiligdom van Henk Kramer af, maar de groenwit te defensie met v. d. Bvenkamp en v. d. Heiden hield in de eerste helft moedig stand, waarbij Henk Kramer verschillende indrukwekkende red dingen verrichtte. Moest SEC in de eerste helft al be grepen hebben dat tegen dit Vallei vogels niet veel was in te brengen, in de tweede helft werd dat nog dui delijker. Valleivogels drukte het over wicht in de zesde minuut uit in een fraai doelpunt van M. Wagensveld die een voorzet van Bronswinkel doelman Kramer geen kans gaf. De SEC-verdediging blunderde in de dertiende minuut onder de druk van de bezoekers. Opnieuw was het M. Wagensveld die Henk Kramer geen kans gaf. SEC probeerde met veel ijver de bakens te verzetten, maar de Scherpenzelers waren op alle fronten de betere partij en hadden weinig moeite met het fantasieloze SEC- spel. In de veertigste minuut scoor de M. Wagensveld zijn hattrick, zo dat SEC de kleedkamer op mocht gaan zoeken met een 3-0 nederlaag, De vijfde- en zesdeklassers van de vier Soesterbergse basisscholen hebben vrjjdag een bezoek gebracht aan het nieuwe gebouw van gemeentewerken Soest en aan de speciale, tentoonstelling in het sousterrain van het gebouw. De afdeling weg- en waterbouwkunde had al direct de grootste aandacht van de leerlingen, nu zij een kijkje konden nemen ondergronds. "Bij de afdeling bouwkunde zagen zij een ontwerp van de aula op de al gemene begraafplaats in Soesterberg en een schetsontwerp (uit 1970). Een bijzondere bekendmaking hing er op de afdeling interne zaken, uit 1945 toen mr.'A. L. des Tombe bur gemeester was, over de naamsveran dering van de toenmalige Banning- straat in Veld. Montgomeryweg. Met grote interessse volgde de school jeugd een demonstratie met de ge luidsniveaumeter, de meetrecorder en de niveauschrijver op de afdeling bouw- en woniri'gtoezicht en hinder wet door de heer F. Logt. Een duidelijke kijk kregen de kinde ren op het ontstaan van een nieuwe woonwijk in dit geval van Klaarwa- ter in Soest aan de hand van dia's. De jeugd werd in het grote en fraaie gebouw rondgeleid door de heren D. van Boven, H. Reumermam, B. van Lunteren en J. Opmeer. De apparatuur op de verschillende afdelingen had de grootste belang stelling, zoals de tel- en rekenma chines en vooral de office-computer, waaruit mevrouw Inge de Jonge de juiste geboortedag aan de hand van de geboortedatum tevoorschijn tover de en het klopte ook nog. Ook in de lichtdrukkerij werd naar hartelust geexperimenteerd met de handen in clusief polshorloge voor de juiste tijd van afdruk op de gevoellige plaat. Het college van burgemeester en wet houders had gezorgd voor een bus voor het vervoer, zodat een pendel dienst van Soesterberg naar Soest werd onderhouden voor deze bijzone- der in de smaak gevallen excursie. Een keurig uitgevoerde dans om de bal in de wedstrijd Soest tegen Vic toria. Foto Herman van Dam Begrijpelijk dat Victoria wat teleur gesteld de weg naar Hilversum op zocht, want wat het veldspel betreft hadden zij deze middag zeker een be tere indruk gemaakt dan Soest. Soest daarentegen had door een wat grotere inzet en wat meer energie dit geheel weten te compenseren zodat de neutrale toeschouwer deze 1-1 stand zeker als juist beschouwd zal hebben. Op de helft van de competitie staat Soest dus nog steeds 2 punten voor op Victoria, maar gevreesd mag worden, dat indien het probleem van een „af maker" bij Soest blijft bestaan, zij nog een zeer zware tweede helft van de competitie tegemoet zal gaan. Voorzitter Stroband noemde de in houd van de brief, van het college, waarin de vereniging werd meege deeld dat besloten was het complex op de Schrikslaan niet uit te brei den, teleurstellend. „Wij hebben ge noeg argumenten aangedragen om handhaving van de velden te recht vaardigen en wij menen daarom dat de gemeente niet de slimste oplossing voor de gemeenschap heeft gekozen", aldus de heer Stroband. Wat hij uitermate betreurde was dat er van gemeentezijde nauwelijks aan gegeven werd waarom men tot deze beslissing was gekomen. Slechts wo ningbouw werd genoemd en financi- i ele consequenties in totaliteit, zonder nadere precisering. Oud-voorzitter drs. W. v. d. Klink vroeg zich af of de ge meente wel de woningbouw afgewoi gen had tegen de kosten van de aan leg vaneen nieuw hockey-complex. V. d. Klink had overigens wel waar dering voor gemeentelijke belangstel ling voor de sport waarvoor in zijn totaliteit meer dan een miljoen be steed werd. Desondanks meende hij dat een heftig protest tegen de gang van zaken op zijn plaats was. Voorzitter Stroband wees op het feit dat de hockeyclub thans 320 leden heeft, maar dat in de pas van de pers gekomen seoudaire modellen van het ontwikkelingsplan de hockeyclub nog opgevoerd wordt met ruim 200 leden. Als enige winst in het totaal zag hij, dat de gemeente nu, na zo'n twaalf jaar praten, in ieder geval een beslissing genomen had en die beslissing óók voor- het gemeentebes- stuur consequenties-had. „Wij zijn het slachtoffer geworden van, het door de gemeente gevoerde beleid en daarom mogen de gevol gen niet op ons worden afgewenteld", aldus de heer Stroband. De directe toekomst wordt met zorg tegemoet gezien, omdat ook de aanleg van een vierde hockeyveld werd afgewezen. Daar stond tegenover dat er geduren de de komende winterstop wel voor zieningen zullen worden getroffen aan sanitair, vloeren in de kleedkamers, dakgoten en dergelijke, terwijl de leden zelf zich zullen belasten met het buitenschilderwerk. Men hoopt met dit gebaar te berei ken dat de gemeente serieus haast maakt met het zoeken naar een op lossing. „Voor januari hopen wij een uitspraak van het college te hebben op welke termijn en waar een nieuw complex aangelegd wordt. Naar mijn mening moet volgend jaar de eerste spa de grond in, want langer wachten is voor ons niet aanvaardbaar", aldus de heer Stroband. Wachten op het ontwikkelingsplan zou naar zijn me ning 6 7 jaar uitstel betekenen. Vrijwel alle beslissingen zijn nu in de tafeltenniscompetitie gevallen. Alleen voor Shot 8 krijgt de competitie nog een staartje, want in een beslissings wedstrijd tegen UBTV 5 krijgt het de kans om alsnog het kampioenschap te behalen in de 4e klas. De nu afgesloten competitie is overigens voor Shot bijzonder succesvol ver lopen. Hoewel enkele teams ten gevolge van de nieuwe klasse-indeling een klasse lager zullen moeten gaan spelen, is er van echte degradatie geen sprake. Bovendien wisten enkele teams in hun poule kampioen te worden. Vorige week dienden Shot 1 en Shot 6 zich reeds aan; deze week kwam daar nog Shot 3 bij, terwijl ook Shot 8 nog mogelijkheden heeft tot promotie. Shot 4 ging op bezoek bij koploper Elan 2 en kwam met een forse neder laag thuis: 1-9. De eer werd nog ge red door J. Kok. Ook dit team heeft zich nu als vierde geklasseerd. Shot 1 sloot de competitie af met een volkomen regelmatige overwin ning op het reeds gedegradeerde Suk- ses 2. G. Leeflang toonde weer zijn kracht in deze klasse met 3 overwin ningen. K. Wiss en W. v. Doorn slo ten met ieder 2 zeges hier goed bij aan. De eindstand werd aldus op 8-2 bepaald. Het 2e team daarentegen kon tegen het verrassend sterke VEV 3 geen vuist maken en verloor met maximale cijfers 0-10. Hiermee bezet het defini tief de 4e plaats in de 2e klasse en zal daardoor in januari in de nieuwe 3e klasse gaan Uitkomen. Shot 3 zag middels een overwin ning op Victoria 8 zijn superioriteit in de 3e klasse bekroond met het kampioenschap. Daarmee heeft dit team zich een plaats veroverd in de nieuwe 3e klasse, terwijl de overigen uit de poule naar de 4e klasse over gaan. Ook dit keer bleef B. v. Velzen ongeslagen, zodat hij in deze compe titie geen enkele partij heeft verloren. Shot 5 moest zijn meerdere erken nen in Jaski-Quick dat met 7-3 zege vierde. Na een verrassende competitie start is het daarmee toch op een plaats in de middenmoot blijven steken. Hef reeds kampioen zijnde Shot 6 trad met een invaller aan tegen Niké 7. Dat de concentratie niet optimaal was blijkt wel uit het gelijkspel dat uiteindelijk behaald werd. J. v. Lon den en R. Balvers kwamen ieder twee keer tot winst en brachten samen ook het dubbelspel op hun naam. P Shot 7 bood het sterke S 74 uit Bunschoten onverwacht veel tegen- stónd. Vooral E. Meun speelde zeer sterk en won driemaal. L. v. Hattum wist daaraan een winstpunt toe te voegen, wat de eindstand op 4-6 bracht. Shot 8 was reeds uitgespeeld, maar concurrent UBTV 5 speelde wel en wist zijn achterstand weg te werken door zijn laatste wedstrijd te winnen. De kampioen zal nu via een beslis singswedstrijd aangewezen moeten worden. Een gelijkspel kan daarin al genoeg zijn voor Shot 8. Hoewel de uitslag het niet doet ver- een voorsprong nemen van 1-0, daar- moeden, was het toch de Heesploeg die de wedstrijd maakte. Onmiddellijk na het beginsignaal van scheidsrechter Dekker trok Hees ten aanval. Met gave combinaties wisten de Hezers elkaar te vinden. De vrij jonge Sova ploeg, verweerde zich echter uitstekend. Ondaks het Hees- overwicht kreeg Sova de kans een voorsprong te nemen. Bij een inzet vanaf het middenveld sprong de Hees-back Altans gelijktijdig met een Sova-voorwqarts. Deze kwam daarbij te vallen. De scheidsrechter oordeel de strafschop. Een te zware straf. Het was echter keper Altena, die de goed genomen strafschop op voor treffelijke wijze wist te keren. Hees werd hierdoor geinspireerd en mocht na 37 minuten spelen de eerste winst binnenhalen. Gerfch nam de bal mee om de meegekomen Van Dijk in staat te stellen de score te openen 1-9. On danks verwoede pogingen van beide kanten gelukte het geen der ploegen hier tot de rust verandering in te brengen. Na de rust een duidelijk geïnstrueerd Sova om de zaken wat harder aan te pakken. Hoewel de strijd zich voornamelijk op het middenveld af speelde wisten de Hezers meermalen het Sova-doel te vinden, dat resul teerde in een aantal cornerballen. De Sova-doelman echter liet geen hogere stand toe. Naarmate de tijd verstreek werd het spel harder en wel zo, dat de scheidsrechter het nodig oordeelde een Sova-speler naar de kleedkamer te verwijzen. Hees bleef het echter proberen en achttien minuten voor het einde kwam wederom het succes. Een vlotte combinatie tussen Hardeman en de Jong stelde Hoefman in staat de score tot 2-0 te verhogen. Hees rook méér en ging massaal aanvallen. Zo als het meestal gaat moest Hees dat bekopen met een tegenpunt. Vier mi nuten voor het einde kon Sova via een couter de eindstand op 2-1 bren gen. Zaterdag a.s. zal in de uitwed strijd tegen Veensche Boys bewezen kunnen worden dat Hees ernst maakt in de strijd om de hoogste plaats. Hees 3 - Bameveld 3 1-1. Hees liet zich de volle winst ont glippen. Konden zij in de eerste helft na vergleed de strijd in een kleurloos duel. Bij Hees ontbrak de mans die voor de doelpunten zou kunnen zor gen. Veel tijd werd bsteed aan de aanval doch de afwerking bleef ach terwege. Ook na de rust eenzelfde spelbeeld met voor Hees het nood lottige moment waarop Bameveld via een strafschop de stand op 1-1 kon brengen. Hees 4 - Horst 4 2-1. Thuispelen en dan tegen koplopers is voor Hees 4 altijd nog een gewichtige zaak, waaruit concentratie en wils kracht wordt geput. Zo verging ook Horst, dat met de beste wil van de wereld tegen dit Hees geen vuist kon maken. Een hardwerkende ploeg wist zich al spoedig van een 2-0 voor sprong verzekerden moest om die voorsprong te handhaven van tijd tot tijd met de rug tegen de muur. De Hees-verdediging echter met Timmer man aan het hoofd wist van geen overgave. Toch zouden zij moeten toestaan dat Horst de achterstand tot 2-1 verkleinde. Met het eindsignaal in zicht wist Hees echter, dat zij de punten konden behouden bij een nog Het eerste Hees-doelpunt in aantocht in de wedstrijd tegen SOVA. Foto Herman van Dam grotere inzet. En die inzet was er tot het eindsignaal. Hoevelaken 5 - Hees 5 0-6 Een veel sterker Hees had nog 20 minuten nodig om de score te ope nen. Een doorloopbal met Hilhorst er achteraan betekende 0-1. En slechts 5 minuten later was het wederom Hilhorst die 0-2 liet noteren. Bij een afgeslagen aanval, waarbij de Hoe velaken keeper de bal wegwerkte, be reikte het leer Buddingh, die een ver uitgelopen keeper zag. Zijn hoog hal was voldoende voor 0-3. Hilhorst voltooide de ruststand slechts 2 minu ten na het laatste doelpunt tot 0-4. Na rust een aanvallend Hees, dat het geluk aan zijn zijde had, toen bij een cornerbal, één der achterspelers de bal in eigen doel werkte. De eind stand van 0-6 werd bereikt door De Zoete, die op fraaie wijze een corner- bal van rechts met zijn hoofd in het doel deed belanden. Met vier invallers, voor keeper Kra mer, Timmer, Hunen en Dorresteii\ is SEC-zondag- er toch in geslaagd de zware competitiewedstrijd tegen Zwa luwen Vooruit in Utrecht tot een goed einde te brengen. Een punten verdeling is althans onder deze om standigheden een respectabel resul taat. Van de invallers speelde reserve doel man Van der Vaart een sublieme wedstrijd, maar ook Huizinga, Pure- veen en Van der Meer waren ruim schoots voldoende. Het eerste half uur ging de strijd zeer gelijk op, met weerszijde soms gevaarlijke aanval len. Daarna kreeg SEC enig over wicht, maar dat werd niet in doel punten uitgedrukt. Rust 0-0, Na de pauze behield SEC dat over wicht, maar ook nu ontbrak het de Soesters aan een afmaker. Zo bleef het tot het eind, met alsenig ver meldenswaardig wapenfeit een straf schop, die door de goed leidende scheidsrechter Wijngaard aan Zwalu wen werd toegekend. Keeper Van der Vaart stopte het schot. Eindstand 0-0. 't Gooi - SEC 2 0-0. SEC 2, danig verzwakt door opstel ling van reserves in het eerste elftal, kwam tot een redelijk resultaat door 't Gooi 2 één wedstrijdpunt afhandig te maken. Ook hier eindigde de wed strijd zoals ze begonnen was; 0-0. Speciaal keeper Hottinga speelde een uitstekende wedstrijd. VOETBAL V.V.Z. *49 Senioren Hierden-WZ SDVB 2-VVZ 2 Baarn 3-WZ 3 VVZ 4-Zuidvogels 5 Zwart Wit 5-VVZ 7 WZ 8-CJW 7 Junioren Hooglanderv. Al-WZ Al WZ Bl-KWA B2 TOV B2-WZ B2 Limvio Cl-WZ Cl WZ C2-Soest C4 S.E.C. Senioren SEC-Valleivogels Junioren SEC Al-Holland Al SEC A2-Soest A3 HEES Senioren Hees-Sova Hees 3-Bameveld 3 Hees 4-FC Horst 4 Hoevelaken 5-Hees 5 Junioren Hees Al-HVC A2 Hees Bl-WZA BI AP WC Cl-Hees Cl S.O. SOEST Junioren Soest Al-HVC Al Amersf. B. Al-Soest A2 SEC A2-Soest A3 Soest Bl-Brederodes BI Soest B3-Quick B3 Soest B4-CJW B3 CDN Cl-Soest Cl Soest C2-Hoogland C3 WZ C2-Soest C4 SEC C5-Soest C3 Soest C6-Hoogland C6 SOESTERBERG Senioren FZO-Soesterberg VOETBAL S.O. SOEST Soest-Victoria Baarn 2-Soest 2 Soest 3-Roda 3 Victoria 6-Soest 4 NSC 3-Soest 5 Soest 6-Quick 10 Soest 7-Soesterberg 6 Soest 8-Amersf. Boys 6 S.E.C. Zw. Vooruit-SEC DEV 2-SEC 3 HOCKEY M. H. C. SOEST Heren Soest-Voordaan Amersfoort 3-Soest 2 Be Fair 6-Soest 3 Soest 4-Be Fair 7 Huizen 6-Soest 5 Maarssen 4-Soest 6 I—2 3—2 n.g. 3—0 II-1 3—1 0—0 0—2 n.g. n.g. 1—2 0—0 0—1 2—1 1—1 2—1 0—6 n.g. n.g. 10—1 3—2 0—1 0—1 3—0 1—2 n.g. n.g. 1—0 1—2 1—2 1—2 Wegens reorganisatie van onze zaak is onze oppervlakte van 500 m2 te klein geworden. W'ü gaan verdubbelen dus naar 1000 m2 verkoop oppervlakte. Daarom moet de huidige voor raad tegen zeer lage prijzen weg. VUREN SCHROOTJES 6 cm. werkend, 72 cent per meter, per m2 12,-. GRENEN WANDSCHROTEN 8 cm werkend, per meter 1,40. RABAT DELEN 15 cm werkend, per meter 2,25, lengten van 4.20 - 3.60. TEGELS 10 x 20 cm in kleur, 25 cent per stuk. Dus per m2 12,50. PLAVUIZEN per m2 25,-. Afmeting 20x20 cm. In onze keukenshowroom staan nog enkele zeer mooie modellen. Nu 209/t korting op onze AAN BOUW KEUKENS, dit mag U niet missen, zeer leuke opstellin gen. Ook kunnen wij uw keuken plaatsen en geven geheel vrij blijvend offerte bij u thuis. Zeer scherpe prijzen. Laagste prijs van Nederland. Zie ook onze scherpe aanbiedingen aan de zaak. Na 18.00 uur 02155 - 17351 1—1 1—2 3—0 6—1 0—1 4—0 2—4 2—0 0—0 0—0 8-0 0—1 1—1 n.g. 4—0 n.g.' VOETBAL V.V.Z. '49 Senioren 14.00 uur WZ-Katwijk (beker) 12.00 uur WZ 6-DVS 10 14.30 uur VVZ 8-Woudenberg 6 Junioren 15.00 uur VVZ Al-KWA A2 15.00 uur HVC A3-WZ A2 13.15 uur WZ BI-HVC B2 25.00 uur Amersf. Boys Cl-WZ Cl HEES Senioren 14.30 uur Veensche Boys-Hees 14.30 uur NSC 4-Hees 4 Junioren 13.15 uur Baarn A2-Hees Al 15.00 uur CJW Bl-Hees BI 13.15 uur Hees Cl-IJsselmeerv. C2 S.E.C. Senioren 12.00 uur Rood Wit 6-SEC 4 Junioren 15.00 uur Cobu Boys Al-SEC A2 15.00 uur WZA A2-SEC A3 15.00 uur SEC B2-Amersf. Boys BI 15.00 uur SEC Cl-Hilversum Cl 13.15 uur SEC C2-Spakenburg Cl 12.00 uur CJW Cl-SEC C3 13.15 uur SEC C4-Amersf. Boys C2 12.00 uur SEC C5-Quick C3 13.15 uur KWA C4-SEC C6 S.O. SOEST Junioren 12.00 uur Soest A3-IJsselmeerv. A3 12.00 uur Soest A2-WZA Al 13.15 uur CJW B2-Soest B2 13.15 uur Hoevelaken Bi-Soest P3 12.00 uur Soest Cl-BFC Cl 13.15 uur APWC Cl-Soest C2 12.00 uur Soest C3-Roda Cl 12.00 uur Limvio C3-Soest C4 12.00 uur Limvio C4-Soest C5 12.00 uur Roda C3-Soest C6 SOESTERBERG Senioren 14.30 uur Soesterberg 2-Barneveld 2 Junioren 13.15 uur Patria Al-Soesterberg Al 13.15 uur Soesterberg Bl-Dorestad B3 12.00 uur Soesterberg Cl-Saestum C3 HOCKEY M. H. C. SOEST Meisjes 15.00 uur Soest Al-Amersfoort A2 15.00 uur Soest Bl-Hilversum B2 12.00 uur Soest Dl-Schaerweyde Dl 11.00 uur Soest El-Soest B2 Jongens 15.00 uur Soest Al-Amersfoort A2 13.30 uur Soest Bl-Voordaan B2 13.30 uur Soest B2-Kampong B4 13.30 uur Soest Cl-Weesp Cl 12.00 uur Soest D2-Hilversum D3 S.O. SOEST 14.30 uur Soest-Zeist 11.30 uur Amersf. Boys 7-Soest 9 S.E.C. 14.30 uur SEC-Amsvorde SOESTERBERG Dames 10.00 uur Achterv.-Soesterb. (beker) Heren 12.00 uur DEV 3-Soesterberg 2 11.30 uur Soesterberg 5-Quick 10 14.30 uur Hoogland 8-Soesterberg 6 HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 12.30 uur Strawberries 3-Soest 1 14.00 uur Soest 2-Laren 3 12.30 uur Schaerweyde 7-Soest 3 Heren 14.00 uur Strawberries 3-Soest 2 12.00 uur Maarn 2-Soest 3 13.30 uur Laren 7-Soest 4 12.30 uur Schaerweyde 16-Soest 5 12.00 uur Soest 6-Maarn 3 I

Soester Courant | 1975 | | pagina 11