SPORT-SPORT- SPORT-SPORT- SPORT - SPORT Verlies voor BDC-dames (11-7) f! «fel,, Herenteam SVV/Stam redt 't niet tegen Huizen P ouders! N. VAN DAM Meubelfabriek Oisterwijk B R.M.C houdt B.D.C. lang in bedwang Ook Shot 8 nu kampioen Vierde klaverjaswedstrijd van V.V.Z. V.V.Z. heeft weer nieuive geluids-installatie Geslaagd voor zwemdiploma Heren II dwingen BG SVI overwinning af 't middelpunt van de kollektie Vrije-Tijds-Kleding in'tGooi van alle bekende merken«spencers \LUCKY STARB Olympia gaat feesten bij 25-jarig bestaan Geen winst voor de landelijke teams van Red Stars PROGRAMMA SPORTHAL REUKENDAL SPORTZAAL DE BUNT Gymnastieklokaal LT.S.-Eemland Gymnastiekzaal Hartweg Soester Courant van donderdag 11 december 1975 De BDC-heren hebben zondag ons- verwacht veel moeite gehad met hek kensluiter RHC. Vooral in de eerste helft speelde de ploeg uit Rhenen een goede wedstrijd en nam zelfs een 7-8 voorsprong. Na de rust kwamen de Soester heren goed terug en namen drie punten voorsprong (16-13). BDC moest in de slotface wel toestaan dat RHC tot 16-15 naderde. De dames hadden minder succes te gen Base-Forholte. Zij verloren do wedstrijd tegen de ploeg uit Voor schoten met 7-11. Bax-Foreholte toon de zich geroutineerder in deze wed strijd hoewel de dames van BDC al le mogelijkheden hadden om de wed strijd in hun voordeel te beslissen. De inspiratie om te winnen was ech ter niet aanwezig. BDC wilde zondag voor een goed be zette tribune van sporthal Beuken dal de aansluiting bij de top behou den door rode lantaarn drager RHC te verslaan. De Soesters kregen ech-» ter onverwacht grote tegenstand. RHC draaide bijzonder goed en was vooral van afstand erg gevaarlijk. BDC speelde aanvallend te noncha lant en te gehaast. De eerste helft jdng gelijk op. BDC nam enkele ke ren de leiding maar kon geen af stand nemen van een zich uitstekend verwerend RHC. In de 15e minuut nam de ploeg uit Rhenen zelfs een 4-3 voorsprong. Hoewel de BDC-ers steeds weer terug kwamen kon RHC de voorsprong van één doelpunt tot de rust behouden. Toch duurde het nog tot de 18e mi nuut in de tweede helft alvorens BDC de leiding kon nemen. Het had toen een 11-9 achterstand weggewerkt en het leek na de 12-11 voorsprong af stand te nemen van een vermoeidma- kend RHC. Vooral dankzij geweldige afstandschoten van Hans v. d. Beek kwamen de Soesters op 16-13 en de overwinning leek veilig gesteld. Toch kwam RHC in de slotfase nog gevaarlijk terug. Hoewel het gedu rende enkele mlinuten slechts met vier veldspelers mocht spelen wis ten de Soesters de voorsprong niet te vergroten en kwam RHC zelfs in de laatste minuut nog tot 16-15 terug. Tegen het op de eerste plaats staan de Bax-Foreholte traden de dames van BDC aan met Amy Roest in hun midden en zonder de geblesseerde Paula v. d. Berg. De gasten hadden bij de eerste aanval sukses, maar Ria Pronk wist hoog opspringend raak te schieten en de teams weer op gelijke voet te brengen. Na deze doelpunten bleven de beide verdedigingen de si tuatie goed meester, tot dat het Soes ter team een strafworp tegen kreeg. Bax-Foreholte aarzelde niet weer af stand te nemen en wist zelfs door te stoten naar een 1-4 ruststand. Na de hervatting bracht Ria Tol boom de hoop weer terug door vanaf de cirkel raak te schieten en hoewel de Voorhoutse dames uit een straf worp weer meer afstand namen, wa ren het een fraai doelpunt van Ciet Smeeing en een raakgeschoten sraf- worp van Drrny v. d. Heiden die de stand 4-5 op het scorebord brachten. Het Soester offensief om dichterbij te komen werd door de scheidsrechters tot staan gebracht door het voor 2 minuten naar de kant verwijzen van een BDC-speelster. Bax-Foreholte profiteerde bekwaam van de nummerieke meerderheid door 2 maai te scoren, 4-7. Nog gaf het •en verkeerde schoenmaat t» kan bij uw kind blijvend f voetklachten veroorzaken Sluit d*t risico oit. last ons modo-vorantwcor- delijk lijn voor do go- zonda groot vin Icinder- DanlaijBUNNlESGroo^ vorm-metor stollen vrij mot drievoudige zaVerheid de juiste schoenmaat vast. Ook voor u kontro- LENGTE. INHOUD. Sta op zekomord, Sta op Bunniei groeivorm-meter Beniimino dealer: bij de Oude Kerk TORENSTRAAT 5 SOEST TELEFOON 02155-13473 Lid Modegroep Garant-International Lange tijd heeft het er niet naar uitgezien dat het 8e team het kampioen schap niet zou halen. Door koploper UBTV 5 met veel moeite de baas te blijven in de return, kwam het langszij. Een beslissingswedstrijd moest nu uitwijzen wie van beide koplopers zich kampioen mocht noemen en promo veren naar de nieuwe 4e klasse. Tegenstander UBTV startte duidelijk; als favoriet in dit duel, op grond van' de grotere overwinningen in de com petitie. In een door zenuwen overheer ste wedstrijd wist Shot een 2-0 voor sprong te nemen, welke echter zeer snel weer teniet gedaan werd door 2 tegenpunten van de Hilversummers. Weer nam Short een voorsprong dank zij een knappe overwinning van H. Habes. Via een 4-3 tussenstand wist H. Habes zeer verrassend ook het 5e punt binnen te halen. Waarmee aange toond is dat ook bij tafeltennis de bal rond is, want H. Habes, normaliter de zwakste van het team, wist al zijn drie partijen te winnen en daarmee de pro motie veilig te stellen. G. Lindenboom en J. Spijker, verloren beiden hun laatste partij, zodat de eindstand op 5-5 bepaald werd. Beiden wisten in deze beslissingswedstrijd slechts één winstpunt te bemachtigen, duidelijk minder dan hun gebruikelijke score van 2 of 3. Het tellen van de gewonnen games gaf een klein voordeel voor Shot 8 te zien. dat daarmee het kampioenschap had behaald. De vierde klaverjaswedstrijd van VVZ in dit winterseizoen, bracht maandag avond tweeënzeventig dames en heren naar het clubhuis aan de Eemweg. Het bleek, dat de vorzitter van de evenementencommissie, de heer C. Stolwijk, zich weer kon bedienen van een nieuwe geluids-installatie, die dank zij de milde gevers(sters) en de gevoerde aktie, kon worden aange schaft (bij een onlangs gepleegde in braak met vernieling, werd de oude geluids-installatie ontvreemd). De klaverjaswedstrijd had een vlot verloop en 't bleek, dat er deze avond zeer „hoog" was gespeeld. De uitslag werd: 1. J. Strietman, 5530 p 2. J. van Campen 5500 p.| 3. W. A. van Grol, 5487 p.; 4. Mej. C. Stolp, 5469 p.; 5. Mevrouw Van Kooij-Vnlke- net, 5402 p.; 6. J. G. Krultbos, 5351 p.: 7 D. Elderman, 5286 p.; 8. G. Haage, 5213 p.; 9. H. Post sr. 5184 p.; 10. D. v. d. Bovenkamp, 5165 p.; 11. H. Die mers, 5139 p.; 12. Mevrouw E. Stolwijk, 5088 'p.; 13. Joh. van Kooij, 5073 p.; 14. H. Mulder, 4961 p.; 15. Jan Brouwer. 4939 p.; 16. Mevrouw Hilhorst-Rade- maker, 4930 p.: 17. H. Duit, 4923 p.; 18. H. Wegerif, 4895 p.; 19. L. van Horns- veld, 4874 p.; 20. Mevrouw Stigter, 4829' punten. Jaap Poot kon z'n score niet verder opvoeren dan 2926 punten en hij moest zich tevreden stellen met de troost prijs. Nadat de heer C. Stolwijk de prijzen had uigereikt, dankte hij de milde schenkers van geldsbedragen voor de aanschaffing van de nieuwe geluids installatie. Tenslotte deelde hij nog mede, dat op nieuwjaarsdag, het bestuur in 't club huls de nieuwjaarsreceptie hoopt te houderu Een spelmoment uit de dames- wedstrijd BDC-Bax-Foreholte. Foto Herman van Dam Soester team niet op, maar hoewel de aanval door doelpunten van Ria Tolboom, Mart v. 't Riet en Ria Pronk redelijk sukses had, was BDC verde digend niet in staat om Bax-Foreholte van verder scoren af te hoüden. De eindstand werd 7-11. *tafels *TV-kasten "^slaapkamers ^bankstellen ^wandkasten dekenkisten Uw kopje koffie slaat klaar. Toonzalen: Utrecht, Hollantlaan 26 Kanaleneiland (bij afslag E36, Utrecht- Centrum/Nieuwegein), tel. 030-883762 Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21 uur. Amsterdam, Leidsekade.102 (naast Lido, vlakbij Leidseplein), tel. 020 - 233917. Ma t/m za 9-13 uur. Donderdag tot 21.30 uur Op zaterdag 29 november 1.1. is er in het instructiebad „De Turf" aan de Waldeck Pyrmontlaan afgezwommen voor het diploma A en B. Voor diploma A slaagden 69 mensen en voor diploma B 26. Niemand werd afgewezen. Het diploma A werd uitgereikt aan: Adriaan Augustijn, Mischa Bakker Schut, Robbert Batteljée, Johannes de Beer, Ronald de Beer, Lucien Beer van Dingstee, Gerardus Bosboom, Jurgen v. Breukelen, Monique Brouwer, Cor- nelis van Dam, Arnoud Donker, Mir jam van Dijk, Elizabeth Hoolwerf, Ca- rin Kudders. John Kuitert, Patrick Kuijpers, Regina van Luytelaar, Pe- tronella van Renswouw, Marion de Ridder, Ronald de Ridder, Diana van Roest, Esther van Rijn, Gerrit Sakkers, Barbara Schippers, Jan Schreurs, Ma- deleen v. d. Heuvel, Elizabeth Hilhorst, Hendrik Hofstee, Florence Huissteden, Rudolf J. Prior, Wilhelmus van Roo- men, Ingrid Schouten, Elsa Slinger land, Wim Smink, Angelique Surstedt, Dirk Westeneng, Frederik Westeneng, Margaretha Schreurs, Robert Smeeing, Leonard Spiekman, Alida Verkade, Antine Verkade, Petrus Visser, Eric Wesselingh, Wenda de Wit, Mieke Wouters, Rick Wouters, Natascha Al- kema, Wilhelmus v. Asch, Margriet Beerdsen, Geertruida v. d. Berg, Josi- na Boekesteijn, Petra Buist, Alfred v. d. Bunt, Elizabeth Coljée, Kat ja Derk- sen, Frederika Drost, Mark Dijkman, Johannes Gerritse, Johan Groenveld, Lambertus van Fulpen, Margaretha Hagen, Dirk Berendse, Engelina van Schalkwijk-Van Doorn. Theodorus Tielen, Alida Ttroostheide, Trees Veen, Neeltje Witte-Heida, Franciska Kum mer. Het diploma B werd uitgereikt aan: Gerard van Bameveld, Hillegonda Beerdsen, Thomas Bogaard, Marjon v. Dam, Eric Derickx, Richardus de Groot, Gijsbertus Hagen, Sandra de Jong, Karina Kempen, Harry Knol, Estella Komijn, Remko Komijn, Dorine Krak, Peter Krak, Marco van Maaren, Caroline Miegies, Ingeborg Slinger land, Maarten Steen, Pauline Veen- stra, Laurens van Vliet, Agnes de Vries, Occo van IJsseldijk, Nicolaas Bosman, Hans Korevaar, Herman Lek, Ronald Martens. In de landelijke kompetitie werd er afgelopen zaterdag slechts één wedstrijd afgewikkeld en wel die tussen heren SVV 1 en Huizen in sporthal De Bun te Huizen. SVV 1 was niet in staat meer dan één set te pakken van het ge lijkwaardige Huizen. Het tweede herénteam leverde een goede prestatie door BG SV I een 2-1 zege af te dwingen. Heren promotieklasse SVV heeft verzuimd meer dan 1 set te winnen van Huizen I. Slechts in de eerste set kon een 7-15 setwinst wor den opgestreken. Ondanks een grote overmacht in het begin van de 2e en 4e set, waardoor SW uit wist te lo pen tot een voorsprong van 7 punten, stokte de -aanval op beslissende mo menten en werden er te veel per soonlijke fouten gemaakt om deze sets In winst om te zetten. De tweede, der de en vierde set gingen resp. verloren met 15-12, 15-5 en 15-8. De tweede scheidsrechter had dan wel niet be paald zijn dag, zoals hij zelf verklaar de (vele, door het blok getoucheerde ballen, gaf hij gewoon uit), maar dat mag geen beletsel zijn, meer tegen spel te bieden aan een gelijkwaardige tegenstander. Een all-rounder als de zaterdag niet aanwezige Gijs Egbers, werd node gemist. Eerste klasse Een enorm geladen SVV 2 kwam, met in hun achterhoofd de nederlaag van vorige week, tegen de vaandeldragers van BG&SV in het veld. Van meet af aan werd er aan de Baarnse ploeg een hoog tempo opgedroongen en wis ten de SVV-ers de aanval te dicteren. In de tweede set lukte alles nog be ter en kon BG&SV slechts 7 tegen punten scoren. De derde set gaf ech ter eén totaal ander beeld. Begonnen werd zonder uitblinker Erik Berger. Hierdoor boekte SW wat aan aan- valskracht in. Na terugwisselen wist SW nog tot 12-12 gelijk te komen, maar na een zeer spannend slot wist BG&SV met 16-18 de set te winnen. Tweede klasse SVV 3 versloeg het Baarnse BG&SV 3 in een aantrekkelijke, vlotte wedstrijd waarin de aanval van SVV naar har telust kon uitblinken. Slechts de eers te set werd een nipte 16-14 overwin ning voor SW, maar in de resterende 2 sets speelde SVV een klasse beter, zowel in technisch als in mentaal op zicht, zodat een 15-5 en 15-2 uitslag bereikt kon worden. Derde klasse Limvio 2 mocht van SVV 7 in de eers te 2 sets zijn kunnen laten zien, daar de Soester heren in deze sets erg rommelig speelden. Met 15-12 en 15-9 ging de winst verdiend naar de Baarnse ploeg. Slechts in de derde set vonden de SW heren elkaar weer, hetgeen resulteerde in een 9-15 uitslag. Ook SW 8 kon niet tot een overwin ning komen. Doordat Olympia een betere eenheid was werd de le set door SVV 8 met 9-15 verloren. Al snel stond SVV in de tweede set met 0-4 achter. Na een time-out werd het team uit de put gehaald, waardoor de strijd een gunstiger aanzien kreeg 15-8. In de derde set bleef de be slissing uit tot het einde van de set, die Olympia met 11-15 voor zich op eiste. Dames Eerste klasse Binnen luttele seconden stond SW 3 achter tegen BG&SV 1. SW 3 scoorde na de 0-5 achterstand echter gelijk door tot 15-6 via beter spel. In de 2e set werd er korte metten gemaakt met het Baarnse team en via een doeltreffende aanval ging ook deze set met 15-8 verdiend naar het jonge SVV 3 team. Die harde aanval kwam er wel uit in de derde set en mede door al het goede werk wat de spel- verdeelsters verrichtten, werd deze set eveneens in het voordeel van de Soester dames beslist (15-5). Een sterk verdedigend Wilhelmina maakte het de dames van het 4e team beslist niet makkelijk. In de eerste set stonden de A'foortse dames nog met 11-10 voor, maar, dit bleek niet voldoende voor de overwinning (12-15). Bij de tweede set was bij 13-13 de stand nog in evenwicht, maar ook toen gaf de routine van de SVV- sters de doorslag. De derde set werd eenvoudig afgerond met 10-15. Tweede klasse In een zeer goede strijd heeft SW 5 met 3-0 van Foxboro gewonnen. Door de goede opbouw en krachtige aanval konden ze al snel een voorsprong ne men, die ze niet meer uit handen ven. In de tweede en derde set kwam Foxboro wat terug, maar SW 5 bleef haar eigen spel trouw, zodat ook deze sets verdiend naar de SW ploeg gingen (6-15, 11-15 en 11-15). Wedstrijdprogramma deze week: SVV 2 (dames) treedt vanavond aan tegen de koploopster uit de promotie klasse, SSS uit Bameveld. Willen de dames hun kans behouden op een kampioenschap, dan zal er een over winning uit de bus moeten komen. Dames I ontvangen a.s. zaterdag om half 5 in de Bunthal middenmoter Recter. Daarna is het de beurt aan de heren die ook het Barneveldse SSS zullen besterijden. Mini-jeugd geeft goed partij Afgelopen zaterdag hebben alle mini- teams van SW weer meegedaan aan de Nevobo-kompetitie. Ieder team heeft kans gezien een overwinning te behalen op Olympia c, met de set standen 15-2 en 15-2. Een gelijkspel werd behaald tegen het Amersfoortse Spirit 3. In de eers te set ging de overwinning op het nippertje naar Spirit, die deze set met 15-11 won. In de tweede set nam SW revanche en wist deze set met 15-12 te winnen. Jongens 2 behaalde ook een overwin ning en een gelijk spel. WA 2 werd met 15-12, 15-12 naar huis gestuurd. Tegen het uit Leusden afkomstige Impala moesten de SW-ers één punt afstaan. De meisjes behaalden een overwin ning, terwijl ze ook een wedstrijd ver loren. Van Olympia 2 zagen de SW- sters geen kans te winnen. Spirit 1 werd door de Soester jeugd verslagen met de grote c'ijfers 15-10 en 15-2. Pantalons Jacks Kolberts In de kwaliteiten: Denim Velours Corduroy De grootsteen best gesorteerde zaken in Hilversum, Amersfoort en Zeist. De volleybalvereniging Olympia zal volgend jaar haar 25-jarig bestaan vieren met een serie festiviteiten. Deze worden uitgedacht door een speciale feest commissie, o.m. bestaande uit Max Neus, Wil Wjjnands en Henk van Sa- vooyen. Afgelopen donderdag hoefden weinig Olympia-teams te spelen, terwijl ook de hoogste teams een wedstrijdloze za terdag achter de rug hebben. In de sporthal verloor het derde da mesteam met 2-1 van Devu 1. Alleen in de tweede set kwamen de jonge Olympiaantjes met een goed spelende invalster Christine Smidt tot winst. Het zesde damesteam, dat trots de ranglijst aanvoert, moest donderdag avond aantreden tegen Foxboro 2, dat met 2 punten achterstand op de twee de plaats stond. De verwachtte span nende wedstrijd bleef echter uit. De setstanden spreken voor zich: 15-2, 15-1 en 15-3. Door deze 3-0 overwin ning leidt Olympia thans met 5 pun ten voorsprong op Foxboro. De dames van Olympia hadden niet zo'n beste avond; met 3-0 werd verloren van BGSV 2. Na een 15-2 verlies in de eerste set, volgden twee zeer spannen de sets, die beide maar net verloren werden (16-14 en 16-14). Bij de heren verloor het derde team zaterdagmiddag onverwacht met 2-1 van WA in Amersfoort. Na een paar met overmacht gewonnen wedstrijden permitteerde dit team zich een te mak kelijk en ongeconcenteerde houding. In de eerste klasse blijft zo'n instel ling niet ongestraft. Op donderdagavond verloor het ne gende herenteam na vier wedstrijd- loze donderdagen met 2-1 van SW 7, dat ook al 4x niet had gespeeld. Het onzekere spel van beide teams was hieraan te wijten. Mini-volleybal Olympia Zaterdag 6 december werd de compe titie mini-volleybal voortgezet in sporthal Schuilenburg te Amersfoort. De Olympia meisjes 1 maakten er toch maar twee korte wedstrijden van tegen Vios 1 en Impala 4 en wonnen vlot met 2x2-0. Moeilijker had meisjes 2 het tegen Spirit 1 en SW 1, hoewel beide wed strijden werden gewonnen. Olympia 2 won met 15-11 en 15-12. Door deze resultaten is Olympia 2 nummer 1 geworden met 12 punten uit 6 wedstrijden. Meisjes 3 en jongens 3 moesten weer opboksen tegen de „groten" en verlo ren beide wedstrijden. Op 20 december wordt het laatste deel van deze competitie afgewerkt en dan wordt in januari opnieuw gestart met gewijzigde poule-indelingen. Waar schijnlijk worden de jongeren dan in aparte poules ondergebracht. Het is voor de Soester basketbalver' eniging The Red Stars geen best week einde geworden. De laatste competitie wedstrijden van de eerste helft voor de vier landelijke teams werden alle vier met een nederlaag afgesloten. De dames hebben deze nederlaag be haald in Enschede, waar zij het op moesten nemen tegen Amical. Het is een vrij forse nederlaag geworden met 27 punten verschil. De meisjes junioren A gingen, door afwezigheid van enkele meisjes in ver band met de Sinterklaasviering, ge handicapt naar het niet al te sterke Soebas in Zoetermeer met slechts één punt verschil, dit omdat ook de eerste helft werd afgesloten met een te groot verschil van dertien punten, dat in de tweede helft praktisch niet meer in te halen was. Het herenteam ontving het leidende Achilles uit Delft. Het werd een fraaie eerste helft, waarbij beide teams wei nig voor elkaar onderdeden. De rust stand van 45-39 voor Achilles bewees dit. In het begin van de tweede helft kwamen de Soestenaren uitstekend te rug en binnen drie minuten stonden zij op een 49-45 voorsprong. Maar hierna was het kruit verschoten en bleef de Red Stars machine weigeren. Achilles kwam beter in haar spel en zo was het dat het alsnog kon uitlopen naar een verdiende 92-72 overwinning. De jongens junioren A tenslotte kre gen het op de derde plaats staande AMVJ uit Amsterdam op bezoek. Een uitstekende start leverde binnen vier minuten een 13-4 voorsprong op. Na tien minuten spelen echter schakelde AMVJ over op een zeer felle press, waarop Red Stars op dat moment ge heel geen antwoord had, waardoor men in een keer een voorsprong kon nemen van twintig punten in de rust 52-32. Een goed herstel van het Soes ter team in de tweede helft zorgde nog wel voor een wat dragelijker uitslag, maar de winst ging met 77-66 naar AMVJ. Competitie komend weekeinde: Wat betreft het landelijke programma ligt momenteel alles stil tot 3 januari. Voor het distrikt moeten nog wel di verse teams aantreden en nu zondag is er weer volop basketbal vanaf twee uur in spelzaal Dé Bunt tot 's avonds tien uur. Red Stars toneel vraagt drie toneel spelers: De onderafdeling van de Soester bas ketbalvereniging vraagt voor haar af deling toneel drie toneelspelers tussen de 18 en 26 jaar, die interesse hebben om mee te doen aan een door de ver eniging op te voeren toneelstuk. U kunt voor inlichtingen hieromtrent terecht bij de heer Bron, Christinalaan 9 te Soest, telefoon 18860. Programma scholierentoernooi uit: Gisteren, woensdag is aan alle schol ie- lieren die deelnemen an het Red Stars scholierenbasketbaltoernooi tussen kerst en nieuwjaar het programma boekje uitgereikt. Een fraai boekwerk, waaruit de 2000 deelnemers kunnen vernemen wanneer en op welke dag zij moeten aantreden, tijdens dit jaar lijks terugkerend monstertoernooi. DONDERDAG 11 DECEMBER 18.30-22.30 uur kompetitie wedstrijden volleybal. 18.30 uur: BG SV A-SVV B (MJ); Limvio A-Olympia B (MJ); BG SV A-SW B (JJ). 19.15 uur: Olympia 5-Limvio 2 (D2); Voleem 2-SW 7 (D3); SW 5-Foxboro 1 (H2); Olympia 9-Limvio 1 (H3). 20.00 uur: SVV 2-SSS (D. Prom.); Olympia 6-Olympia 10 (D3); SVV 4-Olympia 6 (H2); SW 7-01ympia8 (H3). 20.45 uur: Olympia 4-Devu 1 (D2); Olympia 4-Voleem 1 (H2); SVV 6-BG SV 4 (H3). 21.00 uur: SW 5-Voleem 1 (D2). ZATERDAG 13 DECEMBER Sportinstuif: 8.45-10.15 uur van 6 t.m. 9 jaar 10.30-12.00 uur van 10 t.m. 14 jaar. 14.00-18.00 uur kompetitiewedstrjjden korfbal. 19.00-23.00 uur kompetitiewedstrijden hockey. ZONDAG 14 DECEMBER 10.00-22.00 uur kompetitiewedstrijden handbal. ZATERDAG 13 DECEMBER 10.00-16.00 uur kompetitiewedstrijden badminton. 16.30-20.00 uur kompetitiewedstrijden volleybal. 16.30 uur: SVV-Recter (2e Div. B-D). 18.30 uur: SW-SSS (Prom. H). ZONDAG 14 DECEMBER 9.30-13.30 uur kompetitiewedstrijden badminton. 14.00-23.00 uur kompetitiewedstrijden basketbal. 14.00 uur: Red Stars mc-Red Stars mb (M). 16.20 uur: Red Stars MC-BC Utrecht MA (M). 17.30 uur: Red Stars B-Irene A (J). 18.40 uur: Top Stars A-Dunckers A (J). 19.50 uur: Red Stars II-Archipel I (D). ELKE MAANDAG sportieve recreatie. 20.00-22.00 uur dames en heren. ELKE DINSDAG sportieve recreatie. 20.00-22.00 uur dames en heren. ELKE MAANDAG sportieve recreatie. 20.00-22.00 uur dames en heren.

Soester Courant | 1975 | | pagina 15