Het doé gericht op een Europese ruzie VVD en CDA accoord met krediet voor Slangenbosje Wijkraad moet toch adviseren over reconstructie Dorpsplein r Afd. Bevolking gaat verhuizen naar Van Weedestraat 11 Gemeen teraadsvergadering van de Gemeentehof ouders! 1 N. VAN DAM De^rteDiiimó, 1 'n bezoekje waard Soester Courant van woensdag 24 december 1975 Hoe moeizaam de Europese Gemeen schap nog altijd werkt is weer eens door een ministersconferentie gede monstreerd - ditmaal door de negen bewindslieden die over het weten schapsbeleid gaan. Het ging erom een plek te bepalen waar Europa zich in tenser zou gaan bezighouden met het kernfusie-onderzoek. En dat daaraan heel wat meer dan nu gedaan zou moeten worden, daarover verschilde men niet van mening. De kernfusie is de beste hoop die men nu heeft voor de opwekking van energie. Dat de voorraden fossiele brandstoffen opraken heeft er al toe geleid dat energiecentrales werden ge sticht, die door kernsplijting elektri citeitsproductie mogelijk maken. Niet alleen zijn er hoe langer hoe meer bezwaren gerezen tegen de bouw van al maar meer en al maar grotere kerncentrales, omdat de reactoren daarin enorme rampen teweeg kun nen brengen die niemand graag ris keert, al zijn de kansen erop klein. Die rampen onmogelijk maken is iets wat niemand kan garanderen en zelfs een heel kleine kans op iest ver schrikkelijks is een benauwend idee. Dan zijn er de problemen van radio activiteit in de afvalproducten en an dere die bij kleinere ongelukken al vrij kan komen. Met als groot pro bleem, dat het afval moeilijk is op te bergen: het blijft voor ongekend lange perioden gevaarlijk en er komt een eind aan de mogelijkheden het te bewaren voor eeuwen en eeuwen. Tenslotte is er dan ook nog de over weging dat ook het benodigde ura nium een delfstof is die niet onbe perkt voorhanden is. Kernfusie heeft het voordeel dat al thans de grondstof onbeperkt voor handen is: waterstof is in onuitput telijke voorraden alom op de wereld aanwezig. Ook de fysieke gevaren van zo'n centrale, al zijn die zeker even min nihil, zijn kleiner dan van de gewone kerncentrales. Het probleem is alleen dat men wel kans ziet een fusiebom, de waterstofbom, te maken maar nog lang niet weet hoe men die temt. Voor enige tijd moet een zo ontzagelijke temperatuur bereikt wor den, dat het hete materiaal alleen door magnetische velden op zijn plaats gehouden kan worden, omdat geen stof ertegen bestand is. Naar methoden hiervoor wordt nu al enige tientallen jaren gezocht zonder dat tot dusver de definitieve oplos sing is gevonden die de kernfusiecen trale mogelijk zou maken. Dit speeurwerk naar de energiebron van de toekomst is nu weer met nieuw elan hervat nadat een tijd lang moedeloosheid had geheerst of men ooit succes zou hebben. Maar voor het onderzoek zijn enorm kostbare machines nodig en moet krankzinnig veel energie ter beschik king staan - landen ^ls de VS en de Sowjet-Unie besteden vele miljarden guldens per jaar aan deze tak van kernonderzoek. Dit zijn bedragen die geen Europees land zich kan permitteren en toch wil men ook hier graag hetzelfde on derzoek doen. Niet uitsluitend van wege een wetenschappelijk eergevoel maar ook omdat de regeerders niet graag voor een zo belangrijke Zaak afhankelijk zijn van misschien maar één leverancier, een afhankelijkheid die nare consequenties kan hebben, niet alleen financieel. En dus zochten de negen EG-minis ters van wetenschappen naar een plek voor wat forser kernfusie-onderzoek, waarbij ze overigens nog niet aan een Amerikaans of Russisch aandoende budgetten dachten. De heren zijn uitgegaan zonder een besluit te nemen, voornamelijk dit keer door Italiaans toedoen-. Dit land wil dit nieuwe centrum gevestigd zien in Ispra, waar Euratom al la boratoria heeft. Voornaamste over weging: als het wat wordt dan volgt ook de uitbreiding daar en dat bete kent dan dat de Italiaanse economie zeer behoorlijk kan meeprifiteren van de miljarden die de EG in deze zaak steekt. Geen overeenstemming dus en nie- mands economie profiteert. Maar wel komt Europa nog weer verder achter op bij Russen en Amerikanen op een uitermate belangrijk gebied. KANTMAN De KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN te AMERSFOORT houdt woensdag a.s.» van 15 tot 16 uur, voor het verstrekken van inlichtingen, zit ting in Hotel van der Brink, Soester- bergsestraat 122 alhier. een verkeerde schoenmaat kan bh uw kind blijvend voetklachten veroorzaken Sluit d*t piode-vo'jntwoo jfa lijn voof d» qe OunVrijBUNNIESGfOBi. vorm-melf stallen wij ?*[>orli»id da juni# Sta op zakerhald, Sta op Bunnies- groaivorm-motof. bij de Oude Kerk TORENSTRAAT 5 SOEST TELEFOON 02155-13473 Lid Modegroep Garant-International De leerlingen van de lagere school De Wiekslag uit het Soesterveen, die de laatste raadsvergadering van hel jaar 1975 bijwoonden maakten een niet zo gebruikelijke gang van zaken mee, toen iemand uit het publiek onder het luid uiten van zijn ongenoegen over het gevoerde debat, de zaal verliet. Het was een bewoner van de wijk 't Hart, een oudere man, die het honderd procent oneens was met het besluit vlak bij zijn woning een openbare speelplaats aan te leggen. De man bleek al aardig wat last van de jeugd gehad te hebben, die zijn tuin, zijn enige liefhebberij, vernielden. Als het goed is, heeft het op de jeugd van De Wiekslag indruk gemaakt, waardoor zij althans bij hun spel mogelijk wat rekening gaan houden met anderen en ouderen. Overigens bleek er nog wel een forse taak te liggen voor bewonerscommissie van 't Hart, die zich zo inspanden voor de speelplaatsjes. De kinderen van de school hebben ook kunnen zien dat Jan Vissers, het raadslid voor Progressief Soest, geen enkele eerbied had voor het ambtsgebed, waarmee de raadsvergaderingen altijd geopend worden. Hij hield zijn sigaar in de mond en zat papieren door te kijken. Er zaten op de publieke tribune heel wat omwonenden van het Slangenbosje. Zij moesten bijna tot het bit tere eind wachten en constateerden toen dat alleen Visser en de vier PvdA-fractieleden, de haast van de gemeente de grond van het bosje bouwrijp te maken, niet waardeerden. En verder hoorden zij dat de ge meente het krediet niet zal gebruiken, voordat G.S. de artikel 19-procedure heeft afgewerkt. De heer De Wilde (PvdA) voelde er alles voor ook nog te wachten op de uitspraak van de Kroon, maar toen dat geen schijn van kans maakte liet hij het maar vallen. De heer De Wilde had toch al niet zo'n gelukkige avond. Zijn meevoelen met de Wijkraad om niet langer te blijven overleggen over de reconstructie van het Dorpsplein; zijn voorstel het fietspad langs de Koningsweg dichter bij de nu bestaande rijbaan te leggen en dan het Slangenbosje, werd niet gewaardeerd. Hij kreeg er tenminste geen enkele steun voor, hoe uitvoerig hij er ook over praatte. CDA en WD blonken uit door korte zakelijke vrage n, al blijft het soms moeilijk de heer Van Poppelen van het CDA te volgen. Geheel eens waren de raadsleden het inzake de kwestie van de Camping „De Eerste Aanleg" aan de Zoom. Burgemeester en wethouders zullen niets mogen ondernemen zonder inschakeling van de commissie Ruimte lijke Ordening. Het bleek wel een bijzonder ingewikkelde zaak geworden te zijn, maar het was te danken, merkte de burgemeester terecht op aan besluiten van de raad. De raad besloot indertijd met een krappe meerderheid dat de camping moest verdwijnen, al mocht ze dan tot in lengte van jaren blijven krachtens het overgangsrecht. Maar van groter worden kan geen sprake zijn. De moeilijkheid is nu of de aanwezige sta caravans, die er eigenlijk nooit mochten staan, nu krachtens dat overgangsrecht gehandhaafd kunnen worden. Het zal wel op een juridisch gevecht uitdraaien, waar hopelijk ook wat goede wil aan te pas komt. Visser hoorde nog dat de door hem min of meer verworpen vragen in het gemeentelijk voorlichtingsblad, be treffende het ontwikkelingsplan, waren samengesteld in samenwerking met het door hem veel geprezen bureau OD 205. Hij werd er stil van, maar bleef wel ontevreden. Een andere zaak die vooral bij de publieke tribune onduidelijk overkwam, was de kandidaatstelling voor leden van de Stichting Zwembaden. Er was maar één kandidaat en mevrouw Korthuis (WD) vroeg of dat er geen twee behoorden te zijn. De culturele commissie deed er altijd moeite voor om twee kandidaten voor vaca tures te vinden. En als dat nu niet nodig was, dan lieten zij het er in het vervolg ook maar bij één. Wethouder Plomp antwoordde dat hij er maar één had kunnen vinden en dat verbaasde het publiek, waarvan zover wij hoorden, niemand benaderd was. Hoe kom je eigenlijk aan kandidaten, werd gevraagd! Ook hoorden we deze avond van wethouder Hoekstra, die zich als een uitstekende bestuurder ontpopt door zijn altijd korte en duidelijke antwoorden, dat de gemeentelijke controle op nieuwbouw voortreffelijk werkt. Vóór de opdrachtgever, in dit geval de Stichting Eigen Woningbezit, had men al ontdekt dal er in Overhees niet conform de vergunning gebouwd werd door de aannemer. De gemeente had de stichting gewaarschuwd en daarna werd men daar aktief. De vergadering duurde tot elf uur; daarna ging men niet op kerstreces, zoals de Tweede Kamer, want j.l. maandag ging men lustig verder met commissie-vergaderingen. en naar de mening van de burgemees ter was de bijeenkomst van 28 januari a.s. daar een aardige geLegenheid voor. Tot op de dag van de vergadering wa ren 97 formulieren ontvangen; met de antwoorden zou zoveel mogelijk reke ning gehouden worden. Geen subsidie Geen subsidie kreeg de huurdersver eniging KLM-woningen, die geld vroe gen om een kersboomverbranding mu zikaal op te kunnen luisteren. Die ver branding zou de start moeten zijn van buurtaktiviteiten. Jan Visser (PS) vond het maar jammer dat het geld niet gegeven werd, maar mevrouw P. Oranje-Entink (WD) was 't er hartgrondig mee eens. Zij dacht dat de bewoners dat geld zelf wel bij een konden brengen. Wethouder mevrouw Van Stiphout wees op de mogelijke precedenten voor andere buurtverenigingen en daar bleef het bij. Visser kwam voor een tweede ronde niet eens aan bod. Wijkraad Namens dc Soesterbergse Wijkraad verklaarde de heer C. van Rijthoven waarom men er daar geen behoefte meer aan had opnieuw te gaan praten met de omwonenden van het Dorps plein over reconstructieplannen. Dat was al diverse malen gebeurd en de Wijkraad ziet er verder het nut niet meer van in. Wel bleek dat de wijkraad geen ken nis had van een brief van diezelfde aanwonenden waarin toch nog weer om inspraak gevraagd werd. De heer K. de Wilde (PvdA) had be grip voor het standpunt van de Wijk raad en stelde daarom voor dat b. en w. een pre-advies zouden opstellen, waarna de raad kon beslissen. Maar zover kwam het niet, omdat de bur gemeester de hele raad meekreeg met haar voorstel, toch de wijkraad te la ten adviseren. Dat was conform de wijkraad-verordening, dat alle zaken Soesterberg betreffende, via de wijk raad behandeld moesten worden. „Ik wil straks niet het verwijt hebben, dat wij de wijkraad gepasseerd hebben", aldus de burgemeester en mevr. Kort huis voegde er aan toe: „De wijkraad is mondig; geef ze nu de kans", 't Hart Het verzoek van de heer A. Semper, geen speelplaats voor kinderen aan te leggen naast zijn woning aan de Hart- weg, kreeg steun van de heer J. van Poppelen van het CDA. Hfj dacht dat het toch al niet zo verstandig was een speelterreintje aan te leggen vlakbij een kruispunt en drong aan een ander plaatsje te zoeken. Temeer daar de heer Semper ervaring had met ver nielzuchtige jeugd. Voornamelijk was dat dan de wat grotere jeugd Mevrouw Oranje (VVD) steunde de heer Van Poppelen, maar de heer J. v. d. Brakel (PvdA) meende dat het gevaar van ontsporingen nauwelijks aanwezig was. Het terreintje was be doeld voor de kleinsten en als er vier of vijf speelden was de speelplaats vol, meende hij. Een sterk geëmotioneerde heer Sem per verliet daarop, luid zijn ongenoe gen bekend makend, de raadszaal, waarna wethouder Hoekstra consta teerde dat de bewonerscommissie van de buurt nog een taak had te zorgen voor vrede en verdraagzaamheid èn de gemeente voor spoedige aanleg van 'n trapveldje voor de oudere jeugd. Wethouder Plomp voegde eraan toe dat de ouders van de spelende kinde ren moesten zorgen dat de oudere be woners geen binder ondervonden en dat de ouderen wat toleranter moes ten zijn. Mevrouw Oranje dacht dat daar juist een wijkagent goed werk zou kunnen doen en de burgemeester zou de aan dacht van de politie op dé problemen vestigen. Camping Aan het voorstel een brief van de kampeerders op de camping „De eer ste aanleg" aan de Zoom ter afdoening in handen te stellen van b. en w. werd na ampele discussie toegevoegd dat er vooraf overleg zou plaatsvinden met de commissie Ruimtelijke Ordeniqg. Mevrouw E. Korthuis-Elion (VVD) meende dat er aan beide kanten, ge meente en campinghouder, fouten gemaakt waren, maar dat het resul taat slechts was grote onzekerheid voor de kampeerders. Zij wilde daar om wel op de hoogte blijven van de afwikkeling, een gedachte die gedeeld werd door mevrouw J. Greefhorst-van Overdam (CDA), Visser (PS) en De Wilde (PvdA). De burgemeester nam de gedachte over, na verklaard te hebben, dat het een bijzonder ingewikkelde zaak was, maar een gevolg van raadsbesluiten en beslissingen van een hogere over heid. Er was sprake van juridisch overleg tussen beide partijen en daar om kon er niet nu in het openbaar over gediscussieerd worden. De uit slag van dat overleg zou afgewacht worden en dat kon men de briefschrij vers meedelen. Het ging uiteindelijk over interpretaties van raadsbesluiten en van besluiten van het provinciaal bestuur en het juridisch advies moest daarom afgewacht worden. Het kon maanden duren. De opmerking van mevrouw Greef- horst (CDA) dat bij een uiteindelijke beslissing over enkele maanden, de kampeerders als ze dan moesten ver dwijnen, nergens meer terecht konden, werd door de burgemeester niet ont kend. Het zou inderdaad zover kunnen komen. De leden van de commissie Ruimtelijke Ordening worden op de hoogte gehouden. Vragenhalfuurtje Voor het vragenhalfuurtje waren drie afzonderlijke vragen binnen gekomen van Visser over de gemeentelijke vra genlijst; van de heer v. d. Brakel (PvdA) over de woningbouw in Over hees en van de heer Verheus (CDA) over liften in gemeente-flats. Visser's vragen werden door de bur gemeester beantwoord. Zij deelde hem mee dat de vragen over het ontwik kelingsplan. zoals opgenomen in Op 't Hoogt, geformuleerd waren in sa- mywerking met het door Visser zo ge prezen bureau OD 205. De leden van de commissie Ruimtelijke Ordening waren ervan op de hoogte en aan ver anderen van de vragen bestond geen behoefte. Wel zou desgewenst verdui delijkt en toegelicht kunnen worden Wijkraadslid C. J. M. van Rijthoven De burgemeester vertelde verder dat er ernstig uitgekeken werd naar een permanente expositieruimte, waar alle bij het plan behorende kaarten opge hangen konden worden. Visser was te vreden met het antwoord, maar bleef ontevreden over de vraagstelling. Van den Brakel (PvdA) stelde vragen de in aanbouw zijnde woningen in de wijk Overhees van de Stichting Eigen Woningbezit. Hij had uit de kranten dat er gebouwd werd in strijd met de afgegeven bouwvergunning. Dat klopte, wist wethouder Hoekstra; de gemeente had het geconstateerd. Het betrof een gedeelte van een raam, dat met schrootjes werd dichtgemaakt en aan de bovenkant glas kreeg. Het was instrijd met de vergunning, maar een kwestie tussen Stichting, bouwer en kopers. Die schrootjes, dat mocht niet, maar als die verwijderd waren, dan keken de bewoners bij elkaar in de tuin. Wethouder Hoekstra hoopte dat men de zaak onderling zou rege len. De heer C. Verheus (CDA) vroeg of het waar was dat de liftinstallaties in de gemeenteflats zodanige gebreken vertoonden, dat ingrijpende reparaties noodzakelijk waren. Wethouder Hoek stra ontkende dat, zSj hét daf ér wel enige reparaties noodzakelijk waren. Er was een „all-in"-controle contract met de firma Otus b.v., waardoor de installaties elke maand gecontroleerd werden. Buiten dat was er nog een tweejaarlijkse controle van de rijks overheid en uit dat rapport bleek de noodzakelijkheid van enkele repara ties. Het was het rapport van 23 juli 1.1. Terecht informeerde de heer Ver heus wat de maandelijkse controle dan voorstelde, maar ook die bleek nuttig werk te doen. Fietspad Voor het aanleggen van een fietspad langs de Koningsweg werd een krediet van 340.000 gulden beschikbaar ge steld. Het wordt het tweede fietspad langs de Koningsweg en komt aan de kant van de wijk Overhees. Het zal lopen van de Eigendomweg tot aan de Dorresteinweg. Aan de noodzakleijkheid werd slechts getwijfeld door de heer Visser en ir. M. A. van Ee (WD). Van Ee dacht dat er meer behoefte was aan bevei ligde oversteekplaatsen en Visser wil de afwachten of er t.z.t. een tweede rijbaan nodig was. Hij sprak van „roe keloos omspringen met grond". De PvdA-fractie wilde het fietspad, vlak bij de huidige baan leggen, om dat men vreesde dat er anders op voorhand motieven waren om de twee de rijbaan aan te leggen. Het nieuwe fietspad komt inderdaad op een plaats, die zoveel ruimte laat, dat er even tueel t.z.t. een tweede rijbaan gelegd kan worden. Toen wethouder Hoekstra pertinent vaststelde dat er van een nieuwe rij baan (nog) geen sprake was, en ook zeker niet aangelgd kon worden zon der medewerking van de raad, ging de PvdA om. Dat mede omdat aan de noodzaak van de aanleg, al was het maar uit veiligheidsoverwegingen, niet getwijfeld werd. Visser bleef tegen. Visser deed vervolgens een poging de gastarieven voor de daartoe in aan merking komende bejaarden woningen niet te verhogen. Het had geen resul taat, omdat, zo zei wethouder Ebbers, de gasprijzen tot stand gekomen wa ren in onderhandelingen met de gas unie. Overigens was er meer sprake van verhoging van het vastrecht. Slangenbosje Lang werd er stilgestaan bij het voor stel 382.000 gulden beschikbaar te stel len voor het bouwrijp maken van het Slangenbosje. De WD-fractie ver klaarde zich akkoord, omdat het de logische consequentie was van de aan koop van het terrein. Van die zijde werd ook opgemerkt, dat er belangen in het geding waren van potentiële kopers. Het CDA vroeg nadere informatie, die voornamelijk sloeg op het door de omwonenden ingediende bezwaar schrift. Visser ging niet akkoord en wilde eerst de beslissing van de Kroon afwachten. Een zelfde gedachte ontwikkelde de heer K. de Wilde (PvdA). Hij vond dat eerst op een behoorlijke manier de problemen met de omwonenden afge werkt diende te worden. Het door drijven van de eigen (gemeentelijke) wil noemde de heer De Wilde zeer on verstandig. Grote moeite zei hij te hebben met de toepassing van artikel 19 (wet R.O.) zo lang het beroep op de Kroon nog liep. Verder wilde de heer De Wilde weten of er niet voldaan was aan de afspraak het uitwerkingsplan vooraf te bepsreken met de omwonenden. De heer De Wilde veronderstelde ten slotte dat wachten op de (art. 19) goedkeuring van GS geen tijdverlies zou betekenen, ook al omdat er in to taal goedkeuring moest komen voor 22 bungalows. Al met al meende hij wel dat het voorstel zó niet kon! De burgemeester vond het jammer dat er nog steeds misverstanden wa ren. Met de omwonenden was contact geweest, zelfs een keer met situatie- kaarten. Dat men het met de plannen niet eens was, was wel duidelijk, ge zien ook de protesten tot bjj de Kroon. Voorzover zij wist, was men indertijd akkoord gegaan met de bebouwings plannen, die ook door de raad in het plan Soestdijk waren aangenomen en door GS werden goegekeurd. Een formeel uitwerkingsplan bestond niet, maar toch wilde de gemeente de artikel 19 procedure aanhangig maken en daar gelijktijdig de goedkeuring van het krediet mee laten lopen. Zij wees nog eens op de oude geschie denis van de flatbouw, goedgekeurd door de Kroon, wat toch ook beteken de dat daar gebouwd mocht worden. Ook vond zij dat men oog moest heb ben voor de belangen van de a.s. ko pers van bouwpercelen. Wethouder Hoekstra zette uiteen hoe het met het bomen en struikenbestand van het bosje zou gaan, maar niets overtuigde de heren De Wilde en Vis ser. De Wilde vond het zelfs ontak- tisch om nu juist een krediet aan te vragen, nu iedereen wachtte op de art. 19 beslissing van GS. Dat was een kwestie van fairheid, zei hij. OLIEBOLLEN zondag 28 december en woensdag 31 december vanaf 12.00 uur. Zowel bjj ons als voor thuis ■I RESTAURANT~51Hfififc* Het hielp niet en met de stemmen van de vier PvdA-fractieleden en Jan Vis ser werd het krediet verleend. Er zal evenwel niets mee gedaan worden, zo lang de uitslag van de artikel 19-pro cedure niet bekend is. Scholenbouw Nadat mevrouw P. Oranje-Entink (VVD) en Jan Visser (PS) zich tegen het verlenen van een jachtvergunning hadden verklaard (Visser: ,,'t begint met konijnen in Soest en het eindigt met olifanten in Afrika") kwam nog maals de scholenbouw in de wijk Overhees aan de orde. Men ging akkoord met de bouw van een geheel nieuwe school. Aan de dis cussies uit de onderwijscommissie werden geen nieuwe argumenten toe gevoegd, dan de mededeling van wet houder Plomp dat er gespeeld wordt met de gedachte, dat als de 3e en 4e fase van Overhees onverhoopt niet doorgaan, men de vijvers mogelijk dusdanig kan situeren, dat er toch nog in plaats van 350 woningen, 500 gebouwd kunnen worden. Een dergelijke uitbreiding zou eens te meer de noodzaak van een nieuwe school onderstrepen. Overigens zei wethouder Plomp dat het bestuur van de Insingerschool plannen had om de school te verplaat sen, maar dat de gemeente daar voor- hands niet van weten wil. Wel is het nu zo, dat het bestuur de school niet wil uitbreiden tot zes lokalen. Eu wat de veelbesproken aanbeste ding van de nieuw te bouwen school betrof, deelde wethouder Hoekstra mee, dat er met geen enkele aanne mer afspraken waren gemaakt. Het zou een ondershandse aanbeste ding worden op „uitnodiging" (de heer Hoekstra dacht aan 5 of 6 Soester aan nemers en 2 van buiten Soest) met de duidelijk restrictie dat de school op geleverd moest worden vóór 16 sep tember 1976. Wie daar niet aan kon voldoen, telde niet mee. Via een boe teclausule zou men de bouwer weten te dwingen. Aan de architect zou direct een op dracht gegeven worden de „spiegel"- school te ontwerpen. Wethouder D. Hoekstra Met de mededelingen van de heer Hoekstra had iedereen vrede, en daar mee werd de laatste vergadering van 1975 besloten. Winkelcentrum „Honsbergen" [•Sm Woensdag 7 januari is de afdeling Bevolking, Burgerlijke Stand en Militaire Zaken de gehele dag voor het publiek gesloten, in verband met haar verhuizing. Vanaf donderdag 8 januari is deze afdeling te bereiken in het pand Van Weedestraat 11 (waar voorheen de Neder- landsche Middenstands Bank gevestigd was). Dus voor geboorte-aangiften, paspoorten, rijbewijzen, e.d. vervoege men zich In het vervolg in het kantoor Van Weedestraat 11. Elke ochtend van 9 tot 12 uur kan men er terecht.

Soester Courant | 1975 | | pagina 7