Meningen van lezers s >325? \sm de AMERSFOORTSE KREDIETBANK is er voor Qok Soesf Bestuur Soester Ondernemer wil praten met B. en W. E. G. Kerkhof b.v. Constant ringen voor geluk dat l goud waard is. A.van derWeerd ^Meubelfabriek Öisterwijk i MFIftMINL.. TTssyimiimtein) Doordrukken Wij wensen onze relaties, vrienden en bekenden voorspoedig 1976. Verkeersslachtoffers van de Gemeentehof Agenda gemeenteraadsvergadering DAT BETEKENT - DESKUNDIG ADVIES - SNELLE BESLISSING - ALTIJD KOSTENBESPAREND - UW BELANG STAAT VOOROP STICHTING AMERSFOORTSE KREDIETBANK Literair café-chantant in Artishock Verdacht van oplichting Garantie voor geldlening benodigd 1 voor vernieuwen van tennisbanen Verzoeken om ontheffing zoneverordening Hinderwet Voor j aars programma Baarnse Volksuniversiteit SOEST Zelfbouwmarkt Keukencentrum Elke week speciale aanbiedingen. Afdeling keukens Afdeling hout Afdeling buro's Veldweg 4 Tel. 02155-14878 Een bericht voor scholieren Dinsdag 20 januari weer schrijfgroep- avond BETROUWBAAR GELD LENEN Brandweer op oudejaarsavond nog in aktie Soester Courant van donderdag 8 januari 1976 De ervaringen van G. J. Haas (zie Soes ter Courant 31 december 1975) verster ken inderdaad het vermoeden dat de inwoners van Soest door hun eigen gemeentebetuur om de tuin geleid wor den. Terwijl iedere Soesternaar zich serieus buigt over de vragenlijst van het gemeentebestuur, zijn de grond werkzaamheden in de Boerenstreek al in volle gang. Toen de snode plannen aangaande de Zuidereng bekend werden riep dit een storm van protesten op. Reeds toen voorspelde een oude Soester me: „Als het gaat zoals het altijd gegaan is, dan zal de gemeente Soest hierna probe ren dit plan toch nog via een achter deurtje door te drukken". En gelijk kreeg ie. Het „achterdeurtje' Jigt voor ons in de vorm van een Vra genlijst in het voorlichtingsblad van de gemeente. Wat er met onze ant woorden en wensen zal gebeuren staat niet vermeld. Welke onpartijdige in stantie deze vragen heeft opgesteld was ook nergens te vinden. Vragen over milieu-aantasting en landschaps- schoon ontbraken geheel. De voorbe reidende werkzaamheden zijn echter wel in volle gang. Willen we dat? Hebben de Soesters het afschuwelijke aanzien van „het Soesterveen" en Overhees 2 gewild? Had een zo schit terend dorp ooit bedolven mogen wor den onder hoogbouw en beton? Toch is het gebeurd. En het gaat nog steeds door, met of zonder U. Wat kan de diabolische kracht hierachter zijn? Grootheidswaan? Op 30 december 1975 werd de 40.000 ste inwoner ingeschreven. Een streep aan de balk. Dat betekent dat we nu een commissaris in plaats van een hoofdinsecteur van politie krijgen en, hoera, twee raadsleden meer. Welk 'n vooruitgang. Wie zal straks profiteren van de 50.000ste inwoner? U mis schien? Daarom inwoner van Soest; Leg uw toekomst met een gerust hart in de handen van uw gemeentebestuur. Weg Molenstraat (zo pittoresque), Weg Boerenstreek, Weg Slangenbosje. Op ln de vaart der Volken. Rechte stra ten, keurige stoepen, veel asfalt, veel beton, hoge flats, hoge ambtenaren, hoog, hoger, hoogst. A. POSTMA Veenbesstraat 582 Soest LOODGIETERS- en VERWARMINGSBEDRIJF HARTWEG 58 - SOEST TELEFOON 02155-14332 Op de Steenhoffsfcraat nabij het gemeentehuis werd de 17-jarige brom fietser E. v. d. W. uit Laren aange reden door de automobilist C. J. K. (21) uit Soest. Van der W. werd met verwondigen naar het ziekenhuis Zon negloren gebracht. Hij kreeg op het fietspad geen voorrang van de auto bestuurder, die vanaf het parkeer terrein naast het gemeentehuis de rijweg opreed. Op het kruispunt Van Weedestraat- Stadhouderslaan werd mevrouw B. F. (75) aangereden door een autobe stuurder, die komende van de Van Weedestraat de Stadhouderslaan op reed. Mevrouw F. werd met een ge broken neusbeen en een hersenschud ding per ambulance naar het zieken huis Zonnegloren gebracht. Zij ne geerde het voetgangersoversteeklicht dat op rood stond. 55 Wie laat u kiezen uit zo'n grote kollektie gouden ringen met of zonder brillant? Liefst 140 model- len? Constant natuurlijk! ►CONSTANT: HORLOGER JUWELIER OPTIEK SOESTERBERGESTRAAT 26 TEL. 12982 - SOEST In een brief aan het college van burgemeester en wethouders verzoekt het bestuur van de belangenvereniging „De Soester Ondernemer" om een onder houd waarin extra aandacht gevraagd zal worden voor de ondernemers be langen. De brief is ook voor de raad bedoeld, want het bestuur schrijft: „Het is door grote ongerustheid, dat wft als bestuur van de S.O. bjj u, „als raad van de gemeente Soest, het volgende naar voren willen brengen", De ongerustheid betreft de procedure die de afgelopen tien jaar door de raad werd gevolgd en de toekomst, „omdat de besluitvorming van de ene vergadering naar de andere verscho ven wordt". Er wordt vervolgens op gewezen dat de omringende gemeenten wel tot be sluitvorming kwamen „en daardoor circa 50 °/o van het te besteden inko men buiten Soest plaats vindt". Het bestuur meent dat het daardoor voor de hand ligt dat verschillende onder nemers reeds buiten Soest hun be drijf willen gaan voortzetten. Het be stuur vindt „dat deze kleine opsom ming van feiten door beide partijen zeer serieus genomen dient te wor den". De brief staat op de agenda voor de, raadsvergadering van donderdag 15 januari a.s. Het voorstel van het col lege is de brief in handen te stellen van b. en w. „om advies", In het blad van de S.O. schrijft voor zitter Verkade dat het bestuur zich te- dege bewust is van de vrij ernstige si tuatie „waarin wij ons allen als onder nemer bevinden". Hij roept op de han den in een te slaan en gezamenlijk iets te gaan ondernemen. „Natuurlijk is 't de taak van een bestuur om voor de persoonlijke belangen van èlk lid op te komen, maar wilt u vooral niet ver geten daar eerst zelf mee te begin nen?" En wat het gebeuren in de gemeente Soest betreft: „Wel hebben wtf als bestuur van de S.O. bjj onze bezoeken en besprekingen moeten vaststellen, dat in de loop der jaren het hele ge beuren doorweven is van politieke veranderingen; prognoses die niet meer kloppen en dat daardoor de be sluitvorming vaak een moeilijke zaak wordt". Hij schrijft verder: „Loze kreten op welke vergadering dan ook geuit, brengen vaak een zaak in verwarring; daar ontkomt bijna niemand aan, 't kan zelfs wel eens goed zijn. Maar daarna moet men om de tafel gaan zitten en de papieren daar geopend op leggen voor het algemeen belang". De navolgende agenda komt in behan deling tijdens de gemeenteraadsverga dering op donderdag 15 januari 1976, aanvang 19.30 uur, in de brandweer kazerne aan de Lange Brikweg. 1. Notulen van de raadsvergadering van 20 november 1975. 2. Ingekomen stukken. a. Brief d.d. 4 december 1975 van de heer F. W. M. Hendriks te Aerden- hout, waarbij hij bezwaar maakt te gen de aanschrijving van burgemees ter en wethouders van 26 november 1975, afdeling I, nummer 5409, be treffende aansluiting op de openbare riolering van het pand Rembrandt- laan 19 te Soest, met voorstel deze brief om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders; b. Brief d.d. 24 november 1975 van de Bewonerscommissie Ajourwoningen Overhees inzake klachten bouw ajourwoningen Overhees, met voor stel het stuk om advies in handen te stellen van burgemeester en wet houders; c. Brief d.d. 4 december 1975 van de heer J. Jonkman te Soest, houdende een verzoek om ontslag als ambte naar van de burgerlijke stand der gemeente Soest, met voorstel het ge vraagde ontslag eervol te verlenen; d. Brief d.d. 8 december 1975 van „De Soester Ondernemer", waarin mel ding wordt gemaakt van grote onge rustheid over het uitblijven van be sluitvorming ten aanzien van de win kels, met voorstel deze brief om ad vies in handen te stellen van burge meester en wethouders; e. Brief d.d. 10 december 1975 van de Voetbal- en Atletiekvereniging „Soesterberg", inzake inspraak bij de totstandkoming van het sportcom plex Sterrenbergweg en de over- steekmoeilijkheden van de rijksweg, met voorstel de vereniging overeen komstig de ter inzage gelegde ont- werp-brief te berichten; f. Brief d.d. 28 mei 1975 van de heer P. F. W. Engelse, Plasweg 38 te Soest, namens vele bewoners in Soest-Zuid, waarin verzocht wordt een tijdstip aan te geven waarop kan worden overgegaan tot aansluiting van de woning op een centrale antenne-in richting, met voorstel overeenkom stig de ter inzage gelegde ontwerp- brief te antwoorden. g. Brief d.d. 1 december 1975 van de directeur van de Middelbare Tech nische School te Amersfoort met af schrift van de petitie inzake voorge nomen bezuiniging bij het m.t.o. in 1976, met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen; h. Brief d.d, 26 september 1975 van de Werkgroep „Markt-Kerkebuurt", waarin verzocht wordt de markt te verplaatsen naar de Kerkebuurt, met voorstel overeenkomstig de ter inza ge gelegde ontwerp-brief te antwoor den; ij Brief d.d. 15 juli 1975 van de Wijk raad Soesterberg, waarbij een rap port van de door de wijkraad ge houden bijeenkomsten met inwoners van Soesterberg wordt toegezonden, met voorstel op deze brief overeen komstig de ter inzage gelegde ont- werp-brief te antwoorden; j. Brief d.d. 1 oktober 1975 van een aantal bewoners van de Lange Brink- weg, betrekking hebbende op de plannen tot reconstructie van deze weg, met voorstel hen overeenkom stig de ter inzage gelegde ontwerp- brief te antwoorden; k. Brief d.d. 13 december 1975 van de heer J. H. M. Heuer te Soest, betref fende klachten over het berijden van het achterpad langs zijn woning door vrachtauto's, met voorstel deze brief om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders; 1. Brief d.d. 26 november 1975 van het Dagelijks Bestuur van de A-kring Utrecht-c Bescherming Bevolking, waarbij de begroting 1976 wordt toe- gezonden, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen; Strikt vertrouwelijke behandeling is natuurlijk verzekerd. Al meer dan 25 jaar bank zonder winstdoel. WILT U EEN VOORBEELD? U leent f 3.432,terug te betalen in 24 maande lijkse termijnen van f143, Kosten volgens wettelijke norm f 605,50 Wij berekenen slechts 423,17 Bij de Amersfoortse Kredietbank krijgt u f 182,33 méér in handen KANTOOR SOEST Laanstraat 95, telefoon 02155-17009. Geopend Maandag: 9.00-12.00 en 14.00- 16.00 uur. Woensdag 9.00 -12.00 uur. Vrijdag 15.00 - 20.00 uur. HOOFDKANTOOR AMERSFOORT Eemstraat Oost 58, telefoon 16527 Dagelijks geopend: 8.30-12.00 en 13.30-16.30 uur. Vrijdag tot 20.00 uur. A.s. zaterdag 10 januari wordt in de soos van het Artishockgebouw een lite- rair-muzikale avond gehouden. Daaraan zal ook medewerking verleend wor den door de Baarnse popgroep „Trial". De avond wordt verder geheel verzorgd door Artishockleden, die hun artistie ke kunnen op het gebied van de literatuur en muziek willen laten horen. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Aanvang 21 uur. m. Brief d.d. 20 november 1975 van het Waterleidingbedrijf Midden Neder land, waarbij wordt meegedeeld, dat het algemeen bestuur de begroting 1976 en de herziene begroting 1975 heeft vastgesteld. Voorgesteld wordt met deze stukken akkoord te gaan. 3. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel tot het vaststellen van re gelen terzake van het openbaar ma ken van de vergaderingen van de commissie voor maatschappelijk werk. 5. Voorstel tot benoeming van 'n amb tenaar van de burgerlijke stand. 6. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van zulks: a. ten behoeve van 'n Chinees-Indisch Restaurant op/in het perceel Toren- straat 20 te Soest; b. ten behoeve van een agrarisch be drijf, bestaande uit een veehouderij en een varkensmesterij op/in het per ceel Grote Melmweg 33 te Soest; c. ten behoeve van een bovengrondse propaangasinstallatie op/in het per ceel Heeserspoor 8 te Soest. 7. Voorstel tot de aanleg van een cen trale antenne-inrichting in de ge meente Soest. 8. Voorstel tot aankoop van grond, ge legen aan/nabij de: a. Zandlaan van de Erven mevrouw M. de Jong-v. d. Bremer; b. Rademakerstraat van de heer J. Zoe telief. 9. Voorstel tot verkoop van een stukje grond, gelegen aan/nabij de: a. Eikenlaan aan de heer C. v. d. Broek; b. Ferd. Huyckenlaan aan de heer G. L. W. de Groot; c. Ferd. Huycklaan aan de heer A. W. Kuijer. 10. Voorstel tot verhuur van het jacht- recht op gronden, gelegen tussen de Wieksloterweg W.Z. en de Dorre- steinweg, de Koningsweg en 't land goed Pijnenburg, aan de heer W, van Dorresteyn. 11. Voorstel tot het verpachten van en kele percelen weidegrond, gelegen in het bestemmingsplan „Overhees", fasen III en IV, aan de heren G. W. van Essen en J. de Bruin. 12. Voorstel tot het verplaatsen van de markt naar de Weegbreestraat. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een dansterreintje langs het Driftje in Soest-Zuid. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het vernieuwen van de dakbedekking van de sporthal Beukendal, 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verbeteren van de Lange Brinkweg. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van de Dalweg. 17. Voorstel tot het verstrekken van een krediet voor de aanleg en ver vanging van hoofdgasleidingen en vervanging huisaansluitingen, 18. Voorstel tot het garanderen van 'n door de Tennisvereniging „Soest- Zuid" aan te gane geldlening voor vernieuwing van de banen, alsmede tot het verlenen van een bijdrage in de investeringskosten. 19. Voorstel tot het bouwen van een gymnastieklokaal in de wijk Soest- Centrum. 20. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanschaf fen van een huisvuilophaalcombina- tie. Op verzoek van de politie te Zeist werd in Soesterberg de 20-jarige B. W. aangehoudens Hij wordt verdacht van oplichting, De Baarnse popgroep „Trail" Aan de raad wordt voorgesteld de rente en aflossing van een lening, die de tennisclub Soest-Zuid wil aangaan voor het vernieuwen van de tennisbanen, te garanderen. Bovendien wordt voorgesteld de tennisclub een bijdrage in de aanlegkosten van de banen te verlenen van totaal 40.000 gulden. Het betreft de acht banen van het ten nispark aan de Bosstraat dat eigen dom is van de Tennisvereniging Soest- Zuid. De banen zijn in een dusdanige slechte staat dat ze geheel vernieuwd moeten worden. De keus is gevallen op de aanleg van „verharde" banen. De kosten daarvan zijn weliswaar tweemaal zo hoog als van gravelba- nen, doch deze laatste vereisen een zeer intensief onderhoud. Uit het overgelegde exploitatie-over zicht blijkt dat de lasten van de ver harde banen per jaar ongeveer 3000 gulden lager zijn. Voor de aanleg kan de vereniging een geldlening aangaan van 300.000 gulden. Van de provincie Utrecht kan een bij drage van maximaal 5000 gulden per baan worden verkregen, mits de ge meente een gelijk bedrag beschikbaar stelt. In het raadsvoorstel wordt nog gezegd dat het tennispark duidelijk voorziet in een behoefte. Zou in deze behoefte niet door de tennisvereniging zijn voorzien, dan had hier een taak voor de gemeente gelegen „met alle conse quenties van investeringslasten en ex ploitatiekosten. Het particulier initia tief bespaart de overheid derhalve kosten", aldus de argumentatie in het raadsvoorstel. Burgemeester en wethouders stellen de raad voor drie verzoeken voor ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de zoneverordening Hinderwet in te wil ligen. Ze betreffen het Chinees-Indisch Restaurant aan de Torenstraat, een agrarisch bedrjjf aan de Grote Melmweg en een opslagtank voor propaangas bij een woning aan het Heeserspoor. Wat de laatste betreft gaat het om een tank van slechts 1120 liter, die echter nodig is voor de verwarming van het huis, daar het pand niet aan gesloten kan worden op de aardgas leiding. Het Chinees-Indisch restaurant ligt in het nog niet goedgekeurde bestem mingsplan Kerkebuurt en heeft daar in een „woonbestemming". En in het nu geldende bestemmingsplan heeft het een agrarische bestemming, zodat planologisch gezien er bezwaren zijn. B. en w. stellen echter voor de ver gunning wel te verlenen omdat het restaurant daar al jaren aanwezig is en het op grond van het overgangs recht niet geweigerd kan worden. Overigens heeft het restaurant nooit aanleiding gegeven tot ernstige klach ten. Tegen het verlenen van de vergunning voor de boerderij aan de Grote Melm weg bestaan geen planologische be zwaren. Ook van dat bedrijf zijn nooit klachten ontvangen. (Vrljf^^stoelen "Stafels TV- kasten ""^slaapkamers *bar>kstellen ♦wandkasten dekenkisten Toonzalen: Utrecht, Hollantlaan 26 Kanaleneiland (bij afslag E36. Utrecht- Centrum/Nieuwegein), tel. 030-883762 Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21 uur. Amsterdam, Leidsefcade 102 (naast Lido, vlakbij Leidseplein), tel. 020 - 233917. Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21.30 uur Verschenen is het boekje met 't voor jaarsprogramma van de Baarnse Volksuniversiteit. Het bevat, naast de voortzetting an de meeste cursussen, een aantal nieuwe onderwerpen. Zo; wordt samen met de Kon. Mij. Tuin bouw en Plantkunde, afdeling Baarn een cursus tuinieren gegeven en vier bloemschikcursussen, verdeeld over 4 seizoenen. Samen me<t de Historische Kring wordt een cursus archeologie gegeven en samen met de projectleider van de Speeldoos is gestreefd naar een ruim pakket van creatieve cursus sen en 'n gevarieerd programma voor de jeugd in „Tejater voor kinderen". In de Speeldoos worden ook een aan tal voordrachten gegeven en komt Ma- rie Cecile Moerdijk op 27 april zin gen en vertellen. Er staan drie excur sies op het programma; naar het Van Abbemuseum te Endhoven, naar de Wegens reorganisatie in onze zaak zijn wjj grote opruiming aan het houden van 9 januari tot en met 15 februari a.s. en wel op al onze afdelingen. AANBOUWKEUKENS nu 20 korting, dit mag U niet missen, er zijn namelijk zeer leuke op stellingen. Verder uitbreiding van onze ROLGORDIJNSTOF. De kollektie bestond uit 20 des sins, deze wordt nu 40 dessins. Dit is uniek voor Soest en om geving. Kok kijken in onze des- sins-informatiehoek. VUREN geschaafd 3 x 10 cm 2,50 per meter. Afname standaard lengtes. Merbau WANDSCHROOTJES, 6 cm werkend, per meter 1,80. 20 °/o korting, kant en klaar, dus zelf niet meer monteren. Ook kunnen wjj uw keuken plaatsen en geven geheel vrij blijvend offerte bij u thuis. Zeer scherpe prijzen. Laagste prijs van Nederland. Zie ook onze scherpe aanbiedingen aan de zaak. Na 18.00 uur 02155 - 17351 het Naardermeer. Het programma- Gimborntuin te Driebergen en naar boekje met alle gegeven is verkrijg baar bij de VW-Baarn, Stationsplein 7 te Baarn, telef. te bereiken onder nummer 02154-6033. Scholieren die een spreekbeurt, dis cussie of werkstuk moeten verzorgen, bijvoorbeeld over de Rechten van de Mens, Persvrijheid en censuur, poli tieke gevangenen, geweld, macht en onmacht, martelingen, vluchtelingen, ontwikkelingswerk en andere onder werpen, kunnen gratis gebruik maken van het informatiecentrum van de Soester Werkgroep van Amnesty In ternational. Zij kunnen folders, brochures, infor matiemappen, rapporten, studiewer ken etc. over meer dan zestig landen raadplegen en gratis lenen. Tevens heeft de werkgroep voor belangstel lenden een gratis werkmap beschik baar. Ook kunnen zij vragen stellen en ad vies krijgen bij keuze en uitwerking van onderwerp. Het is echter wel zaak tijdig een af spraak te maken met de heer J. K. C. Postema, Wiardi Beckmanstraac 516,"" Soest, tel. 02155-10645. Het Amnesty Centrum is gevestigd aan de Middelwijkstraat 72 te Soest. Het is direct gelegen bij het station Soest. De openingstijden zijn: woens dagavond van zeven tot negen uur en zaterdagmorgen van tien tot twaalf, Op dinsdagavond 20 januari, te begin nen om acht uur, houdt de schrijf- groep van Amnesty International weer haar eerste schrijfavond in het Am nesty Centrum aan de Middelwijk straat 72. Deze avond zal grotendeels gewijd zijn aan het schrijven voor de drie gevan genen welke maandelijks worden aan gewezen en welke zijn vermeld in het maandblad van Amnesty Internatio nal „wordt vervolgd". Zij, die op deze wijze willen mede werken aan de akties die tot doel heb ben het lot van de gevangenen te ver beteren en vrijheid voor hen te krij gen, zijn van harte welkom. Nieuwko mers die eerst graag wat hulp willen hebben bij het schrijven worden door ervaren krachten bijgestaan. Geïnteresseerden voor het lidmaat schap van de Schrijfgroep kunnen zich voor nadere informatie wenden tot de secretaresse van de groep, me vrouw L. Keizer, Joh. Poststraat 458, Soest, tel. 02155-18588. Nieuweweg 27 Telefoon 15459 Op de laatste dag van 1975 moest de brandweer nog twee keer in het ge weer komen. Mede door deze brandjes, die overigens van geringe omvang waren, liep het totaal aantal uitrukken in het afgelopen jaar op tot een niet eerder bereikt aantal, dat in het deze week verschijnende jaarverslag zal worden gepubliceerd. In 1974 was dat 156 maal; in 1973 146 en in 1972 130 keer. Doordat de laatste brand om tien voor twaalf woensdagavond uitbrak, bracht een aantal brandweerlieden de jaar wisseling niet thuis door. Het brandje woedde in de keuken van de familie Ringenoldus aan de Van Weedestraat. Tijdens het frituren van bitterballen, vloog de vlam in de pan. Met behulp van een poederblusser trachtte de heer Ringenoldus het vuur te doven; ook de politie gebruikte hier voor een poederblusser, waardoor de brand inderdaad afdoende werd be streden. De brandweer hoefde dan ook geen water meer te gebruiken. De schade aan het keuken interieur be droeg naar schatting zevenhonderd gulden. Omstreeks tien voor half zes op oude jaarsdag was de brandweer ook al uit gerukt. Vermoedelijk doordat kinderen met vuurwerk speelden, raakte een schutting bij de woning Birkstraat 35 in brand. Het werd ontdekt door een buurvrouw, mej. F., die de brandweer alarmeerde. Daarna ging zij met behulp van em mers water het vuur te lijf. De brand weer zorgde voor de nablussing. De schade aan de dubbelwandige houten schutting van twee bij tien meter be droeg ongeveer vijfhonderd gulden, waarvoor de eigenaar, de heer W. Overeem, niet was verzekerd. Hij had van de brand niets gemerkt en had pas in de gaten dat er wat aan de hand was, toen politie en brand weer bij zijn huis verschenen.

Soester Courant | 1976 | | pagina 5