Burgerlijke stand 1*88® Predikbeurten elk 2e paar SCHOENEN HALVE PRIJS C A R N I KRUISWOORDPUZZEL RK kerkdiensten Medische dienst <2>e óterren uoorópetlen A'-f E, SPECIALE AANBIEDING ^Meubelfabriek Oisterwijk VAN WEEDESTRAAT14 naast Zomervakantie PROBLEMEN MET UW ELEKTRISCHE INSTALLATIE? FRANS BOSMAN B.V. fóÊs?TRAAT48 Vormingsinstituut „Meerwegen" aanloop centrum voor werkzoekende jongeren „Proest" over inspraak Gemeente-subsidie voor V.0.S.-kursus Artiestenpalet in Molenschot Rijverbod Politie beslecht vechtpartij SEC jun. Al-Hercules 1-4 (vrif" Kinderboerderij gaat met ouders praten Imkers vergaderen a.s. vrijdag Soester Courant van donderdag 15 januari 1976 Het vormingscentrum „Meerwegen" aan de Utrechtseweg 125 te Amersfoort, wil middels een enquete te weten komen op welke wüze werkzoekende jon geren in de leeftijden van 17 tot 25 jaar, hulp geboden kan worden. Het doel is hen te aktiveren en te bewerken dat zij een eventuele passieve houding ten aanzien van hun (werk)probleem laten varen. De uitgebreide enquete, die inmiddels is uitgegaan, en waarbij het arbeidsbureau een bemiddelende rol speelde, moet inzicht geven over de personen; de scholing, de reden van de= werkloosheid, de opvattingen omtrent het functioneren van het arbeidsbureau en de sociale dienst, de hobby's en hoe men zijn tijd nu doorbrengt c.q. graag zou willen doorbrengen. De bedoeling is dan verder dat „Meerwegen" plaats gaat bieden en alle akti- viteiten coördineert. Meedoen aan enquete en wat er op volgt, is uiteraard een vrijblijvende zaak. Sinds september komen -wekelijks m het vormingscentrum acht mensen bij elkaar met het doel om mogelijkheden te scheppen om meerdere jeugdige werklozen bij elkaar te krijgen. Het heeft geresulteerd in bovengenoemde enquete. Uit de binnengekomen ant woorden hoopt men o.a. te weten te komen welke aktiviteiten, waarvan er zo'n vijftien zijn opgenoemd, op prijs gesteld worden. Dan kunnen die dingen georganiseerd worden, waaraan de werkzoekende jongeren behoefte blijken te hebben. Het is dan uiteraard wel de bedoe ling dat de mensen de aktiviteiten zelf organiseren, vorm geven en de inhoud bepalen. Tot de opgesomde Dinsdagavond 20 januari a.s. om 20.00 uur organiseert „Progressief Soest" (D'66 en P.P.R.) haar maandelijks politiek café dat geheel gewijd is aan het thema „Inspraak". In Proest spreekt dan Piet Winkelaar, docent van De Horst In Driebergen en voorheen regionaal opbouwwerker in de kop van Noord- Holland. Als zodanis is hij bekend met in spraakprocedures uitdenken, voorbe reiden en begeleiden en door zijn ar tikelen in „Intermeditair" en „Nimo bulletin"* Samen met Van Eeden is hij bezig een boek te schrijven over samerfleving (opbouw) en inspraak. 4 februari a.s, start in zogenaamde V.O.S.-kursus (Vrouwen Oriënteren zich in de Samenleving). Zo'n cursus bestaat uit een twaalf tal bijeenkomsten in groepsverband voor circa 25 vrouwen, waarin een aantal maatschappelijke thema's wor den ingeleid en besproken. Het doel is een oriëntatie te bieden in de snel veranderende samenleving. De organistatJoren richten zich op vrou wen, die na het basisonderwijs geen of weinig onderwijs hebben genoten. Van de provincie is een stimulerings- Buibsidie toegezegd van 600 gulden per kursus, terwijl aan de Soester - gemeenteraad wordt voorgesteld een eenmalige subsidie van 600 gulden te geven en een garantiebedrag van 400 gulden (maximaal) voor de kos-* ten die de 600 gulden te boven gaan. De deelnemers betalen voor de kur sus 40 gulden. GEBOREN: Michael Raymond, zoon van M. J. Spijker en J. E. Hardy. Dennis Hendriteus, zoon van J, H. Rebel en J. P. van der Wardt. Kim Ho, zoon van G. K. Leung en P. K. Gheung. Nicole, dochter van W. A. van Kooij en C. H, Wiertz. Wendy, dochter van H. Altena en J. A. S. van Loerihout. Belena Ge- rarda Oomeüa, dochter van G. A. Hilhorst en M, R, A. van Klooster. Marcel Adriaan, zoon van A. L. Kui- jer en C. M. Roest. Tim Louis, zoon van P. A. E. E. S. J. van Rijt hoven en L. W. A. C. Spijkers. Jo- harma Maria:, dochter van M. J Brouwer en J, A. van den Hoed. Maria Josefa, dochter van G. H. H. Bergs en G. J. M. P. Verbeek. Araiemein, dochter van J. Teunissen en H. C. Caspers. Simone, doch ter van W. Rolvink en J. M. van Buerink. Wdlma, dochter van R. G. F. Koppen en A. H. Berkhof. Atmemarie Bemadet Ohrisfcina, doch ter van J. Adema en J. M. Smilda, ONDERTROUWD: René Joban Eduardus Nïjssen en Wendy Mary Kirkby. Edword Ni- colaas J-acobus Nooij en Irma Marga- retha Maria RistjoufW. Domald Ray Tassin en Johanna Felicita Maria van Dillen. Giel Jan Prins en Agnes van Overeem. Willem Frederik de Leede en Mathilda Cornelia Hoogen- boom. GEHUWD: Carolus Theodorus Maria van Kenw pen en Ditsa Ayal Douwes Walde- mar van Exel en Pauline Cecalia Boei jen. Adrianus van der Meeberg en Johanna Adriana Grift. Foppe van den Broek en Dina Adriana van Dijk. OVERLEDEN: Dina van Dam, weduwe van J. Stap horst Johamnes van den Breemer, weduwnaar van M. Kok. Reinhart Hornsveld, weduwnaar van C. C. Hart- gers. Maria Mathilda Johanna Hout. Johannes Bernardus Maria Bremer, weduwnaar van E. de Haan. Voor deze bijeenkomst heeft P.S. ge richte uitnodigingen gestuurd naar enkele Soester organisaties, politieke partijen en het Gemeentehuis. Verder zal P.S.-raadlid Jan Visser een korte nieuwjaarstoespraak houden. De discussie na de pauze staat onder leiding van Drs. Harry Jonker. Proest wordt gehouden in het koffie huis van restaurant d'Oude Enghe, hoek Middelwijkstraat-Molenstraat. De toegang is gratis. Overige infor matie bij het secretariaat van Pro gressief Soest: Valeriaanstraat 77, tel. 17692. De in Utrecht gevestigde organisatie „Artiestenpalet" o.l.v. Victor Consel- raan verzorgt dinsdagavond 20 janu ari, aanvang 20 uur, voor de vijfde maal een programma in bejaarden centrum Molenschot aan de Albert Cuyplaan. Dit keer komen accordeo nist Bob Marinus, zangduo Ine Berg Didk Robbe, Hans Wil jon met jo- delliedjes en meisjes van de ballet- g^fp „Paulina", o.Lv. mevrouw Cor- niRsse met pianiste Irma Lagerweij. Tevens verienen de dansmariekes De Herbergers van mevrouw van Loenen medewerking. Een rijverbod kreeg opgelgd de 19- jarige B. A. C. Hij reed zonder ver lichting en met te hoge snelheid met zijn personenauto over de Soester- bergsestraat. De tweede blaasproef viel in zijn voordeel uit, zodat al leen processen-verbaal gegeven wer den voor te hard en zonder licht rij den. De auto werd voor een tech nische keuring in beslag genomen. Een vechtpartij in twee delen is door de politie tot een einde gebracht. Twee mannen die erbij betrokken waren mochten de nacht doorbren gen in het politiebureau. Het eerste gedeelte speelde zich af bij café De Naald aan de Stadhou derslaan. Daar vandaan komend meld de zich de 27-jarige P. B. met een bloedend hoofd bij de politie. Hij was mishandeld door E. v. d. B. Een dok' ter verbond de wond en B's metge zellin C. W. (28) kreeg in verband met drankgebruik een rijvezbod op- Veel later op de avond speelde zich het tweede bedrijf af op de Konin- ginnelaan. Daar raakte W. in ge vecht met E. v. d. B. en W. kreeg een fors pak slaag. De politie met as sistentie van collega's uit Baam kwam tussenbeide en nam P. B. en C, W. mee naar het politiebureau. Voor de eerste wedstrijd in het nieu we jaar moest SEC aantreden tegen het sterke Hercules. Ondanks goed tegenspel van SEC waren het toch de gasten, die met een 0-2 voorsprong konden gaan rusten. Na de pauze wist Eddy v. Schaik met een kopbal de stand tot 1-2 te verkleinen. Toch was het Hercules dat nog 2 maal doel trof, waardoor de eindstand 1-4 werd. Bij SEC wisselden de geblesseerde Jos v. Rouwendaal en E. van Schaik voor respectievelijk Arnold Rrete en Bert v, Brienen. A.s. zaterdag spelen de mannen van trainer Kei en v. d. Meer in Bilt-' hoven tegen het hooggeel asseerde BVC. *stoefen *tafels*TV-kasten ❖slaapkamers *bankstellen ♦wandkasten *dekenkisten Uw kopje koffie staat kfaar. Toonzalen: Utrecht, Holtantfaan 26 Kanaleneiland (bij afslag E36, Utrecht- Centrum/Nieuwegein), tel. 030-883762 Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21 uur. Amsterdam, teïdsekade.102 (naast Lido, vlakbij Leidsepleïn), tel. 020 - 233917. Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21.30 uur aktiviteiten behoren o.a. fotograferen, klusjes doen, tuin bewerken, cabaret groep, muziek, dansen, ehbo-cursus, film maken, affiches maken, gesprek en discussietraining. „Meerwegen" wil daarnaast een in formatie-centrum opzetten, waar de jongeren inlichtingen kunnen krijgen over alles wat met werken samen hangt; rechten, sociale en salarisre gelingen, omscholingsmogelijkheden, wat te doen bij ontslag, hoe te soli- citeren enz. Er zal ook een „soos" opgezet worden, waar men dagelijks terecht kan voor recreatieve bezig heden als dammen, schaken, kaarten, flipperen, tafeltennis e.d. Er zullen werkgroepen gevormd worden om de problémen van de werklozen te be spreken en er een oplossing voor te zoeken. In Amersfoort staan 250 a 300 jeug digen werkzoekende ingeschreven; zij maken een belangrijk deel uit van de jongeren waarvoor „Meerwegen" op gericht werd. nml. voor de werkende jongeren. Ook vorig jaar werd ge poogd gespreksgroepen te organise ren, maar dat initiatief kwam er niet helemaal uit. Na uitvoerige oriëntatie elders in den lande, waar ondermeer een enquete hoopgevende resultaten opleverde, besloot men ook in Amers-» foort en omgeving de jongeren langs deze weg te benaderen. Men hoopt aart de hand van de antwoorden nog in februari te kunnen beginnen met een daadwerkelijke aanpak. Belangstellenden die de enquete niet kregen toegezonden kunnen zich in verbinding stellen met „Meerwegen", tel. 033-13871 t.a.v. Nico Lodewijks of Sandra van der Bijl, HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10 uur ds. P. Kloek 19 uur ds. Jac. Smit Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. G. Alma „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat. 10.30 uur ds. J. Austi, Zeist Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. P. van Harten Zonnegloren 10 uur dr. J. Rinzema (ger.) m.m.v, Wilhelminakerkkoor In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen 10 uur Da Costaschool, Prins Bern- hardlaan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool. Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakcrk, Julianalaan. 10 uur ds. J. Baas, Groningen 17 uur ds. M. Wilschut Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18. 10 uur ds. W. Prinzen, Hilversum 17 uur ds. A. Brink, Amersfoort „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat. 9 uur ds. M. Wilschut 17 uur dr. J, Rinzema (RECTIFICATIE) HORIZONTAAL: 1. Spaanse titel; 4. deel v. d. week; 9. boom; 11. steensoort; 13. water in Friesland; 14. water in Brabant; 15. vruchtennat; 16. natuurk.term (afk.); 17. door elkaar halen; 21. bestaat; 23. wachtwoord; 25. vorm van dreunen; 27. rang i. h. leger (afk.); 28. water stand (afk.); 30. getij; 31. godsdienst (afk.); 32. vertrek in een toren; 37. mannelijk zoogdier; 38. Gode zij lof (Lat. afk.); 39. dubbelklank; 40. bar; 42. Frans onb. voornaamw.; 43. lid woord; 44. staatsbedrijf; 45. op dit mo ment; 46. vogel; 47. vogel; 49. familie lid; 51. heilige (afk.); 52. vrucht; 53. hondenras; 59. Eng. voorzetsel; 60. be kende motorraces (afk.); 61. jongens naam; 62. wintervoertuig; 64. gerecht; 68. waardeloos iets; 71. vreemde munt (afk.); 72. prettig; 75. soort onderwijs (afk.): 76. dun; 78. voorzetsel; 79. en anderen (afk.); 80. tijdperk: 82. boom; 83. afgeremd, opgehouden; 84. zijrivier van de Donau. OPLOSSING KRUISWOORDPUZZEL ELDERS IN DIT BLAD VERTICAAL: 2. meisjesnaam; 3. deel v. e. Franse ontkenning; 5. land in Europa; 6. nieuw (Engels);, 7. mannetjes bij; 8. vrucht; 9. en anderen (afk.); 10. ge- leedpotig dier;12. kostbare stof; 15. soort soep; 16. graafwerktuig; 18. en omgekeerd (afk.); 19. reeds; 20. bij woord; 22. bevel; 24. zuivelprodukt; 26. klein kind; 29. eenh. van kracht (afk.); 30. rustend (afk.); 32. kleur, soort bruin; 33. leerling (Frans); 34. jongensnaam; 35. interest;; 36. glazen uitbouw; 37. kledingstuk; 41. ijle stof; 48. lor; 50. ontvangdraad; 51. oude Perzische titel; 52. wegkant; 54. half edelsteen; 55. Frans voegwoord; 56. zangnoot; 57. verlamde; 58. luchtmacht (afk.); 63. soort onderwijs (afk.); 65. jongensnaam; 66. kindergroet; 67. Frans lidwoord; 69. onder anderen (af korting); 70. geestdrift; 73. vluchtige stof; 74. nieuw (Lat.); 77. voegwoord; 81. het Romeinse Rijk (Lat. afk.). GEREFORMEERDE KERK CVr(jgemaakt). Kerkgebouw N.P.B. Rerabrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. R. Zijlstra CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 17 uur ds. Heerema GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 uur leesdienst 14.30 uur ds. J. van Haaren VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSD1ENST1GEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Leerink EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel. Insingerstraat 53. 10.30 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, Klein Engeldaalweg 52 16 uur Roy Hession SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. H. Engelkes, A'foort 12 uur: Zondagschool „De Zaaier"e Hervormde kerk 10 uur ds. J. van Willigen van der Veen 10 uur jeugddienst 19 uur ds. B. van Ginkel, Utrecht Sterrenberg 10.30 uur ds. H. P. Schouten BAARN Doopsgezinde Gemeente 10.30 uur hr. L. Kraak, Zevenhuizen Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 17 uur kand. J. Bouma, A'dam Evangelisch Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur prof. dr. J. Boendermaker, Hilversum Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdjjk, Burg. Grothestraat telefoon 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondags 9,11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, telefoon 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdagavond 19 uur. Zondag 9.30 en 11.30 uur. SOEST De artsendienst ingaande zaterdag morgen 10 uur tot en met zondag avond 24 uur wordt waargenomen door dokter P. Rupert, Foekenlaan 22, tel. 12395 en dokter P. Wal ter, Sparrenlaan 5, telefoon 10210. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter A. Splinter, Banningstraat 3, telefoon 1432. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur. C. Dorrestein, Foekenlaan 16. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgen de vrijdag 18 uur Wolverlei apotheek, Weegbreestraat 56, telefoon 19646. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26, Baarn, telefoon 02154-2432. DIENSTEN GEZAMELIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7 uur: zuster J. v. cL Groo- tevheen, De Akkeren 62, tel. 16355 en zuster A. Kulik, Dolderseweg 46, telef. 13703. Weekavonddienst: zuster G. Pluim en zuster N. Sijtsema, Bosstraat 29, telef. 14610. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, telef. 18770, zijn de wijkverpleeg kundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en don derdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZWANGERSCHAPGYMNASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, telefoon 18770. i De nieuwe reisgidsen zijn uit Gaarne zenden wjj U deze gratis toe. MAGNEET-reizen kunt U voortaan ook door ons laten reserveren. Lissone- Lindeman/Ruys STEENHOFFSTRAAT 9A TELEFOON 14905 - 16571 (Uw garantie: onze jarenlange ervaring) Het bestuur en de staf van de kin derboerderij De Vrije Teugel nodigt de ouders, waarvan de kinderen re gelmatig de boerderij bezoeken, uit op dinsdag 20 jan. a.s. aanvang 19.30 u. De bedoeling is van de ouders wensen ideeën en ervarinng, die betrekking hebben op de kinderboerderij te ver nemen. De vereniging tot bevordering der bijenteelt in Nederland, afdeling Soest en omstreken, vergadert morgen, vrij dag 16 januari, aanvang 20 uur, in gebouw De Rank aan de Soesterberg- sestraat. Het is de jaarvergadering met de gebruikelijke jaarverslagen van secretaris en penningmeester, het benoemen van een kascommissie, een bestuursverkiezing en een groot aan tal zaken die jaariijks ter sprake moeten komen. Wat het bestuur betreft zijn de sec retaris, de heer P. J, H. Seegers en commissarissen H. Lotze en C. U# Uiterwijk aan de beurt om af te tre den. Zij stellen zich herkiesbaar. Voor UITBREIDING, ONDERHOUD, VERNIEUWING van de elektrische installatie in uw woonhuis of fabriek, vraag vrijblijvend offerte bij ■gfflllW Vtf II V TEL 02155.13367-18978 VOOR DE WEEK VAN 15 TOT EN MET 22 JANUARI 1976 py RAM. 21 maart - 20 april. Over het algemeen een week, waarin de dingen vlot veriopen. U pakt het wat beter aan, dan in de vorige peri ode en er is minder kans op misver standen of verwijdering. Houd het zo en probeer u werkelijk en intens te verdiepen in de kwesties, die op uw weg komen. In het persoonlijke vlak is dit ook nodig, want u heeft de nei ging langs uw vrienden heen te le ven, omdat u niet snapt, wat er gaan de is. Voorkom dat u letterlijk en fi guurlijk uw hoofd stoot. STIER. 21 april - 20 mei. Hoewel sommige diingen u eindelijk duidelijk beginnen te worden, heeft u neiging uzelf te verstoppen voor de waarheid. Maak er een goede week van, door deze gewoonte af te schaf fen en schoon schip te maken. Inner lijk bent u onrustig, omdat uw eigen geweten u heus wel zegt, wat er aan de hand is. Omgang met sommige medewerkers stroef, omdat ook daar wederzijds begrip hapert. Eigenlijk wilt u dit allemaal niet. Waarom dan niet een eind gemaakt aan de be zwaren? TWEELINGEN. 21 mei - 20 juni. Beetje onrustige week met een paar onverwachte gebeurtenissen waardoor uw plannen moeten wachten of op schuiven. Toch zit daar een heel pret- zierige kant aan. U heeft een klein voordeeltje en u ziet kans een ver velende kwestie recht te trekken. Fi nanciële aangelegenheden moeten ter dege worden besproken en bekeken. Ga niet in op ondoorzichtelij ke voor stellen, ook niet op gevoelsgebied. Op passen voor kou en vocht. KREEFT. 21 juni - 20 juli. Geen week voor netelige kwesties, vooral van juridische aard. Laat alles maar even sudderen op een zacht pitje: alles is nog lang niet duidelijk en moet eerst totaal uit de doeken worden gedaan. Luister dan ook niet naar zogenaamde welgemeende advie zen van buitenstaanders. Op gevoels gebied liggen de kansen beter. U heeft een paar goede gesprekken en een toenadering is mogelijk. LEEUW. 21 juli - 20 augustus. Kans op een grotere aankoop die u terdege moet overwegen. Ga des noods te rade bij een expert. Onge zouten kritiek uit een hoek, die u zeer bekend is, kan uw stemming in gevaar brengen. Maar nodig is dat niet, want u heeft het meer bij de hand gehad! U weet, wat de hele boel waard is en moet er geen aan dacht aan besteden. U heeft trou wens uw handen vol met interessan tere dingen. Een oude relatie komt dichterbij wonen en dat doet beide partijen veel plezier. MAAGD. 21 augustus - 20 september. Het is een vervelend woord, maar het kan in deze periode op uw houding slaan: drammen. Waarom zo vast houden aan een verloren zaak? Zoek niet naar de schuldvraag, want die is ver te vinden. Er is kwestie van beïnvloeden over en weer, en dat weet u zelf ook best. Geef uw energie, liever aan positieve dingen en maak er een dito week van. U heeft heel wat af te werken en uw omgeving re kent op u. Kans op een heel prettige ontmoeting en een gesprek, dat u veel goed doet. WEEGSCHAAL. 21 septemb. - 20 okt. Over het algemeen zit er deze week goed vaart in uw werk. Uw ideëên worden geaccepteerd en een paar succesjes kunnen de stemming ver-' hogen. Blijf nuchter onder eventuele kritiek uit een hoek, die in wezen beneden uw niveau ligt en dan ook geen enkel belang heeft. Op gevoels gebied oppassen voor stemmingen. Houd uzelf in de hand en bedenk, dat een gezelige sfeer voor iedereen pret tiger is! SCHORPIOEN, 21 okt. - 20 november. Een zekere neiging tot mismoedigheid kan u deze week parten spelen. Het gedrag van sommige mensen kan dan ook inderdaad iemand die van goeden wille is kotsmisselijk maken. Maar, u weet even goed, dat bikkelharde naar lingen op een gegeven ogenblik bik kelhard op hun achterste vallen. On dertussen kunt u zich beter bezig houden met de positief gerichte fi guren in uw omgeving en vooral ook met de plezirige werkjes, die u om handen heeft. BOOGSCHUTTER. 21 nov. - 20 dec. Deze week is er kans op veel dis cussies. Thuis en buitenshuis. Werk die zoveel mogelijk zelf af, en ga niet te rade met iemand, die zich dade lijk ook in de emoties gaat wentelen. Zet alle belangrijke dingen op een rijtje en dan zult u zien: het sop ia de kool niet waard. Wat humor en wat tact brengen veel tot stand! In uw werk kans op voldoening, oude plannen komen tot leven en u heeft enkele successen. STEENBOK. 21 dec. - 20 januari. Nogal plezierige week. Uw ideëen la ten zich goed uitwerken en slaan ook aan bij anderen. Men heeft behoefte aan uw goede raad en die moet u dan ook van ganser harte geven. Mocht u ergens over twijfelen, praat de kwestie dan door met een ver trouwde relatie, voor u ingrijpt. U kunt veel positiefs bereiken voor an deren. Voor uzelf geldt, dat u best eens nu en dan in stilte mag medi teren en de boel de boel laten. Dan kunt u er weer beter tegen! WATERMAN. 21 januari - 20 febr. Een zekere neiging tot dramatiseren kan u deze week parten spelen. Bo vendien zit het erin, dat u snel be-» wogen figuren uit uw naaste omge ving daarmee uit de koers brengt. Aangezien dat helemaal uw bedoeling niet is, raden de sterren u aan, slechts te spreken na diep overleg en u te onthouden van het uiten van heftige waarheden. Die komen in deze perio de niet goed over. Hoofd koel. beide voeten op de grond, véél tact en u kunt tevreden zijn! VISSEN. 21 februari - 20 maart. U heeft uw handen vol aan een ver zoek dat op zichzelf bijzonder eervol is, maar daardoor juist ook aanlei ding kan zijn tot misverstand en een tikje jaloezie bij anderen. Houd u dus op de vlakte, zeg weinig, werk uw plannen zorgvuldig uit en breng ze dan met de nodige diplomatie over het voetlicht. U bent heel geschikt voor een bepaalde taak en dat weet u. Dat geeft ook grote rust. Op ge voelsgebied kans op een gunstig ver loop van de dingen. tri t

Soester Courant | 1976 | | pagina 17