Soester Joop van de Pouw Kraan won beslissende partij 32 Meningen van lezers SPORT-SPORT- SPORT PARKGARAGE BAARN B.V. Rademaker SNACKBAR DAF of VOLVO Laatste eerbewijs aan schaakvereniging SOEST Zelfbouwmarkt Keukencentrum Elke week speciale aanbiedingen. Afdeling keukens Afdeling hout Afdeling buro's Veldweg 4 Tel. 02155-14878 Buitenlandse trips voetbaljeugd „Soesterberg" Het nieuwe ziekenhuis Zeer mooie ZILVEREN ROZENKRANSEN van ƒ49,50 en van ƒ79,50 Open Huis aan de Kath. M.T.S. - Utrecht Openbare vergadering culturele commissie Meningen van lezers Het nieuwe ziekenhuis Hees liet de volle winst in Ermelo achter SLAATJES Zaterdagvoetbal Opstellingen SEC-elftallen Promotie voor de L.T.C. Soest Autobestuurder schrikt en belandt in de wei Uw GOED ONDER DAK bij Sport program m a Zaterdag 31 januari Zondag 1 februari PROGRAMMA SPORTHAL REUKENDAL SPORTZAAL DE RUNT Gymnastieklokaal Hartweg Gymnastieklokaal L.T.S.-Eemland Het A-team van sportschool Boersma uit Amersfoort is zondag in Alkmaar voor de tweede maal judokampioen van Nederland geworden. In de finale werd gezegevierd over het vijftal van Rijnmond na in de voorronden achter eenvolgens gewonnen te hebben van Polaris uit Limburg; van Kualin uit Den Haag en van Philips uit Amster dam. Van deze laatste tegenstander in de voorronde werd met 3-2 gewonnen dankzij de zege van Poop van de Pouw Kraan in de laatste partij tegen de Amsterdammer Peter Bosman. Joop van de Pouw Kraan in één van de vele judo-wedstrijden, die hy succesvol afsloot. In de finale lieten de Amersfoorters van Boersma geen twijfel bestaan wie de sterkste was. Alle vijf partijen ein digden in een overwinning. Van de Pouw Kraan, debuteerde zondag j.1. in het A-.team van Boersma. Eerder al behaalde hij het kampioenschap van Midden-Nederland. Ad sinds 14 november 1931 wordt er in Soesterberg in clubverband ge schaakt. De schaakvereniging „Soes terberg" (S.V.S.) heeft na de oprich ting voor- en tegenspoed gekend: kampioenschappen werden behaald, maar ook het degradatiesprpk sloeg toe. Eenmaal heeft het be ïtuur de club uit de bondscompetitk- moetetv terugtrekken, omdat er kennelijk niet genoeg animo meer was (in 1956). Twee jaar later werd echter weer be sloten aan het actieve schaakleven deel te nemen en in de toenmalige dependance van het Dorpshuis, bleek de vereniging weer levensvatbaar te zijn. Eind 1967 bedroeg het ledental meer dan veertig, waaronder twin tig jeugdleden, zodat er zelfs aan ge dacht werd een tweede tiental aan de competitie te laten deelnemen. Na deze schaakpiek is het echter lang zaam bergafwaards, gegaan. Ook het Wegens reorganisatie in onze zaak z\jn w\j grote opruiming aan het houden van 9 januari tot en met 15 februari a.s. en wel op al onze afdelingen. AANBOUWKEUKENS nu 20 korting, dit mag U niet missen, er zijn namelijk zeer leuke op stellingen. Verder uitbreiding van onze ROLGORDIJNSTOF. De kollektie bestond uit 20 des sins, deze wordt nu 40 dessins. Dit is uniek voor Soest en om geving. Kok kijken in onze des- sins-informatiehoek. VUREN geschaafd 3 x 10 cm 2,50 per meter. Afname standaard lengtes. Merbau WANDSCHROOTJES, 6 cm werkend, per meter 1,80. 20'/* korting, kant en klaar, dus zelf niet meer monteren. Ook kunnen wij uw keuken plaatsen en geven geheel vrij blijvend offerte bjj u thuis. Zeer scherpe prijzen. Laagste prijs van Nederland. Zie ook onze scherpe aanbiedingen aan de zaak. Na 18.00 uur 02155 - 17351 verhuizen van dé dependance haar het Dorpshuis bracht geen ommekeer en het ledenverloop werd steeds gro ter. De militaire leden werden overge plaatst, andere leden verhuisden en de meeste jeugdleden moesten hun grootste aandacht aan de studie schenken. „Hoewel er in Soesterberg volop ge schaakt wordt", aldus het bestuurslid de heer S. J. G. Mohlmann, „kan de vereniging met slechts tien senior- en vijf jeugdleden, met veel moeite een tien/tal op de been krijgen voor de bondscompetitie. Het dieptepunt van het begin der zestiger jaren is nu nog wel niet bereikt, maar de vooruit zichten zijn nog somberder, want ze ker twee leden gaan het eind van het seeizoen weg. Ook de drie jaar ge leden behaalde promotie, wordt dit seizoen waarschijnlijk teniet gedaan". Vyf nieuwe leden gevraagd Tot aan de zomer hebben de Soes- terbergers de kans om de schaakwed- eniging te redden om dan in novem ber het 45-jarig bestaan mee te vie ren, maar dan moeten zich minstens vijf leden aanmelden op de maandag avonden in het Dorpshuis, zaal C of bij de heer S. J. G. Mohlman, Chr. Huygenslaan 139, tel. 1968. Mocht dit niet gebeuren dan staat de S.V. Soesterberg aan de vooravond van het negende lustrum toch echt schaakmat. De heer Mohlman ziet dit artikel als een necrologie en beschouwt het zelf al als een laatste eerbewijs aan de schaakvereniging Soesterberg, maar wie weet doet toch iemand nog een verrassende zet en met een kleine va riant zouden we kunnen zeggen: een paard in nood maakt rare sprongen! Tijdens het Pinksterweekeinde gaan twee juniorenploegen deelnemen aan het Hessentoernooi in Duitsland. Vrij dag 4 juni vertrekt men al vroeg naar de jeugdherberg, terwijl zater dag 5 juni het Hessentoernooi wordt gehouden. Op le pinksterdag volgt een trip van ongeveer 200 km door de provincie Hessen, een toeristische trekpleister, begrensd door de Rijn, de beboste hellingen langs het „IJze ren Gordijn" en het Harzgebergte. Op tweede pinksterdag komen de jeugdvoetballers weer naar Holland. Het tweede internationaletoernooi vindt plaats in Frankrijk, waar een juniorenselectie van Soesterberg gaat strijden om de „ESRI le de France- Jeugd-cup. De spelers onder leiding van P. Geers en R. J. Smits zullen in een hotel verblijven in Parijs-Argen- teuil. Men vertrekt op vrijdag 25 ju ni, terwijl op saterdag 26 juni het toernooi wordt gehouden, waaraan door Nederland, West-Dpitsland, De nemarken, Engeland, Frankrijk, Bel gië, Spanje, Italië, Oostenrijk en Noorwegen zal worden deelgenomen. De groepswinnaar gaat op kosten van de Eurosportring naar het Ajax-toer- nooi 1977. Iedere winnaar van het toernooi komt in aanmerking voor een geldprijs van 2500,Ook in Frankrijk zal op de derde dag een trip gemaakt wor den van ongeveer 200 km. Zoals ook de Soester Courant heeft ge meld, hebben de besturen van de zie kenhuizen te Baarn en Soest tot vol ledige samenwerking besloten, men zou zelfs van een fusie kunnen spre ken. Naar mijn mening verdient dit initia tief alle instemming en wel om de re denen, die het gezamenlijk communi qué aangeeft. Het wekt dan ook geen verwondering, dat de diverse over heidsinstanties inmiddels positief schij nen te hebben gereageerd. Toch zou de concretisering van de plannen tot samengaan wel eens op ernstige moeilijkheden kunnen stuiten, tenminste, als men dienkt aan com plete nieuwbouw voor een gezamen lijk ziekenhuis. Het mag als bekend worden veronder steld, dat ook Staatssecretaris Hen driks onder „curatele" staat van de Minister van Financiën en dat Volks gezondheid met name is genoemd als één van de sectoren, waar de regering bezuinigingen noodzakelijk acht. In dit licht bezien getuigt het op zijn zachtst gezegd van overdreven opti misme, te veronderstellen dat voor de gebouwen van het Baarnse ziekenhuis omdat expliciet te noemen na, laten we zeggen, pas 5 jaar gebruik al een andere beslissing gezocht zou moeten worden, zo dit overigens ooit megelijk zou blijken. De plaats van het nieuwe ziekenhuis zou een andere da die van de be staande moeten zijn, en wel „ergens in 't grensgebied van Baarn en Soest". In dit verband is de omgeving van de Stadhouderslaan genoemd (is het wil gen knotten dan voor niet geweest?), een lokatie die notabene slechts 5 a 700 m. van het huidige Baarnse zie kenhuis vandaan ligt. Een keuze uit^ symbolische, niet uit functionele over wegingen! Wil het plan tot samengaan niet al bij vorbaaf gedoemd zijn, te blijven ste ken in intentieverklaringen, dan doen beide ziekenhuisbesturen er goed aan, zéér serieus te onderzoeken, of het ook maar enigszins mogelijk is, het huidige ziekenhuis te Baarn als uitgangspunt voor concretisering van de plannen te nemen en te bezien, of dit ziekenhuis kan worden uitgebouwd tot een nieuw Ziekenhuis Baarn-Soest met een capa citeit van 300 bedden. Op deze wijze kan kapitaalsvernieti ging worden voorkomen van een nog gloednieuw gebouwencomplex, dat bo vendien slechts ca. 400 m. verwijderd is van de grens tussen Soest en Baarn en vanuit de kern van Soest even ge makkelijk bereikbaar is als nu „Zon negloren". ir. J. G. Nuijten b.i. Gerrit v. d. Veenstraat 56. Soest. Horloger - Juwelier Winkelcentrum „Smitshof" Horloger - Juwelier Winkelcentrum „Smitshof" Op 5 februari a.s. wordt door de Kath. MTS, Brandenburchdreef 20 te Utrecht van 18.30 tot 21.30 uur Open Huis gehouden. Dit Open Huis wordt georganiseerd om aan belangstellende jongens, meis jes, ouders, leerkrachten, buurtbewo ners en allen die zijn geïnteresseerd, informatie te geven over het Middel baar Technisch Onderwijs. Naar voren gebracht zal worden, wat het doel is van de MTS; Wat de mo gelijkheden zijn na het behalen van het eind-diploma en welks vervolg opleidingen hierop aansluiten, b.v. le raaropleiding, HTS enz. Vooral voor eind-examenkandidaten van LTO-T, MAVO en VUTO-dagop- leiding, maar ook voor leerlingen met HAVO-3 en VWO-3 is dit een goede gelegenheid om met het Middelbaar Technisch Onderwijs kennis te maken. Gedurende deze avond zullen de af delingen Bouwkunde, Elektronica, Elektrotechniek en Werktuigbouwkun de normaal in bedrijf zijn. Ook zal op deze avond, op verschil lende tij den v een film worden ver toond over beroepen na de MTS. Tevens bestaat er gelegenheid 't nieu we schoolgebouw te bezichtigen. De school is gelegen in Utrecht-Over- vecht, nabij Sporthal „De Dreef". Dinsdag 3 februari a.s., aanvang 19.30 uur, wordt in het gemeentehuis een openbare vergadering gehouden van de culturele commissie. De agenda telt zes punten inclusief opening en slui ting. Eén van de punten is het opstel len van een voordracht van drie per sonen, die kandidaat willen zijn voor een plaats in de Wel'-mdscommissie en verder wordt de leden van de cul turele commissie gevraagd ideeën aan te dragen voor een nieuw jaarpro gramma, Waarin Baarn al niet uniek is! Met afgrijnzen, en gesterkt in de over tuiging dat onze verontrusting nu en in het verleden alleszins gerechtvaar digd is, hebben wij de berichten ge lezen over een nieuw te bouwen zie kenhuis op de grens van Baarn en Soest. Terwijl tot op heden elke openbare discussie over deze zaak omzeild is, (onze mening is natuurlijk van geen enkel belang), mogen wij net als alle andere leden van de gemeenschap, wél voor de kosten opdraaien? Hoe is het mogelijk, dat in deze tijd zo roekeloos wordt omgesprongen met gemeenschapsgeld en 't steeds schaar ser wordend natuurlijk millieu. En dat nog wel door mensen, die algemeen geacht worden om de verantwoorde lijkheden die zij dragen. Met deze berichten in handen, ontko men wij niet aan een vergelijking te maken met datgene, wat er gebeurd is voordat het ziekenhuis Maarschalks bos in het bosje van IJzendijk werd gebouwd. Dat ligt nog vers in het geheugen. Zo vers, dat ook het bestuur van dat zie kenhuis zich nog wel het één en ander zal herinneren. Nog maar 7 jaar gele den verzette een grote groep inwoners van Baarn zich tegen de bouw, omdat deze een zeer ernstige deganeratie zou veroorzaken van de woonomgeving van een aantal wijken in Baarn. Zij en hun tegenstanders, het ziekenhuis bestuur, vochten het uit tot aan de Raad van State. De uitspraak, de be schikking van de Raad, van 25 juni 1969, is nu pas echt interessante lec tuur. Wat te denken van de volgende passages uit deze uitspraak „dat in verband met één en ander de oprichting van een nieuw ziekenhuis ten behoeve van de gemeente Baarn op het grondgebied van Amersfoort, Soest, Bilthoven, Hilversum en Laren, niet als een redelijk alternatief be schouwd kan worden"; dat tegen het oprichten van het zie kenhuis op het terrein aan de Toren laan in de eerste plaats een bezwaar van planologische aard bestaat wegens de aantasting van de ruimte tussen de bebouwing van Soest en Baarn en om dat een gebouwencomplex van de ver eiste hoogte en omvang de „Naald" zou overschaduwen"; „dat voorts rekening gehouden moet worden met een toenemende verkeers drukte op de weg naar de „Naald" en de daaruit voortvloeiende mogelijk heid dat deze weg in de toekomst ver breed zal moeten worden; „dat ook de nabijheid van het nieuwe lyceum en vooral het feit, dat dit ter rein door de spoorbaan gescheiden is van de bebouwing van Baarn, als ern stig bezwaren aangemerkt moeten worden"; „dat de gesteldheid van het terreinge deelte nabij de Praamgracht ongunstig is". Einde citaat. Uit deze citaten blijkt dat het vermoe den gerechtvaardigd is dat het doel, de bouw van een ziekenhuis in het; bosje, met alle misschien wel geheilig de middelen is nagestreefd. Voor de doordrammde kliek van medici en lo kale regenten was dit doel overigens maar zeer bescheiden. Want men wist (en men koos ervoor) toen al heel goed dat dit ziekenhuis nauwelijks binnen economische redelijke grenzen £ou zijn te exploiteren. D.w.z. jaarlijks veel bij- pompen uit de gemeentekas of in Baarn meer betalen dan elders. En, dat dit ziekenhuis slechts een beperkt dienstenpakket zou kunnen aanbieden. B.v. nooit een „intensive-care-unit" en dat bij een groot aantal bejaarden onder de bevolking. Voor ons is het in ieder geval een raadsel, hoe het bestuur van dit zie kenhuis nu kan komen met voorstel len en argumenten die zij, of hun voor gangers, 7 jaar geleden tot aan de Raad van State bestreden hebben. Hoe geloofwaardig achten zij zichzelf? Wij hebben de stichters van zieken huis indertijd verweten, dat zij met al te veel hoogmoed voorbij gingen aan de opvattingen van anderen en lichtvaardig eigen ambities realiseer den onder de banier van de „zorg voor de volksgezondheid". Wanneer wij nu schrijven dat wij met afgrijzen kennis nemen van hernieuw de en reeds vergevorderde manipula ties, dan bedoelen wij daarmee, dat wij ons nog meer verraden voelen dan ooit. Immers, de liquidatie van het bosje van IJzendijk blijkt slechts een onder deel te zijn van een grotere operatie, waarbij nu weer gestreefd wordt naar een nog grotere medische burcht bin nen eigen grenzen. Maar ten koste waarvan? En, met in de nabijheid diverse volle dig geoutilleerde ziekenhuizen. Maar we verwachten wel dat men in de gemeentebesturen van Baarn en Soest de lessen uit het nabije verleden ter harte zal nemen. En dat zij, die de uiteindelijke beslissing nemen, alle nu aangevoerde argumenten zeer zorg vuldig zullen beoordelen en pp hun waarde schatten, „Nog is Baarn uniek" p.a. Hoofdstraat 29, Baarn. Vanaf de aanvang van de wedstrijd probeerde Hees het initiatief aan zich te trekken doch de E.F.C.-ers lieten niet met zich spotten. Het werd een leven dige eerste helft waarin Hees zich weliswaar verzekerde van een klein veld overwicht doch rekening moest houden met de E.F.C. uitvallen. Hees, dat in de achterhoede opereerde met een vervanger voor Bosman, kon dat karwei echter wel klaren. In de voorhoede was het vooral het tandem de Jong-Gerth, dat voor de nodige gevaren zorgde in de Hees-aanval daarbij krachtig gesteund door een versterkt middenveld. In de 26e minuut zag de steeds beter draaiende Dirk de Jong zijn zwoegen Kostverlorenweg-hoek Laanstr. Telefoon 14913 ONZE ZIJN BEKEND B(j U nog niet Een idee voor het weekeind ELKE DONDERDAGAVOND PINTAVOND Wij verzorgen tevens uw feestjes en partyen. beloond. Hoefman ontving de bal, zag de Jong in een kansrijke positie aan wezig en bediende hem op maat. Een uithaal van de Jong was voldoende om Hees op 0-1 te brengen. De aanvankelijke zo plezierige eerste helft, werd in de 2e helft helaas niet herhaald. De tegenstrijdige beslissin gen van scheidrechter Doest deden be paald inbreuk op het verloop van de wedstrijd. Toen na een kwartier spe len in de 2e helft de Jong opnieuw voor Hees scoorde, werd dit doelpunt om onverklaarbare reden door de scheidsrechter afgekeurd. Deze tegen slag bezorgde Hees een domper, waar van EFC volledig gebruik maakte door enkele ogenblikken na de afkeuring van het doelpunt keeper Altena kans loos te passeren. 1-1. De strijd werd feller en harder en 'n kwartier voor het einde was het EFC dat een doelpunt (terecht) door de scheidsrechter zag afkeuren. Gestre den werd er nog wel om de volle winst doch het eindsignaal van de scheids rechter betekende voor Hees een punt je verlies in de ranglijst. Eens te meer is wederom gebleken welk een invloed een arbitrage op het verloop van een wedstrijd kan hebben. IJs en weder diende speelt Hees a.s. zaterdag 2.30 uur aan de Kooiweg te gen mede-koploper Advendo. Het be looft een spannend duel te worden. Renswoude 1-SEC 1: Hartman, Luyte- laar, v. d. Brakel, Kramer, v. d. Broek, T. Stalenhoef, J. v. Kuyvenhoven, v. Zanten, v. Essen, v. Luytelaar, v. d. Broek, v. d. Bovenkamp, Voskuilen, Epskamp, G. v. Essen. Voor het eerst in haar meer dan 50-jarig bestaan zal de Lawn Tennis Club Soest dit jaar met een team in de Overgangsklasse B mogen uitkomen. Dit is een gevolg van het besluit van de K.N.L.T.B. om de competie-pyramide te verbreden. Deze verbreding werd langzamerhand noodzakeiyk door het de laatste jaren steeds sterker stagende aanbod van competitieteams, waardoor met name de vijfde en laagste klasse relatief overbevolkt raakte. Hieronder een tabel aan met de aan tallen teams per klasse in het vorige seizoen en de geplande aantallen voor 1976: 1975 1976 Hoofdklasse 8 le klasse 16 16 Overgangsklasse A32 32 Overgangsklasse B64 96 2e klasse 160 192 3e klasse 340 384 4e klasse 540 768 5e klasse 1124 Het vraagteken bij de 5e klasse (1876) wordt veroorzaakt door het feit dat de inschrijving voor de competitie 1976 op dit moment nog niet is gesloten. Er is in hoger sferen, d.w.z. vanaf de Over gangsklasse A, niet veranderd. Daar onder heeft men de verhouding tussen de aantallen teams van grenzende klassen zoveel mogelijk op 1:2 bracht. Een uitzondering vormt de verhouding tussen de Overgangsklasse A en de Overgangsklasse B die nu 1:3 is ge worden. Hiervan nu profiteert de LTC Soest, want zij behoort tot de 32 gelukkigen die aan de Overgangsklasse B zijsn toe gevoegd. Overigens is dit „geluk" vol ledig te danken aan het kampioen- De 48-jarige C. T. de B. belandde met zijn auto in een langs de Lange Brink- weg gelegen weide. Het was een ge volg van een schrikreactie toen voor hem min of meer onverwacht een auto uit een uitrit kwam. Hij gaf een ruk aan zijn stuur, raakte in een slip en kwam via een hek in het weiland. De wagen sloeg over de kop en werd zwaar beschadigd. De bestuurder van de andere wagen, de 21-jarige G. J. B. B. was op tijd gestopt om de aan rijding te voorkomen. INRUIL - FINANCIERING Voor leasing: Parkgarage Baarn leasing VOF. Amalialaan 19-21 - Baarn - Tel. 02154-7547* SINDS 1948 VOLVO SPECIALISTEN schap dat het afgelopen seizoen in de 2e klasse werd behaald, maar dat niet bekroond werd met een promotie. Een tweede meevaller voor de LTC Soest is het terugdraaien van de onge lukkige degradatie van het 4e team naar de 5e klasse. Het voor een degra datie hoge aantal behaalde wedstrijd- punten was hierbij doorslaggevend. Al met al houdt dit in dat de LTC Soest het komend seizoen in de Landelijke Competitie zal uitkomen met één team in de Overgangsklasse B, met twee teams in de 3e en met twee teams in de 4e klasse. Verder waarschijnlijk nog één team in de 5e klasse. VOETBAL VVZ Senioren 14.30 uur 14.30 uur 13.30 uur Junioren 15.00 uur 16.15 uur 13.45 uur 16.15 uur 13.45 uur 13.45 uur SEC Senioren 15.00 uur Junioren 16.15 uur 16.15 uur 15.00 uur 15.00 uur 16.15 uur 13.45 uur 15.00 uur 15.00 uur VVZ-Wartburgia WZ 2-Wartburgia 2 WOP 7-WZ 8 Soest A2-WZ Al Hoogland A3-WZ A2 IJsselmeerv. Bl-WZ BI Soest B3-WZ B2 VVZA Cl-WZ Cl KWA C3-WZ C2 Renswoude-SEC SEC A3-Roda A4 SEC Bl-Baarn BI Achterveld Bl-SEC B2 DOS Cl-SEC Cl Amersf. Boys Cl-SEC C2 Spakenburg C2-SEC C3 APWC C2-SEC C4 IJsselmeerv. C3-SEC C5 HEES Senioren 14.30 uur Hees-Advendo Junioren 16.15 uur Hees Al-CJW A2 15.00 uur Hoogland Bl-Hees BI 13.45 uur Hees Cl-Limvio C2 S.O. SOEST Junioren 15.30 uur 15.00 uur 15.00 uur 16.15 uur 16.15 uur 16.15 uur 13.45 uur 13.45 uur 13.45 uur 13.45 uur 13.45 uur Soest Al-Olympia Al Soest A2-WZ Al Soest B2-Quick B2 Soest B3-WZ B2 APWC B2-Soest B4 Soest Cl-Z.vogels Cl Soest C2-Amsvorde C2 Quick C3-Soest C3 Quick C4-Soest C4 Soest C5-KWA C4 Soest C6-De Glind Cl SOESTERBERG Junioren 14.15 uur Soesterberg Al-Dorest. Al 14.15 uur Dorest. B3-Soesterberg BI 13.15 uur Aur. Boys B2-Soesterb. B2 12.00 uur Jonathan C6-Soesterb. Cl HOCKEY Meisjes 14.00 uur 14.00 uur 12.00 uur 10.45 uur 10.45 uur Jongens 14.00 uur 13.00 uur 13.30 uur 12.00 uur 12.30 uur 12.00 uur 11.00 uur M.H.C. SOEST Soest Al-Culemborg Al Huizen BI-Soest Bl Soest Cl-Culemborg Cl Hilversum Dl-Soest Dl Hilversum E2-Soest El Soest Al-Hilversum A2 Schaerweyde B2-Soest Bl Barneveld Bl-Soest B2 Soest Cl-Laren C3 Huizen Dl-Soest Dl Kampong D2-Soest D2 Soest El-Shimty El VOETBAL S.O. SOEST 14.30 uur Soest-WOG 12.00 uur Soest 3-Soesterberg 3 12.00 uur BW 4-Soest 4 14.30 uur Quick 11-Soest 7 12.00 uur Soest 9-Actif 13 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg-MSV 12.00 uur Houten 2-Soesterberg 2 12.00 uur Soest 3-Soesterberg 3 14.30 uur Hoogl.veen-Soesterberg 5 12.00 uur Soesterberg 6-Roda 6 11.30 uur Hoogland 9-Soesterberg 7 DONDERDAG 29 JANUARI a.s. 18.30-22.30 uur kompetitiewedstryden volleybal. 18.30 uur Limvio A-Olympia A (MJ); Limvio B-BG &SVA (MJ); SVV A-BG SV B (MJ); BG SV A-SW B (JJ). 19.15 uur: SVV 6-Foxboro 1 (D2); Devu 1-SW 5 (D2); Foxboro 2-SW 7 (D3); Olympia 9-Olympia 6 (D3). 20.00 uur: SW 2-GVC 2 (DProm); Devu 2-Voleem 2 (D3); BG SV 2-SVH (Hl); Olympia 5-Olympia 6 (H2). 20.45 uur: Olympia 8-Olympia 7 (D3); Foxboro 1-Voleem 1 (H2). 21.00 uur: SVV 4-SVH (Dl); Olympia 7-SW 6 (H3). 21.30 uur: Olympia 5-Olympia 4 (D2); Olympia 4-SW 3 (H2). ZATERDAG 31 JANUARI a.s. 8.45-10.15 uur sportinstuif 6 t.m. 9 jaar. 10.30-12.00 uur sportinstuif 10 t.m. 14 jaar. 13.00-18.00 uur kompetitiewedstryden korfbal. 19.00-23.00 uur kompetitiewedstryden hockey. ZONDAG 1 FEBRUARI a.s. 10.00-22.00 uur kompetitiewedstryden handbal. ZATERDAG 31 JANUARI a.s. 10.00-15.00 uur kompetitiewedstryden badminton. 18.00-21.00 uur (Tentral Base Fond. ZONDAG 1 FEBRUARI a.s. 9.30-13.30 uur kompetitiewedstryden badminton. 14.00-16.00 uur basketbalwedstrijden Central Base Fond. 17.00-23.00 ur basketbal wedstrijden. 17.00 uur: Red Stars MA-AMVJ A'dam MA (M). 18.30 uur: Red Stars I-Idem Jumpers I (D). 20.00 uur: Red Stars II-Flux I (D). 21.10 uur: Red Stars C-Red Stars B (J). ELKE MAANDAG sportieve recreatie. 20.00 - 21.00 uur. - 21.00 - 22.00 uur. ELKE MAANDAG sportieve recreatie. 20.00 - 21.00 uur. - 21.00 - 22.00 uur. ELKE DINSDAG sportieve recreatie. 20.00 - 21.00 uur. - 21.00 - 22.00 uur.

Soester Courant | 1976 | | pagina 11