Een huis kopen Burgerlijke stand «Mm Gebr.VanKoojj KRUISWOORDPUZZEL Predikbeurten RK kerkdiensten Medische dienst 'wÉl sterren voorspellen maar hoe kom je aan geld jmaaswinkel SNACKBAR Constant ringen voor geluk dat goud waard is. l A.van derWeerd Autorijschool II LOS ^Meubelfabriek Öistenvijk i Bospolitie hield Amerikanen aan 11 februari Amnesty-schrijfavond IV i PllWDVn aaI r 99 IilvUWl/lllUCl Gespreksavond kerkgenootschappen „Hernhutters" Uw succes is onze ozuo si s.M.ms vv Soester Courant van donderdag 5 februari 1976 Ruim 36 van de gezinshoofden in Nederland behoeft zich geen zorgen te maken over een huurverhoging. Zij Beschikken over een eigen huis. Zij zijn heus niet allemaal mensen-van geld, er zijn maar weinigen in staat een huis contant te betalen. Een huis wordt gewoonlijk gefinanciërd met be hulp van een hypotheek. Geld lenen, dus schulden maken, om een stukje eigen bezit in de vorm van een huis te verkrijgen, is een normale zaak. Dat geld „ligt op straat" - diver se instellingen, zoals spaarbanken en verzekeringsmaatschappijen, beschik ken over geld dat zij moeten beleggen om het te zijner tijd weer te kunnen uitbetalen. Een particulier kan van dat geld een hypothecaire lening krijgen, waarbij het huis als zekerheid geldt. Hypotheken zijn alom te krijgen. Maar het gaat hier om een zaak, waarmee men zich voor een belangrijk deel van zijn leven verbindt. Wel een reden om voorzichtig te werk te gaan, want niet alle hypotheken hebben dezelfde be talingsregeling. Maar gelukkig zijn er mensen, die geen binding met de geldgever heb ben: bijvoorbeeld de leden van de Ne derlandse Vereniging van Assurantie adviseurs NVA, die volgens ere-rege- len verplicht zijn een objectief bemid delingsadvies te geven. Er zijn ruim 600 bemiddelingskantoren aangesloten bij de NVA. Vuistregels Hoeveel kan men lenen? De normen zijn niet bij iedere geldverstrekker of voor iedere aspirant-huizenbezitter ge lijk. Wat de huizen betreft geldt in het algemeen, dat voor 'n bestaand woon huis 70 °/o van de executiewaarde wordt geleend. De executiewaarde is het bedrag, dat het huis zou opbren gen ls het zou worden geveild. Het is in bepaalde gevallen mogelijk, dat een hypotheek 125 °/o van de executiewaar de wordt. De geldschieters stellen natuurlijk voorwaarden om 125 °/o te krijgen (in feite de koopprijs plus overdrachtskos ten) moet de betrokkene beschikken over een inkomen, dat niet erg gevoe lig is voor schommelingen in de con junctuur. Een ambtenaar zit wat dat betreft erg goed. Maar de werknemer van een klein, kwetsbaar bedrijfje zal misschien wel moeten aantonen, dat de continuïteit van zijn inkomen niet gauw wordt be dreigd. Hier kunnen opleiding en prak tijkervaring een belangrijke rol spelen. Iemand die een vak goed beheerst kan, ln het algemeen een inkomen verwer ven. Ook de hoogte van het inkomen ls van belang bij het bepalen van het maximale bedrag van de hypotheek. En hiervoor is de vuistregel: de lening mag niet meer bedragen dan 2Vt tot 3 maal het bruto jaarinkomen. Het netto-inkomen van degene, die wil lenen, zal na aftrek van de vaste las- GEBOREN: Jan Simon, zoon van J. J. Nijmeijer en D. Dolsma. Linda Rolina, doch ter van W, Rijnders en H. R. Botma. Aleida Melanie, dochter van F. J. Schouten en A. H, Lammerts. Ste- fan Jorgen, zoon van F. P. M. van Leek en M. J. M. Ramselaar. ONDERTROUWD: Pieter Maiinus Roose en Wilhelmina Donk. Marnix Domien Anna Faes en Lisetta Katerina Nava. Johan- nes Wijnandus Blikslager en Cornelia Maria van Ast. Dick Pieter Kir- pensteijn en Marjorie Jacquemijns. Dirk Jater en Theodora Maria Kaats. GEHUWD: Hendrik Dirk Bakker en Maria Wil helmina Keja. Willem Frederik de Leede en Mathiilda Maria Cornelia Hoogenboom. Bernard Coenrad Dunlop en Ida Alida Maria Rijnders. Giel Jan Prins en Agnes van Over- eem. OVERLEDEN: Gerardus Cornelis van den Berg, echt genoot van P. E. Kaats. Eduard George Radboud Meeder Jurjen Al les, echtgenoot van H. J. M. Krijbol- der. Irene Hendrika Maartje van Veeren. Christina Lamberta Hen drika Kemp, weduwe van J. H. L. Omseem. Wilhelmina Lagemaat, weduwe van G. van Zijtveld. Bruno Bigetti, echgenoot van F. F. M. T. Keiler. I dan bliaklaan 35 aoaat tal. 13991 of 14550 MACHTIG EIKEN PUUK NATUUB Zaterdags geopend van 10-17 uur ten 15.000,- per jaar moeten bedra gen, waarbij dan nog 1000,- per kind per jaar moet worden bijgeteld. Hypotheekvormen Er zijn diverse soorten hypotheekvor men. Vroeger was het normaal, dat men eens per jaar, half jaar of kwar taal een bepaald deel van de hypo theek afloste en tegelijk de rente be taalde over het nog uitstaande bedrag. Bij dit systeem, de z.g. lineaire aflos sing, zit de koper de eerste jaren op de hoogste lasten, maar geleidelijk daalt het gezamenlijke bedrag, dat aan rente en aflossing wordt betaald - de rente wordt immers steeds minder, De laatste jaren is een plezieriger sy steem van aflossing in zwang geko men, namelijk die op annuïteitsbasis. Volgens dit systeem wordt het per kwartaal of per maand te betalen be drag aan rente en aflossing op een vast bedrag gesteld. Dit bedrag bestaat in het begin uit een zeer groot deel rente en een gering deel aflossing. Maar omdat er steeds iets wordt afge lost dalen de rentelasten; tegelijk ech ter wordt het aflossingsgedeelte ver groot. De geldlener betaalt steeds het zelfde termijnbedrag tot het huis ge heel zijn eigendom is geworden. Voor mensen, die in de toekomst een belangrijke stijging van het inkomen verwachten, bestaat er een hypotheek met groei-annuïteiten. De betrokkene begint met het betalen van een laag termijnbedrag, dat ech ter periodiek wordt verhoogd. Verzekeringsmaatschappijen hebben grote interesse voor hypotheken. Niet alleen dat zij geld moeten beleggen, maar ook omdat de btrokkenen wor den geconfonteerd met risico's, die door middel van verzekeringen kunnen worden gedekt. En vaak wordt dan het één met het ander gekoppeld: men kan een hypothecaire lening krijgen teza men met een levensverzekering. In dit geval betaalt men gedurende de looptijd alleen de rente over het volle bedrag plus de premie van de levens verzekering; aan het einde van de pe riode wordt het bedrag ter grootte van de hypotheek ineens uitbetaald plus 'n belangrijk bedrag aan winstdeling of z.g. overrentedeling. Bij overlijden wordt het verzekerde bedrag bedrag van de hypotheek) uitgekeerd, zodat de weduwe van de verdere lasten van het huis wordt be vrijd. Tevens behoeft bij algehele in validiteit geen premie te worden be taald. De juiste keuze Het is niet zonder meer te zeggen welke hypotheekvorm de voorkeur verdient. Dit hangt geheel af van de persoonlijke omstandigheden, waarbij ondermeer moet worden bekeken wel ke fiscale voordelen een bepaalde hy potheekvorm voor de betrokkene mee brengt. Immers rente van schulden, dus ook van hypotheken, zijn aftrekbaar voor de belastingen. Bij de hypotheek met levensverzeke ring zijn alle risico's gedekt. Bij de overige hypotheekvormen doet men er goed aan een verzekering te sluiten voor een uitkering bij overlijden en in geval van invaliditeit. De bij de NVA aangesloten assurantie adviseurs kunnen adviseren over alle soorten hypotheken en verzekeringen. En omdat zij aan geen enkele verze keringsmaatschappij zijn gebonden kunnen zij een objectief advies geven. De namen van de bij de NVA aange sloten kantoren in deze omgeving kun nen worden aangevraagd bij het secre tariaat van de vereniging, Postbus te Amersfoort, tel. 033-31414. Door de bospolitie werden twee Ame rikanen, de 22-jarige D. C. R. uit Soest en de 24-jarige T. J. D. uit Leusden, aangehouden. Zij waren de eigenaar van drie honden, die ach ter reeën aanzaten. De mannen kre gen een procesverbaal. Donderdag 11 februari 20.00 uur wordt er weer een schrijf avond in het Am- nesty Centrum, Middelwijkstraat 72 (zij-ingang) gehouden. De Soester Schrijfgroep nodigt een ieder, die belangstelling heeft voor het schrijven voor gevangenen, uit deze avond kennis te maken met dit werk. Zij die dit werk nog nooit gedaan hebben worden graag geholpen door ervaren Amnesty-leden. Belangstellenden met vervoersproble men worden graag afgehaald en weer thuis gebracht na afloop. Nadere informatie verstrekt de sec retaresse van de Schrijfgroep Mevr. L. Keizer, Joh. Poststraat 458, Soest, tel. 02155-18588. Officieel dealer Mercedes-Benz voor het Gooi, Amersfoort en omstreken Amersfoort, Balladelaan 208 Tel: 033-26844 Hilversum, Lage Naarderweg 38 Tel: 02150-16057 Naarden, Cort v.d. Ltndenfaan 46 Tel: 02159-43525 NIEUWERHOEKPLEIN 7 - SOESTDIJK TELEFOON 02155-12964 VRIJDAG HALVE KIP van ƒ3,50 voor f 2,50 SATE van 3,50 voor ƒ2,50 Alleen de beste kwaliteit Wat de belangstelling betreft is de eerste van een serie gespreksavonden van de interkerkelijke werkgroep namens de Raad van Kerken Soeslerberg ge organiseerd, geen groot succes geworden, maar de inleiding van ds. V. Müller van de Broedergemeente te Zeist over dit bijzondere kerkgenootschap en vooral ook het gesprek daarna tussen leden van de drie kerkgenootschappen in Soesterberg en ds. Müller was zonder meer geslaagd te noemen. Het meer kennis nemen van andere kerkgenootschappen is een zeer nutti ge bezigheid gebleken, want wat weet men nu eigenlijk af va,n de Broeder gemeente, de Hernhütters, de Broeder- uniteit, of zoals de oorsprokelijke naam luidde; Unitas Fratum, zelfs al wonen we in de nabije omgeving van Zeist, waar de Broedergemeente in broeder en. zusterhuizen en scholen gevestigd is. Ds. Müller nam dan ook een flinke duik in de kerkgeschiedenis naar Bo- hemen en Moravië, waar ongeveer een eeuw voor de reformatie Johannes Hus (1369-1415) van zich deed horen, omdat hij vond dat binnen de rooms-katho- lieke kerk door menselijke leerstellin- Wie laat u kiezen uit zo'n I grote kollektie gouden ringen met of zonder I brillant? Liefst 140 model-1 len? Constant natuurlijk! OOM STANT1 C28* HORLOGER JUWELIER OPTIEK SOESTERBERGESTRAAT 26 TEL. 12982 - SOEST gen werd afgeweken van de zuivere leer. De Praagse hoogleraar streefde naar een eigën landskerk, een eigen taal en voor alle leden het avondmaal onder beide gedaanten. Het werk van Hus had grote invloed en ook na zijn dood. Hus werd als ketter veroordeeld en verbrand - werd het werk voortgezet door de Mora vische Broeders (Unitas Fratum), be staande uit priesters en leken. Van grote betekenis op pedagogisch gebied was de Pool Comenius, één van de geleerde volgelingen van Hus. Voor geestelijke vrijheid werden be zittingen en land prijsgegeven door de uitgeroeide Broeders, waarvan de af stammelingen zich vestigden op het landgoed van Graaf Von Zinzendorf in Bertelsdorf bij de Tsjechische grens, waaruit Hernhut, hun kolonie een nieuwe kerkvorm ontstond. De Hern hutters zijn de pioniers van de pro testantse zending en rond 1760 trokken 226 zendelingen naar de akker van God (de wereld). In Nederland zijn thans zes broedergemeenten en over de wereld ongeveer 340.000 leden. De uitgave van het „dagtekstenboekje" in vele talen beleeft nu de 246e jaargang. De Christocentrische getuigenis (een visie van Zinzendorf) gaf grote ruimte voor de persoonlijke gemeenschap met Christus en verleende de liturgie grote vreugde, door de blijde boodschap in de brede open witte kerken, als teken van overwinning van Christus op de dood. Bijzonder boeiend vonden de. aanwe zigen vooral de viering van de Paas- liturgie heel vroeg in de morgen van de eerste Paasdag. Het gesprek met ds. Müller, die de voestappen van zijn vader in Zeist heeft gevolgd na een verblijf in Suri name en Duitsland, vormde een ver duidelijking van leer en werk van de Hernhutters. Van Lenneplaan 47 Telefoon 166 21 HORIZONTAAL 1. jongensnaam 3. jongensnaam 6. riv. in Europa 8. ten laatste (afk.) 10. ontvangstbewijs11. leerling (fr) 14. koraaleiland 15. titel 17. gast 19. kern 21. snoeshaan 23. alsmede 25. uitroep27. omroepvereniging (afk) 28. Ver. Arab. Republiek (afk) 30. deel v. e. dier 33. deel v. e. huis 35. nakomeling 36. afschuw 39. kl. vertrek 40. ambtshalve (lat. afk.) 41. stel42. memorandum (afk.) 43. pers. vnw.44. rivier (spaans) 46. voorzetsel48. lidwoord50. diep, innig 52. hinderen ;55. een zekere 56. lokspijs58. bijb- naam59. jong dier; 61. pl. in N. Holland 64. netto66. verpakkingsmiddal 67. kleur69. koortswerend middel 70. houder van schepen72. rivier in Duitsland74. pers vnw.75. drinkgerei76. waterplantje 77. nummer (afk-). VERTICAAL 1. slede 2. deel v. Sumatra 3. Euro peaan 4. pl. in Zwitserland 5. lid woord 6. hennepbraak 7. dwaas 8. ind. winkel 9. laatst leden (afk.) 12. aardig 13. ik verbied 16. zijriv. v. d. Donau 18. erfdeel 19. schrede 20. lenig 22. land in Azië 23. regel 24. vervoermiddel 26. wapen 29. vloeistof 31. woede 32. heden 33. geluidsnabootsdng 34. keurtroep 37. tijdperk39. pl. in Duitsland 45. hetzelfde 47. jongensnaam 49. land in Europa 50. dun 51. dichtbij (eng); 53. breekbare 54. nieuw56. deel v. e. toneelstuk 57. legende 60. we relddeel; 62. vaartuig; 63. tijdperk; 65. bijwoord66, toiletgerei68. zwaar 69. gewicht (afk.) 71. kinder- groet73. regeringsreglement (afk) OPLOSSING KRUISWOORDPUZZEL ELDERS IN DIT BLAD HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10 uur ds. M. Groenenberg, Utrecht Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. K. van Liere, De Meern „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.30 uur ds. Jac. Smit 19 uur Jeugddienst, P. Koper. Utrecht Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. P. van Harten Zonnegloren 10 uur ds. A. van Ginkel, Amersfoort In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen 10 uur Da Costaschool, Prins Bern hardlaan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool. Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Jalianalaan. 10 uur ds. E. Torenbeek, Soest 17 uur ds. M. Wilschut Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18. 10 uur dr. J. Rinzema 17 uur ds. E. Torenbeek „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat. 9 uur ds. M. Wilschut 17 uur dr. J. Rinzema GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. J. v. d. Wielen CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 17 uur ds. Heerma GEREFORMEERDE GEMEENTE Dahveg (hoek Beukenlaan) 9.30 uur Leesdienst 14.30 uur ds. J. van Haaren VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Meiners, Soest EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53. 10.30 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, Klein Engeldaalweg 52 16 uur dienst SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 uur ds. J. Goumare 12 uur: Zondagschool „De Zaaier". 17 uur ds. H. Schouten Hervormde kerk 10 uur jeugddienst 10 en 19 uur ds. J. van Willigen van de Veen Sterrenberg 10.30 uur ds. H. Schouten BAARN Doopsgezinde Gemeente Eemnesserweg 63 B, Baarn 10.30 uur ds. J. Hilverda, Hilversum SOESTERBËRGSESTRAAT 2 Geref. Kerk „Vrüe Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 17 uur ds. H. Kiezebrink Evangelisch Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur ds. C. J. Vink, Blaricum Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat telefoon 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondags 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, telefoon 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdagavond 19 uur. Zondag 9.30 en 11.30 uur. SOEST De artsendienst ingaande zaterdag morgen 10 uur tot en met zondag avond 24 uur wordt waargenomen door dokter H. Stroband, Henr, Blaekweg 14 telefoon 12434 en dokter J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, telefoon 12815. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter L. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder telefoon 030-782696. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13,30 uur. F. van Kooten, Julianaplein 5. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgen de vrijdag 18 u. apotheek Soest, Kerk straat 86, tel. 12497. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26, telef. 02154-2432. diensten GEZAMELIJKE kruisverenigingen SOEST EN SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7 uur: zuster G. Chamoun, Schelling, Steenhoffstraat 76, telefoon 16906 en zuster M. v. Loon, Van Mar- nixlaan 26, Amersfoort, tel. 033-17172. Weekavonddienst: zuster C. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 15425 en zuster J. van Drunen, Simon Stevinlaan 7, teL 03463-2729. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, telef. 18770, zijn de wijkverpleeg kundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en don derdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZWANGERSCHAPGTMNASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, telefoon 18770. "Stafels *TV-kasten "Tslaapkamers *bankstel)en ♦wandkasten dekenkisten Toonzalen: Utrecht, Hollantlaan 26 Kanaleneiland (bij afslag E36, Uuocht- Centrum/Nieuwegoin), tel. 030-883762 Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot21_uur. Amsterdam, Leïdsekade 102 (naast Lido, vlakbij Leidseplein), tel. 020 - 233917. Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21.30 uur VOOR DE WEEK VAN 5 TOT EN MET 12 FEBRUARI 1976 RAM. 21 maart - 20 april. Beetje onrustige week, want sommige van uw plannen worden door de om standigheden te,gengewerkt. Uw sche ma klopt niet helemaal, maar u komt er wel door. Ondertussen moet u oppassen, dat u daarbij niet al te duidelijk uw ongeduld laat blijken. Dat kan anderen irriteren. Houdt uw post in de gaten, er kan een belangrijke mededeling bij zijn. Een Schorpioen rekent op uw medewer king. STIER. 21 april - 20 mei. Deze week kan iets van een droom hebben, misschien zelfs van een nachtmerrie. Aan de ene kant bent u in uw schik, dat veel dingen goed lukken en vlot verlopen, aan de andere kant kunt u in de clinch ra ken met een glad figuur, die beter zwamt dan handelt. Op gevoelsgebied is het wat rommelig in uw leven en u doet er goed aan, eindelijk te kie zen voor het ware TWEELINGEN. 21 mei - 20 juni. Over het algemeen een prettige week. Een paar oude plannen krijgen in eens vaart en u ondervindt de nodige medewerking. Een vervelende kwestie begint haar oplosing te naderen en u doet er goed aan, uw gehele mede werking hierbij te verlenen. Ook al zint het u niet helemaal, uw oordeel is nodig en kan de beste oplossing geven. Interessant gesprek mogelijk met een heel clever iemand. KREEFT. 21 juni - 20 juli. Het kan zijn, dat u deze week nu en dan moeite heeft, uw goede hu meur te bewaren. Sommige voorvallen ergeren u buitenmate en u ziet niet dadelijk kans, ze in betere banen te leiden. Laat u niet in de war bren gen, maar bewaar uw kalmte en uw humor. Alles verloopt beter dan u denkt en het eind van de week brengt heel wat genoeglijke uren. LEEUW. 21 juli - 20 augustus. Drukke week met allerlei buitenis sigheden op de koop toe. U moet zien de stommiteit van een ander recht te trekken en er wordt in een ander geval evenzeer een beroep op uw diplomatie gedaan. Een en ander gaat u wel goed af, maar het brengt uw eigen drukke schema wat achterop. Daar staat tegenover, dat u een plezierige ontmoeting heeft, die doorwerkt in uw verdere leven. Oppassen voor al te veel drukte en op tijd erin MAAGD. 21 augustus - 20 september. Over het algemeen een kalme week, waarin u de dingen wel aankunt. U ziet zelf nu ook in, dat u zich wat erg heeft opgewonden in de afgelopen periode en dat dat weinig nut heeft gehad. U heeft daarbij een paar heel positieve reacties van an deren over het hoofd gezien, maar kunt daar nu weer uw voordeel mee doen. Houden zo WEEGSCHAAL. 21 sept. - 20 oktober. Deze week ziet u kans, oude vrien den op te zoeken en verwaarloosde relaties gerust te stellen. U he^-ft weer plezier in al die dingen, die een tijdje terug toch zo genoeglijk waren en voelt nu zelf wel, dat het niet aangaat, zomaar van koers te veranderen. Enkele van uw spiksplin ternieuwe vrienden zijn inmiddels niet zo wasecht gebleken en dot zit u ook niet lekker. Zo ziet u toe geven aan stemmingen en invallen is niet altijd zo goed SCHORPIOEN. 21 okt. - 20 november. Deze week zit er een voordeeltje voor u in, als u niet altijd meteen anderen laat voorgaan. Profiteer ook eens van een gelegenheid die zich voordoetIn uw werk gaat alles wel lekker vlot. U heeft goede invallen gehad, die zich in deze periode goed laten uitwerken. Kans op een nieuwe relatie, die een beetje jongehonderig doet. maar heel prettig in de om gang is. Niet al te krities zijn, ten opzichte van kinderen en pubers BOOGSCHUTTER. 21 nov. - 20 dec. Indien u deze week prijs stelt op vooruitgang, zorg dan dat u alle ge gevens tot uw beschikking hebt. Anders is het aan te bevelen, niet teveel spoed te maken. Iemand uit uw naaste omgeving heeft een paar heel goede ideeëen, die het doorpra ten waard zijn. Voorkom, dat u dit seizoen in al te veel commissies wordt gekozen, dat is u in de afgelopen periode niet meegevallen. Op gevoels gebied geen storm riskeren. STEENBOK. 21 dec. - 20 januari. Langzamerhand begint u op streek te raken en te wennen aan een nieuwe factor in uw leven. Deze week zal u dat helemaal goed lukken, aangezien u hulp krijgt van een toegewijde fi guur, die in dit geval veel geduld zal tonen. Blijf de feiten de baas en laat u niet ondersteboven praten door een Waterman, die soms meer emoties dan verstand schijnt te hebben. Op rustenRechtop lopen en goede schoenen kiezen, u struikelt soms van moeheid in de voeten. WATERMAN. 21 januari - 20 febr. Beetje onwaarschijnlijke week. want er doen zich feiten voor, die u nier helemaal begrijpt, omdat u vergeten bent, wat u zelf lang geleden neb beweerd. Laat u daar niet door uit het veld slaan, maar bekijk de dingen met de nodige filosofie en humor. Een gesprek kan veel duidelijk ma ken. Geef in dat geval toe, dat uw geheugen uw parten heeft gespeeld. Prettig bezoek te wachten, eind van de week verloopt genoeglijk. VISSEN. 21 februari - 20 maart. Rustige week met maar een paar kabbelingen. Toch doet u er goed aan. de oorzaak van die kabbelingen te onderkennen. Later kunnen ze an ders uitgroeien tot echte detotag. Uw werk gaat vlot. Op gevoelsgebied kunt u meer belanftellmg tonen. Ook aan uw familieleden. Weesm een nieuwe omgeving voorzichtig met uw oordeel en uitlatingen. Sommige mensen luisteren slordig, of willen dat zelfs III

Soester Courant | 1976 | | pagina 10