Burgerlijke stand Jekkie van KRUISWOORDPUZZEL Predikbeurten RK kerkdiensten Medische dienst e.Merren uoorópellen Peugeot 504 foto heRrmn van öam maaswinkel iiiilrn Eerste vertoning Amnesty klankbeeld Honsbergen m Medisch Centrum Soesterberg Stichting jeugdzorg Soest aktief voor Rijksgenoten SOEST Zelfbouwmarkt Keukencentrum Elke iveek speciale aanbiedingen. Afdeling keukens Afdeling hout Veldweg 4 Tel. 02155-14878 Nieuwste knip- en Föhntechniek KAPSALON HANS WEWER Muziek- en bewegings therapie in Utrecht Jaarvergadering Ned. ver. van huisvrouwen Jaarvergadering Vrouwelijke Vrijwilligers Toezicht op grof huisvuil-stortplaats te Soesterberg zoekt partner Topcomfort in 40 variaties... een vonder op wielen J. SMEEING GkcqrsTe 'f t/Ov me/ihu7, BRuiösRepoRtaqe filmRepoRtAqe kinóeRsepie stuöio-, peRS- en BeöRijfsfotoqRafie Als eerste van een serie voorlichting,- en Informatieavonden over het werk van Amnesty International ral op dinsdagavond 17 februari, acht uur, een 111 ec vertoond worden in de benedenzaal van „Honsbergen" aan de Hiardl Beckmanstraat. De toegang is gratis. De Werkgroep Soest en omstreken van Amnesty International heeft het voor nemen in de komende maanden, ge spreid over de gemeente Soest, in ver schillende zalen, dit in eigen produktie vervaardigde klankbeeld te vertonen Doel van deze avonden is meer be kendheid aan het werk van Amnesty International, het bestrijden van ver volging en de bescherming van de vrijheid van meningsuiting te geven. Als eerste is nu deze avond voor de nieuwe Klaarwaterwijk georganiseerd. De buurtbewoners zullen eveneens met behulp van huis-aan-huis verspreide folders op deze avond attent worden gemaakt. Nadere informatie verstrekt het secre tariaat van de werkgroep Wiardi Beckmanstraat 320, Soest, tel. 17001. Een grote groep Surinaamse kinderen zit zij aan zij, met de tong uit de mond van inspanning, te... figuurzagen, onder het felle licht van de neonverlich ting in een van de caravans op het terrein van het Witte Huis tussen Amers- foort en Soest. Figuurzagen Een aktiviteit, die velen nog nooit van hun leven hebben beoefend. Maar móói dat ze het vinden In de andere caravan, ook zo'n grote van de stichting Jeugdzorg Soest, zit ten een stuk of acht jonge en oudere mannen te vergaderen Wie zal welk muziekinstrument gaan bespelen op het grote Fhaghafeest, dat half maart gevierd wordt en waar nu al de voorbereidingen voor worden getroffen. Het FhaghafeestEen echt Suri naams feest voor jong en oud met de speciale bedoeling om vrede te ma ken. Vrede met je familieleden, vrede met je buren, vrede met iedereen en vriendschap met iedereen. Dick en Fred, sociaal cultureel wer kers, samen met een twintigtal vrij willigers hebben al vriendschap ge sloten. Al voor de Phagha. Ze hel pen waar nodig, ze lossen communi catieproblemen op waar dat moge lijk is, ze organiseren voorlichtings avonden over alles en nog wat, ze geven bijles en ze houden zich met de kinderen bezig, die hier in Hol* land veel en veel minder om handen hebben dan op hun knusse erfje in Suriname. Speelgoed en muziekinstrumenten zijn aangeschaft van het „dankdaggeld" van een paar kerken. Gitaren, bongo's een mandoline en nog meer fijne in strumenten, waar de mannen en de grote jongens hun Phaghamuziek op GEBOREN: Neil, zoon van H. White en I. Poons. Francisca Louise, dochter van H. L. van Dalen en J. Bast. Yvonne, dochter van H. H. Butselaar en J. J. A. van de Vis. Monja, dochter van J. Meulstee en M. Kaldewaaij. Micha, zoon van N. C. Krijgsman en S. Vogelzang. Michael, zoon van H. J. J. de Graaf en Y. Offermans. Bartholomeus, zoon van B. Kooij en J. F. Hoenselaar. Mare, zoon van J. Weehuizen en J. J. F. Reehorst. Armoesjka Maria, dochter van P. B. L. Sparnaaij en A. M. A. Vreden- daal. Mirella Therèse, dochter van R. C. van der Spek en A. M. T. ONDERTROUWD: Franciseus Ignatus Vrakking en Hedy Christine de Zoete. Johannes Am- tomus Maria Visser en Wouda Breu- nesse. Johannes Everardus Maria Hurenkamp en Antonia Johanna Ma ria van Logtenstein. Antondus Franciseus Aloysius van Schalkwijk en Yvonne de Kruijff. Bertus van Zijtveld en Ephemia Ctaharina Ma ria Hoffmann. Johan Henricus An- tonius Maria van Lith en Elisabeth Wilhelmina Roest. GEHUWD: Eduard Jacobus van den Berg en Maria Francisca de Boer. Adri- anus Johannes Maria van de Heij- riing en Cornelia Maria Elisabeth Kaptein. OVERLEDEN: Hendrika Degenkamp. Geiske de Weerd. AANBOUWKEUKENS nu 15 korting, dit mag U niet missen, er zijn namelijk zeer leuke op stellingen. VUREN geschaafd 5x7 cm 2,60 per meter. 3 x 10 cm 2,60 per meter. TRIPLEX 68 x 170, 4 mm dik ƒ7,75. SPAANPLAAT 100 x 170, 16 mm dik ƒ14,—. Ook kunnen wij uw keuken plaatsen en geven geheel vrij blijvend offerte bü u thuis. Zeer scherpe prijzen. Laagste prijs van Nederland. Zie ook onze scherpe aanbiedingen aan de zaak. Na 18.00 uur 02155 - 17351 kunnen instuderen. Speelgoed voor de peuters en kleuters, die dan apart kunnen spelen, wanneer de moeders gezellig bezig zijn met handwerken en naaiaktiviteiten o.l.v. deskundige welfare-werksters. Een heel buurt huis is het zo, De ene caravan heet „Spang" en de andere „Oekoe". „Spang Oekoe" is de Surinaamse benaming voor een drukke hoek met veel verkeer en veel mensen. Het heeft ook de bijklank van iets gezelligs. En dat is het helemaal. Een gezellig druk buurthuisje op het terrein van het Witte Huis. Het lost niet alle problemen op. Natuurlijk niet, maar het maakt het leven wel een stuk draaglijker, zelfs plezierig en vaak erg gezellig. In afwachting van hun definitieve bestemmingSpang Oekoe, gezel lig hoekje. KONINGINNELAAN 9 SOEST - TELEFOON 12882 Outdoor Girl Cosmetica Manicure Coyon en Barber artikelen Dinsdags gesloten. Op initiatief van de Stichting HAKU (Hulp aan het Autisch Kind Utrecht) zal er binnen afzienbare tijd in Utrecht muziek- en bewegingstherapie op or thopedagogische grondslag gegeven worden door de bekende therapeute mevrouw Gretener von Sury. In aanmerking komen autische kinde ren, emotioneel gestoorde kinderen, kinderen met spraakmoeilijkheden, kinderen met gestoorde motoriek en kinderen met leer- en gedragsmoei lijkheden! Schriftelijke aanvragen kunnen gezon den worden naar het adres Gerard Doustraat 34 te Utrecht met vermel ding van: muziek- en bewegingsthera pie. Verzocht wordt bij de opgave zo veel mogelijk inlichtingen te verstrek ken, alsook adres en telefoonnummer. Er wordt zo snel mogelijk daarna con tact met u opgenomen. De startdatum is vastgesteld op dins dag 17 februari a.s. Maandag 23 februari, aanvang 14.15 uur, wordt in gebouw De Rank aan de Soesterbergsestraat de jaarverga dering gehouden van de afdeling Baarn, Soest en omstreken van de Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen. Naast de jaarverslagen van secretaresse, excursieleidsters, brid geclub en penningmeesteresse komen bestuurmutaties aan de orde. De da mes Ter Meulen, Van Hengel, v. d. Woord en Plomp treden af en zij worden opgevolgd doorde dames Haal en Van Weering. Mevrouw Haal neemt het secretariaat voor haar re kening; mevrouw Van Weering de ledenadministratie. De vergadering wordt besloten met een partijtje kie- De jaarvergadering van de afdeling Soest van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers wordt op maandag 8 maart gehouden in het Oranje Hotel aan de Burgemeester Grothestraat. Voor de pauze worden ondermeer de jaarverslagen van secretaresse en mede het verslag van de kascontro le-commissie; na de pauze vertelt mevrouw C. E. Jolles over Ceylon. ineang van heden is er toezicht wf de grof huisvuilstortplaats aan dÊ Ant van Leeuwenhoeklaan te Soes- £JLns Gedurende drie maanden wordt hiermee een proel genomen De openingstij den z«n ook veranderd. S zijn nu als volgt: Dinsdag van 13 i g 30 uur. donderdag van 13 tot 16 30 uur. vrijdag van 13 tot 16.30 uur en £>S3ag van 10 tot 17 uur. Het ligt in de bedoeling om binnen kort van start te gaan met de bouw van een medisch centrum voor Soes terberg op het braakliggend terrein achter het Woon- en Dienstencentrum „De Drie Eiken" aan de Rademaker- straat tussen de 4 6 Supermarkt en de woning van de heer C. van Eyden. De opzet van de werkgroep medisch centrum te Soesterberg behelst een medisch centrum met ruimten voor de maatschappelijke dienstverlening, de wijkverpleging en de tandarts (kindertandverzorging). Bij de variatie daarop is tevens een ruimte gecre- ëërd voor para-medische voorzienin gen, zoals bijvoorbeeld fysiotherapie. De kosten zijn nogal hoog uitgevallen, hetgeen mede veroorzaakt is door de hoge grondprijs; het beschikbare ter rein is namelijk veel groter dan voor het medisch centrum zelf nodig is. Het terrein is zo groot, dat nog een even groot gebouw gemakkelijk naast het centrum gebouwd zou kunnen worden. Teneinde de prijs per vierkante meter zo laag mogelijk te houden Ls het op zich wenselijk combinatiemogelijk heden te zoeken. Op grond daarvan is ook de variatie gemaakt, zodat er een verschil in oppervlakte komt: 222,6 m2 in plaats van 152,04 m2. Enkele mogelijkheden voor 't gebouw maken de opzet, vooral vanuit finan cieel oogpunt bezien aantrekkelijker, zoals de basisopzet, bestaande uit wijkverpleging, tandarts, maatschap pelijk werk met ruimte voor para medische voorzieningen en een part ner als Stichting Jeugdwerk of een apotheek. Gezien het feit, dat nieuw te vestigen artsen niet meer „apotheekhoudend" mogen zijn, is het gewenst nu al een voorziening daarvoor te reserveren, want verwacht wordt dat binnen on geveer vijf jaar een apotheker zich in Soesterberg zal vestigen. Het medisch centrum, waarvan de bouw volgens de aannemer in een half jaar klaar kan zijn, bevat naast een keukentje met toiletten, vertrek ken voor zuster en arts, een boxen kamer tevens voor zwangerschaps- gymnastiek, een preventieve en een curatieve behandelruimte voor de tandarts, een spreekkamer voor maa schappelijk werk, een spoelruimte en een magazijn. Teneinde de investeringsfinanciering zo laag mogelijk te houden, waardoor de exploitatiekosten verlicht worden, zijn verzoeken gedaan aan de provin cie voor eeh renteloze lening en aan het kinderpostzegelfonds. Daarnaast zal onderzocht worden op welke wijze geld verkregen kan worden, zoals een actie onder de bevolking bij zaken- kring en middenstand. Giften kunnen gestort worden op gironummer 148194 t.n.v. J. van Put ten, Ant. van Leeuwenhoeklaan 7 te Soesterberg. U rijdt kwaliteit Hij staat klaar voor'n proefrit bij: AUTOMOBIELBEDRIJF Koningsweg 14 - Soest Telefoon 02155- 13227 De grootste en best gesorteerde zaken in Hilversum, Amersfoort en Zeist. HORIZONTAAL: 1. bevestiging; 2. zelfkant; 5. behoeftig; 8. bezittelijk vnw.; 10. zangnoot; 11. deel van een geheel; 14. landbouw werktuig; 16. moesplant; 18. leerling; 19. bezittelijk vnw.; 21. vloeistof; 23. bijb. naam; 24. plek; 25. meisjesnaam; 26. afgemat; 27. meisjesnaam; 28. na gerecht; 30. grote bijl; 32. plaats op Ameland; 34. staf; 36. rekening; 40. vochtig; 42. vervoermiddel; 43. hen nepbraak; 45. het zijn; 48. op de wijze van; 50. indien; 52. al (Eng.); 53. flauw; 55. jong dier; 56. voorzetsel; 57. fami lielid; 59. Europeaan; 61. voorzetsel; 63. muziekinstrument; 65. dunne; 66. pl. in Italië; 68. betrekking; 70. deel van een Fr. ontkenning; 71. algemene sa menvatting; 74. dubbelklank; 75. maan stand (afk.); 76. in orde; 77. Eng. pers. vnw.; 78. nummer (afk.). VERTICAAL: 1. kledingstuk; 2. de onbekende (afk.); 3. plaats in Gelderland; 4. plaats in Limburg; 5. raad; 6. hert; 7. pers. vnw.; 9. roofdiertje; 10. Fr. lidwoord; 11. uit roep; 12. opstootje; 13. bestemming; 15. pers. vnw.; 17. afbeelding; 20. mist; 22. plaats in Duitsland; 24. treiter; 25. zijrivier van de Donau; 29. bergweide; 31. vlinder; 33. deel van het been; 35. schouderholte; 37. vreemde munt; 38. Europeaan; 39. visgerei; 41. lokspijs, 43. cilinder; 44. meubelstuk; 46. lang zaam; 47. water in Utrecht; 49. water plantje; 50. eenheid van stroomsterkte; 51. groot; 52. deel der wet (afk.); 54. boom; 58. kleur; 60. jongensnaam; 62. enzovoorts (afk.); 64. knaagdier; 65. voorzetsel; 66. dwaas; 67. uitroep; 69. Fr. pers. vnw.; 72. van onderen (afk.); 73. uitroep. VOOR UW: zowel in kleur als zwart-wit jac. van Lenneplaan 13 baard - telefoon 02154-7552 HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10 uur ds. P. Kloek Emmakerk, Regentesselaan. 10 uur ds. G. Alma 19 uur ds. Jac. Smit „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat. 10.30 uur ds. Jac. Smit Ichtuskerk, Albert Cuyplaan. 10 en 17 uur ds. P. van Harten Zonnegloren 10 uur ds. A. C. Prinsen, Soest In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen 10 uur Da Costaschool, Prins Bern- hardlaan. Interkerkelijk. 10 uur Gr. van Prinstererschool. Inter kerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk, Julianalaan. 10 uur dr. J. Rinzema 17 uur ds. G. Rang Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18. 10 uur br. A. E. Korteweg, Soest 17 uur dr. J. Rinzema „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat. 9 uur ds. G. Rang 17 uur ds. M. van Veelen GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20. 8.30 en 14.45 uur ds. J. v. d. Wielen CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan. 10 en 17 uur ds, Heerma GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg (hoek Beukenlaan) Vrijdag 13 februari 19.30 uur ds. L. Blok Zondag 9.30 en 14.30 uur Leesdienst VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20. 10.15 uur ds. W. Eeerink EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel. Insingerstraat 53. 10.30 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, Klein Engeldaalweg 52 16 uur A. van Slooten Woensdag 18 februari 20 uur bijbel studie SOESTERBERG Gereformeerde kerk 10 en 17 uur ds. K. Firet, De Bilt 12 uur; Zondagschool „De Zaaier". Hervormde kerk 10 uur jeugddienst 10 uur ds. B. C. Dekker, luchtmacht predikant 19 uur ds. H. Schouten Sterrenberg 10.30 uur ds. H. Schouten; H.A. BAARN Doopsgezinde Gemeente Eemnesserweg 63 B, Baarn 10.30 uur A. L. Broer, Hilversum Geref. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn. 10.30 en 17 uur ds. H. Kiezebrink Evangelisch Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn. 10.30 uur ds. J. v. d. Blink De Open Hof, Dalweg/hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdagavond 19 uur. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat telefoon 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondags 9, 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, telefoon 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zpndag 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. Dinsdag en donderdag 8.30 uur. SOEST De artsendienst ingaande zaterdag morgen 10 uur tot en met zondag avond 24 uur wordt waargenomen door dokter J. Overbeek, Burg. Grothestr. 65, tel. 12333 en dokter J. Kuiper, Mid delwijkstraat 34, tel. 12815. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter A. v. d. Vet, Paltzerweg 299, Den Dolder, tel. 030 - 784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13 tot 13.30 uur. J. Oosterveen, Beukenlaan 84. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgen de vrijdag 18 uur Apotheek Julius, Laanstraat 26, telefoon 02154-2432. Extra apotheekdienst zaterdag aan staande van 8.30 uur tot 12.30 uur apotheek Soest, Kerkstraat 86, telefoon 12497. DIENSTEN GEZAMELIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7 uur: zuster C. Bijlard, Rubenslaan 97, tel. 15425 en zuster J. van Drunen, Simon Stevinlaan 7, teL 03463-2729. Weekavonddienst: zuster J. v. d. Groo- tevheen, de Akkeren 62, tel. 16355 en zuster A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, telef. 18770, zijn de wijkverpleeg kundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en don derdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZWANGERSCHAPGYMNASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, telefoon 18770. I den blii den bliekleen 35 eoeet tel. 13991 of 14550 MACHTIG EIKEN PUUR HATUUR Zaterdags geopend van 10-17 uur VOOR DE WEEK VAN 12 TOT EN MET 19 FEBRUARI 1976 mm.w 4» OPLOSSING KRUISWOORDPUZZEL ELDERS IN DIT BLAD RAM, 21 maart - 20 april. Een zeker gevoel van onrust kan u deze week parten spelen. U kunt zich niet helemaal goed bij uw werk be palen en soms komen de ware ideëen dan ook niet boven. Houdt u zich maar bij de dingen, die u onderhanden heeft. Voorkom, dat er gekibbel ontstaat over bijkomstigheden en werk af wat er nog ligt te wachten. Eind van de week prettige ontmoeting met interessante figuur. STIER, 21 april - 20 mei. Het zit erin, dat u deze week eindelijk een besluit neemt ten opzichte van iemand, die u allang hindert. U heeft de vrede lief, maar een mens kan ook teveel slikken! Een en ander kan een gevoel van opluchting geven, zodat uw gedachten ook vrij komen voor positieve dingen. Een klein succes doet u veel genoegen. Het bewijst weer eens, wie u werkelijk graag mogen! TWEELINGEN, 21 mei - 20 juni. Laat u deze week niet in de war bren gen door een ietwat romantische be nadering van de dingen. Houdt u aan de feiten en, zakelijk gesproken, aan de cijfers! Dit is geen periode voor nieuwe opzetten ook! Praat liever alles goed door met een vertrouwde, en laat uw plannen goed rijpen. Bij uw post kan een belangrijke brief zitten; ga die dus goed na! KREEFT. 21 juni - 20 juli. Ondanks al uw goede bedoelingen kunt u deze week de indruk krijgen, dat sommige dingen gewoon niet luk ken! Net alsof u door een dikke stroop loopt; dit heeft verschillende oorzaken, die u later duidelijk worden en dan schiet u ook meteen weer goed op. Laat nu alles maar even betijen, be halve één belangrijke kwestie, die u alleen met uw inzicht kunt afwerken. LEEUW, 21 juli - 20 augustus. Beetje rommelige week, die niet he lemaal volgens uw agenda schijnt te willen verlopen. Toch zitten er meteen een paar nieuwe mogelijkheden in, die u kunt benutten. Omgang met colle ga's en huisgenoten nu en dan wat moeilijk. Voorkom dat u door scherpe opmerkingen de stemming laat om slaan. U heeft meer aan uw grote ge voel voor humor en uw zachte aanleg! Kans op grappige ontmoeting met een geheel nieuwe figuur. MAAGD, 21 augustus - 20 september. Deze week kunt u het beste gebruiken door af te werken waarmee u bezig bent. Iemand uit uw naaste omgeving komt aldoor opzetten met nieuwe idee- en, maar u bent nog niet in de stem ming om daar goed op in te gaan. Houdt de boot nog maar even af. Stop nu met piekeren over een breuk, die onvermijdelijk was, want er opent zich een heel nieuw perspectief! WEEGSCHAAL, 21 sept. - 20 oktober. Dit is geen week voor rustige gesprek ken. U bent geprikkeld en heeft nei ging, alles te zwaar op te vatten. Daar in kent u uzelf ook wel: laat het dus nergens tot minder vriendelijke uit eenzettingen komen. U heeft trouwens een héél fijn idee opgedaan en dat kunt u beter ergens in alle stilte gaan uitwerken. Overdreven lichamelijke inspanning is af te raden. Zoek het maar liever bij uw platencollectie en een lange wandeling. SCHORPIOEN. 21 okt. - 20 november. In deze periode kunt u goed verder gaan met het uitwerken van uw idee- en. U heeft heel wat voorraad aan on uitgewerkte invallen, maar die komen nu ineens los als een soort breiwerk, waaraan getrokken wordt. Laat u dus niet afleiden door futiliteiten en ook niet door luie drommels, die gewend zijn te worden geholpen! De kwestie die u innerlijk het hevigst beroert en bezig houdt nadert haar oplossing. Geen gevaarlijke toeren op huistrapjes en dergelijke! BOOGSCHUTTER, 21 nov. - 20 dec. Geen week voor financiëel stuntwerk. Consolideer, wat gezond is en laat u niet in met ogenschijnlijk fraaie voor stellen. Leen ook niets op onduidelijke voorwaarden of vooruitzichten. Werk liever voort aan de gezonde plannen, die u in de afgelopen maanden heeft gemaakt. Op gevoelsgebied kunt u wat opener zijn, u geeft de indruk, in een wolk te leven. U bent evenwel in ge dachten. Laat dat weten, voor er een verkoeling optreedt, die u niet wenst. STEENBOK, 21 dec. - 20 januari. U heeft een plan in het hoofd, dat de ze week weieens zijn start kon krijgen. Toch doet u er goed aan, niet door te zetten, voor u alle nodige inlichtingen heeft ingewonnen. Ga met veel ver stand te werk en bepraat uw ideëen anders nog eens met een bezonnen en vertrouwde vriend. Op gevoelsgebied heerst kalmte. Omgang met vrienden en kennissen is genoegelijk en er zit ten een paar prettige uitjes in het ver schiet. WATERMAN, 21 januari - 20 februari. U heeft neiging u uit koppigheid vast te klampen aan oude waarheden, als of die de enige zijn, waardoor u in het gesprek met anderen voorkomt als al te behoudend. Maak er een goede week van, ofwel nergens een boom op te zetten, ofwel ook te luisteren naar derden en hun waarheden. Anders kan er verwijdering ontstaan en dat wenst u niet. Prettig nieuws van overzee te wachten. Vermijd al te zware licha melijke inspanning, vooral met scher pe dingen en machines. VISSEN, 21 februari - 20 maart. Het zit erin, dat u deze week geheel nieuwe perspectieven ziet geopend. Men heeft gezien, dat sommige dingen u bijzonder vlot afgaan en dat uw doorzicht uitstekend is. Dat kon wei eens tot heel iets nieuws leiden. Ver geet niet, ondertussen contact te bewa ren met een paar oudere mensen, die niet buiten uw belangstelling kunnen. Houdt hen op de hoogte en waag er maar eens een telefonade aan. Dat doet wonderen! Reis mogelijk! f 1 t

Soester Courant | 1976 | | pagina 13