utuMtet heeft kc! Nieuw bedrijfspand Brandsma BV officieel in gebruik genomen Voorverkoop kaarten karnaval L0ND0N vanaf 99,- Reisbureau Gerth Schoe-Sck'tjf: Politiek-café „Proest" „Hoe meer we inspreken, hoe meer onze uitspraken van tafel geveegd wordenP SOESTERBERG Bejaarden naar Westfriese Flora Commissie Sporthal Soesterberg \«>i Rijverbod Het gasbedrijf in de maand december 1975 Ledenvergadering „Springbokken" 59 verkeers ongevallen in januari Visser wil meer informatie over kosten inspraakprocedure Spreekuur Sociale Dienst Soesterberg Agentia gemeenteraadsvergadering Woningbouwvereniging St. Joseph heeft nog 311 woningzoekende leden Na zestig jaar eigen verenigingsblad Jaarvergadering N.C.V.B. „Soestdijk" 2-daagse minicruise per Olau-Line Boortol weggenomen 8 9 15 16 17 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Van Weedestraat 80 - Soest - Telefoon 02155-10344 Soester Courant van donderdag 12 februari 1976 In een goed bezet café „Proest" werd onder voorzitterschap van Hein Eshuis, dinsdagavond geluisterd naar de inspraak-opvattingen van de werkgroep 2000. De werkgroep werd vertegenwoordigd door Ir. Evert Hasselaar. Het P.S.- raadslid Jan Visser las een tweetal vragen voor (met toelichting) die hij a.s. donderdag in de raadsvergadering beantwoord wil zien. Ook Visscr's vragen hadden betrekking op de inspraak en dan meer op de financiële consequen ties in verband met het aantrekken van begeleidende inspraakdeskundigen. Gelegenheidsvoorzitter Eshuis leidde de avond in met wat algemeenheden. Hij vond dat in Soest de juiste vorm van de inspraak nog niet gevonden was. „Aanvankelijk dacht men te kun nen volstaan mét vragenlijsten, maar later werden er toch werkgroepen in gesteld". Eshuis meende dat de beant- wording van de lange vragenlijst een elitair" gebeuren was, terwijl hij vond dat voor de korte vragenlijst toch een grote inleving in de materie vereist werd. Hij zette een vraagteken hïi de_gedachte dat de vragenlijsten als een enquete gezien mochten wor- De leidster van het Dienstencentrum De Drie Eiken organiseert op dinsdag 17 februari een bustocht naar de Westfriese Flora in Bovenkarspel. Men vertrekt om 9.00 uur vanaf het Dorpsplein. Opgave voor 13 februari bij mej. Frankena. De kosten bedra gen 15,- per persoon en men moet een lunchtpakket meenemen. Aan komst op het Dorpsplein om onge veer 17.00 uur. Met als voornaamste taak het peilen van de behoefte aan een sporthal in Soesterberg is door de Sportstichting in Soest een speciale commissie ge vormd, bestaande uit de heren F. J. Hagmeijer (voorzitter Laetitia), J. Kremer (secretaris AGAVS) en L. C. van Vliet (voorzitter KVO). In nauwe samenwerking met de sport- commissie van de Wijkraad Soester berg, bestaande uit de heren F. J. Hag meijer, Th. Sluis en B. Wester, zal een enquête worden georganiseerd, teneinde een inzicht te krijgen in de behoefte naar een sporthal bij de plaatselijke verenigingen en daarvoor in aanmerking komende bonden. De nieuwe kunstnijverheidafdeling van Ton Beuken, is de beste ideeën- bron die u zich kunt wensen. U vindt e duizend en een leuke dingen. Modern, kleurig, fraai van vorm. En vaak verrassend goedkoopZo rond de riks kunt u al kiezen. Kom eens kijken bij Ton Beuken, Gallenkampels weg 2, of Soesterbergsestraat 51 Soest-Zuid (bij het busstation) O* V\bSL/t* <»>1 i Ml den en hij noemde het een raadsel waar ze eigenlijk voor dienden. Es huis maakte een wat schampere op merking over het info-centrum, dat hij niet zo zag zitten en hekelde de manier waarop de werkgroep publi citeit afgewezen werd. Hij veronder stelde dat deze werkgroep van de hand werd gewezen „uit vrees dat zij te manipulerend te werk zou gaan". Ir. Hasselaar merkte op dat de werk groep 2000 gevraagd was mee te wer ken aan de inspraak-procedure. Hij was met het college van burgemees ter en wethouders niet tot- overeen stemming gekomen, omdat hun opzet, zoveel mogelijk ovqrleg plegen met alle belangengroepen, niet door het college werd geaccepteerd. Hij veron derstelde dat het college een derge lijke werkwijze niet haalbaar achtte in verband met de krappe tijd, maar hij giste daar naar. Een juiste motiva tie voor de afwijzing was nog niet ont vangen. Overigens toonde de heer Has selaar zich een voorstander van het werken met werk- c.q. inspraakgroe- pen; van een' informatiecentrum al zag hij een inspraakprocedure zónder optimale inspraak en informatie niet zitten. Hoorzittingen wees hij van de hand; ze verzandden meestal in detail kritiek of in afwijzen van alle voor stellen. Uit de zaal werd gevraagd waarom aan de inspraakprocedure meegedaan zou moeten worden: „Het is toch al leen maar om onze bezwaren van de mat te vegen. Hoe meer wij inspreken, hoe jneer onze uitspraken van tafel geveegd worden". De heer W. Huiser maakte duidelijk dat de gemeente besloot, niet van de diensten van „2000"' gebruik te maken, omdat de werkgroep niet onder ver antwoordelijkheid van het college wil de werken. Van de hulp van de NCIV (waarmee in zee gegaan werd) kon wel gebruikt gemaakt worden, omdat dit bureau wel aan die voorwaarde wilde voldoen. Naar de mening van de heer Hasse laar was het echter niet juist dat de gemeente alleen bepaalde hoever de informatie en publicatie moest gaan. Overigens verklaarde hij dat de werk groep 2000 niet had meegewerkt aan het samenstellen van de gemeente lijke vragenlijsten. Met een bijzonder druk bezochte re ceptie werd vorige week het nieuwe bedrijfspand van Brandsma B.V. aan de Industrieweg in gebruik genomen. Tot de officiële handelingen die aan de receptie vooraf gingen behoorden het inmetselen van een gedenksteen door de drie dochtertjes van de heer Brandsma jr. en het onthullen van het geschenk van het personeel, een glas plastiek, dat een plaats kreeg in de grote kantoorhal. Op de foto vóór de glasplastiek v.l.n.r. het echtpaar Brandsma sr; het echtpaar Brandsma jr., de heer G. Mout en de heer E. Hagenaars, die naméns het personeel gelukwensen aanbiedt. Foto Herman van Dam VERMIST 3 FEBRUARI: kater, grijs gestreept, gecastreerd. 5 jaar; Lokhoff, Smitsweg 143, telefoon 18441. 8 FEBRUARI: kater, zwart, 8 maan den; De Pater, Prins Bernhardlaan 48, telefoon 16119. GEVONDEN kater, cypers, witte pootjes, rosé neus met zwart er omheen: Hodde, Thorbeckestraat 23, telefoon 19376. 2 FEBRUARI: kater, zwart/wit, 1 jaar, (aangereden bij Nieuwerhoek); Dieren tehuis, KI. Engeldaalweg, tel. 13583. 4 FEBRUARI: kat, zwart, witte poot jes, witte bef, witte streep over neus; Donker, Dal weg 2, telefon 13507. 7 FEBRUARI: teef, bastaard herder, 10 weken; (Zonnegloren); Dierentehuis, KI. Engendaalweg, tel. 13583. 8 FEBRUARI: reu, zwart, gladharig, middelgroot; Dierentehuis, KI. Engen daalweg, telefoon 13583. 8 FEBRUARI: teef, bastaard, zwart, bruine pootjes met witte voorvoetjes, witte borst, ruigharig, klein; inl. Insp. Dierenbescherming Baarn, tel. 02134- 4434. Voor nadere inlichtingen kan men zich in verbinding stellen met het dieren asiel, telefoonnummer 13583; bij geen gehoor nr. 10667 van de vereniging „Amivedi". Mocht u uw vermiste huis dier terugkrijgen, wilt u dat dan ook even aan het dierenasiel doorgeven of aan telefoon 10667? De 32-jarige autobestuurder kreeg een rijverbod opgelegd, omdat hij onder invloed van alcohol zijn wagen be stuurde. De beide blaasproeven vielen in zijn nadeel uit; bij de dokter wei gerde hij de bloedproef omdat hij angst zei te hebben voor de prik. De gas aangifte in de maand decem ber was 9-100.729 m3 Ten opzichte van 1974 is dat een stijging van 29,95 (2.097.275 m3). In december 1973 was de gasafgifte 7.573.664 en in december 1974 7.003.454 m3. Het aantal verbruikers is in de maand december gestegen van 12.446 -naar 12.604. Was de verhuur warm waterinstallaties per 30 november 6561, per 31 december was het 6569. Morgen vrijdag 13 februari, aanvang 20 uur, wordt in gebouw Eltheto aan het Driftje de algemene ledenvergade ring gehouden van de gymriastiekver- eniging De Springbokken. De agenda telt vijftien punten waar onder de jaarverslagen van secretaris, penningmeester, het technisch bestuur en het showbandbestuur. Aan de orde komt verder de begroting voor dit jaar, een voorstel de contributie te verhogen, een bestuursverkiezing, een statuten-wijziging, de vaststelling van de clubkleding en tot slot 't bestuurs beleid en de werkprogramma's van het algemeen bestuur, het technisch bestuur en het showband-bestuur. De vergadering wordt besloten met de vertoning van een sportfilm. Aftredende bestuursleden zijn de he ren Burgerhout, Rijnders, Ekel, La blans en Bosch; zij stellen zich her kiesbaar. Bij de werkprogramma's zal een bescheiden lustrumviering worden voorgesteld en zal ook iets gezegd wor den over samenwerking met de Soes- terbergse gymnastiekverenigingen. Wat de contributie betreft zal voorge steld worden die te verhogen met ƒ2,50 per kwartaal, ingaande 1 april 1976. De statutenwijziging heeft te ma- .ken met het doorvoeren van één alge- [mene ledenvergadering per jaar. In de maand januari hebben zich in Soest 59 verkeersongevallen voorge daan, waarbij één dode, zeven zwaar- en 15 lichtgewonden te betreuren vielen. 17 voertuigen liepen zware schade op en 40 lichte schade. In to taal waren er 43 personenauto's bij betrokken. Voor het Karnaval, dat in het week end van vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 februari wordt gehouden is met ingang van zaterdag a.s. de kaartverkoop opengesteld. De leden van de Karnavalsvereniging kunnen, op vertoon van hun lidmaat schapskaart, uitsluitend kaarten ko pen bij: Th. van Steen, Hartweg 36. Soest. De toegangsprijs voor leden is voor zaterdag 5.00 p.p. en voor zon dag 10.00 p.p. Voor bezoekers, die geen lid van de karnavalsvereniging zijn, bedraagt de toegangsprijs voor zaterdag 10.00 en voor zondag 12.50. Zij kunnen hun entree-kaarten uit sluitend kopen op de navolgende adressen: Snackbar Rob Eggenkamp, Nieuwerhoekplein 7, Bureau Soester Courant, Van Weedestraat 29 en Slij terij B. van den Linden, Soesterberg sestraat 49. Ook voor het Jeugdkarna- val op vrijdag 27 februari zijn op de zelfde drie adressen kaarten verkrijg baar. Toegangsprijs voor die avond bedraagt 5.- p.p. Ter behandeling in de a.s. raadsvergadering heeft Jan Visser van Progressief Soest schriftelijk een tweetal vragen ingediend met betrekking tot de finan ciële consequenties voor het aantrekken van inspraakdeskundigen. Visser vraagt: 1. Wilt u beide nota's van de inspraakdeskundigen (Werkgroep 2000 en N.C.I.V.) ter inzage leggen voor alle raadsleden? Wanneer uw ant woord ontkennend is, wilt u dit dan motiveren? 2. Wat zyn de finaneiële consequenties van het advies van het NCIV, het inrichten van het info centrum en de begeleiding van de werkgroepen? Wilt u alle stukken die hierop betrekking hebben voor de leden van de financiële commissie ter inzage leggen? 1 „Progressief Soest is niet ontevreden over de wijze waarop nu getracht wordt de bevolking van Soest, middels een inspraakprocedure, te betrekken bij de beoordeling van het ontwikke lingsplan 1976", aldus Visser in de toe lichting. Hij noemt echter de inspraak van raadsleden niet minder belangrijk. Omdat hij geen lid is van de commis sie Ruimtelijke Ordening, zegt hij geen kennis te hebben kunnen nemen van alle stukken die in die commissie be handeld worden. Hij vindt dat derge lijke stukken, eenmaal besproken in de commissie, niet meer aangeduid kunnen worden als „interne en gehei me b. en w.-stukken", die taboe zijn voor andere raadsleden. Vooral voor een éénmansfractie is dat een zeer principiële kwestie, omdat zo'n fractie geen mogelijkheid heeft bij fractiegenoten inlichtingen in te winnen. Met betrekking tot de door de eerder genoemde bureau's inge- Maandag 16 februari vervalt het spreekuur van de gemeentelijke so ciale dienst, dat elke week van 2 tot 3 uur in de hulpsecretarie te Soester berg gehouden wordt. De woningbouwvereniging St. Joseph, opgericht in 1916, heeft voor het eerst in haar 60-jarig bestaan een eigen verenigingsblad. Het heet „Wonen" en is bedoeld om dc leden in Soest en Soesterberg van informatie te voorzien. Voorzitter H. Snel zegt daarvan: „een blaadje, waarin getracht zal worden om u alle belangrijke en misschien ook minder belangrijke zaken betreffende uw wonen, uw woning en uw vereniging mede te delen". Hij spreekt daarbij de verwachting uit dat het blaadje niet eenzijdig zal blijven en dat ook de leden hun mening over de genoemde zaken zullen geven. „Met elkaar en voor elkaar zal het devies moeten zijn. Alleen dan kan er sprake zijn van een goed verenigingsleven", aldus de heer Snel. In het eerste nummer wordt verteld1 dat het huidige woningbezit bestaat uit 579 woningen, waarvan 334 flat woningen, 62 eengezinswoningen en 82 oudbouwwoningen in Soest en 101 een gezinswoningen in Soesterberg. Het aantal leden bedraagt momenteel 1090, waarvan 311 als woningzoekend staan ingeschreven. Voorzitter Snel te kent daarbij aan: „We zullen nog wel iets moeten bouwen". De contributie is slechts 27.50 en voor dat bedrag is men voor het hele leven lid. Bij verhuizing naar buiten de ge meente dan kan daarvan nogeens 25 gulden terug worden ontvangen. In het eerste nummer wordt ook de a.s. ledenvergadering aangekondigd, die op 22 april zal worden gehouden. De leden wordt verzocht voorstellen en eventuele bestuurskandidaten zo spoedig mogelijk in te dienen. Het blad zal zesmaal per jaar ver schijnen; iedere eerste week van de even maanden. Er moet nog een re- daktie benoemd worden en het be stuur stelt voor die te laten bestaan uit een bestuurslid, een lid van de be wonerscommissie en enkele individua listen die willen meewerken de twee maandelijkse uitgave te verzorgen. De NCVB afdeling Soestdijk houdt vanavond, aanvang 19.45 uur, haar jaarvergadering in het wijkgebouw bij de Emma-kerk aan de Regentesselaan. De heer J. Brusse uit Baarn zal die avond een boekbespreking houden met als onderwerp „Gods flierefluiters".. De navolgende agenda komt in behan deling tijdens de gemeenteraadsverga dering, welke zal worden gehouden op donderdag 19 februari 1976, 's avonds 19.30 uur, in de brandweercentrale aan de Lange Brinkweg. 1. Notulen van de raadsvergaderingen van 8 en 18 december 1975 en 15 janu ari 1976. 2. Ingekomen stukken. a. Controlerapporten van het centraal bureau voor verificatie en financiële adviezen van de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten, met voorstel de ze voor kennisgeving aan te nemen, b. Brief d.d, 2 januari 1976 van de heer E. D. Consenheim en mejuffrouw C. Burgerman over het Slangenbosje, met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. c. Brief van bewoners van de Dr. 's Jacobstraat d.d. 24 mei 1975, waarin verzocht wordt in de Dr. 's Jacobstraat drempels aan te brengen, met 't voor stel deze brief te beantwoorden con form bijgaand concept. d. Brief d.d. 4 september 1975 van de Afdeling Soest van de Aartsdiocesane Boeren- en Tuindersbond, de Christe lijke Boeren- en Tuindersbond, de Werkgroep Ontwikkeling Eemland, de Natuurbeschermingswacht Eemland, de Milieuwerkgroep Soest, de Werk groep Leefmilieu Soest en de Stichtse Milieufederatie, waarin zij bezwaren maken tegen de plannen om over het Bremeentje een rijwielpad aan te leg gen, dat de Soester Eempolder met Baarn zal gaan verbinden, met het voorstel te antwoorden overeenkomstig de ontwerp-brief. e. Besluit d.d. 20 november 1975 van de raad van de gemeente Hulsberg, waarin er bij de Regering en de Sta- ten-Generaal op wordt aangedrongen, ook aan rechtspersonen de mogelijk heid te geven de 3 kalkarheffing te .mogen voldoen ten gunste van een ander fonds dan het fonds ontwikke ling snelle kweekreactor, met 't voor-' stel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen. f. Brief van de heer W. S. L. van Nier- op, Van Lijndenlaan 14, Soestdulnen, waarin hij verzoekt de door de heer Groenendijk, Van Lijndenlaan 16. Soestduinen, aan te vragen bouwver gunning voor het bouwen van 'n hek werk, niet te verlenen, met het voor stel deze brief in handen te stellen van burgemeester en wethouders ter af doening, omdat verlening c.q. weige ring van een bouwvergunning in de Woningwet is opgedragen aan burge meester en wethouders. g. Aanbieding van de gemeentereke ning 1973, met voorstel deze in behan deling te nemen en in een volgende vergadering - nadat de rapporten van het Verificatiebureau van de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten zijn ontvangen - voorlopig vast te stellen. h. Brief van de heer J. H. M. Heuer, Dr. Rupertlaan 1 te Soest, waarin hij zich beklaagt over het berijden van het achterpad langs zijn woning door vrachtauto's, met het voorstel deze brief te beantwoorden conform bij gaand concept. i. Brief van de Voetbal- en Atletiek vereniging „Soesterberg" d.d. 3 januari 1976, waarin wordt verzocht de ver goeding voor het gebruik van de ter reinen te verlagen, met voorstel te antwoorden conform bijgevoegde con cept-brief, j 3. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel tot vaststelling van het ont eigeningsplan Soest-Zuid. 5. Voorstel tot vaststelling van regelen, als bedoeld in artikel 8, lid 3, van de Verordening op de vaste raadscommis sies voor vergaderingen van de com missie ruimtelijke ordening. .6. Voorstel tot het aangaan van een vaste geldlening met de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. 7. Voorstel tot intrekking van de wijzi ging van de begroting betreffende de herwaardering van de rioolwaterings- installatie te Soesterberg. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanpassen van het gebouw Steenhoffstraat 5 voor de politie. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het aanbrengen speelveld aan de Henr. Blaekweg. 10. Voorstel tot verkoop van 'n strook je grond, gelegen aan de Eikenlaan te Soest aan mevrouw J. v. d. Kolk- Blaauwboer e.a. te Soest. 11. Voorstel tot verkoop van 'n strook je grond, gelegen aan de Eikenlaan te Soest aan de heer H. Smit te Soest. 12. Voorstel tot het onttrekken van 'n gedeelte van de Merehveg aan het openbaar verkeer. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een voetpad langs een deel van de Ferd. Huycklaan. 14. Voorstel tot wijziging van de ver goedingsregeling vrijwilligers bij de gemeentelijke brandweer. 15. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst van grondruiling met P. Floor terzake van enige percelen grond aan de Soesterbergsestraat. 16. Voorstel tot aankoop van een per ceeltje grond, deel uitmakende van de Akkerweg van de heer A. Wittebol. 17. Voorstel tot wijziging van de Uit- kerings- en Pensioenverordening Wet houders der gemeente Soest. 18. Voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van een rekening- courantkrediet van ƒ5.000.000.-, op te nemen bij de N.V. Bank voor Neder landsche Gemeenten te 's-Gravenhage door het Regionaal Werkplaatsschap Amersfoort en Omgeving. 19. Voorstel tot wijziging van de tege moetkoming ingevolge artikel 6 van de „Verordening subsidiëring godsdienst! ge en levensbeschouwelijke vorming" 20. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een voetpad langs de Molenstraat. 21. Voorstel tot het verlenen van me dewerking ex artikel 50 van de Kleu teronderwijswet aan het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Natio naal Schoolonderwijs „De School met den Bijbel", de Stichting voor Katho liek Onderwijs te Soest en de R.K kleuterscholen te Soesterberg, ten be hoeve van de aanschaf van materiaal voor voorbereidend rekenen en taal. 22. Voorstel tot delegatie varrverkoop van gronden voor de bouw van een huis voor zelfbewoning. 23. Voorstel tot het verlenen van (fi nanciële) medewerking aan de reali satie van een project kindertandver- zorging te Soesterberg. 24. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het houden van een V.O.S.-cursus, diende nota's merkt Visser op, dat één van die nota's gedurende een week voor elk raadslid ter inzage heeft ge legen; de andere nota echter niet. Hij wil beide nota's zien om vergelijkingen te kunnen maken. Vandaar zijn vra gen. Een Olau-Line mini-cruise om vat altüd: Een retourtje Vlis- singen-Sheerness met de Olau Dana, met hut èn ontbijt èn een (uiteraard) Deense lunch aan boord: een transfer Sheerness- Londen v.v. en minstens één overnachting met ontbijt in het Tower Hotel aan de Thames in Londen, in een prachtige kamer met kleuren-T.V., privé-bad en toilet. Boekingen bij SOEST - LAANSTRAAT 66 TELEFOON 02155 - 12683 De 27-jarige monteur J. J. van R. deed bij de politie aangifte van diefstal van zijn boortol, die een waarde heeft van 550 gulden. Van R. had de machine in een gereedschapskist achtergelaten bij een perceel aan de F. C. Kuyper- straat. STATUS QUO HELLO 14, B.T.O. FOUR WHEELDRIVE f 13,— Kom TOP-POP in kleur zien... elke vrijdagavond van 7-8 uur in onze DISCOBAR 10 11 12 13 14 18 WILLEMPIE André van Duyn - cnr. LOVE HURTS Nazareth - phonogram. VOLARE Al Martino - bovema. BOHEMIAN RHAPSODY Queen - bovema. THEME FROM MAHOGANY Diana Ross - bovema. LA BALLADE DES GENTS HEUREUX Gerard Lenorman - cbs. UNNE SPIJKER IN MUNNE KOP De Stipkes - cbs. KING KONG The Jimmy Castor bunch - wea ELLE VOULAIT QU'ON L'APPELLE VENISE Jullen Clerc - bovema. HET LEGER VAN WERK LOZEN Div. Artisten - dureco. TCH BIN WIE DU Marianne Rosenberg - phon. LAMMA DAMMA DOEN Nico Haak de Paniekzaaiers phonogram ALS HET GRAS TWEE KONTJES HOOG IS Hydra - polydor. ME SOEZAFOON •Corrie van Gorp - atlantic. SLEEP WALKIN Golden Earing - polydor. DU COTE DE CHEZ SWANN Dave - cbs. STOONT ALS 'N GARNAAL Simpistisch verbond - phon. HOLLYDAY Tony Braco - bovema. LET'S TWIST AGAIN Chubby C-hecker - london. ALL AROUND MY HAT Steeleye Span - phonogram. IK DANS DE BUMP MET JOU De Bumpers - telgram. QUEEN OF CLUBS KC Sunshine band - rca. BABY FACE The Wing and Prayer fife and drum corps - wea. GOLDEN YEARS David Bowie - rca. ANOAHER LONELY NIGHT Sommerset - cnr. THE LIES IN YOUR EYES The Sweet - inelco. THE ZIP MFSB - cbs. ROSE VALLEY Teach-in - cnr. M'N HOEMPA Ton van Kluyve - basf. TO KNOW THAT I LOVE YOU Road - negram. WHY DIT YOU DO IT Stretch - ariola. WALK AWAY FROM LOVE David Ruffin - bovema. I LOVE MUSIC The O'Jays - cbs. LET'S DO IT AGAIN Staple Singers - wea. WAYS TO LEAVE YOUR LOVER Paul Simon - cbs. ANNIE'S SONG John Denver - Inelco DEEP PURPLE Donny Marie Osmand - poL HOLD BACK THE NIGHT Trammps - Inelco. QUIERO Julio Iglesias - phonogram. LET ME BE THE NUMBER ONE D. Silverspoon - basf. Van de uitstekende LP Brothers en Sisters. JESSICA Allman Bros Band

Soester Courant | 1976 | | pagina 7