cDec!sQi'kcbmmv^ ,Moet raad jaarlijkse begroting wel serieus nemen V Theatergroep „Op Vrije Voeten toernee op de nieuwste mode bij Joppers ARRIVÉ ARRIVÉ NIEUW Ontmoeting in Nairobi (Kenia) "Ea™irr>A,>^~ K. de Wilde in financiële commissie Vakantie-adressen gezocht voor Berlijnse kinderen Geen Kortebaandraverij meer in Soest Rommelmarkt-opbrengst voor nieuw clubhuis Het oog gericht op de ontspannings- politiek Dronken militair verzet zich tegen aanhouding Geslaagd A. van der Weerd FOTO-KOPIEËN Vogel-excursie Flevopolders van hetl.V.N. „Eemland" Rijverbod BRANDWEER tel. 13333 ZIEKENAUTO tel. 12727 Koltruien Pantalons Spring in the air Programma maart jongeren centrum „Molensoos" 9 maart Amnesty- schrijfavond Voor periode 29 juni t.m. 7 augustus Autorijschool 1 Wat Leonid Brezjnev als machtigste man van de Sowjet-Unie nu precies bedoelt met ontspanning, is vooral interessant voor de Europeanen, die lange tijd met de Russen hebben onderhandeld over een accoord over Europese vei ligheid. In ieder geval moet men in de topman van het Kremlin prijzen, dat hij wat hij te zeggen heeft duide lijk zegt en daarbij een eerlijke indruk maakt. Ije kern van zijn betoog op het vijfen twintigste partijcongres was, dat de Sowjet-Unie wenst door te gaan met de politiek van ontspanning, detente. Vooral in verdragen met de V.S. acht Brezjnev op dit vlak een en ander be reikt, dat gelukkig gewapende conflic ten minder waarschijnlijk maakt. Maar, maakte hij tevens duidelijk, de ideolo gische strijd gaat natuurlijk gewoon door. En zo zal men de Sowjet-Unie niet alleen met wat mooie frasen aan de zijde vinden van al diegenen die streven naar bevrijding en onafhanke lijkheid. Vandaar ook, dat hier nog maals de steun aan de Angolese be weging MPLA aan de orde kwam, wat men mag voegen bij de uitspraken van een Sowjet-ambassadeur in Afrika, dat de Russen ook het zwarte verzet in Rhodesië en in het door Zuid-Afrika beheerde Namibië zullen steunen, wat o.m. volgens sommige bronnen al leidt tot grote wapenleveranties en van Cu baanse zijde tot het besluit het expedi- tieleger niet direct uit Angola naar huis terug te roepen. De noodzaak van dergelijke huip ver klaart Brezjnev dan met de betreurde beïnvloeding vanuit de V.S. om de krachten van de vooruitgang" te rem men. Zulke broederhulp is een princi piële plicht waarvoor andere overwegin gen (van detente bijvoorbeeld) moeten wijken. En zo maakt Brezjnev duidelijk aan allen die zich misschien wat veel voorstellen van die ontspanningspolitiek welke grenzen het Kremlin daaraan stelt. Niet dat hij daarbij alles zei wat gezegd zou kunnen worden. Hij stelde bijvoor beeld vast, dat de Russen voor hun hulp geen tegenprestaties vergen in het militaire vlak - iets wat niet zo mak kelijk te rijmen is met bijcoorbeeld de militaire installaties die de Russen in Somalië zouden optrekken. Maar ook zonder dat maakte de Rus wel duide lijk dat niemand van de ontspannings politiek te veel moet verwachten, zeker dus ook niet in Europa. Dat is wel weer nuttig om uit de beste bron bevestigd te krijgen. Merkwaardigerwijs speelt hetzelfde on derwerp tezelfdertijd ook een belangrij ke rol in een politiek curieus kermis- stuk dat in Peking wordt opgevoerd. Daar wordt de Amerikaanse ex-presi dent Nixon gevierd alsof hij nog steeds staatshoofd is. Een rol die hij zich niet alleen laat welgevallen, maar waarbij hij Mao nog even nazegt, dat niemand moet geloven dat enkele papiertjes met handtekeningen niet de illusie moeten wekken dat daarmee voor altijd alles voortaan vredig zal verlopen. De vraag is waarom de Chineze uitgere kend Nixon zo ophemelen alsof hij nog steeds de man is, die vier jaar gele den de Amerikaans-Chinese betrekkin gen herstelde. Intussen is hij tot het symbool van politieke corruptie gewor den en de Amerikanen die duidelijk heb ben gemaakt, dat ze niet door hem in het Witte Huis vertegenwoordigd wil len worden, zullen hem ook niet zien als de ideale vertegenwoordiger van hun land op buitenlandse bezoeken, die met het blote oog niet van officiële staats bezoeken zijn te onderscheiden. Waarom Het lijkt er het meest op, dat Mao de Amerikaanse president Ford eens duchtig onder de neus wil wrij ven, dat hij er niet blij mee is dat deze zijn aandacht zozeer op ontspan ning met de Chinese aartsvijand Rus land heeft gericht. Dat misnoegen wordt dan wel zeer effectief getoond. Mao helpt Nixon aan een stevige basis voor een politieke come back en onge twijfeld heeft de vertoning in Peking er danig toe bijgedragen dat Ford's rivaal Reagan bij de start van de campagnes voor de kandidatuur in de presidents verkiezingen is voor komen te liggen. De Chinese politieke strategie mag wel eens een beetje vreemd lijken, maar effectief is ze vaak wel. Terwijl in we zen de Chinese waarschuwingen natuur lijk geheel overbodig zijn. Brezjnev zelf waarschuwt Amerikanen en Europea nen minstens zo duidelijk voor al te hoge verwachtingen van de detente. KANTMAN Na een wilde achtervolging door Soes- terberg werd bij een poging zijn ouder lijk huis binnen te vluchten, de 18-jarige militair H. T. aangehouden en na hevig verzet overgedragen aan de marechaus see. T. reed oner onvloed tegen het hek van de Soesterbergse marechaussee-kazerne en ging er daarna vandoor, achtervolgd door de politie. Men probeerde hem tot stoppen te dwingen, maar T. voorkwam dat, door steeds links te gaan rijden, in de Versteeghlaan poogde hij de wo ning van zijn ouders binnen te vluchten, maar daar stak de politie een stokje voor. Onder hevig verzet werd hij naar het politiebureau gebracht en daar aan de marechaussee overgedragen. Vyy\ - A/V' ff Door middel van toneel, geluidscollages, pantomime en schimmenspel worden pro blemen uit deze tijd naar voren gehaald en onder de loep genomen. De leden van Op Vrije Voeten zijn van mening dat een leven zonder God geen leven is en ze doen dit werk dan ook om hun leeftijdsgenoten op een eigentijdse manier in aanraking te brengen met het evangelie van Jezus Christus. De thema's van de diverse programma's hebben allemaal betrekking op het ge geven dat veel mensen tegenwoordig hun identiteit kwijt raken. Zo komen on derwerpen aan de orde als: mode en massamens, verveling, vertrouwen en wantrouwen. Eén van de leden van de groep, Carel Steenkamp, brengt tevens een serie Nederlandse liedjes, meest in authentieke folkachtige stijl. De programma's van Op Vrije Voeten worden niet alleen op een veilige af stand" op het toneel opgevoerd. Ook wordt er tussen het publiek gespeeld en wordt men gevraagd mee te spelen. De leden van Op Vrije Voeten willen graag na afloop van de programma's met het publiek doorpraten over de thema's. Het toernee van Op Vrije Voeten ziet er als volgt uit: Deze theatergroep is in Soest op zater dagmiddag 6 maart, in clubhuis De Vangrail (Molenstraat, Soest) en zondag 7 maart 's morgens treden ze op na af loop van de Herv. Jeugdkerk in Chr. Belangen, Leestraat, Baarn. 's Middags zijn ze in een interkerkelijke jeugddienst, die om 16.30 uur begint en gehouden wordt in de Maria Koningin-kerk aan de Maatkampweg in Baarn. Van donderdag tot en met zondagavond is Op Vrije Voeten te vinden in „Het Nutsgebouw", Burg. penstraat 4 in Baarn. Op Vrije Voeten brengt een bezoek aan Baarn en Soest op uitnodiging van de Youth for Christ afdeling in Baarn. Aan de Vrije Universiteit te Amsterdam slaagde voor het doctoraal examen economie onze plaatsgenoot de heer J. W. de Lange. HORLOGER JUWELIER SOESTERBERGSESTRAAT 26 TEL 12982 SOEST Dat de wereld maar klein is, zoals vaak wordt beweerd, werd vorige week nog eens bevestigd in Nairobi. SEC-voetballer Jan P. C. Veldhuizen die een zakenreis combi neerde met vakantie in Kenya, ontmoette daar als Soestenaar een aantal sport mensen, die destijds hun stempel op het Soester sportleven hebben gedrukt. De Kinckerbockers, de voormalige honkbalafdeling van SEC, dankt uitein delijk de oprichting aan een man, die thans in Kenya verblijft. Fred Nieuwen- huis, die ruim tien jaar geleden het ini tiatief nam om te komen tot oprichting van een honkbalclub, is geen onbekende in Soester sportkringen en onderhoudt dan ook nog steeds contacten met de Knickerbockers. In datzelfde Nairobi ontmoette Jan Veldhuizen de Soestenaar Henk van de Valk, die jarenlang de kleu ren van BDC (thans S.O. Soest) verde digde en ook een aantal jaren voor SEC speelde. Oude herinneringen werden opgehaald en omdat voetbal en honkbal niet de bekendste sporten zijn in Kenya, werd besloten om een golfwedstrijd te orga- neseren, waarbij zou worden gespeeld om de JPC Trophy. Er kwamen voor dit evenement nog meer Hollanders in ac tie, die om de trophy wilden strijden en behalve de twee in Soest bekende Neder landers speelden ook Mevr. Ati Niewen- huis en Leen Nijssen (ook al geen onbe- VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917 Doorbreek de SLEUR FONDUE BUITEN DE DEUR Nieuw voor Soest, Fondue Bacchus, Vleesfondue in witte wijn met div. geraffineerde sausen f 42,50 per 2 personen. Dat kan in ons intieme specialiteiten restaurant langs de weg Soest-Amersfoort. Dat kan niet missen. .BIRKSTRAAT 108SOEST. 02155 -17224]? Langs de weg naaf Amerafoort kende in Soest) mee in de strijd. Er zou gespeeld worden 18 holes in een zoge naamde Stableford Competition en Jan Veldhuizen fungeerde als scheidsrech ter. In het grote gezelschap bleken de twee oud-Soester sportfiguren eikaars grote concurrenten. Henk van de Valk leidde na 9 holes met 17 punten, waartegenover Fred Nieuwehuis er maar 13 kon stellen. In de tweede 9 holes bleek de superieure vorm van Henk van de Valk, die be halve voetballer ook een goed golver, tennisser en zwemmer is en in de tweede negen holes scoorde hij wel is waar geen 17 punten, maar zijn dertien waren toch ruim voldoende om de concurrentie ver voor te blijven. Fred Nieuwehuis bracht het tot 9 punten, terwijl zijn vrouw Atie na een uitstekend begin afzakte naar de derde plaats. Winnaar werd Henk van de Valk met totaal 30 punten, tweede Fred niewenhuis met 22 punten en derde Mevr. Ati Niewenhuis met 21 punten. Jan Veldhuizen kon na afloop in het prachtige clubhuis van de „Karen Golf Club" de prijs aan een oud Soestenaar en sportvriend uitreiken. Aangemoedigd door het succes van vo rig jaar organiseert de afd. Eemland van het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie in dit mooie seizoen we derom voor leden en verdere belangstel lenden een dag-excursie naar de vogel- rijke Flevopolders en wel op zater dag 13 maart. Per Tensenbus wordt om 8 uur vertrok ken vanaf station Amersfoort. Verder kan men instappen om 8.10 uur bij Ten- sen, Soest, om 8.15 uur bij het Raad huis Soest, 8.20 uur op het Nieuwerhoek- plein, Soest en om 8.30 uur bij station Baarn. De kosten bedragen 14,- per persoon. In verband met nog beperkte plaats ruimte is snelle opgave gewenst bij Joke van Gosliga, Schoutenkampweg 101, Soest telefoon 02155-10506 Op de Van Weerde Poelmanweg werd de 23-jarige L.G. slapend in zijn auto aan getroffen. hij bleek te veel te hebben gedronken en kreeg een rijverbod op gelegd. De auto was aan de rechter voorzijde beschadigd, als gevolg van een botsing tegen een boom. De financiële commissie zou slechts vijf minuten nodig hebben gehad voor de agenda van tien punten, als daar niet de aanbieding van de gemeenterekening 1973 bij was geweest. Met name de heer K. de Wilde (PvdA) had daar vragen en opmerkingen over. Hij constateerde, dat in 1973 een miljoen gulden minder was uitgegeven dan begroot en omdat ook in 1972 al sprake is geweest van minder uitgaven, vond hij, dat burgemeester en wethouders moesten rekenen op de vraag uit de raad of deze in 't vervolg de begroting wel serieus moest nemen. De heer De Wilde vroeg zich af of een vergissing van een miljoen op dë 37,5 miljoen normaal was. „Hoe bestrijdt ui mijn conclusie, dat er slecht begroot is vroeg hij. Wethouder J. J. Ebbers (VVD) stelde, dat er in 1973 een paar meevallers zijn geweest. De overname door de provincie van het waterkwali teitsbeheer bijvoorbeeld, waardoor de provincie het nadelig saldo van 450 dui zend gulden voor haar rekening nam; de „ontzettend meegevallen" uitkerin gen voor het onderwijs, en ook de min dere (40.000 gulden) kosten voor de politie. De heer J. van Dongen van de afdeling financiën: „Nu ziet u meteen hoe moeilijk het is om een meerjaren begroting op te stellen". De heer De Wilde informeerde of al leen vertraging in het opmaken van de rekening Stichting Samenwerking Woningbouwcorporaties, waarin ook het gemeentelijk woningbedrijf is onder gebracht, de» oorzaak was van het late verschijnen van de schriftelijke verant woording van burgemeester en wethou ders over de gemeenterekening en de bedrijfsrekeningen 1973. Wethouder Ebbers beaamde dat. „In 1972 hadden we alleen nog maar te maken met het eigen woningbedrijf. Toen kwamen de woningbouwverenigin gen Sint Joseph, Practicum en Goed Wonen erbij. De manier waarop deze de financiële administratie hadden ge voerd, was voor een goede verslagleg ging in de rekeningen absoluut onvol doende. Het is een heidens werk ge weest om hun rekeningen op het goede K. de Wilde spoor te krijgen. We zijn nu bezig met de rekening over 1974 van de S.S.W., dus we lopen in". De heer De Wilde begreep niet, hoe het mogelijk is geweest dat een woning bouwvereniging gedurende een aantal jaren zover achter is geraakt met de financiële administratie, dat er nu spra ke is van een schrikbarende achterstand in het jaarlijks eindoverzicht in de ge meenterekening en de bedrijfsrekenin gen, „en dat er blijkbaar geen enkele instantie is die daar de vinger op legt". De heer Storimans (CDA) had in de eindrekeningen geconstateerd, dat er verscheidene meevallers waren ge weest. Hij vond, dat in zulke gevallen de gemeenteraad ook een begrotingswij ziging moest worden voorgesteld, zoals gebeurt wanneer er te weinig is be groot. Dit om te voorkomen dat het beschikbare geld alleen maar wordt opgemaakt omdat het nu eenmaal be schikbaar is. Zijns inziens kwam het nog wel eens voor, dat het geld louter en alleen om die reden werd uitgegeven. „Anders ontstaat bij de betrokkenen een grote angst, dat ze volgend jaar minder krijgen omdat ze toen en toen ook aan minder genoeg hadden", aldus de heer Storimans. Tenslotte had de heer De Wilde grote moeite met het voorstel tot het verlenen van medewerking voor de aanschaf van een Loco-systeem voor de Groen van Prinstererschool. Het ging hem niet om het bedrag van 900 gulden, maar om het feit, dat de inspecteur van het lager onderwijs de aanschaf niet ab soluut noodzakelijk had genoemd. Voor dat hij zijn fiat aan het voorstel zou geven, wilde hij een motivatie hebben waarom de onderwijscommissie niet op deze opmerking van de inspecteur was ingegaan. „Of je neemt zijn advies serieus en besteedt er aandacht aan of je geeft een motivatie waarom je vindt dat het genegeerd moet worden", vond hij. De opmerking van de heer H. Smit (CDA) - ook lid van de onder wijscommissie - dat het systeem op alle andere scholen wordt gebruikt, was voor hem onvoldoende. Hij zal het raads voorstel afwachten om zijn definitieve standpunt hierover te bepalen. HILVERSUM AMERSFOORT ZEIST In Hilversum en Zeist vrijdagavond geopend! in vele kleuren en modellen Maat 44 t/m 54 Maat 43 t/m 54 voor het Bovenste Beste Goed es/s/m/l/el Spring er in in die einde kleding van René zoals: T-SHIRTSvan BAF SPIJKERKLEDING in allerlei merken. SPIJKEROVERALL (met uitlopende pijpen) Op woensdag 3 maart start een biljart competitie voor scholieren. De inschrij ving is gratis en het tijdstip van spe len kan door de deelnemers zelf be paald worden tijdens de schooldagen van 12-14 uur. Het fijne van de compe titie is dat iedereen kan meedoen, ook al weet je niet wat biljarten is. Dezelfde avond is er wederom een film in de speel filmserie. Inlichtingtingen, telefoon 15557. Het wordt een drukke filmmaand. Op woensdag 17 maart een verfilming van een optreden van Uriah Heep in Japan. Het geluid van deze film is ook verkrijg baar bij de platenzaken op dubbel lp. Puur Rock roll is er wederom op film en wel op woensdag 31 maart d.m.v. de film The London Rock Roll Show, met medewerking van Little Richard, Bill Haley en Jerry Lee Lewis. Ook ver schijnen op het toneel leden van Stones en Beatles on dit rock en roll spektakel van dicht bij bij te wonen. Ook in live treden er in maart 2 groepen op. De eerst op zaterdag 13 maart, n.1. de Utrechtse vaste formatie Avalon. Deze formatie heeft al eerder dit seizoen met groot succes in de Molensoos opge treden. De klapper komt op zaterdag 27 maart. Henk Wolff treedt wederom In een rock en roll groep op. Wil Je meer we ten over het programma kom eens langs of bel. Het jongerencentrum is gevestigd aan de Molenstraat 142 A in Soest. Dinsdag 9 maart biedt de Schrijfgroep van Amnesty International, een leder die daar belangstelling voor heeft, weer de gelegenheid tot het schrijven van brieven en kaarten voor gevangenen. De schrijfavond begint om 20.00 uur. Zij wordt als vanouds weer gehouden in het Amnesty-Centrum aan de Middel wijkstraat 72 (zij-ingang). Deze avond zal er vooral ook aandacht besteed worden aan de gevangenen in Uruguay waarvoor op het ogenblik door Amnesty International een aktle gehou den wordt. De Schrijfgroep heeft nog behoefte aan een aantal vaste medewerkers. Zij die één avond per maand aan dit werk willen meedoen, zijn van harte welkom. Nieuwkomers worden, Indien zij dat wensen, door ervaren schrijvers op weg geholpen. Voor postzegels, schrijfmateriaal en dergelijke is gezorgd. Nadere informatie verstrekt de secre taresse van de groep Mevr. L. Keizer, Joh. Poststraat 458, Soest, tel. 02155- 18588. Op initiatief van de stichting Pax Christi-kinderhulp komen in de zomerva kantie weer 200 kinderen in het district Amersfoort en wel in de periode van 29 juni tot en met 7 augustus a.s. Pax Christi organiseert deze vakanties voor veelal uit moeilijke milieu's en tehuizen afkomstige kinderen, in samenwerking met het Berlijnse „Jugendamt", een organisatie die de heen- en terugreis van de kinderen bekostigt. De bedoeling van deze aktie is het bieden van vakantiemogelijkheden aan kinde ren, die daar anders niet aan toeko- men. Pax Christ-kinderhulp probeert zo- veel mogelijk kinderen van dat geïso leerde eiland, dat West-Berlijn in feite is, af te halen. Dat eiland, een mieren hoop van Westberlijners en een 20.000 aanwezige gastarbeiders, temidden van de DDR, kent schrijnende toestanden, waar kinderen de dupe van worden. Berlijn kent evenveel kindertehuizen als het totaal aantal in ons land; het aan tal gevangenissen wijkt niet veel af van het Nederlands totaal. Materieel mankeert het de bevolking aan weinig. Het is geen kwestie van de kinderen eens goed vol te stoppen, omdat ze het thuis zo slecht zouden hebben. Niet om de kinderen even aan een voor hen ongekende vrijheid te laten proeven en dan weer terug te sturen naar Berlijn, maar om die kinderen te helpen bij hun vorming en groei naar zelfstan digheid. Tenslotte hebben ook die kin deren recht op een toekomst, die an ders is dan de toekomst die het milieu waaruit ze komen hen biedt. Als je die kinderen dan zienderogen ziet vooruit gaan. dan zie je dat het zin heeft. Wilt U aan bovenstaande aktie mee werken om ook een West-Berlijns kind in de periode van 29 juni tot en met 7 augustus in uw gezin op te nemen, meldt u dan bij de contactpersoon of medewerker van het district Amers foort: de heer R. A. Visschedijk, Dah liastraat 11, Baarn, telefoon 02154-5370. UW RIJBEWIJS B E. HAALT U TOCH OOK BIJ DE PERFECTE RIJOPLEIDING MET BOVAG GARANTIE 1e les V/z uur. Volgende 1 uur. VAMOR en M.l. gediplomeerd KNAC slipinstructeur J. M. VENINGA BECKERINGHSTRAAT 44 SOEST TELEFOON 02155 - 14978 Na twee jaar toch wel succesvol in Soest gedraaid te hebben, heeft de voor zitter van de vereniging „Oranje Boven", de heer W. J. van de Bosch, be slot n het evenement niet meer te organiseren. „Het gaat niet door wegens geldgebrek, méde veroorzaakt door gebrek aan be langstelling van het Soester publiek", aldus de heer Van de Bosch. Hij nam de beslissing nadat hem gebleken was, dat het overgrote deel van het bestuur blijk had gegeven geen idee meer te hebben in het organiseren van deze kortebaandrave rij Van onenigheid binnen het bestuur is overigens geen sprake. Mogelijk was de communicatie wat gebrekkig. Ook vol gens de penningmeester van de ver eniging, dé heer W. Rietveld, was de verstandhouding binnen het bestuur fan tastisch. Echter reeds vorig jaar na de wedstrijd rees de vraag of men met de organisatie moest doorgaan. „De draverij werd in de eerste plaats georganiseerd voor de Soester bevol king, maar wij kwamen tot de con clusie, dat het evenement als zodanig in Soest niet aangeslagen had", aldus de heer Rietveld. Hij is het met de heer Van de Bosch eens, dat de wedstrijd dan voorname lijk gehouden werd voor de liefhebbers, die in het land alle kortebaandraverij - en aflopen en dat was hier niet de opzet. De heer Rietveld is het eens met het besluit er in Soest mee te stoppen. Eenzelfde mening zijn ook de twee le den van de vereniging, de gebroeders Van Hengstum („ik ben lid, geen be stuurslid") stond het vorig jaar eigen lijk al vast. dat de kortebaandraverij in Soest (voorlopig) van de „baan" moest. Het zit er dik in dat de ver eniging ophoudt te bestaan. De opbrengBt van de zesde rommelmarkt is bestemd voor de bouw en in richting van een nieuw clubhiüs op de Eng van de Stichting Jeugdzorg Soest. De stichting heeft op het moment twee clubhulzen in bedrijf: De Praatpaal aan de Molenstraat en De Vangrail aan de Beetzlaan, alsmede twee sta caravans op het terrein bij het pension Het Witte Huls aan de Birkstraat. Voor al deze activiteiten en met het oog op de plannen voor de toekomst, is veel geld nodig, dat men mede hoopt te verkrijgen door middel van de rom melmarkt, die eens per jaar gehouden wordt. Men kan er van alles en nog wat voor gebruiken: meubelen, kleden, lampen, electrische apparatuur, sportartikelen, fietsen, boeken (géén spiralen en bed den, die liggen niet goed in de ver koop) maar wel levensmiddelen in blik. kleding (mits heel en schoon), schoenen, tassen, speelgoed en sieraden als ket tingen, armbanden en broches. Een zeer gewaardeerd artikel Is steeds weer het „antiek", dat doorgaans een hoge opbrengst heeft. Ook kristal en schilderijen zijn zeer in trek. Mocht u wat hebben, bel dan mevrouw Spaa, telefoon 15194, öf mevrouw Saat- hof, telefoon 19586. U krijgt bericht wan neer de goederen opgehaald worden.

Soester Courant | 1976 | | pagina 3