T s SPORT - SPORT - SPORT - SPORT foto heRman van óam Lelystad-Hees 1-1 Teams Soester Schaakclub wonnen opnieuw U Meubelfabriek Oisteirwijk maaswinkel PARKGARAGE BAARN B.V. Ier ïken 3=V. SEC-Paasbingo Olympia's eerste kampioen Haarproblemen KAPSALON HANS WEWER Basketbalvereniging The Red Stars Tweede damesteam SYV/Stam houdt SSS op afstand Eemvogels in spannend duel net de mindere Eemvogels startte met training voor jeugd Dames Duinkikkers winnen met 23-2 van De Vaart klaverjassen bij VVZ VOOR UW: BRuiösRepoRtaqe fitmRepORtaqe kinöeRSORie stuöio-, peRs- en BeöRijfsfotoqRafie 30 schoolklassen bezochten educatieve tentoonstelling bij Artishock Blazers zijn in Open snelschaak kampioenschap voor Soest en Soesterberg Traditionele SEC-kinderfeesten op Koninginnedag Alle attracties nog steeds voor een kwartje VOOR AL UW SPORTEN Sportprogramma Zaterdag 10 april Zondag 11 april Verkoop jonge duiven Postzegelruilbeurs in De Rank DAF VOLVO samen onder één dak bij INRUIL - FINANCIERING Soester Courant van donderdag 8 april 1976 02154 - 5555' Y 02155 -19064 In een bijzonder levendige partij voetbal is Hees er niet in geslaagd de overwinning mee naar Soest te nemen. Tegen koploper Lelystad bleek een puntenverdeling de juiste uitslag. Zoals te doen gebruikelijk bij de roodwitte Hezers namen zij vanaf het begin van de wedstrijd het spel in han den. Hoewel via de middenlinie de voor hoede in staat werd gesteld het Lely- staddoel te belagen, bleef de afwerking achterwege. Toch zou het Lelystad zijn, dat het eerst aan succes toe zou komen. In de 12e minuut kwam het Heesdoel onder druk te staan. Doelman Altena maakte moei lijke ogenblikken door en moest tenslotte het hoofd buigen. 1-0, Hees was niet kansloos. Zo zagen Gerth en Hoefman hun kansen verloren gaan om de stand voor Hees een ander aan zien te geven. Na rust begon een geladen Hees direkt aan de aanval. Het spel golfde op en neer en de wedstrijd won aanmerkelijk aan levendigheid en karakter. In de 50e minuut zette de oprukkende back Al tena de bal hoog voor en het was Addie Brons, die met een machtig schot Hees de gelijkmaker bezorgde. Bijzonder fel werd er om de volle winst gestreden. Zowel de Lelystad- als de Heesachterhoede stonden echter hun mannetje, zodat verdere doelpunten uit bleven. Deze topper qua voetbal en sportiviteit kon na 90 minuten door scheidsrechter Rozema worden afgefloten en bracht Lelystad een stapje dichter bij haar kampioenschap. In de Stichts Gooise schaakcompetitie gaan de twee tientallen van de Soester Schaakclub dit jaar hoog eindigen. Beide teams kwamen vorige week weer in aktie. Het eerste bleef ook zijn zesde achtereenvolgende wedstrijd ongeslagen. Het bezoekende „Denk en Zet" uit Waverveen werd met de kleinst mogelijke cijfers (5%-4Vt) geklopt. Door dit resultaat blijft Soest 1 met nog één wedstrijd voor de boeg (op 27 april uit tegen Bussum) een theoretische kans op het kampioenschap van de eerste klasse behouden. Het tweede team van Soest, dat uitkomt in de tweede klasse A, is na een uitermate zwak begin, waarin zelfs voor degradatie moest worden gevreesd, op het goede pad gebleven. Na overwinningen op Loosdrecht en titelpretendent Ons Genoegen uit Amersfoort, werd tegen HSG in gelijke stand (4-4) afgebroken. De twee afgebroken partijen die door bondsarbiters tot een einde gebracht zullen moeten worden, geven de Soester reserves uitzicht op een 5-5 gelijkspel. Daarmee zouden de Soesters opklimmen tot de middenmoot. Soest-Denk en Zet Het met een invaller opererende Soest (Van Vliet verving Schneider) heeft het tegen de schakers uit Waverveen bepaald niet gemakkelijk gehad. De strijd ging lange tijd gelijk op en over en weer werden de punten ge scoord, waardoor een onbeslist in het verschiet leek te liggen. Oud kampioen Vegter maakte echter aan het derde bord aan alle onzekerheid een einde en hielp zijn ploeg middels een tak- tische remise over de drempel. HSG-Soest2 Hoewel de ontmoeting tegen het derde team van het Hilversumse Schaak Ge nootschap nog niet tot een einde is ge bracht, kan toch wel met enige zeker heid gezegd worden dat de voorlopige 4-4 een 5-5 eindstand zal krijgen. Twee partijen werden afgebroken, waarvan die van Jonker gewonnen staat en die van Zwiers naar alle waarschijnlijkheid verloren. *stoelen tafels* TV-kasten ♦slaapkamers ♦bankstellen ♦wandkasten dekenkisten Uw kopje kolfië staat Waar. Toonzalen: Utrecht, Hollantlaan 26 Kanaleneiland (bij afslag E36, Utrecht- Centrum/Nieuwegein), tel. 030-883762 Mat/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21 uur. Amsterdam, Leidsekade.102 (naast Lido, vlakbij Leidseplein), tel. 020 - 233917. Ma t/m za 9-18 uur. Donderdag tot 21.30 uur A.s. zaterdag 10 april, aanvang 20 uur, wordt in de kantine aan de Bosstraat voor de grote SEC-familie een Paasbingo georganiseerd. Er zijn liefst duizend eieren beschikbaar en verder kippen, wijn en vele andere prijzen. In de Bunthal heeft het eerste damesteam van Olympia-Parade zaterdag j.i. met voortreffelijk spel met 3-0 gewonnen van Dynamo uit Apeldoorn. Het veel sterker geachte Dynamo kreeg geen kans van Olympia om in haar spel te komen. Keiharde opslagen, krachtige smashes en een goede verdediging van de Olympia-dames waren hier de oorzaak van. In slechts 35 minuten was deze partij gewonnen. De Olympiaheren deden het iets min der. Tegen Nijmegen keek Olympia erg snel tegen een 2-0 achterstand aan. Met voor het publiek aantrekkelijk spel won Olympia echter de volgende twee sets, maar moest de beslissende vijfde set uit handen geven. Eerste kampioen Olympia heeft haar eerste kampioen. Het zesde damesteam heeft dit seizoen zo sterk gespeeld, dat het ruim voor de afloop van het seizoen al kampioen is. Het team, bestaande uit Linda Vellinga, Wilma Smink, Joke van Leeuwen, Marion Westerlaken, Christien v. d. Wal, Pinete v. d. Does en Tjiske Kemp, kreeg j.1. donderdag een taart van het bestuur, die best smaakte. Invaltoernooi A.s. zaterdag organiseert Olympia weer haar jaarlijkse invalstoernooi in sporthal Beukendal. Een groot aantal zitvolleybalteams van valide en invalide verenigingen uit geheel Nederland zal zaterdag om de beker spelen. Mini-volleybal De eerste mini-volleybalkompetitie van de Nevobo in het district Eem- land is praktisch afgelopen. Olympia deed hieraan mee met 4 meisjes- en 3 jongensteams. Hoewel er nog één zaterdagmorgen gespeeld moet worden, staat al vast, dat meisjes a, dat zelf alle wedstrijden al achter de rug heeft, geëindigd is als nummer 1 met 11 punten uit 6 wedstrijden. Dit fraaie resultaat werd behaald door de meisjes Shireen v. Mas- trigt, Mariëtte Muller, Lotte Paans, Monique Waals en Ellen Wijnands. In de tweede poule behaalde meisjes b een 2e plaats achter het sterke SSS uit Barneveld. Olympia c en d werden beiden nr. 3 in hun poule. Jongens b speelde in de competitie nogal eens met invallers en eindigde danook alsnr. 4. Laat het onze zorg zijn 1 KONINGINNELAAN 9 SOEST - TELEFOON 12882 Outdoor Giri Cosmetica Manicure Coyon en Barber artikelen Dinsdags gesloten. Goed slot van vier landelijke teams van Red Stars: Alle vier de landelijke teams hebben ge wonnen. De heren en jongens junioren A deden dit thuis, terwijl de dames in Gro ningen en de meisjes in Den Helder hun overwinning behaalden. Heren Red Stars-Smit Slikkerveer Tien spelers van Smit tegenover een kleine Red Stars kern door ziekte. De Soester formatie zocht het weer in de break en tegen deze snelle aanval kon Smit maar weinig terug doen. Toch ging de rust in met een 34-33 voor de Ridderkerkers. Snel nam Red Stars de leiding over in de tweede helft en met een score van 57-33 in deze tweede helft werd het toch nog een ruime 90-77 over winning voor Red Stars. Dames Red Stars-Olympia De Soester dames hebben het in Gronin gen gepresteerd om te zegevieren van het Groningse Olympia. Het is een be nauwde zege geworden voor de Red Stars formatie, maar de twee punten konden zij meenemen uit Groningen en wonnen dit duel met 38-37. Meisjes Red Stars-WGW Den Helder Ook de meisjes hebben de verre uit wedstrijden gewonnen tegen het niet al te sterke WGW te Den Helder. Dit betekent, met nog een inhaalwedstrijd voor de boeg, dat de Soester meisjes waarschijnlijk op een fraaie derde plaats zijn geëindigd in deze regionale compe titie. Jongens Red Stars-Wilskracht De jongens junioren A vonden In het Amsterdamse Wilskracht niet die tegen stander, die erg inspirerend werkte. Bij de rust had Red Stars al een 44-37 voorsprong genomen en doordat er in de tweede helft niet meer werd aan gedrongen kon Wilskracht alsnog wat te rugdoen. De Soester formatie won dit duel met 73-68. Jongens en meisjes junioren Voor de volgende week woensdagavond staat er voor de jongens en meisjes junioren een belangrijke strijd op het programma. Dan spelen zij thuis in Beu kendal om de beker in de halve finale. De meisjes doen dit om 7 uur tegen het Amsterdamse Wilskracht en de jon gens om half negen tegen het even eens uit Amsterdam afkomstige AMVJ. Laatste competiüeweekeinde Voor Red Stars betekent dit laatste week einde nog voldoende, want het tweede herenteam is vast van plan aanstaande zaterdagavond het kampioenschap te veroveren in de tweede klasse en zo doende terug te keren in de dlstrikts eerste klasse. Hiervoor moeten zij zaterdagavond de wedstrijd tegen BZ winnen, die om 20.10 uur in Beukendal wordt gespeeld. Voor de D-junioren ligt er ook nog een mogelijkheid op het kampioenschap, als zij aanstaande vrijdagavond winnen van Crackerjacks uit Amersfoort, waardoor een beslissingswedstrijd noodzakelijk wordt. Red Stars organiseert Paastoernooi De Soester basketbalvereniging organi seert wederom een paastoernooi voor standaardteams. Op paaszaterdag wordt er gespeeld in de afdelingen jongens junioren en jongens en meisjes adspi- ranten, terwijl tweede paasdag de da mes en herengroepen zullen spelen. Herman van Dam Red Stars heren basketballers wonnen in Beukendal van Smit-Slikkerveer. De eerste twee damesteams van SW/Stam hebben allebei een goed week einde achter de rug. SW 2 wist n.1. naaste belager SSS via een gelijkspel op 1 punt achterstand te houden, terwijl »sw 1 door een klinkende 3-0 zege 1 punt bleef voorstaan op het Utrechtse Bruinsma, dat zelf nummer 3 op de ranglijst metl-3 voorbleef. Heren 1 lieten in Barneveld de punten liggen tegen SSS. Tweede divisie dames Alhoewel het Veenendaalse Recter in de eerste set nog wat tegenspartelde, heeft SVV 1 toch niet al te veel moeite gehad deze ploeg een 3-0 zege af te dwingen. Via een goed sluitende verdedi ging en alert reageren op de soms wat vreemde ballen die er van Recter terugkwamen, behaalden de Soester da mes de verdiende puntjes. Met nog twee wedstrijden voor de boeg en met l punt voorsprong op de opponent, is de kans op een kampioenschap volledig in eigen hand. Promotieklasse dames Na een zenuwslopende strijd heeft SW 2 een verdiend gelijkspel weten te behalen tegen de voornaamste tegenstander SSS. SVV begon uitstekend en kwam op een 0-5 voorsprong. Toen gingen de zenuwen een belangrijke rol spelen en SW 2 kon de veelvuldige aanvallen van SSS niet tegenhouden. De set ging met 15-8 verloren. Zo verliep het ook in de tweede set. Opnieuw kwamen de Soester dames niet in hun spel en lieten zich overbluffen door de krachtige aanval van de Barneveldse ploeg (15-9). SW greep in de derde set een 6-11 voorsprong, die echter bijna verloren ging, maar toch bijtijds in een 14-16 setzege werd omgezet. In de vierde set overrompelde de Soester ploeg SSS met 6-15. Heren promotieklasse Spelend zonder de twee hoofdaanvallers ging SVV l tenonder tegen SSS in een matige strijd. Matig vooral, aangezien er meer van SW 1 werd verwacht na hun klinkende bekerzege. Het zat er helaas niet irt en met een 3-1 nederlaag moesten de Soester heren naar huis terugkeren. Jongens mini SW a op 2e plaats Afgelopen zaterdag was er mini-compe titie waarbij SW a jongens ten strijde trok. In de eerste wedstrijd moest ge speeld worden tegen Impala uit Leusden. In de eerste set ging de strijd gelijk op en Impala won met een geringe voor sprong. 15-12. In de tweede set kon SVV a niet veel inbrengen. 15-5. Tegen Spirit a bleek SW a toch over een goed spel te beschikken. 15-6, 15-5. Juniorenteam SW A.s. zaterdag wordt in Barneveld de finale gespeeld om het Nederlands kam pioenschap voor junioren. Het meisjes team van SVV heeft het gepresteerd als één van de tien daar ook aanwezig te zijn. Afgelopen zaterdag speelde korfbalver eniging Eemvogels een uit wedstrijd tegen Woudenberg. In eerste instantie hadden de rood-zwar- ten nogal moeite met het snelle spel van Woudenberg en al snel werd tegen een achterstand aangekeken. Door een fraaie goal van Hariet Boelhou wer en een door Dick Maris benutte strafworp wisten de Eemvogels de scha de nog enigszins te beperken en werd de ruststand bepaald op 7-2. De tweede helft was duidelijk voor Eem vogels, alleen bleven de goals uit. Riet Maris wist toch nog met een schitte rende doorloopbal de stand een beter aanzien te geven. Hier bleef het bij en werden de Eem vogels met een nederlaag naar huis ge stuurd. A.s. zaterdag wordt het op de Staringlaan een druk korfbalmiddagje. Om 14.15 uur speelt het tweede en om 16.00 uur het eerste twaalftal tegen DSV. Toeschouwers, belangstellenden en even tuele nieuwe leden zijn zaterdag wel kom op de Staringlaan. De opkomst tijdens de eerste jeugd- training zaterdag j.1. was redelijk maar er kunnen nog verschillende jongens en meisjes geplaatst worden. A.s. zaterdag is de tweede training en hoopt men vele nieuwe gezichten te zien om 9.45 uur op de Staringlaan in Soest-Zuid. Wanneer de opkomst voldoende is wil men het volgend seizoen in septem ber met de competitie mee draaien. Voor inlichtingen kunt u bellen naar Ingeborg Barendrecht, Colenso 74, Soest, tel. 16197. De onlangs opgerichte dames-waterpolo- vereniging „De Vaart" te Bunschoten, meenden reeds zóver te zijn, dat ze de dames van De Duinkikkers konden uitnodigen een wedstrijd tegen hen te spelen. Dit gebeurde j.1. zaterdagavond in het TIP-bad te Baarn. Uit bovengenoemde uitslag bleek wel, dat De Duinkikkersdames veel sterker waren. Maar het ging de Bunschoter dames er ook niet om om te winnen, maar om meer speloverzicht enz. De doelpunten werden gemaakt door: Ans Egberts (8), Ada Kievit (6), An- drea Koehof (4), Karin Koehof (3), Jo- lande van Doorn (1) en Manna v. d. Macer (1). Maandagavond 12 april wordt ln de kan tine van WZ aan de Eemweg de acht ste en tevens voorlaatste klaverjas- wedstrijd van dit winterseizoen gehou den. De slotavond vindt plaats op 10 mei. Deze achtste wedstrijd staat in het teken van de paasdagen en de evenementen commissie zal de prijzenkeuze ln die richting bepalen. Men rekent weer op de vaste kern, zodat het wederom een gezellige avond kan worden. zowel in kleur als zwart-wit ]ac. vAn lenneplaan 13 BAAtjn - telefoon 02154-7552 Leerlingen van dertig lagere schoolklassen bezochten in klasseverband, de educa- tievejexpositie „Land in Zicht", die begin dit jaar in het Artishockgebouw gehouden werd. In totaal waren dat 806 kinderen. De organisatoren noemen dit resultaat be vredigend, terwijl ook de onderwijzers, de kinderen en de begeleidende docenten van Artishock zich positief over het bereikte resultaat uitlaten. De tentoonstelling werd als een „expe riment" opgezet in een poging kinderen in contact te brengen met diverse vor men van beeldende kunst en dit zo mo gelijk te integreren in het onderwijspak ket. Middels een stencil werden alle scholen voor basisonderwijs te Soest en Soes- terberg attent gemaakt op de mogelijk heid deze tentoonstelling met de klassen te bezoeken. Van de 25 lagere scholen die Soest telt, bezochten er negen de expositie; de Rinke Tolmanschool met vier klassen; de Schakel met drie-; de Ingenhofscbool met drie- de St. Theresiaschool met één de R.K. school De Wiekslag met twee; de Prof. J. Waterinkschool en de Minis ter de Visser school ieder met één-; de Da Costa- en de Van der Huchtschool met alle klassen. Bovendien kwam de Piet Monderiaanschool uit Amersfoort met één klas. Vanuit Artishock waren vijf docenten beschikbaar; L. de Zeeuw, docente tex tiele werkvormen; T. Paauw, docent- grafische technieken; I. de heer Kloots, docente keramiek en vrije expressieP. de Boer, docent fotografie en I. Schou ten, docente bewegings expressie. L. de Zeeuw begeleidde 11 klassen, T. Paauw 9, de heer Kloots 3, P. de Boer 4 en I. Schouten 2 klassen. De expositie werd samengesteld door de Nederlandse Kunststichting te Amster dam in overleg met de Stichting Beel dende Vorming te Utrecht. Het grootste deel van de kinderen dat de tentoon stelling bezocht, werd er op voorbereid door de leerkrachten. De reacties van de onderwijzers kan worden samengevat van: „Goede erva ring; hoop op vervolg". De reacties van de kinderen: „Artishock is me reuze meegevallen; harstikke leuk; ik hoop dat we er nog een keer kunnen komen". Aan het slot van het rapport dat over de opgedane ervaring werd opgesteld, vra gen de organisatoren zich af wat de re den was van de scholen om niet aan het experiment deel te nemen; vervoer, on bekendheid, niet passend in programma? Ook wordt er gevraagd of er niet een aparte subsidieregeling voor dergelijke tentoonstellingen moet komen en of er gedaan moet worden aan kadertraining van het onderwijzend personeel? juist als de warme dagen komen Sportieve modellen marine, rood, wit, zwart 6// uw modehuis Nachtegaalstraat 16-18, Utrecht, tel. 030-33 2242 Evenals verleden jaar, organiseert de Soester Schaakclub op Goede Vrijdag, 16 april a.s., wederom het snelschaak kampioenschap voor Soest en Soester berg. Daaraan kan door „iedere" scha ker uit Soest en Soesterberg worden deel genomen; men hoeft zich van te voren niet aan te melden. Gespeeld wordt in de bovenzaal van de openbare bibliotheek aan de Alb. Cuyp- laan; aanvang 20 uur. Senioren betalen 2.50 inschrijfgeld; junioren één gulden. Er wordt gespeeld volgens Zwitsers sy steem, acht minuten bedenktijd per par tij. Traditiegetrouw, voor het zesde achtereenvolgende jaar reeds, organiseert de voetbalvereniging SEC op haar velden aan de Bosstraat grote kinderspelen op Koninginnedag. Zonder deze spelen en zonder de kunstmarkt, zou er in Soest bijzonder weinig te doen zijn op deze nationale vrije dag. Daarom komt, wat SEC betreft, veel lof toe aan de beide organisatoren van SEC, de heren J. Verwey en W. de Bruin. In september reeds gingen zij op stap om de gigantische hoeveelheid prijzen bij elkaar te halen. Het zijn er dit jaar zo'n 20.000 en dat betekent wederom, dat ieder kind dat één van de vele attrakties deelneemt, altijd verzekerd is van een prijsje. Er zijn ook dit jaar weer enkele bijzon dere attrakties; op de eerste plaats het raden van lengte en gewicht van een levend varken en op de tweede plaats een autoshow, verzorgd door het Soester autobedrijf Tevako. Beide attrakties zijn een duidelijke trekker voor wat ouderen en een prettige bezigheid voor ouders, die hun kinderen begeleiden. Verder staan er weer spelen, allen be mand door leden van de SEC-familie, als schiettent, ballengooien, touwtjetrek- ken, vissen, skippyballen, ballendragen, touwtrekken, zaklopen, blokjesrapen, hardlopen met hindernissen, kussenge vecht, vlaggetjesteken en twee grabbel tonnen. Daarnaast is er ruime gelegen heid voor het nuttigen van consumpties. Het feestterrein gaat on 12 uur open en het festijn gaat door tot na de drop ping. Evenals vorig jaar namelijk, zal tussen vier en vijf uur een dropping plaatsvinden van honderden genummer de kaarten. Velen daarvan geven recht op een prijs. Die prijzen staan vanaf dinsdag na Pasen uitgestald in de etalage van de firma Actief in de Smits hof. Traditiegetrouw zal ook PVO, onze Soes ter harmonie, 's middags zo rond twee uur, een grote show verzorgen op het veld voor de tribune. PVO komt met harmonie, drumband, majorettes en puppyrettes en mogelijk ook met een boerenkapel. Prijsuitreiking Zaterdag 1 mei, 's middags om twee uur, vindt in het winkelcentrum Smits hof de prijsuitreiking plaats. Dat betreft het varken en de prijzen van de dropping. In de raadwedstrijd zijn nog drie prij zen beschikbaar; het zijn waardebonnen ter waarde van vijftig gulden (l xen vijfentwintig gulden (2 stuks), geschon ken door de firma Tensen. Bij gelijke uitslag, indien meerdere inzenders het juiste gewicht raden, beslist het lot. SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi WZ Senioren 14.30 uur 12.15 uur 12.00 uur 16.15 uur 16.15 uur 14.15 uur 14.15 uur 16.15 uur Junioren 16.15 uur 15.00 uur 13.45 uur Candia-WZ Zuidvogels 2-WZ 2 Sperwer 2-WZ 3 Bloemenkwartier 4-WZ 4 DOSC4-WZ5 Sparta 5-WZ 6 WZ7-WOP6 WZ8-DVS9 Amersf. Boys Al-WZ Al Cobu boys Al-WZ A2 Hoogland C5-WZ C2 SEC Senioren 14.30 uur SEC-FCMajella 12.00 uur SEC 2-DVS 3 Junioren 16.15 uur SEC Bl-DWSV Bl 15.00 uur SEC B2-CJW B2 15.00 uur SEC Cl-Jonathan Cl 15.00 uur Amsvorde Cl-SEC C2 HEES Senioren 16.15 uur Hoevelaken-Hees 16.15 uur Hees 3-Hoevelaken 3 16.15 uur Hees4-NSC4 14.15 uur Scherpenzeel 5-Hees 5 Junioren 15.00 uur Hees Cl-Limvio C2 S.O. SOEST Junioren 16.15 uur Nederhorst Al-Soest Al 16.15 uur Hoogland Al-Soest A2 15.00 uur Soest B2-Hoogland B2 15.00 uur Soest B4-CJW B3 15.00 uur DVS Cl-Soest Cl 15.00 uur VOP Cl-Soest C2 15.00 uur WZA C3-Soest C3 13.45 uur KWA C3-Soest C4 13.45 uur Soest C5-KWAC4 SOESTERBERG Senioren 16.15 uur Soesterberg 2-EFC 2 Junioren 14.15 uur Soesterberg Al-SVL Al 15.30 uur Dorestad B2-Soesterberg Bl 13.00 uur Soesterberg B2-Odijk B2 14.15 uur FAK C5-Soesterberg Cl VOETBAL S.O. SOEST 14.30 uur SEC-Soest 12.00 uur Soest 3- APWC 3 12.00 uur Soest 8-WOG 7 SEC 14.30 uur SEC-Soest 12.00 uur SEC 2-Pancratius 2 14.30 uur SEC 4-Llmvio 3 12.00 uur SEC 5-De Verting 5 SOESTERBERG 12.00 uur Zeist 3-Soesterberg 2 11.00 uur Quick 5-Soesterberg 3 11.00 uur KWA 5-Soesterberg 4 14.30 uur WZA 6-Soesterberg 6 HOCKEY M.H.C. SOEST Zaterdag 10 april 14.00 uur Kampong 4-Soest 2 prom Zondag 11 april 12.30uur Soest2-Scheybeek 2 (beker) 14.00uur Maarssen-Soestl (prom.) Heren 14.00 uur Zwart Wit-Soest veteranen d«n blieklaan 36 aoaat tal. 13001 of 14660 MACHTIGB1KEU NUBHATUW Zaterdags geopend van 10-17 uur A.s. zondag, 11 uur, wordt ln het club gebouw van de postduivenhoudersver- eniging „De Vriendschap" aan de Nach- tegaalweg een verkoping gehouden van jonge duiven. De duiven, waaronder diverse „raspaardjes". zijn geschonken door de leden van de vereniging. De Postzegelvereniging „Eemland" houdt op zaterdag 10 april a.s. haar voorjaarsruilmiddag in Soest. Bij vele verzamelaars is een bezoek aan deze middag al een vast punt op de agenda. Uit wijde omtrek kan men el kaar van 12.00-18.00 uur ontmoeten in gebouw „De Rank", Soesterbergsestraat 18. De toegang is gratis. Ook nu weer zijn postzegelverzamelaars uit Soest en omgeving - al dan niet lid van een vereniging - van harte wel kom. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de secretaresse van „Eemland". mej. C. M. de Bruin, Kas tanjelaan 11, Soest, tel. 02155-12032. en Voor leasing: Parkgarage Baarn leasing VOF. Amalialaan 19-21 - Baarn - Tel. 02154-7547* SINDS 1948 VOLVO SPECALISTEN

Soester Courant | 1976 | | pagina 11