rndjstu e sterren voordoe t Hodenstocb VW-NIEUWS Kruiswoordpuzzel Wij zetten uw Poggenpohl-keuken- wensen eerst in tekening. Gratis. y r\ VAKANTIE- reizen Reisbureau Gerth yrooDttoiim FOTO-KOPIEËN A. van der Weerd Burgerlijke stand i Medische dienst Predikbeurten Agenda gemeenteraadsvergadering Voor al uw Zaterdag 10 april laatste Rommelophaaldag Lezing over aanleg en onderhoud van tuinen Zuster Haaij er spreekt voor leden Chr. Vrouwenbond De Paardenkamp krijgt weer een nieuwe gast Kinderfilmtejater in Artishock Inzaaien sportvelden Sterrenbergweg Soesterberg Oplossing kruiswoordpuzzel poggenpohl [këukëndësigril Soester Courant van donderdag 8 april 1976 Onderstaande agenda zal in behandeling komen tijdens de gemeenteraadsverga dering, welke gehouden zal worden in de zaal van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg, op woensdag 14 april a.s.,'s avonds 19.30uur. 1. Notulen van de raadsvergadering d.d. 18 maart 1976. 2. Ingekomen stukken. a. Schrijven van het Israël Comité Ne derland Inzake het verstrekken van ge gevens uit het bevolkingsregister met voorstel dit comité te berichten, dat door burgemeester en wethouders op 29 juli 1975 naar aanleiding van de door de minister van binnenlandse zaken ter zake gegeven richtlijnen besloten is af wijzend te beschikken op verzoeken om afgifte van verklaringen die moeten die nen om aan te tonen dat iemand „niet- Jood" is. b. Brief d.d. 8 december 1975 van het be stuur van ,,De Soester Ondernemer", waarin tot uitdrukking wordt gebracht dat er ongerustheid bestaat over het uit blijven van beslissingen ten aanzien van het winkelbeleid met voorstel overeen komstig de ter inzage gelegde ontwerp- brief te antwoorden. c. Brief d.d. 12 maart 1976 van de heer JUit den Bogaard namens Progressief Soest, waarin wordt gereageerd op het ontwikkelingsplan met voorstel deze brief te voegen bij de overige reacties op het ontwikkelingsplan en deze te zijner tijd, als over dat plan zal worden beslist, in de beshouwingen te betrekken. d. Ingekomen brief van de heer J. A. van Dorrestein te Soest over de aanwezigheid van een raam in een achtergevel van een perceel aan de Van Weedestraat, met voorstel deze bnei voor pre-aaviea in handen van burgemeester en wet houders te stellen. e. Brief d.d. 27 februari jl. van burge meester en wethouders van de gemeente Hooge en Lage Zwaluwe, waarbij een exemplaar wordt toegezonden van het besluit van de raad dier gemeente, be trekking hebbende op inkomsten van ambtenaren en bestuurders uit neven functies gedurende de normale dienst tijd verricht en welke een logisch ge volg van hun functie zijn met het voor stel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. f. Ingekomen brief van de Aktiegroep ..Soestdijk geen Stankwijk" te Soest met een aantal vragen over enkele bedrijven in Soest met voorstel deze brief om pre advies in handen van burgemeester en wethouders te stellen. g. Brief d.d. 10 maart 1976 van de gewes telijke raad voor Utrecht van het land bouwschap betreffende het vervallen van de rioolbelasting bij het invoeren van de onroerend-goedbelasting, met voorstel te antwoorden dat bij het nemen van de belastingmaatregelen met betrek king tot het onroerend goed in de ge meente Soest aan deze zaak aandacht geschonken zal worden. h. Brief van de Algemene Nederlandse Invaliden Bond, waarin aandacht wordt gevraagd voor de parkeerproblemen van gehandicapten en verzocht wordt in te stemmen met een voorstel voor een bepaalde regeling, met het voorstel deze brief om advies in handen te stellen van burgemeester en wethouders. 3. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel om ontheffing van het be paalde in artikel 1 van de „Zoneveror- Voordat wij weer een overzicht geven van de gebeurtenissen voor de komende tijd, willen wij een verzoek richten aan alle organisaties, verenigingen op cultu reel of sportgebied, alle clubs, die uitvoe ringen geven of optreden in het open baar, ons tijdig van hun plannen op de hoogte te brengen, zodat wij, inver- band met het samenstellen van de streek- agenda, de data der respectievelijke aktiviteiten kunnen doorgeven. Dit is niet alleen in ons belang, maar komt de bekendheid van uw vereniging en wat zij onderneemt, ten goede. Hiervoor dan ken wij u bij voorbaat hartelijk. Het wandelweer breekt aan en het In stituut voor Natuurbeschermings educatie houdt onder het motto: „Open oog voor de natuur" een voorjaarswan deling op zondag 11 april in de „korte duinen" te Soest. Er wordt om 10 uur en om 14 uur vertrokken vanaf de parkeer plaats in de bocht bij „Zonnegloren". Bij voldoende deelname worden kinder groepen geformeerd. Honden aangelijnd. Niet-leden zijn ook van harte welkom. Mocht u er liever alleen op uit trekken, dan biedt de omgeving van Soest u hier voor volop gelegenheid. U kunt bijna overal wandelen. Alleen voor de bossen van het Koninklijk domein heeft u een wandelkaart nodig. Voor 1,25 per gezin per jaar kunt u zich hiervoor een kaart aanschaffen. Verkrijgbaar aan ons kan toor. Op 29 mei a.s. zullen in het F.C. Den Haag-stadion De Rolling Stones optred- den. Voor deze gebeurtenis hebben wij een beperkt aantal kaarten gereserveerd. U kunt deze vanaf heden aan ons kan toor kopen. Entreeprijs ƒ25,-. Deuren stadion open om 13.00 uur. Aanvang con cert 16.00 uur. Einde circa 23.00 uur. Voorprogrammagroepen zijn „Kokomo" en „Robin Trower". In kasteel „De Wijenburgh" te Echteld bij Tiel vindt tussen Pasen en Pinkste ren een verkoopexpositie plaats van Ikonen uit Rusland uit de I4e-19e eeuw. Entree ƒ1,50 - 3,50. Openingstijden dinsdag tot en met zaterdag van 11 tot 18 uur. Overige tijden na afspraak. Van 10 tot en met 22 april, dagelijks, rijdt de stoomtrein weer tussen Tilburg en Baarle-Nassau. U moet hiervoor naar station west in Tilburg. Op de Veluwe rijdt de Veluwse stoom trein van 11 april tot en met 26 septem ber. Dit is niet alleen voor kinderen een belevenis. U kunt de laatste rit combi neren met een prachtige wandeling. Mocht u nog eens een Palmpaasoptocht willen zien, dan kunt u in diverse pro vincies terecht, o.a. Drenthe, Overijssel, Noord-Brabant en Limburg. Voor nadere inlichtingen gelieve u zich te wenden tot de provinciale VW's. De Internationale Huishoudbeurs (met heel veel nieuwtjes) wordt in de RAI gehouden van 23 april tot en met 2 mei. De beurs is open van 10-17 en van 19- 22.30 uur. Op de twee zondagen 25 april en 2 mei alleen van 10-17 uur. Op konin ginnedag is de beurs ook geopend. En treeprijs 5,-. Het Bloemencorso in de bollenstreek, (35 km) wordt op 24 april gehouden. Op 23 april kunt u in de Hobaho-hal te Lisse een kijkje nemen bij de opbouw van de wagens. U bent er van 11-24 uur wel kom. Toegang 3,- per persoon, kinderen onder de 16 jaar half geld. U ontvangt dan gratis een corsoprogramma, "Waar- In alle wagens in kleur zijn afgebeeld. Een Paaskado? Geef een kadobon. dening Hinderwet", zulks ten behoeve van een chemische wasserij op/in het perceel Koningsweg 16 te Soest. 5. Voorstel tot het aangaan van de ge meenschappelijke regeling centrale post ambulancevervoer Amersfoort. 6. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het plaatsen van een afrastering bij het gymnastieklokaal aan de Hartweg 7. Voorstel Inzake het rapport interge meentelijke gezondheidsdienst. 8. Voorstel tot het verlenen van mede werking ex artikel 50 van de Kleureron- derwijswet aan het bestuur van de a. Vereniging voor christelijk onderwijs it,De School met den Bijbel" te Soest, voor het aanschaffen van meubilair voor de onder haar bestuur staande kleuter school „De Triangel", Driehoeksweg 18, soest: b. Stichting Van der Huchtschoien te Soest ten behoeve van de aanschaf van meubilair voor de in aanbouw zijnde kleuterschool aan de Paulus Potterlaan 13, Soest. 9. Voorstel tot wijziging van de begro tingen 1975 en 1976. 10. Voorstel tot het aangaan van een overeenkomst van grondruiling met de Stichting Van der Huchtschoien te Soest betreffende gronden aan de Paulus Pot terlaan en aan de Frans Halslaan te Soest. 11. Voorstel tot het voteren van een kre diet voor de bouw van een noodlokaal bij de openbare lagere Wethouder De Haanschool te Soesterberg. 12. Voorstel tot het verlenen van een extra krediet aan het hoofd van de openbare lagere school „Ingenhof" voor het aanschaffen van nieuwe leesvormen. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet aan het hoofd van de openbare lagere Margrietschool ten behoeve van de aanschaf van leer- en hulpmiddelen. 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van ge- luidmeetapparatuur. 15. Voorstel tot het aangaan van een over eenkomst tot het vestigen van een zake lijk recht voor de aanleg van een rio lering met overstort nabij de Van Len- neplaan. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanleg van een overstortriool aan de Van Lenneplaan. 17. Voorstel tot het verpachten van een perceel grond aan G. A. Hilhorst. 18. Voorstel tot het benoemen van leden voor het bestuur van de stichting licha melijke opvoeding en sport Soest. 19. Voorstel tot verhuur aan de heer G. H. Kok te Soest van de schuur met ondergrond en enig erf, plaatselijk be kend Beukenlaan 35a, Soest, en het me degebruik van een toegangsweg. 20. Voorstel tot het aanvragen en aan vaarden van rijksleningen en/of rijks bijdragen in de kosten voor het treffen van voorzieningen om woningen ge schikt te maken voor bewoning door li chamelijk gehandicapten. 21. Voorstel tot het benoemen van een lid in de Beheerscommissie St. Josephge- bouw. LAANSTRAAT 66 - SOEST TELEFOON 02155 -12683 Zaterdag 10 april sluiten de medewer kers van de Rommelmarkt hun ophaal- campagne, die ruim een maand heeft ge duurd en die weer een keur aan aller hande „rommel" heeft opgeleverd. Veel technisch knutselspul als radio's, tv's en dergelijke, maar ook ongelooflijk veel rokken en rokjes, waar wel kilome ters lappendeken van gemaakt zou kun nen worden. Maar ook weer het gebrui kelijke aantal oude boeken, schilderijen, lijsten, schoenen, tassen. Te veel om op te noemen. Wie nog wat heeft, kan voor zaterdag nog bellen naar de dames Spaa en Saat- hof, respectievelijk 15194 en 19586. Ook kan men zelf nog spullen brengen naar het verzameladres op deze laatste zater dag, maar dan ook even een telefoontje vooraf. Soest is weer opgeruimd voor dit jaar en nu nog de handel op zaterdag 24 april om 9 uur op het terrein van de Vangrail aan de Beetzlaan. BETROUWBAAR GELD LENEN Nieuweweg 27 Soest telefoon 15459 A.s. maandag, 12 april, wordt onder auspiciën van de afdeling Soest van de Koninklijke Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde een lezing gehouden door de tuinarchitekt Jos Kuypers. Cuypers is verbonden aan het bekende Amsterdamse architektenbureau „Mien Ruys". Zijn lezing met dia's gaat over de aanleg en het onderhoud van tuinen en is speciaal gericht tot diegenen, die nog met de aanleg van hun tuin moeten beginnen, of die eens wat anders willen. De avond wordt gehouden in de zaal van de bibliotheek aan de Albert Cuyp- laan en begint om 20.00 uur. Op de ledenvergadering van de afdeling Soest-Zuid van de Ned. Christen Vrou wenbond, die volgende week woensdag avond, aanvang acht uur, in gebouw De Rank aan de Soesterbergsestraat gehou den wordt, zal zuster Haaijer spreken over „Mijn werk in donker Rotterdam". Naast de leden zijn ook gasten hartelijk welkom. A.s. zaterdagmiddag, om circa 2 uur, zal met enige feestelijk vertoon het 24 jaar oude rijpaard Picky bij de Paarden kamp worden binnengehaald. „Picky" is afkomstig uit Steenbergen in west Brabant en door slijtage niet meer ge schikt dienst te doen. Door een groep ruiters en de eigenaar van de manege is een aktie in het Bra bants Dagblad gehouden. Het beoogde doel, een goed gevuld spaarbankboekje voor het paard, werd echter niet bereikt. Desalniettemin wordt Picky opgenomen in het nationale rusthuis voor paarden aan de Birkstraat. A.s. zondag, aanvang twee uur, draait in Artishock's kinderfilmtejater, de Neder lands gesproken kleurenfilm „Circus op stelten". Het is een verhaal over kinde ren, die na veel avonturen met alle cir cusbeesten, zelf mogen optreden met een akrobatennummer. 25 april a.s. wordt vertoond „Asterix en Cleopatra" en 9 mei „De avonturen van Pietje Bell". Zaterdag 1 mei, aanvang 10.30 uur speelt hetpoppetejater Abbing in het Artishockgebouw. Voor inlichtingen: Artishock, Steenhof straat 46, tel. 18456 of mevrouw Walma, Ereprijsstraat 70, tel. 17772. VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917 MODELLBRILLEN HORLOGER JUWELIER SOESTERBERGSESTRAAT 26 TEL. 12982 SOEST Eind deze week wordt een begin gemaakt met het inzaaien van het eerste veld van het nieuwe sportvelden complex aan de Sterrenbergweg te Soesterberg. Aansluitend worden de twee andere bij- velden ingezaais. Eerst in augustus a.s. krijgt het hoofdveld eenzelfde behande ling. Na het inzaaien deze week, begint de gemeentelijke plantsoenendienst met het aanbrengen van een beplanting rond om de velden. De tijd tussen het inzaaien van de bijvelden en het inzaaien van het hoofdveld in augustus zal gebruikt worden voor het aanleggen van het half- verharde oefenveld. •19 29 ÏUIOUI -03 :i9Ji 'iS !uup -gg :;nd -gg Iuiiïia Tg liqop 'Lf tsnaif ff turs* !jou 'Zf lapidnis ~if luaaapeu of !J90 -gg :iu -gg :sooj -z,g :au9 gg -gg :San os :oin '6z 'WVWLZ -gz :-jpa fz luitesd •gg !uiop Tg :apu '61 :S-e-ez tt !o;ms •gx :iaza tï :«pi oi '8 :uixjh 'L :oau •9 Jsapouia 'g :*rs f luaoijjojt g !dej t •TWDLLH3A i{aiun T9 uijou •g9 :paa "19 U993I '09 ÏUIBUIJ "83 :jnmt TS :t?is '9S :dl9 TS :soa -gg :-A -e u -og :*P'J '8* :uop t* :uo; -91- :eaq •g* Juannius if :uou3joi -gg :nu gg '.ipe TS 'ia3jatus TS *.uaw*)s '83 'soa 'S3 lapa 'fz :ibS zz :pï -oz ob qi :pnui -8i !aaz tt Uaq *9T !«ia tt iapno 'gT ïJayd •gï !auxai 'ot ïuiio e Jseeii t Jiasijo z •TWLNOZIHOH TstaVi Tante Charlotte is 74 jaar en krijgt het steeds weer voor elkaar zo mooi te praten, dat mensen zwichten en zij 3|C ijt ze lekker op kan lichten. C0n.2e staat kan dat niet dulder>» veel meer dan honderd- [fVvi duizend gulden heeft ze de mensheid afgestolen Met deze 9rasztKlenaanbieding kan tante sfe 9een roet in het eten gooien, superieure 1 matjes voor de niet te geloven prijs van lr~~ 2,75 per m2. Cfc t ,t Vaarderhoogt is zacht en goedhartig. )je SjC Laatst zag 't Vaarderhoogt een klant, die hij een maand ervoor wat handel had geleverd en hij sprak tot hem: „Gunst kerel, wat ben jij veranderd". TT Deze antwoordde: „Ja, maar mijn tuin ook" HEIDE in sortering nog steeds1 gulden jj. Bloeiende vaste planten van f 1,50 voor f 0,75 J Bloeiende VIOLEN slechts 15 cent j*j jjij Kamerplanten, snijbloemen en aardewerk. U leert Vaarderhoogt's bescheidenheid kennen door de nederige uitgaaf. Niet bellen maar zo eens langs gaan, uitkijken en dagen J tellen. Gewoon wijs worden. Tuin-Ad viescentrum 't Vaarderhoogt DORRESTEINWEG 72 a - SOEST - TELEFOON 12883 «fc 't Vaarderhoogt stelt alles in de schaduw. HORIZONTAAL: 2. lichaamsholte; 7. zuivelprodukt; 9. boom; 10. lnsekt; 12. worm; 13. bejaarde; 14. langs; 16. lidwoord; 17. groot water; 18. inhoudsmaat; 19. anno (afk.)20. het zelfde (afk.); 22. bitter vocht; 24. plaats in Gelderland; 25. godin; 28. blijven ste ken; 31. amaril; 34. uitroep; 35. voor zetsel; 36. oogglas met een handvat; 41. schreien; 45. bijb. naam; 46. inhouds maat; 47. Spaanse titel; 48. eerwaarde heer )lat. afk.); 49. stad der oudheid; 50. naar aanleiding van (afk.);52. roofdier; 54. kostbare stof; 56. groente; 57. genees wijze; 58. oosterse titel; 60. houten ge bouw; 61. gelofte; 63. richtsnoer; 64. enig. VERTICAAL: 1. vlug; 3. hoenderachtige vogel; 4. te zijner plaatse (lat. afk.); 5. aandoenin gen; 6. ontkenning; 7. Russisch schier eiland; 8. baardje; 10. bergop Kreta; 11. hoefdier; 15. vervoermiddel; 17. gereed schap van een timmerman; 19. groet; 21. onverstandig; 23. kerkelijk lied; 24. maanstand (afk.); 26. selenium (afk.); 27. zijkant; 29. ofschoon (Eng.); 30. wig; 32. lang recht stuk water; 33. een ze kere; 37. bloem; 38. namelijk (afk.); 39. ijzerhoudende aarde; 40. dichterbij komen; 41. erg dom; 42. gevangenis; 43. voorzetsel; 44. beschadiging; 47. wapen; 51. vuurtong; 53. gegraven gat, 55. in dat geval; 57. steen; 59. masker; 62. vo- gelprodukt. De oplossing van deze kruiswoordpuzzel vindt U elders in dit blad. GEBOREN: Alfred, zoon van P. A. de Vogel en M. P. M. Lustenhouwer. Mascha, dochter van J. Bosman en G. Heemsbergen. Ilma Hanny, dochter van W. Lekkerker- ker en J. R. G. de Jong. Tamara Reiniera Elisabeth Johanna, dochter vanT. R. A. Gros en A. H. Gouw. Ester, dochter van W. van Oest en S. M. Koops. Carina Manon, dochter van O. M. W. Rubingh en P. M. Heijligers. Arnold, zoon van J. Vogel en S. Fonken. Ronald Edwin, zoon van A. W. Crae- nen en A. J. P. Princèe. Koenraad Kees, zoon van G. van der Wal en G. S. Samson. Jans Adriaan, zoon van J. Tuin en H. E. Kooiman. Jennie Jen Lay, dochter van K. H. Liu en W. P. Choi. Melanie, dochter van H. J. Slag ter en H. schonewille. Diana Hen- riëtte, en Magdalena Christina, dochters van J. Lijftogt en W. Fredriks. Hylke, zoon van J. D. P. Warners en H. M. J. Verhagen. Maarten Joost Lodewijk zoon van O. P. Zoetelief en M. B. B. G. Nadorp. ONDERTROUWD: Petrus Cornelis Maria Alders en Char lotte maria Evers. Johann de Vries en Ida Adriane Lagerwaard. GEHUWD: Dirk van Wieren en Antoinette Gerarda van der Werf. Antonius Gerardus Schuurhannes en Dirkje Anna Maria Groenhuis Roeten. Robert William Hoegen Dijkhof en Sylvia Jacquline Tho mas. Antonius Franciscus Alovsius Jozef van Schalkwijk en Yvonne de Kruijff. Arie Kaats en Cornelia van de Kemp. Martinus Paulus Johannes Maria van Wegen en Wilhelmina Caro- lina Keja. OVERLEDEN: Flora Hendrika van Brenk, wed. van H. W. van Heiten. Reljer van den Duine, Echtgen. van M. Altena. Anna Neel- tje Johanna Sophia van Vessem, wed. van J. de Regt. Pieter Bremer, echt genoot van C. J. van der Stoep. Hen drik van Meurs, echtgen. van A. Rube. Gijsbertus Hermanus Dirkzwager. Wilhelmina Johanna de Bruin, echtgen. van J. A. van der Grint. Engelberta Bernardina Anna Schlatmann, echtgen. van C. A. M. Eichholtz. SOEST De artsendienst ingaande zaterdagmor gen 10 uur t/m zondagavond 24 uur wordt waargenomen door dokter D. van Dorssen, W. Beckmanstraat 302 (Klaar- water) tel. 15631 en dokter P. Walter, Sparrenlaan 5 (Soest-Zuid) tel. 10210. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst op bellen! SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter A. W. Moll van Charrante, Paltzerweg 299. Den Dolder tel. 030-784555. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur A. Janus, de Genestetlaan 15. Apotheek Ingaande vrijdag 18 uur, alsmede de ge hele zaterdag tot de daarop volgende vrijdag 18 uur apotheek Soest, Kerk straat 86, tel. 12497. Extra apotheekdienst zaterdag a.s. van 8.30 tot 12,30 uur apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-2137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN Soest en SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7 uur: Zuster A. Kulik, Dalweg 46, tel. 13703 en zuster J. Hoogendam- Koenders, Soesterweg 55, Amersfoort. Weekavonddienst: zuster C. Bijlard, Ru benslaan 97, tel. 15425 en zuster M. van Loon, van Marnixlaan 26, Amersfoort, tel. 033-17172. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770, zijn de wijkverpleegkundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZW AN GERSCHAPSGYMN ASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, tel. 18770. Keukenstudio „Forma-Concepta" Het is belangrijk van te voren te zien hoe de keuken van uw keuze gaat worden. Daarom maken we aan de hand van uw wensen eerst een ontwerp. Daarna beslist u pas. Komt u 'ns kijken. Poggenpohl: het meest uitgebreide keukenprogramma. Amsterdam: Chr. Huygensplein 34-36, (bij de Middenweg), telefoon (020) 93 18 59 Hilversum: Groest 36, telefoon (02150) 1 10 76 Kent u ook het exclusieve Poggenpohl badkamer-programma? HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek, openb. geloofs belijdenis Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. G. Alma, openb. geloofs belijdenis „De Open Hof", Dalweg/Veenbesatr&at 10. 30 uur ds. Jac. Smit openb. geloofsbelijdenis 19.00 uur Jeugddienst Ichtuskerk, Albert Cuyplaan 10 en 17 uur ds. P. van Harten Zonnegloren 10.00 uur pastores De Groot en Mali In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10.00 uur Eltheto, Driftje Zondagscholen 10.00 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk 10.00 uur Groen van prinstererschool, Interkerkelijk 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 9.30 uur drs. W. F. Prinzen, Hilversum, Voorbereiding H.A. 17.00 uur drs. P. N. B. Pool, Woerden Wilhelmlnakerk, Soesterbergsestraat 18 9.30 uur ds. D. Kuiper, voorber. H.A. 17.00 uur ds. H. Kuyk, Bilthoven „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 9.00 uur ds. H. Kuyk, Bilthoven Voorbereiding H.A. 17.00 uur ds. Ds. D. Kuiper, Leusden GEREFORMEERDE KERK Vrijgemaakt). Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20 8.30 en 14.45 uur ds. R. Zijlstra, Baarn CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 10.00 uur ds. R. Kok, Soest 17.00 uur student Rookhuyzen, Apeldoorn GEREFORMEERDE GEMEENTEN Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 uur Leesdienst 14.30 uur ds. J. vanHaaren VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W.Leerink Braamhage Donderdag 15 april 19.00 uur ds. W. Leerink, H.A. EVANGELIE - GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53 10.30 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, Klein Engendaalweg 52 16.00 uur A. van Slooten SOESTERBERG Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds. J. W. K. Kelder, Leusden, Heilig Avondmaal 12.00 uur Zondagsschool „De Zaaier" Hervormde kerk 10.00 uur ds. J. van Willigen v.d. Veen 19.00 uur Themadienst Sterrenberg 10.30 uur ds. H. P. Schouten BAARN Doopsgezinde Gemeente Eemnesserweg 63B, Baarn 10.30 uur mr. J. v.d. Hoeven. Soest Geref. Kerk „Vrije kerken", Nassaulaan 12, Baarn 10.30 en 17.00 uur ds. H. Kiezebrink Evangelische Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn 10.30 uur dr. G. Fafié 4 RAM. 21 maart-20 april. Over het algemeen een rustige week. De spanning van de vorige periode be gint af te ebben en u heeft gelegenheid, een eventueel misverstand te voorko men. Ga dus niet te onstuimig in op pla gerijtjes en geef niet toe aan een ge voel van geprikkeld zijn. Kans op een prettig bericht öf een voordeeltje. Rus tig aan! Geen zeven dingen tegelijk wil len doen. STIER. 21 april-20 mei Een gevoel van toenemende ontspan ning kan ook deze week tot een prettige maken. U heeft dat heeldeels zelf in de hand, door af te zien van die dingen, die u innerlijk allang niet goedkeurde. In uw werk begint u weer voldoening te vinden, hoewel u lessen heeft geleerd, die u wat kalmer aan laten doen. U kunt nu goed proberen, ook anderen gade te slaan en hen te begrijpen. Dat zal heel wat wrijving voorkomen in de volgende perioden. Leg u nog nergens geheel op vast! TWEELINGEN. 21 mel-20 juni Deze week kunt u heel wat voor elkaar krijgen, als u in alle kalmte meepraat en meebesluit. Uw mening is van groot belang in enkele kwesties en u doet er goed aan, niet al te dikwijls te aarzelen. Bespreek alles met een vertrouwde rela tie en bepaal uw mening dan en blijf daarbij. Zakelijk gesproken geldt het zelfde. Voor de rest: oppassen voor kou en tocht. Doe niet te stoer! KREEFT. 21 junI-20 juli. Een kleine tegenvaller houdt u de laatste dagen af van wat u allemaal van plan was! Til daar niet te zwaar aan, want er zijn erger dingen. Bovendien krijgt u nu de kans, sommige plannen rustig te over denken en eventueel te verbeteren. U kunt tijd winnen door een heel praktische maatregel. Op gevoelsgebied kans op enige wrijving. Let eens op, of u zelf niet al te tragisch doet? 'LEEUW. 21 juli - 20 augustus Uw praktische aanleg moet u deze week door heel wat heen helpen! Overigens ligt u dat wel, u houdt wel van een beetje vaart. Maar dè sterren raden u toch aan, de boot af te houden, wanneer men misbruik gaat maken van uw meegaand heid! U kunt zo nodig goed van u afpra ten, doe dat in deze periode maar eens een paar keer, want u heeft uw tijd broodnodig voor u zelf! MAAGD. 21 augustus-20 september. Over het algemeen een prettige week. Een oude relatie, waar u zeer aan ge hecht was, is weer terug in uw leven. Voorkom nu vooral een nieuw misver stand: dring niets op en laat alles over aan het eigen initiatief. Op den duur zal blijken, wie gelijk heeft gehad en wie de meeste offers heeft weten te brengen. In uw werk valt er genoeg te beleven en daar gaat het ook wel naar uw zin. WEEGSCHAAL. 21 sept. - 20 oktober Ga in deze periode niet in op gekonkel. Ook al wordt u dat opgediend als een ver antwoorde houding. U voelt zelf wel aan, waar de schoen wringt en u weet ook wel, dat slimmigheid geen verstand betekent! Blijf bij uw eigen rechte koers en heb daar desnoods wat voor over ook. Dat geeft trouwens weer houvast aan an deren, die naar uw leiding opzien. Op gevoelsgebiedkrek het zelfde SCHORPIOEN. 21 okt.-20 november. Kalmaan met de duiten, in deze periode. U heeft ze nodig voor allerlei praktische zaken en doet er goed aan, alleen na win kelsluiting naar de etalages te kijken! Één van uw meest geliefde plannen be gint kans te maken. Men gaat eindelijk luisteren naar uw argumenten.Houdt die argumenten dan ook overtuigend en maak u onder geen beding driftig! Op gevoelsgebied schijnt het dat de storm bedaart! BOOGSCHUTTER. 21 nov.-20 december. Zo te zien is één van uw meest geliefde plannen onder de gegeven omstandighe den niet praktisch te noemen. Bezie de toestand zonder vooroordeel en weeg al les tegen elkaar af. Een uitstel valt aan te bevelen. Ook kunt u de gulden midden weg kiezen. Voorkom in ieder geval, dat er verwijdering ontstaat. U heeft de medewerking van uw naaste omgeving nodig. Op gevoelsgebied moet u zien, niet al te kritisch te denken en te spre ken. Menselijkheid is meer waard dan uiterlijk schoon! STEENBOK. 21 december-20 januari. Geef deze week enige ruimte aan uw plannen, want er kunnen veranderingen optreden. Het ls mogelijk, dat u dat irri teert, want u bent niet helemaal In de stemming. Toch is het beter, kalmpjes af te wachten en uw gevoel voor humor niet aan de kant te zetten. Heel belang rijk ls het allemaal niet eens en u zult zien: u krijgt toch uw zin in wat u het liefst ziet gebeuren. Buitenkansje mo gelijk, als u goed oplet en niet overbe- scheiden bent. WATERMAN. 21 januari-20 februari. Drukke week met allerlei besognes. U moet nogal eens opkomen voor vrienden, die met tegenslag te kampen hebben en men vraagt ook uw advies in een be langrijke kwestie. Werk alles af met ge voel voor proportie en laat u niet irrite ren door Iemand, die u niet onmiddellijk begrijpt. Bedenk dat u zich soms zelf iet wat onduidelijk uitdrukt, wanneer u druk en gehaast werkt! Eind van de week gezellige avonden te wachten en een prettig bezoek. VISSEN. 21 februari-20 maart. Drukke periode te wachten, met aller lei dingen, die u best liggen. Een nieuwe wending is mogelijk ofwel een kersverse opdracht, die u erg zint. Deze week zit er ook een reis in, of een verplaatsing. Uw ideëen vinden ingang en u heeft suc ces met een nieuw systeem. Wel bent u teleurgesteld door de nalatigheid van een vertrouwde figuur. U had dat niet verwacht. Neem het echter kalm op en ga de omstandigheden eens geheel en al na. Oppassen voor verzwikkingen.

Soester Courant | 1976 | | pagina 13