Certina jaaps SPIEKERSJOP de nieuwste mode bij 139,- Quartz WV-NIEUWS Officiële mededelingen In april daalde aantal werklozen met 112 Informatie-commissie voor bouwlustige inwoners Agenda Soester Gemeenschap „Eerste divisie-wens" SSV/Stam- dames ging in vervulling Heren 1 wippen Jaski uit bekerstrijd certinaO Juwelier Colitico Skoda S100 in vakantie-uitvoering ZIEKENAUTO tel. 12727 BRANDWEER tel. 13333 ZONNIGE PRIJZEN bij Brommer in beslag genomen C KLEDINGIcENTRUM Damesreqenias ƒ2,-. 8 internationale huizen onder één dak de sede WK international behr B. B. italia interlit brunati herman miller artemide Man stapt mis en breekt been Meisje gewond bij aanrijding design team Doorrijder opgespoord Bekendmaking Bekendmaking Openbare bekendmaking Hondje weg? Hondje terug! Openbare commissie vergaderingen Bevorderingen bij de politie Zo vlogen de duiven Soes ter Courant van donderdag 20 mei 1976 Afgelopen week gaf de Soester Volleybal Vereniging SW/Stam alle reden tot feest vieren. Allereerst zagen de dames van het eerste team toch nog kans zich te plaatsen In de eerste divisie via promotie-degradatiewedstrijden, verspeeld in Raalte. Op datzelfde uur, maar dan in de Bunthal in Soest grepen de heren de winst tegen Jeugdsport-Jasskl, dat één divisie hoger uitkomt, in het duel om de nationale beker. Temeer een grootse prestatie, daar SW voortreffelijk terugvocht na een 2-0 achter stand. Voeg hierbij het kampioenschap plus promotie naar de derde divisie van da mes 2 en het kampioenschap van het derde herenteam en zie daar de resultaten van een uitstekend seizoen. Dames SW 1 De Soester dames hebben hun suppor ters erg lang in spanning laten zitten. SW1 gooide afgelopen zaterdag in de eerste wedstrijd tegen Ruba/Orion de beuk erin. Met 15-6 en 15-13 werd de winst al snel binnengehaald. De SVV- machine draaide soepel, in de derde set legde de Ruba-verdediging de Soester aanval gedeeltelijk aan banden en de winst ging met 12-15 naar de Leeuwar der ploeg. SW 1 draaide in de vierde set weer op volle toeren en bracht daarmee de stand op 3-1 De volgende tegenstander was Achil- les, de nummer twee uit de tweede divisie A. Het duel tegen Orion hadden zij verloren met 2-3 en zodende had SVV aan twee gewonnen sets genoeg om te promoveren. Achilles kreeg van het Soester team geen kans. Via 15-5 en 15-6 kwamen de vaandeldraagsters van SVV op een niet meer in te halen voorsprong te staan en was het eerste divisieschap een vol dongen feit. SVV ging echter door en greep met een keiharde aanval de setwinst met 15-8. Terug in Soest kregen de dames en de trainer-coach Jan Both uit handen van Werner Paans namens de sportstichting een boeket bloemen aangeboden, het geen door allen bijzonder op prijs werd gesteld. Heren SW 1 Ook de heren van SW/Stam hebben een grootse prestatie geleverd door het veel sterker geachte Jeugdsport/ Jassli uit Loosdrecht met een beker- nederlaag te confronteren. Via minie me verschillen (12-15 en 13-15) bleef Jasski in de eerste twee sets aan de positieve kant van de score. SVV 1 speelde hierna frank en vrij en met voor treffelijk volleybal desillusioneerden zij Jasski volkomen met 15-8. De vierde set werd met 15-11 voor SVV beslist. SW rook zijn kans. Jasski werd conditioneel moe en SW nam een voorsprong. De Soester heren zetten door en de winst in deze set was ook voor SW/Stam (15-12). Feestavond Na afloop van het SW-toernooi, dat ook dit jaar op de velden aan de Schriks- laan op Hemelvaartsdag gehouden wordt, wordt in het clubgebouw bij de Petersbaan een feestelijke avond ge houden ter gelegenheid van het kam pioenschap van heren 3 en dames 2, de promotie van dames 1 en de winst van heren 1 op Jasski. Soest Nld.-Soest Dld. Ook deze keer gaan weer verschillende vertegenwoordigers(sters) van SW mee naar Soest Duitsland op 21 mei a.s., alwaar zij deel uitmaken van het Soester team. Bekerwedstrijd dames Aangezien de tegenstander van SW 1 dames, Vono uit Amsterdam, geen kans ziet deze bekerwedstrijd te organiseren, heeft SW deze taak overgenomen. Het duel zal op 29 mei a.s. gespeeld worden in de Bunthal. Vono komt uit in de derde divisie. Zwitserland is vanouds beroemd om zijn horloge makers kunde. De Certina horloges met hun technische precisie, hoge kwaliteit en exclu sieve vormgeving zijn daar het béste voorbeeld van. Van Weedestraat 9 b Gedurende de maand april daalde bij het gewestelijk arbeidsbureau te Amers foort het aantal ingeschreven werkzoe kende mannen met 112. Vorig jaar daal de dit aantal in dezelfde periode met 34. Thans staan 1099 mannen ingeschreven, waarvan 230 jonger dan 22 jaar. De daling manifesteerde zich voorname lijk in de sectoren bouw (-38) en overige beroepen (-38). De vraag steeg in deze periode met 50 tot 550, wat evenwel 30 lager was dan vorig jaar april. Bij de vrouwen bleef de situatie in de maand april nagenoeg hetzelfde. Het aantal ingeschrevenen steeg met 3 tot 265, waarvan 102 jonger dan 22 jaar. Het aanbod van ongeschoold personeel daalde met 38; de geregistreerde ar beidsreserve van buitenlandse werk nemers daalde van 182 tot 141. De vraag naar kantoorpersoneel steeg met 35 en Een aantal Skoda-dealers introduceren één dezer dagen een vakantie-versie van het type S 100: de Skoda Tramp. Ook in Duitsland wordt deze uitvoering geleverd. De auto is in deze versie uitgevoerd met een 7-tal accessoires die op va kantie-gebruik van de familiewagen zijn afgestemd. Behalve op praktische waarde is de samenstelling van het accessoire-pakket gericht op extra comfort van oorspronkelijk karakter. In de vakantie-uitvoering wordt de S 100 geleverd met: Imperiaal bagagespin, auto-koffiezetapparaat, koelbox, pek- nick-koffer, kaartleeslamp, stuurtafel en een on<ferdelenpakket. De prijs bedraagt 7.698,-. De nor maal bij de S 100 inbegrepen radio en ML-behandeling worden vanzelfspre kend in de vakantie-uitvoering ge handhaafd. De aangepaste uitvoering blijft gehandhaafd tot aan het begin van de vakantie-periode, in de tweede helft van juni. De Skoda Tramp wordt in Soest en omgeving uitgebracht door het Soester Garagebedrijf Alblas aan de Van Wee- de straat. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij U naar de desbetreffende adver tentie elders in dit blad. STEENHOFFSTRAAT 66 - SOEST TELEFOON 02155 -10880 (WaarJapie op U wacht) De CDA-raadsleden hebben grote interesse in het door architect Beijen geopperde voorstel een informatie-commissie in het leven te roepen voor inwoners die (ver)- bouwplannen hebben. Daar zou men terecht kunnen vooraleer kosten gemaakt moeten worden voor een architect e.d. Beijen deed zijn voorstel tijdens de maan dag gehouden CDA-soos. Hij wees daar bij op een soortgelijke commissie, die functioneert in de gemeente Laren. In die commissie hebben zitting twee leden van de welstandscommissie, een lid van de commissie ruimtelijke ordening, en enkele gemeenteambtenaren. Aanlei ding voor een en ander was een geval van weigering van een bouwvergunning door het college van b. en w. De gedupeerde inwoner van Soest werd door ambtenaren van gemeentewerken naar Beijen verwezen omdat hij erva ring had in dergelijke kwesties". Beijen werd vorig jaar door de beroepschriften commissie in het gelijk gesteld, toen hij daar protest aantekende tegen een ge weigerde bouwvergunning. De gemeen teraad volgde later de beroepschriften commissie waardoor de beslissing van het college werd teniet gedaan. de vraag naar sociaal en geneeskundig personeel daalde met 39. Vergeleken met provincie en rijk is het werkloosheidspercentage mannen in het gewest Amersfoort 2,5; provincie Utrecht 2,9 en Nederland 5,5. Wat Soest betreft is het aantal inge schreven mannen 190 (in maart 219) en het aantal ingeschreven vrouwen 54 (in maart 55). De vraag naar (Soester)man- nen steeg van 97 naar 119 en bij de vrou wen daalde die vraag van 54 naar 44. De 15-jarige David van der G. raakte op de Belvedereweg zijn bromfiets aan de politie kwijt. Ondanks zijn te jeugdige leeftijd reed hij op het voertuig, dat bo vendien niet verzekerd bleek te zijn. 20 mei: Openbare gemeenteraadsver gadering in de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg. Aanvang 19.30 uur. 20 mei: Schrijven voor gevangenen door de schrijfgroep van Amnesty In ternational. Geïnteresseerden zijn welkom in het Amnesty Centrum, Mid delwijkstraat 72 (zij-ingang). Aanvang 20.00 uur. 21 Mei: Optreden van het „Monty Alexander Trio" in de aula van het Corderius College, Lambert Heinric- straat 23, Amersfoort. Aanvang 20.30 uur. 21 mei: Optreden van de flamenco gitarist Azul in het Artishockgebouw, Steenhoffstraat 46. Aanvang 20.30 uur. Entree voor leden gratis. Niet-leden 2,-. 22 mei: Ballet- en beatballetuitvoering door de groepen van Milly Odufré en Netty Thielemans, in het Openlucht theater. Aanvang 14 uur. Entree 2,-. 22 mei: Opening tentoonstelling in Galerij „De Drie Ringen" met werk van Hans Timmer en Cees Buddingh. De tentoonstelling omvat kollages, akwalages, assemblageschilderijen en kastjes. Aanvang 15 uur. De tentoonstel ling duurt tot en met 20 juni. Kerkstraat 11b (achter de Oude Kerk). Openings tijden iedere middag van 13 tot 17 uur, 's maandags gesloten. 24 mei: Matinee van de kinderoperette ,,De Moorse Markies", door „De Kobolds", voor de derde en vierde klassen van de Soesterbergse basis scholen, in De Sterrenberg, Huis ter Heide. Aanvang 14 uur. 24 mei: Openbare vergadering commis sie openbare werken in het gebouw van gemeentewerken aan de Lange Brinkweg. Aanvang 16 uur. 25 Mei: Uitvoering van de kinderoperet te „De Moorse Markies", door „De Kobolds", m De Sterrenberg, Huis ter Heide. Aanvang 19,30 uur. 25 mei: Openbare vergadering commis sie ruimtelijke ordening in de depen dance van het gemeentehuis. Aanvang 19.30 uur. 26 mei: Openbare vergadering finan ciële commissie in de dependance van het gemeentehuis. Aanvang 19.30 uur. 28 mei: Jazz in Soest met het Joop van Enkhuizen trio, in café Bos en Duin, HILVERSUM AMERSFOORT ZEIST in Hilversum en Zeist vrijdagavond geopend 11 Model "Milady". Popline, nylontaft gevoerd. Nauwsluitend van buste met wijduitlopende rok: In diverse kleuren. Mt. 36 t/m 48 voor het Bovenste Beste Goed Bosstraat 80. Aanvang 21 uur. Entree 5,leden en CJP-houders 3,50. Inlichtingen tel. 18730. 29 mei: Optreden van de Franse Jean Michel Nozal, gitaar en zang en de Ne derlandse Roland, blokfluit (van so praan- tot basfluit), in het Artishock gebouw, Steenhoffstraat 46. Aanvang 21 uur. Entree voor leden gratis. Niet- leden 2,—. 2 juni: Opening zomerfestival door de burgemeester, mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haaften. Deze eerste avond zullen optreden: De Schellebellen, onder leiding van Ellen Lustenhouwer; Balletgroep Soest; Joegoslavische dansgroep „Kolo" en de Gospelgroep „The Messengers". In het Openlucht theater. Aanvang 20 uur. 3 juni: Openbare vergadering commissie maatschappelijk werk in de dependance van het gemeentehuis. Aanvang 19.30 uur. 3 juni: Kontaktavond „Vogelvrienden" in het Verenigingsgebouw, Steenhoff straat 30 (achteringang). Aanvang 20 uur. 9 juni: Zomerfestival in het Openlucht theater, met het Groot Gaesbeeker Gilde; ritmische gymnastiek van AGAVS te Soesterberg; PVO-concert en de pop groep „Solitude". Aanvang 20 uur. 11 juni: Algemene ledenvergadering Ar- tishock, met na afloop ledenfeest, op geluisterd door een dixieland-band. Steenhoffstraat 46. Aanvang 20 uur. 12 juni: Optreden van de Soester Pop groep „Signe" in het Artishockgebouw aan de Steenhoffstraat 46. Aanvang 20 uur. Entree 3,50, leden en CJP- houders/ 2,-. 14 juni: Schrijven voor gevangenen door de schrijfgroep van Amnesty In ternational. Geïnteresseerden zijn wel kom in het Amnesty Centrum, Middel- wijkstraat 72 (zijingang). Aanvang 20 uur. 17 juni: Openbare gemeenteraadsver gadering in de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg. Aanvang 19.30 uur. 19 juni: Toneel-muziekavond met Henk Vos, dwarsfluit en deklamatie; Saar Strumfel, harp; Arnold Gelderman, akteur, in het Artishockgebouw, Steen hoffstraat 46. Aanvang 20.30 uur. En tree 3,50, leden en CJP-houders 23 juni: Zomerfestival in het Openlucht- thater met Balletgroep Soesterberg; het „Soester Applaus" met een één- acter en de Muziekvereniging „Odeon" uit Soesterberg. Aanvang 20 uur. 26 juni: Optreden van de Vlaardingse Folksing-groep „Opo" in het Ar tishockgebouw, Steenhoffstraat 6. Aanvang 20.30 uur. Entree 4,-. Leden en CJP-houders 2,-. leren zitmeubelen op wereldniveau, Zwitserse perfectie totaal woonprogramma van klasse. het beste en meest uitgebreide woonwanden-programma in europa. moderne zitmeubelen van beroemde architecten. meubelen voor directiekamers en kantoren alsmede voor het moderne woongebeuren. een verfijnd zitmeubel-programma uit italië. in stof en leer. project- en zitmeubelen van o.a. architect Charles Eames. italiaanse kunststof meubelen en extravagante lampen. Bij een bouwwerk aan het Claroenste- kerpad in de wijk Overhees Stapte de 28-Jarige G. H. S. bij betonstorten mis. Hij viel een meter naar beneden en kwam in een hoop zand terecht. Ondanks de min of meer zachte landing brak hij echter zijn rechter kuitbeen. Met de am bulanceauto werd hij naar het zieken huis Zonnegloren gebracht. Op het kruispunt Molenstraat-Soester- engweg werd de 14-jarige Jet van W. aan gereden door de automobiliste mej. M. W. (29) uit Hilversum. Het meisje fietste op de Molenstraat en kreeg op de krui sing geen voorrang van de autobestuur ster. Vermoedelijk met een gebroken arm, w$rd zij met de ambulanceauto naar het ziekenhuis Zonnegloren ge bracht. langestraat 79 - hilversum telefoon: 02150-49060 Nog dezelfde nacht waarop hij op de Nieuweg een lantaarnpaal omver reed, werd de autobestuurder die doorreed aangehouden. De politie had het er niet te moeilijk mee. Zij volgden een olie- spoor, dat eindigde bij de woning van de 18-jarige A. van de M. In de garage trof men de zwaarbeschadigde auto aan, waarvan ook lakschilvers bij de licht mast lagen. Van de M. verklaarde de macht over het stuur van zijn wagen verloren te hebben, toen hij de autoradio wilde aanzetten. 15.00 en 20.00 uur. Entree: 's middags ƒ2,-; 's avonds 3,50. Het Centraal museum te Utrecht, expo seert van 20 mei-15 augustus 1976 de Col lectie Van Baaren. In Galerij De Drie Ringen zullen van 22 mei t/m 20 juni exposeren: Hans Tim mer en Cees Buddingh, kollages, ak walages, assemblage-schilderijen en kastjes. Beide kunstenaars zullen bij de opening aanwezig zijn. Cees Buddingh zal uit eigen werk voorlozen. Opening: zaterdag 22 mei om 3 uur. De WV van Harderwijk stuurt ons een folder met kant-en-klare-weekend arran gementen, o.a. ,,0p avontuur in en om Harderwijk" en „Op de fiets rond Har derwijk". Wanneer U er eens een week end tussenuit wilt, niet te ver van huis, kunt U een foldertje aan ons kantoor ko men afhalen. Van 19 t/m 22 mei is weer Soester Ker mis, op het terrein aan de Talmalaan (Eng.). Openingstijden: woensdag en zaterdag 13.00 uur. Donderdag en vrij dag: 14.00 uur. Sluitingstijd op alle da gen: 24.00 uur. Op 16 mei zijn de stadswandelingen en -rondritten, die de WV Utrecht orga niseert weer begonnen. Ze duren tot 12 september en staan onder leiding van een WV gids. De duur van iedere tocht is ongeveer 1% uur. Bovendien worden er twee bijzondere wandelingen gemaakt, t.w. de „Grach ten en werventocht" en de tweede „Van Romein tot Hoog Catharijn". De eerste van de twee vindt plaats op 16, 17 mei, 6,13 en 27 juni, 11 en 25 juli, 8 en 22 augus tus en 5 september. De tweede op 23 en 30 mei, 7 en 20 juni, 4 en 18 juli, 1, 15, 29 augustus en 12 september. De overige wandelingen zijn iedere zondag om 10.30 en op dinsdag 19.00 uur, weer of geen weer. Verder wordt er nog een Kerkentocht ge maakt en „Utrecht in de schemering". Voor meer informatie kunt U altijd bij ons terecht. Voor het concert met Caroline van He- mert in de Oude Kerk is nog een be perkt aantal kaarten voorradig. Wan neer U niet achter het net wilt vissen, zult U niet te lang moeten wachten. Het concert begint om 20.15 uur. Heeft U nog nooit een kadobon ten ge schenke gekregen of er iemand mee blij- gemaakt? Het is nog niet te laat. Wij zijn iedere dag geopend van 9-5 uur. Za terdags 9-12 uur. De burgemeester van Soest maakt be kend. dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn, op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 der Woningwet, vergunning te ver lenen aan: - J. Boekestljn, Margrietlaan 9 te Soest, ten behoeve van het vergroten van een woning op een terrein, gelegen aan de Margrietlaan 9, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie K, nummer 1792. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd, binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 21 mei 1976, even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 19 mei 1976 De burgemeester voornoemd, J. J. Ebbers, l.b. De burgemeester van Soest maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning, bekend, dat het ontwerp van een besluit tot wijziging van de op de be drijfsterreinen betrekking hebben voor schriften van de bestemmingsplannen „Soestdijk-'t Hart", „Amersfoortse- straat", „Rijksweg" en „Soesterberg- Dorp" met ingang van 24 mei 1976 gedu rende één maand ter gemeentesecreta rie, afdeling I (geopend iedere werk dag van 09.00 tot 12.00 uur) in de hulp secretarie te Soesterberg, Dorpsplein 1, alsmede Ln de Openbare Leeszaal en bibliotheek, Albert Cuyplaan 202 en in de filialen daarvan te Soest-Zuid, Schoutenkampweg 4a, en Soesterberg, aan het dorpsplein, voor een ieder ter inzage ligt. Gedurende de termijn van terinzage- legging kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen dit ont: werp indienen. Soest, 19 mei 1976 De burgemeester voornoemd, J. J. Ebbers L.b. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft be sloten: I. door plaatsing van borden volgens mo del 11 uit de bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens, op donderdagen, telkens wanneer op die dag markt wordt gehouden, van 7 tot 15 uur dat gedeelte van de Weegbreestraat gesloten te verklaren voor alle verkeer in beide richtingen, behalve voetgan gers, dat gelegen is tussen de Smitsweg en, gaande vanaf de Smitsweg, de eerst volgende inrit voor flats n. in te trekken het besluit van 28 augus tus 1962, afdeling I, nummer 1413, waar bij het terrein, gelegen achter het WV- kantoor aan de Steenhoffstraat, gesloten werd verklaard voor alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee, zulks geduren de de uren waarop dit terrein de week markt voor handelswaren wordt ge houden; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur directeur van de Rijkswaterstaat in de Provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Toeris tenbond A.N.W.B. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Motorrijders- vereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de directeur van gemeentewerken te Soest. Soest, 19 mei 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers, l.b. De secretaris, H. Borreman Het „Deventer Jazz Festival" vindt plaats op 27, 28 en 29 mei. Voor de in siders komen op de lijst van deelnemers klinkende namen voor. Inlichtingen hier over kunt U krijgen bij de Stichting Deventer Jazzdagen, tel. 5700-12311, ter wijl U voor kaarten naar de VW-Deven ter zult moeten. Nu de Friese elfstedentocht per schaats steeds maar weer niet kan doorgaan, wordt er voor de 3e maal een Friese elfstedenwandeltocht langs de „elf ste den" gehouden, van 26 t/m 29 mei a.s. Inlichtingen kunt U krijgen bij mevr. T. Ozinga, 05100-62921. Bent U goed op dreef, wandelt U dan door naar Leek, waar in Park Nienoord van 27 t/m 30 mei een internationaal stoomfeest wordt gehouden (o.a. stoom treinen). Hiervoor krijgt U inlichtingen onder no. 05945-4000/2360. De exotische, op tropische landen ge richte jaarmarkt, Pasar ma lam, is dit jaar van 26 mei t/m 30 mei in de Rai- Amstelhal te Amsterdam. Hebt U besloten dit jaar eens weer ouderwets te „dauwtrappen". De jarige WV heeft dit dauwtrappen opgenomen in haar feestprogramma. Samen met het instituut voor Natuurbeschermseducatie is een dauwtraptocht georganiseerd. Vanaf 6 uur kunt U op Hemelvaartsdag vanaf Restaurant de Korte Duinen ver trekken voor een georganiseerde tocht met een gids. De wandeling duurt onge veer 1% uur. U kunt de tocht ook in dividueel lopen. Beschrijvingen en route kaarten verkrijgbaar in het Restaurant a 1,-. Wilt U niet wandelen? Dat kan, er is ook een interessante fieststocht uitge zet; de beschrijving hiervan kost 0,50. Na afloop van de tocht kunt U tegen gereduceerde prijs in het restaurant koffie met broodjes krijgen. De Regionale Muziekschool Amersfoort geeft een uitvoering van de Musical: „Miranda", met medewerking van het junioren B-orkest, koor en solisten en modern jazzballet, op woensdag 26 mei a.s. in het Grand Theatre, aanvang: DOOD AANGETROFFEN: Bij de Jachthuislaan een rode postduif ringnr. 263 NL 75-750804. VERMIST: 7 mei: kater, rood/cypers, gecastreerd, zwart/witte snorharen, 2 jr. „Toeloes"; Balma, Ereprijsstraat 70, tel. 17772. 9 mei: kater, grijs, witte snoet en poot jes, l jr.; Lieferse, Thorbeckestraat 8, tel. via Venema: 16821. 7 mei: kater, zwart/wit, witte bef, witte poten, witte streep over buik, 1 jr.Ga- ners, Laanstraat 19, Soest, tel. via: Wil lem Arntz-Hoeve: 030-785341. 17 mei: konijn, moer, wit met rode ogen; Born, Weegbreestraat 44, tel. 10717. GEVONDEN: 15 mei: reu, bastaard herder, zwart/ bruin, iets wit, middelgroot, gladharig, tiporen, (Eng); Dierentehuis Klein En- gendaalweg, tel. 13583. 14 mei: poes, rood/wit, zwangerDie rentehuis, KI. Engendaalweg, tel. 13583. kat, wit/zwart/cypers, 4 witte pootjes, witte buik, kop half wit/half zwart; Stokwilde, tel. 16612, Vinkenweg 3. Deze opgave wordt wekelijks opgemaakt door de post Soest van de (landelijke) Stichting Amivedi, die zich bezig houdt met opsporing van zoekgeraakte huis dieren d.m.v. registratie van vermiste en gevonden dieren. Dit in samenwerking met het Dierentehuis Soest, de Gemeen tepolitie Soest en instanties voor dieren bescherming in de omliggende gemeen ten. Het verdient aanbeveling steeds vermis sing en vondst van huisdieren zo spoedig mogelijk te melden bij politie, Dierente huis (tel. 13583) en/of Amivedi (telef. 10667. Wanneer Uw dier weer terecht is, wilt U dit dan ook even berichten bij een der bovenstaande telefoonnummers? Verge wist U bij 't meegeven van een dier aan een onbekende steeds degelijk van diens identiteit! Maandag 24 mei a.s. vergadert de com missie openbare werken in het gebouw van gemeentewerken aan de Lange Brinkweg. De vergadering begint om 16 uur. De vergadering van de onderwijs commissie komt dit keer te vervallen. Dinsdag 25 mei, 's avonds om 19.30 uur vergadert in het gemeèntehuis de com missie Ruimtelijke Ordening en donder dag 26 mei, aanvang eveneens 19.30 uur wordt in het gemeentehuis de openbare vergadering gehouden van de financiële commissie. Met ingang van 16 april 1.1. is de adju dant van politie P. Dorst bevordert tot adjudant-F-nlveau, een functie tussen adjudant en inspecteur. Met gelijke da tum is de brigadier W. ter Haar bevor derd tot adjudant. Beide bevorderingen hebben te maken met het feit dat Soest een commissariaat is geworden. Tijdens het afgelopen weekend werd een wedvlucht gehouden vanaf Noyon, over een afstand van 330 kilometer. De duiven werden gelost om 6.10 uur, met westen wind. de vereniging „De Zwaluw" had 424 duiven in concours. De eerste duif kwam aan on 9.46.29 uur en bereikte een snelheid van 1529,03 meter. De uitslag was: G. Rijksen 1 10 11 13 14 i"8 "20 24 27 30 37 41 44 45 47 52 64 66. Ih. Wigtman 2 3 4 28 5b b4. H. de Bree 5 19 21 23 25 58 74 83. J. v. d. Brakel 6 8 9 71 77 79. J. v. d. Belt 7 34 39. C. Bokma 12 17 22 29 38 40 48 49. A. de Bes 15 35 36 70 75. H. Woudstra en Zn. 16 46 61. R. Voskuilen 26 31 67 68 73. C. v. d. Hoek 32 43. L. van 't Klooster 33 59. B. v. d. Deijssel 42 85. A. van Riet 51. A. van Ginkel 53 82. B. Roest 54 72. J. van Blokland 55 76. Visser 57 62. Voskuilen 60. De Goede 63. Post 65 81. Mevr. Groenestein- Croon 78. J. Rams 80.- Brouwer 84. De vereniging „De Vriendschap" nam ook deel aan deze wedvlucht en wel met 466 duiven. De eerste duif kwam aan om 9.46.38 uur, terwijl de laatste duif arriveerde om 10.08.14 uur. De uitslag was: A. Stolker 1 59. J. Koster 2 18 22. W. Roest 3 11 34 72 78. B. Schimmel 4 10 14 20 74 91. S. Berghuis 5 13. C. Vaessen 6 7 23 24 64 79. P. Rauch 8 9 12 19. Combinatie Wester- veld 15 63 65. A. Meesters 16. Fr. Goe- nestein 17 83. A. de Kruyf 21. Foe- kens-Diepgrond 25 93. J. Kamerbeek 26 28 31 45 60 61. D. de Zoete 27 30 38 62 81. Sukel Van Klooster 29 33 35.. J. Rut- tenberg 32 75. C. Kaats 36 41 46 67. J. Schimmel 37 68 69 88 90. J. van Kloos ter 39. M. Uhl 40 80. W. Veenendaal 42. H. v. d. Broek 43 44. J. Stalenhoef 47. J. van Dijk 48 73. A. Grift 66. E. Veerman 70 92. E. Daatselaar 71. J- den Blanken 76. F. Limburg 77. A. Snij ders 82 84. Mevr. Ottens 85. Van Dij ken Lijnsvelt 86 87. T. Kok 89. —De vereniging Julianapost Soest- Baarn nam deel aan een wedvlucht vanaf Compiegne, over een afstand van 355 kilometer. In concours waren 214 .duiven, die werden gelost om 6.10 uur. De eerstaankomende duif bereikte een snelheid van 1473.73 meter per mi nuut. De uitslag was: L. Huisman 1 14 19. A. J. Stevens 2 30 36 39. J. v. d. Bosch 3 13 20 38. Mevr. Leijendekkers 4 15 27 34 46. Combinatie Nap 5 21 24 29 41 42 47 48 52 54. P. Faes 6 12 16 17 22 25 28 33 35 40 43 45 50 53. H. v. d. Broek 7 11. G. v. d. Meent 8 10 32. Combinatie Huisman 9 18 23 26 37 44 51. G. H. v. d. Broek 31. L. Vogel 49.

Soester Courant | 1976 | | pagina 11