BLACKHAWK BONDSSPAARBANK In dezeVolyo-stoel zit u niet alleen beter, in dezeVolvo-stoel rijdt u beter. Check zelf! iiddelman staat bet fleurige voorjaar in volle bloei ERNST SILLEM HOEVE Lage Vuursche Steenhoffstraat 56, tel. 12691 Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, tel. 19525 Soesterbergsestraat 32, tel. 18016 Koningirmelaan 18, tel. 16600 2788.- MEER HULP administratief medewerkster VOLVO Thuis in de kluis De juiste koers De beste polis Geld voor iets goeds M Veilige, handige reischequeê Soester Courant Ret- Lant Als u dóórdenkt Met allemaal leuk nieuws op woon-gebied. En omdat we in een vrolijke, fleurige vooijaarsstemming zijn óók nog eens met extra vooijaarspremies. Voor iedereen die er snel genoeg bij is vóór 1 juni. Permanente expositie IH SOEST Soester Courant van vrijdag 28 mei 1976 internationaal centrum voor vorming en recreatie van het Christelijk Jongeren Verbond (Y.M.C.A. -Nederland In ons huis vinden conferenties plaats van o.a. bedrijven en sociale organisaties en weekends voor jongeren. 's-Zomers zijn er vakantiegroepen voor alle leeftijden. Het centrum wordt ingrijpend uitgebreid en verbouwd. Daarom hebben wij nodig voor: afwassen, aardappelspitten, grasmaaien, schoonhouden van de slaapaccommodaties en voor allerlei hand- en spandiensten. Wij denken aan mogelijkheid van hele of halve dagen of enkele uren per dag van maandagmorgen tot zondagavond. Iets voor U? Neem dan telefonisch kontakt met ons op, tel. 02156-355, of stuur een briefje aan ons. Het adres is: Soestdijkerweg 10 B, Lage Vuursche. Laagerfseweg 29, Woudenberg. Telefoon 03498-1641. Blackhawk Nederland B.V. behoort tot het Amerikaanse Applied Power concern en Is een van de leidende fabrikanten op het gebied van gespecialiseerde hydrauliek. Wij zoeken voor onze afdeling inkoop een Tot haar taak zal onder meer behoren: het bijhouden van een deel van de inkoopadministratie, het uitwerken en afhandelen van orders en een groot gedeelte van de afdelings-correspondentie. Voor deze functie wordt gedacht aan een medewerkster, die niet ouder is dan 25 jaar en een goede type-ervaring heeft Een basiskennis van de Engelse en Duitse taal strekt tot aanbeveling. Wij bieden een goed salaris, 8% va kantietoeslag en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke of telefonische sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. AN APPLIED POWER Vakantie met een De Bondsspaarbank is er voor alle geldzaken. En uw vakantie heeft natuur lijk ook iets te maken met geld. Daarom is de Bondsspaarbank ook uw vakantiebank. Wilt u sieraden en waardepapieren niet alleen in uw huis achterlaten? Dan zijn ze veilig thuis in de kluis van de Bondsspaarbank. Gaat u naar Vuurland of IJsland of iets daar tussen? Voor alle buitenlands geld kunt u terecht bij de Bondsspaarbank. Uw wisselkantoor voor de juiste koers. Reis/bagage.ziekte/ongevallen. rechtsbijstand..tijdelijk all-risk verzekering. Bij de Bondsspaarbank kunt u terecht voor alle verzekeringen. Voor vertrouwd advies en snelle regeling. De Bondsspaarbank heeft een speciaal Recreatie-Krediet-Plan. Voor de aanschaf van caravan, kampeer uitrusting, boot e.d. Of voor een geweldige vakantiereis. En als u met een nieuwe auto op vakantie wilt. kom dan eens praten over ons Auto- en Motor-Krediet. De travellercheque is overal te gebruiken. U bent verzekerd bij verlies of diefstal, terwijl ze onmiddel lijk vervangen kunnen worden. Of wellicht heeft u liever Eurocheques, in veel landen goed voor een tegenwaarde van f300.- Uw bondgenoot in ajje bankzaken. Dit feit ervaart u aan den lijve met een proefrit in een Volvo 240/260. En dat is een goed begin om alleen al de stoelen in verschillende auto's te vergelijken. En dan krijgt u tegelijk de Volvo Checklist. Zodat u uw eigen auto of uw favoriete auto kunt vergelijken met een Volvo uit de 240-serie. Met de Volvo Checklist zult u ontdekken, dat geen auto op het gebied van veiligheid, doordachte ^economie en functioneel comfort zo compleet is. En dat is een belangrijke ontdekking. Voor u en voor ons. Autobedrijf ADAK B.V. Laarderweg 146, Bussum, tel. 02159-12251 Oosterengweg 60 A, Hilversum, tel. 02150-53858 Parkgarage Baam B.V. Amalialaan 19-21, Baarn, tel. 02154-7547 Garage LJ. Bakkenes Zn. Hoge Naarderweg 53-57, Hilversum, tel. 02150-47855 Autobedrijf A. van der Lee oiKerkstraat 58, Soest, tel. 02155-12500 Automobiel bed rijf „Wilhelmina Garage" Landstraat 90-100, Bussum, tel. 02159-14373 Heerlijk zachte zithoek 2- en 3-zitsbank met acryl-poolstof. Praktisch en gezellig. Voorjaarsprijs Q CQC Voorjaarspvemie: f 125,- reduktie op een handige hoektafel! Exklusief klassiek romantisch bankstel, 2 fauteuils plus 3-zitsbank. Bekleed met een stemmige, heel mooi gedessineerde velours in diverse warme tinten. Voorjaarsprijs Solide eiken bergmeubel met veel bergruimte en indirekte verlichting achter 't glas. Voorjaarsprijs OO/I C Voorjaarspremie: gratis iets uitzoeken in de kado-shop ter waarde van f 35,- Voorjaarspremie: f 150,- reduktie op een sfeervolle staande schemerlamp. Eiken modem-gezellige slaapkamer iP met 2 pers. ledikant, Buitenbeentjes-eethoek met ruimte voor véél gasten. In donkerbruin of zwart hout met stoffen bekleding in diverse dessins. Voorjaarsprijs J0Q0 Voorjaarspremie: f 75,- reduktie op een kleurrijk karpet of kamertapijt. Van al deze aanbiedingen, van het hele nieuwe assortiment en van de resultaten van de geweldige voorjaars-kleurenwedstrjd is er een permanente expositie tot 1 juni. Kom dus langs en geef uw ogen de kost Iedereen is welkom. bovenbouw, nachtkastjes, jt toilettafel met spiegel. Voorjaarsprijs gggy j| Voorjaarspremie: f 125,- j reduktie op een dekbed of sprei. Wooncentrum Middelman ligt direkt aan de grote weg van Soest naar Amersfoort, van Lenneplaan 73 te Soest. Tel. 02155-11004. Elke vrijdag koopavond. P.S. Partteren gaat volop en gratts Er I? koffie. Ms en een kinderspeelplaats.

Soester Courant | 1976 | | pagina 6