FF! TE 50 jaar geleden in Soest de nieuwste mode bij 4750 445° ■w Hans Huigen opende garage bedrijf in aloude „Madjoe" 1950 WOTftDëim Openlijk dank imi Het oog gericht op UNCTAD Vooral uw VAKANTIE- reizen Reisbureau Gerth Collecte voor het Anjerfonds Ingezonden mededeling ZIEKENAUTO tel. 12727 BRANDWEER tel. 13333 Officiële mededelingen Openbare bekendmaking Bekendmaking Kleding 1 CENTRUM Wallys pantalons i Bekendmaking SSploegstoffen gordijnstoffen meubelstoffen tapijten Ton Beuken Gemeente koopt woning Korte Bergstraat 5 BERKHOF landi-hartocQ van de Gemeentehof 4genda raadsvergadering 17 juni a.s. 11 juni 1926 Soester Courant van donderdag 10 juni 1976 UNCTAD ls geëindigd zoals dergelijke enorme VN-conferenties besloten wor den als eigenlijk niets is bereikt. Op het laatste ogenblik komt er dan toch nog een soort overeenstemming tot stand die aardiger klinkt dan ze is en waardoor de conferentie tenminste de schande blijft bespaard dat drie weken onderhandelen helemaal niets hebben opgeleverd. Het ene belangrijke punt was het grondstof- fenfonds, een instituut dat met een fors beginkapitaal een greep krijgt op de wereldmarkt in tal van produkten van koffie tot koper om te voorkomen dat soms de prijzen krankzinnig oplopen, soms even waanzinnig dalen. Doel hiervan is de ontwikkelingslanden, de leveranciers, een beetje zekerheid over hun inkomen te geven. Bovendien zou het voor de rijke consumentenlanden ook niet onaantrekkelijk zijn ten naaste bij altijd te weten hoeveel de grondstof fen kosten. Om allerlei redenen zijn de VS niet voor zo'n fonds dat niet helemaal past in het stelsel van de vrije economie, die in Amerika erg hoog wordt gehouden. Een financieringsinstituut dat voor een beetje evenwicht kon zorgen wilden de VS dan wel omdat dit wel in het huidige handelssysteem past. Duitsland bijvoor beeld en Japan staan ook op dit stand punt. Wat nu beloofd is komt neer op een ver lenging van UNCTAD om dit probleem nog eens door te praten en die conferen tie heet dan naar het grondstoffenfonds. Dat klinkt alsof er dus wel vooruitgang ls, maar in wezen staat het de VS, Duits land, Japan en gelijkgezinden vrij mee te doen of niet. En als ze niet meedoen hoeft men niet eens te vergaderen want het fonds kan alleen opereren met aller medewerking ook financieel voor het be ginkapitaal. Het tweede belangrijke UNCTAD-punt is een regeling voor de schulden van de derde wereld die zo langzamerhand ko lossaal genoeg zijn om grotendeels de hulp die binnenkomt op te slokken voor rentebetaling. Dit probleem is verder ook aan de orde op de Noord-Zuid-confe- rentie in Parijs en UNCTAD moest het verder doen met mededelingen dat men de zaken welwillend in ogenschouw zou nemen, geval voor geval. Bij elkaar is dit resultaat dus niet veel. Toch is er wel enige reden tot tevreden heid. Het gevaar bestond dat bij misluk ken van UNCTAD de ontwikkelingslan den, zeer zeker gesteund door China en bijvoorbeeld de olielanden van het Na bije Oosten, zouden zeggen dat het voor hen zo niet meer hoefde en dat ze zelf aan de gang zouden gaan. Het streven is naar een totale herziening van de economische wereldorde" die men wil vervangen door een nieuwe. Een niet onbegrijpelijk standpunt als men in aanmerking neemt dat de be staande orde eigenlijk economisch nog altijd een voortzetting is van de kolonia le toestand die politiek niet meer bestaat. Economen in de rijke en de arme landen beide hebben zo hun twijfels bijvoor beeld of landen die nu hun beste land ge bruiken om koffie of katoen te verbou wen voor de export er niet beter aan zou den doen agrarisch eerst te proberen de eigen bevolking te voeden en coöperatief industrietjes te beginnen voor het aller noodzakelijkste. Of een wereld met twee economische systemen zo naast elkaar er behaaglij ker op wordt voor de industrielanden - voor de derde wereld is het ene ongemak of het andere minder klemmend, belang rijker is dan alleen of er hoop voor de toekomst is en die zien ze in de huidige situatie niet. Het hoopgeven van UNCTAD is voor namelijk dat deze ontwikkelingslanden vol misnoegen over de economische wereldorde toch genoegen hebben ge nomen met de allerminimaalste vorde ringen van deze conferentie. Of hebben ze alleen nog maar geduld omdat de financiering van hun alternatieve economische halve-wereldorde hen nu nog afschrikt. KANTMAN LAANSTRAAT 66 SOEST TELEFOON 02155 -12683 In de periode van maandag 14 juni tot en met zondag 27 juni wordt in de gemeente Soest de Provinciale Anjercol lecte weer gehouden. Het Provinciaal Anjerfonds is een onderdeel van het Landelijk Prins Bernhardfonds. Het Prins Bernhardfonds stelt zich ten doel het verlenen van financiële steun aan instellingen en verenigingen in ons land, die zich op het culturele vlak begeven (kunst, volksontwikkeling, jeugd zaken enz.). Deze steun wordt o.m. gegeven aan amateurverenigingen, het Nederlands Ballet, monumentenzorg en wetenschap pelijke publikaties. Het Prins Bernhardfonds ontvangt de gelden hiervoor uit de toto, de algemene loterij Nederland èn uit de jaarlijkse collecte. De opbrengst van de in de provincie te houden Anjercollecte komt geheel ten goede aan verenigingen in deze pro vincie. Ook verenigingen uit de gemeen te Soest zijn in de afgelopen jaren uit dit fonds gesubsidieerd. Het Nederlandse volk is zelf verant woordelijk voor zijn eigen cultuur; ook de inwoners van de gemeente Soest zijn dat. Geef daarom blijk van die verantwoordelijkheid bewust te zijn. Stort uw bijdrage in de collectebus, waarmee de collectanten in deze periode bij u aan de deur komen. Mocht om één of andere reden uw deur worden overgeslagen, in diverse openbare en semie-openbare gebouwen staan collec tebussen. Deze gebouwen zijn: gemeen tehuis, gemeentewerken, postkantoor, WV-gebouw en de beide bibliotheken. Mocht u op een andere wijze uw hulp willen bieden, namelijk door te collec teren voor dit doel, dan bent u van harte welkom. Het contactadres is: ge meentesecretarie, afdeling welzijn, tel. 16744,toestel 156. Hans Huigen, de voortvarende Soester Lada en Zastava-dealer, opende voor deze beide merken in het aloude garage-pand aan de Stationsweg 6 een bijzonder representatieve showroom. De naam Madjoe gaat na vele tientallen jaren uit Soest verdwijnen, maar er voor in de plaats komt een zeer levendig bedrijf, dat de oude garage-stiel trouw is gebleven. De nieuwe showroom van Hans Huigen aan de Stationsweg. BETROUWBAAR GELDLENEN Nieuweweg 27 Soest telefoon 15459 Het Bestuur van VW Soest wil hierbij openlijk dank brengen aan het Comité, bestaande uit mejuffouw G. Kudders en de heren A. C. van Ee, F. Klinkhamer, M. Schraven en K. de Vries, voor het organiseren van het geweldige feest tij dens de Hemelvaartsdagen in de Kerke- buurt, ter gelenheid van het zeventig jarig jubileum van de VW Soest. Hun programma was juist gekozen, zo dat elke leeftijdsgroep aan haar trekken kon komen. Dank zij hun enthousiaste inzet konden de festiviteiten als zeer geslaagd worden beschouwd. Ook de verschillende deelnemers aan de feestelijkheden willen wij gaarne in deze dank betrekken. Het Bestuur VW Soest Huigen zat en zit nog „achteraf" in Soest; aan de Plasweg. In dat bijzonder aantrekkelijk gelegen achterafje wist iedereen hem te vinden en de aanloop werd zó groot, dat er noodzakelijkerwijs naar een oplossing gezocht moest wor den. Bij Madjoe lag die oplossing gereed, in zoverre, dat de garage-bestemming er was. Van het oude optrekje bleef weinig over na een grondige verbouwing. Er verrees een aantrekkelijke showroom, die in het geheel niet misstaat langs de drukke rijksweg door Soest. Naast de showroom werd er ook een doorsmeerstation ingericht, waar men ook terecht kan voor kleine reparaties en voor het tanken van benzine. Wat dat betreft is het bij het oude geble ven, maar dan in een nieuw jasje met zeer coulante bediening. Ga er eens kijken; velen gingen U bij de opening reeds voor en zij maakten van de shomroom een bloemenwinkel. Verkijk U daar niet op: de naam Madjoe is verdwenen, maar het garagebedrijf wordt er met niet aflatende ijver voort- Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten: I. door plaatsing van borden volgens model 11 uit de bijlage I van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens op woensdag vanaf 20.00 uur tot de daar op volgende donderdag 15.00 uur, telkens wanneer op donderdag markt wordt ge houden, dat gedeelte van de Weegbree straat gesloten te verklaren voor alle verkeer in beide richtingen, behalve voetgangers, dat gelegen is tussen de Smitsweg en, gaande vanaf de Smits- weg, de eerstvolgende inrit voor flats II. in te trekken het besluit van 28 augus tus 1962, afdeling I, nummer 1413, waarbij het terrein, gelegen achter het V.V.V.-kantoor aan de Steenhoffstraat, gesloten werd verklaard voor alle voer tuigen, rij- en trekdieren en vee, zulks gedurende de uren, waarop op dit terrein de weekmarkt voor handelswaren wordt gehouden; III. in te trekken de volgende maatrege len t.a.v. het verkeer in de Raadhuis straat: het besluit van 8 december 1964, afdeling I, nummer 3348; het besluit van 21 maart 1967, afdeling I, nummer 5837 het besluit van 4 december 1973, afdeling I, nummer 5871. Van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot h$t einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht, de hoofdingenieur-direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, de Koninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C. te 's-Graven- hage, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B. te 's-Graven- hage, de Koninklijke Nederlandse Motor rijdersvereniging te Arnhem, de com missaris van politie te Soest en de direk- teur van gemeentewerken te Soest. Soest, 9 juni 1976. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, H. Borreman De voorzitter voor de commissie voor de beroepschriften maakt ter uitvoering van artikel 9 van de Verordening voor de Commissie voor de Beroepschriften be kend, dat op dinsdag 29 juni, te 15.30 uur, in het gemeentehuis van Soest, een Openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de vol gende beroepschriften zullen worden be handeld: 1. het beroepschrift van mevrouw C. H. H. van Doesburg, de Zoom 7 te Soest, tegen de voorschriften, verbonden aan de aan haar verleende kampeer- exploitatievergunning voor de kampeer plaats ,,De Eerste Aanleg", de Zoom 7; 2. het beroepschrift van de heer P. M. Brinkers, Van Lenneplaan 7B te Soest, tegen de weigering van een door hem gevraagde vergunning voor het uitbrei den van een woonhuis en het bouwen van een garage op een terrein, gelegen aan de Van Lenneplaan 7B. Soest, 9 juni 1976. De voorzitter voornoemd, J.J.J.M. FESTEN l HILVERSUM AMERSFOORT ZEIST In Hilversum en Zeist vrijdagavond geopend I In de modekleur wit. Alle maten Kindermaten 128 t/m 140 152 t/m 164 voor het Bovenste Beste Goed r7 De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek, op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, een vergunning te verlenen aan H. W. M. Steman, Van Goyenlaan 14 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van het woonhuis Van Goyenlaan 14, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie K, nr. 2024. Alvorens een definitieve beslissing ge- riomen zal worden, is een ieder bevoegd, binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 11 juni 1976, eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende Stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 9 juni 1976. Qe burgemeester van Soest, Mr. J. M. CORVER-VAN HAAFTEN interieurverzorging Soesterb.straat 51, Soest t.o. busstation, tel. 12180 Voor 110.000 gulden zal de gemeente de woning Korte Bergstraat 5 met een gedeelte van het bijbehorende perceel, in totaal 710 vierkante meter grond, ko pen van de eigenaar. Het pand wordt vrij van huur en gebruiksrechten opgeleverd. Bij de koop wordt bedongen dat de ver koper hem in eigendom verblijvende gronden binnen een bepaalde termijn moet bebouwen met woningen. AUTOBEDRIJF LAANSTRAAT82 - SOEST TELEFOON 02155 15963 ^OFFICIAL DËALER\_ ASAPPARATUURj De navolgende agenda komt in behandeling tijdens de openbare gemeenteraads vergadering, welke zal worden gehouden op donderdag 17 juni a.s., des avonds 19.30 uur, in de zaal van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg: 3. Voorstel tot het onderzoeken van de geloofsbrief van de heer J. Menne. 2- Notulen van de raad van 11 decem ber 1975. 3- Ingekomen stukken: a. Brief d.d. 7 mei 1976 van het dage lijks bestuur van de A-kring Utrecht-c Bescherming Bevolking, waarbij wordt toegezonden b. de rekening en het verslag over 1974; 2. de tweede wijziging van de begro ting over 1975; 3. de eerste wijziging van de begroting over 1976, met voorstel deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. b. Brief d.d. 13 mei 1976 van de heer A. van Putten en vijf andere bewoners van de Simon Stevinlaan te Soester berg, inzake diverse woonklachten, met het voorstel deze brief om advies in handen van burgemeester en wethouders te stellen. c. Brief d.d. 7 mei 1976 van burge meester en wethouders van Baarn, waar bij wordt toegezonden een door de ge meenteraad van Baarn aangenomen motie inzake het voorontwerp-streekplan „Utrecht-Oost", alsmede het pre-advies van burgemeester en wethouders van Baarn aan de raad over het vooront werp, met voorstel deze brief voor ken nisgeving aan te nemen. d. Brief van de Centrales van Over heidspersoneel d.d. 20 april 1976, num mer 761446-DZ/G.J. over de reorganisa tie van het binnenlands bestuur met het voorstel deze brief onder verwijzing naar het schrijven van het Centraal Bureau inzake Gemeenschappelijke Behandeling van Gemeentelijke Perso neelsaangelegenheden aan voormelde centrales van 28 april 1976, nummer 2132, voor kennisgeving aan te nemen en daarvan aan de centrales mededeling te doen. 0. Brief d.d. 11 mei 1976 van mevrouw A. Stad-Meyer te Amsterdam inzake Wet verblijf op een gemeentelijk kam peerterrein met het voorstel deze brief »n handen te stellen van burgemeester en wethouders om advies, f. Brief d.d. 6 mei 1976 van de heer A. van Putten, Simon Stevinlaan 56 te Soesterberg, betrekking hebbende op de betaling van de leveringskosten voor sig nalen van het C.A. I te Soesterberg. met voorstel deze brief in handen te stellen van burgemeester en wethouders om advies. Brief van 3 maart 1976 van de Al gemene Nederlandse Invaliden Bond. waarin aandacht wordt gevraagd voor de parkeerproblemen van gehandicap ten, met het voorstel deze brief te be antwoorden overeenkomstig bijgaande concept-brief. W. Brief van het bestuur van de Re gionale Muziekschool met voorstel ac- coord te gaan met de herziene begro ting 1975-1976 en de begroting 1976-1977. I. Brief d.d. 18 mei 1976 van de Wijk raad Soesterberg inzake geluidhinder in Soesterberg en de onveilige situatie van de omgelegde rijksweg 223, met het Voorstel de inhoud van deze brief aan de orde te stellen bij de behandeling van de beide verzoeken van de Wijk raad, handelende over de geluidbestrij- ding en de aanleg van een voetbrug. 4. Vragenhalfuurtje. Voorstel tot benoeming van een lid in het algemeen bestuur van de Stich ting Samenwerkende Woningbouwcor poraties. 6. Voorstel tot het voteren van een kre diet ten behoeve van het als experi ment aanbrengen van een net over de 2andbak bij een kleuterschool. 7. Voorstel tot het garanderen van de rente en aflossing van een door de ver eniging tot voortzetting van Patrimo nium's Woningbouw te sluiten geldlening ad 290.000,- voor de gedeeltelijke fi nanciering van de stichtingskosten van het complex van 126 woningwetwoningen i n Klaarwater. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de verbouwing van de alarmcentrale van de brandweer, de kantine, de kantoorruimte en de ma gazijnruimte. 9. Voorstel tot vaststelling van het ont eigeningsplan Steenberghe I (Soester berg). I.0. Voorstel tot het garanderen van rente en aflossing van een door de Stichting Ruitersportcentrum Eldorado te Soest aan te gane geldlening. II. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan de Van der Griendt- laan 11 te Soesterberg van de heer G. W. Stalenhoef. 12. Voorstel tot verkoop van het perceel Nieuweweg 25B, Soest, aan de heer W. F. H. Busch. 13. Voorstel tot het verdagen van be slissingen over twee beroepschriften. 14. Voorstel tot het doen van een keuze van de grondslag voor de belasting op onroerend goed en tot het verlenen van een voorbereidingskrediet. 15. Voorstel tot het verlenen van een Ontheffing als bedoeld In artikel 1 van de Albert Heijn in de twintiger jaren, ook toen al op de hoek van de F. C. Kuyperstraat. Dierenbescherming: afd. Baarn en omstreken. Maandrapport van den Inspecteur, Schutslaan 51, Soest. Bij de woonwagenpaarden eenig tuig doen veranderen wegens verwonding en een losse oogklep laten vasthechten. Eenige trek honden wegens te lage schouder- hoogt (55 cm) vóór de kar doen uitspannen. Eenige zwervende honden van een nieuwen eigenaar voorzien. De woonwagenkampen te Baarn en Soest gecontroleerd zonder aanmerking. Benoemd: Onze plaatsgenoot, de heer C. N. v. d. Flier is benoemd tot hoofd der School met den Bijbel aan de Spoorstraat in de plaats van den heer J. v. d. Sluis, gevonden voorwerpen: Schaartje, kinderportemonnaie, reisdeken, 2 belastingplaatjes, rozenkrans, vulpotlood, 2 geldstukken en een broche. Aangevlogen 2 postduiven. Te Soesterberg een autoslinger. Soester Schaak- en Damclub: Dinsdag was de Baarnsche Dam club O.K.K. II de gast der Soester Damclub. Na geannimeerd spel wist Baarn te winnen met 10-6. Nu de schaakafd. lid is geworden van den Ned. Schaakbond, verwach ten wij, dat er door de heeren goed geoefend zal worden; het is ons inziens tijd, dat ook de Dam- afd. lid wordt van, de Ned. Dam- bond, er komt dan meer ernst in het spel. Weer brand: Dinsdagmiddag ont stond een schoorsteenbrand in hetzelfde huis, bewoond door J. M. aan de KI aarwaterweg, alhier, alwaar Zondagavond brand ont stond, hetwelk toen door politie en buren gebluscht werd. Ook thans slaagde men er in een begin van brand te blusschen. De politie heeft de zaak in onderzoek. Dankbetuiging: Het bestuur der Nationale Stichting „Tehuis voor alleenstaande blinden" (Wolf- hezen) bericht ons, dat de op brengst der collecte in de gemeen te Soest 132, 95 bedroeg en zegt aan alle gevers en geefsters har telijk dank. Procesverbaal: Door de politie alhier is tegen mej. A. T. B., wo nende te Eemnes, procesverbaal opgemaakt terzake oplichting van kruidenierswaren, ten nadele van een winkelier alhier. Volksfeest te Soest: Door de be sturen van „Soest Vooruit" en de Chr. Oranjevereniging „Juliana van Stolberg" is in een gecom bineerde vergadering besloten te trachten ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. Koningin Moeder, gezamenlijk een volks feest te organiseren. Zij wekken thans reeds particulieren en ver- eenigingen op hieraan medewer king te verlenen; plannen te be ramen welke het welslagen kun nen bevorderen, opdat op een - nader te bepalen datum te houden - vergadering, deze zaak definitief kan worden geregeld. Uit de raadsagenda: Adres van J. van der Flier e.a., verzoekende het vrijkomende terrein aan de Torenstraat niet te bebouwen, met voorstel van Burg. en Weth.; Voorstel van B. en W. tot benoe ming eener commissie ter voor bereiding van een contract, rege lende de watervoorziening der ge meente; Behandeling van het voorstel van B. en W. inzake de Gasvoorziening der Gemeente Voorstel van B. en W. tot het aanvaarden van eene garantie aan de Gemeente Zeist in verband met de Gasvoorziening van een deel van SoesterbergMededeling van B. en W. inzake onderzoek naar de wijze van verharding der Nieu we Steeg. Telefoon aansluitingen: S 242 - J. P. v. d. Hoogt, villa „Veldzicht", Spoorstraat, Soest; S 248 W. F. van Oldenborgh, Burg. Grothe- straat 71, Soest; S 251 J. Th. Vos kuilen, Horlogerie, Goud en zilver, Optiek, Burg. Grothestraat 11 A, Soest. Uit de advertenties: Te huur aangeboden: een Burger woonhuis 6,- per week. Direct te aanvaarden. Schoutenkampweg 19. Te bevr. Bosstraat 21 D, Soest. Piano (kleine vleugel) te koop, wegens plaatsgebrek. Prijs 900,-. Ondergeteekende beveelt zich be leefd aan voor het maken van alle voorkomende timmerwerken, als ook het repareren van meubelen. F. L. Staarink, Middelwijkstraat 2, hoek Molenstraat. LJkdoorns en Eeltgezwellen ver dwijnen binnen 3 a 4 dagen door het gebruik van een fleschje Lik doorntinctuur. Prijs per fleschje met penseel en gebruiksaanwij zing 45 ct. B. Kraal-Drogist. Verf handel, telefoon 121. De Soester slagers: maken het geacht publiek bekend, dat, in verband met de Arbeidswet, hun ne zaken in de week 's avonds te 7 uur en zaterdags te 9 uur geslo ten zullen worden. Te Huur: voor jongelui, om zich zelfstandig te vestigen als barbier of met rijwielzaak, een ruime win kel op goede stand, met kost en inwoning en vrije kamer. J. Hirdes, Tandarts: Sophialaan 12, Soestdijk (bij de Emmalaan). Spreekuren: 9-11 uur voorm. en 1-3 uur nam. Te koop te Baarn: wegens omstan digheden zeer net modern woon huis met tuin. Electr. licht, gas, waterleiding enz. Koopsom 6.000,- uiterste prijs), desgewenst 50 pCt hypotheek. Prijzen: rabarber per bos 25 ct; Gr. Krop sla, koude grond p.st. 6-8 ct; Zeeuwsche Gelen 9 ct. p. kilo; Prima nieuwe Malta's 22 ct. p. kilo; sinaasappelen van 4-5-6-7 cent per stuk; groote bananen per stuk 8-9 cent; zandkoekjes 20 cent per ons; speculaas 14 ct per ons; diverse gebakjes 7 cent per stuk; moccapunten per stuk 12*6 cent; vanille wafels per ons 30 cent; koffie-reclame, bij aan koop van één pond koffie, één rol Verkade's beschuit cadeau; stroo- hoeden 75-90-1,25 tot 4,50; paarden- vlees, biefstuk 70 ct., rosbief 50 ct.. rollade 45 ct., gehakt 35 ct.. „a contant". (R. Bokma, Beukenlaan 34); Tuin-ameublement (2 fau teuils, 2 stoelen, 1 tafel) prima ge lakt, ƒ23,50. Dames- en heeren-pyama's 5.25; zijden dameskousen vanaf 94 cent, sokken vanaf 29 cent. Rookt Blok huis Soester 6 en 8 cent sigaar; tabak vanaf 30 cent per half pond. Kweekerij Sido-Dadle: Eigen- domsweg 18; koolplanten in di verse soorten 0.60 per lOu; wit- lofplanten 0.40 per 100; zuring- planten 0.80 per 100. Voor 25 cent twee pak Dureya Maïzena of een bus Zaan§che koeken of 3 bussen tomaten pureeAlbert Heyn. „Zoneverordening Hinderwet", zulks ten behoeve van een L.P.G.-installatie annex afleve ringsstation op/in het perceel Koningin- nelaan4 te Soest; t>. een Chinees-Indisch restaurant op/ In het perceel Rademakerstraat 32 te Soesterberg; c. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van laboratoria ten behoeve van chemisch, biologisch en technisch onderzoek op/in het perceel Koninginnelaan 8. 16. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het keuren van brandweerpersoneel. 17. Voorstel tot het benoemen van twee leden in het voorlopig bestuur van de Stichting Wijkdienstencentrum Soester- veen i.o. 18. Voorstel tot het verlenen van ont slag aan een boofdleldster en het op nieuw benoemen van deze hoofdleidster. 19. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van een nieuwe ambulancewagen

Soester Courant | 1976 | | pagina 9