50 jaar geleden in Soest FOTO STRIP. VER HAAL x TTssturoGitein) De Munt automaterialen driemaal groter Frans getinte keistadfeesten in Amersfoort Is dit uw kind! Constant ringen voor geluk dat goud waard is. brril-centrum Het oog gericht op Gaulistisch erfgoed Orgelconcert in Utrechtse Domkerk Leerlingen school Overhees zoeken verkoeling onder tuinslang Gratis vakantiereis voor zes Soesters Turk met auto in droge sloot Zomervakantieprogramma in Kinderboerderij Geslaagd A. van der Weerd Soester Courant van donderdag 1 juli 1976 Gratis te verkrijgen in formaat 24 x 30 cm. SPECIAAL OPTIEK VAN WEEOESTRAAT17 A SOEST - TEL. 02155-17120 De lunchroom „Maison Man", thans Bar-Dancing „De Heksenketel" Frankrijk lijkt wat Europeser te worden. Althans, president Giscard d'Estaing pro beert geleidelijk af te raken van al die bijzondere standpunten waardoor Frank rijk zich onderscheidde van andere Euro pese landen. Dat Frankrijk in menig opzicht anders was geworden, behoorde tot het levens werk van generaal De Gaulle en het is te begrijpen, dat vooral de orthodoxe gaul listen in Giscard hoe langer hoe meer de verrader gaan zien. Nu hoeft dit de presi dent niet al te zeer te verontrusten, Want - ook al weer dankzij De Gaulle - is de positie van het Franse staatshoofd bijzon der sterk en moet er heel wat gebeuren wil het parlement het hem onmogelijk maken te regeren (en laten regeren) zoals hij wil. Eén van de opmerkelijkste verschijnselen in dit verband is het artikel van generaal Guy Méry, dat werd afgedrukt in het vak tijdschrift Défensie Nationale. In dit blad wordt niet gauw gezegd wat Giscard niet graag hoort. En bovendien is Méry niet de eerste de beste: hij is de stafchef van de Franse strijdkrachten, die zeker overleg heeft gevoerd met de president vóór hij zijn artikel ging schrijven. Wat Méry te berde brengt is, dat Frank rijk er prijs op stelt bij de NATO-partners bekend te staan als een betrouwbare bondgenoot. Op het ogenblik mankeert daar nog wel wat aan. Frankrijk is lid van het verbond maar is geen deelnemer in de militaire alliantie. De Gaulle wenste dit niet langer omdat hij meende dat het militaire apparaat ook een instrument voor de buitenlandse politiek was en der halve uitsluitend in Franse handen mocht verkeren en dus ook niet ondergeschikt kon zijn aan een vreemd verbonds-opper- bevel. Méry stelt hierbij o.m. vast dat de Franse defensieverplichtingen zich dus ook kun nen uitstrekken tot de Westduitse oost grens, iets wat De Gaulle nu juist nimmer wenste toe te geven in zijn streven op goede voet te komen met de Oosteuropese landen. Helemaal walgelijk zou De Gaulle Méry's erkenning gevonden hebben dat Europa zonder Amerikaanse hulp niet te verdedigen is. Een derde element in Méry's ketterij is, dat Frankrijk de conventionele strijd krachten wil uitbreiden tot ongeveer de sterkte der Westduitse. Hij ondermijnt hiermee de Franse illusie dat het bezit van kernbommen genoeg is om een eventuele aanvaller af te schrikken, zodat een groot conventioneel krijgsapparaat overbodig is en eigenlijk alleen maar geldverspilling. En dat Méry niet zómaar iets beweert blijkt ook uit de Franse begrotingsplan nen, waarop voor het eerst de defensie uitgaven voor de gewone strijdmacht zijn verhoogd. De voornaamste eerste consequentie van de herziene Franse houding zou kunnen zijn dat de aanvoerlijnen van de NATO WEER DOOR Frankrijk gaan lopen. Thans gaan ze noodgedwongen allemaal nogal dicht bij elkaar over een gebied dat betrekkelijk dicht bij een eventueel front zou liggen. Méry, voorheen trouwens ook militair adviseur van Giscard, kondigt zo aan, dat Frankrijk zich militair losmaakt uit het keurslijf van isolationisme, waarin De Gaulle het eens snoerde. De vraag is voorlopig alleen nog niet wat de NATO hieraan heeft, maar hoe dit uit pakt in Frankrijk zelf. En dan niet om dit probleem zozeer als om een geheel ander: een nieuwe wet, die winst uit de verkoop van bezittingen belastbaar maakt. Dit heeft in het parlement tot geweldige op schuddingen geleid toen gaullistische ve teranen fel van leer trokken tegen dit wetsvoorstel. Niet zozeer om het wetsvoor stel, naar later een bestuurslid van de gaullistische UDR liet weten, alswel om dat de onafhankelijken van allerlei signa tuur, die nu samen met de gaullisten regeren, bezig zijn om met een gezamen lijk verkiezingsprogramma in zee te gaan, waarin nogal wat afstand wordt genomen van het gaullisme zelf. De UDR zit echter in de onaangename positie dat ze er niet al te veel heibel om kan maken, omdat ze Giscards onafhankelijken en genoten hard nodig heeft. Zodat ze voor de keus staan om of deze Giscard de leer van hun grote meester alom te zien uithollen, of, dit verwerpend, politieke zelfmoord ple gen door de verkiezingsoverwinning bij voorbaat te gunnen aan misschien wel het volksfront van socialisten en communis ten. KANTMAN Zaterdag 3 juli a.s., aanvang 15.30 uur, wordt door de organist Stoffel van Vie- gen een orgelconcert gegeven in de Utrechtse Domkerk. Hij speelt werken van D. Buxtehude, J. Pachelbel en C. Franck. De toegang is vrij. praktische tips voor fotografen in de vorm van een foto-drieluik Het postkantoor met rosarium en muziektent 50 jaar geleden 2 Juli 1926 Concert: A.s. Woensdag, 's avonds 8 uur, zal door de Muziekvereni ging ..Patiëntia Vincit Omnia" het eerste zomerconcert gegeven wor den in de muziektent tegenover het Gemeentehuis. Dit is tevens het eerste concert, hetwelk door genoemde vereenigir.g zal worden gegeven als Harmoniecorps. Het programma dat vertolkt zal wor den is als volgt: 1. Le Velo, Marsch, A. Govaert; 2. Fète Pro vinciale. ouverture. F. Popy. 3. Levres Roses, Valse, F. Andrieu; 4. Dans le Foret, Suite Auguste in 4 afd., Z. Bajus; Pauze; 5. Marsche de Athalie, F. Mendels- sohn; 6. Phébé, ouverture, F. An drieu: 7. afd. 1 Aan den oever, 2. Bij de A. Dupoug; 8. Met vlag en wimpel, Marsch, M. J. H. Kes- sels. Uit bovenstaande programma moge blijken, dat het corps, ook na de omzetting in Harmonie, het beste wenscht te geven. De nummers 4 en 7 van het programma zij»; zeer zware nummers en elk onde verdeeld in 4 afdeelingen. No. 4, afd. 1. Ontwaken der natuur: 2. Vreugde-hymne; 3. De deligence in het bosch; 4. Houthakkers en kolenbranders. No. 7. afd. 1. Aan den oever: 2. Bij de Sigeuners; 3. De twee bedelaars: 4. Avond partij in de sociëteit. Het zal dien avond niet aan belangstelling ont breken. Vliegtuig gevallen: Hedenmorgen is op het vliegterrein te Soesterberg een vliegtuig omlaag gevallen. De inzittende vliegenier kwam er met een neusbloeding af. Het vliegtuig, een Fokker G type, werd zwaar beschadigd. Ondermaatsche vis: De politie maakte een procesverbaal op te gen een Spakenburger vischventer, zekere A. de G., voor het verkoopen van ondermaatsche visch. Een kist vol werd in beslag genomen. Classificatie der Gemeenten: Hoe wel met te verwachten negatief resultaat heeft Dr. Moller (RK) een goed werk gedaan met zijn interpellatie in de Tweede Kamer over de zeer onrechtvaardige clas sificatie der Gemeenten, inzake de bezoldiging van de Rijksambtena ren en in verband daarmede van die in vele andere bedrijven. Het is volkomen juist, hetgeen deze spreker heeft gezegd, dat de indee ling der Gemeenten in klassen al zeer oppervlakkig is geschied, nog afgezien van het feit, dat het leven in groote steden, enkele zaken dan als woninghuren, vooral niet duur der is als in vele dorpen of klei nere steden, waar het gewone dagelijksche levensonderhoud verre van goedkoop is. De poging van Dr. Moller heeft gefaald, ondanks zijn krachtig orgaan; niettemin vinden wij het uitstekend, dat zijn stem zich heeft laten hooren. Zoals het nu is kan het niet blijven. Gem. Arbeidsbeurs: Tot en met heden werden in de Gem. Arbeids beurs alhier ingeschreven 3s wei keloozen. verdeeld als volgt 1 niet selaar, 7 opperlieden. 4 grond.it beiders, 8 losse arbeiders, 2 land arbeiders. 1 kantoorbediende 8 tin merlieden, 2 incasseerders chauffeur, 1 electro-technu us loodgieter, 1 uitvoerde»*. i huis knecht, J betonwerker en 1 wtik ster. Uit de advertenties: Theetuin I Watermolen". Ondergeteekeiide deelt mede, dat met ingang van 1 Juli het tarief voor buitenboord motoren is verhoogd tot 2 pet uur. Beleefd aanbevelend ,J van Schaaik, Baarn. Te Koop: te veld staande Tet kuser Rogge. Adres Kerkpad 39. Technisch ambtenaar: Gevraagd bij de oprichting en aanleg van liet Gasdistributiebedrijf te Soest een tijdelijk ambtenaar tegen eene vergoeding van 200,- per maand Administratieve kennis gewensi ht Persoonlijk bezoek na oproeping Stukken in te zenden bij den bur gemeester, vóór 15 juli a.s Mevrouw Van der Mandele. Julia naweg 11, Soestdijk: piano- en zang lessen, theorie enz. Leerlingen voor den cursus van 1 september a s kunnen zich reeds vóór 15 juli aan melden. Lesgeld 25,- per kwat" taal. Vrouwenkoor, eerstbeginnen den en vergevord. 1,- per maand Spreekuur dagelijks 10-12 uur Aanbesteding in Maison Okhuvsen Burg. Grothestraat te Soest het verbouwen van een woonhuis tot dubbel winkelhuis aan de Van Weedestraat te Soest. Bestek en teekeningen verkrijgbaar a f -1 per stel; per post 4,25 G van Bronkhorst, archtitect, Baarn Groote Opruiming: Behangselp.i pier, moet weg wegens plaatsge brek, vanaf 5>ct. per rol G Sukkel, drogisterij, Soesterberg Prijzen: Hebt U onze Juliana-cakPs al eens geproefd? Het is de nieuwe delicatesse. De grootst mogelijke sorteering koekjes vindt U bij ons vanaf 50 cent per half pond K H. Haremaker, Van Weedestraat 40, telefoon 70, Hofleverancier Tuingrind 4,50 per voer; berg grind 6,- per voer. W. Dorrestein Eembrug. Kweekerij Sido-Dadi, Eigendom weg 18; aardbeien per pond 20 cent. Perziken per stuk 20 cent Groote roode bessen per pond 20 cent. Tuinboonen per k.g 15 cent Van Dijk en Jonker, Steenhoff straat 55: ledikanten vanaf 7,50 spiraalmatrassen vanaf 6,75. wol len dekens vanaf 6,-. Modelslagerij F. C. Kuyperstraat 3 dik vet spek 50 cent per pond. bij de 5 pond 45 cent per pond: af gehaald aan de winkel 5 procent korting. Reclame rooktabak in krul en baai 30 cent per half pond. Tabaksfa briek ,,De Gooische Damper' Hilversum. Van vrijdag 27 augustus t/m zaterdag 4 september 1976 viert Amersfoort zijn Keistadfeesten. Het vindt nu voorzien van een Frans tintje voor de zesde keer plaats, zodat wel van een traditie mag worden gesproken. BETROUWBAAR GELD LENEN Nieuweweg27 Soest telefoon 15459 Het lesrooster van de school in Overhees heeft de afgelopen weken een uitbreiding ondergaan die in elk geval door de leerlingen met veel gejuich is begroet. De hoge temperatuur maakt het verblijf in de school natuurlijk niet tot een pretje, maar ook buiten de school valt het niet mee om letterlijk en figuurlijk overeind te blijven. In afwachting van de zomervakantie, terwijl de lessen nog maar nauwelijks op halve kracht afgewerkt kunnen wor den, zorgden de leerkrachten van de pas geopende school voor een afdoende afkoeling. Alle leerlingen verschenen compleet met badgoed en handdoek op school en realiseerden een indrukwek kend waterballet, waarbij de meester voor het water zorgde met behulp van de tuinslang. Luid krijsend en met groot plezier werd het een plezierig spel. waarbij het koude leidingwater voor sommigen toch weer iets te veel van het goede was. Na afloop van het festijn was het afdro gen en aankleden geblazen om iets ver kwikt de verlossende schoolbel af te wachten. Zes personen uit Soest kunnen van de inzamelaktie van gedragen kleding in het kader van „Geef Max de zak" een gratis vakantiereis maken. Het Stichtingsbe stuur van „Beter met Max" zal samen met de gemeentelijke sociale dienst deze zes personen selecteren. Onze fotograaf maakte deze exclusieve foto. Geslaagd voor het eindexamen Gym nasium A: M. Daems, J. Eisses, T. A. Kok. B. S. Lammers. P. van der Mersch, F. Schouten. M. D. de Wolff en A. R. Zantinga. Voor het eindexamen Gymnasium B: A.G.Dekker, A. R. van Ee, H. C. de Fluiter, G. Gaaff, F. Kuipers. W. F. Kui- zinga, R. H. B. Rikken. A. Roerink. E. J. van der Steen, T. J. Steenstra. W. P. Vandertop, M. Vennik, N. R. Walet en H. Zaremba. Voor het eindexamen Atheneum A: M. M. J. de Baker, R. P. van Beek, C. Breuker, F. Buss, Y. A. Butter, L. Ci- teur, C. M. C. Dohmen, F. M. Door man, T. S. Haagsma. M. Hadders, E. H. Hartzuiker, W. J. Hasper, H. Hassig, R. Holvast, C. J. M. Hogendoorn. M. A. C, Hotte, J. W. Huisman. J. van Hul zen, J. J. Kramer, J. Ligteringen, A. F. Lindeman. H. L. C. Lodewijk, Y. Montfoort. A. Onel, A. M. van Ree. E. J. W. Sauveur, A. Stertefeld. M. E. Verhoeff, A. F. M. van der Vliet, 1. C. Vromen, J. M. de Winter. S. A. M. zehenpfenning. J. Zonneveld en M. H. van Ree. Het examen wordt met 5 kandidaten voortgezet. Voor het eindexamen Atheneum B: G. Abbel, R. J. Baurdoux, O. F. van Beek, P. H. Bels, H. J. Brink, W. F. S. Hol leman, E. T. van Houten, A. M. Mar- tens, J. C. Mulders, E. A. Oldenbu.-ger, G. J. Schuckman, J. Spijker, R. Vre- develd, W. B. van Wulfften Palthe en G. A. Wijnkoop. Het examen wordt met 4 kandidaten voortgezet. Voor het eindexamen Havo: M. J. M. van Baarzel, M. Bos, M. Boudewijns, E. N. van den Brink, A. G. Broerze, W. R. Bruins, D. Buitenhuis, F, N. G. van der Eist, C. T. Frankema, M. Frisch, A. B. D. M. Gloudemans, E. P. van Grins- ven, P. A. van der Hammen, M. C. Hansen, A. J. Hemminga, J. Hogenhout, M. G. Huizing, R. Jacobs, B. A. Kamp huis, M. J. Kist, E. A. J. van Kleef, B. A. Kleiker. L. B. G. Kleijne, A. C. Koppenaal, B. J. Koster, E. Koster, N. M. Langewen, B. van Linborgh, R. Maassen, M. M. van Marle, L. A. Ma- schewski, J. H. R. Oey, M. C. Olie mans, C. van Page.é, J. C. Porsius, E. Post, B. G. L. nobbers, G. J. de Roller, C. A. M. Ruigrok, J. G. Ruiter, C. A. Saron, M. van der Schilt, I. Ta- zelaar, G. A, Timmerman, R. F. J. Timmers, B. E. Verduin, L. Versluys, R. A. van Vliet, H. W. Vriens, J. Wels, P. Wijnmaalen, M. M. G. van der Zande M. de Zoete en J. L. Franke. Het exa men wordt voortgezet met 3 kandidaten. Zondagmorgen om elf uur zag de be manning van een surveillanceauto van de politie op de Birkstraat een grote stofwolk waarvan zij in eerste instantie aannamen, dat die werd veroorzaakt door een auto mobilist die met grote snelheid een zijweg was ingereden. Tot hun verbazing zagen zij, dat een op zijn kant in een droge sloot liggende auto de oorzaak was. Na onderzoek bleek, dat de door de uit Turkije afkomstige automobilist Z. Y„ woonachtig in Amersfoort, na een ver keerde manoeuvre het goede spoor was bijster geraakt en in de droge sloot was beland. In zijn poging om het linker portier raampje te sluiten raakte hij met zijn rechter wielen de berm. Bij zijn poging dat te corrigeren gaf hij zóveel tegenstuur, dat de wagen plotseling naar links zwenk te, waarbij hij de macht over het stuur verloor. Op een haar na miste hij een boom, om op het rijwielpad evenwel geluk te hebben met een net gepasseerde land genoot.Met gierende remmen belandde de auto op zijn kant in de droge sloot, waarbij de chauffeur een gekneusde arm en een lichte hersenschudding opliep, terwijl de passagier M. K., eveneens woonachtig in Amersfoort, enkele snij- wonden in het gezicht opliep. Beide buitenlanders zijn per ambulance naar Zonnegloren overgebracht. Na een bijzonder ingrijpende verbouwing en uitbreiding die bijna vijf maanden in beslag nam, heropende „De Munt Automaterialen" vorige week het nieuwe pand aan de Laanstraat. Het ging gepaard met een „Open Huis" voor alle relaties en belangstellenden en daar werd druk gebruik van gemaakt. Menigeen hief het glas met de heer G. v. d. Munt en zijn personeel op de voortvarende groei van dit circa twaalf jaar bestaande Soester bedrijf. Op- en afrit naar de nieuwe kelder van „De Munt Automaterialen". In 1964 begon de heer v. d. Munt aan de Nieuweweg met zijn handel in automate rialen en accessoires en hij schoot daar mee in de roos. De belangstelling bij de garagebedrijven voor het jonge be drijf steeg met de jaren en na veel geimproviseer en gewoeker met ruimte, werd in 1972 de knoop doorgehakt en de plannen uitgewerkt voor een geheel nieu we vestiging. Daarvoor werd grond aan gekocht aan de Laanstraat tegen het industrieterrein aan en in oktober van dat jaar kon het nieuwe pand betrokken worden. De groei bleef er in en daar was in ze kere zin rekening mee gehouden, want er was meer grond gekocht dan men in eerste instantie dacht nodig te hebben. Eens te meer bleek al spoedig hoe juist de zakelijke inzichten van de heer v. d. Munt waren, want nu, nog geen twee jaar later, is door uitbreiding de zaak driemaal groter geworden. Het vloerop pervlak is nu liefst 1800 vierkante meter. Door de uitbreiding kon ook een nieuwe taak aangepakt worden en wel een dyna mo- en startmotor (service)dienst. Men kan bij de Munt voortaan terecht voor reparatie en testen van deze twee auto onderdelen. Het zeven man (inclusief één dame) zal het er weer druk door krijgen, maar de service zal er niet onder lijden. De verbouwing werd uitgevoerd door aannemer Soester Bouwmaatschappij, naar een plan van architekt G. Voskuilen. De verwarmingsinstallatie werd aange legd door het Centraal Verwarmings- bedrijf G.B.S. uit Soest; het loodgieters- werk gedaan door de firma C. J. Engbrink uit Soest; het schilderswerk door de fir ma K. Schouten uit Soest, stratenmaker was de firma Snijders, terwijl Frans Bosman uit Soest de elektrische instal latie voor zijn rekening nam. Aankleding vloerbedekking etc. werd verzorgd door Interieur Hilversum. De Munt Automa terialen is een modern bedrijf, dat ver moedelijk nog niet aan zijn laatste uit breiding toe is. Ook dit jaar organiseert j3e kinderboer derij De Vrije Teugel in nauwe samen werking met Artishock gedurende vijf weken een kindervakantieprogramma. Dat programma loopt van 6 juli tot en met 7 augustus. De kosten zijn 2.50 per week per gezin; voor logé's 50 cent per dag. Iedere week heeft een bepaald thema, zoals: Fantasie, Dorp en ambacht. Ker mis en Circus, Cowboys en Indianen. Iedere dag zijn er bijzondere aktiviteiten, aangepast aan het thema van de week: fantasiebos maken; dorp bouwen; be roepen uitbeelden, volksdansen en to neelspel, indianententen maken enz. De openingstijden zijn: dinsdag, donder dag en zaterdag: van 10.30 tot 13 uur en van 14 tot 17.30 uur; woensdag en vrijdag van 14 tot 17.30 uur. In verband met deze aktiviteiten kan de kinderboerderij gebruiken oude lappen en gordijnen, stevig touw, oude kleren, geschikt voor toneelspel, oud keuken gerei, palen en resten hout, vloerkleden enz. Omdat de boerderij niet over een vervoermiddel beschikt, wordt het zeer op prijs gesteld, dat het materiaal ge bracht wordt. Aan de Vermeerschool, scholengemeen schap voor LHNO-MHNO en LEAO, slaagden aan de Middelbare Huishoud en Nijverheidsschool voor het eind examen inrichtingsassistente onze plaats- genote Sonja Jansen en voor het eind examen couture onze plaatsgenote Joke Smit. Wie laat u kiezen uit zo'n grote kollektie gouden ringen met of zonder brillant? Liefst 140 model len? Constant natuurlijk! CONSTANT HORLOGER JUWELIER OPTIEK SOESTERBERGSESTRAAT 26 TEL. 12982 SOEST Zondag zijn we met z'n allen naar de manege geweest. De kinderen hebben vriendinnen, die paard rijden en ze wilden eens zien, hoe dat precies in de paardenwereld toegaat. Ik liet me gemakkelijk strikken, omdat ik het gevoel had, dat er"voer" zou zijn voor mijn fotokamera. Ik heb me daar gelukkig niet in vergist. Nu gaat het pad van een paardenfotograaf niet over rozen. Want ik hebeen gewone kamera, dus niet met een telelens. Als ik een foto moet nemen van een paardrijdsterdan moet ik daarom tussen al die paarden door wel in de buurt zien te komenTerwijl er achter me een ander paard rakelings passeerde nam ik deze foto. Ruiter en paard staan kompleet op de foto. Maar de achtergrond is niet fraai. Gelukkig dacht ik aan de fototip, die ik als het even kan graag in praktijk breng. Deze tip: bekijk het van alle kanten. En omdat de kinderen toch nog druk aan het praten waren met de meneer van de manege, ben ik die amazone met de kamera blijven volgenEn kon ik kort daarna deze plaat schieten: de ruiter klopt het paard op de halsLeuk momentook beter als foto omdat ik door een lager standpunt, het hoofd van het paard vrijstaand heb gekregen tegen de lichte lucht. Toch iseriets mis. Als ik later die derde foto bekijk, dan zie ik wat het is: een paard en een ruiter moeten je aankijken. Dan krijg je de beste foto. Dan ontstaat er een eenheiddie ook in fotografisch opzicht prettig aandoet. En dan is het ook helemaal niet erg, dat het paard niet tot zijn voeten op de foto staat. Zo'n kleine foto-safari in een manege is er het bewijs van, dat het vaak goed is om een onder werp van verschillende kanten te fotograferen. Want vaak is de leste dan de beste. Hoogtepunt is de historische optocht op zaterdag 4 september wanneer tiental len Amersfoorters een zeer omvangrijke kei de oude stad zullen binnentrekken. Dit als herinnering aan Jhr. Everhard Meyster, die in de 17e eeuw terwille van een weddenschap een ca. 12 ton wegende kei de stad Amersfoort liet bin nenslepen. De inwoners van Amersfoort kregen hierdoor nationaal en interna tionaal de bijnaam van „keientrekkers". De feestkeien zijn geschenken van andere landen. Zo zal dit jaar een kei van enige tonnen gewicht uit Frankrijk toegevoegd worden aan voorgangers uit Engeland, Oostenrijk. België, Zwitserland en Cana da. De keien krijgen een plaats in het petrografisch park. dat dankzij deze Keistadfeesten ontstaan is langs de Stadsring, de bekende Amersfoortse groengordel. waar uiteraard ook de ori ginele 17e eeuwse kei te vinden is De feesten worden extra opgeluisterd door een keur van folkloristische groe pen, fanfares enz uit Bourgondie in Frankrijk.

Soester Courant | 1976 | | pagina 7