Schoemaker heeft nu voor alle keukens van Soest e.o. de sterkste koelkasten Ëfe n Se SClMMMIISlkcr^ NATIONALE IJITI*AI!AIM: SCHOKAMKtil? heeft ze! onze uitschieters... Autorijschool M. Los veertig jaar jong <VecK0iecDuinetü^ ff Husqvarna uit Zweden. Ookde sterkste in de keuken. KLEDING per KILO 1 VV V-nieuws Warmte nieuws BARBECUEN SÉ Schot-Schijf: 17.50 17.90 Het oog gericht op de inflatiekampioen Brutale insluiping Opgericht in 1936 door Dirk Engel: vanaf woensdag 6 juli kunt U bij ons zelf iedere dag buiten MET D€ HELE FAMILIEWAAN WE INDE VAKANTIE Bk) NIJHOF ZELFBOUW 0AARN KIJKEN DIE BLUFT PE HELE VAKANTIE OPEN I WofaJo voor zelfbouwe», eigen huis verfraaktsen doe het zei vers (wetje ÓMt niet allemaal kunt vinden en wat een grote voorraad). tfkJHOFZELFBOUW BAARN 7aberdags na 12.30geslote». J van Zal Vergunning gevraagd voor tien caravans méér 39,-en/ 6 19,- en 3 29,- en 3 f 29,- en/ 9 29,- en 4 89,- en f 129,-1 29,- en 49,-1 Vier kleuren om uit te kiezen. Koelkasten, diepvrieskasten, combikasten. [ggjg SB Husqvarna service; evengoed als de produkten. (fjj) Husqvarna Kom Husqvarna zien. Van Weedestraat 78, Soest Telefoon 02155-10344 Rademakerstraat 27, Soesterberg telefoon 03463-1587 Meningen van lezers Soester gezinnen weigeren milieubelasting ZO GEK ZIJN WIJ NOG NIET MAAR HET LIJKT ER VEEL OP: TE GEKKE PRIJZEN T2U<2 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 19 20 21 22 23: 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Soester Courant van donderdag 8 juli 1976 Het is een oud bekend lied in de hele wereld, dat de inflatie een kwaad is dat fel bestreden dient te worden. De tekst is bekend, maar de wijs is overal verschil lend, ook binnen de EEG. De leiding van die gemeenschap in Brussel bekijkt vooral de inflatie bij de leden met argusogen, omdat verschillen in de mate van geldont waarding een ander woord voor hetzelfde begrip - binnen de gemeenschap weer extra problemen wekken. Zover is de integratie intussen wel gevorderd. In het bijzonder in de landbouw, waaraan het grootste deel van het budget der gemeen schap opgaat, werkt de inflatie onaange naam voor alle lederr als er een is die de bestrijding met weinig succes bedrijft. Koploper in de gemeenschap is thans Ier land dat op jaarbasis aardig tegen de twintig procent verval in zijn munt ziet. Een weinig benijdenswaardige ontwikke ling vooral voor een land, dat het toch al niet te breed heeft. Zo'n inflatie vreet immers ook aan de internationale krediet waardigheid en de EEG heeft wel zoveel door eigenbelang gekleurd gemeenschaps gevoel, dat ze de Ierse republiek voorzag van een forse lening van 150 miljoen pond om de eerste stormen door te komen. Voorwaarde was begrijpelijk dat de Ieren zeer snel iets zouden gaan doen aan hun inflatie. Het recept schreef Brussel niet dwingend voor, maar het was eigenlijk al voorhan den. De Parijse OESO, de organisatie voor economische samenwerking en ont wikkeling, bekijkt periodiek de toestand in de meeste Europese landen (en ook andere). Daarbij werd de Ierse misère uiteraard niet over het hoofd gezien. De raad was over te gaan tot een matig reflationair beleid, wat grof gezegd bete kent, dat de overheid allerlei maatregelen neemt om de bestedingen een beetje aan te wakkeren liever dan ze af te remmen. En wat deed de regering in Dublin? Precies het tegendeel: onder het motto dat juist in slechte tijden meer geld in de staatskas aanwezig moet zijn werd ervoor gezorgd, dat de belastingopbrengst dit jaar een honderd miljoen pond méér zou opbrengen. Daar wordt de burger niet gelukkiger van als enerzijds de belasting méér bij hem int en anderzijds het geld dat hij heeft aan koopkracht verliest. Dat gevoel tussen hamer en aanbeeld terechtgekomen te zijn brachten de werknemers ook over bij hun vakbonden, die vanzelfsprekend een moeilijke onderhandelingspartner werden jn onderhandelingen over het loonbeleid. Het lukte de Ierse regering danook diet met de negentig vakbonden een akkoord te sluiten waardoor een soort pauze in de loonsverhogingen zou worden ingelast voor de komende vijftien maanden. Meer loont betekent weliswaar ook wel dat meer geld in roulatie komt maar bovendien drijft men de produktiekosten op, iets waarmee de strijd tegen de inflatie niet bevorderd wordt. Integendeel. De bonden gingen niet verder dan twee maanden be vriezing van de lonen en dan nog alleen op voorwaarde dat daarna loonsverhogingen mogelijk worden, die variëren tussen de tien en 24 procept, gemiddeld dertien procent. Een akkoord, dat, als het zo wordt uitgevoerd, ervoor kan zorgen, dat Ierland niet alleen als inflatiekampioen blijft voorliggen maar zelfs de voorsprong nog vergroot. Is de Ierse regering niet gelukkig met zo'n kampioenschap, in Brussel zijn de leden van de Europese Commissie het nog ipin- der. Want wat komt er op deze manier terecht van de voorwaarde die gesteld wefd bij de lening om Ierland vooreerst uit de brand te helpen? Totaal niets. En moet de commissie dat maar over zijn kant laten gaan? Liever niet. Alleen: wat kan de commissie doen behalve blijkgeven van zijn ontstemming, plus de belofte dat ze zich geen tweede keer door de leren in de boot zal laten nemen. Dat is het ongeluk van de EEG, ze kan niet zoveel. Ook in een geval als dit, waar de onjuistheid van de nieuwe loonakkoor- den zo simpel is te voorspellen. Immers, degrootste handelspartner van Ierland is Groot-Brittannië en dat is nu een land waar de inflatie wel wat pittiger wordt aangepakt. Daar kan mep zich niet uit de markt prijzen en het enige wat de Ieren bereiken is dat hun geld weer wat sneller minder waard wordt. Ook als de EEG niet had bestaan hadden de Ieren zich niet kunnen permitteren zo uit de pas te lopen bij hun grote buur en klant. Nu zou het moreel en economisch nog minder kunnen omdat de Britse markt de andere EEG- landen concurrenten zijn. Maar niettemin gebeurt het, door zwakte van de gemeen- schapsstruktuur. KANTMAN Bij een insluiping in de woning van de familie E. aan de Amersfoortsestraat te Soesterbcrg heeft de dader voor een onbekend bedrag aan sieraden en geld gestolen. De insluiper is het huis tussen half tien en kwart over elf binnengekomen aan de achterkant, waar een slaapkamerdeur openstond. Terwijl het gezin Van E. televisie kéék doorzocht hij de slaapka mer. ,Je doet het niet, maar eigenlijk zou je een goede autorijschool een Instituut voor Verkeersopleiding moeten noemen". Met deze woorden probeert de jubileren de autorijschoolhouder, de heer M. Los, duidelijk te maken dat autorijles geven voor hem meer betekent dan alleen maar een middel om geld te verdienen. Dat begint al bij een eerlijke voorlichting wanneer iemand inlichtingen vraagt over rijlessen. Als je weet dat iemand gegarandeerd medisch afgekeurd zal worden en je geeft hem les zonder hem dat eerlijk te vertellen, dan is dat voor mij ongeoorloofd en nog gemeen ook. Ik vind dat je een aspirant-kandidaat precies moet vertellen wat hem te wachten staat, hoewel ik natuurlijk ook niemand kan zeggen hoeveel lessen hij nodig heeft". In de loop der jaren is de rijschool terecht steeds meer uit de amateuristische sfeer gehaald. Waar je vroeger rijles kon geven zodra je zelf de kunst een beetje meester was, werkt men nu uitsluitend met gediplomeerde instructeurs. Een di ploma waar niet lichtvaardig over ge dacht kan worden als je nagaat dat de opleiding 9 maanden beslaat en 11.000,- kost. Dat zal waarschijnlijk één van de redenen zijn waarom de heer Los zijn moeite om méér instructeurs aan te trekken nog steeds niet beloond heeft gezien. Bovendien weet iedereen die zich zijn lestijd nog herinnert, dat er op een rijschool veel en hard gewerkt wordt. Een lesauto rijdt gemiddeld zo'n 90.000 kilometer per jaar oftewel tweemaal de aardbol rond. Geen wonder dat Los er trots op is dat de meeste van zijn mede werkers al vele jaren bij hem in dienst zijn. De eerste vaste instructeur van het Om de vakantie niet al tc ver van huis te beginnen, zou U met de kinderen wel eens naar Amersfoort kunnen gaan. Bij de VVV kunt u een leuke stadsspeurtocht kopen: de O.L.Vrouwetoren kan bezich tigd en beklommen worden tot 11 augus tus om 11, 12, 13, 14, 15 en 16 uur. In de Kamperbinnenpoort kunt u van 9-18 uur op werkdagen naar de tingieterü en de koppclpoort is vanaf 1 juli op werkdagen van 10-12 uur ook te bezichtigen. In de Margriethal te Utrecht is van 12 juli tot en met 6 augustus, op maandag tot en met vrijdag van 9.30-ló.oo uur, weer een jeugdspektakel voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. De kosten bedragen 2,- per dag, eten en drinken inbegrepen. De kin deren, die het van vorig jaar weten, kunnen vertellen dat je je er niet behoeft te vervelen en dat is op sommige vakantie dagen ook wat waard. Kinderen buiten Utrecht zijn er ook van harte welkom: Margriethal, ingang Fentener van Vlissin- genkade. Het schilderachtige oude hanzestadje Doesburg aan de IJsseJ herbergt een uniek fabriekje. In één van de oudste straatjes, de Boekholtstraat 22, is de Doesburgsc Boerenmosterdfabriek gevestigd. Tussen 10 en 16 uur worden op elk heel uur rond leidingen georganiseerd, op zaterdag tus sen 11 en 16 uur. U kunt dan ziet] hoe het mosterdzaad wordt gekneusd, hoe men molestenen „bilt" en hóe vroeger de Keulse pot werd afgesloten met een gepre pareerde varkensblaas. Als u even verder de Achterhoek inrijdt komt u in Moiitferland. Hier treft u ongeveer 2000 hectare bos aan. Goed on derhouden padèn eti wandelroutes, als mede talloze rustbanken maken Montfer- land een paradijs voor genieters. Vanaf de toppen der heuvels zijn er schitterende vergezichten. Een gids van de Achterhoek is aan ons kantoor verkrijgbaar. We blijven nog in Gelderland en gaan even naar het Openlucht Museum te Arnhem. Dit is geen verzameling dode boerderijen en gebouwen. De windmolens draaien; bij de boerderijen vindt u kip pen, eenden, koeien en wie zijn dorst wij lessen kan terecht ifl de herbergboerderij. Geopend van 1 april tót 1 november, van 9-18 uur; zondags van 11-18 uur; in september en oktober tot 17 uur. De Stichting Internationaal Orgelcon cours organiseert in juli de Haarlemse Orgclmaand 1976. Er zijn concerten op 6, 7,8, 9,16 en 17 juli a.s. in de Grote of St. Bavokerk en de Lutherse kerk, beiden te Haarlem. Voor al deze concerten kunt u kaarten aan ons kantoor komen bestellen, dagelijks tussen 10 en 16 uur. Vanaf 1 juli tot 31 augustus, elke maan dag tot en met vrijdag, van 10-12 en 13-16 uur, kunt u het Paleis op de Dam in Amsterdam weer bezichtigen. Zaterdags en zondags is het paleis gesloten. De Stichting op Wielen organiseert dit jaar op de Veluwe weer zeer veel fietstoch ten. Op 14 juli wordt een nachttocht gereden van 35 km. Gestart wordt bij Mon Rève, om 22 uur, in Ede. Eveneens op 14" juli te Veeilendaal een zwerftocht met als beginpunt de VVV te Veeneqdaaj, aanvang 13.30 uur. Op 19 juli in Ede de Veluwse Vierdaagse, afstand 40/60 km. Startpunt Open Hof, 9 uur. Alle verdere inlichtingen kunt u krijgen bij de VVV te Ede, telefoon 08380-14444. Mocht u voor uw kinderen een jeugdva- kantieverblfjf of ponykamp zoeken, Kojnt u dan even bij ons langs. Wij hebben een groot aantal adressen in iedere provincie, waaruit u beslist een keus kqnt maken. Wij zijn u graag behulpzaam. De „Veluwsche" rijdt weer. Deze stoom trein, die tussen Apeldoorn en Dieren rijdt, kunt u binnenstappen of verlaten in Apeldoorn, Beekbergen, Loenen, Eerbeek en Dieren. Wanneer u de tocht slechts gedeeltelijk maakt, kunt u wandelend naar het volgende station door de prach tige bossen gaan. Vertrek van de treinen uit Apeldoorn 9.50, 11.53 en 13.50 uur. Aankomst te Dienen 11.18,13.21 en 15.15 uur.Voor meer inlichtingen VVV-kan- toor. Was er onder uw kennissen weer iemand die voor vaderdag een kadobon kreeg? Wat een geluksvogel. Hij kan zich een passend geschenk kopen. Bovendien iedere vrijdag tot 4,y* 24.00 uur met zachte muziek en -'Si- passende verlichting. alleen bij warme dagen Bel voor verdere Informatie ^Unêsd!» &e st) BIRKSTRAAT 108SOEST. 02155-1 MINERVAWE03.TCU021W-t62.46 bedrijf, de heer C. Westerlaken. heeft er ruim 13 jaar gewerkt en ook Wil La- mers behoort al 10 jaar tot de formatie. „Het is een geweldig team dat bijzonder goed funktioneert. Je nebt het gevoel dat je samen iets aan het opbouwen bent en daarmee stimuleer je elkaar. Zoiets werkt aanstekelijk". Nu er enkele maanden geleden een mo tor bijgekomen is leidt Los voor alle categorieën op. van motorrijbewijs tot vrachtwagen en dat niet alleen in de praktijk. Als enige school in Soest houdt men zich ook op grote schaal bezig met de theoretische opleiding waarbij aan de rij-mentaliteit uitgebreid aandacht wordt besteed. Wie zal kunnen ontkennen dat daaraan in Nederland nog wel het één en ander ontbreekt? Autorijden is een zó persoonlijke zaak dat een autorit wei eens opgenomen wordt in een selectie procedure bij een sollicitatie. Niet in de eerste plaats om te zien of iemand goed kan autorijden, maar veel meer om 's- mans mentaliteit te kunnen beoordelen. In 1936 begon de heer D. Engel de auto rijschool met enkele lesuren per dag in een morris Minor, waarbij zijn dochter hen in 1962 ging assisteren. In 1965 ont moette zij een vakbroeder in Nijkerk die al gauw nauwere relaties aanknoopte en zijn geboorteland verliet om samen met vrouw en schoonouders te werken aan de opbouw van wat nu een gere nommeerde autorijschool is. Helaas heeft de samenwerking te kort geduurd. Drie maanden na het huwelijk van zijn dochter met de heer Los overleed de oprichter. Eerst in 1970 is ae naam van de school aangepast aan die van de nieuwe eigenaar. De gehele administratie inclusief een voortdurende telefonade, ligt in handen van mevr. M. L. Los-Engel. In tièntallen telefoontjes per dag worden inlichtingen verstrekt, zaken geregeld en vele van de 400 instructeurs-afspraken per week. gewijzigd en verzet. Volgende week vrijdag 23 juli, is de officiële datum waarop het 40 jaar gele den allemaal begon. Er staan wel wat plannen op stapel om dit feit feestelijk te gedenken, maar daarover wil de fam. Los nog niet te veel vertellen. In ieder geval zal het getal dat de rest van het jaar de auto's van de school siert, cen traal staan. Zij die op 23 juli 40 jaar zijn of worden en zich in de feestweek aanmelden als kan didaat voor het rij-examen ontvangen een waardebon van 40,-. Bovendien hebben deze 40-jarigen de kans op een gratis rijbewijs met een maximum van 40 lessen. Als je 40 jaar bent zit je dus goed AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Ni^uweweg37 (achterom), Tel.1 10 18 Mevrouw C. H. H. van Doesburg heeft een beroepschrift ingediend tegen de voorschriften, verbonden aan de haar verleende kampeerexploitatievergunning voor de kampeerplaats „De Eerste Aanleg" aan De Zoom te Soest. Dit beroepschrift kwam aan de orde tijdens de vergadering van de beroepschriftencommissie. De vergunning staat haar toe maximaal dertig toercaravans op haar terrein te plaatsen. Mevrouw van Doesburg wil dat aantal verhoogd zien tot veertig. Daar het hier toercaravans betreft heelt zij ook ontheffing nodig van Gedeputeer de Staten voor de Provinciale Toercara vans- en Tentenverordening. Deze onthef fing moet nog worden aangevraagd. Dat bracht de heer J. J. J. M. Festen, voorzitter van de beroepschriftencommis sie, ertoe te stellen, dat.de gemeente formeel gezien de kampeerexploitatiever gunning nog niet had mogen verlenen aan mevrouw Van Doesburg. Burgemeester mevrouw Corver bracht hiertegen in. dat G.S. enkele jaren gele den al hebben laten blijken veertig cara vans of .meer teveel te vinden voor „De Eerste Aanleg". De heer Festen vroeg de burgemeester of b. en w. bereid zijn de vergunning te herzien als G.S: alsnog vinden, dat voor veertig toercaravans een ontheffing van de provinciale verordening kan worden gege ven. Burgemeester Corver antwoordde hierop: „Ik dacht het niet. Dat zou namelijk geweldige consekwenties hebben voor an dere kampeerterreinen". Toch leek het de heer Festen beter de beslissing van G:S:, als die binnen maxi maal drie weken valt, te betrekken bij de overwegingen voor de vaststelling van het advies van de commissie aan de raad. aantrekkelijke] eenheidsprijzen- aanbieding I In onze goed gesorteerde afdelingen vindt u I zomerjaponnen zomerblouses zomerpullovers rokken badpakken regenmantels I nachthemden eenheidsprijs I Komt u rustig even kijken en u I 1 vindt beslist iets van uw gading, f tot ziens in uw MODEHUIS cLl J3o\iutI Nachtegaalstraat 16-18. Utrecht. tel.030-33 2242 Alle bedie ningsknoppen (en de vcrlich ting) zijn buiten de kast geplaatst om isolaticlekken tc voorkomep Mantel van Zweeds staal meerdere laklagen L fj Behalve meer kwaliteit brengt Husqvarna ook meer kleur in uw keuken of past zich bij reeds toegepaste kleuren aan: wit, lionbruin, cobaltblauw en avocadogroen. De zijkanten en bovenkant zijn donkerbruin, de binnenzijde van de deur is blauw. Juist koel- en vrieskasten mogen er best wat warmer uitzien. li kunt in het koelgedcelte twee tempera tuurzoncs op m?at van uw wensen indelen. Bijvoorbeeld: 0- 5° voor normale koeling: 8- 12 voor bier cn frisdranken: Pcdaal-ontgren- dcling. Makkelijk bij een zwaar beladen deur of als u uw handen vol hebt. Grote kast op bescheiden vlocroppcrvjak! Makkelijk in uw keuken tc E assen omdat de uitenmaten niet overdreven zijn: 1-85 m hoog, 59.5 cm breed, 60 cm diep. •Belading van de deur tot liefst 100 kilo. De deurvakken zijn handig uitnccmbaar. hebben aan beide kanten scharnieren, u verandert dc zaak in 'n handomdraai. 363 liter koelkast met vriesvak •Door de speciale bouw van dc kast sluit deze helemaal tegen dc wand aan. 1Grand Menu koelkast 363 liter met twee temperatuurzones en vriesvak van 23.5 liter 2. Grand Menu koel/vries combikast boven: 182 liter koelkast onder: 165 liter diepvries 3. Grand Menu diepvrieskast 351 liter 4. Grand Menu koelkast 363 liter met twee temperatuurzones zonder vriesvak. Wie z'n geld uitgeeft aan een 'oerdegelijke koel-/vrieskast, moet kunnen rekenen op een idem service. Voor Husqvarna is dat een normale zaak. Binnen 24 uur is er een serviceman van Husqvarna bij u, waar u ook woont. NATUURLIJK OP ALLE KOELKASTEN 3 JAAR VOLLEDIGE GARANTIE. U bent van harte welkom bij: GARANTIE In de SoesterCourant van donderdag 1 juli stond een artikel met de kop: 'Na dreige ment betalen Soesters de milieubelasting'. De kop en ook de inhoud van dit artikel moeten wel op een misverstand berusten. Er klopt weinig van. De vragen van statenlid Ir Steinbuch in de provinciale staten hadden betrekking op één geval, waar dan alleen nog maar gedreigd is. De feiten: - De provincie heeft eertijds in een staten commissie toegezegd geen boedelbeslag te zullen leggen. Ze vonden het kinderachtig voor deze heffing. - Toch dreigt deurwaarder Van Pul met een beslagformulier bij een Soester gezin. Het gezin betaalt niet. Van Pul verscheurt het formulier en verdwijnd. - Het Soester aktiekomitee vindt, dat Van Pul buiten z'n boekje is gegaan en scha kelt Ir. Steinbuch in. -Ir Steinbuch stelt vragen in de provin ciale staten. Tot zover deze feiten. Het zal u duidelijk zijn, dat het artikel 'Na dreigement beta len Soesters de milieubelating' tot foute konklusies kan lejden. Al sinds 1973 weigeren enige duizenden am 52 sOe MAKELAARS -TAXATEURS 0G. HENDRIK SMIT MAKELAARDIJ BV. BURG.GROTHESTRAAT 32 SOEST TEL.02155-11304 b.gg 15910 Soester families om milieubelasting Ie betalen. Waarom? Deze belasting (inmiddels al 81.- per jaar) is de zoveelste aanslag op de beurs van de gewone burger. Bovendien blijft de giflozende industrie vaak builen schot. Shell-Rottcrdam kreeg bijvoorbeeld in juni 1975 een vergunning om 75.000 kubieke meter afval per dag ie lozen. Het Shell- afval bestaat voor een groot deel uit zoutzuur en hel kankerverwekkende fenol. Zolang de gevaarlijke milieuvernietiging blijft bestaan, gaat de aktie met kracht door. Hopelijk is de redaktie zo sportief om deze reaktie ook op de voorpagina te plaatsen. Naipens de aktie Weiver dt milieubelasting. J. VAN DE VEEN. Albert duyplaan 40, Soest ARMSOFMARY Sutherl. Broth. Quiver CBS BLUEBERRY HILL Fats Domino - Bovema SHOW ME THE WAY Peter Frampton - Ariola YOU'LL NEVER WALK ALONE Lee Towers - Ariola IF YOU KNOW WHATIMEAN Neil Diamond - CBS SHAKE YOUR BOOTY K.C.& The Sunshine Band - Inélco MY SWEET ROSALY Brotherhood of JVt^n - VIP VOOR NIETS Bob Bouber - CNR NICE'NSLOW Jesse Green - Negram I NEVER LOVED A WOMAN THE WAY I LOVE YOU John Russell - Negram JUNGLE ROCK Hank Mizell - CNR IK KRIJG EEN HEEL APAftT GEVOEL VAN BINNEN Corrie - Phonograpi LOVE IS UNDERCONTpOL Liberation of man - CNR TONIGHT IS THE NIGHT Rod Stewart - WEA I'LL GO WHERE THE MUSJC TAKES ME Jimmy James - VIP H G YOUTOME AREEVERYTHING -LU Real Thing- VIP -| n DOKTER BERNHARD Bonnie St. Clair - Phonogram •1 O SUNSHINE BABY -1-0 Classics - Pelgram LITTLE SPANISH SAILOR Next One - Bovema STANDIG ON THE INSIDE Fullhouse - CBS ONE MORNING IN MAY Sundown - Negram SILVER STAR Four Seasons - WEA AVANT DE NOUS DIRE ADIEU Jeane Manson - CBS eyj SWEET MEMORIES iSTC Tumbleweeds BASF MES EMMERDES Charles Aznavour- Inelco ZEVEN DAGEN LANG Bots - Phonogram ROCKY Don Mercedes - Phonogram S-S-S-SINGLE BED Fox - Polydor HAVE YOU EVER Joe Tex-Mercury - Phonogram BREAKER BREAKER Outlaws - Bovema MAN FROM MANHATTAN Ecjdie Howell - WEA EVERYDAY'S ACTION Dizzy Man's band - Bovema REGGAE LIKE IT USED TOBE Paul Nicholas - Polydor QUANDUN AMOUR Richard Cocciante - Dureco AFTER SWEET HEM.ORIES Jack Jersey - Bovema GOODBYE AND THANK YOU Limousine - Ariola TAKE THE MONEY AND RUN Steve Miller - Phonogram KISS'AND SAY GOODBYE Manhattans - CBS ROCK AND ROLL MÜSIC Beach Boys - WEA DOLORES RJta Hovink - Polydor TRY ME. I KNOW WE CAN MAKE IT Donna Summer - Basarl Van Weedestraat 80 - Soest - Telefoon 02155-10344 F - NEIL DIAMOND PUSSYCAT

Soester Courant | 1976 | | pagina 3