rdl 1 Lampekappenmaakster mej. G. Gillebaard met koninklijk zilver onderscheiden iBfËm van de Gemeentehof 8 ffF K L VAKANTIE- reizen Reisbureau Gerth HYPOTHEKEN trouwcirculaires trouwkaarten Drukkerij Smit r bar [Hl maaswinkel BERKHOF imi Officiële mededelingen VOOR AL UW SPORTEN Twee jongens vluchtten in container „.I lier Geslaagden Christelijke Mavo Voor al uw Stichting Kindertejater met „Drie maal een is vier" Brandweer helpt verpleegster <5? k 1111 m M Bijvullen vijver werd verboden foto heimun van öam In Soest geen schaapskooien op monumentenlijst Vakantieprogramma „De Vrije Teugel" Illegaal kamperen in plantsoen Diefstal van cassetterecorder uit auto Crossers vernielden weiland Ingebroken bij kruidenier Ook in de week van 5 t/m 9 juli vroeger ophalen van huisvuil Wijziging spreekuur maatschappelijk werkenden fLANDI-HARTOGl Geslaagden Middenstands diploma Bekendmaking Onteigening Bekendmaking Bekendmaking Politie attent: SotsCcr Courant van donderdag 8 juli 1976 iSt jen !Nj aat 29 Mej. G. Gillebaard, die vorige maand haar zestigjarig jubileum vierde als larope- kappenmaakster, hoeft zaterdag, twee dagen voor haar verjaardag, de zilveren ere-medaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau gekregen. Burgemeester mevrouw mr. J. M. Corver-Van Haatten speldde haar die zaterdagmorgen in aan wezigheid van familie van mej. Gillebaard op tijdens een tuinfeest aan de Van Lon- neplaan 26, waar mej. Gillebaard woont. De volgende leerlingen van de Chr. Mavo aan de Prins Bernhardlaan behaalden het Mavo-4 diploma: Peter Baars, Plony van Beek, Hannie van de Belt. Jan Berkhof, Leo Bik, René Boekestijn, Joanneke van de Bovenkamp, Roosje de Bree, Wim van der Craats, Jukiska van Dijk. Brigitte Dijkstra. Saskia van Essen, Willy Floor, Astrid Gerth, Henny Hafkamp, Koos ha- geman, Benny Harmelink, Jan van Hee- rikhuize, Wim Hengeveld, Jelly van de Hoek, Tom Jansen, Kees Jongbloed, Peter Jonker, Dienand van der Kaa, Lex Kampen, Auke van de Kerk, Johan de Ket, Gerard Klifman, Gerda Koelewijn, Gerda Koenen, Annemiek. van Kooij, Henkjan Kraaikamp, Ellen v. d. Kraats, Ilse van Laar, Joke van Leeuwen, Alie Leferink, Hans Maassen, Olga Maier, Lilian Mets, Raymond Monsjou, Henk van der Neut, Janet den Ouden, Geert Ouwerkerk, Wil Reehorst, Arnoldi Rooij- akker, Tilly van Rossum, Jack Ruijssc- naars, Leoniek Schutrpp, Rob Penters, Albert Strumpel, fella Terlouw, Cees Thie, Erik Unkle, Atie Valk, Trude Verkade, Ronnie Visser, Tanja de Vries, Marion Vuyk, Jaap de Wilde, Martin van Zomerem. 5 kandidaten werden afgewe zen. De vlag hing uit en er waren ballonnen opgehangen met de tekst „Leve het feestvarken", toen de burgemeester, in gezelschap van onder anderen wethou der D. Hoekstra, in een toespraak zei, het een geweldige prestatie te vinden om 60 jaar lang met de veranderingen mee te gaan. ,,U hebt al de lampekappen die u in die jaren hebt gemaakt, niet geteld. Het moeten er heel wat zijn geweest", aldus de burgemeester, die eraan herin nerde dat de lampekappen van mej. Gil lebaard onder meer in het paleis te- rechtkwamen, en ook in het buitenland. Afgezien van haar werk als lampekap penmaakster heeft mej. Gillebaard veel ander werk gedaan, waarbij zij - zoals mevr. Corver opmerkte „voor ontzag gelijk veel mensen een grote steun is geweest. Mensen die ziek waren, moei lijkheden hadden en in de problemen za ten. U kunt iemand opbeuren, zijn een zaamheid verzachten. U hebt dat werk 41 jaar lang gedaan in de kerkelijke ge meente, maar tevens voor de hele ge meenschap. U bent van die Soester ge meenschap een lid, dat op alle manleren complimenten verdient", aldus de burge meester. Zij vond het, daarom zeer terecht, dat mej. Gillebaard een koninklijke onder scheiding kreeg. Zij speldde haar de zil veren medaille op, en bood haar namens het gemeentebestuur bloemen aan. Daarna zong het gezelschap het Lang zal ze leven. Mej. Gillebaard sprak tenslotte een dankwoord. Mej. Gillebaard werd op 5 juli 1903 te Baarderadeel geboren en woont sinds 23 LAANSTRAAT 66 - SOEST TELEFOON 021S5 -12683 rente vanaf 9 Wij zijn onafhankelijk, U kunt van e objectief advies verzekerd zijn. HYPOTHEEK MAATWERK Van der Lans Assurantiën 02155-16267 Kindertoneelvoorstelling in openluchttheater: Op donderdag 8 juli a.s. verzorgt de stichting Kindertejater NJT de eerste van een eerie van drie kindertoneelvoorstellingen getiteld: „drie maal één is... vier", in het Openluchttheater aan de Soesterbergsestraat te Soest. Aanvang 14 uur. Toe gangsprijs 2,50 per persoon. Kaartverkoop dagelijks bij het VW-kantoor, Steen- hoffstraat 9a en op de dag van de voorstelling vanaf 13 uur aan de kassa van het Openluchttheater. Groepen van 40 personen en meer krijgen een reduktie van 50 ct. per persoon. Bij slecht weer vindt de voorsteUing plaats in „De Open Hof", Veen besstraat 2, telefoon 02155-18118. en Snelle en correcte levering en tot in depuntjes verzorgd I Uitgebreide collectie! Klassiek en modern Van Weedestraat 29 - soest Telefoon 02155 - 14152 „Drie maal één is...vier" Dit is de titel van een nieuw kinder- toneelstuk, of eigenlijk stukken, want Drie maal een is... vier, zijn drie los van elkaar staande toneelstukken waar- van het eind zoek is. Het vierde gedeelte maakt het echter weer goed. In het eerste stuk gaat het over een muzikant, die zeer ontevreden is over het geld wat hij verdient, terwijl hij er toch makkelijk van kan leven. Hij dreigt het bijltje erbij neer te gooien, wanneer hij plots een vreemd mannetje tegenkomt, dat hem vertelt, dat er een plaats is waar hij precies kan vinden wat hij graag wil. De muzikant gaat op weg. In het tweede gedeelte wordt een bur gemeester verliefd op zijn dienstbode, die op een zekere dag plotseling ver dwenen is. En vreemd genoeg daarna de burgemeester. Het derde en voorlaatste stuk vertelt over een struikrover, een woest figuur, die, als hij een bijzonder mooie dame tegenkomt, de schrik van zijn leven krijgt en in angst ver weg vlucht. Dit wordt tot slot toch duidelijk, want, drie maal een is toch vier. De verpleegster E. R. is door de brand weer uit de moeilijkheden geholpen. Zij kon haar huis aan de Wiardi Beekman- straat niet meer in, omdat zij de deur ach ter zich had dichtgetrokken en de sleutel aan de binnenkant van de deur zat. Mej. G. Gillebaard (rechts) krijgt door burgemeester mevr. mr. J. M. Corver- Van Haatten koninklijk zilver opgespeld. februari 1935 in Soest. Op 13-jarige leef tijd trad ze als lampekappenmaakster in dienst bij een atelier. Later begon zij voor zichzelf. Sindsdien maakt ze lampe kappen in opdracht van particulieren. V "OO CL» Ct* i, STEENHOFFSTRAAT 4T TELEFOON 02155-18252 Op verzoek van het waterleidingbedrijf heeft de politie zaterdagavond de bewo ners van de KLM-flats,, aan de Konings weg per omroepinstallatie laten weten, dat zij moesten ophouden met het spuiten van water in de vijvér. Enkele bewoners hadden vanuit hun flat eén slang naar <je vijver laten lopen om de watervoorraad in de vijver op peil te brengen teneinde vis sterfte te voorkomen. Het waterleidingbe drijf kon hiermee, gezien hét grote water verbruik van de laatste dagen, niet akkoord gaan en legde een spuitverbod op. m poitlöSRepoRtaqe filniRCpoRtAqe kinöeRseRie stuöio-', pees- en~ Rfc'ORIjfSfOEOCiRafie Er komen in Soèst geen schaapskooien voor op de monumentenlijst. Burgemees ter en wethouders hebben dit meege deeld in antwoord op schriftelijke vra gen van de PvdA-fractie in de gemeen teraad. Het college kan nog geen mededelingen doen over de vraag of (omdat de ge meente geen enkele schaapskooi bezit) er in Soest een kooi in particulier bezit is, waarvan het de moeite waard is die op te knappen. De nog niet vergane onderdelen van de afgebroken schaapskooi aan de Ferd. Huycklaan zijn opgeslagen op de ge- meentewerf, zo laten burgemeester en wethouders desgevraagd weten. Het be treft balkhout van de eikehouten span ten, het rondhout van het dak, de helft van het aantal benodigde panlatten. De overige panlatten bleken bij de af braak - een gevolg van de vervallen staat waarin de schaapskooi verkeerdé - der mate vergruisd, dat deze op geen enkele manier bruikbaar konden worden ge maakt. Ook deze zomer organiseert de kinder boerderij „De Vrije Teugel" in samen werking met de kunstenaarsvereniging „Artishock" 5 weken lang een kinder- vakantleprogramma. Het programma is op 6 juli van start gegaan en duurt t/m 7. augustus. Iedere week krijgt een bepaald thema: Fantasie, dorp en ambacht, kermis ert circus, cowboys en indianen. Dagelijks zijn er bijzondere activiteiten, zoals het maken van indianententen, het bouwen van een westemdorp, beroepen uitbeelden, volksdansen, toneelspelen e.d. De organisatoren hebben voor de uit voering van het programma nogal wat materiaal nodig en zouden erg blij zijn met o.a. schenking van oude lappen en gordijnen, touw, oude kleding, keuken gerei, palen en resten hout, vloerkleden e.d. Tijdens de feestelijke weken zijn de openingstijdén van de boerderij alsvolgt: dinsdag, donderdag en vrijdag van 10.30-13.00 uur en van 14.00-17.30 uur. woensdag en vrijdag van 14.00-17.3Ó uur- Zeven jongens zetten drie tenten op in een gemeentelijk plantsoen tussen de Ereprijsstraat en de Speenkruidstraat, waarin zij de nacht doorbrachten. Sur veillerende politie ontdekte 's morgens In alle vroegte de „camping" en wekte de jongens. Ze moesten de tenten ver wijderen. De 20-jarige marinier H. A. P. M. uit Soesterberg heeft bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een radio-cas setterecorder uit zijn auto. De dader ls de afgesloten wagen binnengekomen door het forceren van het rechter tocht raampje. BETROUWBAAR GELD LENEN Nieuweweg 27 Soest telefoon 15459 De politie maakte proces-verbaal op tegen de broers R. en G. van G. uit Amersfoort, omdat zij aan 't crossen waren. Zij deden dit op en weiland in de zandafgraving van Smink achter Het Witte Huis aan de Birkstraat. Door de activiteiten van de coureurs, die op motoren reden ter waarde van ongeveer 6000 gulden per stuk, werd het weiland omgeploegd. De kruidenier M. G. J. kwam gisteren tijdens een controle in zijn winkel aari de Wijlaertstraat tot de onrdekking, dat zaterdagavond een inbraak was gepleegd. De dader was binnengekomen door aan de achterkant van de winkel een deur open te wrikken. Mogelijk is hij tijdens de inbraak gestoord of was hij alleen op 6niet aanwezig) geld uit, want er werd niets vermist. II dan bliaklaan 35 aoaat tal. 13991 of 14550 HACHT10 EIKEN PUUB NATUUR Zaterdags geopend van 10-17 uur Vanwege de aanhouden warmte gaat de gemeentelijke reinigingsdienst ook deze week het huisvuil 2 uur vroeger dan an ders bij de mensen ophalen. Met ingang van 1 augustus wordt in Soes terberg het spreekuur van de maatschap pelijk werkenden niet meer op maandag gehouden, maar op dinsdag van 2 tot 3 uur in de hulpsecretarie, Dorpsplein 1. AUTOBEDRIJF LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155-15963 ^/OFFICIAL DEALER) V GAS APPARATUUR^ Van de 18 kandidaten, die door de Baarnse Middenstandsschool zijn opge leid behaalden 16 het Middenstands diploma, waarbij de volgende heren uit Soest: F. Broerze. T. Huisman, S. Stel en G. Tak. De heer P. Zonneveld te Baarn, directeur van de school, beëindigt zijn jarenlang uitgeoefende funktie per 1 augustus a.s. Hij wordt opgevolgd door de Heer F. C. van Tuinen te Soest, die sinds 1964 als leraar aan de school verbonden De burgemeester van Soest brengt ter kennis, dat gedurende het tijdvak li juli tot en met 3 augustus 1976 ter gemeen tesecretarie van Soest (afdeling I. op werkdagen van 9 tot 12 uur) en óp de hulpsecretarie in Soesterberg (op werk dagen van 9 tot 12 uur) voor een ieder ter inzage ligt het raadsbesluit van 17 juni 1976, afdeling I, nummer 9410, met bijbehorende bescheiden tot onteigening ten name van de gemeente Soest van enige ter uitvoering en afronding van het bestemmingsplan Steenberghe I beno digde grondpercelen, gelegen tussen de Postweg (thans Van der Griendtlaan). de Rademakerstraat en het tracé van Rijksweg 223 door Soesterberg. De gemeente dient over de gronden te beschikken om de bestemming van woon gebied met bijbehorende voorzieningen overeenkomstig genoemd bestemmings plan te verwezenlijken. Soest, 7 juli 1976 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-Van Haaften De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: 1. Mevr. S. Sazias-Goedhart, Eikenlaan 21 te Soest ten behoeve van het uit breiden van een woonhuis op een ter rein, gelegen aan de Eikenlaan 21, ka dastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 3326; 2. H. C. Beets, Buntweg 8 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de Buntweg 8, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie D, nummer 4104; 3. D. Nanninga, P. C. Hooftlaan 33 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis op een terrein, ge legen aan de P. C. Hooftlaan 33, kada straal bekend gemeente Soest, sectie C, nummer 3823. Alvorens een definitieve beslissing geno men zal worden, is èen ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdags juli 1976, eventu ele bezwaren schriftelijk bij burgemees ter en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09,00-12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 7 juli 1976 De burgemeester van Soest, mr. J. M. Corver-van Haaften. De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt ter uitvoering van artikel 9 van de Verordening voor de Commissie voor de Beroepschriften be kend, dat op vrijdag 23 juli 1976 om 16.30 uur in het gemeentehuis van Soest een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgende beroepschriften zullen worden behan deld: 1. het beroepschrift van de heer A. R. Poort, Kerkstraat 35 te Soest tegen de weigering van een door hem gevraagde vergunning voor het vergroten van een garage/berging op een terrein, gelegen aan de Kerkstraat 35; 2. het beroepschrift van de heer G. Pot hoven, Ferd, Huycklaan 5 te Soest tegen de weigering van een door hem ge vraagde vergunning voor het bouwen van een broeikas op een terrein, gelegen aan de Ferd. Huycklaan 5. Soest, 7 juli 1976 De voorzitter voornoemd, J. J. J. M. Festen SPOR THUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootst* sportzaak van 't Gooi Na een achtervolging op het industrieterrein heeft de politie twee Jongelui aangehouden, die zich in een container hadden verstopt. Een oud-politieman, die er lièp te wandelen, had dit gezien en vertelde dit aan de twee politiemannen die de jongens zochten. Om kwart voor 8 's avonds zag de politie het tweetal, de 19-jarige H. J. M. de G. en de 16-jarige T. P. V., beiden uit Soest, op de Industrieweg lopen met ieder een buks. Volgens een getuige hadden ze er mee geschoten op vogels en paarden. De buksen waren eigendom van De G. Nadat de jongens in de gaten kregen dat ze door de politie werden achterna gezeten, namen ze de benen. 2e verstop- ten zich in een container die bij een be drijf aan de Nijverheidsweg stond, maar dankzij de oplettendheid van een daar wandelende oud-politieman konden ze toch worden aangehouden. De jongens ontkenden met de buksen te hebben geschoten, ondanks andere ver klaringen van een getuige en ondanks het feit. dat de politiemannen schoten hadden gehoord. De politie nam de buk sen in beslag. De G. en V. krijgen een proces-verbaal. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9. lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese' cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Super Cleaner. Chemische Wasserij, Konings weg 16 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in wer king houden van een chemische wasserij op/in het perceel Koningsweg 16 kada straal bekend gemeente Soest, sectie G, nr.6394. Gedurende vier weken te rekenen vanaf vrijdag 9 juli 1976 bestaat voor een leder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 27 juli 1976 des voormiddags 09.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die. zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 juli 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corvers-van Haaften De secretaris, H. Borreman HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b. der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter Inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Shell Ne derland Verkoopmaatschappij B.V. Hof plein 20 te Rotterdam om vergunning tot het uitbreiden en wijzigen van een inrich ting voor de opslag en het afleveren van motorbrandstoffen, alsmede voor het on derhouden en het repareren van motor voertuigen op/in het perceel Soesterberg sestraat 76 kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nr. 2669. Gedurende vier wekert te rekenen vanaf vrijdag 9 juli 1976 bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 27 juli 1976 des voormiddags 09.30 uur, in het go- meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning eft degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 juli 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corvers-van Haaften De secretaris, H. Borreman HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde tn artikel 9, lid l, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van K. H. Liu, Wiardi Beckmanstraat 479 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een chinees-indisch restaurant op/in het per ceel Wiardi Beckmanstraat 479 kada straal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 3859 gedeeltelijk. Gedurende vier weken te rekenen vanaf vrijdag 9 juli 1976 bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 27 juli a.s., des voormiddags 10.00 uur, in het ge meentehuls een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die. zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 juli 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester. Mr. J. M. Corvers-van Haaften De secretaris, H. Borreman HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9. lid 1. sub b. der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese- cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van S. C. Mok. Rademakerstraat 32 te Soesterberg om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een chinees-indisch restaurant op/ in het per ceel Rademakerstraat 32 kadastraal be kend gemeente Soest, sectie E. nr. 3376. Gedurende vier weken te rekenen vanaf 9 juli 1976 bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te bren geifbij het gemeentebestuur Bovendien zal op dinsdag 27 juli 1970 des voormiddags 10.45 uur. in het ge- meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die. zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan Soest, 7 juli 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester. Mr. J. M. Corvers-van Haaften De secretaris, H. Borreman HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1. sub b. der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage ls gelegd een verzoek met bijlagen van A. F. Chart. Kerkstraat 20 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een chinees-indisch restaurant op/in het peréeel Torenstraat 20 kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, nr. 2211. Gedurende vier weken te rekenen vanaf vrijdag 9 juli 1976 bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlénen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 27 juli 1976 des voormiddags 11.15 uur. in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 juli 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester. Mr. J. M. Corvers-van Haaften De secretaris, H. Borreman HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde In artikel 9, lid l. sub b. der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van J. P. v. d. Breemer, Kerkpad n.z. 47 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een agrarisch bedrijf, bestaande uit een veehouderij en een varkensmesterij op/in het perceel Kerkpad n.z. 47 kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A. nr. 3099. Gedurende vier weken te rekenen vanaf vrijdag 9 juli 1Ö76 bestaat voor een leder de gelegenheid schriftelijk bezwaren te gen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 27 Juli 1976 des voormiddags 11.45 uur, In het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een leder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager vart de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die. 2onóer op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 juli 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester. Mr. J. M. Corvers-van Haaften De secretaris. H. Borreman 4

Soester Courant | 1976 | | pagina 5