IPRUIMINI Ed Glas wachtte 37 uur ouders! Rabobank Q Over het Soest van de toekomst Vrij grote overeenkomst tussen Eemland-visie en Soester plannen V.V.V.-nieuws BERKHOF Paar schaatsen voor stereo pick-up HYPOTHEKEN Hondje weg? Hondje terug! Het oog gericht op de onbekende Carter fLANBI-HARTOG) 76 verkeers ongevallen in juni ao TOT BOX KORTING msm Bii Werkgroep buitenlandse werknemers nu „Stichting" Te ruim door de bocht: auto total-loss internationale huizen onder één dak de sede WK international behr B. B. italia interlit brunati herman miller artemide Gemeente vraagt geen huur Van der Lans Assurantiën 02155-16267 InO verhees 2" dertig woningen in „beschutte sfeer" Nieuwe leden W elstandscom missie Heeft U angst om te vliegen? Krediet voor aanslui ting 13 woningen Wilhelminalaan op riolering. VAN DAM Met ingang van 1 augustus 1976 gelden de vol< ende (verhoogde) rentetarieven 6%% 5% Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 3 maanden 8%% „Zilvervloot" 5%% Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 6%% Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 24 maanden 6%% Depositobrieven aan toonder met een looptijd van 2 jaar 7%% Termijnplanbrieven aan toonder met een looptijd van 4 jaar 8%% Spaardepotbewijzen op naam met een looptijd van 4 jaar 8%% T errnijnplanbrieven aan toonder met een looptijd van 5 jaar vast 8%% en 7 jaar vast 9Vi% en 7 jaar vast Soester Courant van donderdag 22 juli 1976 Jimmy Carter neemt het in november tegen Ford of Reagan op in de verkiezing voor het presidentschap en hij maakt zeer goede kans het Witte Huis te veroveren. Zoveel kans dat nu serieus gepoogd wordt enig inzicht te krijgen in de man en wat voor soort president hij zal zijn. Wat bijzonder moeilijk is. want niemand kent hem eigenlijk - in de nationale, laat staan de internationale politiek heeft hij nim mer actief gewerkt. Het zijn dan ook zeker niet zijn verdien sten in de politieke arena die hem gemaakt hebben lot kandidaat voor de Democratische partij. Maar vermoedelijk is het juist geweest omdat hij ver van de politieke arena en ver van Washington gewerkt heeft dat de Amerikanen hem zo'n goede kans geven. Het type alleen opererende kandidaten heeft men in elke periode gezien voor een partij zijn kandi daat aanwees, maar doorgaans vielen ze al weer vrij snel af. Tegen het partij-apparaat opboksen valt niet mee. Het lukt misschien in de eigen staat waar men een beetje bekend is. maar daarbuiten zijn de kansen van een vreem deling gering. Behalve dan dat dit keer door Watergate en omkopingsschandalen zowel Washington als de partijen volsla gen in diskrediet zijn geraakt. Het geniale iivCarters campagne om landelijke be kendheid te verwerven is dan ook waar schijnlijk geweest dat hij naar Europese begrippen onbeschaamd liep te leuren met zijn eerlijkheid. Maar een consequen tie daarvan was ook dat hij aan veel anders niet toekwam. En als hem al vragen gesteld werden over diverse zaken dan gaven de antwoorden niet veel inzicht in Carters ideeën maar getuigden ze wel van grote handigheid om de dingen zo te zeggen dat niemand er aanstoot aan kon nemen. Wat Carter ongetwijfeld ook geholpen heeft is dat de Democratische partij het zat was dat iedere keer weer groot onderling gekrakeel aan de dag werd gelegd met felle strijd tussen verschillende groepen met elk hun man cm de verkie zingen mee in te gaan. Dat is dit keer zo hartgrondig voorgeko men dat de partijconventie in New York van louter eensgezindheid stomvervelend is geworden. Immers - en dat past weer precies bij Carter - kolen en geiten werden gespaard waar mogelijk en als het al onontkoombaar was om ergens pro of contra over te spreken dan werd zorgvul dig alle scherpte weggecamoufleerd. Waarom Carter goede kans heeft in november te winnen is dat hij een redelijke staat van dienst heeft als gouver neur. al blijkt dit meer uit Carters eigen verklaringen dan uit die van sommige critici. En misschien helpt de religiositeit hem ook nog wel, want al zullen er velen zijn die over Carters godsdienstige gebrui ken een beetje de schouders ophalen, zo'n rhan kan eigenlijk nooit helemaal slecht zijn zal men er dan bijdenken En wat Carters kansen eigenlijk zö groot maakt dat is de verdeeldheid die de Republikeinse tegenstander nu geërfd schijnt te hebben van de Democraten. 'Waarbij zich het merkwaardige voordoet dat de twee kampen die elkaar hier bevechten beide nogal conservatief zijn zodat Carter in vergelijking net genoeg j-ooruitstrevend lijkt maar ook in dit opzicht weer niet al te. Dat Ford binnen •zijn eigen., partij belaagd kan worden tekent al de zwakheid als president die hij aan de dag legt en hij kan heel goed de eerste worden die faalt bij het verdedigen van het Witte Huis - zo niet op de partijconventie ,dan wel in de verkiezing. Maar voor het zover is zal president schapskandidaat Carter toch nog een campagne moeten voeren waarin hij niet door kan blijven gaan over de essentiële punten van zijn toekomstig beleid vaag te blijven. Wie Carter echt is moet dan blijken - nu weet nog niemand het. KANTMAN AUTOBEDRIJF LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155-15963 yÖFFICIAL DEALEBY- V/SAS APPARATUUR/ In de maand juni hebben zich in Soest 76 verkeersongevallen voorgedaan. Volgens de politie een ongewoon hoog aantal. Even ongewoon is het feit, dat er in elf gevallen werd doorgereden na een aanrij ding. Bij de ongevallen werden 5 mensen zwaar gewond; negen personen liepen lichte verwondingen op. OOIO - TELEVISIE - STEREOOPPBRRTU VOORP'M De 17-jarige Ed Glas beet de spits af tijdens de zoraer-oproiraing bij de fa. Audio en verzekerde zich van een stereo platenspeler met boxen, waarvoor hij zater dagmorgen 17 juli j.1. een paar schaatsen moest inleveren. Donderdagavond al, om acht uur, installeerde Ed Glas zich voor dé étalage van de fa. Audio aan de Kerkstraat, met een luchtbed, slaapzak, een boek en frisdran ken, om er zeker van te zijn dat hij de eerste was. Twee andere rappe jongelui ontvingen voor een fles Bokma en een afbeelding van de Oude Kerk respectievelijk een cassetterecorder en een transistorradio. Foto: Ramon Delsman Dezer dagen is opgericht de „Soester Stichting Huisvesting Buitenlanders", die ton doel heeft: het verzorgen van en bet verlenen van bemiddeling bij huisvesting voor buitenlandse werknemers, alsmede het beheer en exploitatie van bedoelde huisves ting. In de praktijk komt het hier voorlopig op neer, dat de nieuwe Stichting kan optreden als huurster van gemeente panden, om deze dan weer te verhuren aan o.a. Marok kaanse en Turkse inwoners van Soest. Het idee voor de oprichting van deze Stichting is ontstaan bij een aantal be trokkenen (waaronder de gemeente en de reeds lang actieve „Werkgroep Bui tenlandse Werknemers"), toen een pand aan de Soesterbergsestraat dat door Marokanen en Turken werd bewoond, moest worden ontruimd wegens afbraak. Doordat hy de bocht te ruim parn is de 59-jarige G. van A. uit Soest van de weg geraakt, tegen een lantaarnpaal gereden en vervolgens onder een vrachtauto tot stilstand gekomen. De personenauto van Van A. moest total-loss worden wegge sleept; de bestuurder kwam er ?ondér verwondingen af. Van A. reed op de Middelwijkstraat en sloeg links af de Molenstraat op. Hij nam daarbij de bocht veel te ruim; raakte de lichtmast en kwam daarna tegen de geparkeerde vrachtwagen van de Amers- foorter C. M. P. tot stilstand. De vrachtr wagen kreeg lichte schade. leren zitmeubelen op wereld - niveau. Zwitserse perfectie totaal woonprogramma van klasse. het beste en meest gitgebreide woonwanden-programma in europa moderne zitmeubelen van beroemde architecten meubelen voor directiekamers en kantoren alsmede voor het moderne woongebeuren een verfijnd zitmeubel programma uit italie in stof en leer project- en zitmeubelen van o.a. architect Charles Eames Italiaanse kunststof meubelen en extravagante lampen langestraat 79 - hilversum telefoon. 02150-4 9060 Met spoed moest naar een nieuwe woonruimte worden gezocht en de ge meente stelde twee panden aap de Nieu- weweg na verbouwing beschikbaar. Om dat het echter op praktische bezwaren stuitte huurkontrakten af te sluiten tus sen individuele buitenlanders en de ge meente, werd gekozen voor eep Stich tingals „hoofdbewoonster". Het bestuur is zodanig samengesteld, dat het een afspiegeling is van de Soester bevolking: vertegenwoordigers van de Werkgroep, de politieke partijen, de Soester zakenkring, de vakbeweging en de raad van Kerken. Twee bestuurs zetels zijn gereserveerd voor de buiten landers zelf. Voorzitter is de heer J. M. Hamburger, secretaris de heer B. L. van Veen en penningmeester de heer C. Goebertus. Het sekretariaat is gevestigd Weegbreestraat 88. Het spreekt vanzelf dat het werkterrein niet beperkt zal blijven van de twee panden aan de Nieuweweg. Vele buiten landers in Soest zijn matig tot sleèht gehuisvest. Het enthousiaste bestuur Van de jonge Stichting is vast van plan alles te doen wat in zijn vermogen ligt om hiep ver- andering in aan te brengen. Voorlopig is het belangrijkste probleem, dat er nog geen behoorlijk werkkapitaal is om de tijd te overbruggen waarin nog geen sluitende exploitatie mogelijk is. De diverse mogelijkheden om aan geld middelen te komen, worden momenteel onderzocht. Voor veertien van cje zestien woningen welke de gemeente in eigendom heelt a^n de Park laan, wordt geen huur gevraagd. Dit delen burgemeester en wethouders mee in antwoord op een brief van mevrouw M. L. Steffens van Niel. Over deze aangelegenheid was onduide lijkheid gerezen, doordat wethouder Eb- bers op vragen van het raadslid Visser antwoordde, dat 14 van de 16 woningen aan de Parklaan van de gemeente waren. Het antwoord had moeten zijn. dat voor 14 van de 16 woningen aan de Parklaan. die de gemeente in eigendom heeft, geen huur wordt betaald. STEENHOFFSTRAAT 4T TELEFOON 02155 T18252 Do plannen van de plannenmakers van het Samenwerkingsorgaan Eemland, die zij na ruim anderhalf jaar studie opstelden, komen in redelijke mate overeen met de denkbeelden van onze plaatselijke bestuurders over „het Soest van de toekomst". Ongeveer hetzelfde denkt men over de verzorgingsstructuur (o.a. het winkelareaal); de plaats voor woningbouw; de woningproductie en het toekomstige aantal inwoners. Er zijn wat verschillen, zéker over het Soest van 1990, waar in één van de alterna tieven (géén plan óf het koffiedik wordt in diverse alternatieven verwerkt) Soest een inwonertal van bijna 52.000 wordt toegedacht. De Soester plannen gaan hier niet verder dan bijna 47.500. In de interimnota, behorend bij de vori- week verschenen Structuurstudie Eem land, wordt wat de werkgelegenheid be treft, gezegd dat, ter voorkoming van veel verkeer, nieuwe werkgelegenheid gecreëerd zou moeten worden dicht bij woongebieden. In verband met de be scherming van natuur en landschap te gen verdergaande versnippering vindt men echter tè grote spreiding van werk gebieden ongewenst. „Een oplossing kan worden gevonden", zo staat in de interimnota, „in concen tratie van werkgelegenheid in enkele gebieden, die vanuit de belangrijke woongebieden goed bereikbaar zijn, zo wel via openbaar vervoer als via het bestaande wegennet. De werkgroep heeft hierbij met name gedacht aan het bedrijfsterrein „De Hoef" bij Amers foort. (A'foort-Noord). Het aandeel van het openbaar vervoer èn de fiets in het totaal van de woon-werkverplaatsing zal dan wellicht weer kunnen toenemen". Voor de verzorgingsstructuur is men van mening dat gestreefd dient te wor- rente vanaf 9 Wij zijn onafhankelijk, U kunt van een objectief advies verzekerd zijn, HYPOTHEEK MAATWERK VEENBESSTRAAT462 SOEST den naar een „redelijk primair verzor gingsniveau" in de kleinere kernen. Men stelt daarbij dat vergroting van het draagvlak (aantal inwoners) in enkele gevallen nodig zal zijn, voor het op peil houden of brengen van het verzorgings niveau. „Het voorzieningsniveau van de regio", aldus de nota, „wordt evenwel niet be paald door de optelsom van de lagere niveau's, maar voornamelijk door de hoogst aanwezige niveau's. De verzor gingsstructuur is derhalve gebaat bij de versterking van centra met een winkel centrum van 5000 m2 of 20 verkoopplaat sen voor niet dagelijkse behoeften; hotels met gezamenlijk 25 bedden; één chinees en twee andere restaurants; een apotheek en o.a. mavo-scholen". (In deze categorie vallen de plaatsen Nij- kerkBaarn en Soest Maar daarnaast moet volgens de opstel lers van de nota het centrum Amers foort „volledig" gemaakt worden. Onder „volledig" moet verstaan worden meer dere warenhuizen, 100 speciaalzaken, meerdere bioscopen, ziekenhuizen, ge specialiseerde restaurants, een stadion, schouwburg, concertzaal enz. Wat Soest betreft zou volgens de nota een warenhuis nodig zijn, een bioscoop, grotere hotels, een lyceum of atheneum, een overdekt zwembad, een zaal met 500 zitplaatsen en o.m, een muziekschool. Bij de „uitgroei" van Soest wordt even wel toch het accent gelegd op het feit dat Soest (evenals Leusden) gerekend kan worden tot de „agglomeratie Amers foort". Woningbouw Voor de gemeente Soest meent men te moeten stellen dat het zogenaamde Soesterveen reeds zodanig is aangetast door de bebouwing van na 1945 tussen de Eng en de bossen van Pijnenburg (Wiek- sloterweg), dat het handhaven van het laatste restant ln zijn agrarische func tie niet zinvol is. Volkomen anders vindt men het liggen met de gebieden ten noord-oosten van de bestaande bebouwing. Daar dient in ieder geval bebouwing van het gebied tussen de spoorlijn Amersfoort-Amster- dam en de Eem voorkomen te worden. Ook het gebied tussen de bebouwde kom en de genoemde spoorlijn komt niet voor bebouwing ln aanmerking. „Hier is een gedeelte van het oude profiel Intact", zo staat in de nota, „lopend van de hoog gelegen Eng naar de laaggelegen gron den langs de Eem. De evenwijdig met de hoogtelijnen van de Eng lopende wegen zijn hier nog aanwezig, alsmede res tanten van de oorspronkelijke bebou wing". Tegen een afronding van de bebouwing in Soesterberg bestaat geen bezwaar, hoewel uitbreiding van de bebouwing tussen Soesterberg en Amersfoort niet gewenst wordt geacht. Voor de woningbouw in de periode van 1985 tot 1990 wordt voor Soest gedacht dat er een gebied van 92 hectare gereser veerd moet worden, waarbij men er van uitgaat dat per hectare maximaal 25 woningen gebouwd mogen worden. Men is van mening dat het landschappelijk ook verantwoord is een dergelijk gebied te reseveren. De woningbezetting, nu 3.06, wordt voor 1990 geraamd op 2,73. Naar aanleiding van de fractievoorzitter van de PvdA, de heer K. de Wilde, betreffende bouw van woningen voor bevolkingsgroepen met bescheiden inko mens, zeggen burgemeester en wethou- VERMIST: 12-7 - Reu bastaard herder, klein, zwart met wat lichtbruin, 3 jr., „Ringo", rode halsband, metalen ketting met blauw handvat. Nijhuis, Smitsweg 353, tel. f1847. 8-7 - Reu bastaard hèrder, zwart met bruine vlekken, inetalen halsband. Van Wijngaarden, Den Blieklaan 11, tel. 14381. J5-7 - Teef, bastaard, zwart, middelgroot, lange staart, 9 jr. Hondenpension Berghe- gen, Garderbroekerweg 42, Voorthuizen, tel. 03429 - 1733. 13-7 - Teef dwergpoedel, zwart, 2l/i jr., „Anouska". Vennema, Klimopstraat 1, Amersfoort. 2-7 - Teef, bruin, iets zwart op kop, spitse snuit, hangoortjes, op buik, gec. staart, 10 pind. Janmaat, C. Drebbel- straat 5, Hilversum, tel. 02150 r 59275. - Kater, zwart/wit, witte pootjes, witte bef, gecastreerd, 6 jr. Van Balen, Larix- iaan 13. tel. 13691. f5-7 - Kat, cypers, gebróken ruggógraat, klein. Molenaar, eikenlaan 20, tel. 15721. Ï3-7 - Kater, zwart, gecastreerd, 3 jr., bruipe halsband, „Jinks". De Groot, 8caimeyerpad 31, tel. 18593. 12-7 - Kater, rood, witte voetjes, 10 wk. Van der Laan, Hildebrandtlaan 11, tel. 19167. 11-7 - Kater, Siamees, donkerbruin/ beige, 2jr. Duchenne. Van Lyndenlaan 6, Soestduinen. tel. 15448. 17-7 - Poes, zwart, witte bef, voetjes, over de buik, kaal plekje op 1 oor. Bezemer,. RietzangefStraat 34, Amersfoort, tel. 033 - 2740^. 13-7 Poes. zwart met hier en daar wjtte haartjes, steriel, 2 jr. Buwalda, Amers- footsestraat 91A'foort, tel. 033 13610 of 033 - 38534 toestel 420. 8-7 - Poes. zwart, witte bef en poten, hoogzwanger; Benschop, le Hezerlaantje 7. tel. 10906. b.g.g. 17783. ïö-6 - Poes. Siamees, gesteriliseerd, 5 jr. „Charlie". De Hartog. Soester Engweg 20. tel. 17268. GEVONDEN: |6-7 - Pup. bruin. 6 wk. Pupr bastaard herder,, bruin/zwart (Ko nihgsweg). 17-? - Hond zwart/wit, halflangharig kleine staart (Birkstraat). Kat. zwart, 6 wk. (Van Goyenlaan). Kat. zwart/wit (lan de Rooystraat). Katje. jong. Allen in hèt Dièrentehuis, tel 13583. 14-7 - Kraai, tam; De Bode, Wiard Beekmanslraat 276. Soest. 19-7 - Kater, róód, (Niéuwstraat), dood. 16-7 Kat. (Smltsw'ëg 3). dood. DeZe opgave wórdt wekelijks opgéhujakt door de post Soest van de (landelijke) Stichting Avimetii, die zich bezig houdt met opsporing van zoekgeraakte huis dieren d.m.v. registratie van verpiiste en gevonden dieren. Dit in samenwer king met het Dierentehuis Soest, de gemeentepolitie Soest en instanties voor dierenbescherming in de omliggende genieeptep. Wanneer U belangstelling heeft voor alles wat met de sterren en de maan te maken heeft, dan moet eens een bezoek brengen aan de Volkssterrenwacht Simon Stevin, Bovenstraat 89 te Hoeven. Deze demonstratie-sterrenwacht staat voor ie dereen open en heeft de beschikking over uitgebreide apparatuur. Er is een perma nente tentoonstelling en het pronkstuk is het unieke Copernicus-PIanetariumj Ge opend van 1 mei tot 1 september, elke woensdag en zondag,-vanaf 15 uur. Wanneer dè tocht U al naar Brabant heeft gevoerd kunt U ook wel even naar Asten.Hier vindt U twee musea onder één dak. Allereerst het Natuurstudiecentruni en museum, waar U een indruk krijgt van de flora en fauna van de Peelstreek en het Nationaal Beiaard Museum, waar U kunt zien hóe het in een klokkengieterij toe gaat. Heeft U de klok horen luiden, maar weet U niet waar de klepel hangt, dan staat het museum dagelijks van 10 - 17 uur voor u open, zondags van 13 - 17 uur. Op zaterdag, 31 juli begint in Amersfoort hetJeugdvakantiefcest op het terrein van de Juliana van Stolbergkazerne. Iedere dag van 10 - 16 uur, uitgezonderd het weekend. Dit feest duurt tot en met vrijdag 6 éugustus. De internationale Fietsvierdaagse, Nijme gen, vindt dit jaar plaats op 3, 4, 5 en 6 augustus a.s. U kunt dan vier dagen fietsen in ontspannen sfeer met gezin of vrienden, genietend van bos, heide, heu vels met prachtige vergezichten en van het rivierengebied, niet alleen door Neder land, maar U maakt ook eep route door een stuk vón Duitsland, o.a. naar Kleef, door het Reichswald. Mocht U dit jaar eens wiilen meedoen, dan heeft nog voldoende tijd U verder te informeren bij het V.V.V.kantoor te Nijmegen, Keizer Karelplein, tel. 080-225440. Degenen, die voor de show van Herman van Veen: „En nooit weerom", geen kaarten hebben kunnen krijgen, kunnen hun geluk nogmaals beproeven. Vanaf 4 augustus, tot en met 29 augustus, behalve de maandag zal een reprise worden gegeven van dit programma. Vanaf heden kunnen kaarten aan óns kantoor besteld worden tussen 10 en 4 uur. Prijzen: 17.50;/ 15,-;/9,50;/8.50 en/5,-. De Stichting Jeugdzorg Soest organiseert in de week van 9-14 augustus van 9.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 17.00 uur voor alle schoolkinderen op de Soester Engh een „Middeleeuwse speelweek". Echt middeleeuws dorp met Schutters, Her berg. Troubadours en nog veel meer. Toegapg 1,- voor de hele week. Op maandag 2 augustus organiseert de Stichting Kindertheater in het Openlucht theater te Soest (bij slecht weer in De Open Hof. Veenbesstraat 2):Van een prinses die niet mocht trouwen. Voorver koop kaarten aan ons kantoor en op de dag van de voorstelling vanaf 1 uur aan de kassa van het Openluchttheater. Toer gangsprijs: 2.5Ö. Het Hémdsmouwenconcert in Veeneqdaal begint een traditie te worden. Ook dit jaar. en wel op 28 juli a.s. kunt U op het terras van het Raadhuis om 8 uur van muziek in de open lucht genieten. Tpe- gang gratis. Op 28 juli de tweede in de serie van vief Spakenburgse dagen. Naast de folkloris tische markt ook demonstratie visbewer- king. kinderspelen in klederdracht, volks dansgroep in Soester klederdracht, boe- rinnenwerkzaamheden uit vroeger tijd. ouderwetse wasdemonstratie en lunapark. Een heel apart uitje is eep ropdvhjcht langs historische steden. Tot eind augus tus kunt U op de zaterdagmiddagen vanaf 13.00 uur met een Fokker Friendship vliegen boven o.a. Alkmaar. Hoorn, Volendam, Naarden enz. De prijs van elke half uur durende vlucht bedraagt slechts/ 35.-. Dé gelegenheid opi met de luchtvaart kennis te maken. ders inmiddels bij het ministerie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening een aanvraag te hebben ingediend voor een contingent van dertig woningen in de „beschutte sfeer". De aangelegenheid is ook aan de orde geweest in de vergadering van de commis sie ruimtelijke ordening op 28 juni j.1., waarbij gestéld werd dat nog een nader onderzoek noodzakelijk was. Vooruitlo pend op dat onderzoek is echter de aanvraag bij het ministerie reeds inge diend. Een lijst met aangemelde gegadigden vóór een premiekoopwoning zal voor de leden van de commissie ruimtelijke ordening ter inzage worden gelegd en de bebouwing van de tweede fase van O ver hees zal ook in een van de volgende vergaderingen van de'corrtmissie weef aafl.de orde worden gesteld. ln vèrband met het in werking treden van de (nieuwe) „Verordening Welstands commissie Soest" is een voordracht opge maakt voor de benoeming vap leden en plaatsvervangend leden. Die voordracht ziet er als volgt uit: Leden: J. M. van Dael (aftredend 1 jan. *77); ir. J. Plas (aftredend 1 jan. *78) en ir. H. Elsas (aftredend 1 jan. *79). Plaatsvervangende leden: C. P. Öos, lid m.i.v. 1 jan. '77; L. J. G. M. Steenhardt Carré, lid m.i.v. 1 jan. '78 en J. B. van Grunsven, lid m.i.v. 1 jan. '79. Buitengewoon lid: A. Smit, m.i.v, 1 jan. '79; plaatsvervangend buitengewoon lid: Mevrouw T. Wajpia van de Molen - de Vrjes, aftredend 1 jan. '79. Wij verkopen nu ook jacks van parachutelinnen. Zeker is zeker nietwaar? 52 40.000 gulden krediet wordt gevraagd voor het aansluiten van 13 woningen aan de Wilhelminalaan op de riolering. De woningen werden in de loop dei jaren door de gemeente aangekocht in verband met het Engweg-tracé. De woningen werden tot nu toe niet op de riolering aangesloten. Het is echter nu zowel voor de bewoners als voor de gemeente als eigenaresse van de woningen van belang, dat de aansluiting plaatsvindt. De aan sluitkosten per woning bedragen naur schatting 3000 gulden. een verkeerde schoenmaat kan bij uw kind blijvend voetklachten veroorzaken Sluit dat risico uit Laat ons mede-verantwoor- delijk zijn voor de ge zonde groei van kinder- vooten Dankzij BUNNICSGroei- vorm-meter stellen wij met drievoudige zekerheid de juiste schoenmaat vast Ook voor u kontro- leerbaar meten wij LENGTE, BREED TE en INHOUD Sta op zekerheid, Sta op Bunnies groeivorm-meter Beniamino deale SCHOENEN TASSEN 6% Grijp 5" spaarrekeningen voor 11 t.m. 14 jarigen Spaar-Premie-Bóekje spaarrekeningen met 10% premie voor 15 t.m. 20 jarigen 5 Spaarrekeningen met een opzegtermijn van 6 maanden 12 maanden 9% Spaardepotbewijzen op naam met een looptijd van 5 jaar vast Wat is vpor u de gunstigste vorm van sparen Dat is afhankelijk van uw omstandigheden. Wij willen u bij gw keuze graag adviseren. geld en goede raad KERKPLEIN 9 - TELEFOON 12568 SOESTERBERGSESTRAAT 14 - TELEFOON KONINGINNELAAN 28 TELEFOON 16939 SMITSWEG 4 TELEFOON 16748

Soester Courant | 1976 | | pagina 3