Politionele Milieugroep van Provincie bezocht Soest Nieuwe radarapparatuur voor snelheidscontrole Tafeltennisvereniging Shot viert 25-jarig bestaan „Die milieubelastingweigeraars zouden eens moeten komen kijken wat er voor dat geld allemaal gedaan werd!" ffT" Naar de armoedige grauwheid Bedrijfsleider Komposten waterzuiveringsbedrijf L. Postma met pensioen: Manifestatie '76 Soest raakt vol se?» tL Donderdag 19 augustus 1976 55e jaargang no. 1 SOESTER COURANT Abonnement per kwartaal f 5,00. Buiten Soest per kwartaal f 10,-. UitgaveDrukkerij Smit b.v. - Soest Bureau voor redactie en administratieVan Weedestraat 29, Soest Verschijnt iedere donderdag Tel. 14152 - Postgiro 126156 Foto Herman van Dam Na meer dan veertig jaar overheidsdienst neemt de heer L. Postma, op 1 september a.s. afscheid van het kompost- en rioolwaterzuiveringsbedrijf Soest/Baarn, waar hij vanaf de oprichting in 1958 bedrijfsleider is geweest. Het bestuur van het bedrijf biedt hem op vrijdag 27 augustus a.s. een afscheidsreceptie aan, die gegeven zal worden op het bedrijf aan de Maatweg. Op zijn laatste werkgever rust deze taak, maar de 22 jaren -ervoor was Postma in dienst van Rijkswaterstaat en daarvoor zat hij als machinist zo'n anderhalf jaar op de grote vaart naar het toenmalige Nederlands Indfe, De Postma's hebben een Rijkswater staat traditie Vier geslachten reeds zijn zij in dienst van deze overheid; de groot vader van de heer Postma; hijzelf gedu rende 22 jaar en nu ook één van de drie zoons, die in Noordwijkerhout als be drijfsleider bij de rioolwaterzuivering Rijndal werkt. De scheitende bedrijfsleider uit Soest werd 65 jaar geleden in Vianen geboren. Elf keer verhuisde het gezin Postma en dat had te maken met Rijkswaterstaat, postma zelf verhuisde 12 keer in dienst van Waterstaat en dan nog eens vier keer in de tijd dat hij in Soest woonde. Zijn schooljaren bracht hij op diverse plaatsen door; hij woonde in Gorcum toen de lagere schooltijd voorbij was en de ambachtschool bezocht moest worden. Dat duurde daar drie maanden en toen verhuisde het gezin naar IJmuiden om vandaar weer negen maanden later naar Gouda te trekken. Na de ambachtschool volgde praktisch werken in een machinefabrieken stude ren in de avond- en nachtelijke uren voor De politionele milieugroep in het arrondissement Utrecht heeft maandag in het oos telijk deel van de provincie enkele objecten bezocht, die kunnen dienen als illustratie van de provinciale zorg voor het milieu. Bij de ochtendexcursie was onder anderen de commissaris van de koningin in Utrecht, mr. P. J. Verdam, aanwezig; na de lunch in Woudenberg moest hij zich verontschuldigen. In Soest bezocht de dertig man sterke groep, onder wie de gedeputeerde dr. B. Hofman; het milieuteam van het arrondissementsparket (met de officieren van justitie mr. G. W. von Meyenfeldt, mr. T. van Dijk en mr. B. de Hoogh); vertegenwoordigers van gemeente- en rijks politie en provinciale ambtenaren, de camping King's Home aan de Birkstraat. Tenslotte werd een bezoek gebracht aan de vuilnisstortplaats van de gebr. Tammer aan de Amersfoortsestraat in Soesterberg. De politionele milieugroep functioneert in het arrondissement Utrecht nu ruim een jaar. Er worden regelmatig bijeen komsten georganiseerd tussen vertegen woordigers van het openbaar ministerie (officieren van justitie) en de contact personen van gemeente- en rijkspolitie die in het bijzonder zijn belast met de aanpak van milieudelicten. Daarnaast vindt regelmatig overleg plaats tussen gedeputeerde staten, onder voorzitter schap van commissaris van de koningin mr Verdam, en het milieuteam van het openbaar ministerie o.l.v. officier van justitie mr. Von Meyenfeldt, eveneens met betrekking tot het beleid ten aanzien van milieudelicten. Deze samenwerking heeft geleid tot de gisteren gehouden excursie voor alle be trokkenen teneinde een indruk te geven van wat de provincie in de praktijk met haar verordeningen en vergunningen stelsels tracht te bereiken, en waar de knelpunten zitten. Naast de passieve zorg voor het milieu (het afgeven van vergun ningen bijvoorbeeld) heeft de provincie ook een actieve zorg, zoals de oprichting van rioolwaterzuiveringsinstallaties. Daarvan werd er gisteren één bezocht, in Woudenberg. De excursie begon maadagmorgen met een bezoek aan een autosloperij in Drie bergen, waarna de bus met het gezel schap naar Maarsbergen vertrok om er een vuilstortplaats voor huis- en grofvuil te bekijken. In Woudenberg bezocht men de rioolwaterzuiveringsinrichting, waar na men in hotel Schimmel de lunch ge bruikte. Na de middag stond een be zoek op het programma aan de cam ping King's Home van de heer De Ko ning. De provincie is hierbij betrokken door middel van de caravan- en tenten verordening Utrecht en de verordening waterkwaliteitsbeheer Utrecht. De ex cursie werd besloten in Soesterberg, waar men aan de Amersfoortsestraat de grofvuilstortplaats van de gebr. Tam mer bekeek. Hier is de provincie bij be trokken door middel van de ontgron dingsvergunning en hinderwetvergun- n*nS- Camping Op de camping King's Home werden de bezoekers ontvangen door de heer De Koning, waarna zij een en ander te horen kregen over de camping. De heer De Koning heeft ontheffing gekregen voor het plaatsen van honderd toercara- vans; stacaravans (die onder de woning wet vallen) mogen er niet staan. Overi gens vertelde de heer De Koning, niet erg gelukkig te zijn met het onderscheid tussen beide categorien caravans. King's Home heeft dankzij een speciale vergun ning, één stacaravan op het terrein van de Nierstichting. Wat de camping betreft zijn eisen ge steld aan de groenbeplanting en de breed te van de weg. Verder-kunnen op de staan plaatsen van de caravans geen auto's ko men; daarvoor zijn aparte parkeerplaat sen aangelegd. De camping, die een aan tal verschillende kinderspeelplaatsen heeft over apart tententerrein. Op de ge hele camping staan brandblussers. ,,Dat is geen voorschrift", vertelde de heer Dé Koning desgevraagd, „maar voor de vei ligheid moet je ook wel eens dingen doen die niet zijn voorgeschreven". Het gezelschap bekeek de hele camping, incl de speelplaatsen en de gebouwen, waar na de rit werd voortgezet naar Soester berg het machinistendiploma. Toen dat be haald was werd aangemonsterd voor de grote vaart op het toenmalige Ned. Oost- Indië. Anderhalf jaar duurde dat, maar door de crisis in de dertiger jaren kwam daar een eind aan. Er volgde ontslag én de militaire dienst, uiteraard bij de marine. Hij werd er olieman-eerste klas. In 1936 werdi gesolliciteerd bij Rijkswa terstaat en daar begon een carrière die eindigde als werktuigkundige op het ge maal „Wortman" in Lelystad. Daartus sen liggen werkzaamheden in o.a. Kei- zersveer. Waalwijk, zeven jaar Fries land, de oorlogsjaren, Woerden en Voor burg. In 1938 werd de Waterstaat-loop baan onderbroken door de vóórmobilisa tie. Ingedeeld nu bij de Genie, bouwde hij barakken, sloeg hij pompen en deed eigelijkwaterstaat-werk". Postma was voor onderofficiers-oplei ding in Rotterdam, toen de Duitsers ons land binnenvielen. Daarna werd de draad bij Waterstaat weer opgevat en volgden via een solli citatie zeven jaar Friesland. De loopbbaan bij Waterstaat werd be ëindigd toen de Flevopolder droog viel. ,,Van het eerste schroefje tot het laatste moertje heb Ik op het gemaal gewerkt; ik had toevallig óók dienst toen de polder droog viel. Daarna was er niets meer aan; het werd er zeer eentonig", aldus de heer Postma. Eén van zijn zoons had een agentschap voor diverse kranten in één van die kran ten zag hij de advertentie voor de riool waterzuiveringsinstallatie Soest-Baarn. Dat was in 1958 en de sollicitatie, die op het lezen van de advertentie volgde, had sukses. In dienst van de Stichting Soest-Baarn begon hij bijna van onder af aan. Er werd gestudeerd voor het diploma afval waterzuiveringstechniekeen diploma van de Ned. Vereniging Afvalwaterzui vering. Het diploma werd uiteraard be haald. Ook in Soest werkte hij bij wijze van spre ken van het eerste schroefje tot het laatste moertje. Driemaal werd er ge bouwd; de eerste zuiveringsinstallatie; voor het kom postbedrijf en tenslotte de grote uitbreiding van de zuiveringsinstal latie. Wat de kompost-afdeling betreft was het allemaal en uitsluitend praktijk, waar ervaring mee opgedaan werd. „Ik ben iedere keer verbaasd maar ook tevreden als dagelijks die grote hopen vuil ver werkt worden en 's avonds de zaak weer schoon is", stelt Postma met vol doening vast. „Want er wordt heel wat gebracht!" Door de uitbreiding van de rioolwater zuiveringsinstallatie, kan naar zijn me ning Soest de eerste 20 jaar wel vooruit. „Soest zal toch zo hard niet meer groeien!" Nuchter maar ook toch wel met een beetje weemoed, bekijkt hij het afscheid. Nuchter: „Ik heb vanaf mijn twaalfde jaar gewerkt; 't is tijd dat ik ermee stop". Weemoed: „Ik heb het erg naar mijn zin gehad; altijd een goed bestuur, goeie voorzitters, de wethouders Van Za- delhoff, Hilhorst, mevrouw Walter en nu Hoekstra". De dankbaarheid is een beetje aan Soest en Baarn. Mede door zijn inzet („ik beschouwde het als mijn eigen bedrijf; er zitten heel wat overuren in") kregen we schoon Eemwater. „Heel wat jonge tjes zijn in de afgelopen vakantie hier op het terrein van de zuiveringsinstallatie komen vissen. Dat kon een paar jaar geleden niet" èn „die jongens van de MAN, de milieubelasting-weigeraars heb ik hier nooit gezien. Ze zouden eens moeten komen kijken wat er voor dat geld allemaal gedaan werd Mede door Postma Is een goede toekomst van de Eem verzekerd, „Zijn" bedrijf trok nationaal en internationaal belang stelling. Dikke boeken met handtekenin gen zijn daar het bewijs van. „Van alle landen van de wereld heb ik hier mensen gehad; uit Japan, Thailand. Indonesië, Amerika, Duitsland enz." „Sehr geehr- ter Herr Posterman", begint een bedank brief en een kaartje met onbegrijpelijke Japanse leestekens, moet ook van dank baarheid getuigen. Hij kreeg ook eens een groep nonnen uit Bergen op bezoek, met onder hen een doctor in de biologie. Zij vroeg hem een schema op te stellen ,,en zelden ben ik zo geweldig ontvangen als toen ik dat schema in Bergen even ging aan- rijken", aldus de heer Postma. Naar zijn mening zal de vuilverbranding in Soest nog een lang leven beschoren zijn. Het is één van de goedkoopste manieren. Technisch is de vrijkomende warmte te gebruiken, al wordt dat een vrij kost bare affaire. In Wenen wordt dat systeem toegepast; Postma ging er kijken en con cludeerde dat het grote probleem, het vrijhouden van de roosters in de ovens, was. De roosters raken verstopt door grote stukken ijzer, die zo maar niet weg te krijgen zijn. Postma ziet die verwarming dan ook niet zo zitten, al is het technisch mogelijk. Hij zal er zijn hoofd verder niet over hoeven te breken, al zal, mede door de functie van zijn zoon in Noordwijker hout, het „werk" gevolgd blijven worden. Het afscheid zal evenwel toch niet mee vallen. Er komt echter een pleister op de wonde; een reis met zijn vrouw naar Australië, naar familie. ,,Ik heb voor 180 dagen geboekt; ik zie wel" Van de 1350 m2 te benutten expositieruimte op de M'76 welke van 17 t/m 25 september a.s. op het terrein Talmalaan/Engweg wordt gehouden is nog een kleine honderd vierkante meter ter beschikking. Dat betekent dat men snel moet zijn wil men niet te laat komen. Er zijn altijd bedrijven welke wachten tot het laatste moment, maar deze zouden nu wel eens de kans lopen achter het net te vissen. Op dinsdag 31 augustus wordt een laatste deelnemersvergadering gehouden, waarbij eventueel nog aanwezige pro bleempjes kunnen worden besproken De speciale stand voor de expositie van zelfgemaakte wandkleden wordt 21 m2. Inmiddels zijn de eerste reakties, alle positief, binnen. Tot vrijdag 10 septem ber heeft men de gelegenheid de werk stukken - het geeft niet welke afmetingen bij Instituut Prakticum, Torenstraat 2d in te leveren. Alle handwerktechnie ken worden toegestaan. En het moeten vrije onderwerpen zijn. Tijdens de openingsdagen zal onder aus piciën van het organisatiecomité M'76, door Muziekhandel Schoemaker uit La ren een solisten concours georganiseerd worden. Deze firma zal muziekinstu- menten beschikbaar stellen voor dit concours, waaraan door ieder die meent op muzikaal gebied iets te kunnen pre senteren, kan worden deelgenomen. Nadere bijzonderheden worden zo spoe dig mogelijk bekendgemaakt. De raambiljetten van de M'76 beginnen nu voor de ramen te komen; een teken dat de tentoonstellingsdatum nadert. Bijsluiters, stickers e.d. komen nu ook te voorschijn. Binnenkort krijgen de school kinderen een fietsvlaggetje van de M'76 uitgereikt, zodat een ieder kan zien. waar en wanneer Soest zich gaat mani festeren onder het motto: Wonen, Leven en Werken in Soest. Begin september zal de politie nieuwe radarapparatuur voor snelheidscontrole in gebruik nemen. Het is een Gatso Mini Radar, die in een personenauto achter de achterruit geplaatst kan worden. De controle wordt daardoor nog minder „zicht baar". Het is de bedoeling deze apparatuur in woonstraten te gaan gebruiken. De over treders van de maximum snelheid wor den direct staande gehouden en krijgen de „bon" aansluitend gepresenteerd. De mini-radar is een zeer compact ap paraat, waardoor plaatsing in een personenauto mogelijk werd. Het kap worden ingesteld op een-snelheid en het reageert op alle voertuigen die deze snelheid overschrijden. Via een porto foon waarschuwt de man bij de radar een verderop staande collega. Het bijzondere aan dit apparaat is ook, dat het verkeer in beide richtingen, kan worden gecontroleerd. Daarvoor moet slechts een schakelaartje worden om gezet Bij een, een half uur durende proefneming op de Sadhouderslaan, werden liefst veertig overtredingen ge registreerd. Het apparaat kostte 21.000 gulden. Het is speciaal aangeschaft om snel heidsovertredingen in woonstraten op te sporen en men kan er zowel bromfietsen, als motoren en auto's mee controleren. De volkswagenbus met ingebouwde radarapparatuur blijft eveneens in be drijf, maar zal als voorheen, hoofd zakelijk gebruikt worden op de wegen voor doorgaand verkeer. Hierbij werkt men met foto-opnamen, wat aansluitend een grote hoeveelheid administratief werk met zich meebrengt. La?- Folo Herman van Dam De momenteel circa 80 leden tellende tafeltennisvereniging Shot, viert a.s. zaterdag o.m. met een receptie in de zaal van de bibliotheek aan de Alb. Cuyplaan, haar 25-jarig bestaan. De oprichtingsdatum was zaterdag 1 september 1951 en de plaats van handeling het St. Ludgardisgebouw. Dat was niet vreemd, want aan de wieg stond kapelaan De Lange van de R.K. parochiekerk te Soestdijk. De vereniging heette dan ook officieel de R.K. Tafeltennisvereniging „Soestdijk", waarvan later kennelijk „Shot" gemaakt is. Voorzitter van het bestuur werd de heer B. van Haar lem en Th. Greeve, secretaris-penningmeester. Dat „R.K." had toen in Soest een zeer bijzondere betekenis, want nog geen 14 dagen later zag de gemeenteraad kans het voorstèl, een straat in Soest-Zuid „St. Bonifaciusstraat" te noemen, om zeep te helpen en er „Bonifaciusstraat" van te maken. Het „St." was té rooms en met 8 tegen 6 stemmen werd het voor stel aangepast. Gelukkig ontbrak de humor niet in die jaren, want toen in dezelfde vergadering akkoord gegaan werd met de naamgeving „Dr. 's Jacob- straat" vroeg de KVP-er Hilhorst of de „s" nog kwaad kon. De jonge R.K. tafeltennisvereniging kreeg het St. Ludgardisgebouw geheel gratis ter beschikking en omdat Cor van Haarlem, één van de mede-oprich ters een tafeltennistafel won in een door de tafeltenniscrack Cor Du Buy uitge schreven slagzinnenwedstrijd, en hij deze tafel aan de vereniging cadeau deed, stond niets de bloei van de club in de weg. In de oprichtingsvergadering werden statuten en huishoudelijk reglement aan genomen en besloten werd ook dat de vereniging zich zou aansluiten bij de Nederlandse katholieke Sportbond en de Nederlandse Tafeltennisbond. Na enige oefenwedstrijden tegen „Vitus" uit Blaricum werd aan de competitie deelgenomen. Met veel sukses overigens, want het eerste team bestaande uit Ben en Arnold van Haarlem en Thea Daselaar behaalde kampioenschap op kampioenschap. In enkele jaren werd de eerste klasse bereikt. Mede door de goe de resultaten van het tweede team. dat spoedig in de tweede klasse speeldè. groeide de vereniging enorm en behoor de dra tot één der grootste tafeltennis verenigingen van het land. Al snel werd ook de behoefte aan een jeugdafdeling merkbaar en door de enor me inzet van Cor van Haarlem kreeg Shot een jeugdafdeling met cracks als Wim van Doorn, Hans Overgoor en Piet van Elteren. Deze drie „sterren" stro den zelfs mee om het teamkampioen schap van Nederland. Shot had toen 20 teams in de competitie. Na een tijd van stabilisatie kwam de te ruggang. Het noodgedwongen vertrek van de energieke voorzitter Ben van Haarlem, was daar mede debet aan. Dat was jammer want Shot had een uit stekende naam in den lande. Er werden o.a. toernooien georganiseerd, waar spe lers als Cor du Buy. Wil van Zoelen, Bert Onnes en Paul Gimbel acte de pre- sence gaven Dat die naam niet geheel verloren ging dankt de vereniging aan een zeer vaste spelerskern. waarvan er meerdere zo'n twintig jaar lid zijn. Theo Daselaar maakt dezer dagen de 25 jaar vol, maar tot die kern behoren ook Theo Radema ker, Wim van Doorn, Jan Hooft en Karei Wiss. Zij waren het die de vereniging door de moeilijke jaren heen sleepten; de jeugd met raad en daad terzijde stonden en de basis behielden voor de opbloei van de club. Met enige spijt constateren de huidige bestuurders dat het vrouwelijk element niet bij de vereniging is teruggekeerd. In de beginjaren waren het er twintig, die een belangrijke positie in de club innamen. Thans telt Shot weer 80 leden, waarvan 50 jeugd. Zij weren zich bijzonder goed in de landelijke afdeling, zodat de eerst komende jaren weer met zeer veel opti misme tegemoet mogen worden gezien. Feestavond Na de receptie zal vanaf 20.00 uur een feestavond worden georganiseerd waar aan het Muzikale Trio „The Blue Cats" uit Naarden haar medewerking zal ver lenen. Op sportief gebied zal op 11 en 12 sep tember een groots toernooi worden geor ganiseerd voor de afdelingen 't Gooi en Amersfoort. Hieraan zullen de sterkste spelers uit de afdelingen aanwezig zijn om te trachten een der fraaie prijzen in de wacht te slepen. Naast het toernooi voor NTTB leden (dat zijn leden aangesloten bij een tafelten nisvereniging) zal er voor niet aangeslo ten spelers een z.g. „open klasse" zijn waarin zij hun kwaliteiten kunnen tonen. Voorts zal er op zondag 12 september wanneer de finales zullen worden ge speeld een demonstratie worden gege ven door twee zeer sterke topspelers t.w. De vakanties lopen ten einde, men be gint weer aktief te worden. Uit het vele zullen we dan maar een paar dingen bij de kop nemen. Daar is, om te beginnen, het ontwerp van een nieuw beginsel programma voor de Partij van de Arbeid. Dat meent ons vooruitzichten te kunnen bieden door de mensen meer aan elkaar gelijk te maken, de grote indu- striën, banken en verzekeringsmaat schappijen te nationaliseren, gevolgd door meer zelfbestuur van de arbeiders, eep gelijk basisinkomen voor iedereen, leerplicht tot 16 jaar en nog leerrecht voor vier jaar langer, en dan moeten we ons nog veel sterker als tot nu toeleggen op hulp aan de onderontwikkelde landen. Dat biedt ons dus het uitzicht op eer grauwe maatschappij van gelijkheid Een gelijkheid als betonnen flatgebou wen in de grote steden. Allemaal het zelfde raampje, hetzelfde balconnetje dezelfde indeling. Het gedachte basis inkomen voor ieder, zal dus ieders levensuitzicht een gelijke aanblik moe ten gaan bieden. Alleen erg onaange naam werk of langere werktijd kan iemand iets meer opleveren. Misschien dat dus de putjesschepper en de minis- ter( - voor z'n langere werktijden - wat boven het gemiddelde inkomen kunnen uitstijgen. Overigens dus blijkbaar geen prestatie-beloningen. Het aanwak keren van studielust, van inventiviteit, van extra inspanning en al wat een mens doet streven naar verbetering van zijn levensmogelijkheden, worden dus zin- loos. Je zult er niets méér door ver dienen en dan zal de lust tot het leveren van prestaties wel grotendeels ver dwijnen. Dat alles zal ook zeker de economische en maatschappelijke ontwikkeling niet ten goede komen, maar dan wordt ieders basisinkomen maar wat minder. Daar zien ze bij de PvdA geen bezwaar in, want dat geldt dan voor ieder en dus vindt iedereen dat best. Zouden ze dat met de vakbonden al over eengekomen zijn? Maar ja, de arbeiders krijgen meer zelfbestuur en dat vinden ze dan misschien zó leuk, dat ze over hun inkomen, en zeker over een vermin dering daarvan, wel niet meer zullen klagen. Vanzelfsprekend kan dit allemaal niet worden bereikt zonder een verdere be perking van ieders persoonlijke vrijheid, iets waar juist de Nederlander zo erg op gesteld was. Men wil ons zelfs gaan voor schrijven, dat de huishoudelijke plichten gelijk over de gezonsleden moeten wor den gespreid. Als de vrouw dus de baby de borst geeft, moet de man daar wel iets tegenover gaan stellen, uiteraard enige malen per dag. Misschien mogen ze nog onderling uitmaken waaruit dat dan zal bestaan, al kunnen we ons voor stellen, dat daarvoor dan wel een wen selijk programma door de partij zal worden opgesteld. Deze grauwe maatschappij blijft voor- lopig natuurlijk nog wel een utopie, maar voorzitster Ien v. d. Heuvel hoopt heel erg die grauwheid nog te zullen beleven. En als na de komende ver kiezingen de PvdA nog een coalitie met christendemokraten moet aangaan, dan zullen die in ieder geval accoord moeten gaan met een minimumprogramma van eisen dat de PvdA zal opstellen. Dat is voor hen nemen of verwerpen, want daar mogen dan geen compromissen over worden aangegaan. Ja, de partij bestuurderen van de PvdA, en wellicht de PPR, zullen wel uitmaken hoe het volgende regeringsprogramma er dient uit te zien. We zijn erg benieuwd of Andriessen en Kruizinga (maar die mag eigenlijk helemaal niet meedoen van Ien) dit ook zullen „gedogen", al zal Aantjes misschien toch weer wat water bij de wijn weten te doen. En dan is er ook nog het plan van de (huidige) regering om ook 18-jarige al verkiesbaar te stellen voor het lidmaat schap van de gemeenteraad en van de provinciale staten. Dat kunnen dus nog schooljongens zijn die het besturen van gemeente en provincie mede in handen nemen. Er is een tijd geweest, dat dit al leen maar werd toevertrouwd aan de oude en wijze mannen uit de samen leving, maar nu wil men dit aan de jonge broekies gaan toevertrouwen. En dat bij de huidige schoolopleidingen, waar men nauwelijks meer uit het hoofd rekenen leert en de schoolverlaters geen begrip hebben van geschiedenis, aard rijkskunde en kuituur. Maar ja, de jeugd moet links leren stem men en met hen dit appeltje voor te houden kan dat misschien enig succes opleveren. Des te eerder bereiken we dan die ge lijkvormige samenleving. En, als lo gisch gevolg daarvan, de mindere wel vaart. Want dat is ook maar niks voor een ware socialist Kené Hijne een zeer beloftevolle jonge speler die op de grote buitenlandse toer nooien reeds verscheidene erkende cracks in het zand liet bijten, zijn tegen stander zal de niet minder bekende Nico van Slobbe zijn. Deze 2 spelers zullen een grootse demontratie gaan spelen, waar bij het aan „vuurwerk" niet zal ontbre ken. Het bestuur van SHOT hoopt dat velen deze gelegenheid om toptafeltennis in Soest te aanschouwen zullen aangrij pen. Teneinde een optimale belangstel ling te krijgen zal deze demonstratie ge heel gratis kunnen worden bezocht. Aangezien aan deze „Show" toch belang rijke kosten ten grondslag liggen hoopt het Bestuur van t.t.v. Shot één of meer dere Soester bedrijven hiervoor te kun nen interesseren ora een deel van deze kosten op zich te nemen. Voor inlichtingen en eventuele inschrij ving voor het toernooi kunt U zich rich ten tót de navolgende personen G. Leeflang, Choristenpad 26, Soest. E. Meun, v. d. Weydenstraat 19, Soest. J. Kok, P. v. d. Breemerweg 11, Soest. ft

Soester Courant | 1976 | | pagina 1