Soesterbergse wijk krijgt kunstwerk Geloogd Massief Eiken Meubelfabriek H Oisterwijk Vier PTT-ers onderscheiden voor vrijwilligersdienst boekhandel Oud-R.K. Mavo-directeur A. G. Hilhorst dodelijk verongelukt Zilveren priesterfeest pater J. M. Vaissier ieuwe boeken VOOR AL UW SPORTEN LTC Soest tennistoernooi: Verrassende winst voor Ronald van de Horst in spannende finale Coiffure Siivère Bewoners Egghermonde spraken met plaatselijke overheid CS3PF oB AR Korfbalvereniging Eemvogels gaat tweede seizoen in de Meubelmakers uit het zuiden deslands Lekker hè de kinderen weer naar school toe. Eindelijk tijd om weer eens alleen gezellig te gaan winkelen. Tot straks (UHTOOHtÈOfeDD Openbare commissie vergaderingen CDA-Soest verdeelde bestuursfuncties Rol lood gevonden - -'.y Soester ondernemer bevreesd voor uitstel dorpscentrum-plan Zondagmiddag- concert in Baarnse Pekingtuin V Soester Courant van donderdag 19 augustus 1976 Een bijzonder „gewichtig" forum uit onze plaatselijke overheid, heeft vorige week in het Soesterbergse Dorpshuis gezellig gekeuveld met de nieuwe bewoners van de wijk Egghermonde. Op zulke avonden viert de knusheid altijd de boventoon, vooral ook omdat de nieuwkomers in het algemeen ingenomen zijn met hun behuizing. Er komen wat oneffenheden naar boven, zoals het oneigenlijk gebruik van de wan delpaden, maar dat zijn toch meer kwesties, die onderling geregeld kunnen worden. Wel viel het op, dat wijkraadsvoorzitter Pieren het politietoezicht voor dergelijke futiliteiten wilde opvoeren. Hij meende dat de politie in andere gemeente daar wel tijd voor had, en waarom Soest dan niet! Zo'n honderdtwintig nieuwe bewoners van de wijk Egghermonde. meest jonge mensen, gaven gehoor aan de oproep van de wijkraad Soesterberg. eens te komen praten over de „opvulling" van hun woonomgeving. Daarmee werd spe ciaal de groenvoorziening en de kin derspeelplaatsen bedoeld. Van het forum, waarin zitting hadden de burgemeester; de wethouders Hoekstra en Ebbers; het dagelijks bestuur van de Wijkraad met voorzitter Pieren, mevr. Van Dijk-Van Staveren en de heer Vee- nendaal; de gemeentesecretaris Borre- man, de directeur van gemeentewerken v. d. Dussen; het hoofd van de plantsoe nendienst A. v. d. Broek: de gemeente lijke voorlichter B. van Os en de ge meente-ambtenaar Toxopeus, kreeg de heer Van den Broek het eerst het woord. Hij vertelde hoe zijn dienst de aankle- ding met groen gedacht had en hij legde uit hoe de twee speelplaatsen er in de naaste toekomst uit zullen gaan zien. Daarna kwamen er wat vragen, waarbij opviel dat de boom. die de ene bewoner wenste, een obstakel zou kunnen worden voor de auto van de ander. Duidelijk werd ook, dat de kinderen van Egghermonde. net als overal, zon der remmingen spelen; de schuren vol kladderen met krijt, de wandelpaden ge bruiken als fiestspaden; de bochten af snijden; met bromfietsen erop rijden enz. Men hoorde ook dat, net als overal elders, óók de volwassenen door de jonge aan plant baggeren; met auto's over de wan delpaden rijden en al die dingen doen. die eigenlijk niet zouden mogen. De heer Van de Broek merkte naar aanleiding van dat alles op, „zich geheel thuis te weten". Soesterberg is niet an ders dan Soest of welke plaats ook in Nederland. Wethouder Hoekstra had al opgemerkt dat veel van die probleempjes onder- ling geregeld moesten worden en de burgemeester deed de suggestie aan de hand een bewonersvereniging op te rich ten. Dat sloeg aan, want na de pauze kwam het tot de oprichting van een bewoners commissie. De Wijkraad zal met de com missieleden gaan overleggen over het kunstwerk dat in de wijk wordt geplaatst. Dit is mogelijk geworden door het be drag van 25.000 gulden dat de bouwer Dinsdagavond, rond half 9, is de oud- directeur van de R.K. Mavo, de heer A. G. Hilhorst, op de A. P. Hilhorstweg het slachtoffer geworden van een ver keersongeluk. Hij werd nabij de Hooi- weg, waar hij fietste, van achteren aan gereden door een uit de richting Amers foort komende personenauto, bestuurd door de 34-jarige D. van den B. uit Soest. Bij aankomst in het ziekenhuis Zonne gloren, bleek de heer Hilhorst reeds te zijn overleden. Volgens een verklaring van de auto bestuurder zou hij verblind door een te genstander de fietsende heer Hilhorst niet hebben gezien. De auto kwam na de aanrijding in de links van de weg lopende sloot terecht en werd daar later uitge- takeld. De heer Hilhorst, in 1909 in Baarn ge boren. kwam op 19-jarige leeftijd van de St. Ludgeruskweekschool te Hilversum. Daarna startte hij een onderwijscarrière. die hem via lagere scholen te Hilversum en Werkhoven in 1930 in Soest deed be landen als onderwijzer aan de R.K. St. Bonifaciusschool aan de Steenhoff- straat. Hij behaalde in de daarop volgen de jaren de hoofdakte, de akte l.o. En gels; l.o. Frans; l.o. Duits en m.o. Engels. Tot zijn taak als onderwijzer aan de la gere school behoorde ook het leiden van een verkennersgroep, het lidmaat schap van het parochiële zangkoor en het toezicht houden op de schoolkinderen tijdens de kerkdiensten. Op l oktober 1939 werd hij benoemd tot leraar aan de R.K. Mulo te Soest en op de dag dat de toenmalige directeur Weijts met pensioen ging, volgde de heer Hil horst hem op. De school kende onder zijn leiding een enorme bloei. Waren er in 1939 in totaal 59 leerlingen, bij zijn ver trek in 1974 waren dat er 454. De heer A. G. Hilhorst Op 22 juni 1974 nam hij met een grootse reünie van oud-leerlingen in de sporthal Beukendal afscheid van het onderwijs. Nauw betrokken was hij ook hij het Soester karnavalsgebeuren en hij maak te jaren deel uit van de Raad van Elf. Bijzonder aktief was hij in Soest ook op sociaal en maatschappelijk terrein en voor zijn vele verdiensten voor de ge meente, kreeg hij bij zijn afscheid de erepenning in zilver van de gemeente Soest. De begrafenis op het R.K. kerkhof aan de Dalweg, zal zaterdag plaatsvinden, na de Eucharistieviering in de Petrus en Pauluskerk van 11.00 uur. Op 31 juli 1951 werd de weleerw. heer J. M. Vaissier in de hoofdstad van Ierland, Dublin, door aartsbisschop Charles Macquaid tot priester gewijd. Zondag 5 septem ber hoopt de sinds 1965 in Soest wonende pater hier zijn zilveren priesterfeest te vieren. De heer Vaissier bezocht het Jezuiten- college in Den Haag en vertrok daarna naar Ierland voor zijn theologische op leiding. Na de priesterwijding studeerde hij aan de Katholieke Universiteit van Nijmegen en behaalde daar het docto raal Ned. taal en letteren. Na enige jaren les gegeven te hebben aan het St. Aloysiuscollege in Den Haag, werd hij in 1965 leraar aan het Niels Stensencol- lege te Utrecht. In Soest kreeg hij tot zijn vreugde kan sen tot specifiek priesterlijk werk, met name het assisteren en de verkondiging bij de liturgische diensten, voornamelijk in de parochie van Petrus en Paulus en de Mariaparochie aan het Nieuwerhoek- plein. Als bisschoppelijk gedelegeerde heeft t/ HAKKEN SLEUTEL Klaar terwijl u wacht Koninginnelaan 24 - tel. 13426 hij zitting in het bestuur van de Stich ting Katholiek Onderwijs Soest, een taak die in de loop der jaren steeds meer werk is gaan geven. Gedurende acht jaren was hij secretaris van de parochie raad van de Petrus en Pauluskerk en ook redacteur van het parochieblad. Om de jubilaris voor de elf jaren toe gewijde werdzaamheden te danken, wordt hem op zondag 5 september a.s. van 15.00 tot 17.00 uur een receptie aan geboden in Restaurant Darthuizen aan de Prins Hendriklaan. Als feestgeschenk wil de jubilaris steun gegeven zien aan het missieproject op Midden Java van zijn vriend pater A. Rut ten s.j. Daarvoor zijn de opbrengsten be stemd van de collecte die gehouden wordt tijdens de feestelijke Eucharistieviering op zaterdagavond 4 september in de Pe trus en Pauluskerk. Diegenen, die hun bijdrage aan het „Missie Feestgeschenk" liever recht streeks willen overmaken, kunnen dit doen op girorekening 182365 of bankreke ning Alg. Bank Nederland nr. 55.3b.42.354, beide ten name van J. Vaissier, Nassau- laan 12, Soest. van de wijk, de firma Bohan, beschik baar stelde. De gemeente voegt daar, conform de eenprocentsregeling, nog eens 22.000 gulden aan toe. Egghermonde krijgt voorts een brieven bus en een telefooncel en er zal bij de Aviatik een gemarkeerde verzamelplaats voor vuilnisemmers komen. Dit ten ge rieve van de bewoners dat zij te ver moeten lopen met hun vuilnisemmers. Van gemeentelijke zijde werd zeer wel willend en aandachtig geluisterd en het gros van de bezoekers zal tevreden huis waarts gekeerd zijn. Niet geheel tevre den zal vragensteller Van Doorne ge weest zijn, die. al was hij blij met het behoud van het groen, vreesde dan en kele „behouden dennebomen" bij een eerstvolgende storm op zijn gloednieuwe dakpannen terechtz zouden komen. De plantsoenendienst bleek met die vrees op de hoogte te zijn, maar een bij voorbaat geclaimde schadevergoe ding werd vrij soepel, óók bij voorbaat, afgewimpeld. Zoiets was slechts moge lijk indien de gemeente „aanwijsbaar" in gebreke gebleven was. DE TOVERSPIEGEL VAN M. C. ESCHER door Bruno Ernst Een boek met unieke gegevens over Escher's leven, werk en levensvisie. Rijk geïllustreerd f 29,50 DIE STAMPENDE, STOMENDE LOCOMOTIEVEN 150 jaar stoomlocomotieven in woord en beeld. Een pracht boek voor weinig geld! Tot 1 okt. a.s. f 19,50 daarna f 27,50. NEDERLAND VAN BOVEN Ons land gezien vanuit de lucht in de jaren twintig en dertig. Luchtfoto's uit een verstilde tijd. Tot 1 sept. a.s. f 19,50 daarna f 27,50. Telefoon 12419 Alweer een jaar wordt er op enthousiaste wijze en met 'erg veel plezier korfbal gespeeld in Soest. Na een enkel jaar korfballoos geweest te zijn, hebben enkele optimisten de draad weer opgepakt en is men overgegaan tot de oprichting van K.V. Eemvogels. Deze optimisten hebben door middel van stug doorzetten de beginmoeilijkheden verwerkt en nu kan het tweede seizoen gestart worden met twee senioren twaalf tallen en een adspiranten achttal, al zullen zich daar nog enkele jongens en meisjes zich voor moeten melden. Juist in de zomermaanden melden zich nog enkele leden en men denkt dan ook al voorzichtig om in maart een derde twaalf tal in te schrijven. Voor de mikrokompetitie die 's winters in de sporthal wordt afgewerkt zijn al drie seniorenteams ingeschreven, een onge kende weelde voor korfballend Soest; het gaat dus zeer duidelijk de goede kant op. Enige informatie over de Eemvogels: K.V. Eemvogels spelen in rode shirt met vogelembleem en een zwarte broek. De vereniging speelt de thuiswedstrijden op het schitterend gelegen veld aan de Starin^laan. De training wordt verzorgd door Jan v.d. Kuil, geassisteerd doör Wim Wamstee- ker, die tevens het tweede twaalftal begeleid. Tweemaal per week worden spelers en speelsters onder handen geno men en wel op de dinsdag- en donderdag avond vanaf 18.45 uur. Enthousiastelin gen voor de korfbalsport zijn op deze avonden van harte .welkom aan de Sta ringlaan. Het komende seizoen zal de prestaties moeten brengen want werd verleden jaar het kampioenschap op een haar na gemist, dit jaar zal het er toch van moeten komen. Wilt u meer weten, belt u dan rustig voor informatie naar Mariet Boelhouwer, v. Hamelstraat 83, tel. 10480. Ook kunt u schrijven naar de secretaresse; Ingeborg Barendrecht, Colenso 74, Soest, of nog beter gaat u eens kijken aan de Staring- laan als dadelijk de competitie begonnen is. Logen.geeft een diepe, warme kleur aan eikehout en accentueert de natuurlijke structuur van het hout. Alleen eerste klas Europees eiken is bestand tegen logen. Vandaar1 2 jaar garantie. jlfi, Exposities in toontalen Amsterdam. Leidse (Jtrecht. Uollantlaan 26 Kanaleneiland <bi| lil kade 102 maast Lrdo. vlakbi| Leidseple.nl tel dlslog £36. Utrecht Cenlnjm/Nieuwe-v-in) yl 020-233917 Mot m/d9-18uur donderdag lel 030-883762 Ma l'm ja9 I8uur don And tot 21 30 uur derdagovond tot 21 u- eerste kwaliteit eikehout Ogoed uitgewerkt in eigen droog- kamers geloogd volgens oud recept eigen originele modellen 12 jaar garantie ongekende service gratis thuisbezorgd door geheel Nederland Foto Herman vau Dam De heren W. J. van Diermen, D. Zijlstra, D. van der Wijden en J. Lub, gevieren V.l.n.r. de heren D. Zijlstra, W. J. van werkzaam op het Soester PTT-kantoor, hebben dinsdagmiddag in het gemeente- Diermen, D. van der Wijden en J. Lub. huis uit handen van de burgemeester de bij de bedrijfszelfbeschermingsorganisatie behorende onderscheiding voor trouwe dienst opgespeld gekregen. De heer J. Lub. EHBO-er in de organisa tie, ontving de vrijwilligersmedaille voor 10 jaren vrijwilligersdienst; de he- ren Van der Wijden en Zijlstra respec tievelijk EHBO-er en plaatselijk hoofd van de organisatie het jaarteken voor 15 jaar en de heer Van Diermen even eens EHBO-er voor 20 jaar dienst bij de zelfbeschermingsdienst van de plaatse- lijke PTT. Allen kregen eveneens een oorkonde. In haar toespraak noemde de burge meester het 'n goede gedachte die perso nen te onderscheiden, die zich geheel vrijwillig, buiten hun werktijd voor de maatschappij inzetten. Een dankwoord sprak de heer B. Brekhof, adjunct-direk- teur van het PTT-distrikt Utrecht. Hij prees zich gelukkig dat er, wat de PTT betrof, nooit sprake geweest was van enige dwang voor dit vrijwilligers werk. Hij vond wel dat het personeel er extra door belast werd, maar meende de ambtenaar in het algemeen eerder geneigd was zich in te zetten voor een gemeenschappelijk belang, dan de ge middelde burger. Voor de echtgenotes van de vier onder scheiden heren had de heer Brekhof een boeket bloemen, „ter compensatie van de vele uren dat u uw man voor dit werk hebt moeten missen BETROUWBAAR GELD LENEN Nieuweweg 27 Soest telefoon 15459 STEENHOFFSTKAAT 47 TELEFOON 02155-18252 A.s. Maandag 23 augustus, om 14.00 uur, vergadert in het gemeentehuis de onder wijscommissie. Dezelfde middag, om 16.00 uur, komt in het gebouw van gemeentewerken aan de Lange Brinkweg de commissie openbare werken in openare vergadering bijeen. Dinsdag 24 augustus, 's avonds om half acht, vergadert in het gemeentehuis de commissie ruimtelijke ordening en don derdag, 26 augustus eveneens om lialf acht en eveneens in het gemeentehuis wordt de vergadering gehouden van de financiële commissie. SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi In het Soester CDA-bestuur zijn de portefeuilles verdeeld. Benoemde de op richtingsvergadering de heer Buwalde indertijd tot voorzitter, onderling verdeel den de tien bestuursleden de andere taken. Vice-voorzitter werd de heer C. J. M. van Rijthoven uit Soesterberg; st&reta- resse mevrouw G. Hulsbergen- van Arkel en penningmeester Drs. G. Gerritse. De heer J. Zwaanenburg is met de propagan da belast, terwijl van de raadsfractie de heer R. van Logtenstein aan het bestuur is toegevoegd. De overige bestuursleden zijn mevrouw M. C. P. Walter- Van derTogt, de heer A. Bolhuis, de heer H. J. Koch en Drs. R. Wymenga. Op de Van Weerden Poelmanweg werd een rol lood met een gewicht van 75 kilogram gevonden. D politie nam de zwaar wegende vondst mee naar het bureau. De twintigjarige Castricummer Ronald van der Horst is de afgelopen zondag na een zeer spannende finale winnaar geworden van bet algemeen als hoogst gewaardeerde onderdeel van het Soester tennistoernooi, het herenenkelspel in de B categorie. Van der Horst die de finale bereikte door een imponerende overwinning in de halve finale op de voormalig nationaal kampi oen Piet van Eysden, moest in de finale aantreden tegen zijn vriend en ex-teamge- noot Richard van Merkenstein. Aanvan kelijk leek de finale voor het publiek een teleurstellend verloop te krijgen, daar de sterker geachte, student in de medicijnen, Van Merkenstein al snel een 5-0 voor sprong op wist te bouwen. Ondaüks deze ruime achterstand zag Van der Horst toch nog kans het initiatief naar zijn kant te trekken en daarmede 5 games achter elkaar te winnen. Nadat Van Merkenstein wederom de leiding bad weten te nemen door 6-5 te scoren, toonde Van der Horst zich ander maal een groot vechter door de set toch nog met 7-6 te winnen. Ook in de tweede set bleek het krachtsverschil tussen beide spelers gering, maar uiteindelijk eindigde ook de tweede Set en daarmee de wedstrijd in het voordeel van de razendsnelle Van der Horst. In het dubbelspel waren Richard van Merkenstein en Ronald van de Horst zoals verdacht niet te stuiten. De dubbel Rob Bakker-Ron Wessels die eerder Van Eysden-Riaskoff van een finaleplaats af hield werd met duidelijke cijfers gedeci deerd teruggewezen. Voor de grootste verrassing van het finale weekend zorgde Ingrid Truijens, door eerst in de halve finale van de Indonesische mej. Nizarman te winnen en vervolgens in de finale te zegevieren over de op drie na sterkste speelster van Indonesië mej. Rachman, die zich door de volgende imponerende reeks overwinningen: 6-0, 6-1 ;6-0, 6-0; 6-2, 6-0 en 7-6, 6-0 duidelijk als favoriet had aangediend. Ingrid Truijens kon zich na drie sets voor de derde maal dit seizoen winnares noemen van een B-toernooi. In de C-categorie hebben ruim 80 heren getracht de hoogste eer in het enkelspel in de wacht te slepen; een buitengewoon groot aantal wat de verdienste van beide finalisten Bart Klaassen en Hugo Vrij, extra indrukwekkend maakt. Winnaar werd uiteindelijk Hugo Vrij die SHOT speler Bart Klaassen met 6-4, 2-6, 6-4 kJopte. Bij de dames won de vijftienjarige Baarn speelster Luce Reinalda in de finale vrij gemakkelijk van Monique Hey, die in de halve finale drie sets nodig had gehad om de dertienjarige Dorien Schaap van de prijzen af te houden. In de finale damesdubbel verloren de Soest speelsters Teresa von Bönninghau- sen en Bep ter Meulen teleurstellend van de dames Klinkhamer en Schipper. Wil lem en Marcel Kokkeel, die vorig jaar in Soest de herendubbel in D wonnen, deden afgelopen zondag hetzelfde maar nu in de C categorie (een hele klasse hoger). In een spannende finale wonnen zij in de zoveel ste drie-setter van het C toernooi vah de gebroeders Mignon. De Veteranen (dames 40+ en heren 45+) categorie was in de tweede toernooiweek de enige waarin Soester spelers kans zagen te zegevieren. In het damesenkel spel was dat LTC Soest speelster mevr. J. Luten die vooreen ieder vel te sterk bleek, wat mede resulteerde in een eerste plaats in de damesdubbel samen met clublid mevr. G. Groart. De derse prijs die de familie Luten mee naar huis kon nemen werd in de herendubbel veroverd door vader Luten die met zijn partner de heer Spijkerman in de finale slechts 1 game afstond. Bij het herenenkelspel werd de fi&ï.TV: Foto Herman van Dam Ronald van der Horst en zijn partner Richard van Merkenstein (aan service) ln het herendubbel. eerste prijs zoals elk jaar gewonnen door de heer de Bree. Na afloop van de met zon overgeten, en door zo'n 200 mensen bezochte finales, werden de prijzen uitgereikt door de voorzitter van de LTC Soest de heer Rob Oosterman, die namens het bestuur de toernooicommissie dankte voor de organi satie van ruim 340 partijen, en de wens uitsprak volgend jaar alle spelers terug te zien, op de dan deels vernieuwde banen. Uitslagen finales: Herenenkel B: R. v. d. Horst-R. v. Merkenstein 7-6, 7-6. Damesenkel B: I. Truijens-E. Nizarman 4-6,6-3,6-4. He rendubbel B: v. d. Horst/van Merken stein -Bakker/Wessels 6-3,6-2. Gemengd- dubbel B: ten Broek/Bakker -Truijens/ Wessels 6-1,6-1. Herenenkel C: H. Vrij -B. Klaassen 6-4, 2-6,6-4. Damesenkel C: Luce Reinalda- M. Hey 6-2,6-3. Herendubbel C: Kok keel/Kokkeel -Mignon/Mignon 6-3,1-6, 6-4. Damesdubbel C; Klinkhamer/Schip per -Bönninghausen/ter Meulen 4-6,7-6, 6*3. Gemengddubbel C: Krens/de Ko ning-Mastenbroek/Brandt Cortius 6-1, •6-3. H.E vet. T. de Bree -J. Francken 6-1, 6-3.D.E. vet. J. Luten -C. Rekké 6-1, 7-5.H.D. vet. Luten/Spijkerman -Franc- ken/Verploegh Chassé 6-1,6-0. D.D. vet Luten/Groart -Diest/v. Harskamp 6-1, 6-4. G.D. vet. v. Harskamp/de Bree- Penris/Reinalda 7-6, 6-2. voor modern dameskapsel Van Goyenlaan 90 Soest Telefoon 02155 - 20220 Maandag gesloten. Voorzitter Verkade van de vereniging De Soester Ondernemer heeft maandagavond in de CDA-soos een beroep gedaan op de CDA-raadsleden te voorkomen dat de beslissingen rond het ontwikkelingsplan niet uitgesteld worden. Verkade had een en ander geconcludeerd uit berichtgevin gen dat het ontwikkelingsplan eerst in januari, in plaats van eind van dit jaar, in de raad zou komen. „Wij willen graag weten waar we aan toe zijn", vond de Heer Verkade, die met uitstel geen genoegen wenste te nemen. De CDA-ers stelden hem gerust; de beslissing over het ontwikkelingsplan mocht dan in verband met drukke werk zaamheden verschoven zijn, dat beteken de niets voor het bestemmingsplan, wwar de gemeente, in verband met het gemeen tehuis, immers zelf „belanghebbende" was. A.s. zondagmiddag, aanvang 14.30 uur. wordt in het kader van de zondagmiddag concerten in de Pekingtuin te Baarn uit gevoerd het piano concerto N.2 van Serge Rachmaninoff; Die Moldau van Smeta- na; Rusland und Ludmilla van Glinke en de Slawlsche Tanze van Dvorak. Het pianoconcert wordt uitgevoerd door de pianist Rafael Orozco met begelei ding van het Royal Phllharmonic Or- chestra o.l.v. Edo de Waart. De werken van Smetana. Giinka en Dvorak worden gespeeld door het Concertgebouworkest van Amsterdam o.l.v. Bernard Haltink. Volgende week zondag, 29 augustus, vindt het laatste concert in deze serie plaats. Door het London Syrophony Orchestra? o.l.v. Anatole Fistaoulari worden dan uit-.: gevoerd de Serenade C-dur en de Nuss- knackersuite van Tsaikowsky en door de pianist Claudio Arrau en het London Philharmonic Orchestra o.l.v. EliahU.; Inbal het Klavlerkonzert nr. 2 en Krako- viak! Konzertrondo F-dur van FrédérfC, Chopin. Er wordt voor deze tulnconcerten geen entree geheven.

Soester Courant | 1976 | | pagina 3