perthof Fiscale Recherche moet belastingfraudes opsporen aHmiImo LHPPER KINDERMIDDAG GRATIS TOEGANGSBEWIJZEN MAASWINKEL MEUBELEN STEITNER TAPIJTEN S van de Gemeentehof Bekendmaking Publicatie Bestemmingsplan Albert Cuyplaan Publicatie Bekendmaking Openbare bekendmaking I 75.000 gulden krediet voor ombouw radio-apparatuur brandweer I AUTOBEDRIJF Inbraak op zondagmorgen Door steen gooien ernstig aan het oog gewond 12-jarig jochie mishandeld Cafetaria-bezoekers betaalden niet Jeugdige wielrijdster negeerde stoplicht DE FANTASTISCHE KEUKEN Hondje weg? Hondje terug! 7-jarig meisje aangereden Bermbrandjes Agenda Soester Gemeenschap Onthulling kunstwerk Nassauplantsoen Amersf. Radio- Storingsdienst Wij repareren iedere T.V. en iedere radio ZONWERING Soestcr Courant van donderdag 2 september 1976 De burgemeester van Soest maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat door de raad van de gemeente Soest bij zijn besluit van 19 augustus 1976. afde ling I, nummer 9689, bestemmingsplan nen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden, die op de bij dit besluit be horende kaart met een grijze kleur zijn aangegeven en als volgt kunnen worden omschreven: a. gronden ter weerszijden van de Soes- terengweg, voor zover gelegen tussen de Prins Bernhardlaan en de Ver lengde Talmalaan; b. een strook grond, gelegen ten noor den van de Korte Brinkweg; c. gronden, gelegen ten oosten van de spoorlijn Utrecht-Baarn, voor zover gelegen tussen een punt nabij de Grote Melmweg en het station Soest en omvattende de gebieden nabij de Grote Melmweg, Lange Brinkweg, Kerkpad, Steenhoffstraat en Middel- wijkstraat; d. gronden omvattende de bebouwde kom van Soesterberg; e. gronden ter weerszijden van de Al- bert Cuyplaan voor zover gelegen tussen de Talmalaan en de Molen straat; f. gronden ten noorden en ten zuiden van de Banningstraat te Soesterberg' g. gronden gelegen ten westen van de spoorlijn Utrecht-Baarn ter hoogte van het station Soest-Zuid en be grensd door de groengordel achter de achterperceelsgrenzen van de wonin gen aan de Parklaan tot de Nieuwe- weg, en vanaf de Nieuweweg tot aan een lijn halverwege de Klein Engen- daalweg tot de spoorlijn Utrecht- Baarn; h. gronden, gelegen ten westen van de spoorlijn Utrecht-Baarn ter hoogte van het station Soest; Tevens heeft de raad bepaald, dat: I. het verboden is binnen de hiervoor bedoelde gebieden en gronden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de volgende werken, geen bouwwerken zijnde of werkzaamheden uit te voe ren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van nor male onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen, bodem verlagen of af graven, ophogen, egaliseren, scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegen- heden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen c. 1. buiten de erven van bedrijfs gebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge dankte of aan hun oorspronke lijk gebruik onttrokken voor werpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of in richten van opslag-, stort-, of bergplaatsen, behoudens voor zover een en ander noodzake lijk is voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijd stip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bo vendien betreft niet-afgedank- te landbouwvruchten en pro dukten; 2. binnen de erven van bedrijfs gebouwen en woningen: het opslaan of deponeren bui ten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrok ken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het op slaan van gerede of onklare machines, voer-, vaar- of vlieg tuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterrei nen, banen, vliegvelden en lan dingsplaatsen, kampeer- of cara vanterreinen, dagcampings, lig- en speelstranden, lig- of speel weiden, zwemgelegenheden en bad- en speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, con structies, installaties of appara tuur, met uitzondering van erf- scheidingen met een maximale hoogte van 75 cmonder leidingen, constructies, installaties, of appa ratuur worden mede begrepen re creatieve voorzieningen met uit zondering van eenvoudige voor zieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en appa ratuur worden niet begrepen voor zieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het agrarisch be drijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten be hoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken voer- of vaartuigen, arken, caravans, en living-vans voor zover deze niet als bouwwer ken zijn aan te merken, als ook tenten g. het aanleggen of inrichten van ha vens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoiingen, van ka den of van aanlegplaatsen voor boten h. werken of werkzaamheden, welke wijziging van de waterhuishouding of de waterstand beogen of tenge volge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande, dat geen aanlegvergun ning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtopstanden, welke deel uitmaken van bosbouw- ondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien verstande, dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griend- hout en ander hakhout, voor zover betreffende de normale uitoefe ning van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaand bodemgebruik j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerking treding van dit besluit niet als bos gronden konden worden aange merkt. II. de hiervoor genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect te verwachten gevolgen enig terrein minder geschikt wordt voor de ver werkelijking van de daaraan bij het plan te geven bestemming. Het genoemde besluit met de daarbij behorende tekening ligt met ingang van 4 juni 1976 ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend op werk dagen van 09.00 tot 12.00 uur) voor een ieder ter inzage. Soest, 1 september 1976. De burgemeester van Soest, Mr. J. M. Corver-van Haaften Het gemeentebestuur heeft een bestem mingsplan in voorbereiding genomen voor het gebied, dat wordt begrensd door de Soesterengweg, de Molenstraat, de Albert Cuyplaan en de Talmalaan. Diegenen, die binnen dit gebied of in de directe omgeving wonen, zullen binnen kort een folder in hun brievenbus vinden met een afdruk van de kaart van het plan en een toelichting. Anderen kunnen deze folder over het plan Albert Cuyplaan krijgen bij afdeling I en het bureau voorlichting in het gemeente huis. De folders liggen ook ter inzage in de plaatselijke bibliotheken en in de ge meentestand tijdens de Manifestatie M '76. Op woensdag 15 september a.s., om 19.30 uur zal een informatie-avond worden ge houden in de vergaderzaal van de brand weerkazerne aan de Lange Brinkweg te Soest. Deze informatie-bijeenkomst is allereerst bedoeld voor belanghebbenden (degenen, die binnen het plangebied wonen, er ei gendommen hebben of grond/opstallen in gebruik hebben), maar ook belangstellen den zijn welkom. Aan het eind van deze bijeenkomst en nog gedurende een week er na is er gelegen heid zich op te geven voor (een) IN SPRAAK WERKGROEP(en) ter nadere gedachtenwisseling over het plan. Natuur lijk zijn ook persoonlijke reacties welkom (gedurende 3 maanden na Alle reacties zullen worden besproken in een openbare vergadering van de ge meenteraadscommissie ruimtelijke orde ning, waarna duidelijk kan worden in hoeverre met de door de bevolking voorge stelde verbeteringen en wijzigingen reke ning gehouden kan worden. Het gemeentebestuur hoopt, dat van de mogelijkheden tot inspraak een ruim gebruik gemaakt zal worden. Soest, 1 september 1976. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-Van Haaften De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat de raad dezer ge meente in zijn vergadering van 19 augus tus heeft besloten aan: 1. het bestuur van de vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs te Soe« terberg medewerking ex artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 te verlenen ten behoeve van de aanschaf van meubilair en het vergroten van de verwarmingsca paciteit in het documentatiecentrum van de Protestants Christelijke lagere school te Soesterberg; 2. het bestuur van de vereniging voor christelijk nationaal schoolonderwijs „De School met den Bijbel" te Soest, mede werking te ex artikel 50 van de Kleuteron derwijswet te verlenen voor het aanschaf fen van nieuw materiaal voor de kleuter school ,,'t Vinkennest". Binnen een termijn van dertig dagen na de datum van deze bekendmaking kan iedere ingezetene tegen het verlenen van deze medewerking beroep aantekenen bij het college van gedeputeerde staten van Utrecht. Soest, 1 september 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-Van Haaften De sectretaris, H. Borreman De burgemeester van Soest maakt be kend, dal het algemeen bestuur van het Intergemeentelijk Automatiseringscen trum Midden-Nederland een vergadering belegt op vrijdag 10 september 1976 om 14.30 uur in het Slot te Zeist (zaal 1). Soest, 1 september 1976 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-Van Haaften Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat met ingang van 1 oktober 1976 de Verorde ning Welstandscommissie Soest", rege lende de samenstelling, bevoegdheden en de werkwijze van de welstandscommissie, in werking treedt. De verordening ligt gedurende drie maan den ter gemeente-secretarie (dagelijks ge opend van 9.00 tot 12.00 uur) op afdeling I voor een ieder ter lezing ter inzage. Soest, 1 september 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr, J. M. Corver-Van Haaften De secretaris, H. Borreman op woensdagmiddag 22 september op de MANIFESTATIE'76. kunnen worden afgehaald bij Den Blieklaan 35 en pj Lange Brinkweg, tegenover het gasbedrijf. Omdat de PTT aan de brandweer in Nederland een andere frequentie heeft toegewezen, moet ook de alarmeringsappa- ratuur en de mobilofoons van de Soester brandweer aangepast worden. De aanpas sing moet volgend jaar voltooid zijn en met het oog daarop is een krediet nodig van 75.000 gulden. Deze uitgave komt overigens niet geheel onverwacht, want reeds bij de aanbieding van de begroting voor het dienstjaar 1974 werd op deze frequentie-verandering attent gemaakt. UW FIAT AGENT LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155 -15963 Zondagmorgen, toen de familie ter kerke was, werd ingèbroken in de boerderij van de heer J. H. aan de A. P. Hilhorstweg. Alle kasten in het huis werden doorzocht en de onbekende dader verdween met medeneming van 4000 gulden. Men ver moedt dat hij de woning is binnengekom- men door gebruikmaking van een valse sleutel. De vader van de elfjarige Mike L. meldde bij de politie dat zijn zoon ernstig oogletsel had opgelopen doordat een steen zijn oog getroffen had. De steen was gegooid door een schoolgenootje. Mike werd in het oogleidersgasthuis te Utrecht opgenomen. De politie heeft de zaak in onderzoek. De 12-jarige Henk v. d. K. uit Baarn werd op het Soester Kerkpad afgetuigd door drie grote jongens. Henk kwam huilend bij de politie en vertelde zijn verhaal. In een surveillance-auto ging hij mee op zoek naar de onverlaten, die inderdaad werden gevonden. Toen bleek dat hij zonder enige reden geslagen was door zijn plaatsgenoot Gerzon C. (14). Henk hield aan de ontmoeting een gezwollen kaak over; Gerzon een onderhoud met de politie. De 18-jarige A. J. v. d. B. en de 21-jarige T. K., beiden uit Soest, werden door de politie aangehouden omdat zij bij cafeta ria La Route weigerden de rekening ie betalen van door hen verorberde con sumpties. T. K. at voor 8,20 op en v. d. B. voor 11,90. Op het politicbureau werd hen duidelijk gemaakt dat zoiets niet kan. Prompt werd toen afgerekend. Op de kruising Van Weedestraat-N assau- plantsoen-Stadhouderslaan negeerde de 16-jarige wielrijdster H. van G. uit Bus- sum het rode verkeerslicht met als gevolg dat zij frontaal in botsing kwam met een auto bestuurd door de heer J. C. W. (59) uit Wormer. Het meisje werd met een forse wond aan haar hoofd en een hersenschudding naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. SHOWROOM Torenstraat 45 - Soest Telefoon 02155 -18009 VERMIST: 14-8. Reu, bastaard Duitse staande, bruine kop, bruin/witte poten, gladharig, 2 jr; (baarn); Smeele, Bosweg33c, Amers foort. tel. 033-10714. 30-8. Kater, Perzisch, wit met gouden ogen*gecastreerd; Beernink, JCrommeweg 16, tel. 19799. 23-8. Kater, grijs, witte bef, buik en pootjes, 16 wk; De Goede, Leeuwerikweg 28, tel. via 030-334161 (overdag). 20-8. Kater, zwart/wit, witte bef, zwarte vlek op kin, hoog op de poten; Inl. aan: 02155-18139. 18-8. Poes, grijs gestreept, witte buik, grijs vlekje op witte rechter achterpoot, mager, lVz jr, „Poekie"; Verwege, Fuch siastraat 40, Amersfoort, tel. 033-16309. GEVONDEN: 29-8. Bouvier, ongec. oren, waarvan één hangend en één staand, gec. staart; Inl. Dierenbescherming Baarn, tel. 02154- 14434. 26-8. Bastaard Herder, hangoren, krul staart, gladharig. gele halsband, 10 mnd; Inl. Dierentehuis, tel. 13583, b.g.g. AMIVEDI tel. 10667. 26-8. Bastaard, zwart/wit, gladharig, middelgroot, halsband met penning, vlooienband; Dierentehuis, tel. 13583. 26-8. Kat, rood/cypers, gewonde achter poot. (Veenbesstraat); Lanz, Veenbes straat 716, tel. 15908. 24-8. Katertje, cypers, witte bef, dood, (Koninginnelaan). 23-8. Kat, zwart, witte vlek op kin, witte voetjes, 6 mnd; Veth, Waldeck Pyrmont- laan 65, Soest. 22-8. Kat, cypers, witte sokken en bef. halsband met bel; De Niet, Aagje Deken laan 23. tel. 10451. Kat, rood, witte voeten, (Eemdal); Menchini, Zuringlaan 27, Baarn, tel. via 02154-14434. Deze opgave wordt wekelijks opgemaakt door de post Soest van de (landelijke) Stichting Avimedi, die zich bezig houdt met opsporing van zoekgeraakte huis dieren d.m.v. registratie van vermiste en gevonden dieren. Dit in samenwerking met het Dierentehuis Soest, de gemeen tepolitie Soest en instanties voor dieren bescherming in de omliggende gemeen ten. Het verdient aanbeveling steeds vermis sing en vondst van huisdieren zo spoedig mogelijk te melden bij de politie, het Dierentehuis en/of Avimedi. Telefoonnummers zijn: Politie 19444. Dierentehuis 13583 en Avimedi 10667. Op de Molenstraat slak de 7-jarige Esther R. met haar fiets aan de hand plotseling de rijweg over. Zij werd aangereden door de autobestuurder L. J. (20) uit Soest. Het meisje werd voor onderzoek met de ambu lanceauto naar het ziekenhuis Zonneglo ren gebracht. Geen voorrang verleende de automobilist J. L. M. (40) uil Soest op de kruising Kampwcg-Rademakerstraat te Soester berg aan de bromfietser J. H. W. uit Utrecht. W. klaagde over pijn aan zijn heup en rechterbeen. Hij werd door dokter Hagedoorn geholpen. Twee bermbrandjes werden door de brandweer geblust. Het ene brandje woed de aan de Peter van de Breemerweg, het andere achter de sporthal Beukendal aan de Beukenlaan. Bij de laatste brand ging circa 300 vierkante meter aanplant verlo ren; aan de Peter van de Breemerweg bleef de schade beperkt lot circa 10 vierkante meter. Rmls in 1917 werd in ons land een wet van kracht die het mogelijk maakte gciangcnisstraf op te leggen aan burgers, die zich hadden schuldig gemaakt aan onjuiste aangiften voor de inkomsten -en vermogensbelasting. Ook nu kan volgens art. 68 san de Algemene Belastingwet een belastingfraudeur tot een vrijheidsstraf worden veroordeeld, die zelfs tol maximaal vier jaar kan oplopen. De rechter kan evenwel ook een boete opleggen (wat in de praktijk veelal gebeurtdie maximaal/ 20.000 bedraagt. Dal laatste is relatief, want ligt de belastingfraude boven dit bedrag, dan is het ook mogelijk een hogere geldboete dan 20.000 op te leggen. B11 opsporing van belastingontduikers spoelt de Fiscale Inlichtingen en Opspo ringsdienst (FIOD) een belangrijke rol. De/e in Haarlem gevestigde overheids dienst /ou men het speurhondenteam van de minister van financiën kunnen noemen. De fiscale rechercheurs zijn geen gewone belastingambtenaren, maar justi tiële mensen met dienovereenkomstige bevoegdheden. Er bestaat het bijna legendarische woord van een Nederlandse rechter: „Belasting ontduiken is de misdaad van de fatsoen lijke man". Dat lijkt ons een rake tspenng. al gaat /e natuurlijk niet in alle gevallen op. Maar de praktijk van alledag leert, dat vele mensen ontduiking van de belasting niet beleven als een strafbaar feu. ook ul is hei dal wel in de zin van de wet. I11 brede kring wijst men er trouwens op dal de belastingen in ons land dermate hoog liggen, dat hierdoor de ontduiking nog eens extra in de hand zou worden gewerkt. Een sterk argument om de belastinglraude te rechtvaardigen is dit overigens niet. want zo'n zestig jaar geleden lagen de belastingen hier een stuk lager dan thans het geval is en ook toen moest de wetgever door bedreigingen met strenge straffen de alom om zich heengrij- pende fraude een halt toeroepen. De regering heeft vorig jaar reeds aange kondigd dat de opsporing van belasting fraudeurs geïntensiveerd zou worden. En dat moest de regering ook wel doen. Immers, allerwegen wordt geklaagd over de stijging van sociale lasten en wordt opcnh)k of bedekt gesuggereerd, dat vele mensen misbruik zouden maken van onze riante sociale voorzieningen. Wel. als men soi iak fraudeurs harder wil aanpakken, dan /ou hel onredelijk zijn als men de bclasiingtraudeurs weinig of niets in de weg /ou leggen. Geen enkel kabinet zou een dergelijke rechtsongelijkheid voor zijn rekening kunnen nemen. Voor de bestraffing van belastingontdui king bestaal bovendien deze grond, dat ontduiking leidt tot onevenredige zware druk op de eerlijke belastingbetaler. Ook leidt ontduiking tot grote ontstemming bij die bevolkingsgroepen, die zelf de belas ting niet kunnen ontduiken, omdat b.v. hun salaris tot de laatste cent aan de belastinginspectie wordt opgegeven, en die er dan ook terecht op staan, dat de overheid ook andere groeperingen achter de broek aanzit om hun fiscale verplicht ingen na te komen. Daarbij moet bedacht worden dat we niet voor niets belasting betalen. Iedereen kan natuurlijk wel een aantal gemeenschaps voorzieningen opmoemen, die voor hèm niet hoeven. Maar anderzijds mag ieder een bedenken dat een groot aantal ge meenschapsbelangen. waar niemand zon der kan. ernstig gevaar zouden lopen als iedereen maar wat aanrommelde met zijn fiscale verplichtingen. De Fiscale Inlichtingen en Opsporings dienst. kortweg aangeduid als FIOD. heeft dus tot taak belastingfraudeurs op te sporen. Men wordt maar niet zo fiscale rechercheur! Bij de FIOD werken uitslui tend deskundigen, die op fiscaal gebied de weg weten en die bovendien nog beschik ken over een zekere mate van administra tieve en juridische kennis. De FIOD heeft trouwens een eigen accountantsdienst en kan uiteraard altijd de hulp van de rijksaccountantdienst inroepen. De FIOD is in 1945 opgericht (voor de tweede wereldoorlog bestond alleen de douanerecherche) en heeft in de afgelopen dertig jaar de nodige ervaring opgedaan met het onderkennen van allerlei min of meer geraffineerde belastingtrucs. De FIOD-rechercheurs beschikken over vergaande justitiële bevoegdheden. Zij snuffelen in boekhoudkundige beschei den, maar mogen ook huiszoeking ver richten en wapens dragen. Ook mag de FIOD verdachten arresteren en maximaal twee dagen in verzekerde bewaring stel len Tevens is de FIOD bevoegd om iemands paspoort in beslag te nemen om te beletten dat een verdachte naar het buitenland zou vluchten. De FIOD is ook gerechtigd om ten behoeve van een onderzoek een bank inzage te vragen in de rekening van de betrokken cliënt. Toen song jaar een verzekeringsmaat schappij de FIOD weigerde om inlichtin gen inzake de verzekerde bedragen op jachten, stelde de rechter deze maat schappij in het ongelijk. Het justitiële karakter van de FIOD wordt nog eens onderstreept door het feit dat het hoofd van de fiscale recherche commissaris van de rijkspolitie in onbezoldigde dienst is en als zodanig ook als hulpofficier van de justitie kan optreden. Hei belastingrecht sluit nauw aan bij het algemene strafrecht. Overigens komt lang mei elke belasiingfraude bij de rechter in behandeling. Hei bestuur van Rijksbelas tingen heefi namelijk de bevoegdheid om te beslissen dal vervolging van verdachte achterwege blijft en dat hem de gelegen heid kan worden geboden de zaak te schikken. Uiteraard zal die gelegenheid tot schikking niet worden gegeven in gevallen, waarin de ernst van de feiten berechting door de strafrechter wenselijk maakt. 2 september: Openbare vergadering commissie maatschappelijk werk, in de dependance van het gemeentehuis: aanvang 19.30 uur. Schrijven voor gevangenen door de Schrijfgroep van Amnesty Internatio nal. Geïnteresseerden zijn welkom in het Amnesty Centrum, Middel wijk straat 72 (zij-ingang)aanvang 20 uur. 4 september: Negentiende Paleis Soest- dijktocht georganiseerd door de wan delsportvereniging Olympia met par koersen van 6, 12, 18 en 25 km. Aan deze tocht kan zowel individueel als in groepsverband worden deelgenomen. De start is vanaf het Verenigings gebouw van de Emmakerk, Regentes- selaan tussen 10.30 en 14 uur. Inlichtin gen bij de heer D. W. Brood. Birk- straat 50a, tel. 19979 en de heer W. A. Suman, van Goyenlaan 242, tel. 13269. Klassieke avond in het Artishock- gebouw met pianoleerlingen van Joop Stringa m.m.v. F. R. Adriaanse, fluit, S. van Amerongen-Dros, viool en E. R. Hesseling, klarinet. In het Artishock- gebouw, Steenhoffstraat 46; aanvang 20 uur. 5 september: Dagtocht van het NIVON naar de Flevopolder. Vertrek om 9 uur bij het Baarns Lyceum, Torenlaan 77, Baarn. Inlichtingen bij de heer H. F. Rutgers, Lange Brinkweg 10, teL 14270. Kamerconcert in het Artishockgebouw metThea Wakelkamp en Joop Stringa, piano él quatre mains. Op het pro gramma staan werken van Franz Schubert, Johann Christian Bach, Claude Debussy, Erik Satie, Maurice Ravel, Wolfgang Amadeus Mozart, Herman Strategier en Serge Rach- maninoff. Steenhoffstraat 46; aanvang 14 uur. 6 september: Aanvang lessen Balletver eniging Soest. Inlichtingen bij mevr. J. Bleeksma, Bonifaclusstraat la, tel. 12413. 7 september: Vergadering Ned. Chr. Vrouwenbond afd. Soesterberg, in De Hoeksteen, Buys BaUotlaan, Soester berg; aanvang 20 uur. 10 september: Opening expositie in het Artishockgebouw, met etsen van Anton Heyboer en foto's van Stanley Brown. Tot 3 oktober iedere middag van 14 tot 17 uur. Steenhoffstraat 46. Burgemeester mr. J. M. Corver-van Haaf ten zal woensdag 8 september, 's middags om 5 uur, in het Nassauplantsoen een door de Soester kunstenaar E. Zeegers vervaardigd plastiek onthullen. In onze nieuwste, collectie 'brillen vindt U een keuze voor Uw persoon lijke SNOUCKAERTLAAN14-16 Vermeerstraat 81 Amersfoort - Tel. 17177 Nederlandse Bond van Oansleraren PLEZIER VOORTWHE. ItU Dansinstituut A, 0, van KRALINGEN Met meer dan 25 jaar ervaring in het Gooi Inschrijving dagelijks van 14.00-20.00 uur. v. Ileuts/.laan 10, Baarn. Telefoon 02154-13319 Diverse soorten en merken: zonneschermen markiezen, rolgordijnen, jaloezieën, horren, hordeuren en vertikate jatozieën Uw Zonweringadviseur Showroom Van Dijk's H.O. Open van di t m vrijdag 9.30- Stadsnng 59 - Amersfoort 11 30 uur 13 30-17 00 uur Za- I 0 Postkantoor - Tel 033-32223 terdags van 9 30-17 00 uur PAULUS POTTERLAAN 6 ONAFHANKELIJK ADVIESBUREAU TEL. 16717, b.g.g. 13096

Soester Courant | 1976 | | pagina 11