SPORT - SPORT - SPORT - SPORT VVZ '4:9 verloor onverdiend van Hoogerheide0-1 Soest wint van Muiderberg met 2-0 Zilveren ,,01ympia" viert feest met internationaal top-volleybal e SVV-dames en Olympia-heren waren de sterksten Winst voor SEC-zondag v, Gelukkig Eemnes kwam op 1-0 tegen Hees SVV in de 2e ronde van de strijd om de Nevobo-beker Matige prestatie van „Soest"-atleten Sportprogramma Zaterdag 18 september Zondag 19 sevtember Voetbal: Uw succes is onze Autorijschool M. LOS 3 Uw succes is onze Cor Koster loopt maraton in België Hockeyclub Soest bespreekt beleids plan '76-77 Eemvogels de zaal in Verlies voor het zaterdag elftal foto heRnun v.\n óam Nationale postzegelruildag HYPOTHEKEN Zondagmiddag in Beukend,al" •a Vierde all-in volleybaltoernooi: VOOR AL UW SPORTEN Zo vlogen de duiven Soester Courant van donderdag 16 september 1976 Was vorige week bij de ontmoeting tussen het Utrechtse EDO en VVZ de regen spelbreker, afgelopen zaterdag, toen Hoogerheide uit Hilversum bij VVZ op bezoek was, zorgde een harde wind, die dwars over het veld stond, dat van goed voetbal geen sprake was. Toen scheidsrechter v. d. Brom uit Amersfoort om half drie liet aftrappen, nam VVZ direkt het spel in handen. Keeper Osther van Hoogerheide was deze middag de grote man, die de overwinning voor zijn club veilig stelde. De WZ-overmacht duurde echter niet lang, daar Hoogerheide uit een ander vaatje ging tappen. Het ontbrak de WZ-ers aan doorzettings vermogen en er moet direkt bijgezegd worden, dat de nieuwe spelers nog meer aan elkaar moeten wennen, hetgeen door een goede training meer resultaten zal afwerpen. Back Van Asch wordt nog node gemist. Hoogerheide was en bleef sterker en keeper Henk Post moest dikwijls hande lend optreden. Na 25 minuten spelen kwam het eerste en enigste doelpunt van de gehele wedstrijd. Bij een snelle Hoo- gerheide-aanval raakte back SieVn Opmeer de bal maar gedeeltelijk. Linksbuiten Sikking van Hoogerheide liep om hem heen en stormde op het doel van VVZ af. Henk Post liep ver uit om zijn doel kleiner te maken, maar hij kon niet verhinderen, dat Sikking raak schoot en zijn club aan de leiding hielp 0-1. Hoogerheide bleef daarna nog steeds de meerdere over WZ, dat beslist tegenviel. Na de thee kwam WZ er beter in en on danks herhaaldelijke aanvallen werd 't doel van de gasten niet gevonden. Dat kwam hoofdzakelijk omdat bijna het ge hele elftal van Hoogerheide zich voor hun doel had opgesteld. Vooral de lange backs hadden geen moeite met het weg- koppen van hoge ballen uit ettelijke hoekschoppen, die bij moeilijke situaties cadeau werden gegeven. WZ drukte maar door, doch er kwam geen verandering in de stand en Hooger heide ging met twee punten rijker naar Hilversum. Bij WZ geen ontmoediging, want de competitie duurt nog lang en er kan veel gebeuren. Andere verenigingen zullen ook nog wel eens verliezen, dat ziet men ook bij het betaald voetbal. VVZ 1I-DESTO II0 0 De reserves van WZ en Desto uit Utrecht speelden zaterdag een voorwedstrijd. Hier had men ook veel last van de harde wind en ondanks enorm veel scorings kansen. kon geen van beide partijen het net doen trillen. De wedstrijd eindigde zoals hij was begonnen met 0-0. Herman van I Spelmoment uit de voetbalwedstrijd VVZ tegen Hoogerheide. WZ Senioren 15.00 uur IJFC-WZ 12.30 uur Altius2-WZ2 16.00 uur Eemnes2-WZ3 14.00 uur DVS5-WZ4 12.00 uur WZ5-IJsselmeervogels4 12.00 uur WZ 7-CJW 6 12.00 uur SDC7-WZ8 12.00 uur Woudenberg 7-VVZ 9 SEC Senioren 15.00 uur SEC-EFC 13.00 uur SEC2-NSC3 14.00 uur SEC 3-Lelystad 4 HEES Senioren 13.30 uur Tersch. Boys 3-Hees 3 15.30 uur F. C. Horst 3-Hees 4 12.00 uur Scherpenzeel 5-Hees 5 SOESTERBERG Senioren 14.30 uur DVSA-Soesterberg 16.00 uur Soesterberg 2-De Glind 2 HOCKEY M. H. C. SOEST Meisjes 13.30 uur Hilversum A2-Soest Al 14.00 uur Soest A2-Gooische A2 14.00 uur Soest Bl-Kameleon BI 12.30 uur Soest Cl-Huizen Cl 11.00 uur BeFairDl-SoestDl 11.00 uur Soest D2-Soest D3 Jongens 14.00 uur Huizen Al-Soest Al 14.00 uur Soest Bl-Maarn BI 12.30 uur Soest B2-Woerden BI 12.00 uur De Haaskamp Cl-Soest Cl 12.30 uur Soest C2-Gooische C5 12.30uur BeFairDl-SoestDl 11.00 uur Kameleon Dl-Soest D2 VOETBAL SEC 14.30 uur SEC-VVOG 12.00 uur SEC 2-Stichtse Boys 2 12.00 uur Soest2-SEC3 14.30 uur Soesterberg 4-SEC 5 11.30 uur SEC 6-Hoogland 9 S.O. SOEST 14.30 uur HDS-Soest 12.00 uur Soest2-SEC3 12.00 uur NSC 2-Soest3 12.00 uur Soest 4-VVZA 3 14.30 uur Quick 7-Soest 5 14.30 uur Soest 6-'s Graveland 5 14.30 uur Achterveld 6-Soest 8 14.30 uur Soest9-Roda6 12.00 uur Quick 13-Soest 10 SOESTERBERG 14.30 uur KWA-Soesterberg 11.30 uur Soesterberg 2-Houten 2 14.00 uur KWA 5-Soesterberg 3 14.30 uur Soesterberg 4-SEC 5 11.30 uur Soesterberg 6-VVOG 6 11.30 uur WZA 6-Soesterberg 7 HOCKEY M.H.C. SOEST Dames 11.30 uur Huizen-Soest 11.00 uur Amersfoort 2-Soest 2 Heren 14.00 uur Soest-Amersfoort 12.30uur Soest (vet.-LarenB 12.30 uur Soest 2-Voordaan 3 11.30 uur Weesp 2-Soest 3 U.00 uur Soest 4-Kampong 11 11.00 uur Soest 5-Kameleon 6 11.00 uur Soest 6-Gooische 13 Soest heeft zich redelijk hersteld van het voor de supporters teleurstellende spel tegen plaatsgenoot SEC op de eerste competitiedag. Kwam men toen niet verder dan een gelijkspel door een enigszins falende voorhoede, zondag tegen Muiderberg werd tweemaal raak geschoten. Eenmaal met een penalty en eenmaal door een fraaie goal van Bram Gelderblom. Tot de rust bleef het gelijk, ondanks hard werken van de Soesters en ondanks redelijke kansen, die met enig geluk reeds voor de rust Soest aan een ver diende voorsprong geholpen zouden heb ben. Alle Soester aanvallen liepen via de aanwinst Boting, die deze middag de beste man in het veld was. Na de rust bleek er aan de spelopvat ting niet veel gewijzigd te zijn. Soest bleef sterker maar de doelpunten bleven eveneens uit. Totdat na zo'n 10 minuten spelen de doorgebroken Andringa onder uit gehaald werd. Scheidsrechter Catoen wees naar de stip en Boting voltrok on berispelijk het vonnis: 1-0. Muiderberg, dat ook enige reële kansen verprutst had, gaf zich niet gewonnen. Soest bleef echter de gevaarlijke ploeg en zag dat gehonoreerd met een doel punt van Bram Gelderblom. De voor Hoekstra ingevallen Sursted gaf Gelder blom een voorzet op maat en diens droge schot was de goed keepende doel man van Muiderberg te veel2-0. Daarna was Soest heer en meester. De voorsprong had nog florisanter kunnen zijn indien een van Gelderblom's laatste schot niet de paal getroffen had. Zo kwam het einde aan een sportieve en voor de toeschouwers redelijk aantrek kelijke wedstrijd. Soest in deze vorm zal nog meer van zich laten horen. 0> cö O u Van Lenneplaan 47 Telefoon 1 66 21 O 9 CD De S.O. Soest lange afstandloper Cor Koster zal zaterdag 2 oktober deelnemen aan de 3e internationale marathon in Nijvel in België. Paul Christiaans van „Soest" komt a.s. zaterdag 18 september uit op de 20 kilometer die gelopen wordt in Heerde. Het is een wedstrijd die geor ganiseerd is door de atletiekvereniging „Gemzen". Het weekend van zaterdag 25 en zondag 26 september nemen twee jongensploegen deel aan de Nederlandse Estafette kampioenschappen in Den Haag. Op de vier maal 100 meter (een bijnum mer) komen uit Berry Ruyter, Marcel Klarenbeek, Robert van het Wout en Ronald van Dijk. Voor de viermaal 800 meter zijn inge schreven Menno Lievers, Marcel Kla renbeek, Jan Ruyter en Rob Jansen. Op de morgenavond, vrijdag 17 septem ber, te houden algemene ledenvergade ring, bespreken de leden van de hockey club Soest ondermeer het beleidsplan voor het pas aangevangen seizoen. Be handeld wordt ook de begroting en de daarmee verband houdende contributie alsmede de problemen rond de accomo- datie. De vergadering wordt in het clubhuis aan de Schrikslaan gehouden en begint pas om 20.45 uur. Vanaf donderdag zullen de trainingen van de Eemvogels plaatsvinden in de gymzaal van de RK MAVO aan de Dalweg. In deze zaal is een ieder van harte wel kom die interesse heeft voor de korfbal sport. Vanaf zeven uur is de zaal open en zal er onder leiding van Jan v. d. Kuil en Wim Wamsteeker getraind worden. Het wedstrijdprogramma van afgelopen zaterdag is in zijn geheel afgelast door de vele regen. A.s. zaterdag wordt er weer gespeeld op het handbalveld van B.D.C. aan de Henriëtte Blaekweg/Birkstraat in Soest- Zuid. Om 14.15 uur speelt het tweede tegen Altius 5 en het eerste treedt aan tegen Woudenberg 3. Twee leuke wedstrijden in Soest-Zuid. Belangstellenden zijn van harte welkom. Dat niet allen 22 spelers, een arbiter en een bal een wedstrijd beslissen, is zaterdag j.1. wederom gebleken, want Vrouwe Fortuna heeft wel een groot aandeel gehad in de overwinning van Eemnes. Eemnes dat direct na het beginsignaal van de goed leidende arbiter in de aanval ging, had toch de medewerking van Vrouwe Fortuna nodig om niet door snelle coun ters van Hees op een achterstand gezet te worden. Na ongeveer 15 minuten was het echter Eemnes dat bij een scrimage voor het SEC-zondag heeffc.de uitwedstrijd tegen 's Graveland tot een goed einde weten te brengen. Ondanks een 1-0 achterstand, door Ries Hoed in eigen doel geschoten, werd met 2-1 gewonnen. Na de rust zorgde Piet van Hunen voor de gelijkmaker, waarna kort voor het einde Ton van Zanten SEC aan de verdiende overwinning hielp. SEC-zaterdag deed het aanzienlijk slech ter. Met liefst 4-1 werd van Hoevelaken verloren. Ook deze nederlaag was ver diend, zij het dat het doelpuntenverschil erg geflatteerd was. Direct al, na goed 5 minuten spelen, keken de Soesters tegen een 1-0 achterstand op en nog voor de rust werd het 2-0 voor Hoeve laken. Na de rust nam SEC het initiatief en het doorzetten had beloond moeten worden. Toch viel het anders uit. Een vrij onschul dige scrimmage werd door de scheids rechter met een penalty bestraft. Het BRui0sRepoRt.\c,e pilmRepoRtAqe kinóeRseRie stuöio-; peRS- en BeÓRIjfsfOCOQRAfie Dc Postzegelvereniging „Eemland" te Soest houdt op zaterdag 18 september a.s. van 10.00 uur tot 16.00 uur haar halfjaar lijkse ruildag, die gehouden zal worden in de Evenementenhal van de Grote Mani festatie Soest 1976, die gelegen is Talma- laan hoek Soester Enghweg in Soest. De toegang tot de Evenementenhal is gratis. Ook ditmaal zijn alle postzegelverzame laars, al dan niet lid van de vereniging, van harte welkom. Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot mej. C. M. de Bruin, Secr. Kastanjelaan 11, Soest-Zuid, tel. 02155- 12032. werd 3-0. SEC hield vol en verdiende meer dan het ene doelpunt door Peter van de Brakel gescoord. Met een duide lijke buitenspeldoelpunt werd het nog Hees-doel zo gelukkig was de bal achter de goed keepende doelman te schieten. Eemnes ging toen goed door en het Hees-doel kwam enige malen in gevaar, maar gedoelpunt werd er niet meer. Na de thee was het Hees dat met goede open aanvallen het Eemnes-doel onder vuur zette, maar wederom was Vrouwe Fortuna de thuisclub goed gezind. On danks enige kansen werd er niet meer gescoord, zodat een gelukkig Eemnes de twee puntjes in eigen huis kon houden. Vermeld kan nog worden dat er in een zeer vriendschappelijke wijze werd ge speeld en dat het daarom dubbel jam mer was, dat de aanvoerder van Hees. Jaap v. d. Veer, vlak voor tijd, na een botsing met een Eemnes-verdediger van het veld gedragen moest worden. Gelukkig constateerde de opgeroepen arts geen ernstig letsel, zodat één en an der geen ernstige gevolgen had. A.s. zaterdag wordt weer met de volleybalkompetitie gestart, en wel met de 2e ronde om de nationale beker. Zowel de dames als de heren van de Soester Volleybal Vereniging zijn nog in de strijd om deze beker gewikkeld. De heren zullen het deze week wel het zwaarst krijgen. Zij spelen zaterdag thuis in de Bunthal te Soest om 18.30 uur tegen het uit Veenendaal komende Recter. Dit Recter is in de vorige kom petitie vrij hoog in de derde divisie ge ëindigd. SVV komt nog steeds uit in de promotieklasse. Tussen deze twee klas sen is nog sieeds een danig verschil. De dames van SVV hebben het wat ge makkelijker. Zij treden aan tegen VC Vleuten, een derde divisieteam. De wed strijd wordt gespeeld in de Fletiohal in Vleuten om 16.00 uur. SVV 3 heren verloren met 2-1 van Woudenberg Als eerste team dat aan de Nevobo- kompetitie is begonnen, heeft SVV 3 met 2-1 verloren van Woudenberg. De wed strijd zou volgens programma beginnen om 20.00 uur. Er werd echter pas om 21.00 uur begonnen, daar de scheids rechter toen pas aanwezig was. Hierdoor ging de concentratie verloren. De eerste set verliep met een zwak spel van SVV. Dit team bleek nog niet op elkaar te zijn ingespeeld. Woudenberg had het voordeel met hetzelfde team van verleden jaar te kunnen aantreden. De eerste set eindigde in een 15-6 eindstand. In de tweede set ging het ook niet flori- sant met SVV 3 en deze set werd met 15-11 verloren. Ook in de derde set, toen de tactiek werd gewijzigd, bleef SVV tegen een achter stand aankijken. Alleen door routine kon deze set nog op het nippertje met 14-16 worden gewonnen. rente vanaf 93/«% Wij zijn onafhankelijk, U kunt van een objectief advies verzekerd zijn. HYPOTHEEK MAATWERK Van der Lans Assurantiën 02155-16267 Wanneer landskampioen Starlift en het Poolse Resovia zondagmiddag a.s. in de Soester sporhal „Beukendal" hetzelfde volleybal demonstreren als afgelopen zater dag in Rijswijk, dan wacht de volleyballiefhebbers uit Soest en omgeving een spek takelstuk van de eerste orde. Zelfs het verwende Haagse publiek beleefde volgens de dagbladen veel plezier aan het sluitstuk van het internationale Starlift jubileum- toernooi. Voor Resovia betekent de trip door Nederland en Belgf 'e, die ze deze week maken, het sluitstuk van hun voorbereidingen op de Poolse nationale competitie. Een trip die wordt besloten in de sporthal „Beukendal" in Soest en daarom mogen we verwachten dat de strijd tussen Starlift en Resovia in vele opzichten het aan kijken waard zal zijn.Starlift heeft in de eerste plaats nog een rekening te vereffenen want j.1. zaterdag verloren de mannen met 3-2, maar daarnaast ziet ook Starlift deze wedstrijd nog als een voorbereiding op hun Europacupseizoen. Starlift verwacht zondagmiddag veel te genstand van de Polen, begrijpelijk als men weet dat de Polen eigenlijk pas weer in training zijn. De spelers van de natio nale Poolse selectie die mee waren naar de Olympische spelen in Montreal en daar zoals bekend het goud veroverden, kregen voor hun geweldige prestatie een maand vrij. Dat was in de eerste wed strijden van het Starlift-toernooi duide lijk merkbaar. De ploeg was nog niet ingespeeld en bleef onder de maat, maar deze week spelen de Polen in Neder land en België nog een viertal wedstrij den en daarom mogen we verwachten dat zij voor Starlift een uiterst gevaar lijke tegenstander zullen zijn. Maar zoals gezegd ook Starlift heeft nog een appeltje met zijn tegenstander te schillen. Wat Resovia betreft zijn het natuurlijk de internationals die de meeste aan dacht trekken. Wlodzimierz Stefanski, Marek Karbarz en Bronislaw Bebel zijn spelers die met ere al verschillende keren het Poolse nationale shirt droegen. Maar ook de 27-jarige spelverdeler Jan Such en de overige spelers van trainer/coach Jan Strezelczyk lieten in Rijswijk zien wat volleybal is. Van Starlift kan men zeggen „goede wijn behoeft geen krans" want met 7 in-, ternationals in de gelederen, is onze landskampioen zonder enige twijfel het beste wat we op dit moment in Neder land in clubverband op de been kunnen brengen. We mogen er dan ook wel op rekenen dat de coach van het nationale volleybalteam, de in Soest wonende Jaap Korsloot - een man die vele keren voor het nationale team uitkwam - op de tribune zal zitten om de verrich tingen van zijn spelers nauwgezet te volgen. Van de 7 internationals is Frank Constan- ze de topscorer. Maar liefst 141 wed strijden speelde hij voor het nationale team en behoort nog steeds tot de selec tie. Vooral zijn aanvalskracht is enorm groot. Daarnaast natuurlijk aandacht voor Loek Willemstein de man die op het Starlift-toernooi de extra prijs kreeg voor de beste aanvaller. Maar ook Ad van de Velde de aanvoerder van Starlift, Chris Schmidt, Wim Thewissen en niet te vergeten spelverdeler Jan Wams ga randeren met hun rijke ervaringen vol leybal van grote klasse. Een nieuwtje voor Soest en omgeving zijn de nieuwe spelregels die zondag middag zullen worden toegepast. Er zijn een aantal ingrijpende wijzigingen waar van de toepassing voor het kenners- publiek in „Beukendal" bijzonder inte ressant zal zijn. De eerste wijziging houdt in dat de an tennes, die aan beide zijden op het net staan en waar de bal tussendoor ge speeld moet worden, worden opgescho ven naar de binnenkant van het net. De antennes komen nu pal boven de zij kant van het veld en niet, zoals tot op he den het geval was, 20 cm buiten de zijbanden. De tweede wijziging betreft het spelen van de bal op het blok. Wan neer de bal op het blok wordt geslagen, dan geldt dit niet als het voor de eerste maal door het team spelen van de bal. De bal mag dan nog drie keer gespeeld worden. Voorheen was dat slechts twee keer. Raakt het blok de bal echter niet dan blijft de „driemaal" spelen regel van kracht. De derde wijziging is het spelen van de wedstrijd met drie ballen. Dit om tijdro vend ophalen van de bal te voorkomen. Deze regel wordt bij internationale wed strijden al toegepast, maar zal voorlopig nog niet in de Nederlandse competitie worden gehanteerd. Al met al mogen we zonder meer ver wachten dat Soest en omgeving a.s. zon dagmiddag kan genieten van heerlijk volleybal. Wat de voorverkoop betreft verwijzen wij U naar de adressen: VVV- kantoor, Steenhoffstraat 9a, Soest; Fa. Wijnands, Soesterbergsestraat 37, Soest; Banketbakkerij Oudwater, Oosterstraat 36, Baarn; VW-kantoor, Stationsplein 8a, Amersfoort; VW-kantoor, Stations plein l, Hilversum en VVV-kantoor Slotlaan 321, Zeist. De wedstrijd begint om 16.30 uur. Als voorwedstrijd wordt gespeeld, aanvang 14.00 uur, Olympia 1-Avanti Rapid uit Lochem. Het team van Starlift tfftrlift ■SSHBEaSSl:*-* V? 7 Onder uitzonderlijk slechte weersomstandigheden [regen, storm en een doorweekte sintelbaan] organiseerde de Dames Atletiek Vereniging Sagitta een regionale atletiek wedstrijd voor de jeugd van 13 t.m. 17 jaar, waaraan ook door Soester atleten werd deelgenomen. Ondanks deze baan presteerde Ardi Brouwer het op de 600 meter meisjes C een goede tijd te lopen, n.1.1.49.0 sec. Zij werd hiermede eerste in haar serie [tweede in totaal]. Juliette Wildenburg werd op deze afstand 4e in haar serie. Ardi Brouwer liep ook de 80 meter meisjes en werd 5e in haar serie (11,9 sec.). Winny Beers werd op deze afstand 3e in haar serie eveneens in de tijd van 11.9 sec. Het vèrspringen leverde Winny Beers een 3e plaats op met een sprong van 4,39 meter, terwijl zij bij het speerwerpen 3e werd met een worp van 19.74 meter. Bij de meisjes B sprong Paulien Groen 1.55 meter hoog (3e) en wierp de speer 26.70 meter wat haar een zesde plaats opleverde. Aija Greefhorst tenslotte liep de 100 meter in 14.0 sec. Bij de jongens mocht Menno Lievers de 1500 meter gedeeltelijk door de plassen lopen. Hij liep deze afstand in 4.20.8 sec. en werd hiermede tweede. Marcel Klaren beek, Robert van 't Wout en Ronald van Dijk plaatsten zich via hun series in de 100 meter finale met resp. een le plaats voor Marcel Klarenbeek in 12.0 sec., 5e werd Robert van 't Wout in 12.4 sec. en 6e Ronald van Dijk in 13.2 sec. Het vèrspringen jongens B viel letterlijk en -figuurlijk in het water. Alle jongens bleven hier ver onder de maat. De beste prestatie van de Soest-atleten leverde hier Robert van 't Wout met een sprong van 5.86 meter, terwijl Marcel Klarenbeek 5.67 ver sprong. Het All-m volleybaltoernooi, voor de vierde keer in suksessie georganiseerd door de heren Stam en Paans, respectie velijk van de volleybalverenigingen sw en Olympia is bij de dames gewonnen door SVV en bij de heren door Olympia. Zowel de dames als de heren vergaarden in de finale het maximum aantal van zes punten. Het toernooi dat over drie dagen ver speeld werd, en waaraan in eerste in stantie slechts teams uit eerste, tweede en derde klasse deelnamen en dan van die verenigingen die de sporthal Beukendal als „thuishaven" gebruiken, gaven op de laatste speeldag weinig verrassingen te zien In de dames-finale plaatsten zich via de beide eerste speeldagen, het derde team van SVV en bij de heren BG en SV uit Baarn. De eindstand bij de dames was geheel volgens de verwachtingen: 1. SVV 6 pnt. 2. Olympia 3 pnt. 3. SVV 2 2 pnt. 4. SW 3 lpnt. Bij de heren had tegen de verwachtingen in, Olympia 1 nauwelijks tegestand van SW 1. Daarentegen was de wedstrijd van het Baarnse BG en SV tegen het tweede team van Olympia zeer spannend. De eindstand was: 1. Olympia 6 pnt. 2. SW 4 pnt. 3. BG en SV 2 pnt. 4. Olym pia 20 punten. SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi De postduivenhoudersvereniging „De Zwaluw" nam het afgelopen weekeinde deel aan de wedvlucht vanaf Soignies, een afstand van 197 km. In concours waren 420 duiven. De lossing vond plaats om 7.45 uur, bij zuidwesten wind. Aan komst eerste duif om 9.30.48 uur. Snel heid 1868.90 meter. Gedetailleerde uitslag: G. Rijksen 14 7 13 15 20 39 40 41 42 46 48 50 51 53 54 58 62 72 74 75 79 82: H. de Bree 2 5 6 21 26 34 43 61 69 77; R. Voskuilen 322 24 25 57 83; A. Hil- horst 8 9 14; J. v. d. Belt 10 17 44 49 52 55 66 71; B. Huizinga 11 73; H. den Dekker 12 78; G. Zeypveld 16 28 33 56 70; A. de Bes 18 59; C. Bokma 19 27 32 38 63 70; C. v. d. Hoek 23 30; H. Woudstra Zn. 29; W. Grift 31 37; Th. Wigtman 35 67; J. v. d. Brakel 36 65A. v. Ginkel 45 47 81 L. v. 't Klooster 64 76; B. Roest 68; A. v. Dorrestein 80; C. v. Veen 84. Ook de vereniging De Vriendschap nam deel aan de wedvlucht vanaf Soignies. In concours waren 426 duiven. Aankomst eerste duif 9.29.46 uur. Uitslag: J. Koster 1 6 8 15 26 28 36 74. D. de Zoete 2 105263 77. Altenaar-Reyerse 3 14 40 45 58 70. J. Kruseman 4 23 30 46 56 64 69 82. J. v. Dijk 5 78. J. Kamerbeek 7 9 11 20 31 41 43 62. W. v. Breukelen 12. A. Kok 13 53. T. Kok 16 38. W. Veenendaal 17 32 85. C. Vaessen 18 66. Van Dijken-Lijns- velt 19 27 67 71 72. A. de Kruijf 21 47. Foekens-Diepgrond 22. A. Grift 24 29 37 49. J. Stalenhoef 25. B. Schimmel 33. Mevr. Ottens 34 65. Sukel-Van Klooster 35 42 44 48 57 68. M. Uhl 39 60. Mevr. Reyerse 50 76 79. Comb. Westerveld 51 61 75. J. Huurdeman 54. J. v. Klooster 55 83. E. Veerman 59. C. Kaats 73. A. Stolker 80 81 84.

Soester Courant | 1976 | | pagina 13