Me Me SPORT - SPORT - SPORT - SPORT Geerlof Stam jr. winnaar op circuit van Zolder Leden sportverenigingen inschakelen bij collecte Vanaf a.s. zaterdag weer sportinstuif AktieVluchteling Uw succes is onze c3 Autorijschool M. LOS 3 Uw succes is onze Officiële opening scholencomplex Overhees kkwv Wie weet naam voor nieuw wijk dienstencentrum? Spreekuur wijziging Uitslag prijsvraag gasbedrijf 1000-ponds bom gevonden op Leusderheide Dorpsherberg weer open Vleesverkoop Twee „open dagen" bij vier Soester boeren Hondje weg? Hondje terug! Alcoholcontrole Kadavers begraven Eüploegstoffen gordijnstoffen meubelstoffen tapijten Ton Beuken Benoeming secre taris Wijkraad Imkers vergaderen op 1 oktober 3 x winst voor Red Stars op landelijk niveau Zitvolleyballers van Olympia gaan deelnemen aan kompetitie Red Stars organiseert weer scholierentoernooi Ad Vreeswijk clubkampioen 1976 „Soest-Zuid". Valerie Winkel-Jet Visser damesdubbeltitel Eerste prijs en wisselbeker voor senioren-wandelaars van Olympia J «van Zal A. van der Weerd Estafette-kampioenschappen voor senioren en junioren Soester courant van donderdag 30 september 1976 Aan de besturen van de plaatselijke sportverenigingen is gevraagd per vereniging namen van vijttig leden op te geven, die willen meewerken aan het slagen van de landelijke aktie „Vluchteling 1916". Zij worden ingeschakeld bij de huis aan huis- tweed'elie- °P vri9das 39 ok'ol'er wordt gehouden. De taak van de collectanten is P woensdag 99 oktober tussen 19 en 21 uur, zakjes algeven en op vrijdag 29 oktober deze zakjes weer ophalen. Als er zich genoeg collectanten aanmelden, dan zal het werk slechts bestaan uit het afgeven en ophalen op 25 adressen. Tijdens de vergadering van de sport- stichting deed de voorzitter van de voet balvereniging VVZ, lid van het plaatse lijk aktie-comité een beroep op zijn col lega-bestuursleden. De heer Duit wees op de in 1966 gehouden aktie, waardoor 30.000 vluchtelingen uit Tibet geholpen konden worden. De Nieuwe aktie is be doeld voor 20.000 vluchtelingen uit Indo- china, 6000 Afrikaanse vluchtelingen die in Tanzania en Soedan verblijven; 2500 vluchtelingen in Latijns-Amerika en nog- eens 1500 uit een nog nader aan te wijzen gebied. In de landelijke afttie. waarbij radio en t.v. zijn ingeschakeld, wordt gerekend op een opbrengst van ongeveer 1,25 per inwoner. Voor Soest zou dat betekenen een bedrag van ruim 50.000 gulden. De organisatie van de vluchtelingenweek berust bij de Stichting „Vluchteling 1976" onder voorzitterschap van Mr. F. J. F. M. van Thiel. Hare Majesteit de Konin gin is beschermvrouwe van deze Stich ting. In het bestuur hebben verder zitting afgevaardigden van de Bisschoppen conferentie van de R.K. Kerkprovincie in Nederland; de Generale Synode der Nederlands Hervormde Kerk; de overige protestantse kerken; de oud-katholieke kerk; het humanistisch verbond; de Ne derlandse Vrouwenraad; de vakbewe gingen; de raad van Nederlandse werk geversverbonden en een vertegenwoor diger van de Hoge Commissaris der Ver enigde Naties voor Vluchtelingen. Van Lenneplaan47 Telefoon 1 66 21 i-S O De wethouder van Onderwijs, drs. G. A. W. G. A. Plomp, zal dinsdag 12 oktober, 's middags om 4 uur het scholencom plex voor lager en kleuteronderwijs in de wijk Overhees officiëel openen. E.e.a. vindt plaats in de gemeenschaps ruimte. In dit nieuwe scholencomplex zijn ondergebracht het openbaar onder wijs, het rooms-katholiek onderwijs, het protestant-christelijk onderwijs (De school met den Bijbel) en de Van der Huchtscholen. k Qaap, ftZadenLakej*- HORLOCER - JUWELIER Winkelcentrum „Smitshof" Soest Het nieuwe wijkdienstencentrum voor Klaarwater, Overhees en Smitsveen, dat volgend jaar zal verrijzen aan de Willaertstraat mag een eigen naam gaan dragen. Het stichtingsbestuur laat de naamgeving echter graag over aan de toekomstige gebruikers en aan alle Soesters die een originele naam weten te bedenken. Vanaf heden kunnen sug gesties ingezonden worden ter attentie van de heer v. d. Haar p.a. Gemeente huis-Soest. De inzender van de straks uitverkoren naam, ontvangt een aardige attentie. Het spreekuur van wethouder J. Ebbers op dinsdag 4 oktober vervalt. Dit wordt nu woensdag 5 oktober gehouden van 15 tot 16 uur. Het gasverbruik tijdens de M '76 in de gemeente Soest was 772150 kubieke me ter. Het gasbedrijf, standhouder op de manifestatie, had er een wedstrijd aan verbonden. De drie beschikbare prijzen vielen als volgt: 1. B. Bakker, Nieuweweg 32; 779000 m3; 2. G. Schneider, Nassau- plantsoen 7; 781111 m3; 3. A. Leferink, P.C. Hooftlaan 4; 760000 m3. Tijdens oefeningen met tanks werd op de Leusderheide een 1000-ponds vliegtuig bom gevonden. Het is een restant uit de Tweede Wereldoorlog. De oefening werd uiteraard gestaakt en bom werd door de explosieven opruimingsdienst uit Cu- lemborg onschadelijk gemaakt. Gedu rende deze werkzaamheden werd het verkeer rond de Leusderheide omgeleid. Soesterberg kreeg daardoor gedurende uren veel meer verkeer te verwerken. Op last van burgemeester en wethouders is de Dorpsherberg op de hoek van de Korte Brinkweg en de Stadhouderslaan weer open gesteld. Het college heeft de sluitingstijd, ook tijdens het weekend, op 24.00 uur bepaald. Zaterdag j.1. werd het café op last van de politie voor onbepaalde tijd gesloten. Een en ander had te maken met de steekpartij, die in de nacht van vrijdag op zaterdag bij de herberg plaatsvond. Zaterdagmorgen, negen uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vinden aan de houders van groene kaarten genummerd van 126 tot en met 250. Vier in Soest wonende boeren organise ren „open dagen". Ze worden gehouden op a.s. zaterdag 2 oktober en volgende week zaterdag, 9 oktober. Iedereen die belangstelling heeft voor het werk en de werkwijze van de boer, kan van 09.30 tot 12.00 uur terecht op een van de vier ondervolgende adressen: Johan van Hofslot, A. P. Hilhorstweg 10; Arie Zon neveld, Torenlaan 88 (op de rand van Soest en Baarn); Wim Hofslot, Birk- straat 114 en Gerrit van Rossenberg, Insingerstraat 56 A. Johan van Hofslot heeft een rundvee houderij; Arie Zonneveld en Wim van Hofslot hebben een varkensfokkerij en Gerrit van Rossenberg is een pluimvee houder. Voor oud-stedelingen, en die zijn er heel wat in Soest tegenwoordig, is het misschien wel leuk zich eens op de hoog te te stellen van het werk op een boer derij. In ieder geval is iedereen welkom. ifm\ FASHIONGARDEN SOEST-ZUI D De Bomber- of flyingjackets zijn weer binnen, met nylon bonte kraag voor f 65,-. Staat erg sportief op onze Bobos spijker broek met strakke pijp. Bij busstation waar het zo gemakkelijk parkeren is. TELEFOON 11636 VERMIST 20-9. Reu Greyhound, zwart/wit, gladha rig: Mandemaker. Middelhoefseweg 6, Amersfoort, tel. 12351. 26-9. Poes, lapje, witte buik. (afkomstig uit Utrecht); Boele, Van Straelenlaan 19, tel. 15987. 20-9. Poes, egaal grijs; Sevelen, Nieuwe weg 84. tel. 14522. Poes, zwart, witte vlek onder kin. V/i jr; Bom, Steenhoffstraat 15a, tel. 12761. 16-9. Poes, cypers, witte bef en poten, gesteriliseerd; inl. Dierenbescherming Baarn, tel. 02154-14434. 12-9. Poes. cypers/grijs, wond bij staart; Inl. Dierenbescherming Baarn. tel 02154-14434. 25-9. Parkiet, blauw, grijs onder borst; Van Doornik. Stationsweg 18, tel. 11544. GEVONDEN: 22-9. Reu, Ierse Setter, Vt jr, 24-9. Kater, zwart/wit; Dierentehuis. KI. Engendaalweg, tel. 13583. 17-9. Reu Bouvier, gec. staart, halsket ting met penning. 17-9. Reu Franse Basset, 1 jr.; Inl. Dierenbescherming Baarn, tel. 02154- 14434. Gedurende het weekend werd op diverse plaatsen in de gemeente alcoholcontrole gehouden. Aan drie autobestuurders werd een rijverbod opgelegd. G. van 't K. (22) werd aangehouden op de Noorder- weg; A. van de M. (21) op de Julianalaan en W. I. (33) op de Lange Brinkweg. De blaasproeven vielen voor de be stuurders negatief uit; van alle drie werd een bloedproef genomen. Twee langs het fietspad in de Lange Duinen gevonden kadavers van ritueel geslachte geiten, zijn door de bospolitie ter plaatse begraven. interieurverzorging Soesterb.straat 51, Soest t.o. busstation, tel. 12180 In verband met de naderende pensione ring van de heer J. A. Luyf heeft het col lege van burgemeester en wethouders besloten tot diens opvolger als secretaris' van de Wijkraad Soesterberg te "benoe men de heer K. de Jonge, amtenaar ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken. De leden van de Vereniging tot Bevor dering der Bijenteelt in Nederland, afdeling Soest en Omstreken houden de eerste vergadering na het zomerseizoen op vrijdag l oktober in gebouw De Rank aan de Soesterbergsestraat. Voornaam ste onderwerp van gesprek zal zijn de organisatie van de Stichtse Honing- keuring. Daarnaast komen ook plaatse lijke aktiviteiten aan de orde en zal er gelegenheid bestaan zich op te geven voor een vlechtcursus. llMlil 0gAMï€sm J.1. weekend was het de op één na laatste race voor het Nederlands Kampioenschap in öe Renault 5 klasse, waar onze Soester coureur het er weer fantastisch afbracht. Na de training van zaterdag stond Geerlof Stam met zijn hel gele Renault 5 op de eerste plaats. Door een goede start bracht hij zijn R5 op koppositie, welke hij niet meer afstond. Achter hem was de spanning groot. Kluit, De Vos en Berg streden daar om de volgende plaatsen. Dit zijn ook de naaste concurrenten van Geerlof Stam om het Nederlands Kampioen schap, waarvan Frans de Vos zijn groot ste tegenstander is. Geerlof werd winnaar, met Berg als tweede en de Vos als derde. Deze laat ste coureur behaalde hiermee weer een fiks aantal punten. De voorsprong van Frans de Vos op Geerlof Stam is reeds gezakt tot 11 pun ten. Geerlof Stam staat nu derde, en deze plaats kan hem niet meer ont gaan, wat op zich een fantastisch resul taat is als tweedejaars coureur met al deze cracks om zich heen. Voor iedere winnende race krijgt men 15 punten, voor de tweede plaats 12 punten, de derde 10 punten en voor de vierde plaats 8 punten. Geerlof Stam kan alleen nog kampioen worden als De Vos a.s. zondag uitvalt of maximaal 8ste wordt. In ieder geval wordt a.s. zondag in Zandvoort de laat ste spannende wedstrijd verreden. Heeft U tijd a.s. weekend, ga dan eens kijken, het is echt een geweldige ervaring om dit van dichtbij mee te maken. Afgelopen weekeinde hebben de Red Stars het er weer uitstekend van afgebracht. Drie van de vier landelijke teams behaalden een overwinning. Opvallend was ook de overwinning van de meisjes welpen a tegen de a-welpcn van SVS met maar liefst 106-4. De door veel belangstellenden gadegesla gen ontmoeting tussen Red Stars en de heren van SVS is in een 80-72 zege geëindigd voor de Spakenburgers. Een verdiende overwinning voor de gasten, die als totaalgroep veel beter uit de verf kwam dan het dit keer stug draaiende Soester team, waarbij de solistische akties teveel de overhand hadden. Dankzij jeugdspeler Tom van de Mars kon Red Stars in de tweede helft nog wat terugkomen, doch de opgelopen achter stand in de eerste helft was niet meer in te halen. De dames speelden hun eerste thuiswed strijd en moesten de strijd aanbinden tegen Coppens Eagles. Van het begin af aan werd duidelijk dat de Soester formatie wat sterker was en vooral het afmaken werd wat beter verzorgd. Hierdoor kon Red Stars de verkregen voorsprong be houden en won met 53-44. De meisjes junioren kregen bezoek van het Delftse Hugo Grotius, dat niet kon imponeren en zodoende naar een regelma tige nederlaag werden gevoerd. De uitein delijke eindstand werd 61-40 voor het Red Stars meisjesteam. Ook de wedstrijd tussen de junioren van SVS en Red Stars was een snel bekeken wedstrijd. De Red Stars formatie, on danks verlies van drie van haar spelers, heeft niet in kracht ingeboet en de Spakenburgers duidelijk teruggewezen met 91-58. Ook op distriktsniveau is er weer veel gebasketbald. De heren 2 moesten net opnemen tegen BC Markt 2, beide teams waren nog ongeslagen. In een goed duel was Markt net het betere team en wonnen deze ontmoeting verdiend met 71-52. De jongens en de meisjes adspiranten a blijven nog ongeslagen. De jongens a-ad- spiranten deden dit door een 54-32 overwinning op SVS-a en de meisjes door een spannende één puntsoverwinning in de wedstrijd tegen SVS ma. Dames 2 verloor van het sterke Fremoesoe 1, met een verschil van vijf punten. Ook biKde welpen staan de jongens en de meisjes nog ongeslagen bovenaan. De meisjes versloegen SVS aa met maar liefst 106-4; de jongens adspiranten c wonnen van Irene a. Competitie en beker komend weekeinde Dit weekeinde ligt landelijk de competitie stil en zal er verder worden gebekerd. Dit betekent voor drie teams van Red Stars weer in de touwen. De meisjes junioren moeten het opnemen tegen Mercasol uit Leiden. De heren gaan zaterdagavond naar Hoofddorp en spelen tegen Hoofddorp. De jongens junioren spelen tegen het Hilversumse Dunckers, donderdagavond om zeven uur. Al deze wedstrijden worden uitgespeeld. Zaterdag wordt er weer volop gebasket bald in Beukendal. waar om half twee de wedstrijden beginnen met de welpen jongens en meisjes, 's Avonds om half acht spelen de meisjes tegen DAS uit Delft en om negen uur de dames tegen Merka- sol uit Leiden. Hiervoor om zes uur het tweede damesteam tegen OSG 1 Het bestuur van de stichting voor lichamelijke opvoeding en sport Soest heeft be sloten ook het komend seizoen op zaterdagochtend in de sporthal Beukendal aan de Beukenlaan een sportinstuif voor jeugdigen te organiseren. A.s. zaterdag 2 oktober, wordt de eerste instuif van het komende seizoen gehouden. Op die dag zal ook het bekende luchtkussen, de air-tramp, aanwezig zijn. Elke instuif bestaat de gelegenheid di verse balsporten te beoefenen, zoals bas ketbal, korfbal, handbal, zaalhockey, volleybal e.d. Voorts wordt aandacht besteed aan tur nen, boksen, tafeltennis en andere sport en spelvormen. De kosten voor deelname aan de diverse onderdelen bedragen 0,75 per persoon. De tijden van de instuif zijn vastgesteld op zaterdagochtend van 8.45 tot 12 uur. De leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaar is van 8.45 tot 10.15 uur welkom, terwijl voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar de tijd 10.30 tot 12 uur geldt. Ter gelegenheid van de opening van het instuifseizoen 1976/1977 is aanstaande zaterdag ieder in de leeftijdsgroep 6 t/m 14 jaar gedurende de gehele ochtend welkom. De volleybalvereniging Olympia heeft al een aantal jaren een zitvolleybalgroep voor invaliden. Met ingang van dit seizoen gaan zeven speelsters en spelers van deze groep .deelnemen aan de kompetitie van de Nederlandse Invalide Sportbond. De trainsters Ans Kok en Mieke ten Cate hebben steun gekregen van de in volley balkringen zeer bekende Henk van Sa- vooyen, die ook de extra training voor de kompetitiespelers voor zijn rekening neemt op woensdagavond in de zaal van de Van der Hucht-Mavo aan de Vale riaanstraat, van 20-21 uur. Hier zullen ook de thuiswedstrijden gespeeld worden. Natuurlijk kwamen ook de problemen van vervoer en kleding ter sprake. Overleg met het Bentinckfonds resulteerde in het be schikbaar stellen door het Bentinckfonds van trainingspakken, shirts en broekjes in de kleuren oranje/zwart. Voor de wed strijden die ver weg gespeeld moeten wor den, zal het busje van het Bentinckfonds ter beschikking staan. Daartegenover staat, dat er aan de competitie deelge nomen zal worden onder de naam Ben- tinck Stars. Dus geen aparte vereniging, maar een onderdeel van Olympia. De Bentinck Stars zijn ingedeeld in dis trict West en zullen moeten uitkomen tegen G.S. Alkmaar, De Muggen 1 en 2 uit Haarlem, KIS 1 en 2 uit Beverwijk, Redeoss uit Delft en OllyrB uit Bussum. Vorige week werd een oefenwedstrijd ge speeld tegen Olly-B, dat al langer aan de zitvolleybalcompetitie meedoet. De Ben tinck Stars zijn er dan ook niet in geslaagd dit oefenduel te winnen, maar hebben goed tegenstand geboden. De eerste kompetitiewedstrijd op 6 okto ber zal er weer gespeeld worden tegen Olly-B, in de zaal van de St. Jozefschool aan de Dr. Schaepmanlaan te Bussum, om 20.30 uur. De volgende en eerste thuiswedstrijd zal zijn op 20 oktober, om 20 uur, aan de Va leriaanstraat. Tegenstander is KIS 2. Wie kennis wil maken met het zitvolleybal en/of het Bentinckfonds wil steunen, is dan van harte welkom. Er wordt gespeeld op een veld van 5 a 6 meter en de regels zijn gelijk aan die het gewone volleybal. De Bentinck Stars worden vertegenwoor digd door: Henny Verbeek, Anne Worm- goor, Willem van Oord, Anton Peters, Ruud Kok, Bert van Fulpen, Gerard van Steeg en Henk van Savooyen. We wensen hen veel succes. Het lijkt nog zover weg, maar dit neemt niet weg dat de organisatie voor de Soester basketbalvereniging weer op volle toeren draait voor het tiende scholierenbasket- baltoernooi dat de Soester vereniging zal organiseren in de periode tussen kerst en nieuwjaar. Ook dit jaar verwacht de bas ketbalvereniging weer een groot aantal deelnemers. Inmiddels zijn naar alle scholen die eventueel weer bereid zijn aan dit monstertoernooi, dat vijf dagen duurt, mee te doen, weer de eerste uitnodigingen verstuurd, zodat de gymnastiekleraren weer volop de gelegenheid hebben om hun voorbereidingen te treffen. Organisator Rinus Valk hoopt dat er geen teams hoeven af te vallen door gebrek aan ruimte, doch deelt wel mede dat het aantal teams van vorig jaar, 251, wel bijna het maximum is wat tijdens deze dagen in de hal gestopt kan worden. Meer teams zou inhouden dat het programma nog meer tijd zou moeten vergen en dat is iets wat nu eenmaal niet meer mogelijk is. In ieder geval weer bijzonder veel optimis me aan de start van het tweede lustrum van dit altijd weer gigantische scholieren- toernooi dat tot nu toe wat de organisatie betreft een uitstekend verloop heeft ge had. Na de gewonnen finalepartij tegen de verrassend doorgebroken Eddy Hibbel kon een tevreden Ad Vreeswijk zich clubkampioen 1076 noemen. By de dames ging de als eerste geplaatste Truus Tournc op het ereschavot na een vlotte overwinning op Jet Visser. Met Ruud Blok won Truus ook de titel in het mixed-dubbel, tcrwyl Jet Visser met Valerie Winkel het daniesdubbelkampioenschap bfjm'niet vast t Liet het zich aanzien, dat in de eerste set| welkr rL .DELINGEN. 21 mei - Voor de ongeveer 850 deelnemers aan de 15e Hcrfsttocht, georganiseerd door de wandelvereniging Jan van Schaffelaar, was het zaterdag in Barneveld een ideale wandelmiddag, het weer werkte mee en de parkoersen waren afwisselend. De senioren van de christelijke wandelsportvereniging Olympia wonnen de eerste prys en een wisselbeker terwijl de adspiranten een tweede prijs in de wacht sleepten. De vijftien Olympia-adspiranten wandel den de kleinste afstand met hun leidster mevr. J. Veldhuizen. Met 701 punten wisten ze de tweede prijs te bemachtigen. De eerste prijs en de wisselbeker voor het hoogste aantal punten op de 5 km. gingen naar de Haartippelaars, Gorinchem met 724 punten. Prinses Marijke, Geldermal- sen kon met 695 punten de derde prijs in ontvangst nemen. Zowel op de 5 als de 10 kilometer liepen tien groepen. Voor de 13 junioren onder leiding van de heer E. Kalkman was geen prijs weggelegd. Met 558 punten, 22 punten achter nummer 1kwamen ze niet verder dan een vierde plaats op de 10 km. De twaalf senioren staken in hun allerbes te vorm. Na een spannende strijd, zij waren op de 15 km. de enige groep met De Ploeg, Zelhem, werden ze eerste met 640 punten en kon de leider de heer W. van Steendelaar bovendien een wisselbeker voor zijn groep in ontvangst nemen voor het hoogste aantal punten op de 10 -F 15 km. De achterstand voor de Zelhemse wandelaars bedroeg maar liefst 25 pun ten. De punten zijn onderling niet te vergelij ken omdat de juiyleden van de 5 km. de groepen met hogere puntenaantallen per keer waardeerden dan de juryleden op de 10 15 km. De laatste wedstrijdmars voor de drie Vooral uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 - Tel. 11018 Olympia-groepen is de Sluitingstocht in Amerongen op 9 oktober. 33 C 3 CD CD C O <D_ 0) w V). CD 7T Q3_ CO 3 o Q. CD HORLOGER JUWELIER SOESTERBERGSESTRAAT 26 TELEFOON 12982 SOEST van de herenfinale Ad Vreeswijk zich zeer!» .riüELINGEN. 21 mei 20 j^alerie Wir eenvoudig van de titel zou verzekeren, n; bit is een geschikte week, om e«£oor Jte drie games kreeg Eddy Hibbel vat op d opruiming te houden. Op allerlei gcuied vaak zeer harde forehand en wist dor kunt u nu schoon schip maken en of- agressief cn aanvallend spel deze finale U schoon dat nu en dan niet meevalt, zult een fraai schouwspel te verheffen. u bemerken, hoeveel goed het u doen zal. De grotere routine van Ad Vreeswijk g.j In geldzaken kunt u het beste kalmaan echter de Hoorslae. zodat Tr.voorzittf' doen en niet op spontane wijze deel- nemen. Op gevoelsgebied is het nu aan u, om verstandig te zijn en een les aan te nemen voor uw toekomst. Als een soort „afsluiting van het seizoen" organiseerde de a.v. Sparta in Den Haag de Nederlandse estafette-kampioenschap pen op zaterdag 25 en zondag 26 septem- ^Iber. ••kkelijk maken „,l)e jongensploeg had ingeschreven op het Piet Koppenol na twee gewonnen sets d kampioen kon feliciteren. Voordat Edd Hibbel deze finale kon spelen won h eerst nog van Robert Meeder, welke c avond daarvoor een ongemeen spannen' familieduel met Adse Ros in zijn voorde' besliste. Het leek alsof Robert een rack. had met „gouden snaren". De heren-B finale ging tussen Pa Winkel en Jaques Meeder. welke do eerstgenoemde in een base-line duel we gewonnen. De herendubbel ging reeds zaterdagavor naar Ad Vreeswijk en Evert Hooyer, d het jeugdige duo Robert Meeder-Otto v; Benthum in een snelle en aantrekkelij wedstrijd versloegen. De uitslag 6-1, was echter geflatteerd, daar de jeu formidabele staaltjes tennis demonstre dc en beslist meer had verdiend. De damesdubbel was dankzij het aanv lende spel van de dames Berkemey Niemeyer tenzeerste het aanzien waard de vele toeschouwers hebben kun»' genieten van die elementen van het tenr KREEFT. 21 juni - 20 juli. Deze week is het mogelijk dat sommige dingen u maar onduidelijk en vaag voor de geest staan. Vermoedelijk een reactie op al te grote inspanning in vorige pe rioden. Laat de natuur kalm haar gang gaan, werk rustig af, waarmee u bezig bent en zie er eens even uit te breken, zodra dat kan. U ondervindt bijval uit een onverwachte hoek. Op cultureel ge- bie^d is een succes mogelijk. Ga daarbij echter niet regelrecht tegen andere opi nies in. WB jiummer 4 X 100 meter (bijnummer) en He*!e 4 X 800 meter. slar ja een tweede plaats in de serie, eindigde ele op *.e jongensploeg, bestaande uit Barry en 'iuijter, Marcel Klarenbeek, Robert van 't |j-Y-Vout en Ronald van Dijk op het nummer so. X 100 meter, in de finale op de 2e plaats de prachtige tijd van 45,1 sec. )e 4 X 800 meter moest direkt gelopen morden na de 4 X 100 meter en dat was oor Marcel Klarenbeek net iets te veel, rwijl Menno Lievers zijn 800 meter toch SC el ontactisch liep. 0A 'och wisten Rob Jansen (2.04.0), Harry bf ketelaar (2.02.4), Menno Lievers (2.03.6) go 'n Marcel Klarenbeek (2.04.4 beslag te he eggen op de 5e plaats in de totaal tijd van g£ >.14.6. na Menno Lievers [17 jaar] opgesteld in de ni landenploeg wjMenno Lievers heeft de vererende uitnodi ging ontvangen om op zondag 3 oktober s. deel te nemen op het nummer 1500 eter steeple chase in de jeugdinterland :inland Westfalen - Nederland. I Cor Koster en de 100 km. wegwedstrijd a.v. Aquilo te Winschoten organiseer- ivoor de eerste maal in Nederland een li km. wegwedstrijd, tader deze deelnemers bevond zich de ;>ester „kilometervreter" Cor Koster (58 J .ar) en de oudste deelnemer aan deze loop. Dankzij de zeer goede organisatie en de goede verzorging onderweg, noteerde Cor Koster een tijd van 9 uur, 44 minuten en 12 seconden. Hij eindigde hiermede op de 20ste plaats. Zaterdag 2 oktober a.s. gaat Cor Koster het weer proberen. Hij start dan in Nijvel (belgië) waar hij de zoveelste marathon gaat lopen. Jeugdwedstrijd Blauw Wit/Estafette Bij de B meisjes eindigde op het nummer verspringen. Paulien Groen op de 2e plaats met een sprong van 4,58; Aija Greefhorst werd 3e met een sprong van 4,55 meter. Dezelfde meisjes deden mee met discus werpen en wierpen resp. 32.94 meter (2e plaats) en 27.82 meter (5e plaats). Paulien Groen sprong tenslotte nog 1,60 meter hoog wat haar een le plaats opleverde. Bij de C meisjes moest Ardi Brouwer op de 80 meter 3 maal in actie komen om tot de finale door te dringen. Haar tijden waren resp. 11.6 sec (le plaats); 11.5 sec. (2e plaats); 11.5 sec. (3e plaats) en 11.5 sec in de finale (7e plaats). De discus wierp zij 16.22 meter. Juliette Wildenburg liep de 80 meter in 12.8 sec. en werd hiermede helaas in haar serie uitgeschakeld. De discus wierp zij 25.44 meter. Joost Kok (B-jongens) liep op de 800 meter 2.20.2 sec. en werd hiermede eerste. Op het nummer hink-stap-sprong kwam hij tot 9.95 meter. Rolf van Kouwen (C-jongens) liep op de 100 meter 14.3 sec, en wierp de discus 25.20 meter. -

Soester Courant | 1976 | | pagina 13