Klein bezoek voor groot doel Me Me Kruiswoordpuzzel zDe óterren vcorópetlen trANlMM allmilmö Aanwinsten Openbare Leeszaal en Bibliotheek 35 vrijwilligers aktief bij schonen heideveldjes Ornithophilia 25c landelijke jongdieren- tentoonstelling Woensdag a.s. weer: ,,het uur der verwachting' Aparte T-shirts tm\ Logos speelt in koffiebar ,,In de Ruimte" Lederwaren Giftshop DE FANTASTISCHE KEUKEN Tuin-Adviescentrum 't Vaarderhoogt Medische dienst Predikbeurten CS3ÜP oBAR R.K. kerkdiensten Schrijfavond Amnesty International Oplossing Kruiswoordpuzzel Soester Courant van donderdag 30 septepmer 1976 STUDIEBOEKEN: Houweling, Handige jongensboek. Brown, Het menselijk belang. - Calder, De mensheid. Kraal, Inkomen en welzijn. Gosch en Hammer, Lucky Luciano. - Internatio naal archief van misdaad, strafrecht en criminologie. Winterbotham, Code naam Ultra. - Boekholt, Traditionele visuele media. Church, Uw kind van nul tot drie. - Liston, Kijk op mensen. - Kirman, Het geestelijk gehandicapte kind. Rapport van de werkgroep (Jan sen) belast met het ontwerpen van een opleiding tot onderwijsgevende in het basisonderwijs voor 4- tot 12-jarigen. Sagan, Exobiologie en het bestaan van buitenaardse beschavingen. Hudson en Cramp, Bedreigde vogelsoorten in Europa. Mensenwerk of gekkenwerk? Mann, De porseleinkast van het huwe lijk. - Cohen, Drugs, druggebruiker en drug-scene. Curti, Het scheepsmodel. Conran, Het grote woonboek. Her wig. 350 kamerplanten en hun toepassing in het interieur. Buchner, Tien ma nieren van tuinieren. Schroefdraad verbindingen; pennen en spieën. Rose, Het leven op zee. Van der Heyden, Sail Amsterdam 700. R. en U. Redmer, IC 741; l IC 52 schakelin gen. Petersen en Brattinga, Sand- berg. Tufts, Our hidden heritage. Wolfram, De collage. - Unbehaun, Per fecte fototrucs. Heijermans, Snikken en smartlapjes. Knef, Das Urteil; oder. Der Gegenmensch. - Het Beste uit Moer 69-73. Donner, Jacht op de inktvis. Dinaux, Vluchtig omzien. Literair akkoord 18. Townson, Ont dekkingsreizigers. Lechner, Parcival, de graalridder. De Legende van de vallei en andere Nepalse vertellingen. Kennedy, De lange jacht. De Rek, Koningen, kabinetten en klompenvolk; dl. 1. Bahnsen en O'Donnell, De Führer bunker. Wiesenthal, De zaak Krystyna Jaworska. Pachman, Nu kan ik spre ken... Bodechtel en Gierloff-Emden, De Aarde vanuit de ruimte. Fairfax en Cook, 8000 mijlen aan de riemen. Dominicus, Portret van Corfu. Rhodos, door Galles. ROMANS: Benzoni/Diconza, Marianne's grote ontgoocheling. Butler, Priqs der harten. Caine, Het heidens paradijs. Caldwell, Taylor, Koningen en paupers. Utrecht, Margriethal, 30 sept. t/m 3 okt. 1976 op donderdag en vrijdag geopend van 10-22 uur, op zaterdag en zondag van 10-17 uur Een jubileumtentoonstelling van duizenden prachtige hoenders, sier- en watervogels en pelsdieren. De inzenders wachten op uw bewonderende blikken naar hun fraaie dieren. Bovendien kunt u waardevolle informatie krijgen over goede huisvesting voor uw kleindieren. Woensdag 6 oktober is het weer „natio nale bezoekdag!" Dan komt er één van die 400.000 schoolkinderen bij U aan de deur voor een vluchtige drempelaktie. Het gaat vanzelf (als U een beetje mee helpt) want het meisje of de jongen steekt de bestel-envelop van de nieuwe kinderpostzegelaktie omhoog. Of ze Uw bestelling mogen opschrijven? Dat wordt soms wat verlegen, of als U een bekende bent, vrijmoedig gevraagd. Uw bestel ling wordt later thuisbezorgd, dan pas mag U betalen. U wilt wel in aanmerking nemen dat het geen ervaren verkoopsters, verko pers zijn, maar ze hebben wél een groot vertrouwen in Uw medewerking! Daarvan hangt het af of ze weer, met z'n allen, voor 60 procent van de totale verkoop kunnen zorgen. De zegels vor men ditmaal een „gouden" serie, de 50ste uitgave, versierd met kinderteke ningen, een keuze uit duizenden werk stukken. Makkelijk om wat postzegels in huis te hebben. Voor de verjaardag van oom Frans, voor de brief aan oma. Postzegels zijn nooit weg! Achter die jaarlijkse massale bestelling - welk artikel wordt binnen één uur - bij 100.000 besteld? - schuilt weer die opzet om te helpen. Om veel voor minder bedeelde jongeren, overwegend in bin nenland, maar ook voor een deel in het buitenland, te kunnen doen. De verkoop van kinderpostzegels en die van prent briefkaarten heeft vorig jaar 7^ miljoen gulden opgebrachtHet „kleine bezoek" ging daarbij voorop. Om te vragen voor steun aan gehandicapten, voor kinderen, die tussen de wal en het schip dreigen te vallen, voor jongeren die betrokken zijn bij sociaal-, maat schappelijk-, medisch verzorgings- en begeleidingswerk, dan wel voor groepen BURG. GROTHESTRAAT 30 - SOEST TELEFOON 02155 -18046 in diverse dessins. of bureaus, die dank zij de kinderpostze gel meer armslag krijgen. Zó zitten ze nog in de klas en zó zijn ze een onmisbaar schakeltje in een mil- joenenaktie, die uniek is in de wereld. Al zijn het nu „gouden zegels" - de 50ste uitgave - extra kostbaar zijn ze niet. Het gaat andermaal om een toeslag, die winst betekent voor talloze naam lozen, die zelf niet kunnen aankloppen. Praktisch nog dit: U krijgt een speciaal zegeltje voor op de deurpost als Uw be stelling is genoteerd en als bewijs, dat U het korte bezoek positief hebt gewaar deerd. Voor volgende aanbellers is dat het teken, dat U al voorzien bent. Die woensdag is de dag van de verwach ting, de veroverde krachttoer van de ar mee der 400.000. Daarom: stel ze niet teleur. Bestel, doe daarmee wél, en zie ze met een glimlach na W&0 FASHIONGARDEN SOEST-ZUID De mode van nu, strakke cordu- royrokken en broeken in alle maten vanaf f 59,95. Gecombineerd met onze blou- son flanellen overhemden voor f 25,-. Bij busstation waar het zo gemakkelijk parkeren is. TELEFOON 11636 Zaterdag a.s. speelt de muziekgroep Logos in koffiebar „In de Ruimte" aan de Klein Engendaalweg. Logos geniet een goede bekendheid op het gebied van de gospel music. De groep heeft gedurende de Olympische Spelen opgetreden in Montreal. Naast Logos zal ook Peter Helms aanwezig zijn. Peter heeft o.a. geacteerd in de musical „Hair". Deze speciale avond is de eerste dit winterseizoen van een serie avonden die koffiebar „In de Ruimte" hoopt te organiseren voor de jeugd in Soest. Er zijn geen entreekosten en ook de koffie wordt gratis gereserveerd. Elke zaterdagavond in deze koffiebar geopend vanaf 19.30 uur in gebouw „De Carp" op het terrein van „In de Ruimte". De organisatoren hopen dat de jeugd vaak de vrijheid zal nemen om eens binnen te vallen en een gezellige avond te hebben. Het is het plan een gevarieerd programma te bieden. Tassen Riemen Portemonnee's Sleutelhangers Koffers Lederen onderzetters en nog veel meer leuke Naast de Oude Kerk. TORENSTRAAT5 SOEST TEL. 02155 - 13473 Caldwel, Een lustige weduwe. Gra ven, De roep van de uil. Danella, De blauwe vogel van het geluk. Dousse, De liefde van Marie-Josephe. Van Dijk, Een maagd voor de Rode Kardi nalen. Ehrlich, Het edict. Gobineau, Leven zonder liefde. Hagen, Buiten de wet. Heym, Vijf dagen in juni. Hof- dorp, Holle ogen van de herfst. Holt, Het huis met de duizend lampions. Konsalik, Liefde in de groene hel. Kooiman, De grote stilte. Olaf de Landell, De kroon van de porselein boom. Mackenzie, De gebroeders Hammond. Mather, Het Japanse ka merscherm. Mather, Met het masker op. Maximow, In quarantaine. Moore, The French connection. Nolan, Het Oshawa project. Ousmane, Xala. Peake, De weg terug. Peskens, Twee vorstinnen en een vorst. Van Remoortere, Anti-love story. Royce, Valkuil voor de spin. Sands, Sam op vrijersvoeten. Van 't Sant, Schuif jij hem zelf aan mijn vinger? Schutte- vaer-Velthuys, Harten op drift. Simmel, Het antwoord kent alleen de wind. De Swert, De krengenvreters. Thijssen, De mistral. Vening, Kerels op coasters. Van Vogt, De meester breinen. Van Vogt, Het rijk van het atoom. De Vries, Wimpie Muis. v. d. Wetering, Buitelkruid. Whited, De ontembare. Wibberley, Bittere her inneringen. Wyndham, De minnaars van Mars. ROMANS IN VREEMDE TALEN: Von Cetto, Spatere Heirat nicht ausgeschlos- sen. Frisch, Montauk. Jelinek, Die Liebhaberinnen. Kohier, Ein Sommer in Borgo. Renner, Der Hof- und leib- schiffmeister Johann Rieder. Spran- ger, Die Bernsteinbrosche. Adams, Shardik. Bahr, Help, Please. Banks, Sarah and after. Bloch, American gothic. Clarke, Imperial earth. Con- stantin, Rosie. Egleton, The October piot. Hijnter, Streets of gold. Mas- ters, The field-marschal's memoirs. Niven and Pournelle, The mote in God's eye. Russel, The cliënt. Selwyn, Sergeant Verity and the imperial dia mond. St. Clair, The emerald trap. Watson, The naked nuns. Wyllie, Skull still bone. Asie, Une sacrèe bonne femme. Cadieu, L'amoureuse en secret. Des Cars, L'envoüteuse. Leonardson en Robert, Marie a Paris. SHOWROOM Torenstraat 45 - Soest Telefoon 02155-18009 Liefst 35 vrijwilligers zijn afgelopen zaterdag doende geweest met het schonen van de Soester heideveldjes. Dat waren er twaalf meer dan de eerste keer. In leeftijd varieerden de helpers van 8 tot 73 jaar en er waren dit keer vijf dames, die de handen uit de mouwen staken. De Amersfoortse milieudefensie stuurde dit keer 12 vrijwilligers en na „sluitings tijd", 's middags om één uur kwamen er nog eens 20 verkenners van de groep Soekwa uit Amersfoort. Onder leiding van Peter van de Wingaart, lid van het bijltjesdag-comité en van het IVN, werk ten zij nog tot vier uur door met het wegslepen van reeds geveld hout. Acte de présence gaf dit keer ook weer de heer De Koning van de camping King's home. Met zijn motorzagen en vooral de mini-trekker leverde hij op nieuw een belangrijke bijdrage in de noodzakelijke werkzaamheden. In totaal beschikte men deze tweede „schoon"- dag over vier motorkettingzagen, twin- Nederland verspeelde een miljoenen- scheepsorder in Egypte. Wij zouden op het gebied van scheepsbouw te weinig ervaring hebben. De huidige Sadat daar slaat ons veel lager aan dan de vroegere Tsaar Peter de Grote, toen heerser over alle Russen. Niet getreurd. Hier weer direct en tastbaar voordeel. VIOLEN, volop bloeiend, ze vliegen weg vanwege kwaliteit en prijs, n.l. 15 cent (geen handelaren). GRASZODEN, de prijs is verlokkendf 2,75 per m2 CONIFEREN, u kunt uw ogen nauwelijks geloven, wat een assortiment. SIERKOLEN in diverse kleuren voor f 1,75, grotere maat f 2,25. Sortering GROENE KAMERPLANTEN. U is er mee in de zevende hemel, voor 1 gulden per stuk. BLOEMBOLLEN, niet wachten, door droogte schaars, u kunt nu nog kopen tegen redelijke prijzen. Dorresteinweg 72 A - Soest - Telefoon 02155-12883 Ons assortiment is door vergroting van oppervlakte (wij hebben nu reeds 6000 m2 verkoopruimte meer in ge bruik) beduidend toegenomen. 10. 12. 14. 16. 17. 19. 21. 23. 25. 27. 29. 30. 32. 34. 36. Voorzetsel. Deel van het hoofd. Oosterse titel. Schrede. Heldendicht. Zijrivier van de Donau. N.V. (Fr). Hoefdier. Hinder. Militair (afk.) Van het jaar. KoraaieiJand. Verharde huid Meisjesnaam. Meisjesnaam. Bediende. Onbep. hoofdtelwoord. Bijb. naam. Ik (Lat.). Handelsterm. Smerig. Vulkaan. Selenium (afk.) Verpakkingsmiddel. Tijdsduur. Lidwoord. Hennepbraak. Uitgeslapen. Insekteneter. Schaap. Meisjesnaam. Kleur. Keer. In grote hoeveelheid. Leeftijd Fr.) Deel van een plant. Boom. Het zijn. En anderen (afk.) Tegen. Drietal. Titel. Gemanierde vrouw. Pi. in Italië. Kleur. Heidemeertje. Bewoner van Frankrijk. Europeaan. Plaats in Noord-Brabant. Familielid. Voorzetsel. Herkauwer. Soort onderwijs (afk. Plaats in Noorwegen Maaltijd. Water in Brabant. Grap. Lenig. Afgestoken stuk gras. Plek. Deel van de voet. Plant. Jongensnaam. Voorzetsel. Lenig. In aanzien houden. Vlinderlarve. Heilwens. Kleur. Stijgwerktuig. Vis. Wederhelft. Tijdperk. Deel van Europa. Telwoord. Meisjesnaam. Vogel. Rivier in Duitsland. Meisjesnaam. Vulkaaninhoud. Gewas. Kledingstuk. Plaats in Overijsel. Grondsoort. Jongensnaam. Delfstof. Kleur. Deel van een kast. Betrokken. Enkelspel. Snavel. Vlug. Omslag. Meisjesnaam. Pers. voornaamwoord. Frans pers. voornaamwoord. De oplossing van deze kruiswoordpuzzel vindt U elders in dit blad. tig bijlen en tien beugelzagen. Er werd hard meegewerkt en de vrijwilligers wa ren de Gooise Bottel Mij. dankbaar voor de Cola-verfrissing die werd aangeboden. Op de zaterdagen 9 en 23 oktober worden op dezelfde plaats de werkzaamheden voortgezet. SOEST De artsendienst ingaande zaterdagmor gen 10.00 uur tot zondagavond 24.00 uur dokter B. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel. 12667 en dokter J. Rip, Soesterbergse- straat 16, tel. 12423. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst op bellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter A. Splinter, Banningstraat 3, tel. 1432. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur F. van Kooten, Julianaplein 5 Apotheek Ingaande vrijdag 17.30 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgende vrijdag 17.30 uur apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. 12487. Extra apotheekaienst zaterdag a.s. van 8.30 tot 12.30 uur apotheek Julius, Laan straat 26, Baarn, tel. 02154-12432. DIENSTEN GEZAMENLIJKE' KRUISVERENIGINGEN SOEST en SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7 uur: zuster C. Bijlard, Ru benslaan 97, tel. 15425 en zuster C. Veke- mans, Simon Stevinlaan 3, Soesterberg, tel. 03463-1540. Weekavonddienst: zuster S. Visser, W. Beckmanstraat 258; Klaarwater; tel. 14365 en zuster A. Teunissen, W. Beck manstraat 98, Klaarwater; tel. 17671. In het medische Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770, zijn de wijkverpleegkundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZWAN GERSCHAPG YMN ASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, tel. 18770. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek 19.00 uur ds. Jac. Smit Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. G. S. Alma „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.00 uur ds. Jac. Smit, gez. dienst Iehtuskerk, Albcrt Cuyplaan 10.00 en 17.00 uur ds. P. van Harten Zonnegloren 10.00 uur ds. J. Drost In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10.00 uur Eltheto, Driftje Zondagscholen 10.00 uur Groen v. Prinstererschool Interkerkelijk 10.00 uur Da Costaschool. Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 9.30 uur ds. M. Wilschut 17.00 uur ds. A. Wilschut, Haarlem Wilhelminakerk. Soesterbergsestraat 18 9.30 uur ds. D. Land 17.00 uur ds. M. Wilschut „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.00 uur gez. dienst; ds. Jac. Smit (Herv.) 17.00 uur ds. D.Land GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20 8.30 en 14.15 uur ds. G. Hagens CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 10.00 en 17.00 uur ds. W. Heerma GEREFORMEERDE GEMEENTEN Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 uur Leesdienst 14.30 uur ds. J. van Haaren Donderdag 7 oktober: 19.30 uur ds. J. van Haaren; bidstond VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. P. van der Vange, Zutphen EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53 10.00 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, KI. Engendaalweg 52 15.45 uur Auke van Slooten SOESTERBERG Gereformeerde Kerk 10.00 en 17.00 uur Diensten Hervormde Kerk 10.00 en 17.00 Dienst 10.00 uur Jeugdkapel Sterrenberg 10.30 uur Dienst BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg63B, Baarn 10.30 uur ds. H. Valeton, Baarn Geref. Kerk „Vrije kerken" Nassaulaan 12, Baarn 10.30 en 17.00 uur ds. H. Kiezebrink Evangelische Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn 10.30 uur ds. J. Smit-Duyzentkunst, Amsterdam HAKKEN SLEUTEL Klaar terwijl u wacht Koninginnelaan 24 - tel. 13426 Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00.9.30(Hoogmis) en 11.30 uur. In de week H.Missen te 8.30en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9, 11 en 18 uur. Dinsdag lot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30(Hoogmis) en 11.00 uur. Maandag,dinsdag en donderdag 8.30 uur Woensdag en vrijdag 19.00 uur. De Open Hol', Dalweg hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdagavond 19.00 uur. Zondag 9.30 en 11.30 uur. Dinsdag 5 oktober aanstaande om 20.00 uur wordt weer de maandelijkse schrijf avond van de Soester werkgroep van Amnesty International gehouden in het Amnesty Centrum, Middelwijkstraat 72 (zij-ingang). Doel van deze schrijfavond is door mid del van brieven en kaarten gericht aan regeringen gevangenen vrij te krijgen die om ras, huidskleur of overtuiging worden vastgehouden. Deze avond zal worden geschreven voor gevangenen in Syrië, Zambia, Marokko en Singapore. Voor schrijfmateriaal, postzegels e.d. wordt door de werkgroep gezorgd. Zij die daaraan behoefte hebben worden met het schrijven door wat meer gerou tineerde krachten wat bijgestaan. Te vens ontvangen zij die voor het eerst aan de schrijfavond deelnemen de Amnesty brochure „Schrijf een Politiek Gevange ne" waarin tal van gegevens en wenken die voor dit werk belangrijk zijn. Van de deelnemers wordt een kleine bijdrage (ca. 1,50) in de kosten ge vraagd. Belangstellenden kunnen zich opgeven en meer informatie verkrijgen bij Mevr. L. Keizer, Joh. Poststraat 458, Soest, tel. 02155-18588, "lï "88 :>U '98 :uv 'i"8 '.dBUl 28 IdBJ '08 qsu '81 ioios Qi Isdid -gi :apB( '\i -69 :svio -£9 :uibpv 'S9 iiaPÏ '89 •Tsjo '19 !3qoj 69 !sbj3 '89 !bab( -93 ÏBuiuig 'i-Q !aqia -gg :aouia 09 ÏBuaq Sf :oami -gf. :yssn 'SI- iBaaaB 'if :ape3 *68 riaiq '18 :qjll '98 Inaiq -gg !aAai 'ig '.sdru '63 !uaaa 83 :?bb} -92 '.jbbu -\z lowo '22 laore '02 Ijooz *81 iasis gi '.2e(d •gx :ibbi -ii :ioj3 -6 :w '8 :srp -i :oiso •9 !oui 'Q !aaa !uado 'g !ba z !sso ipjuapjaA 'lood '16 :>iSBa '06 '-U9A "68 rijm '18 iBstd -Q8 Isump -g8 :uia 18 '.ou; '61 ijuij 'li !i3a '9i lassa -fi !jBds 'zi !p^iq *01 89 !iaaA -99 Iibbui '£9 !ja>io •29 :bjon "09 :uibj 69 !pSa "is luips '99 '89 !ap '19 JMnaa "6* '.sau Lf !as ■Qf .'BUja -ff .'[rnA 'Zf 'isvd *of 'oSa "88 Uaqiï '98 lail® '*8 !J9qo '28 :b3io '08 '63 '13 10113 '92 Iouub '82 '.00 '12 :isbi '61 ÏÏQza 'n :bs -91 !jbsi -fi ïsoda '21 IdBis '01 !b3b *8 !puoui -3 Ijooa z riBBjuoziJOH m RAM. 21 maart - 20 april. Over het algemeen een rustige week. U bent tot een besluit gekomen, dat een eind heeft gemaakt aan de twijfel die u koesterde in verband met een belang rijke aangelegenheid. Nu kunt u zich ook beter bezig houden met de andere din gen, die uw aandacht vragen. Daarbij is voor alles de zorg voor een oudere. Houd uw post in de gaten: er kan interes sant nieuws komen. Pas op voor strui kelen. STIER. 21 april - 20 mei. Ook in deze periode heeft uw besluit, de dingen eindelijk in het ware licht te zien, positieve gevolgen. U staat nu vrijer ten opzichte van degenen, waarmee u dage lijks te maken heeft. U bent een stuk van uw te grote meegaandheid kwijt ge raakt, zodat u zich ook minder in een hoek gedreven voelt. Deze week is wel. druk en belangrijk en u moet alles goed regelen, om niet vast te lopen. TWEELINGEN. 21 mei 20 juni. Dit is een geschikte week, om een grote opruiming te houden. Op allerlei gebied kunt u nu schoon schip maken en of schoon dat nu en dan niet meevalt, zult u bemerken, hoeveel goed het u doen zal. In geldzaken kunt u het beste kalmaan doen en niet op spontane wijze deel nemen. Op gevoelsgebied is het nu aan u, om verstandig te zijn en een les aan te nemen voor uw toekomst. KREEFT. 21 juni - 20 juli. Deze week is het mogelijk dat sommige dingen u maar onduidelijk en vaag voor de geest staan. Vermoedelijk een reactie op al te grote inspanning in vorige pe rioden. Laat de natuur kalm haar gang gaan, werk rustig af, waarmee u bezig bent en zie er eens even uit te breken, zodra dat kan. U ondervindt bijval uit een onverwachte hoek. Op cultureel ge- biejd is een succes mogelijk. Ga daarbij echter niet regelrecht tegen andere opi- LEEUW. 21 juli - 20 augustus. Geen week, om hevige discussies aan te gaan! U heeft een paar geprikkelde mensen in uw omgeving en dit soort gesprekken leiden dan tot niets. U ver toont bovendien soms een zekere nei ging tot „Opvoeden", die niet altijd gunstig overkomt! In uw werk veel vol doening. Laat u de kaas niet van het brood eten door een jonkie, dat meent, de wijsheid nu al in pacht te hebben! Dat is er een, die u wél mag opvoeden MAAGD. 21 augustus - 20 september. Deze week heeft u neiging, de duiten nogal te laten rollen. Let dan wel op, of u er ook iets goeds voor krijgt! Zo niet, houd ze dan vast voor belangrijker din gen, die mogelijk op komst zijn. U heeft een goed gesprek met een Ram-type en kunt de opgedane raad goed verwerken in uw werkzaamheden. Op gevoels gebied enige deining mogelijk. Bent u uw bloemetje weer vergeten? WEEGSCHAAL. 21 september 20 okt. Het is mogelijk, dat u er deze week 'in slaagt, de fouten van een ander recht te trekken. U had de bui wel zien aankomen en kimt te rechter tijd nog ingrijpen. Op gevoelsgebied heerst er onzekerheid. Het lijkt er soms op, dat u het bekende schaap met de vijf poten zoekt en het risico is, dat u inderdaad een schaap overhoudt. Zou u zich niet liever richten op een figuur met andere kwaliteiten dan wol maken en bè roepen? SCHORPIOEN. 21 oktober - 20 nov. Over het algemeen een prettige week. U bent enorm druk met een klusje dat u goed ligt, maar dat u ook erg graag heel goed wilt doen. Op gevoelsgebied gaat alles de goede kant op. Het ziet er naar uit, dat de storm gaat liggen en dat rustiger tijden voor de deur staan. Wacht u nu maar kalm af en lever geen geestig commentaar, dat niet altijd goed begrepen wordt. BOOGSCHUTTER. 21 november - 20 dec. Deze week doet u er goed aan scherp op te letten. Er zitten kansen in enkele van uw plannen en wellicht komt er eentje, vlot van start. Praat dus op een prettige manier met degenen, die u daarbij kun nen helpen. Maak er een gezelligheidje van en wordt niet ongeduldig, als men u niet dadelijk volgt! Oppassen voor kou en tocht, u kunt nu geen stijve nek ge bruiken! STEENBOK. 21 december - 20 januari. Het is mogelijk dat u deze week het meeste kunt verwachten van een top figuur. U krijgt weinig of geen gehoor bij de lagere goden. Zet uw ideeën dus dui delijk uiteen en kom met een afgerond plan. Op gevoelsgebied kans op enige verwijdering. Dat kan komen, doordat u teveel bent geabsorbeerd door de ge beurtenissen op maatschappelijk gebied. WATERMAN. 21 januari 20 februari. Wacht deze week niet op de aarzelende medewerking van iemand, die geen doorzicht heeft. U kunt beter uw eigen gang gaan volgens eigen inzichten en de kansen gebruiken, die er geboden wor den. Dat kan gebeuren, zonder dat u iemand kwetst. Een volgende keer kunt u weer samen doen. Het is mogelijk, dat een bepaald bericht u aan het denken zet. Wees dan uiterst voorzichtig met het trekken van consequenties. Uw oordeel is weieens haastig, denk daaraan! VISSEN. 21 februari - 20 maart. U heeft in deze periode te maken met oude en nieuwe problemen, die elkaar soms overlappen. U komt er evenwel aardig doorheen, want u kent uw materie allang. Het kan echter geen kwaad, eens advies te vragen aan een oude rot ln het vak, als er zich echt netelige gevallen voordoen. Maak er een goede week van door ook eens aan uw gezin te denken en met een gezellig plan te komen. U bent een beetje „droog" de laatste tijd! U t f"

Soester Courant | 1976 | | pagina 15