M@Me van de Gemeentehof r Nieuw bestuur Knickerbockers maaswinkel Hondje weg? Hondje terug! „Vrouwencafé" voortaan in de Molensoos A.s. zaterdag weer heideveldjes schonen Schennis der eerbaarheid Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking SNACKBAR kir" „ivicuiivci f 2,50 f 3,00 P.V. De Vriendschap Kampioenschappen 1976 Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Hinderwetzitting Openbare, bekendmaking Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking HINDERWET HINDERWET HINDERWET HINDERWET Soester Courant van donderdag 7 oktober 1976 VERMIST: 28-9. Poes, zwart/wit met iets grijs, 5 mnd. ..Snuitje"; Dorrestein, Pijperpad 48, tel. via 14617. 28-9. KonijnVan de Hoek, Birkstraat 83. 29-9. Reu, kr. Poedel/Spaniel, zwart/wit, krulhaar, groene halsband met penning, vlooienbandje, l]4 jr.; De Boef, Koe koeksbloemlaan 26, Baarn, tel. 14542. 25-9. Teef, Duitse herder, 1 jr., bruine halsband; Miller, Joh. Poststraat 45, Soest. tel. via vliegbasis: 03404-13432! toestel 106. 23-9. Kater, zwart, witte bef en voorpo ten, gecastreerd, 1% jr.; Ten Kate, Wijnand Toplaan 14, tel. 14651. GEVONDEN: 29-9. Reu, zwart/wit, krulhaar, gele hals band, (Pijnenburg); Inl. Dierenbescher ming Baarn, tel. 02154-14434. 2-10. Poes, lapje (cypers/rood), (Konin- ginnelaan); Dierentehuis, KI. Engen- daalweg, tel. 13583. Deze opgave wordt wekelijks opgemaakt door de post Soest van de (landelijke) Stichting Amivedi, die zich bezig houdt met opsporing van zoekgeraakte huis dieren d.m.v. registratie van vermiste en gevonden dieren. Dit in samenwerking met het Dierentehuis Soest, de gemeen tepolitie Soest en instanties voor dieren bescherming in de omliggende gemeen ten. Het verdient aanbeveling steeds vermis sing en vondst van huisdieren zo spoedig mogelijk te melden bij de politie, het Dierentehuis en/of Amivedi. Telefoonnummers zijn: Politie 19444. Dierentehuis 13583 en Amivedi 10667. FASHIONGARDEN SOEST-ZUI D Te gekke spijker- en corduroy- rokken, fantastisch te combine ren met onze nieuwe collectie ruitjesblouses voor f 25,-. Te veel om op te noemen, dus kom even kijken. U weet wel dat gezellige winkeltje op de hoek. Bij busstation waar het zo ge makkelijk parkeren is. TELEFOON 11636 Het vrouwencafé, dat enige weken voor het eerst met groot sukses in het Arti- shock-gebouw georganiseerd werd, zal voortaan iedere tweede en vierde don derdag van de maand in de Molensoos aan de Molenstraat gehouden worden. De eerste keer wordt dat volgende week donderdag 14 oktober; de tweede keer donderdag 28 oktober. Alle vrouwen zijn vanaf acht uur 's avonds van harte welkom. De Molensoos (Molenstraat 142) biedt ruimte voor allerlei aktiviteiten, zoals biljarten, het luisteren naar muziek, discussiëren; er kan een film gedraaid worden en er is een bar aanwezig voor een gezellig praatje onder elkaar. De organisatoren hopfen dat veel vrou wen het „café" zullen bezoeken om met hen mee te denken over de verdere inhoud van deze- en toekomstige avon den. A.s. zaterdag 9 oktober wordt weer gerekend op een grote opkomst van natuurvrienden die mee willen helpen met het schonen van Soester heideveld jes. Het werkterrein is net als de vorige keer; het bos achter het pension Het Witte Huis aan de Birkstraat. Men kan er komen via de Zandlaan, langs het Witte Huis of vanaf het station Soestdui- nen langs de spoorlijn richting Amers foort. De organisatoren zorgen voor motorzagen, beugelzagen en bijlen; wat nodig is, is mankracht om het oud te verzamelen. Mevrouw P. deed bij de politie aangifte van een geval van schennis der eerbaar heid. Dat gebeurde op de Eikenlaan door een jongeman van omstreeks 14 jaar. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend dat hun college heeft be sloten door plaatsing van borden volgens model 46 van bijlage II van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens ter plaatse waar Colenso uitkomt op de Vredehofstraat te Soest, een verbod in te stellen om aldaar links af te slaan van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt ge richt aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdlngenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninlijke Nederlandse Mo torrijdersvereniging te Arnhem, de com missaris van politie te Soest en de di- rekteur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers i.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten in te trekken hun besluit d.d. 18 maart 1952, afdeling I. nummer 677, voorzover dit besluit betrekking heeft op de aanwijzing van de Vondellaan als B-weg; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de directeur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeesters en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens maken bekend, dat hun college heeft besloten de weg, welke gelegen is naast het perceel aan de Dalweg, huisnummer 79 te Soest gesloten te verklaren voor alle verkeer in beide richtingen, behalve voetgangers door middel van plaatsing van borden volgens model 11 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens: van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninklijke Nederlandse Mo torrijdersvereniging te Arnhem, de com missaris van politie te Soest en de direk- teur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden vol gens model 37 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens de Jacob Catslaan te Soest aan te wijzen als B-weg en te sluiten voor voer tuigen die een breedte van 2,20 meter en een druk per wiel van 2,40 ton te boven gaan; Op vrijdagavond a.s. houdt de honk- en softbalvereniging een Buitengewoon Algemene Ledenvergadering. Doel van deze Ledenvergadering is om tot een nieuwe bestuurssamenstelling te komen. Na een bijzonder teleurstellend seizoen van het eerste honkbalteam in het afgelopen seizoen is het huidige bestuur overgegaan tot een volledige reorganisatie van het bestuur en het technische kader. gezette vijf jarenplan. Dit plan behelst om binnen vijf jaar een tophonkbalteam in Soest te hebben. Bovendien was de heer Van Halem de organisator van het bijzonder geslaagde Soester Scholie ren Softbal toernooi. De vergadering wordt gehouden in Bos en Duin aan de Bosstraat en zal begin nen om 20.00 uur. De dag daarna zal, ook om 20.00 uur, in Bos en Duin een feestavond worden ge organiseerd, waar o.a. het eerste dames team van de softbalafdeling zal worden gehuldigd voor hun ongeslagen kam pioenschap en promotie. Frans van Halem, de a.s. nieuwe voorzitter. Rob van der Gaast zal aftreden als voorzitter. Het bestuur stelt de heer F. van Halem voor als voorzitter. Momen teel is de heer van Halem lid van het bestuur. Rob van der Gaast zal tot de Algemene Ledenvergadering op vrijdag 4 april a.s. in het bestuur blijven. Boven dien wordt Van der Gaast weer manager van het eerste honkbalteam. Onder zijn leiding behaalde het team het jaar daar voor ongeslagen het kampioenschap en promoveerde naar de Tweede Klasse Landelijk. Aftredende bestuursleden zijn: Henk Prior, Ad v. d. Hoven en Marga v. d. Hoven. Als nieuwe bestuursleden wor den uit de afdeling voorgesteld: Trees Wigtman, Corrie Gaillard en Wim Geu- zenbroek. De heer Van Halem is indertijd de grote promotor geweest achter het groots op- Miab iimi anUa< NIEUWERHOEKPLElN 7 - SOESTDIJK TELEFOON 02155 - 12964 Donderdag HALVE KIP van f 3,50 voor Vrijdag SATÉ van f 3,50 voor Alleen de beste kwaliteit Vitesse. 1. J. Kamerbeek; 2. J. Koster; 3. C. Vaessen; 4. C. Kaats; 5. B. Schim mel. Aangewezen. 1. J. Koster; 2. P. Rauch; 3. J. Kamerbeek; 4. A. Meesters; 5. C. Vaessen. Midfond: 1. J. Kamerbeek; 2. D. de Zoete; 3. Sukel/v. Klooster; 4. C. Vaes sen; 5. B. Schimmel. Aangewezen. 1. J. Kamerbeek; 2. D. de Zoete; 3. C. Vaessen; 4. P. Rauch; 5. J. Koster. Fond. 1. J. Kamerbeek; 2. B. Schimmel; 3. C. Vaessen; 4. J. v. Dijk; 5. E. Veer man. Aangewezen. 1. J. Kamerbeek; 2. D. de Zoete; 3. J. Ruttenberg; 4. Sukel/v. Klooster, P. Rauch en E. Veerman. Jonge duiven. 1. Altenaar/Reijerse; 2. Sukel/v. Klooster; 3. J. Kamerbeek; 4. D. de Zoete; 5. B. Schimmel. Aangewezen. 1. C. Vaessen; 2. B. Schim mel; 3. Altenaar/Reijerse; 4. H. v. d. Broek; 5. J. Kamerbeek, Sukel/v. Kloos ter. Navlucht. 1. Altenaar/Reijerse; 2. J. Kamerbeek; 3. C. Vaessen; 4. J. Koster; 5. D. de Zoete. Aangewezen. 1. Altenaar/Reijerse; 2. C. Vaessen; 3. J. Kamerbeek; 4. J. Koster. Generaal. 1. J. Kamerbeek; 2. D. de Zoete; 3. C. Vaessen; 4. B. Schimmel; 5. Sukel/v. Klooster. Aangewezen. 1. J. Kamerbeek; 2. C. Vaessen; 3. D. de Zoete; 4. J. Koster; 5. B. Schimmel. Duifkampioenen Vitesse. 1. B. Schim mel; 2. J. Kamerbeek; 3. A. Meesters. Midfond. 1. J. Kamerbeek; 2. B. Schim mel; 3. C. Vaessen. Jonge duiven. 1. Altenaar/Reijerse; 2. Sukel/v. Klooster; 3. J. Kamerbeek. Navlucht. 1. J. Koster; 2. A. Kok; 3. Altenaar/Reijerse. Fond. 1. J. Kamerbeek; 2. E. Veerman; 3. C. Vaessen. Koppelvluchten. 1. C. Vaessen en Mevr. Ottens; 2. B. Schimmel en J. v. Klooster; 3. Sukel/v. Klooster en v. Dijken/Lijns- veld; 4. J. Kamerbeek en J. Huurde- man5. Comb. Westerveld en A. Grift. Serievlucht oude duiven. 1. P. Rauch; 2. B. Schimmel; 3. J. Kamerbeek; 4. C. Vaessen. Serievlucht jonge duiven. 1. C. Vaessen; 2. Dirk Altenaar; 3. B. Schimmel; 4. J. Kamerbeek. van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit Is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninklijke Motorrijdersver eniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van ge meentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester. J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden vol gens model 49 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens een parkeerverbod in te stellen op de weg, welke gelegen is langs en parralel loopt met die zijde van Sporthal Beukendal, Beukenlaan te Soest, waar in de hoofdingangen van de Sporthal zich bevinden van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra- venhage, de Koninklijke Nederlandse Mo torrijders vereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de directeur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeesters en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden vol gens model 37 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens de P. C. Hooftlaan te Soest aan te wijzen als B-weg te sluiten voor voer tuigen die een breedte van 2,20 meter, de lading meegerekend of een druk per wiel van 2,40 ton te boven gaan van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt ge richt aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninlijke Nederlandse Mo torrijdersvereniging te Arnhem, de com missaris van politie te Soest en de di rekteur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Dinsdag 26 oktober a.s. worden in het gemeentehuis vier openbare zittingen betreffende de Hinderwet gehouden. 09.00 uur: betreft een verzoek van J. Smeeing, Koningsweg 14 te Soest om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrichting voor motorvoertuigen op het perceel Koningsweg 14 te Soest. 09.30uur: betrefteen verzoek van M. G. Jager, Oude Utrechtseweg 38 te Soest om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een technische installatie ten behoe ve van een supermarkt op het perceel Willaertstraat 45 te Soest. 10.00 uur: betreft een verzoek van R. H. A. Roose, Rademakerstraat 60 te Soesterberg om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrich ting voor motorvoertuigen, alsmede van een inrichting voor de opslag van motor brandstoffen ten behoeve van eigen ge bruik op het perceel Rademakerstraat 27a te Soesterberg. 10.30 uur: betreft een verzoek van G. A. Hilhorst. Kerkpad Z.Z. 41 te Soest om een vergunning om een nieuwe, de gehel inrichting omvattende vergunning voor een huishoudelijke technische installatie ten behoeve van een veehouderij, alsme de voor de opslag van mest en gier op het perceel Lange Brinkweg (kad. A. 3813 en 4488) te Soest. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden vol gens modellen 44 en 45 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens ter plaatse waar de Lange Brinkweg te Soest de spoorlijk Den Dol- der-Baarn kruist en waar zich een door gang voor verkeer onder die spoorlijn bevindt, een doorgaanverbod in te stel len op zodanige wijze, dat het verkeer op de Lange Brinkweg, gaande in de richting van de Korte Brinkweg, niet mag doorgaan bij nadering van ver keer uit tegengestelde richting; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediènd bij de Commissie der Ko ningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Ko ninklijke Nederlandse automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB te 's- Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden vol gens model 49 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens een parkeerverbod in te stellen ter weerszijden van de Vondellaan te Soest; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninklijke Nederlandse Mo- torrijdersvereniging te Arnhem, de com missaris van politie te Soest en de direk teur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J.J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft be sloten door plaatsing van borden volgens model 49 van bijlage II van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens met onderbord: ,,Op woensdagen van 07.00 uur tot 14.00 uur", een parkeer verbod in te stellen langs beide zijden van het Dorpsplein en langs de rech terzijde van de Moerbessenberg, gezien vanaf de Kampweg. Het parkeerverbod zal op genoemde wegen in Soesterberg van kracht zijn op woensdagen van 07.00 tot 14.00 uur, wanneer op die dagen markt wordt gehouden; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissie der Ko ningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Ko ninklijke Nederlandse automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond ANWB te 's- Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van gemeentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, J. J. Ebbers l.b. De secretaris, H. Borreman I den blieklaan 35 soest tel. 13991 of 14550 MACHTIG EIKEN PUUR NATUUR Zaterdags geopend van 10-17 uur Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend dat hun college heeft be sloten door plaatsing van borden volgens de modellen 12 en 13 van de bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens de weg, welke gelegen is tussen de percelen Nieuweweg, huis nummers 97 en 99 en welke een ver binding vormt tussen de Nieuweweg en de Parklaan te Soest, gesloten te verkla ren voor alle verkeer, behalve voetgan gers, komende vanuit de richting Park- laan; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot hel einde van een termijn van 30 dagen na heden het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub KNAC te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond ANWB te 's-Gra venhage, de Koninklijke Motorrijersver- eniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van ge meentewerken te Soest. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester. J. J. Ebbers l.b. de secretaris, H. Borreman De burgemeester van Soest maakt be kend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: 1. G. P. Tourné, Hartmanlaan 41 te Soest, ten behoeven van het uitbreiden van een woonhuis, het bouwen van een overkapping en een pergola op een ter rein, gelegen aan de Hartmanlaan 41, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C, nummer 2289 2. Tennisvereniging „Boswiek", Bilder- dijklaan 19 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een kleedruimte met kantine op een terrein, gelegen aan de Bosstraat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G., nummer 6507 ged. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 8 oktober 1976, eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 6 oktober 1976 De burgemeester voornoemd, J. J. Ebbers, l.b. De burgemeester van de gemeente Soest maakt ter uitvoering van artikel 28 van de Wet op Ruimtelijke Ordening bekend, dat het college van gedeputeerde staten van Utrecht bij besluit van 11 augustus 1976, afdeling 5, nummer 992'75RO/1392 hun besluit van 2 juni 1976, afdeling 5, nummer 992'75RO/923 tot gedeeltelijke goedkeuring van het bestemmingsplan „Landelijk Gebied", vastgesteld bij raadsbesluit van 21 februari 1975, heeft gewijzigd. De wijziging betreft het alsnog buiten de goedkeuring houden van een gedeelte van het bestemmingsplan Landelijk Ge bied, dat bij raadsbesluit van 20 mei '76 is ingetrokken en dat betrekking heeft op een perceel grond aan de Lange Brinkweg. Het besluit van gedeputeerde staten ligt met het bestemmingsplan, met ingang van 8 oktober 1976 gedurend één maand ter gemeentesecretarie, afdeling alge mene zaken en stadsontwikkeling (ge opend iedere werkdag van 09.00-12.00 uur) voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn van één maand kunnen degenen die zich tijdig met be zwaren, zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, beroep instellen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan dege nen die zich tijdig tot gedeputeerde staten hebben gewend met bezwaren tegen wij zigingen, welke bij de vaststelling van het plan door de gemeenteraad in het ontwerp zijn aangebracht, alsmede aan een ieder die bezwaren heeft tegen de wij ziging van het besluit tot goedkeuring van het plan door gedeputeerde staten. De beroepschriften dienen aan Hare Majesteit de Koningin te worden ge richt, doch zo mogelijk in tweevoud, te worden ingediend bij de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Het adres van de afdeling is Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Soest, 6 oktober 1976 De burgemeester voornoemd, J.J. Ebbers, l.b. Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van J. Smeeing, Koningsweg 14 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstellnrich- ting voor motorvoertuigen op/in het per ceel Koningsweg 14, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G., nr. 6396. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 26 oktober a.s., des voormiddag 09.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 oktober 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, Mr. J. M. Corver-Van Haaften De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1. sub b. der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer M. G. Jager, Oude Utrechtseweg 38 te Soest om vergunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een technische installatie ten behoeve van een supermarkt op/in het perceel Willaertstraat 45. kadastraal bekend ge meente Soest, sectie G., nr. 6445 ged. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 26 oktober a.s., des voormiddags 09.30 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 7 oktober 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-Van Haaften De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9. lid l, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer R. H. A. Roose, Rademakerstraat 60 te Soes terberg om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrichting voor motor voertuigen, alsmede van een inrichting voor de opslag van motorbrandstoffen ten behoeve van eigen gebruik op/in het perceel Rademakerstraat 27a, kada straal bekend gemeente Soest, sectie e., nr. 3453. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 26 oktober a.s., des voormiddags 10.0U uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-Van Haaften De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9. lid 1. sub b. der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van G. A. Hil horst, Kerkpad Z.Z. nummer 41 te Soest om vergunning om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een huishoudelijke technische instal latie ten behoeve van een veehouderij, alsmede voor de opslag van mest en gier op/in het perceel, gelegen aan de Lange Brinkweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A., nrs. 3813 en 4488. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 26 oktober a.s., des voormiddags 10.30 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn ge rechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die. zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa- ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 6 oktober 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester. Mr. J. M. Corver-Van Haaften De secretaris. H. Borreman

Soester Courant | 1976 | | pagina 7