ouders! r A V: allmilmö „Nieuwerhoek" e óterren uooró Ledenvergadering Nut vol lof over bestuursbeleid Twee maal per maand popgroepen in Molensoos Meningen van lezers „Koffie-inn" Soest for Christ ^ANDAM DE FANTASTISCHE KEUKEN Bekijk de „nieuwe maatstaf voor perfektie bij Gebr.Van Kooij. SNACKBAR Iedere middag tussen 12 en 3 uur in onze zaak een ander gerecht tegen speciale reklameprijs. Burgerlijke stand v Petje af voor 't Vaarderhoogt Tuin-Adviescentrum 't Vaarderhoogt J Ledenvergadering Mannenkoor Apollo Hondje weg? Hondje terug! Slangenbosje Ook in Klaarwater angst voor vijver Van je vrienden moet je het hebben! Hersftvakantie op Kinderboerderij J .van Zal Nieuwe straatnamen R.K. kerkdiensten Predikbeurten d^AR Medische dienst Soes ter Courant van donderdag 14 oktober 1976 A.s. vrijdag is er weer een koffie-inn avond van „Soest for Christ". Het plan van de programmamakers is, dat er in totaal nog twee avonden met een koffie- inn gehouden worden. Voor de volgende week is het de bedoeling dat er een film gedraaid wordt. De titel is nog een ver rassing. A.s. vrijdagavond 15 oktober komt Din- geman Coumou uit Alphen a.d. Rijn. Deze zanger-gitarist heeft vooral be kendheid gekregen door zijn vele optre den in koffiebars o.a. bij Youth for Christ. Dingeman Coumou speelt en zingt en het ligt in de bedoeling dat hij ook het een en ander verteld. De moge lijkheid bestaat ook nu weer om over het werk van het interkerkelijk team Soest for Christ te praten. Men kan zich even tueel opgeven voor een bijbelgespreks- kring en er zijn nog medewerkers nodig voor diverse aktiviteiten, o.a. voor de op te richten koffiebar. Iedereen die zich aangetrokken voelt tot dit werk of zo maar eens wil komen luisteren is harte lijk welkom a.s. vrijdagavond 15 en 22 oktober in De Open Hof, hoek Dalweg- Veenbesstraat, om 8 uur. Veertig van de ruim driehonderddertig leden die de afdeling Soest van de Maat schappij tot Nut van het Algemeen telt, hebben tijdens de ledenvergadering het be stuursbeleid goedgekeurd. In de uiterst korte vergadering, die nog geen half uur duurde, werd de agenda afgewerkt en zwaaiden enkele leden, waaronder oud-voor zitter Berrevoets, het bestuur lof toe voor de uitstekende wijze waarop de afdeling geleid wordt. „IJ hebt het voor ons buitengewoon goed gedaan; u is een geweldig bestuur". Voorzitter mevrouw M. Delmaar-van der Meer heette haar leden welkom, waarna de secretaresse mevrouw M. Muurling-Voorthuis het jaarverslag voor las. Zij maakte melding van het feit dat de aktie om het aantal van 500 leden te bereiken, niet geslaagd was. Men bleef hangen rond de 330. Voor een goede fin anciële onderbouw was echter toch wel zaak meer leden te werven Ook penningmeester P. Brlnkers be steedde in zijn financieel verslag daar aandacht aan. De afdeling had welis waar rond kunnen komen, maar dat dankzij grote opkomst van niet-leden tijdens de vorig jaar georganiseede avonden. Dat bleek gunstig, maar was uit organisatie oogpunt toch een wankele basis. Twee maal per maand treden er in de Molensoos aan de Molenstraat popgroepen „live" op. Zaterdag 16 oktober a.s. is het de beurt aan een nieuwe rockformatie gevormd uit leden van de groepen MADDOXS, Eraghm en de band van pianist Jaap Dekker. De viermans formatie noemt zich TEASER en speelt heavy rock afgewisseld met wat rustige nummers. De toegangsprijs is slechts drie gulden en de zaal is open vanaf 20.00 uur. De Popgroep „Teaser" een verkeerde schoenmaat kan bij uw kind blijvend voetklachten veroorzaken Sluit dat risico uit. Laat ons mede-verantwoor delijk zijn voor de ge zonde groei van kinder voeten. Dankzij BUNNIES Groei vorm-meter stellen wij met drievoudige zekerheid de juiste schoenmaat vast. Ook voor u kontro- leerbaar meten wij LENGTE. BREED TE en INHOUD. Sta op zekerheid, Sta op Bunnies- groeivorm-meter., Beniamino dealer: É'i SCHOENEN TASSEN TOMNST» AAT S Maar er staan meer groepen op het lijstje van de Molensoos: In november komen de ROCKING TIGERS en de groep LATCHES. De vrijdag voor kerst de bekende soulformatie LIBERATION OF MAN en Shaking Jopie Glitter and his rock roll boys en in januari de groep Himalaya en als de belangstelling groot genoeg is de Bintangs. De toegangsprijs wordt zo laag mogelijk gehouden en zal tussen de drie en vier gulden zijn. De toegang hebben alleen diegene die lid zijn van het jongeren centrum maar je kan ook lid worden voor 2,50 per twee maanden. Scholieren en volksdansen. De Molensoos is iedere middag geopend van twaalf tot twee voor scholieren en werkende- en werkloze jongeren. Op de maandagavond is er volksdansen o.l.v. Floor Belderbos, die dansen leert uit diverse landen. Verder is er voor leden op woensdagavonden film en „kleintje disco". De vrijdag- en zater dagavond is er disco van 20-24 uur en zondagmiddag van 14.30-17 uur is de soos ook geopend. Voor meer inlichtingen over het jonge rencentrum kunt u bellen 15557 of bij jongeren-centrum De Molensoos, Molen straat 142a Soest. SHOWROOM Torenstraat 45 - Soest Telefoon 02155 -18009 Officieel dealer Mercedes-Benz voor het Gooi, Amersfoort en omstreken. Amersfoort, Bull.iJclaan 208 Tel: 01V 26844 Hilversum, Lajje Naardcrweu 18 Tel: 02150-16057 Naarden, Cort v.J. Lindenlaan 46 Tel: 02159-4 5525 Wij kosten weinig en bieden veel", aldus de heer Brlnkers en ook hij drong aan op ledenwerving. Zowel jaarverslag van de secretaresse als het overzicht avn depenningmeester werden zonder op of aanmerkingen goedgekeurd. Omdat de penningmeester het te druk had, waren zijn boeken nog niet gecon troleerd. Dat zal alsnog gebeuren en het verslag daarvan wordt bekend gemaakt met de eerst volgende convocatie. De drukke werkzaamheden waren er ook de oorzaak van, dat de heer Brlnkers zijn penningmeesterschap moest opgeven. Hij blijft bestuurslid. Het bestuur werd uitgebreid met mevrouw F. Herremans- Bokma, die de taak van de heer Brlnkers overnam. Met de rondvraag, waarin ondermeer werd medegedeeld dat het tuinproject van de afdeling in de Boerenstreek wegens te geringe deelname en stagne ren van gemeentelijke plannen, werd af gelast en het tuinproject aan de Hooiweg floreert, werd de vergadering besloten. De leden keken daarna naar de film van Lizz Taylor en Richard Burton, waar mee het seizoen geopend werd. Op don derdag 28 october volgt de met veel belangstelling tegemoet geziene lezing van prof. dr. H. van Praag over para psychologische zaken. Alle avonden van de afdeling worden dit jaar in de Open Hof gehouden. NIEUWERHOEKPLEIN 7 - SOESTDIJK TELEFOON 02155 - 12964 Heus, de moeite van het informeren waard. GEBOREN Sigurd Björn, zoon van H. L. A. Scholten en M. J. E. M. Bos. - Jeroen Hendrik, zoon van H. A. Overbeek en A. H. M. Schippers. - Gijsbertus Arnoldus, zoon van H. P. Hagen en M. M. C. Smulders. - Lara Rosalinde, dochter van J. H. Tuk en C. A. W. Batenburg. - Manon, dochter van G. van de Bovenkamp en G. Jansen. - Bastiaan Alexander, zoon van D. R. Nijsen en A. J. H. Wolthers. - Barry Maurice, zoon van A. M. Jamin en M. M. Walpot. - Marinus Peter Hendrikus, zoon van M. G. J. Lambrechts en A. A. Willemse. - Dennis, zoon van W. J. C. M. Kox en W. van Boven. - Claudia Diana, dochter van G. P. vanAschen J. E. Bais. - Jeroen, zoon van G. G. J. Alfrink en Y. M. Koch. - Petra, dochter van J. J. de Ridder en W. A. Leeuwenkamp. ONDERTROUWD: Johannes Franciscus Antonius van Veen en Maria Adriana Marks. - Hendrikus Albertus Fernhout en Klasina Geertrui- da Maria van Hees. - Peter Lansaat en Yvonne Julia Johanna Heuts. GEHUWD: Soogrim Thakoerdat en Oermelia Kali dien. - Hendrik Voigt en Yvonne Huis man. OVERLEDEN: Marinus Wilhelmus van Stijn, wednr van P. M. Butzelaar. - Adriana Wilhelmina Dijkman, echtgen. van P. J. Smeekes. - Maria Dingena Polderman, wed. van W. G. J. Mennes. - Herman van Zanten, echtgen. van A. E. van der Tol. Klaas Bergsma, wednr. van J. C. Man. Bloeiende VIOLEN in alle kleuren, overal J j. circa 30-40 cent, maar op't Vaarderhoogt 15 cent per stuk (per kist - geen hande- H/t - laren). f SIERKOLEN van paars tot wit 1,75 en jfjl f 2,75 per stuk (zeer decoratief). GRASZODEN, kwaliteit andermaal ge- 3|C niaal, prijs slechts2,75 per m2 jft 't Vaarderhoogt houdt zijn prijzen niet achter de elleboog. jJé pl.m. 350 soorten VASTE PLANTEN in pot 1,50 per stuk pl.m. 60 soorten HEIDE1,75 per stuk j ja* Over de honderd soorten CONIFEREN tot 2,5 m. lengte, J 't Vaarderhoogt zag elders nimmer meer. We wisten ze weer te vinden, minstens 40 soorten groene KAMERPLANTEN slechts1 gulden Gemengde CRYSANTEN1 gulden per bos DORRESTEINWEG 72A - SOEST - TELEFOON 12883 )ft Wie bij 't Vaarderhoogt heeft gekocht, raakt aan geen ander verknocht, roept 2|g Henk Heikoop, het verlengde van 't Vaarderhoogt. Vanavond, donderdag 14 oktober, aan vang 20 uur vergadert het mannenkoor Apollo in de bovenzaal van café-restau rant Soestdijk aan de Vredehofstraat. Naast de gebruikelijke jaarverslagen vermeld de agenda een bestuursverkie zing en de bespreking van het jaarpro gramma. Wat de bestuursverkiezing betreft zijn aftredend en herkiesbaar de heren P. de Kiewit en D. Radstok. Er zijn twee tegen-kandidaten gesteld voor de bezet ting van het sekretariaat, n.1. de heren J. Jansen en R. Grift. VERMIST: 6-10. Reu Sheltie, geel/wit, staande oren, geen tanden, 13 jr.; Laupmann, Toren laan 50, Baarn, tel. 02154-13275. 3-10. Reu Schotse terrier, zwart, 6 jr., rode halsband: Flederus, Farman 1, Soesterberg, tel. 03463-2719. 25-9. Teef, teckel, ruwharig, 2 jr., (Den Treek); De Maar, Regentesselaan 7, Amersfoort, tel. 033-18493. 20-9. Kater, zwart/wit; Vernevat, Soes terberg, tel. 03463-2004. GEVONDEN: 4-10. Reu, Basset, 3 jr.; Dierenbescher ming Muiden, Van Mekeren, C. Huy- genslaan 6, Muiden, tel. 02942-1789. 6-10. Poes, donker cypers, (Van Goyen- laan). 9-10. Kat, zwart/wit, (Zonnegloren). 2-10. Dwergkonijn, bruin/zwart, witte neus: (Van Goyenlaan); Dierentehuis, KI. Engendaalweg, tel. 13583. Hoewel met de Franse slag, meen ik u, geachte lezers (wegens het domper-arti kel van de heer Van Eeden) kortelings nog iets voor te moeten leggen, betref fende mijn ingezondene d.d. 30-9-'76. Ter vergadering bewoners 17-9 was het de voorzitter - niet ik - die teruggreep naar 1973: met onzuivere voorlichting. Er was één huisorgaan met één hoofd redacteur, dipl. ing. Hans van Eeden. Voor lezers Soester Courant 30-9 niet belangrijk. Voor „Menko-front" geen overwinning. Beslissing Ged. St. wél verblijdend. Het stukje in huisorgaan een voldongen feit zijnde, heb ik er den hoofdredacteur destijds niet op geattendeerd, de blijden in hun blijheid blij latende. De term „zeldzame plantengroei" is gevallen. In Braamhage. Ik schreef nóch over een „lid actieco mité", nóch over een Burgermoeder (fancy!), nóch noemde de „bewoor ding". Ik gaf géén kritiek, maar voldongen feiten. Moge een woord, auteur eigen, bovenstaande besluiten: „O, zo!" H. M. LOEVEN. Ook in de wijk Klaarwater bestaat er bij de ouders angst voor de daar aangelegde vijver. Een ouder, mevrouw I. Berge- furt, vraagt daarom in een brief aan de gemeenteraad plaatsing van een hek werk of aanplant van struikgewas in plaats van een keurig gazon, waarover de kinderen het water in zouden kunnen glijden. Mevrouw Bergefurt veronderstelt dat de prachtig, in de vorm van een boot aangelegde speelplaats, wel bedoeld zal zijn voor kinderen om er heerlijk te kunnen spelen. Maar, vraagt zij, „is het tevens de bedoeling dat de kinderen er ook kunnen gaan „zwemmen"?". Het gebeurt regelmatig, heeft zij geconsta teerd, dat er kinderen drijfnat vandaan komen. Haar is ook gebleken dat er tussen de speelplaats en de vijver een „keurig gazon" zal komen en zij vraagt of dat de bedoeling heeft om de kinderen in het water te laten glijden. „Dat zal zeer eenvoudig gaan, vooral wanneer het gras vochtig is", aldus mevrouw Berge furt. „Bent u met mij van mening, dat tussen de speelplaats en de vijver een hek of struikgewas moet komen of moeten er eerst kinderen verdrinken voordat u iets gaat ondernemen?" Zij zegt erop te vertrouwen dat het belang van de kinderen boven het keu rige gazon gesteld wordt „voor mensen zoals u en ik". De 29-jarige mevrouw M. v. d. V.-H. heeft aan de politie bekend dat zij ten nadele van haar vriendin mevrouw A. H.-V. geld gestolen en een horloge mee genomen had.Van het spaarbankboekje van het zoontje van mevrouw H. nam zij 175 gulden op eri verder haalde zij uit het spaarvarken van het zoontje vier zilve ren tientjes, een briefje van vijf gulden en nog eens vijfentwintig losse guldens. Het horloge is terecht; het geld besteed. Gedurende de herfstvakantie ontplooit de Kinderboerderij „De Vrije Teugel" een serie extra aktiviteiten, die gericht zijn op de natuur. Onder liet motto „de kinderboertjes op pad" gaat men aan dacht besteden aan alles wat de natuur te bicden heeft. Dinsdag 19 oktober a.s. wordt er onder leiding van Divk van Klees, 's middags een boswandeling gemaakt en woensdag wordt er gewerkt met die zaken die zonder bezwaar van welke natuurbe schermer dan ook, uit het bos meege bracht zijn. Donderdagmiddag komt imker Chris Uiterwijk vertellen over het leven van de bijen; van 15 tot 16 uur voor kinderen van 4 tot en met 7 jaar en van 16.10 tot 17.15 uur voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Vrijdag is de boerderij de gehele dag open en laten mensen van de gemeente lijke plantsoenendienst aan de hand van dia's zien, hoe mooi Soest is. 's Middags gaan de bezoekertjes aan de boerderij met de mensen van de plantsoenendienst mee de wijk Overhees een schoonmaak beurt geven. Zaterdag 23 oktober wordt zo mogelijk een natuurfilm gedraaid. Vooral uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 - Tel. 11018 Het voorstel van de Wijkraad Soester berg het gedeelte Egghermonde waar 192 woningen in aanbouw zijn voor gezinnen van Amerikaanse militairen, de naam „Apollo" te geven, is door het gemeentebestuur overgenomen. Ook de straatnaamcommissie kan zich er mee verenigen. In de wijk Overhees krijgt het verlengde van de Willaertstraat (richting Dorre- steinweg) waar nu reeds een super markt gevestigd is, de naam ,,Di Lasso straat". Orlando di Lasso, de aan het Italiaans aangepaste naam voor Roland de Lattre is een componist, die geboren werd in 1532 in Mons (Bergen) in Hene gouwen. Met deze naamgeving wordt aangesloten op de namen van de straten in Overhees (le fase). Daar zijn componisten uit de 15e eeuw vernoemd. In het tweede ge deelte van Overhees gaat men in die zin door, echter met componisten uit de 16e eeuw. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00.9.30(Hoogmis) en 11.30 uur In de week H.Missen te 8.30en 19.30 uur Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat. tel. 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9. 11 en 18 uur. Dinsdag tot en met vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.30( Hoogmis) en 11.00 uur. Maandag.dinsdag en donderdag 8.30 uui Woensdag en vrijdag 19.00 uur. De Open Hol', Dalweg hoek Veenbesstraat. Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering. Zondag 12 uur Eucharistieviering. Sl. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdagavond 19.00 uur. Zondag 9.30 en 11.30 uur. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. G. Alma 19.00 uur ds. Jac. Smit „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.30 uur ds. Jac. Smit Ichtuskerk, Albert Cuyplaan 10.00 en 17.00 uur ds. P. van Harten H. A. Zonnegloren 10.00 uur ds. J. Hagen, Zeist. (Ger. In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10.00 uur Eltheto. Driftje Zondagscholen 10.00 uur Groen v. Prinstererschool Interkerkelijk 10.00 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan. Interkerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 10.00 uur drs. W. Prinzen, Hilversum 17.00 uur ds. J. Meynen, Amersfoort Wilheiminakerk, Soesterbergsestraat 18 10.00 uur drs. J. van Nijen, Bussum 17.00 uur ds. D. Land „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 9.00 uur ds. D. Land 17.00 uur ds. J. van Nijen, Bussum GEREFORMEERDE KERK (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20 8.30 en 14.15 uur ds. J. v. d. Wielen CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 10.00 en 17.00 uur ds. Heerma GEREFORMEERDE GEMEENTEN Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 en 14.30 uur Leesdienst VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Leerink EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53 10.00 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, KI. Engendaalweg 52 15.45 uur H. H. ter Welle SOESTERBERG Gereformeerde Kerk 10.00 en 17.00 uur Diensten Hervormde Kerk 10.00 en 17.00 Dienst 10.00 uur Jeugdkapel Sterrenberg 10.30 uur Dienst BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg63b, Baarn 10.30 uur ds. S. Verheus. Amsterdam Geref. Kerk Vrije kerken" Nassaulaan 12, Baarn 10.30 en 17.00 uur ds. H. Kiezebrlnk Evangelische Lutherse Gemeente Kapelstraat, Baarn 10.30 uur ds. J. v. d. Brink NSLEUTEL Klaar terwijl u wacht Koninginnelaan 24 - tel. 13426 Soest De artsendienst ingaande zaterdagmor gen 10.00 uur tot zondagavond 24.00 uur dokter P. Rupert, Foekenlaan 22, tel. 12395 en dokter H. van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 12119. Het Is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst op bellen. Soesterberg Tijdens het weekend heeft dienst dokter L. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder, Tel. 030 - 782696. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uur J. Prior, Steenhofstraat 69. Apotheek Ingaande vrijdag 17.30 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgende vrijdag 17.30 uur apotheek Julius, Laan straat 26, Baarn; tel. 02154 -12432. Extra apotheekdienst Zaterdag a.s. van 8.30 tot 12.30 uur Wol verlei apotheek, Weegbreestraat 56, tel. 19646. DIENSTEN GEZAMELIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7.00 uur: zuster B. Boonstra, Van Weedestraat 35a, tel. 11820 en zuster A. Schriever, Schutterhoeflaan 41, Leusden, tel. 033 - 40667. Weekavonddienst Zuster A. Chamoun - Schelling, Weegbree straat 657, tel. 16906 en zuster C. v.d. Lee - Kok, Birkstraat 90, tel. 13384. In het medische Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770, zijn de wijkverpleegkundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZWANGERSCHAPGYMNASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, tel. 18770. RAM. 21 maart-20 april. Deze week kon weieens vlotter verlopen dan de vorige. U heeft minder te maken met een gevoel van achterdocht, dat u de laatste tijd nogal hoog zat. Zonder het te willen, nam u de meest onschuldige dingen verkeerd op en werd daar ver drietig onder. In deze periode ziet u alles helderder en ook juister. U ont vangt een prettig bericht en er is kans op bezoek van veraf. Geen onbesuisde din gen doen, zoals haastig trappenlopen, ondoordacht oversteken en dergelijke. Zoveel haast heeft u echt niet! STIER. 21 april-20 mei. Over het algemeen een prettige week. Een bepaalde spanning bij u neemt steeds meer af. U gaat ook bemerken, dat er meer mensen op uw hand zijn, dan u soms verwachtte. Plannen, die u al had afgeschreven, krijgen weer kans en u heeft schik in uw werk. Op uw beurt bent u nu ook plezieriger in de omgang, wat om te beginnen al prettig is voor uw huisgenoten! Laat u voor niemands wagentje spannen en ga vooral niet in op de huichelarij van iemand, die nu wel ineens vriendelijk kan zijn. TWEELINGEN. 21 mei-20 juni. Deze week heeft u het gevoel alles goed aan te kunnen. U levert dan ook goede prestaties, die niet onopgemerkt blijven. Wees zo verstandig om in twijfelgeval len gebruik te maken van de grotere er varing van anderen. U kunt nu ook een bepaalde kwestie uit de wereld helpen, omdat u er een beter inzicht in hebt gekregen. Een ontmoeting met een oude relatie is mogelijk, ofwel een verzoening met iemand, die u verkeerd beoordeeld hebt. Ga niet in op zogenaamde mooie financiëele voorstellen. KREEFT. 21 juni-20 juli. U kunt in deze periode het best stilletjes uw weg vervolgen, ook al voelt u hier en daar tegenwerking. Tenslotte heeft u uw plan goed doordacht en kunt het dan ook zonder heftigheid of gekibbel uitwerken. Maak er een goede week van door schoon schip te maken met achterstal lig werk Het zal u nu vlotter afgaan! Houd u buiten een vervelende kwestie, die u eigenlijk niet aangaat en die maar doorsuddert. LEEUW. 21 juli-20 augustus. Een goede week om sommige van uw plannen te herzien, die bij uzelf al enige twijfel hebben opgeroepen. U kunt er nu korte metten mee maken, want uw in zicht is helderder dan onlangs. Toen was u eigenlijk een beetje het slachtoffer van te grote drukte en spanningen. U heeft ook weer meer tijd voor uzelf. Een pret tig bericht van een jongere is mogelijk. Vermoedelijk een goed examen. MAAGD. 21 augustus-20 september. Over het algemeen een rustige week zon der onverwachte dingen. U kunt fijn doorgaan met uw plannen en afwerken, zonder gestoord te worden. U heeft een gezellige ontmoeting met een Waterman type en er is kans op samenwerking. Bedwing een neiging om anderen op te jutten. Niet iedereen kan uw tempo op brengen en onbegrip kan het gevolg zijn. Daar schiet u dan weinig mee op! Op passen voor verlies van geld of papieren. WEEGSCHAAL. 21 september-20 okt. Het is mogelijk, dat u deze week zo warm loopt voor bepaalde plannen of ideëen, dat u anderen meesleept. Mocht dat het geval zijn, houd u dan bij uw leest en werk alles ook helemaal af. Anders verliest u uw beste medewerkers, door dat zij zich teleurgesteld voelen. Op artistiek gebied zijn er goede mogelijk heden. Laat die niet lopen, doordat u lust heeft, toe te geven aan een bepaalde stemming! SCHORPIOEN. 21 oktober-20 november. Het is mogelijk dat een zekere kooplust u deze week parten speelt. Let er dan op dat u niet zomaar iets aanschaft, maar alleen die dingen, die werkelijk van nut zijn. Mocht u antiek willen kopen let dan wel op, dat dat geen namaak is! U heeft zich weieens meer uit spontane opwelling miskocht. U heeft het overigens best naar uw zin, want een paar oude ergernissen zijn de mist in gegaan. BOOGSCHUTTER. 21 november-20 dec. Houd deze week het schip bij de kade, door niet overhaast te werk te gaan. Een duidelijk schema is in deze periode uw beste troef. Werk de dingen in volgorde af en laat u vooral niet opzadelen met klusjes van anderen. U heeft al uw tijd zelf nodig. Op gevoelsgebied kans op enige deining, omdat u een indruk van onverschilligheid maakt. Dat kunt u voorkomen, door rustig en aandachtig te luisteren en ook eens met een attentie te komen. STEENBOK. 21 december-20 januari. Deze week moet u het van de kleinig heden hebben. U moet vooral letten op details en uw oordeel ook opschorten, tot u die werkelijk heeft verwerkt. Een zekere neiging tot prikkelbaarheid kan verkeerd uitwerken op uw naaste om geving, temeer daar men dat van u niet gewend is. Doe dus vooral wat humor en filosofie in uw recept en til niet te zwaar aan onbelangrijke tegenslagen. U heeft een aardig succes met een bepaald plan en dat doet u allicht veel genoegen. Op tijd eens rusten kan geen kwaad! WATERMAN. 21 januari-20 februari. Deze week kunt u de handen vol krijgen aan enkele objecten. U bent er al een poos aan bezig, maar het lijkt wel of ze nu ineens allemaal tegelijk uitgewerkt moeten worden. Laat u daardoor niet opjutten, maar blijf kalm verder werken en volg uw eigen intuitie. Op juridisch gebied met grote behoedzaamheid op treden. Op eventuele vergaderingen niet te scherp of te geestig uitvallen. Denk aan de vliegen, die liever op honing afkomen, dan op azijn! VISSEN. 21 februari-20 maart. In deze periode kunt u veel goeds doen voor een oudere. Maak er een goede week van, door met aandacht te letten op wat u in dit geval kunt doen. Het is zui ver een kwestie van morele hulp en be grip in moeilijke omstandigheden. Zelf bent u erg tevreden, want u boekt een succes. Bovendien is er veel afwisseling, u ziet veel oude en nieuwe vrienden en zit nogal eens tussen de mensen. 4 t

Soester Courant | 1976 | | pagina 15