Als je opeens die prima leren bank ziet staan met 30%korting, is 't handig om een geld- voorraadje te hebben.' Met 'n NMB Service-krediet: <2>e óterren voorópe Wik Kruiswoordpuzzel Echtpaar uit Soest aktief met hulp aan weeskinderen in de Libanon maaswinkel Dag van de Rechten van het kind IdzzndpjooMsmJH Suïssojdo Bazar '76 bracht ruim 5700,- op Haarproblemen KAPSALON HANS WE WEK Tuin-Adviescentrum 't Vaarderhoogt Medische dienst J «van Zal R.K. kerkdiensten Predikbeurten Soester Courant - Reklame krant! Soester Courant van donderdag 18 november 1976 Libanon, Syrië, Palestina, Damascus, Beiroet: namen waar wij met grote regel maat mee geconfronteerd worden. Televisie, radio en de krant herinneren er ons dagelijks aan; te veel misschien wel, want hoe snel wennen we niet aan de beelden. Toch weten we dat er veel, heel veel leed is; ontzettende oorlogsellende, do den, gewonden, weeskinderen. Iemand die er niet zo licht over heen stapt is mevr. A. L. Rügebregt-Potman (37) uit Soest, net terug van een reis van een maand in het Midden-Oosten. Nog onder de indruk van wat zij daar gezien heeft, belt ze op en zegt: ,,'t Wordt toch eigenlijk hoog tijd, dat de mensen eens weten, wat er daar werkelijk aan de hand ist" en haar verhaal komt er in het kort op neer: „Daar moet geholpen worden; daar moeten we iets aan doen" Mevrouw Rügebregt kent het Midden- Oosten al jaren. Zij was er samen met haar man, die als militair-waarnemer van de Verenigde Naties, in Zuid-Liba- non gestationeerd was; in niemandsland, tussen Israël en Libanon. Nadat de ver bintenis met de VN afliep, werd nog me nigmaal de Libanon bezocht. Van zelf sprekend haast, kwam de vraag op toen in het land de burgeroorlog losbarste: hoe kunnen we helpen? Mevrouw Rügebregt, zelf fysiothera peute, nam contact op met Terre des Hommes-Nederland, wetende dat deze Stichting voor dlrekte hulp aan kinderen in nood, in de Libanon werkzaam was. Zij bood haar diensten aan als fysiothe rapeute. Daar had men echter liever mannen voor, maar toch kreeg zij een opdracht om ter plaatse, zowel in Da mascus als in Beiroet, te zien of er op vangcentra opgericht konden worden; wat er wel en wat er nog niet gedaan werd; hoe is de nazorg van gewonde kinderen enz. enz.; kortom op welke wijze kan het meest effectief hulp ver leend worden. Er zijn meer landen werkzaam', Terre des Hommes-Duitsland, Frankrijk, Zwitserland. Zwitserland heeft zich bij voorbeeld gespecialiseerd in het inrich ten van crèches. Nederland gaat zich toeleggen op de opvang van weesjes (van baby tot 10 a 12 jaar). Er is van alles nodig voor voeding, kleding en op leiding. Men beperkt zich niet tot één van beide partijen in het conflict; ook tussen de partijen bestaat daarover geen meningsverschil. Het totaal onderhoud van een kind (voeding en kleding) kost per dag ongeveer 5 gulden. Dat bedrag is uiteraard in veelvouden nodig. Dat het goed besteed gaat worden, daar staat Terre des Hommes Nederland borg voor. Tere des hommes is geen groots opgezette en topzware organisa tie. Men werkt voor 99% met vrijwil ligers, die nooit meer dan onkosten in rekening brengen. Die vrijwilligers gaan er van uit dat het onverantwoord is, werkeloos toe te zien bij verdriet, pijn, honger en andere ellende, waar té veel kinderen onder lijden. Kinderen die in hun eigen land medisch niet geholpen kunnen worden, worden naar Nederlandse ziekenhuizen overge bracht, maar in alle andere gevallen laat men in hun vaderland. Toch kunnen Nederlandse gezinnen zo'n weesje adop teren, door een maandelijks terugkeren de financiële steun. Het werk van Terre des Hommes wordt mogelijk gemaakt door hulp van parti culieren en bedrijfsleven; maar ook gif ten en donaties zijn welkom. Daarvoor staat het gironummer 646900 open. Op het moment steunt Terre des Hom mes Nederland de Nederlandse Jezuïten- pater Niederer, die in Oost-Beiroet werk zaam is en de Zwitser Schellenberg, die zijn werkterrein en West-Beiroet heeft. Aan deze situatie, ..oost en west" komt mogelijk zeer binnenkort geheel een einde. Dan zal het werk, voorzover het de Nederlandse hulp betreft, geco ördineerd moeten worden. Daarvoor staat de heer Rügenbregt als vrijwilli ger beschikbaar. Uit zijn tijd in dienst van de VN-vredesnacht, heeft hij veel contact gehad met invloedrijke Libane- zen. De contacten zijn aangehouden en komen Terre des Hommes nu goed van pas. Zij zullen ingeschakeld worden om de projecten die Nederland ter hand gaat nemen, uit te voeren. De hulp in Libanon zal nog vele jaren nodig zijn en Terre des Hommes heeft daarom recht op uw stevn. Het is steun aan kinderen, die toch helemaal niets met de strijd van de „groten" te maken hebben, maar daar wel de triestste slachtoffers van zijn. 1 dan bllaklaan 35 aoaat tal. 13901 of 14560 MACHTIG EIKEN MiUBMAXUUB Zaterdags geopend van 10-17 uur •ie *9 :in'89 :iaa'T9 tifia 09 i'ru '69 ï'd'Jï 89 Usg ig ITVH '99 UaiTI '19 luapjp '8ê !jsao 'if tuias •91- '-^Sl 'Si" '}sau '.aaadd-ep 'Of :'d'N'V '9£ !pui ïjoo Z2 '18 !aao 08 '62 }unddo} -fz laueunij -gj '.inq^aHSBq xz i'o^a *61 '.sep -gx tutai -asjod 'ix ipJBB gr !uiiba\ gr d a 'Zï !pp 'ix Isaipe '6 :dsa '8 :^is 'i tMn -9 !uaja3aa -g :aj 'f :inu g !joo z !poojq r rprooï^iaA •JBTJP1 "2,9 !iajl '99 Uioou '99 aHUJjdse -39 laaau •es -99 :na *9 i'wd'Ji *89 :suy 'ZS :i«A '09 uaadssia '6* :aip '8f :qo 'If sbi 'Qf *.ua 1'd'i Zf Itnj 'lf :Saa '68 :in *88 ïuaiadod -£g ;3uejpa3 -gg '*g !uido gg tauo 'og :sb '62 !sp '82 !oas iz '.uu 92 'sbh 'SS '82 'lop 22 laqy '02 !99a '81 :^do '9t iBdBd 'fi tpipw 'SI ts^aAuapno -oi ïnidas 'i Inaa 'f :uoJreq *r ••IBBJUOZIJOH Mevrouw Rügebregt temidden van een aantal Libanese weesjes. Vrijdag 20 november is het weer de dag van de rechten van het kind. Op die datum werd in 1959 door de Verenigde Naties een verklaring uitgegeven waarin een tiental beginsels en een aantal rech ten worden opgesomd die ieder kind, ongeacht ras, geloof, overtuiging of huidskleur zou moeten hebben. Een van de beginsels luidt: Het kind moet bijzondere bescherming genieten en moet krachtens de wet of langs andere wegen gelegenheid en faci liteiten krijgen om zich lichamelijk, De in het wijkgebouw van de Emma- kerk gehouden Bazar '76, ten bate van het jeugdwerk van de Hervormde Kerk te Soestdijk, heeft exact 5.751,98 opge bracht. Door dit resultaat mag de Bazar zeker geslaagd genoemd worden. Er waren tal van attracties, die allen grote belangstelling trokken. De bazar- commissie dankt allen die, in welke vorm dan ook, aan het welslagen van de aktie hebben bijgedragen. De vijf prijswinnaars, die met het raden van de bruto-opbrengst, het dichtst het eindresultaat benaderden, krijgen hun prijs thuisgezonden. In de loterij vielen de prijzen alsvolgt: radio-52 wit; Autoracebaan-911 wit; sprei-418 wit; beer-397 wit; pop met kleertjes-65 groen; koffiekan-402 groen; zeep en eau de cologne-660 wit; baro meter 556 groen; beertje-690 groen; wijn en glazen-257 wit. Nog niet afgehaalde prijzen zijn, op ver toon van het lot, verkrijgbaar bij de heer J. Vreugdehil, Colenso 38. Laat het onze zorg zijn KONINGINNELAAN 9 SOEST - TELEFOON 12882 Outdoor Gïrt Cosmetica Manicure Coyon en Barber artikelen Dinsdags gesloten. Het weermannetje laat het prijzenzonnetje schijnen. VIOLEN, volop bloeiend, prijs elders 30-40 cent, bij ons 15 cent per stuk (per kist - geen handelaren). Andermaal geniaal assortiment in Hees ters, bomen en rozen, niet te overtref fen, in totaliteit meer dan 200 soorten. Pl.m. 40 soorten groene kamerplanten slechts 1 gulden, in de overige kamerplanten zijn wij ruim gesorteerd en ook bescheiden geprijsd. Bekijk en vergelijk: alle soorten bestratingsmaterialen - sierblokken - schuttin gen en hekwerken, 't Vaarderhoogt zou 't Vaarderhoogt niet zijn als hij er deze week geen 10% afdeed (van donderdag t/m woensdag). Bloembollen, superieur assortiment - vooral veel bijzonder heden. Haast u want er komt een keer een eind aanlI DORRESTEINWEG 72 A - SOEST - TELEFOON 12883 geestelijk, zedelijk, intellectueel en maatschappelijk te ontwikkelen op een gezonde normale wijze en in omstandig heden van vrijheid en waardigheid. Bij het vaststellen van wetten met dit oog merk moet het hoogste belang van het kind de voornaamste overweging zijn. De werkgroep Soest van Amnesty Inter national doet een beroep op allen bijzon dere aandacht aan deze rechten te schenken. Hiertoe is aan alle scholen voor basis- en voortgezet onderwijs binnen het werk gebied van de werkgroep deze verkla ring toegezonden met het verzoek hier aan in de lessen aandacht te besteden. Geïnteresseerden kunnen deze verkla ring aanvragen bij het secretariaat van de werkgroep: Wiardi Beckmanstraat 320, Soest, tel. 02155-17001. •Jf 'n Servicekrediet betekent: doorlopend een geldvoorraadje hebben. U spreekt één keer 'n bedrag af en 'n vaste aflossing per maand. En neemt geld op als u 't nodig hebt. U betaalt alleen rente over het opgenomen bedrag. U kunt altijd uw nog niet opgenomen geldvoorraadje opnemen, evenals het reeds afgeloste bedrag. SOEST De artsendienst ingaande zaterdagmor gen 10.00 uur tot zondagavond 24.00 uur dokter J. Kuipers, Middelwijkstraat 34, tel. 12815 en dokter A. Chavannes, Lin- denlaan 43, tel. 14545. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst op bellen. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst dokter A. Splinter, Banningstraat 3, tel. 1432. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00 tot 13.30 uurC. Dorrestein, Foekenlaan 16. Apotheek Ingaande vrijdag 17.30 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgende vrijdag 17.30 uur apotheek Julius, Laan straat 26, Baarn, tel. 02154-12432. Extra apotheekdienst Zaterdag a.s. van 8.30 tot 12.30 uur apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 35, tel. |2487. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG Vrijdag 17.30 uur tot en met maandag morgen 7.00 uur: zuster J. van Drunen, Simon Stevinlaan 7, Soesterberg, tel. Voor al uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 - Tel. 110 18 Horizontaal: 1. Titel. 4. Mannelijk dier. 7. Bruine waterverf. 10. Niet modern. 13. Ongetemd. 14. Familielid. 16. Familielid. 18. Water in Engeland. 20. Jongensnaam. 22. Gek. 23. Viertal. 25. Soort. 26. V reemde munt af k 27. Droog van wijnen 28. Titel. 29. Spü. 30. Eng. telwoord. 32. Opmerking (afk). 34. Vogel. 36. Het samendringen van een menigte. 37. Ongeduldig reikhalzen. 38. Reeds. 39. Bar. 41. Dieren eigenschap. 42. Ter plaatse (afk). 43. Voegwoord. 45. Verbinding. 47. Rivier in Siberië. 48. Aanw. vnw. 49. PI. in Gelderland. 50. Smak. 52. Meisjesnaam. 53. Kon. Paketvaart Mij afk 54. Bijb. naam. 55. Lust. 59. Naar beneden. 62. Eerzucht, verlangen. 65. Nimmer. 66. Steen. 67. Af. I. Voedsel. 2. Vrouwelijk dier. 3. Telwoord. 4. Zangnoot. 5. Aanstoot geven. 6. Bezittelijk vnw. 7. Bevel. 8. Boom. 9. Niets uitgezonderd. II. De dato (afk). 12. In persoon (afk). 13. Zware rook. 15. Karakter. 17. Fijn aardewerk. 18. Kledingstuk. 19. Enzovoorts (afk). 21. Soort sport. 23. Vogel. 24. Hoogste punt. 29. Oosterse titel. 30. Vreemde munt. 31. Nauw. 32. Deel van het hoofd. 33. Maand. 35. Persbureau afk 40. Moedige. 44. Dierenverblijf. 45. Luchtstrijdkrachten (afk). 46. Jongensnaam. 47. Voorzetsel. 48. Naar beneden gaan. 51. Inhoudsmaat. 56. Tentoonstellingsgebouw in A'dam. 57. Europeaan. 58. Kanaalpeil afk 59. Deel van de bijbel (afk 60. Boom. 61. Drank. 63. Pers. vnw. 64. Tandarm zoogdier. 03463-2729 en zuster A. Schriever, Schut- terhoeflaan 41, Leusden, tel. 033-40667. Weekavonddienst Zuster B. Boonstra, Van Weedestraat 35c, tel. 11820 en zuster C. Bijlard, Ru benslaan 97,tel. 15425. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, tel. 18770, zijn de wijkverpleegkundigen elke werkdag te bereiken van 13 tot 14 uur en dinsdag- en donderdagavond van 18 tot 19 uur. Tevens worden op deze uren verpleeg- artikelen uitgeleend. ZWANGERSCHAPGYMNASTIEK Opgeven mogelijk elke werkdag van 13 tot 14 uur in het Medisch Centrum, tel. 18770. Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11. 30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, tel. 12775. Zaterdag 19.00 uur. Zondag 9.00,11.00 en 18.00 uur. Dinsdag t/m vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur. Zondag9.30 (Hoogmis) en 11.00 uur. Maandag, dinsdag en donderdag 8.30 uur. Woensdag en vrijdag 19.00 uur. De Open Hof, Dalweg (hoek Veenbesstraat). Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering. Zondag 12.00 uur Eucharistieviering. St. Caroluskerk, Soesterberg. Zaterdagavond 19.00 uur. Zondag 9.30 en 11.30 uur. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. G. Alma 19.00 uur ds. P. Kloek „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.30 uur ds. Jac. Smit Ichtuskerk, Aibert Cuyplaan 10.00 en 17.00 uur ds. P. van Harten Zonnegloren 10.00 uur ds. J. Drost In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst. Jeugdkerk 10.00 uur Eltheto, Driftje. Zondagscholen 10.00 uur Groen van Prinstererschool Interkerkelijk. 10.00 uur Da Costaschool, Pr. Bernhard- laan, Interkerkelijk. 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 10.00 uur ds. J. Ritsema, Ferwerd 17.00 uur ds. D. Land Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10.00uur dr. J.Rinzema 17.00 uur ds. J. Ritsema „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 9.00 uur ds. d: Land 17.00 uur dr. J. Rinzema Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. Rembrandslaan 20 8.30 en 14.45 uur ds. G. Hagens CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 10.00 en 17.00 uur ds. J. Maris, Bilthoven GEREFORMEERDE GEMEENTEN Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 en 14.30 uur Leesdienst VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIEN STIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. H. Bierman, Breda EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53 10.00 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, KI. Engendaalweg 52 16.00 uur Doopdienst SOESTERBERG Gereformeerde Kerk 10.00 uur en 17.00 uur Diensten Hervormde Kerk 10.00 uur en 17.00 uur Dienst. 10.00 uur Jeugdkapel. Sterrenberg 10.30 uur Dienst. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnessterweg 63b, Baarn 10.30 uur ds. R. v. d. Voet, Bilthoven (inNPB) Geref. Kerk „Vrij KerKen", Nassauiaan 12, Baarn 10.30 en 17.00 uur ds. H. Kiezebrink. Evangelische Lutherse Gemeente, Kapelstraat, Baarn 10.30 uur dr. G. Fafié Ram. 21 maart-20 april. Deze week moet u heel wat alleen red deren, omdat u weinig medewerking on dervindt. U krijgt wel voor elkaar, wat u af had willen hebben, maar u zou er goed aan doen, bij te dragen aan de verbete ring van de stemming onderling. Doe wat diplomatie in uw recept, wat geduld en meer begrip! Voordeeltje mogelijk, tengevolge van vroegere inspanningen. Uw programma is wat overladen, maar dat werkt u zelf in de hand. Ook daar door heeft u te weinig aandacht voor wat in anderen omgaat. STIER. 21 april-20 mei. Over het algemeen een plezierige week met enkele goede resultaten op door u ingeleide en behartigde aangelegenheden. Niet iedereen deelt uw idealen, enkelen zijn er zelfs jaloers op en zullen proberen zo hier en daar een vruchtje van uw bomen te plukken. Mogelijk zullen ze laten doorschemeren, dat ze die zelf ge kweekt hebben! Op gevdelsgebied moet u zien, emotie te scheiden van gevoel. Met het laatste komt een mens het verst, ook al eist het offers! Emotie lijkt op ge sponnen suiker: zoet, snel verteerd en niet al te gezond. TWEELINGEN. 21 mei-20 juni. Niet onaardige week, vooral wat studie aangaat. U heeft daar goede resultaten mee. In de omgang zou u er goed aan doen, wat te relaxen: u heeft neiging, iedereen achter de vodden te zitten. Dat kan bij eventuele medewerkers de no dige irritatie verwekken en dat werkt onprettig uit in de werksfeer. U heeft wei goede contacten en een paar heel aar dige gesprekken, die verhelderend wer ken. U helpt een vervelende kwestie snel uit de wereld door uw juiste en bezadigde optreden. KREEFT. 21 juni-20 juli. Het kan zijn, dat u een periode ingaat van grote en kleine vernieuwingen. Hier en daar verschuift het accent op de din gen en het zit erin, dat u enkele andere medewerkers krijgt. Nieuwe relaties kunnen u op originele ideëen brengen. Maak er een goede week van, door juist die graantjes te pikken, die u nodig heeft. Vooral, omdat u het gevoel heeft, vastgelopen te zijn met inspiraties. Die komen nu weer. LEEUW. 21 juli-20 augustus. U heeft al langere tijd het gevoel, dat u wat bent weggedobberd van een heel oude relatie, doordat u niet goed be greep, wat er van u verwacht werd. Een lichte verkoeling, die de oude spontane omgang stoort, hindert u al geruime tijd. Daar kan deze week een verbetering in komen door een openhartig gesprek. Een helder inzicht in het gebeurde zal u doen inzien, dat u - zonder het te willen - een oude vriendschap hebt geofferd aan een nieuwe. U heeft nu het tij meemaak er gebruik van! MAAGD. 21 augustus-20 september. Over het algemeen een prettige week. U heeft enkele van uw plannen goed voor elkaar zien komen en aan medewerking heeft het ook niet ontbroken. U kunt nu even schoonmaak houden onder de op gezouten klusjes, die nog op afwerking wachten. Het kan zijn, dat u in aan raking komt met een taak die grote ver antwoordelijkheid eisen zal. Ga goed met uzelf te rade, of u dit echt kunt volhouden en volbrengen. Op gevoels gebied kans op verkoeling, omdat u in uzelf meer opgaat, dan in een ander. WEEGSCHAAL. 21 september-20 okt. Geen week voor spontane uitgaven. Ga de winkels pas langs, als ze dicht zijn, vooral de antiekzaken en kunsthandels U moet eerst eens alles goed op een rijtje zetten en een schema opmaken. Dat kan deze week heel goed, want u bent ervoor in de stemming. Zo nu en dan eens in stilte nadenken zal u een heel stuk verder brengen in de intermenselijke relatie. U heeft de laatste tijd nogal non chalant gehandeld ten opzichte van men sen, die beter verdienden! Ook dat gaat nu beter, SCHORPIOEN. 21 oktober-20 november. U heeft het de laatste maanden nogal moeten hebben van uw aanleg voor di plomatie en uw voorraad humor. Vooral op gevoelsgebied heeft u met geduld uw tuintje weer moeten aanleggen, nadat daar maanden geleden iemand met een buldozer doorheen geraasd heeft. Geble ken is, dat sommige planten diep wortel den en nu weer mooi zijn opgekomen! Deze week zit het erin, dat u in dat tuin tje ook weer toegewijd gezelschap krijgt. In uw werk gaat alles vlot en uw pres taties worden op waarde geschat. BOOGSCHUTTER. 21 november-20 dec. Beetje onrustige week. Het lijkt wel, of alles wat u doet, onnodige aandacht op roept en dat kan storend werken. Of wel u krijgt neiging, er een grapje van te maken. Geen van beide valt aan te ra den. Ga rustig door met uw plannen. Al leen zult u nu en dan moeten impro viseren door onverwachte gebeurtenis sen. Desondanks heeft u aardige resul taten. Op gevoelsgebied kunt u een drei gende verwijdering teniet doen, door wat meer aandacht te schenken aan de „kleine dingen, die het 'm doen". STEENBOK. 21 december-20 januari. Een week van diplomatiek bijleggen en sussen! U ziet kans, diverse heethoofden te bedaren en de dingen in rustiger banen te leiden. Gelukkig maar, dat men uw oordeel zozeer op prijs stelt. Dat kan u ook in zakelijk opzicht steunen. Wat u zelf betreft: een beetje free wheelen en uitrusten kan geen kwaad! U heeft drukke weken achter de rug en heeft ook innerlijk veel te verwerken ge had. Laat zoveel mogelijk boontjes dop pen door lieden, die het best zelf kunnen. WATERMAN. 21 januari-20 februari. Goede week voor de artiesten onder u. De ideëen vliegen u aan en u zou er goed aan doen, aantekeningen te maken. Da delijk uitwerken, wat zich het allereer ste aandient. Laat u niet afleiden door derden, die gewoonweg zaniken! Dat geldt evenzeer op zakelijk gebied. Ten slotte heeft u ook nog recht op uw eigen tijd! Help alleen diegenen, die er niet om vragen. Die hebben het als regel juist nodig. VISSEN. 21 februari-20 maart. Deze week kifht u goed opschieten met uzelf! U heeft goede invallen en ziet ook kans, er enige van uit te werken. Iemand, die bezig is met uw privé aangelegen heden schiet daar niet hard mee op. Laat maar even betijen, want de dingen lig gen nogal verwikkeld. Met geduld komt het meeste voor elkaar en kunt u te vreden aan uw eigen werk blijven. Een bijna verouderde kwestie wordt ge regeld en u ziet kans, iemand die in het gedrang was geraakt, daar uit te helpen. Ook eens ontspannen en gezellig uitgaan! a

Soester Courant | 1976 | | pagina 15